Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Tisíckam pacientov zaočkovaných proti covidu sa doslova rozkladá a odlupuje koža. Lekári sú zmätení


Print Friendly, PDF & Email

Tisíckam pacientov zaočkovaných proti covidu sa doslova rozkladá a odlupuje koža. Lekári sú zmätení

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Tisíce očkovaných pacientov na celom svete hlásia vážne kožné ochorenia po podaní vakcíny proti covidu, pričom niektorí uvádzajú, že sa im koža doslova rozkladá a odlupuje.

Nový výskum uskutočnený vedcami z Teheránskej univerzity lekárskych vied v Iráne zistil, že covidové vakcíny spúšťajú vážne kožné ochorenia u veľkého počtu pacientov.

Štúdia publikovaná vo odbornom časopise Clinical Case Reports z decembra 2022 sa zameriava na 67-ročného muža bez predchádzajúcej anamnézy kožných ochorení, ktorý dostal vakcínu „inaktivovaného koronavírusu“ od spoločnosti Sinopharm.

Stránka Naturalnews.com uvádza:

Takmer okamžite po očkovaní muž dostal vážnu horúčku, po ktorej nasledovali „erytémové škvrny na chrbte a bulózne lézie na dolných končatinách“. Vyvinuli sa u neho aj zvýšené hladiny D-diméru (indikátor krvných zrazenín), hoci test na hlbokú žilovú trombózu mal negatívny.

Na siedmy deň po injekcii bolo 30% mužovho tela pokrytých „purpurovými a tmavými škvrnami… s ochabnutými bulami a oblasťami odlúčenia epidermy“. V tom čase mužovi diagnostikovali toxickú epidermálnu nekrolýzu.

V snahe mužovi pomôcť mu lekári podali liek, ktorý sa podáva na zabránenie odmietnutia transplantovaného orgánu. Predpokladali totiž, že jeho telo mohlo interpretovať covidovú vakcínu ako cudzí materiál, ktorý bolo potrebné odmietnuť.

Dostal tiež silné kortikosteroidy (lieky na potlačenie imunitného systému) a liečil sa na potenciálnu konjunktivitídu, známu aj ako „ružové oko“.

Po 14 dňoch tejto liečby sa stav pokožky muža zlepšil. Toto je ale iba jeden prípad z mnohých, ktoré sa objavili po očkovaní proti Covid-19.

„Je vysoko pravdepodobné, že vinníkom je vakcína, pretože iné príčiny, ako napríklad lieky, nemohli spôsobiť tento jav v uvedenom časovom horizone,“ vysvetľuje prípadová štúdia o mužovi.

Stop Candida

Po očkovaní vakcínami od spoločností AstraZeneca a Pfizer dostal jeden Filipínčan hroznú kožnú chorobu, po ktorej zostal permanentne zjazvený

V inom prípade z Filipín, ktorý bol publikovaný ako prípadová štúdia v marci 2023 v časopise  Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology, dostal 62-ročný pacient s už existujúcou psoriázou dve dávky DNA „vektorovej“ vakcíny od firmy AstraZeneca, ktorá mimochodom nikdy nebola povolená na použitie v USA.

Na začiatku muž nehlásil žiadne zjavné nežiaduce reakcie. Avšak po tom, čo koncom novembra 2022 dostal tretiu „posilňovaciu“ dávku mRNA vakcíny od spoločnosti Pfizer, vyvinuli sa u neho „napäté pľuzgiere na nohách“.

Štúdia tiež vysvetľuje, že u muža sa „rozvinulo vzplanutie psoriázy opísané ako mnohopočetné erytematózne plaky na končatinách“, ako aj „mnohopočetné svrbivé napäté vezikuly a buly s eróziou a seróznou krustou“.

Mužovi nakoniec diagnostikovali zriedkavý koexistujúci bulózny pemfigoid a psoriázu.

V tomto prípade si to vyžiadalo mesiace agresívnej liečby kortikosteroidmi, ako aj podávanie lieku proti rakovine nazývaného metotrexát, ďalej antihistaminiká a kyselinu listovú, aby sa odstránili lézie. Po troch mesiacoch boli lézie z tela muža preč, ale zostali mu trvalé jazvy.

