Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Progresívno-liberálne univerzity otvárajú nové predmety satanizmu a čiernej mágie


Print Friendly, PDF & Email

Progresívno-liberálne univerzity otvárajú nové predmety satanizmu a čiernej mágie

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Viaceré krajne progresívno-liberálne univerzity v USA a Veľkej Británii začali učiť študentov satanizmus, čarodejníctvo a mágiu.

Podľa správy denníka The Washington Stand, niekoľko univerzít otvorilo pre svojich študentov nové premety o tom, ako praktizovať temnú mágiu.

Portál Wnd.com k téme uvádza:

Medzi jednu z takýchto škôl patrí Exeterská univerzita v Anglicku, ktorá od budúceho školského roka ponúkne magisterský titul v oblasti čarodejníctva, mágie a okultizmu.

V USA je to Riceova univerzita, ktorá vyučuje gnosticizmus, ezoteriku a mystiku a ponúka „certifikát“ z katedry náboženstva, ktorá sa zameriava na mágiu, rituály a čarodejníctvo.

„Čarodejnice sú späť a chcú akademický titul,“ vysvetľuje v nedávnom podcaste Albert Mohler, prezident Južanského babtistického teologického semináru (Southern Baptist Theological Seminary).

Standova správa píše:

„Mohler diskutoval o tom, že ide o univerzity, ktoré kedysi rozumeli slovám, ako sú univerzálnosť, dobro, krása a pravda, tvoriace podstatu kresťanského svetonázoru, v ktorom je Ježiš Kristus jednotou všetkej pravdy.

Dospeli sme však do doby, kde je Kristus odstránený ako jednota všetkej pravdy a zavádzajú sa programy sústredené okolo starodávneho pohanstva.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Joseph Backholm z Centra pre biblický svetonázor pre denník The Washington Stand vysvetlil, že záujem o „mágiu“ nie je ničím novým. V skutočnosti sa tento záujem datuje do biblických čias.

„Čarodejníctvo bolo špecificky odsúdené v Deuteronómiu a kráľ Saul sa radil s čarodejnicou z Endoru v 1. Samuelovi.

„Ľudia majú prirodzený záujem o nadprirodzeno. Mágia je niekedy to, kam sa obrátime, keď chceme mať prístup k nadprirodzenej sile, ale nechceme sa nikomu podriadiť. Vytvára to ilúziu moci, ktorú máme pod kontrolou,“ povedal.

Je však zrejmé, že nie všetko „nadprirodzené“ je dobré.

„Všetka nadprirodzená moc, ktorá nie je od Boha, je od Satana. Je to skutočná a reálna sila, ale dostanete ju za obrovskú cenu, ktorá nie je vopred zverejnená,“ povedal.

Backholm to vysvetľuje nasledovne:

„Satanovým cieľom je zabrániť tomu, aby koruna Božieho stvorenia – teda ľudstvo – poznala svojho tvorcu. Ateizmus aj mágia dosahujú tento cieľ, takže Satan je spokojný s ktoroukoľvek voľbou.

Ateizmus je pre tých, ktorí si myslia, že niečo môže vzniknúť z ničoho. No a mágia je zasa pre tých, ktorí sa nevedia zbaviť myšlienky, že mimo matérie existuje aj niečo viac, ale stále chcú mať nad sebou plnú kontrolu.“

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Gnóza a jej pohľad na orgazmus, citujem z jednej knihy :

  „V sexualite sa slovom orgazmus myslí dosiahnutie vrcholu sexuálnych, elektrických síl, ktorými je nervový systém prebitý sexuálnou energiou, čo vedie k „skratu“ alebo k masívnemu, škodlivému uvoľneniu energie. Orgazmus je primárne energický a nie vždy je sprevádzaný vypustením sexuálnych tekutín.

  V písme sa orgazmus nazýva smilstvo.

  Orgazmus je „zakázané ovocie“ stromu poznania (Daath) z rajskej záhrady (Eden znamená v hebrejčine „potešenie, blaženosť“).

  Každé náboženstvo na svete pôvodne učilo cudnosť, brahmačárja, dôležitosť zachovania sexuálnej energie, aby mohla byť využitá na regeneráciu a duchovné zrodenie. A preto každé náboženstvo vyžadovalo vzdanie sa orgazmu. Týmto spôsobom sa energia, ktorá poskytuje drobný pôžitok z orgazmu, využíva a transformuje, a tým produkuje extázu duše (vedomia) nazývanú samádhi, satori, manteia atď.“

  Zaujímalo by ma nakoľko pokryvenú Gnózu vyučujú na tých univerzitách…. DÁM KRK DO ZVERÁKA, ak tam upozorňujú na neblahé účinky orgazmovania…

  • Marek, a ako chceš splodiť deti – potomstvo ?
   Prečítaj si knihu od F. Bardona – Zlatá kniha moudrosti.

   • Marek Košice

    Považan : Prečo premýšľaš tak plytko? …

    1. (to si ale nemusel vedieť) Dieťa splodiť nechcem.
    2. Dieťa sa dá splodiť aj bez orgazmu a ejakulácie. Samozrejme pomocou spermie. Ale tá sa dá z tela muža vypudiť aj bez spomínaného orgazmu a ejakulácie. Nikde ale nepíšem, že v období rozmnožovania sa nie je možné využiť orgazmus a ejakuláciu. Píšem len, že to nie je nutné.
    3. Stačí keď mi napíšeš aký má Bardon názor na orgazmy (ak sa to v knihe spomína)…

    • Stačí mužovi nehľadať ženu – vydrbaný Slovak Telekom vie presne, ako znížiť populáciu Slovenska. Očividný príklad LGBT zasahovania sku.venej nadnárodnej korporácie!
     VIDEO: Vianočná reklama od Telekomu prerazila svojou LGBT propagandou dno. Telekomunikačný operátor svojim budúcim bývalým zákazníkom na Slovensku dvihol žalúdky štedrovečerným zážitkom geja stretávajúceho sa so svojou zmätenou rodinou, ktorá nechápe jeho sexuálnu orientáciu. „Kultúrny zážitok“ umocnil text o tesných slipoch ničiacich spermie. Slovenské deti si tak budú môcť počas Adventu spievať progresívnu dúhovo-vianočnú koledu
     https://www.infovojna.bz/article/video-vianocna-reklama-od-telekomu-prerazila-svojou-lgbt-propagandou-dno

     • na straz Marosko,ze sa tyto ludia nehanbia,vsak vedia ze vacsina ludi na Slovensku ich odsudi. Vela ludi ked prislo do USA si nasli pracu ako „Domestic“,cize typ sluhu,pre bohatych ludi,jeden cesky par,robil pre homosexualov,ale nie dlho,lebo museli denne prezliekat zasrane a krvave postele a prat podobne spinave spodne pradlo,fuj,uz ten „act“ je uzasne odporny,hnus,tiez hoduju „fetisom“ a inym pervertnym konamim. Neviem ci si uz cital:tiche zbrane,pre tiche voijny??

