Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Príbeh pani Ľubky o jej alternatívnej liečbe rakoviny prsníka


Print Friendly, PDF & Email

Príbeh pani Ľubky o jej alternatívnej liečbe rakoviny prsníka

Dobrý deň, pred pár dňami som dostala váš email o Dni narcisov a čo je za tým. Prešla som si tie stránky a s mnohým som musela súhlasiť, pretože som to na vlastnej koži zažila pred pár mesiacmi.

Rozhodla som sa napísať vám môj príbeh, verím, že snáď pomôže iným ľuďom.

V auguste roku 2011 som si nahmatala v prsníku hrčku, ktorú som už nejakú dobu prehliadala, lebo som si myslela, že to bola len zdurená žľaza. Nakoniec som sa objednala na vyšetrenie, nasledovali sonografia a mamografia. Veľmi rýchlo som sa ocitla u prsníkového chirurga, nádor mal veľkosť 5×4 cm.

Postup bol jednoznačne operovať, no bolo mi zvláštne ako mi bol proces operácie vysvetlený. Že počas operácie pošlú nádor na rýchlu patológiu a výsledok bude asi o pol hodinu. Zatiaľ sa chirurg s prsníkom „pohrá“ – čomu som vôbec nerozumela, veď ho mal zašívať…a keď príde výsledok, tak mi prsník zašijú.

No, nesedelo mi na tom pár vecí. Chirurg sa ma opýtal, či chcem, aby ma operoval on. Ja že môže byť, tak dal mi nejakú zmluvu na podpis. Keď som si to doma prečítala, zistila som, že za tento výber chirurga chce odo mňa nemocnica 160 eur, o čom sa mi chirurg pri osobnom rozhovore absolútne nezmienil!

Neskôr som zistila, že je bežnou praxou, že žena ide na vybratie nádoru, avšak ak patológ zhodnotí nádor ako rakovinový, zhubný či podozrivý, tak podľa protokolu môžu prsník amputovať. Samozrejme, že žena pred operáciou podpisuje súhlas aj s operačnými postupmi, ale že ju to môže stáť amputáciu, sa dozvie až keď je PO tom.

Moja operácia sa ale nemohla uskutočniť, pretože som bola chorá a už dlhšie som mala silný dusivý kašeľ, pre ktorý sa operácia posunula. Nakoniec som zrušila až tri termíny operácie, pretože som sa začala zaujímať o liečbu rakoviny a vedela som, že nemám chorý prsník, ale niečo mi v tele nefunguje dobre. Že nádor je vrchol ľadovca a že by sa mi to mohlo vrátiť spať.

Dostala som sa k ľuďom, ktorí mi pomáhali zvládať môj stav – diéta, výživové doplnky, ja som svoj stav nebrala ani tragicky. Ešte nasledujúcich 9 mesiacov som aj pracovala a popri tom sa liečila, verila som, že to zvládnem.

Problémy sme mali už aj s tým, že výživové doplnky boli dosť finančne náročné, ale pomohli nám nejakí známy a priatelia to zvládať – stali nás okolo 300-400 eur mesačne.

Asi po 6 mesiacoch som ale ochorela, bola som aj na antibiotikách a mala som vysoké teploty. Bola som chorá s teplotami v priebehu dvoch mesiacov dva krát, medzitým aj manžel aj dcérka, ktorá mala 5 rokov. Cítila som, že sa mi nádor zväčšoval pomaly ale isto. Cítila som, že je oddelený od okolitého tkaniva, čo mi bolo indikovane ako dobrý znak.

Neustále som hľadala ďalšie informácie čo by som mala robiť. Narazila som na metódy, ktoré iným účinne pomohli, ale zistila som, že sú aj finančne náročné. Napríklad liečba vitamínom B17, metabolická liečba, …

V máji som navštívila jedného onkológa, o ktorom som zistila, že je aj za alternatívne metódy. Vtedy mal môj nádor už 9x7cm. Hneď po vyšetrení mi povedal, že keby som bola jeho manželka, že ma hneď vezme na chirurgiu, že som ohrozená na živote, že mam jednať rýchlo!

Samozrejme, čo sa týkalo operácie, jednalo sa jednoznačne len o amputáciu, a taktiež vyžadoval biopsiu. Nedala som na biopsiou ani amputáciou absolútne žiadny súhlas, odišla som od neho s plačom a obdobie, ktoré nasledovalo bolo pre mňa a moju rodinu emočne veľmi silné a náročné. Už som pomaly konfrontovala aj to, že mi amputujú prsník alebo že nebodaj by som mohla aj zomrieť… Jeho názor potom podporil ešte jeden iný renomovaný onkológ.

