Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Po očkovaní nikdy nedávajte dieťaťu na utíšenie bolesti tento liek. Môže vyvolať autizmus


Print Friendly, PDF & Email

paracetamol-a-ockovanie

Mnohé deti po očkovaní bežnými detskými vakcínami majú rôzne vedľajšie účinky.

Tie závažné sú síce menej časté, no takmer každé dieťa pociťuje istú mieru nepohodlia ako je bolesť či začervenanie v mieste vpichu, prípadne nepokoj alebo mierne zvýšená teplota.

V týchto prípadoch detskí lekári odporúčajú zmierňovať tieto príznaky podávaním liekov proti bolesti.

Najčastejšie odporúčaným liekom je paracetamal a to vo forme buď sirupu pre menšie deti, alebo klasické tabletky pre staršie deti.

Je však bezpečný? Poďme sa na to bližšie pozrieť.

Riziká paracetamolu

Paracetamol je sám o sebe veľmi obľúbeným liekom u detí aj dospelých a vo všeobecnosti sa považuje za bezpečný.

Má však viaceré vážne riziká, o ktorých sme nedávno písali v jednom z našich článkov.

Tento liek je totiž extrémne toxický na pečeň a pri predávkovaní hrozí aj dospelému človeku smrť v dôsledku jej akútneho zlyhania.

Dokonca, množstvo pobytov na jednotkách intenzívnej starostlivosti je spôsobovaných práve neuváženým užívaním paracetamolu.

Len v USA sa odhaduje, že je príčinou viac než 80 tisíc hospitalizácii a 500 úmrtí ročne.

Paracetamol a očkovanie

Prekvapivo, bežným zvykom v rámci  zdravotnej starostlivosti je, že na nepríjemné prejavy po očkovaní sa odporúča užívať paracetamol.

Ide však o veľkú nedbalosť a nezodpovednosť.

Totižto, práve v čase, keď je detský imunitný systém pod náporom toxínov z vakcín, paracetamol síce docieli zníženie bolesti alebo horúčky, no zároveň utlmí imunitný systém a zvýši záťaž pečene.

Pečeň vtedy nedokáže  z tela účinne odstraňovať toxické látky a taktiež sa v nej zastaví produkcia glutatiónu – najdôležitejšieho antioxidantu v organizme.

Glutatión je natoľko silný antioxidant, že dokáže dokonca recyklovať aj ostatné antioxidanty. Keď sa dostatočne utlmí jeho produkcia, celý imunitný systém skolabuje.

Liečba osteoporózy

Americký úrad pre kontrolu liekov a potravín FDA odporúča lekárom, aby v týchto prípadoch nepredpisovali žiadne lieky s obsahom paracetamolu vyšším ako 325 mg.

Toto odporúčanie sa ale týka len liekov na predpis. Bežný paracetamol sa však dá kúpiť aj bez predpisu a tak si ho rodičia voľne kupujú a podávajú deťom, aby s ním znižovali „horúčku po očkovaní“.

Častým problémom liekov a sirupov s obsahom paracetamolu je ten, že ak dôjde k výrobnej chybe, môžu obsahovať vyššie množstvo účinnej látky, než je uvedené na obale.

Prípad dieťaťa, ktoré po užití paracetamolu zomrelo

Jeden takýto tragický prípad sa nedávno odohral v USA. Malý Tracen sa narodil s nedostatočne vyvinutým hrubým črevom.

Hneď po narodení preto musel podstúpiť operáciu.

Okrem toho mu v rámci bežného očkovacieho kalendára bola tiež podaná vakcína proti hepatitíde B, ktorá sa v niektorých krajinách podáva hneď po narodení.

Jeho pečeň bola z operácie a očkovania natoľko zaťažená, že zlyhala a chlapec na následky toho zomrel.

Paracetamol a autizmus

Boli vykonané viaceré štúdie, ktoré potvrdili, že vystavenie detského tela hliníku, thiomersalu (konzervačná látka vo vakcínach obsahujúca ortuť), formaldehydu a ďalších toxických látok vo vakcínach v kombinácii s paracetamolom je priam pozvánkou pre tragédiu.

Hrozí vtedy vznik ochorenia z autistického spektra, prípadne plne rozvinutý autizmus. V ojedinelých prípadoch dokonca aj smrť.

Štúdie, ktoré tieto súvislosti potvrdzujú môžete nájsť v časti cudzojazyčných článkov, kde sú uvedené zdroje, napríklad TU alebo TU.

Záver

Naša stránka zastáva názor, že riziká očkovania vo všeobecnosti sú vyššie ako jeho možné prínosy. Preto očkovanie ako také neodporúčame.

Ak sa však predsa len rozhodnete vaše dieťa dať zaočkovať, potom sa uistite v dvoch veciach.

Po prvé, že je vaše dieťa pred očkovaním úplne zdravé. Aj slabé soplíky sú dôvodom pre odloženie očkovania. Nedajte sa do neho lekárom tlačiť.

Po druhé, že ak sa u dieťaťa vyskytnú nejaké vedľajšie účinky z očkovania, tak dobre zvážte či mu podáte paracetamol alebo iné chemické lieky.

Skôr sa snažte jeho nepohodlie zmierniť inými prostriedkami, ako napríklad podávaním vitamínu C, obkladmi, prípadne prírodnými látkami na zmierňovanie horúčky a bolestí.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Keď sme prišli do Lučenca pred 10 rokmi, bolo tu v špeciálnej škole jedno autistické dieťa. Teraz sú tu otvorené 3 autistické triedy a štvrtá sa otvára. Autizmus je preto z môjho pohľadu na vzostupe minimálne u nás v LC. A príčina? Výskum? Alebo aspoň prieskum? Čo koho po tom. Nezaujíma to nikoho. Nikoho nezaujíma koľko sa narodí autistických detí, nikto nehľadá príčiny. Piánko. Hlavná vec, že tu otvárame stovky nových VŠ, ktoré produkujú nezamestnaných ľudí, ale nevieme si výskumne poriešiť ani najpálčivejšie vlastné problémy.

  2. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2016/07/13/21st-century-cures-act.aspx
    Tento článok sa oplatí prečítať a aj vypočuť video – aký zákon sa ide schvaľovať – ako sa fakticky už skoro nebudú ani odskúšavať lieky a vakcíny pred ich schválením a farmaceutické firmy nebudeme môcť zažalovať.

  3. Veľa článkov o očkovacom biznise nájdeme na http://www.naturalnews.com

  4. Tiež si myslím, že očkovanie je minimálne kontroverzné, páčia sa mi názory na očkovanie českej lekárky Dr. Elekovej (homeopatky a kritizátorky celoplošného očkovania). Zmiernenie účinkov priamo pri očkovaní, ale aj dodatočné odstraňovanie alebo aspoň zmierňovanie následkov očkovania sa dá dobre dosiahnuť priamo homeopatiou. Odporúčam osvieteným rodičom navštíviť homeopata, ja som to s mojimi deťmi riešila touto cestou.

  5. Glutathion je prvoradý antioxidant ochranca buniek ktorý vzniká v pečeni chráni DNA v jádre bunky a DNA v mitochondrii/ aby pečeň mohla správne fungovať je veľmi potrebný super video, nastavte si titulky, ak chcete vedieť viac poradím [email protected]
    https://www.youtube.com/watch?v=PyVc4-AHMcA

Pridajte komentár

*