  • No ja to vidím tak, že keď sa má človek narodiť tak sa musí nejaký ten orgazmus – vyvrcholenie styku ľuďmi vykonať. A platí to aj u zvierat – bez toho to nejde – bez pohlavného styku a výrobu semena na to správne miesto sa nenarodí nič. Takže v tomto prípade – ako to zariadila príroda to bude s najväčšou pravdepodobnosťou v poriadku.
   Tým zlom nieje nikdy to medzi nohami ale to čo si nechá človek naliať do hlavy a o čom rozmýšľa – to už môže byť problém, pretože to už môže aktivizovať tam to dole.
   Tou najväčšou čiernou dierou, ktorá odoberá človeku najviac sexuálnej a duševnej energie je stav kedy človek myslí na hocičo – nedbá o duševnú hygienu a zároveň bojuje proti nabudenému pudu….a pritom sa cíti ako hrdina keď dlho neupustí ani kvapku – to je čistá energetická katastrofa…a to až taká, že sa z toho – ak sa včas nespamätá – zblázni. Ono najlepšie je ak sa chlap snaží najprv pochopiť ako so ženou viesť správny vzťah a ten sex časom už len potvrdí či sa k žene správa ako muž alebo ako čokoľvek iné len nie muž.
   Jednoducho a v skratke – ak máš partnerku s ktorou ste na rovnakej vlne tak netreba riešiť počet čísiel a ak nemáš nijakú tak kľudne šetri energiou ale chraň sa myslieť na nejaké nemravnosti lebo dopadneš absolútne zle pretože budeš bojovať proti svojmu pudu a to ti zožerie všetku energiu.

   • mariankosmac

    Zvieratá ale vraj podla vedcov necítia orgazmus (tuším jedine delfíni áno) a množia sa iba pudovo – majú v sebe program že to majú robiť. Ale vedci tiež niekedy kecajú.

    • Miroslav Č.
     Chrám pošpinili nie svojou prítomnosťou ako ľudia ale tým, že konali (kupovali, predávali) – jednali akoby tam žiadny chrám – miesto modlitieb a chvály Bohu vôbec nebol. A to, že to boli kupci a predávajúci je jedno – tam o tú vonkajšiu formu nešlo – mohlo sa tam diať aj niečo úplne iné (napríklad nejaké spoločenské podujatie tej doby). To je napríklad akokeby nejaký učiteľ v škole išiel cez prestávku do riaditelne, sadol si tam, vybalil desiatu, pustil rádio, vyložil nohy na stôl a jedol…a úplne by ignoroval, že kde sa nachádza – v akom priestore a s kým (s riaditeľom).
     Jednoducho by tým „zrušil“ funkciu riaditeľa aj jeho ako osoby – ak by mu to ten riaditeľ dovolil – čo je samozrejme blbosť ale chcel som vysvetliť princíp.
     To, že som napísal, že pohlavný akt – milovanie muža a ženy môže byť „nevinný „kdekoľvek tak to zároveň predpokladá, že budú obaja vnútorne cítiť kde je vhodné miesto na kde nie.
     Stále tu však píšem o naplnení čistej lásky muža a ženy, ktorá usiluje aj o telesné zblíženie a nie o rôznych pokrivených vzťahoch – ktoré sa môžu podľa dnešnej spoločnosťou nastavenej „morálky“ a následnej „civilizovanosti“ zdať v poriadku/normou. A ešte jedno – a to môže vyzerať podľa mnohých ako extrém – ak by sa aj stalo, že by v chráme došlo k čistému telesnému zblíženiu muža a ženy a kňaz alebo človek modliaci sa mali vedomosť o ich čistej láske tak ak by boli aj oni duchovne živí a čistí tak by takému spojeniu nebránili.
     Ale tieto veci – jednoduchú Pravdu by mal každý človek vedieť – teda skôr cítiť čo je v poriadku (Pravda) a čo nie pretože, že ak to tak nieje tak ju (Pravdu) nieje v podstate schopný cítiť – vidieť nikde pretože ona je univerzálna.

     • …ak by boli aj oni duchovne živí a čistí tak by takému spojeniu nebránili….

      samozrejme, že by sa za takej chovali ako ľudia a podľa okolností by aj jednali – taktne, nenápadne ich vyrušili alebo by sa stiahli.a odišli..
      Sú záležitosti prirodzené – čisté a jasné avšak ktoré sa často nedejú ale za istých okolností sa stať môžu a zvonka – podľa ľuďmi nastavenej „morálky‘ a „civilizovanosti“ ktorá nehľadá a neskúma univerzálnu – večnú Pravdu a skutočnú Spravodlivosť – sa môžu zdať odsúdeniahodné.
      Treba skúmať Pravdu – najhlbšie jadro vo všetkých dejoch lebo inak z toho vzíde len nespravodlivosť pre všetkých a to bez ohľadu na to ako silno sa všetci budú dožadovať spravodlivosti pre všetkých.

   • Ale pokiaľ by to máš zvládnuté a nemravnosti odvrhuješ a tým ani nepociťuješ sexuálnu potrebu tak všetka česť. Ale ak máš dlhodobo problém nadviazať s nejakou ženou kontakt a vytvoriť medzi tebou a ňou blízky citový vzťah tak sa tá česť celá ruší a treba na to zaostriť zrak pretože celá tá tvoja záležitosť neejakulovania bude práve v tom a nie v nejakom vznešenom svetonázore. Inak v takýchto prípadoch VEĽA záleží na vzťahu syna a matky – niekedy pomôže vyriešiť si vzťah s matkou – odpútať sa od nej a vykročiť vlastnou nohou do života.