Ďalej máme deväť prípadov pacientov z Turecka, ktorí boli zaočkovaní buď vakcínou „inaktivovaného vírusu“ CoronaVac od spoločnosti Sinovac, alebo mRNA vakcínou od spoločnosti Pfizer. U týchto jedincov sa vyvinuli rôzne kožné ochorenia – od lokalizovaného erytému, akútnej urtikárie (žihľavky), kožných výronov podobných pityriasis rosea a pásovému oparu.

Dvaja pacienti z Michiganu, u ktorých sa vyvinuli kožné lymfoidné infiltráty po zaočkovaní sériou mRNA vakcín od Moderny, museli podstúpiť biopsie, aby sa zabezpečilo, že lézie nie sú rakovinové.

Záver

Zoznam kožných ochorení, ktoré sa objavujú u ľudí zaočkavaných všetkými dostupnými vakcínami proti covidu, je dlhý.

Čo tieto ampulky vlastne obsahujú, že sú schopné spôsobiť také hrôzy na a vo vnútri tiel ľudí? Zrejme nič dobrého, preto sú ich presné zloženia stále klasifikované ako „obchodné tajomstvo“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroje: thepeoplesvoice.tv, thecovidblog.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  tak im treba!!!…o co zobronili v tych radoch to dostali…

  • Raketějevič

   Co když je to obráceně.Vakcinace byl lék.Elita si ponechá manipulovatelné ovce které přijmou vše co jim nařídí televize.Potom na lidi nasypou svinstvo které přežijí jenom tyto ovce.A mají vyhráno.

 2. Že opravdu zombie apokalypsa?

  • Nesuďte prosím tak ppřísně.Znám lidí,kteří to podstoupili protože opravdu si nemohli dovolit přijít o příjem.A co důvěřiví staří lidé,kteří opravdu uvěřili doktorům.A vůbec nemluvím o dětech,které nechali napíchat jejich vyplašení rodiče.Mě je těch lidí ,kteří to neudělali z vypočítavosti moc líto.

   • Kecy! Žvásty!! Já takto přišel o zaměstnání 2x po sobě a COOO JAKOO??! A svou rodinu, včetně dětí, mé maminky aj. jsem dokázal ochránit!!
    A zbytek nasr*at jim, cca větší část rodiny trpí doteď pořád něcím a je mi to jedno, jsou to idioti!!

    • Ja tiež 2x a nedávno to bolo do tretice – lebo som vo firme v jedálni na plnú hubu prehlásil, že v r. 2014 USA prepadli okrajinu, dosadili nacistov do vlády a 8 rokov vraždili sa bojovali proti obyvateľom okrajiny.
     Tuším za 3 dni som bol vonku.
     Ono by z toho až tak veľa pokriku nebolo ale sedel tam aj jeden donášač, ktorý od prevratu 89 pracuje aj pre tretí sektor. A pretože v tej firme – vo vedení kovidový, korporátny a prookrajinský fašizmus má zelenú tak hneď vedeli, že sa ma musia urýchlene zbaviť. Keď som odchádzal tak mi vedúca osobného „poradila“ aby som sa hneď aspoň na mesiac hodil na maródku – že si mám niečo vymyslieť – že tak budem od štátu dostávať € než si niečo nájdem. To je prístup ku štátu!
     Taká by mala sedieť v base a nie sa vyvarovať za kovidové a prookrajinské úplatky u mora!

    • Raketějevič

     Měl jsem tě rád a četl tvoje komentáře.Ale tohle jsi přehnal

     • Jakože si za svou pitomost můžou naočkovaní idioti sami a že je díky nim jsme vlastně tam, kde jsme? Tohle jsem přehnal? Tedy pokud to bylo mířeno na mě.. 🙂

   • Galaxia andromeda

    Luto by Vam by ich menalo byt deli sa zrno od pliev nikoho neprehovarajte nikoho nelutujte je to skúška. Každy podpisal informovany suhlas a zmluvu s diablom. Nezapredali len telo ale aj dušu. Faust je dielo ktore vam to vysvetli.Kazdy podlahol sam za seba a pritom stacilo sa postavit. Ak je peniaz dolezitejsi ako zdravie dostali ofceee otrokov kam chceli. Toto bola volba srdca a ducha nepodlahnut. Ti co podlahli su slabi a existuju len na egu. My nesudime sudi Boh a aj tak bude.

