Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Táto látka čistí tepny, lieči karpálny tunel, fibrózu prsníka a mnohé iné problémy


Print Friendly, PDF & Email

Táto látka čistí tepny, lieči karpálny tunel, fibrózu prsníka a mnohé iné problémy

Hľadáte náhradu za steroidy proti bolesti, ktorá by bola rovnako účinná? Chcete sa zbaviť krvných zrazenín?

Prezradíme Vám, že to, čo možno hľadáte, je prirodzene sa vyskytujúci enzým, ktorý lekári v Európe už nejaký čas predpisujú ako liek proti bolesti, proti usadeninám v tepnách, na liečbu poškodeného tkaniva pľúc, proti krvným zrazeninám a na liečbu mnohých iných zdravotných problémov.

Čo je serapeptáza

Serapeptáza nie je názov produktu, ako by sa niekto mohol domnievať, ale je jedným z viacerých proteolytických enzýmov. Pomocou nej náš organizmus uskutočňuje trávenie bielkovín.

Okrem toho, že napomáha pri trávení akéhokoľvek komplexného bielkovinového pokrmu, ktorý sme práve zjedli, serapeptáza z tela tiež vyplavuje nežiaduce bielkoviny.

Z tohto dôvodu je ideálna v prípade, keď sa chceme zbaviť poškodeného tkaniva vnútorných orgánov, povlakov a tekutín, ktoré sa tvoria a hromadia v našom organizme po poraneniach.

Serapeptáza bola pôvodne objavená u húseníc priadky morušovej, ktoré tento enzým potrebujú na trávenie tvrdých listov moruše, na ktorej sa pasú.

Čo je ešte dôležitejšie, serapeptáza im umožňuje veľmi rýchlo sa dostať von zo svojho zámotku vo chvíli, keď sa nablízku objaví predátor.

Vedci zistili, že ak je serapeptáza izolovaná a upravená do podoby kapsule, má silné protizápalové účinky, ako aj bolesť tlmiace vlastnosti, ktoré sú porovnateľné s účinkami aspirínu alebo nesteroidných protizápalových liekov (NSAID), no bez nebezpečných vedľajších účinkov.

Serapeptáza tiež pomáha organizmu odstraňovať rakovinové bunky ešte predtým, ako sa sformujú do nádoru, a taktiež zefektívňuje bežnú liečbu rakoviny v prípade už existujúceho nádoru.

Akým spôsobom účinkuje enzým serapeptázy?

Enzýmy plnia v organizme úlohu katalyzátorov, ktoré urýchľujú biochemické reakcie. Na hodinách chémie na strednej škole sme sa učili, že enzýmy nie sú pohlcované chemickou reakciou, ktorú spustia.

Poznáme približne 4000 biochemických reakcií, pre priebeh ktorých sú potrebné enzýmy v úlohe katalyzátorov.

Činnosť enzýmu serapeptázy je však celkom jedinečná. Nemecký lekár MUDr. Hans Napier dosiahol pozitívne výsledky pri čistení upchatých ciev, čím v podstate poprel nevyhnutnosť operácie srdca metódou bypass.

Inými slovami, serapeptáza je účinný a bezpečný prostriedok, ktorý možno použiť na cheláciu tepien.

MUDr. Napier tiež použil serapeptázu pri liečbe ženy, u ktorej sa lekári rozhodli pre amputáciu ruky. Táto žena sa vyliečila tak, že amputácia ruky nebola potrebná.

Tento zázračný enzým má na naše zdravie priaznivý účinok v mnohých iných smeroch. Dokáže napríklad rozkladať vedľajšie produkty fibrínu, ktoré vznikajú pri zrážaní krvi, čím vlastne reguluje zrážanlivosť krvi.

Súčasné výskumy predpokladajú, že serapeptáza má dokonca schopnosť rozkladať fibrínové obaly nádorov, ktoré si nádory vytvárajú, aby sa chránili pred imunitným systémom organizmu.

Pri procese rozkladu povlaku v tepnách serapeptáza pôsobí veľmi šetrne, a preto nedochádza k poškodeniu vnútorných stien tepien.

Serapeptáza zároveň potláča bolesť tým, že rozpúšťa a zabraňuje vylučovaniu amínov. Amíny sú bielkoviny, ktoré nervovej sústave vysielajú signály bolesti.

Tento enzým tiež umožňuje odtok nadbytočných tekutín v tkanivách, ktoré by mohli spôsobovať opuchy a bolesť.

Používanie serapeptázy liečiteľmi v Ázii a Európe

Serapeptázu ako štandardný liek používajú východní alternatívni liečitelia už dlhšie ako tridsať rokov, ktorí vďaka nej dosiahli pri liečbe pacientov skutočné výsledky.

Nedávno sa serapeptáza začala používať už aj v Európe. Zistilo sa, že serapeptáza je pri chelácii (odstraňovanie povlaku v tepnách) účinnejšia a menej problematická než na tento lekársky úkon bežne používaná kyselina etyléndiamíntetraoctová (EDTA).

Prírodná liečba osteoartritídy

Na rozdiel od statínov, ktoré sa používajú na odstraňovanie povlakov a lipidov (tukov) z krvného riečiska, a ktoré sú silno propagované farmaceutickým priemyslom, serapeptáza neprekáža biosyntéze cholesterolu.

Je iróniou, že cholesterol dokonca plní úlohu akoby leukoplastu pri poškodení tepien po zápaloch.