Medzitým som sa dozvedela o lekárovi z Talianska, doktorovi Simoncinim a jeho úspešnom a dlhoročnom liečení pacientov s roztokom sódy bikarbóny.

Vyskúmal, že rakovinové bunky rastú v kyslom prostredí a že za ich vznikom je rozšírenie huby Candida albicans, že ju jednoznačne vie zvládnuť roztok sódy bikarbóny. Zabráni sa tak jej ďalšiemu šíreniu či rastu.

Navštívila som ho koncom mája osobne v Ríme a povedal, že mi vie pomôcť. Rozhodli sme sa pre jeho postup, pretože mal vysoké štatistiky vyliečenia. Avšak operácia mala stáť 11 000 eur, čo bola pre nás nepredstaviteľná suma!

Pretože si na Slovensku platím zdravotné poistenie, tak sme sa snažili zistiť, či by túto operáciu v zahraničí moja poisťovňa preplatila. Avšak sme narazili na mnohé prekážky a jej preplatenie bolo veľmi malo pravdepodobné, až nemožné.

Museli sme jednať rýchlo a tak sme na ňu urobili zbierku. Oslovili sme našich známych a priateľov a poprosili o pomoc či už vo forme daru alebo pôžičky. Nakoniec sa nám to podarilo a operácia sa uskutočnila, aj keď som už dlhodobo mala zvýšenú teplotu a nádor sa zväčšoval. Mal už veľkosť 12x10cm. Našťastie som mala po pôrode mojej dcéry zväčšené prsia a po odňatí nádoru mi ešte stále ostala veľkosť prsníka č.2.

Prsník je síce menší, ale nie je nijako deformovaný. Bol mi odňatý len nádor. Mala som šťastie v nešťastí, lebo lymfatické uzliny boli v poriadku a nemala som žiadny iný nalez na pľúcach.

Operácia sa uskutočnila v polovici júna v Srbsku na súkromnej klinike a starostlivosť tam bola veľmi dobrá, veľmi milí a ochotní lekári aj personál. Môjho manžela naučili ako mi má doma robiť výplachy sódou bikarbónou, pod pazuchou som mala vývod do prsníka.

Preplachovanie sme mali vykonávať celý mesiac, takmer každý deň. Terapia bola bolestivá, ale dalo sa to zvládnuť. Histológia nebola jednoznačná, nádor bol benígno-malígny. Lekári tu na Slovensku by ma chceli ďalej operovať a vziať ešte časť prsníka, čo som odmietla.

Na kontrolnej sonografii som bola po 4 mesiacoch od operácie, nález žiadny.

Pani doktorka ma ale ešte pred vyšetrením na sonografii posielala na mamografiu, s čím som nesúhlasila a očividne som tým doktorku nahnevala. Trvala som však na svojom.

Našla som si onkologičku, ktorá s celou mojou akciou prejavila nesúhlas a musela to niekoľkokrát zdôrazniť. Povedala, že s rádioterapiou majú veľmi dobré výsledky. Pekne som ju poprosila a nakoniec sme sa dohodli, že ma nebude nútiť do vecí, s ktorými nebudem súhlasiť. A že mi môžu zobrať krv a robiť sonografiu.

Nakoniec som asi mohla byť rada, že ma doktorka do svojej starostlivosti prijala. Asi sa nestretávajú často s pacientmi, ktorí s nimi diskutujú, či snažia sa predložiť iné metódy a možnosti liečby.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pred 4 rokmi mal môj otec rakovinu pľúc a videla som, ako ho vysiľovali opakované biopsie, chemoterapie mu zrútili imunitný systém a nakoniec zomrel na otravu krvi do 8 mesiacov od diagnózy! Povedala som si, že ja nebudem ďalšie číslo v štatistike a že si nedám zničiť svoje telo. Rozhodla som sa žiť a bojovať.

Určite som mohla niektoré veci urobiť inak, ale prešla som si svojou cestou a zvládla som to. Na začiatku som mala pocit, že som ako sám vojak v poli, pretože som si musela zháňať informácie, ktoré som potrebovala na zvládnutie svojho stavu. Počas celej doby som ale verila, že sa mi to podarí zvládnuť. Viera je to, čo ma sprevádzalo počas celej doby.