 3. Stránka slobodavockovani.sk už neexistuje?

 4. Klin klinom – „vakcínu vakcínou“!

  Vychádzajúc z GNM – koža je naša prvá obranná línia. Teda – choroby kože, ktoré nie sú spôsobené nejakým špecifickým patogénom, fyzikálnym, chemickým, radiačným pôsobením – alebo nedostatočnou výživou – sú väčšinou psychosomatickým prejavom „ohrozenia zvonku“ – strata zamestnania, strata strechy nad hlavou, ako prežiť, atď.! “ You!!! A týka sa to len teba, lebo ostatné úspešné celebrity z Nového Času majú raj na zemi“! Stále sa tu melie o týchto patokoch, ale vôbec sa nepreberaú sociálne a psychologické dôsledky celej tejto vládnej a židomediálnej covid a genocídnej PSY OP agendy! Horor mortis! Kult smrti! Médiá sú plné skrine kostlivcov!
  https://images.hdqwalls.com/wallpapers/joker-you-8p.jpg

  • Veď pointa! Absolútna väčšina ľudí sa dala opichať kvôli fiktívnemu ohrozeniu vlastnej existencie! Stačilo len pomyslieť, že „inak nebudeš môcť niečo“! Doboha!

   • Na jednej strane dezinformácie že doktori pomáhajú a vírus je zabijak. Na druhej strane nátlak že prídu o prácu. Jednoduchou úvahou ustúpili. Jednoduchí ľudia nechápu.

 5. Snažil jsem se ten princip masové genocidy vysvětlit hned na počátku toho biologického útoku. Nikdo (kromě nejbližších) ale neposlouchal. Všichni byli jako Zombie. Tehdy ale naštěstí byli tou genovou manipulací ohroženi jen ti, kteří si nechal nabodat ty nukleotidy v kationlipoproteinech do žil. Ostatní byli naštěstí ohroženi jen nepřímo, produkty (spikeproteiny) buněk očkovaných, které šířili do okolí. Na to ale stačil běžný Gnoprinosin. Dodnes mě ale děsí, co když se to zopakuje a ohroženi budou i ti, kteří jsou jim nablízku. Poučilo nás to vůbec? A nebo jsme zůstali stejně tupí jako před 3 lety?

  • Mám strach,až se začne masově umírat na to svinstvo že se to svede na nějakou zatím záhadnou nemoc,lidi budou vyplašeni a to teprve bude teror za strany očkovanců.Už se nebudeme bát sankcí od institucí,ale buď nevědomosti či pomstychtivosti okolí.

  • Toto bolo iba cvičenie, ako ovládať svet bez jediného výstrelu, skoro všetky vlády sa tomu podriadili, bol to celosvetový kolaps…. Vyšlo im to dokonale….

   • v juli 2025 spustenie nwo a ten isty datum na zaciatokj suzenia?bobik presne ako si napisal ,to bolo cvicenie!

  • Kukol som na ten gnoprimosin – a odbočím.
   https://omedicine.info/cs/groprinosin.html

