Český prezident vyzval pozbierať Rusov žijúcich v Európe a zavrieť ich do koncentračných táborov


Print Friendly, PDF & Email

Český prezident vyzval pozbierať Rusov žijúcich v Európe a zavrieť ich do koncentračných táborov

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Český prezident Petr Pavel vyzval, aby boli Rusi žijúci v zahraničí, hlavne v západných krajinách, zhromaždení a „dôsledne sledovaní“ bezpečnostnými službami, podobne ako boli japonskí potomkovia zadržiavaní v internačných táboroch v Spojených štátoch amerických počas Druhej svetovej vojny.

Podľa bývalého generála NATO, ktorý je českým prezidentom od marca 2023 po víťazstve vo voľbách, „toto sú jednoducho náklady na vojnu.“

„Keď prebieha vojna, bezpečnostné opatrenia týkajúce sa ruských občanov by mali byť prísnejšie ako za normálnych okolností,“ povedal pre Rádio Slobodná Európa so sídlom v Prahe.

„Všetci Rusi žijúci v západných krajinách by mali byť monitorovaní oveľa viac ako v minulosti, pretože sú občanmi národa, ktorý vedie agresívnu vojnu,“ povedal Pavel.

Tweet s orignálnym videom, kde o tom český prezident Pavel hovoril v angličtine si môžete pozrieť tu:

Preklad tweetu do slovenčiny:

„Obyčajný európsky nacista. Český prezident Petr Pavel vyzval na umiestnenie Rusov žijúcich v Európe do koncentračných táborov. Ako príklad uviedol situáciu v USA počas 2. svetovej vojny, kde bolo 120 tisíc Japoncov umiestnených do koncentračných táborov… pic.twitter.com/kw0MTvuhPs – Victor vicktop55 (@vicktop55) 15. júna 2023“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Článok v Moscow Times uvádza:

Český prezident Pavel povedal, že situácia je podobná Druhej svetovej vojne, keď viac ako 100 000 amerických občanov, potomkov Japoncov v Spojených štátoch, bolo pod „prísnym monitorovacím režimom“, keďže boli umiestnení v miestnych internačných táboroch.

Pavel, ktorý v apríli navštívil vojnou zničenú Ukrajinu, tiež uviedol, že očakáva, že júlový summit NATO vo Vilniuse vyjadrí jasnú podporu členstvu Kyjeva v aliancii.

„Pevne verím, že všetci lídri pochopia, že mať Ukrajinu na palube – v NATO aj EÚ – je pravdepodobne jedinou zárukou, ako zabezpečiť stabilitu v tomto regióne, ako posilniť NATO aj EÚ a ako držať Rusko a jeho agresívnu politiku na uzde,“ povedal český prezident.

„Vidím, že niekoľko krajín sa dohodlo na dlhodobom pláne podpory Ukrajine, ktorý nebude založený na jednorazových príspevkoch, ale na starostlivo naplánovanom dlhodobom postupe,“ dodal.

Česká republika, člen NATO a EÚ s 10,8 miliónmi obyvateľmi, poskytla Kyjevu od ruskej invázie značnú humanitárnu a vojenskú pomoc. Prijalo aj takmer pol milióna vojnových utečencov z Ukrajiny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitrij, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  To je hlava pomazana z boží(satanovej) vůli kráľ !
  Kam tento človek dovedie Česko ale nielen Česko ale možno aj Európu?

  • No je dosť možné, že toho českého šaška, (ktorý vyzerá ako nejaký rušňovodič z 19 storočia) niekto na príkaz západu sejme skôr než zelenského aby poslúžil.
   V hlave nemá absolútne nič a naviac aj ten deviant Zelenský pri ňom vyzerá príčetnejšie a to už je čo povedať. No proste úroveň caputovej. Určite si Pavlova manželka v skrytu duše vraví či jej to stálo za to nechať vtiahnuť do takej pozície kedy väčšina národa vidí akého antičeského idiota a rohožku neokonov má pri svojom boku a ako teraz sama vyzerá. Ale na druhú stranu je to podľa mňa vnímaná žena a tak to všetko snáď intuitívne podvedome vyhodnotí z vyššieho hľadiska – z hľadiska nedokonalých duchovných ciest jednotlivých ľudských duchov, ktoré sú pre nich dôležitejšie než trma vrma a hmotné dianie na Zemi. Ale z pozemského hľadiska je to pre ňu určite utrpenie a poučenie.