    .

   • Jestli nemá Marek na mysli,že při orgasmu člověk, který neumí s tou energií pracovat je nechránění vůči vlivu některých entit.
    Určitou ochranu poskytuje upřímná láska.
    Při nekontrolovatelném orgasmu je člověk na chvíli bezzbraný a zranitelný.Ztrácí kontrolu.

    • Áno, ak človek zažíva orgazmus len na úrovni tela alebo len tela a duše a nieje prítomný aj cit – duch tak to tak aj je.
     Preto je najlepšie ak sa človek snaží nájsť sebarovného partnera na rovnakej vlne ktorého by mohol mať rád – partnera nie oveľa dokonalejšieho a ani nie na oveľa nižšej úrovni ako je on sám.
     Preto je naprosto dôležité aby medzi nimi nebol príliš veľký rozdiel na úrovni duchovnej zrelosti. Nižší duch – človek nikdy nebude šťastný s duchom – človekom, ktorý je vnútorne oveľa zrelší než on sám (a naopak) aj keby to obaja chceli naozaj úprimne – nikdy sa navzájom nepochopia.
     Posledná doba preveruje akosť partnerských vzťahov – v zmysle, že na čom sú založené a čím bude doba horšia tým sa bude u ľudí viac odhlalovať všetko falošné – aj to o čom sami ľudia ani netušia.

     • Miroslav Čižmár

      Sexualita je prirodzený inštinkt, zatiaľ čo rodina je civilizovaný poriadok. Kladiem si otázku či je možné spojiť prirodzenosť s civilizovanosťou. Určite záleží od prostredia. Zvrhlý by bol sex v chráme, a desivý by bol sex v divočine medzi krokodílmi a hadmi. Medzi chrámom a divočinou je dosť miesta pre rodinu a vzťahy. Kto žije v chráme, ten nie je schopný manželstva pre kráľovstvo nebeské.

     • Miroslav Č.
      Tá „civilizovanosť“ – to je taký pojem, že si ho každý môže vykladať ako chce – a ak má k tomu možnosť tak aj masovo uplatňovať. Západ civilizuje svet na báze fašizmu a korporatívnosti a Rusko – Ruská civilizácia civilizuje svet na báze ľudskosti a súbornosti. … – toľko k tomu „civilizovanému poriadku“, ktorý je presne taký aký na akej ideológii frčí.

      Ak je telesné spojenie muža a ženy v súlade s ich citovým vzplanutíma je čisté tak všetka ľuďmi vytvorená „morálka“ môže ísť kľudne bokom… a kde to nastane je jedno – bude to úplne poriadku. Treba skúmať jadro deja a nie obaly.

     • Miroslav Čižmár

      Ak nezáleží na prostredí, tak prečo Ježiš vyhnal kupcov z chrámu?

     • „Smilnice“ a „cudzoložnice“ sú biblickými synonymami náboženských organizácií.
      Ježiš bol „odpočiatku“ a dodnes je aj zostane Mimozemšťan. Pri odvážnej návšteve našej – v každom smere toxickej – Zeme sa slovom aj skutkami od Všetkých náboženstiev dištancoval. Pred ich vrchnosťou sa musel so svojimi učeníkmi (nie apoštolmi!!) neustále tajne skrývať v Getsemantskej Záhrade…až ho nakoniec výstražnou smrťou na Zemi navždy umlčali. A potom jeho mŕtve telo tajne a dôsledne odpratali – aby mohli v Jeho mene ďalej šliapať po Jeho Jednoduchej, Prehľadnej, Priamočiarej Pravde a prehlušovať ju kvantom svojich narcistických bludov. A robia tak po celý čas až dodnes; teda aspoň sa zo všetkých síl aj ďalej o to usilujú.
      Celá Pravda môže svetlo sveta naplno uzrieť až vtedy, keď padne aj posledná hradba Všetkých cirkví s ich skomoleným učením. Až TO bude to, čo konečne umožní sľúbený druhý (aj fyzický?) príchod Pravého Ježiša na túto – po celý čas až dodnes slovami aj skutkami samovyvolených krátkozrakých šialencov – preklamanú, prehnitú Zem.

      „Líšky majú svoje skrýše a nebeské vtáky hniezda, ale Syn ČLOVEKA (nie ducha) nemá kde hlavu skloniť.“ (Lukáš 9:58).
      P.S.: V obrazných „chrámoch“ Ježiš „prevracal stoly“ svojím stručným, jasným a Pravdivým učením. Preto rukou týchto dehonestátorov Pravdy bol zavraždený a jeho telo bolo starostlivo navždy odpratané. A Jeho Pravda (až do jej definitívneho víťazstva) zostáva ďalej neprestajne opľuvaná, zablatená, všetkými možnými spôsobmi dehonestovaná…skrátka: ešte stále nie celkom odklincovaná.

   • Marek Košice

    Achnaton : „No ja to vidím tak, že keď sa má človek narodiť tak sa musí nejaký ten orgazmus – vyvrcholenie styku ľuďmi vykonať. A platí to aj u zvierat – bez toho to nejde“ …
    Ty kokso… to je mi teda oddôvodnenie…. A nenapadlo ti napríklad to, že sexualita zvieraťa a človeka sa má líšiť? Zažíva zviera duchovno? Nie. Zviera je totálny biorobot, ktoré keď vyrastá s človekom (ako „člen rodiny“), tak sa dokáže čiastočne „poľudštit“. Pretože ŽIADNE iné zviera nedokáže byť k zvieraťu také dobré, ako dokáže človek.

    Človeče, pletieš hrušky s jablkami… JASNÉ, že pociťujem sexuálnu potrebu. Ale nie potrebu orgazmovať. Pretože v sexualite som na vysokej úrovni (na rozdiel od ovládania svojich emócií – tu som na dosť nízkej úrovni). K ďalšiemu o čom píšeš v tejto súvislosti sa nevyjadrujem, pretože z toho „cítiť na kilometer“, že nemáš skúsenosť s orgazmovou abstinenciou (dlhšou ako max. pár týždňov, ak vôbec).