   Existuje ďalší dobrý liek na NEŠPECIFIKOVATELNÉ ochorenie – keď ste z hodiny na hodinu prosto v prdeli – záchvat „niečoho“ – bolí celé telo, zuby, všetky kĺby, zimnica, horúčky, „zápal pľúc“ – skrátka – pohotovosť to nevie určiť, obvodný lekár ťa bude v tomto stave na skapanie posielať na vyšetrenia – medzitým skapeš od vyčerpania – takže dobre mať doma v zásobe – ale na to treba lekára, čo to predpíše, lebo to je liek, ktorý si nechávajú lekári „pre seba“ – lebo narušuje celý biznis s antibiotikami a lekárskymi-laboratórnymi „opičkami“!
   Nie je to antibiotikum!
   https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/indometacin-100-berlin-chemie-439509.html
   ——————–
   Ide o čípok do prdele – užívajte jedine od Berlin-Chemie – pretože od iných výrobcov vám to roztrhne prdel! Liek treba vedieť udržať min. 1 hodin v rekte. Úľava sa dostaví „ako znovuzrodenie“ v priebehu 3-4 hodín. Užiť pred spaním – na druhý deň ste OK. V najhorších stavoch som to užil max. 2-3 dni po sebe – tretí deň „pre istotu“. Ide o to, že mi bežne máme v sebe „zranenia“ o ktorých ani nevieme – väčšinou sú to kĺby, a tam potom vrazia podrbané chlamídie, ktoré sa skryto hromadia a kultivujú inde.

 6. Pomáhať ľuďom bez toho aby o to požiadali je strata času.

 7. …vďaka za infor. …

 8. Prepáčte, ale pripadá mi, že ide o strašenie. V práci sú všetci zaočkovaní (až na pár výnimiek, vrátane mňa) a nikto z nich nemá absolútne žiadne problémy. Vďakabohu

  • Článok nepíše, že každý zaočkovaný má kožné ochorenia. Ale keď sa takéto ochorenie u zaočkovaného vyskytne, má pravo vedieť, čo môže byť príčina. Bez poznania príčiny ochorenia je liečba takmer vždy nemožná.

  • Opýtam sa teda takto. Koľko že bolo tých šarží a aké sú všetky možné vedl. účinky mňamiek ? Kto mal koľko dávok a aký mal vek či zdravotný stav (napr. u tých čo prekonali rakovinu sa mnohým opäť vrátila a pod.)? Minimálne toto všetko ovplyvňuje účinok… u niekoho rýchlejšie a u niekoho pomalšie…
   Pokiaľ ide o možné zopakovanie plandémie, ako už avizoval Gaťes na rok 2025, myslím si, že pôjde najmä o zakrytie nárastu nadúmrtí po očkovaní, ktoré sú teraz viditeľné najmä v krajinách preočkovaných aspoň 3 dávkami and zámienku preočkovať Afriku a Latinskú Ameriku, kde im prvá plandémia totálne zlyhala!
   Mr. Krčméry povedal, že o vedl účinkoch mňamiek sa dozvieme cca do 5 rokov od podania 2. dávky, iní tvrdili, že zaočkovaní sa dožijú max 8 rokov od podania 2 dávky (samozrejme, že to ovplyvní vyššie uvedené), takže ak je to všetko skutočne pravda, tak sa dožijeme nepredstaviteľného vymierania. Koľko rokov však len uplynulo od podávania od 2-3 dávky v SR či v ČR ?
   Napr. hyperrakovina sa objavuje o ľudí s minimálne 3 dávkami ! Koľko percent zo zaočkovaných má 3 a viac dávok?
   Ani si neviete predstaviť, ako by som bol rád, keby sa z toho nič nenaplnilo a ako by to dokonale nahnevalo slobodomurárskych psychopatov a sociopatov !

  • Máš problémy?

   šarže, každá má iný cieľ. Nemôžu všetkých zničiť,kto by ich živil???!!!

 9. zapredana SR

  Keď vlády pristúpia na ponuku who s celosvetovym nariadením, že pri najbližšej hrozbe alebo vypuknutí epidémie, ktorú tam samozrejme sami pred tým doručia, spoluprechodom na digitálnu menu, bude znamenať úplny a hladký prechod do nwo. A ešte len potom sa vám pretáčať mesiačiky čo príde a ako jednoducho je možné zlikvidovať nepohodlných. Stačí u nich nájsť nejaký vírus, alebo len mať potvrdenie ,že ste prenašač a budete eliminovany buď len zo svojho prostredia alebo úplne. Stačí keď povedia, kvôli ďalšiemu skúmaniu, alebo bezpečnosti sme ich previezli do karanténnej oblasti , ktorá je v Tom štáte. Následne môžete úplne zmiznúť a vaše pozostatky budú kvôli zníženiu uhlíkovej stopy použité na výrobu umelého mäsa z 3d tlačiarní, a satanove koleso sa pomaly začne rozprávať. Kanibalizmus, pedofília, nekrofilia, sadizmus, farmaceutika atď. Všetko mnamky z kuchyne SATANA. Víťazstvom satana v dnešnej dobe je to, že ľudia v neho prestali veriť.