Momentálne si ešte stále liečim svoje telo a beriem výživové doplnky. Zo stravy som vylúčila mäso a väčšinu živočíšnych tukov. Potrebujem svoje telo, pretože plánujeme ešte jedno dieťa a svoj prsník ešte využijem.

Snažím sa rozprávať ľuďom o tom, čo som prežila a posúvam im správne informácie. Keď sa im alebo im blízkym niečo také stalo, či stane, je im predkladaná iba jediná liečba a riešenie. To sa rozhodnú akceptovať, pretože si ani len nevedia predstaviť, že by existovalo aj nejaké iné riešenie.

Riešenie omnoho efektívnejšie, účinnejšie a bez vedľajších účinkov!

Ak by som aj touto cestou mohla byť niekomu nápomocná, budem rada, môžete mu dať na mňa kontakt.

So srdečným pozdravom!

Ľubka

P.S. Posielam aj linky na toho doktora, aj kontakt na neho a verím, že to niekomu ďalšiemu pomôže.

Meno: Dr. T. Simoncini

Email: t.simoncini[zavináč]alice.it

Telefón: 00 39 335 294 480

Na týchto stránkach nájdete rôzne protokoly liečby:

www.curenaturalicancro.com/treatment-simoncini-protocol.html

Môžete sa pozrieť aj na toto:

www.canceractive.com/page.php?n=194
www.curenaturalicancro.com/coast2coast-am.html

FAQ:

www.curenaturalicancro.com/cancer-therapy-faq.html

Tiež prikladám videá, ktoré vysvetľujú čo je rakovina a aké sú reálne možnosti jej liečby. Čo a kto z nej profituje a ako to súvisí s ekonomickou a hospodárskou politikou EÚ…

Video 1

Video 2

Pre tých, ktorí vás kritizujú za to, čo robíte, nech sa najskôr pozrú na tieto videa a pochopia, s akou chobotnicou tu máme dočinenia a že s tým treba niečo urobiť už teraz.

Kritizovať je to najjednoduchšie, ale čo je v tomto svete najťažšie – je vyznať sa v spleti rôznych falošných informácii, ktoré sú nám predkladane ako pravdivé. V skutočnosti nás majú zmiasť.

To, čo urobíme alebo neurobíme teraz, môže výrazne ovplyvniť našu budúcnosť a budúcnosť ďalších generácii!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. RAKOVINA, LEUKÉMIE
  A JINÉ ZDÁNLIVĚ
  NEVYLÉČITELNÉ NEMOCI,
  KTERÉ JSOU LÉČITELNÉ
  PŘÍRODNÍMI PROSTŘEDKY
  http://www.ulozto.cz/xxZtLty/breuss-rudolf-zip

 2. Svetlan Senkorskij

  Milá pani Lubka, chcete tým povedať, že namiesto operácie malého nádoru za 160€ ste radšej dali peniaze navyše (mesačné 300-400€ doplnky, operácia v Srbsku, cestovné…) za operáciu nádoru v pokročilejšom štádiu?

  • Milý Svetlan, zrejme ste článok nečítali pozorne. Za 160 Eur by o prsník s najväčšou pravdepodobnosťou na Slovensku prišla. Za 11 000 Eur v Srbsku ho stále má. Na koľko si vy ceníte svoje orgány? Na veľa zrejme nie. Potom kľudne môžete predať niekomu na transplantáciu svoju obličku, časť pečene, prípadne polovicu pľúc…

   Zároveň by som týmto chcel poprosiť nesúhlasiacich čitateľov, aby sa pri komentovaní osobných príbehov vyhli priamym útokom alebo čo i len sarkazmu. Pri článkoch, ktoré píšeme my, máme väčšiu mieru tolerancie. Pokiaľ sa nejedná o vyslovene hrubé alebo inak nemiestne vyjadrovanie sa, nevadí nám to.

   Avšak pri článkoch zverejnených čitateľmi je naša tolerancia podstatne nižšia. Pri ďalšej príležitosti nebudeme váhať takéto komentáre hneď mazať. Ďakujeme za pochopenie.