    Pohoda : Láska bohužiaľ nijak neminimalizuje škodlivé účinky skratovania sexuálnej/duchovnej energie. Orgazmus lásku „odsúva“ na druhú koľaj. To že celý mainstream tvrdí opak nie je „len tak“. Mainstream NIKDY nechcel rozširovať medzi ľudí dôležitú pravdu. Pretože ho neovládajú „ľudomili“.

    MČ : najlepším prostriedkom na duchovný rast je praktizovanie „sexuálnej alchýmie“ (sex z lásky, bez orgazmov). Obyčajná absencia orgazmovania (bez pohlavného spojenia, bez lásky, bez erotiky ako takej) v živote človeka na to nestačí. Možno by som to prirovnal takto : Abstinencia od orgazmovania = zušľachťovanie elektrického vodiča. Ale „do prúdu“ je ten elektrický vodič zapojený až vtedy, keď sa praktizuje sexuálna alchýmia (na čo sú potrební dvaja, muž a žena).

    • Miroslav Čižmár

     Marek

     Nesúhlasím s názorom, že zvieratá sú bioroboty. Vedci pozorovali divokú vydru v prírode, ako sa opakovane kĺže dolu klzkým žľabom do jazierka. Dlho nevedeli prísť na to, prečo to robí. Nakoniec prišli k záveru, že ju to baví. Divoké zvieratá sa vedia zabávať, ak na to majú vhodné podmienky. Človek im ich poskytuje.

     Prirovnanie sexuality k elektrine je v poriadku. Vo vzťahu musí byť napätie, prúd a odpor. Duchovný rast je však vyžaduje sexuálnu zdržanlivosť.

     • Miroslav Čižmár

      Praktizovať sex bez výronu semena je ako trénovať lukostreľbu bez šípov. Dá sa to praktizovať, ale človek pri tom nič netrafí, ale vytrénuje si silné ramená.

      Luk vytvára odpor, tetiva vytvára napätie, a šíp vytvára prúd. Odpor je ženský princíp. Napätie a prúd sú mužský princíp. Muž (tetiva) spúta ženu (luk) sexuálnym napätím. Potom sa zapojí prúd (šíp). Zvýši sa napätie, a uvoľní sa spolu s prúdom. To je orgazmus.

     • Marek Košice

      MČ : Si popletený, nevadí, učíš sa (možno).

      1. Ak sa človek rád zabáva, znamená to, že nemôže byť biorobotom? … Nie. Tak potom prečo. Tak teda z akého dôvodu zabávajúce sa zviera nemôže byť biorobotom?…

      2. Duchovný rast vyžaduje zdržanlivosť V ORGAZMOVANÍ, nie v sexuálnom styku a erotike ako takej.

      3. Praktizovať sex bez výronu semena/bez orgazmu je JEDINÝ PRIRODZENÝ spôsob praktizovania sexu, pokiaľ jeho účelom nie je rozmnožovanie sa. Ak to stále nevieš pochopiť (ani na úrovni „chápem, ale riadiť sa tým nebudem“), tak si ukážkový, ale aspoň intelektuálne založený…biorobot. Neber to ako útok na tvoju osobu.

     • Miroslav Čižmár

      Robot je programovateľný. Nerobí nič z vlastnej vôle. Nemá emócie. Zvieratá majú inštinkt, ktorý ich chráni v divočine. Musia byť v strehu, ale keď sa cítia bezpečne, inštinkty poľavia a vedia sa zabávať.

      Sexuálny styk bez výronu nás duchovne nepozdvihuje, inak by sa praktizoval v chráme.

      Prirodzený sex vidíme v prírode. Existujú zvieratá, ktoré to robia bez výronu? Možno áno, ale mne ide skôr o človeka a civilizovanú prirodzenosť.

    • …ak by boli aj oni duchovne živí a čistí tak by takému spojeniu nebránili….

     samozrejme, že by sa za takej chovali ako ľudia a podľa okolností by aj jednali – taktne, nenápadne ich vyrušili alebo by sa stiahli.a odišli..
     Sú záležitosti prirodzené – čisté a jasné avšak ktoré sa často nedejú ale za istých okolností sa stať môžu a zvonka – podľa ľuďmi nastavenej „morálky‘ a „civilizovanosti“ ktorá nehľadá a neskúma univerzálnu – večnú Pravdu a skutočnú Spravodlivosť – sa môžu zdať odsúdeniahodné.
     Treba skúmať Pravdu – najhlbšie jadro vo všetkých dejoch lebo inak z toho vzíde len nespravodlivosť pre všetkých a to bez ohľadu na to ako silno sa všetci budú dožadovať spravodlivosti pre všetkých.

    • Telo dnešného človeka vzišlo z tela pradávneho zvieraťa – započalo to (pred miliónmi rokov) „implatovaním“ a ukotvením ľudského ducha za účelom jeho duchovného vývoja (do tela zvieraťa – opice). Odvtedy sa vývoj opíc „obsahujúci“ ľudských duchov začal odkláňať s fyzicky meniť od jeho pôvodnej zvieracej formy tela – začalo preduchovňovanie tela zvieraťa a tak sme tu dnes na Zemi po miliónoch rokoch v takých telách v akých sme….a opice bez ducha…zostali opicami dodnes. A tak to bolo aj na ostatných planétach v celom hmotnom vesmíre. Boli však aj slepé vývojové vetvy na rôznom stupni evolučného vývoja, ktoré časom zanikli… (toto sa zámerne mylne vykladá, že to boli mimozemstanmi upravované neúspešné genotypy – to sú „rozprávky“ západných služieb).

     Preto fyzické plodenie zostava stále len fyzickou záležitosťou – záležitosťou v ľudského tela so zvieracím pôvodom avšak podstatné sú jeho nadstavby a to čo človek – duch pri pohlavnom styku prežíva na úrovni týchto nadstavieb – to ho odlišuje od zvieraťa. Takže človek aj zviera musí – aby sa z toho narodil človiečik či zvieratko -splniť podmienku telesného styku s následným ejakulovaním a nejaké prehmaty a sexuálne praktiky na úrovni tibetských degenerovaných mnichov a XX ďalších ezo žonglérov s vlastnou sexualitou sú len úpadkom a nie príkladom hodným nasledovania.