Cholesterol vo svojej čistej podobe tvorí väčšinu tkaniva mozgu, je súčasťou vonkajšej steny buniek a pomáha pri tvorbe hormónov, ktoré ovplyvňujú endokrinnú rovnováhu organizmu.

Jeden z týchto hormónov je spúšťačom procesu, pri ktorom sa pôsobením slnečného žiarenia v telesných orgánoch tvorí vitamín D3.

Ak je biosyntéza cholesterolu z nejakého dôvodu zamedzená, v dlhodobejšom horizonte môže dôjsť k zdravotným problémom, akým je napríklad demencia či iné poruchy.

Serapeptáza sa okrem liečby kardiovaskulárnych problémov s úspechom používa aj pri liečbe artritídy, fibrocystickej choroby prsníka, pľúcnych chorôb, chorôb dutín, syndrómu karpálneho tunela a pri liečbe športových poranení.

Niektorí lekári odporúčajú serapeptázu ako liek proti starnutiu jednoducho z toho dôvodu, že veľká časť procesu starnutia je spôsobená nahromadením poškodeného tkaniva v organizme, zápalov a zníženej schopnosti organizmu regulovať vlastné procesy.

Znížená schopnosť organizmu regulovať vlastné procesy sa objavuje vtedy, keď pri zápaloch organizmus už nedokáže rozlišovať medzi škodlivými a neškodnými látkami.

U organizmu, ktorý má zníženú túto rozlišovaciu schopnosť, sa začnú objavovať zápaly a tie vedú z dlhodobého hľadiska k autoimunitným ochoreniam.

Neoficiálne správy o priaznivých účinkoch serapeptázy sú dostatočne preverené a dôveryhodné

Existuje množstvo neoficiálnych prípadov, keď pri liečbe serapeptázou zo života pacienta vymizli bolesti a zdravotné problémy.

Tento prírodný enzým nijako nezaťažuje imunitný systém organizmu a nezistili sa uňho žiadne vedľajšie účinky, dokonca ani problémy s jeho trávením.

Serapeptáza je pomerne ľahko dostupná v podobe kapslí ako aj tabliet, ktoré je možné kúpiť cez internetový obchod alebo v lekárni.

Väčšina lekárov, ktorí vykonávajú celostnú medicínu, odporúčajú spočiatku užívať silné dávky serapeptózy. Keď sa dostavia prvé pozitívne účinky, dávku môžeme postupne znižovať.

Otázkou zostáva, prečo teda serapeptóza nie je všeobecne známa po tom, ako boli pri nej dokázané priaznivé účinky pri liečbe už dlhšie než 30 rokov ako aj to, že jej užívanie je bezpečné a nenákladné?

Tá hlavná odpoveď je, že farmaceutický priemysel nemôže serapeptózu patentovať. Ako sme už spomenuli, serapeptáza nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

To by viedlo k zníženiu počtu návštev u lekára za účelom predpísania liekov na tlmenie vedľajších účinkov. A farmaceutický priemysel nemôže dovoliť, aby lekári predpisovali liek s takýmito účinkami.

Vo videu vyššie Mike Tawse rozpráva svoj neuveriteľný príbeh o tom, ako mu pomohla serapeptáza.

Ak by ste mali záujem si serapeptázu kúpiť, dá sa zohnať napríklad TU.

Autorom článku je Paul Fassa.

Paul Fassa je stálym autorom blogu REALfarmacy.com. Tŕňom v oku sú mu „Medicínska mafia“ s jej snahou manipulovať spoločnosť prostredníctvom zdravia, či potravinársky priemysel ovládaný skorumpovanými vládnymi inštitúciami.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Píšete o látce-serapeptóza a prosím jak se jmenují kapsle jsem nikde v článku nenašel.
  (publikované: 12/07/2017 aktualizované: 13/07/2017 autor: redakcia leave a comment).
  Autorom článku je Paul Fassa
  Díky za odpověď Milan

  • Článok píše o tomto enzýme vo všeobecnosti, nie o konkrétnom produkte alebo kapsuliach.

  • kapsule sa menuju Serrapeptaza a su o roznej sile a tym aj o ucinku.Je dobre zacat s nizsimi ucinkami aby nase vnutorne organy stihali cistit……

 2. Prosim, kde sa to dá zohnať?

 3. Dobrý deň, ak číta tento článok odborník, ktorý pozná seropeptázu, nech mi poradí, či ju môžem užívať popri Indonali, ktorý sa užíva na cysty,atď.
  ďakujem.p.Tatiana

 4. Jozef Kurancik

  Dodo 15.10.2019 Dobrý deň, v tomto a aj iných článkoch stále uvádzate, že farmaceutické firmy nemôžu patentovať prírodné látky. Práve držím v ruke balenie SENZYCOL, ktoré obsahuje enzým serrapeptáza, extrakt kurkumy, piperín a plnidlá. V hornej časti balenia je nápis: Senzycol obsahuje patentovaný komplex prírodných látok SilkUP. Jedná sa o výživový doplnok vyrobený v ČR

  • Otázku smerujete na zlého adresáta. Odporúčame obrátiť sa na výrobcu toho produktu a spýtať sa ich, čo si to vlastne patentujú – či výrobný proces alebo niečo iné. Prírodná látka to určite nebude.

 5. Dakujeme redakcii za uverejnovanie velmi potrebnych clankov tohto druhu !

Pridajte komentár

*