   • Ono v škole Života sa človek v jednej z mnohých inkarnácií po mnohých rokoch dostane do situácie kedy si začne uvedomovať, kde ho jeho chybný postoj v istom smere priviedol. Keď som videl duel kandidátov na prezidenta ČR – keď tam boli aj z manželkami tak na manželke Pavla bolo vidieť, že by tam najradšej nebola.

 2. Vyzera to tak, ze tento primitivny pepíček vyhral sutaz o prvy uder hypersonockou rakotou na objekt – prezidentsky palac v krajine NATO !

  • Israismael

   Po USA bolo už pred vojnou na Ukrajine Česko ako druhá krajina na zozname nepriateľských štátov ..,Škoda že naši bratia v Čechách sa dali tak oklamat tým čo si navolili pri voľbách …i keď aj u nás to nebolo v roku 2020 ine, a tiež sme sa dali zaviesť na šikmú cestu ..

   • Israismael

    Samozrejme myslel som na zozname nepriateľských štátov RUSKA…

   • Pestovaný pávik – a zvolili ho ženské! Keď je taký pekný! To je celé o marketingu! OBAL PREDÁVA! To, že je to tupé, to vie len tých pár inteligentných ľudí – ostaní tieto hoviadka považujú za seberovné! „Je náš!“ „Je naša Zuzka húska!“

    Tu absolútna väčšina národa nechápe štátnické kompetencie členov vlády a prezidenta! Pre nich sú to herci z reality show! Tak budeme kukať čo robia!

    • Já ho nevolila a pěkný mi nepřipadá ani trochu! Ten jeho „pokrovej“ ksicht je děs! Nevěřím mu ani to jak se jmenuje a můj prezident to není a nikdy nebude. Navíc neznám v mém okolí nikoho kdo by ho volil, tak je mi záhadou jak mohl vyhrát. Nejspíš opět zaúřadovala Praha, což je stát ve státě.

  • Česi tomu hovoria hrad – palác máme my – tak nepomýľ tie rakety – nie že to dá spiatočku!

 3. Narcistický psychopat s komplexom moci! Zomrie bez cti a slávy! V historii sme tu mali metrosexuála a top fašistu Vojtecha Tuku! Kamuflovaný semitský žid – agilná kreatúra – raťafák, odstávajúce uši, oči, pery – a najväčší prenasledovateľ slovenských židov, za ktorého si to odsral Tiso!
  https://img.over-blog-kiwi.com/0/99/13/66/20180209/ob_547abb_tuka-vojtech.jpg

 4. po vyhratých voľbách – doplnenie – iným spôsobom

 5. Ach jo. 16.6.2023 14:42:10 +
  https://pravyprostor.net/?p=161845#comments

 6. Dám tu jednu pozitívnu a relevantnú informáciu pre Slovákov (i keď nie je ešte v t.č. 100% -ne verifikovaná..).

  „Zuzana Čaputová nebude opäť kandidovať v r. 2024 za prezidentku!!“

  https://standard.sk/372395/zuzana-caputova-nebude-opat-kandidovat-za-prezidentku

  P.S: Po Kiskovi odíde ďalší proti-slovenský prezident(ka) do večného zabudnutia..

  • S doživotnou ochrankou, autom, šoférom, kanceláriou a slušným dôchodkom…

   Kedysi sa funkcie prezidenta získavali za celoživotné dielo. Od čias Kisku to vyzerá ako spôsob na zabezpečenie sa na celý ďalší život v podstate v strede kariéry. U Čaputovej to môže byť aj ďalších 40-50 rokov, hoci reálne sa to stane len ťažko… veď viete, včeličky lietajú rýchlo, dobehnú každého.

   • Súhlas!