     • Marek Košice

      Myslíš si ako veľa toho vieš, a pritom veríš v „medzidruhovú evolúciu“, Achnaton.
      Študuj, študuj….. nič náročné….
      https://genesisera.cz/95-tezi-proti-evoluci/

     • Marek, v tejto oblasti má každý možnosť najskôr si tvoj postup odskúšať – a potom sa k nemu vyjadriť (nemyslím tým presadzovať ten jeho). Ibaže ani vtedy nebudeme jednotní, lebo sme na samom začiatku nášho príchodu na svet boli povinne zaočkovaní a odvtedy zas a znova – a nevieme, do akej miery sú naše vnemy poznačené aj tu.
      Poznám nejednu ženu, ktorá orgazmus nemala nikdy, hoci by ho bola rada spoznala. A nebolo to nezáujmom ani neschopnosťou jej partnera, ani jej vlastnou; po odpoveď by možno bolo treba zájsť k nášmu bielemu očkovaciemu komandu, ktoré dorúbalo na človeku všetko, čo sa dorúbať dalo. Teda aj tvoja overená metóda na niekoho zabrať môže, na iného nie; treba vyskúšať.
      O kumulácii napätia som kedysi čítala výbornú knihu (nespomeniem si, od ktorého autora) – ten ju odporúčal všetkým, no on navrhoval z času na čas nahromadenú energiu vypustiť – kvôli neskoršiemu dosiahnutiu ďalšieho absolútneho vrcholu a rovnako aj uvoľnenia.
      Ideálne je akúkoľvek teóriu preveriť si každý sám na sebe – a viackrát, a potom si vybrať. Výsledok ani u toho istého jedinca nemusí byť vždy rovnaký.

    • Cožpak jsi nečetl pohádky,že jen upřímná láska dokáže uchránit před silami pekelnými.

     • Marek Košice

      Kým nie je PRESNE zadefinované slovné spojenie „úprimná láska“ a „sily pekelné“, tak o tom budeme zbytočne filozofovať. 🙂

     • holistický prístup

      Marek,

      ak ani len netušíš, čo je to ľúbosť a sily „pekelné“, tak to je s Tebou zlé … Pohoda Ti dal návod – ukázal cestu.

    • Tvoju choroba je tazko liecit,niektori ju volaju debilita

 2. mariankosmac

  satanizmus, čarodejníctvo a mágiu – a toto má aj nejaké praktické využitie?

  A ako skončia duše týchto študentov mágie – nezapredajú sa tým náhodou Satanovi do pekla?

  No vraví sa že svojho času sa robili čierne mši proti Trumpovi. Možno práve preto sa to učia, aby sa liberáli mohli konečne zbaviť svojich neoblúbených politikov – keď to nejde čestnou cestou pôjde to progresívne špinavo.

  • Praktické využitie má v rôznych lóžiach, ako na diaľku ovládať človeka.
   Jasne to opisuje F. Bardon v knihe Franato. Je to od kapitoly 2.
   tu je odkaz na stiahnutie knihy :
   https://ulozto.sk/file/9hQv2FENQdzp/bardon-frantisek-frabato-doc#!ZGEwZwR2ZwR2MQDlAGxkMGWzZQplA3O6MSS+IzV2DGqIA2RlBD==

  • Marek Košice

   Marian :
   1. Áno, má to praktické využitie. Negatívne pre jednotlivcov či ľudstvo ako také.
   2. Do Pekla po smrti tela nepôjdeš ani keby si zabil milión ľudí, pretože Peklo po smrti tela neexistuje.
   3. Zem a život na nej (okrem duše) stvoril Satan. Dušu stiahol do tela a vytvoril preň prostredie (Zem).

   • mariankosmac

    2. Ale s istotou to nevieš. Za peklo sa dá považovať i zánik duše a nemožnosť dalších inkarnácií (aj keď ako sa to vezme, niekedy je život – peklo a človek by radšej neexistoval)
    3. Takže Príroda = Satan

    • Marek Košice

     mariankosmac : Zánik duše neexistuje. Existuje jedine navrátenie sa duše do „Jednoty“ niekde „tam hore“. Takže existuje akurát zánik KVAPKY duše, ktorá sa inkarnuje do tela. Jej zánik = jej spojenie s „oceánom“ duší „tam hore“, a ten „oceán duší“ je „Jednota“.

     Áno, Príroda = Satan. Každý kto sa nebojí neromantizovať fungovanie sveta k tomu dospeje. Príroda je totiž krutá, a to aj v prípade, že by neexistoval človek. Krásna z diaľky, krutá z blízka. Rovnaké otroctvo na telo ako v prípade človeka – hoci menej „sofistikované“. Zviera potrebuje len žrať, množiť sa, mať nejaké to miesto v skupine svojho druhu, a „bývať“. Niektorí ľudia sú presne ako tieto zvieratá, akurát s vyššou inteligenciou. Niektorí = možno aj 99%.

  • Niekde to bolo na alternatívne spomenuté, v priebehu volebnej noci (tuším 2016) : „tisíce čarodejníc preklína Trimpa“ – takto to stálo niekde na Pravdive.eu alebo v pořadu pana Hlávky a J. Doležala z USA….teraz už neviem.

   • Oprava: Trumpa.

   • mariankosmac

    Bol to február 2017 keď Trumpa pobosorovali. Účastnila sa toho i známa speváčka čarodejnica Lana Del Rey. Kedysi by Američania kričali: Upálte čarodejnice! Dnes si ježibaby a čarodenice volajú na pomoc.

    • holistický prístup

     Čím – kým sú tí, ktorí sú „oficiálne“ vodcami kadejakých stád – siekt, náboženstiev, církví, … ?!? – sú to vysoko školení temní mágovia – bosoráci, čierni čarodejovia.

     • holistický prístup

      Čo sú v skutočnosti tie „kňažské“ semináre, teologické VŠ, … – úplne to isté, o čom je článok – prečo to ešte nik neprekukol a nedal to sem?!?

      O čo ide pri tzv. „vysviackach“, na ktorých sa zúčastňuje nielen hrdá „rodina“, obec ale aj široké okolie?!?