  • Nič nebude. Ani počas pandémie nedokázali účinne vymáhať vládne opatrenia, všetci ich obchádzali. Chceme vidieť, ako by dokázali vymáhať opatrenia nejakého vzdialeného WHO.

 10. Žiadny očkovanec v okolí nemá problémy…neviem odkiaľ čerpáte info…

  • Možno v skutočnosti nie sú očkovaní. Len si vybavili „green pas“, aby mohli chodiť do obchodov a cestovať na dovolenku. Alebo dostali placebo, keďže v každej klinickej štúdii sa používa aj placebo. Zdroj je uvedený na začiatku aj na konci článku.

  • Tak sa daj aj ty „zaočkovať“.Prečo si to neskúsiš ty sama, aké to je?

   • Prečo by som mala? Jozef, tvoja reakcia
    je útočná a odveci

    • To,že žiadny očkovanec v tvojom okolí nemá problémy, neznamená,že ich nemajú „očkovaní“niekde inde,mimo tvojho okolia.Už len samotný fakt, že píšeš, že „žiadny očkovanec v okolí nemá problémy“znamená,že spochybnňuješ, že očkovanie škodí.To preto som to napísal.Ak chceš info pozri si videá,alebo si prečítaj články s dr.Soňou Pekovou, pred „očkovaním“varuje aj dr.Mike Yeadon,dr.Geert van der Bosche, či ďalší doktor Sucharit Bhakdi.Pozri si aj web necenzurovanapravda.cz,tam sú info o tom, koľko ľudí má problémy a koľko zomrelo.Ja sám „očkovaný“nie som,ani nikdy ničím nebudem,lebo je to svinstvo, ktoré má zámerne škodiť ľudom, lenže väčšina tých, ktorí nemajú žiadne kritické myslenie a nechce sa im hľadať informácie to nikdy nepochopí…

  • Ty problémy mohou být skoro nenápadné.Větší únava,bolesti kloubů,zvýšený tlak,bolesti hlavy atd.To, že to s dotyčným nesekne do týdne neznamená,že se něco v těle nemůže odehrávat.
   S příbuznými se potkáváme na poutích a zdá se mi,že jsou trochu jiní.Někdy červenější v obličeji,unavenější, tišší hlas.Aids taky nevypukla do měsíce po vakcinaci proti neštovicím.

  • Jana, ti akurát budú vešať na nos že majú problémy. Just ti povedia že sú vpoho, aby si sa nechala otráviť aj ty. Ľudia sú svine.

  • ja poznám viacerých čo sa porúčali atd!!!

 11. Ladislav - 1968

  Clovek denne sa dozvie o tychto nestastnych side effects. Ja len nemozem verit, ze sa nasli ludia, ktori boli velmi talentovani a vysoko vzdelani a dali do kopy taketo svinstvo. Zivot je tak uzasny zazrak. Vidime vo farbach, jeme potravu a fungujeme, vieme sa bicyklovat, hovorit, cuchat, rozmyslat, vyrabat! Ako taky uzasny tvor navrhne vaksinu , ktora je rozsudkom smrti pre kazdeho kto ju dostane. A dat to zene, ked je v druhom stave – to je uzasne otrasne! Neviem najst slovo pre takych ludi. Ich mena boli uverejnene vo: veteranstoday.com. Kolko mali zaplatene a kde na tom pracovali. ( University of North Carolina!). Skusal som najst tento niekolko rocny clanok, ale nemal som to stastie. Jeden z nich mal slovanske meno. Tito luda by mali byt tak hunted , ako boli nacisti mo sadom.