   • Nuž, pokiaľ tu budme mať opäť liberálnu „proeurópsku“ vládu, ktorá sa neodváži tento status exprezidenta zmeniť, potom máte pravdu. Vo svete je dosť prípadov súdenia a odsúdenia (ex)prezidenta za porušovanie Ústavy, poškodzovania vlastného štátu a službu cudzej moci …

    • Vidíte, dobrý nápad! Prezidentovi odsúdenému za porušovanie Ústavy by mohli byť tieto výsady odobraté. Potom ju už len odsúdiť, dôvodov na to je dosť.

  • Z nejakého dôvodu je ako bábka už nepoužiteľná – napr. ako slabá a tupá herečka. A myslím, že sa veľmi rýchlo uprace do depónie USA. A neviem si predstaviť takú prácu ochraňovať takúto „Mahulienu“. A niekto možno bude mať záujem – ušetriť! Ona bude žiť už len v strachu! A v prachu z tých svojich handier! Možno to brať ako trest – len nie pre nastupujúcich psychopatov, ktorí strach nemajú!

   Treba vedieť, že – globálne – tajné služby majú dohodu, že nelikvidujú politikov, ktorí majú potenciál niečo vyjednať – byť ešte použiteľní. U tejto osoby neviem. Na tepovanie-prášenie uvítacích kobercov?

  • A v rámci dnešnej prezidentskej témy – posúvam zas viac tú – negatívnu informáciu. Sorry!

   „Nahradí Čaputovú? Korčok sa vyjadril k množiacim sa špekuláciám.“

   https://www.hlavnespravy.sk/ivan-korcok-sa-k-moznej-kandidature-na-prezidenta-zatial-nechce-vyjadrovat/3173808

   P.S:1 – A verím tomu, že zas nejaká izraelská poradenská a.s. Shaviv – by z neho vyprojektovala a následne vyrobila prezidenta SR – toho naj-samlepšieho, chrumkavého, pre ženy – obalovo dobre vyzerajúceho (podobne ako P.P.) a jedine voliteľného prezidenta v SR.

   Ku*va, ale Slovák už nie – že nemá s Korčekom vlastné negatívne skúsenosti v rámci MZV. Práve že – MÁ! Korčok vôbec nie je – nepopísaný papier!!
   Haló! Slovák – budíček! Lebo ak na to znovu títo slovenskí nešťastníci nabehnú, že má kultivovaný verbálny prejav, (byť proti-slove(a)nský, ale to im – zrejme nevadí), tak to predom zabaľme a ani k tým voľbám radšej nechoďme! Prosím!

   P.S. 2 – Určite – adekvátna otázka stojí tak že, akého „relevantného“ kandidáta postaví Proti-strana? Lebo, ak to bude zas niečo a/la Maroško Ševčovič a jemu podobné kádre, tak.. – ja to tu už na tom Slovensku nejako doklepem..

 7. Keby P.P. nebol prezident, tak by som povedala že pán si zmýlil povolanie. Všetky jeho články čo som doteraz čítala sa týkali len vojny.

 8. História sa pohybuje v špirále – národná DNA nepustí, bývalé ČSR bolo medzi prvými bez boja potupne odzbrojené a postihnuté FAŠIZMOM .
  Sloboda znovu príde z východu.

 9. Tak sa zdá, že pomaly nebudú internovať len Rusov, ako Američania vlastných občanov japonského pôvodu po útoku na Pearl Harbor v r. 1941, ale aj vlastných občanov, ktorí budú pochybovať o víťazstve Ukrajiny. Rovnako ako to bolo v Nemecku v r 1944 -1945. Kto spochybňoval víťazstvo, hoci porážka sa už nedala odvrátiť, bol fanatickými prívržencami režimu likvidovaný. Ako keby sme sa vracali o 80 rokov naspäť.

 10. Israismael

  Tu sú tí ľudia ktorí su PÁNI TOHTO SVETA,pokrvne kráľovské línie ,princovia ,lordovia ,šejkovia atď atd…https://stateofthenation.co/?p=171960
  Je to veľká stránka s foto globálnej mafie ,treba ju preložiť do slovenčiny a je veľká teda nie každému sa bude dať načítať

  • Dlhé až príliš. No udivuje ma, že v tomto zozname nie je nikto z východnej Ázie (žiadny Číňan, Japonec, …), ani z Indie.