      Čo je to tzv. „krst“ novorodeniatok, o čo ide pri akomkoľvek inštitucionalizovanom „sobáši“, …?!?

      Stále NIČ?!? – to všetko sú TEMNÉ rituály!!!

 3. Satanizmus a čarodejníctvo….

  Stačilo keď teraz v období dušičiek (ľudia chodili na cintoríny aj deň dva pred a deň dva po dušičkách kvôli veľkej návštevnosti) chodili večer slušnoľudia s lampiónmi po mestách a v dedinách v helovinských ujetých prevlekoch za priblblé, trápne anglosaské strašidlá a v tom istom čase išli ľudia z kostolov a na/z cintorínov.
  Videl som (v jednej obci – bol som v aute) ako sa také dve skupiny stretli na ulici…a kostolníci na slušnohelovinských vymenených magorov že „vy pohania!!!“ :)))

  Môže byť ešte väčší mozgový dezolát a mešuge než na dušičky mestom pochodujúci liberálny slušnotupec s lampiónom v ruke? …a hlavne keď okolo neho chodia ľudia na cintoríny a do kostolov? Celkom dosť tej provokácii pomohlo ,že sa na tie pochody nabalilo dosť ľudí, ktorí nevedeli kde je sever a brali to ako zábavu… ale bolo tam aj navozených xxx „zodpovedných“ slušnoturistov a organizátori boli samozrejme tí najslušnejší… už na pohľad aj v tej tme liberálni fašistickí šmejdi jak víno.
  A aby toho nebolo málo tak mali sebou ešte prenosný reproduktor kde púšťali nejaké kvílenie a zavyjanie vlkodlakov a aby toho naozaj nebolo ešte dosť tak do toho ešte ľudia sami zavíjali….a ten najväčší rev spustili keď zastali na parkovisku oproti kostolu a cintorínu keď vychádzali ľudia z kostola (najmä starší) a potom si strašidlá dali rozchod. Reku…vy ste takí slušní, že až!
  Najhoršie že tam bolo dosť malých deciek…

  • Marek Košice

   Ľudia úplne zmagoreli….. Semeno a šťavy im striekajú už aj z uší….
   Obhajcovia orgazmovania a ejakulovania by sa mali zamyslieť PREČO sa to najviac rozmáha práve v období, keď je najintenzívnejší boj medzi temnotou a svetlom… Myslia si obhajcovia orgazmovania a ejakulovania, že táto činnosť sa najviac rozmáha (nikdy ľudia neorgazmovali a neejakulovali častejšie než v súčasnosti) z dôvodu, aby bolo posilnené „svetlo“? KDEŽE. Posilňuje sa tým temno. A tento fakt „závislí“ na spomenutom (a zároveň považujúci sa za pobožných alebo aspoň morálnych) nedokážu prekusnúť, preto ma za tieto názory neznášajú. Ukáž človeku v čom chybuje, a pokiaľ je to vo veci ktorú nedokáže zmeniť, začne ťa nenávidieť. Príznak duchovného rastu (irónia).

  • https://youtu.be/v2pJbYEq0p8?si=vL_YbF9vWL90HvaI
   S těmito věcmi se opravdu nemá žertovat.

    • Marek Košice

     Temnota a časté orgazmovanie idú ruka v ruke (nepíšem, že v úplne každom prípade). NEEXISTUJE sexuálne založená osoba vedome/nevedome vyznávajúca temnotu (už také sledovanie hororov je vyznávanie temnoty), ktorá by nebola vyslovene závislá na orgazmovaní.
     Ak vidíte ľudí ktorí pôsobia temno, buďte si viac než istí, že zažívajú nadpriemerne veľa orgazmov, a to ich temnotu posilňuje. Sú aj výnimky – temní asexuáli. Tí ale orgazmy nahradili sado-maso praktikami buď ako sadisti, alebo ako masochisti (či sado-masochisti).

     Temnotu môže vyznávať len TOTÁLNY SLABOCH. Vyznávanie temnoty je príznakom NULOVEJ osobnostnej sily. Nechať sa ovládnuť temnotou nevyžaduje absolútne ŽIADNE úsiliel ani odhodlanie. Temnotou sa nechá ovládnuť duchovne TOTÁLNE PASÍVNY jedinec.

     Temnota = záľuba v degradácii, v negatívne (napr. samovoľné púšťanie si smutnej, depresívnej alebo objektívne agresívnej hudby či rovnakých filmov, literatúry), vyžívanie sa v krutosti (na úrovni prianí a činov), atď…

     Mimochodom, nie len tak „z ničoho nič“ k satanistickým rituálom patrí aj orgazmovanie… Jeden špeciálny satanistický rituál (čítal som o tom pred rokmi rokúcimi – dostal som sa k tomu nepriamo – nevyhľadával som taký článok) priamo nabáda k tomu, aby človek v priebehu dňa (od rána do večera) zažil čo najviac orgazmov. Prečo? PRETOŽE MNOHÝMI ORGAZMAMI ENERGETICKY OSLABENÉ TELO NEODOLÁ TEMNÝM ENERGIÁM, KTORÉ SA DOŇ, DO TAKTO EXTRÉMNE OSLABENÉHO, VEĽMI ĽAHKO VKRADNÚ.
     Do môjho tela sa nevkradnú. NIE JE ŠANCA. Som už 15 mesiacov bez orgazmu. A bez akéhokoľvek utrpenia z neorgazmovania. Akurát trpím v jednej veci – že nezažívam lásku a erotiku (bez orgazmov). 🙂 Ale pracujem na tom, aby sa to zmenilo.