 12. Od jinud
  Monika Faturová
  3 hod ·
  💎💙💎 DNA 💎
  Na poklad menom „DNA“💎 som vám upriamila pozornosť hneď na začiatku C0v 💎💙💎
  Naša DNA obsahuje správu:
  ◽“Šiel som do 1 z najstarších zdrojov, do 1 z najzáhadnejšich duchov.textov a do angličtiny bol preložený iba raz!
  Každá 1 abeceda, o ktorej sa vedelo, že existuje, mala vždy záhadné číslo spojené s písmenom, ktoré predstavuje.
  Keď som vzal staré abecedy a NAHRADIL som prvky DNA týmito abecedami, DNA (sa) začala čítať tak, akoby ste čítali písmená vo vete na stránke knihy.
  Keď tieto písmená nahradíme period. tabuľkou a začneme čítať text hneď prvou vetou, v každom reťazci DNA sú doslova napísané slová:
  ◽Večný Boh v tele◽
  💎Naša DNA obsahuje posolstvo💎
  https://www.facebook.com/monika.faturova.5/videos/265692992499645/
  No jo, ti zázraci si hrají z mRNA změny DNA organismu na GMO, nepřirozeně.

 13. Je to stejné jako u povinných vakcín u dětí .Některé dítě ochrne nebo zemře na syndrom náhlého úmrtí krátce po očkování u jiného se následky očkování a snížená imunita projeví až o několik let převážně jako autoimunitní chronické onemocnění. Tam pak nastupuje farmakobyznys a doživotní rýžování na pacošovi. Všechno to ale hodí na dědičnost aby na jejich mňamky nepadl ani stín podezření.

 14. Mám 3 zaočko bratry . Prvý měl několik měsíců bolestivé rameno a bouli v místě vpichu.Druhý bratr má větší zdravotní problémy a ten třetí bratr po třetí vakcinační dávce je těžce nemocný a neschopný pohybu. Já jsem se nenechal přesvědčit,od samého začátku jsem tušil podvod a cítil nebezpečí,jsem v poho, akorát jsem velmi nahněvaný na lékaře,ti museli vědět o co jde. Z pohodlnosti , zbabělosti a hrabivosti zradili. Každý tu vakcinaci nese jinak,záleží na mnoha věcech,jedno je ale jisté,že zdravotní problémy budou mít nakonec i ti relatjvně zdraví jedinci,protože tahle vakcinace vůbec nebyla normální a celkově vzato dnes žijeme v ,,době jedové“. Moje bratry už nyní potkalo neštěstí z vakcinace, je mi z toho nanic.Je to velká zkouška,každý bojuje sám za sebe,ale přesto se snažím pomáhat. Já jsem na rozdíl od bratrů zcela jiný,více žiju duchem a srdcem a skrze přírodu více propojený a více intuitivní. Materialismus musí být vyvážený duchem,alespoň 50 : 50.Vědomí,pravdu a lásku není možné zvážit a změřit ,přesto to existuje.Zvážit můžeme jen cihlu,tělo nebo i rakovinný nádor.Je velmi ničena příroda,znalosti a mizí pokora a ůcta .Ne ale u všech,naštěstí,vydržme,vytrvejme.

  • Jar – účinok tejto biologickej zbrane je založený na princípe „zraneného vojaka“ – o ktorého sa musia starať traja jeho spolubojovníci – ktorí tým pádom sú vyradení z boja tiež. Toto napr. obišli Ukrajinci – oni svojich zranených nie že opúšťajú – oni ich radšej zabijú – aby neviazali na seba bojový potenciál. Čiže – ide o rozvrat 1/ zdrojového zázemia – sociálneho a zdravotného systému, a ide aj o 2/ rozvrat vzťahov a tradícií – útok na rodinu ako takú, aj na štát ako kolektívnu sociálnu bezpečnosť. Tí tvoji traja bratia asi už žiaden dom spoločnými silami nepostavia!

 15. ja poznám viacerých čo sa porúčali atd!!!

Pridajte komentár

*