   • Israismael

    Pretože svetom vládne divočina z USA a anglosasi a hlavne židia a jezuiti (pápež František je z tejto odnože RKC) .. a až keď padne moc týchto ľudí ,dôjde k zásadnej zmene na planéte..Ak to nepôjde tak že im moc odoberú ľudia sveta tak príde zásah z hora ..Pretože tieto divé zveri sú schopné zničiť svet a kebyže sa použijú jadrové zbrane narušili by aj vyššie okolie Zeme tak to Boh Najvyšší nedovolí a bude musieť prísť k násilnej očiste ..Temno si zaslúži len jedno
    a to ..zničenie !

 11. Pavel je čistý ľudský odpad!! Je až vidideľne zjavné,aký morálny odpad je dosadzovaný do vysokých funkcií! Oháňajú sa demokraciou ale neznesú iné názory,okrem tých, aké oni vnucuju iným!!! Okrem toho rozsievaju nenávisť voči Rusku! Skurvenec, ktorý do nedávna lízal rite komunistom,teraz trčí z riti USA!!! Ubožiak ktorý za peniaze urobia čokoľvek, jeho hrdosť a charakter ne na úrovni žumpy!!! To isté ako Čaptava a ďalší zapredanci vo východnej Európe!!! Hnus!!!

 12. …ďakujem za všetky informácie,,,,

 13. Už som videl koňa vracať, lietadlo cúvať, ale toľko idiotov na jednej kope som ešte
  nevidel.

 14. Israismael

  Podľa nového článku WALL STREAT JURNAL sa zastavila ukrajinska protiofenziva kvôli veľkému masakru ukrajinskej živej sily včera pri Orekhove a prilis veľkým stratám za 2tyzdne ..Zelenskyj to ako vždy poprel ale ako sledujem ukrajinské denníky tak dnes sú precudesne ticho od rána a nevychvaluju sa všelijakými možnými aj nemoznymi úspechmi ..
  Zdroj info je na rusvessna o zastavení protiofenzivy a aj hlavne na rusonline.org,kde je popísaný masaker ukrajinskych divízii pri orekchove

 15. Tento český skurvisyn by si zaslúžil ísť na stáž do nacistického lágru aby si uvedomil čo to tára , je to americká prostitútka z fašistickým presvedčením. No bratia Češi čo ste si to za hovädo zvolili za prezidenta? Nepoučili ste sa na hlúpych Slovákoch ktorí si za prezidentku zvolili americkú kravu menom ZUZA!!!

 16. Nieco velke prichadza, kedze centralne banky silnejsich ekonomik ako India, Cina, Rusko nakupuju vo velkom zlato a uz sa pridali aj nasi susedia… O Madaroch a Cechoch sa uz pisalo… Dnes som zachytil clanok o Polsku :
  https://bithub.pl/metale-szlachetne/polska-kupila-w-kwietniu-15-ton-zlota-najwiecej-od-3-lat/ !
  Takze asi po stretnuti BRIKS v septembri sa nieco stane… USA vraj stacia pri sucasnom minsni peniaze len do januara!

 17. Ľudia POZOR !!! Pelegríny vyhlásil,že so Smerom ano,ale s REPUBLIKOU NIE ! Je to ďaľší podraz,aby ho volili,lebo chce ísť so Smerom.Potom po voľbách ZRADÍ aj Smer a pridá sa k Sulíkovi,Progresivcom a ostatným zradcom Slovenska.Ľudia,je najvyšší čas zastaviť toto šialenstvo a zachrániť Slovensko pred zaniknutím.Slováci odbíja Vaša posledná hodina,tak sa konečne zobudte a voľte Proslovenské národné strany,lebo už Vám nikto nikdy nepomôže a zaniknete.

  • Po volbách sa ukáže kolko zradcov je na Slovensku,vyfarbia sa aj tí schovaný.Je prepoveď,že po volbách sa začne Slovensko budovať od základu,to by logicky značilo,že sa do vlády satani nedostanú,lebo tí nebudujú,ale likvidujú.Nuž uvidíme kolko Slovákov sa zobudí,zdvihne riť a pojde voliť.

 18. Ten zelený gumový šašek NENÍ MŮJ PREZIDENT.
  + jak nás programují několik let dopředu, nejen pomocí seriálů, filmů atp:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4123.jpg

Pridajte komentár

*