     • Marek Košice

      NULOVEJ osobnostnej sily = NULOVEJ DUCHOVNEJ sily (pomýlil som si slovíčko)

     • V Tibetu doporučovali sex pouze za účelem plození dětí.
      Proto asi i ta obřízka žen,aby měly k sexu negativní postoj a jako nositelky nového života nebyly ovlivněny nižšími astrálními entitami-posedlé.Protože tyto národy bývají sexuálně náruživější a normálně se to dá těžko uhlídat A taky asi proto,aby se muži nestaraly o kukačky.(cizí mláďata)

     • Marek Košice

      Pohoda : Fakt tam robili obriezku žien? BRRRR…Samozrejme je to choré. Ale o čo sa tam teda v konečnom dôsledku (HOCI ZLOU CESTOU) snažili? O to, aby sa sex nestal PROSTRIEDKOM ku skratovaniu duchovného rastu. Týmito spôsobmi najlepšie odolávali orgazmovaniu & skratovaniu sexuálnej/duchovnej energie. SAMOZREJME TO BOLA CHYBA…mali ísť na to inak. Napr. tak ako na to idem ja. U mňa to prišlo cez HLBOKÉ POCHOPENIE sexuálnej energetiky. Penis si môžem „prekrviť“ každý deň, ale keď nie je túžba po orgazme, tak nie je žiadne utrpenie z jeho nedosahovania. Pre väčšinu ľudí som CVOK, ale pre prírodu a jej energetické zákony som PRIRODZENÝ.

     • Marek Košice

      Pohoda : Inak ohľadom tej nadpriemernej náruživosti v Tibete si si istý? „Šikmáči“ či „mongoli“ majú o niečo menej testosterónu než napr. európania. Najviac testosterónu majú černosti, najmenej aziati…. A testosterón je hlavný činiteľ zodpovedajúci za sexuálnu náruživosť. Ako u mužov, tak u žien (ženám ho stačí na náruživosť omnoho menej samozrejme).

     • mariankosmac

      Neviem ako to mali Tibeťania a Tibeťanky (mali tam prísny režim, takže ak sexovali tak skorej tajne, alebo za sexom emigrovali z Tibetu preč), ale minimálne tento bol docela ,,nadržaný“ – Oslavoval sex, pil. Orgasmus je lidské právo, hlásal bývalý mnich
      https://www.idnes.cz/xman/styl/gendun-chophel-kniha-o-vasni-mnich-tibet-sex-erotika-kamasutra.A190426_183908_xman-styl_fro

     • Pro Mariankosmas.To byla informace z nějaké publikace o tibetské medicíně.
      Samozřejmě,že asi ne každý to dodržoval.Taky lidí pijou,kouří,berou drogy,i když to není zrovna dobré pro zdraví.

     • Ta náruživost platila pro jižnější národy.V Tibetu,pokud vím obřízku neprovádějí.

     • mariankosmac

      Jasne tá obriezka žien zrejme platí pre Afriku a hlavne Somálsko, to sú černosi a tí sú náruživejší, tiež bývajú premnožení a sem tam majú hladomor, takže to obmedzovanie sexu ženskou obriezkou tam aj dáva zmysel aj keď je to hnus.

     • Budhistickí mnísi napriek celoročnému asketizmu dostávajú v určitom období raz za rok možnosť si užiť všetky svetské „radosti“ – môžu sa medzi ľuďmi ožrať, sexovať, fajčiť, najesť sa čohokoľveǩ, atď., aby poznali duchovnú plytkosť takejto radosti, a nezmysel svetskej baživosti – pretože je to len jednorázový a pomíjavý stav, po ktorom príde opica, absťák a závislosť.

      Ak tu spájate tzv. premnoženie národov a hladomor kvôli sexualite – tak preberáte depopulačnú agendu globalistov, ktorí argumentujú všetky problémy premnožením ľudstva!
      Moderné hladomory vznikajú jednak manipuláciou počasia, jednak odobratím prístupu ku zdrojom zmenou vlastníctva týchto zdrojov! Bežné kultúry a národy v Afrike dokázali tradičným hospodárením vyprodukovať aj tri úrody toho, čo potrebovali. Dnes je pôda vo vlastníctve židokorporácií a bánk, ktoré sa snažia produkovať globálne monokultúry pre globálny trh, a väčšina populácie sa nedokáže uživiť, lebo nemá na čom, a uživiť sa dokáže len tých pár robotníkov, ktorí makajú na cudzom. Ak jedného dňa korporácie nezasejú, aby ľudstvo malo čo jesť – tak zistíte, že ste sexovali asi naposledy. Vysvetlite si sami, ako funguje autoregulatív populácií v ohraničených ostrovných komunitách – a napriek sexovaniu nikdy v nich nedošlo k premnoženiu, pretože o populácii rozhodujú zdroje! A ak je samotné každodenné zháňanie si potravy a ostatného potrebného základnou činnosťou, tak premnoženie z podstaty nie je možné. To, že nie európske národy nemajú Bismarckov sociálny systém, núti tieto národy plodiť deti, aby sa mal kto o ľudí v starobe postarať – to je celé. Áno – a všetci potom zdieľajú chudobu. Ale aj bismarckov sociálny systém stojí a padá na rodení detí! Na udržanie populácie vôbec treba rodivosť 2,1 dieťaťa, teda viac ako dve. Ale práve blahobyt euópskych národov vedie k degenerácii a ľahostajnosti k potomstvu – Milgramov experiment – a nakoniec bude viesť k hladomoru tiež, keď postupne vymrie najmladšia generácia, na ktorej stojí Bismarckov socálny systém. Aby boli zabezpečené dôchodky – budú exktrémne zvýšené dane a to bude viesť k extrémnej chudobe a strate vlastníctva a aj pôdy a ostatných zdrojov, čo skonfiškujú korporátni veritelia a globálni veritelia národných štátov! Takže ten, kto nechce mať deti kvôli vlastnému blahobytu a marketérmi vymasírovanej baživosti a egoizmu a kvôli neustálemu porovnávaniu sa s inými – základ sociálneho inžinierstva a nechce sa kvôli deťom uskromniť – v starobe skončí ako chudobný idiot – ktorý nebude nič vlastniť a pod drogami bude šťastný, než konečne skape! Samozrejme – až na pár boháčov, ktorým to bohatstvo tiež nakoniec vyrabujú. Celá depopulačná agenda prebieha ako sociálne inžinierstvo, ktoré idioti nevnímajú. Prečo mal ThDr.René Balák 6 detí? Aby ho nenávideli, že si nemôžu dovoliť 6 najmodernejších mobilov? Za feudalizmu bolo splodenie detí doslova povinnosťou, aby rod mal pokračovanie. Bez detí nebude žiadne pokračovanie – takže debili – zachraňujte planétu a nie seba! Pokračovanie je naša povinnosť aj k predkom, vďaka ktorým sme státisíce rokov tu! Kto tu hlása ko.otiny, že nechce mať deti a tvrdí o sebe, že neejakulovaním a nesexovaním získava vyššiu duchovnú vlastnosť – je idiot, ktorý zjavne odmieta duchovnú existenciu predkov, a tým popiera duchovno vôbec, a je idiotským produktom židomarxizmu, židoateizmu a židomaterializmu /chtonizmu/ – a v konečnom dôsledku je minimálne /aj nevedome/ kryptosatanistom – uctievačom stvoriteľa hmoty! Predkovia ho nakoniec zahubia tým, že ho prestanú podporovať v existencii v tých najťažších časoch, ktoré nás čakajú, keď toto nezastavíme!

      Aby bolo jasno!
      Kto zachráni jediného žida /“človeka“ – lebo nežidia „nie sú ľudia“/ – zachráni celý židovský svet! Preto židia – miľujte sa a množte sa! Gójim je zmanipulovaný idiot určený k likvidácii, ku ktorej sa sám hlási! O tom to celé je!

      Všetko sa dá zneužiť proti! Momentálne sa zneužíva vnútorná potreba ľudí po spolupráci, ktorá vyžaduje dôverčivosť, dôveru vôbec, aj vieru v to dobré. Potom majú navrch všetci zmrdi!

      Spomínate tu múdrosť zvierat. Keby sme my nežidovskí ľudia mali zdravý inštinkt a nedôverčivosť a potrebovali veľkú únikovú vzdialenosť od nebezpečenstva- neexistovala by žiadna globálna vláda nad dôverčivým ľudstvom! Našou slabinou je, že zvieratá nie sme, hoci nás židia za zvieratá označujú. Preto treba mať zdravú mieru paranoje a nedôverčivosti, a treba odmietať všetko ponúkané spasiteľstvo a hlavne to všetko cudzie – archontské – ktoré sa nás snaží už 200 rokov ovládnuť! Nikto nič nerobí preto, že by to robil pre nás! Je to podvod, lákanie do pasce za účelom nášho skántrenia. Aj slony sa lovia pomocou skrotených slonov – a to sú veľmi inteligentné zvieratá, a agresívne voči akémukoľvek ohrozeniu! Takže ak máte niečo proti mojej agresivite – sorry jako – možno mám dušu a rozum slona, ktorý už niečo zažil a niečo pamätá, a neznáša krotenie. ale aj ja mávam tendenciu najprv ľuďom veriť, takže osral som sa mnohokrát, ale sa aspoň na tom učím a pokúšam sa skúsenosti dávať ďalej. Ale vidím, že v§čšina to potrebuje zažiť na vlastnej koži, ale väčšina nepočúva a nechce vidieť, hoci sa to počuť aj vidieť dá – ale nie zhypnotizovaným.

 4. Zabijanie treba predsta nejako zdovodnit! Rovnako ako nadalej prebiehajucu depopulaciu!
  https://www.hlavnydennik.sk/2023/11/07/svls-ziada-aby-bolo-ockovanie-proti-covid-19-mozne-aj-u-vseobecnych-lekarov

 5. Progresívni primitívy kričia, že bankový odvod len zaťaží klientov, pritom banky majú na Slovensku rekordné zisky a stále zvyšujú poplatky a robia všetko preto, aby ľudia neplatili hotovosťou a mali čím ďalej tým menej peňazí, v súlade s ich páničkami z WEF ! Teraz sa chystajú ešte viac na svojich klientov, kurvy chamtivé a nenažrané !
  https://www.topky.sk/cl/10/2623901/Banky-zvysuju-poplatky–Za-niektore-sluzby-z-vas-vytiahnu-stovky-eur–TAKTO-vyzera-buducnost-transakcii-#disqus_holder

 6. Moskva: Jako „okupační mocnost“ nemá Izrael v Gaze právo na sebeobranu

  https://aktax.cz/moskva-jako-okupacni-mocnost-nema-izrael-v-gaze-pravo-na-sebeobranu/

 7. Itálie se stala první zemí, která zakázala falešné maso Billa Gatese kvůli „vážným zdravotním obavám“

  https://aktax.cz/italie-se-stala-prvni-zemi-ktera-zakazala-falesne-maso-billa-gatese-kvuli-vaznym-zdravotnim-obavam/

 8. Marek z Košíc – to, čo tu proklamuješ, je čistá depopulačná agenda! Sám proklamuješ, že nechceš mať deti a toto podsúvaš ostatným! Treba ti a tebe podobným „mužom“ neochotným plodiť a starať sa o pokračovanie rodu – odrezať ko.ot aj s guľami, a táto jalová a odporná komunikácia – a hlavne agenda – skončí raz dva! Pokiaľ ti ho niekto neodreže – ja som od teba ďaleko, ale odrežem ti ho s radosťou – nech sa ti už v živote nepostaví, nech ti zhnije a odpadne! Amen!

  A vy ostatní – choďte je.ať na stojáka do kostola rovno do kazateľnice, ale nezasierajte tu svojími nábožensko fanatickými vsuvkami diskusie v idiotskej reakcii na tohto sebestredného asexuálneho nemuža-trolla! Kŕmite ho svojou energiou – Archonta po.ebaného! Každý, kto číta tieto jeho sračky, si to odnáša v hlave aj do postele so ženou! A on sa chechce, ako z vás vyrába impotentov – idioti!

  Badatel tu takto šíri depopulačnú agendu – v záujme „slobody slova“! To, že slovo môže aj zabíjať, vám tu ku.va nedochádza, alebo to robíte schválne! Apage Satanas!

  • Marek není proti plození dětí,ale proti bezúčelnému šu..ní. Třeba v divočině zvířata mají jen omezenou dobu páření.Chápu,že je to i z důvodu plození potomstva na jaře,ale možná že i ušetřená energie dá vznik silnému potomstvu.
   A co se týká Afriky,tak dříve tam bylo kmenové uspořádání společnosti,jednotlivé kmeny bojovali mezi sebou a hlavně dodávaly otroky otrokářům .Takže určitá redukce tam taky byla.

Pridajte komentár

*