   • Ahoj Lubka,my sme s mamkou tiez chceli bojovat inak ako klasickou cestou.Mamka hned po oznameni diagnozy-rakovina hrubeho creva o velkosti 4cm zacala 42 dnovu Breussovu kuru-na caji, vode a zeleninovej stave.Po kure mala CRP faktor v normale, tak sme mysleli, ze to zabrali, ale pi mesiaci bol zapal znova vysoky.Potom sme hladali co dalej, ale na operaciu sme odvahu aj tak nemali.O panovi Simoncinim sme vedeli, aj nas pozyval na kliniku, ale i toho sme sa bali a vedeli sme ze to bude drahe.Mamka nam po roku a pol od diagnozy zomierala tak, ze vracala cierne makove zrniecka-kcasinky a rozne parazity, najviac v tvare trojuholnika ploske 2-3mm hnede parazity.Pisala som profesorom do sveta, odpisovali, ze sa s tym nestretli.Ja som to videla na vlastne oci a viem, ze rakovinu sposobuju parazity.Mamka bola 20 rokov vegetarianka, takze nic ine to nemohlo byt.Viem, ze je dolezite pravidelne odvervovanie, su aj rozne domace prirodne kury-klinceky, orechovica.No a co sa tyka liecby rakoviny, na celom svete maju jednu standardnu liecbu a ak bud

    • Existuju aj knihy od kanadskej lekarky Huldy Clarck, ktore vravia o vplyve parazitov na rakovinu.Niektore su aj prelozene.Tiez vplyv mrtvych zubov vnasa do tela hnilobne procesy.Osobne si tiez myslim, ze vplyv chemie ma tiez nejaky zly vplyv a odporucam eko vyrobky na umyvanie a pranie.Lekari nemaju volne ruky, su len sucastou rozbehnuteho vlaku, ktory ani nevieme kto riadi.Ak oni sa proti zlym liecbam nevzburia tak im budu pacienti dalej zomierat.Lubka prajem pevne zdravie a vela sil pomahat ludom s touto chorobou. Zana

     • Mila Zana, dakujem za vase mile slova. Vasej maminy je mi luto… Doktor Simoncini je drahy, ale na druhej strane ma vysledky a vyliecenych pacientov. Paradoxne liecba u neho je lacnejsia ako vynalozi stat na klasicku liecbu pacienta choreho na rakovinu… Lekari operujuci rakovinovych pacientov vidia v tele parazity, ale v lekarskej sprave to nie je uvedene. na to si kazdy moze najst videa ako lekari operuju a vidia parazity, vytahuju ich z tiel… Prajem vam nech sa vam dari:-) S laskou, Lubka

 3. Ľubka,správne ste sa rozhodli a veľmi držím palce!
  A pre príspevok – Svetlan: žiadne peniaze sveta, nemôžete vymeniť za ľudské zdravie! Prajem aby ste nikdy nepocítili strach,beznádej,ľútosť a bolesť, aby ste nikdy nemuseli riešiť liečbu tejto choroby,pretože by ste mali iný uhol pohľadu…….

 4. Veľmi pekný článok,svedčiaci o tom,že je medzi nami stále viac ľudí,ktorí sa nedajú zastrašiť onkologickým priemyslom, uvažujú vlastnou hlavou a zháňajú si informácie kde sa len dá.Za naše zdravie sme zodpovední my sami a nie lekári,ktorím na tom pramálo záleží.Ešte dodám,že podľa geniálneho vedca Dr.Royala Rife (1888-1971)pri každej rakovine je prítomný istý špecifický mikroorganizmus,preto je potrebné udržovať si tieto patogény od tela a na „čistenie“ sa už milionom ľudí na svete osvedčili kvapky MMS buď ako liečba alebo ako prevencia.

 5. Pan Svetlan – urobila som to tak ako som to urobila. Neda sa porovnat operacia tu na SR s tou co som podstupila v Srbsku, absolutny rozdiel v technologii a pristupe a v tom, ze v Srbsku sa snazili mi naozaj pomoct, hlavny rozdiel nie je v cene. Pred cestou na aoperaciu mi mamina povedala:“Tvoj zivot je dolezitejsi ako nejake peniaze, tie boli su aj budu!“ A vedeli ste ze za zakrok amputacie poistovna hradi viac ako za zachranu prsnika?
  Mila Alenka a Barbus, dakujem vam za mile slova! Tiez som toho nazoru, ze ja som zodpovedna za svoj stav a zivot, po zhliadnuti videi co som pridala na konci clanku to musi byt kazdemu jasne preco by mal zodpovednost prevziat naozaj kazdy sam za seba a za svojich blizkych!Lebo plakat nad rozliatym mliekom neskor – to uz moze byt naozaj neskoro! Jedneho mojho priatela mala 4 rocna dcerka mala nalez na oblickach-pred dvoma rokmi, nador narastol do 10cm za tyzden! Operacia, odobratie oblicky, ozarovanie a chemo cely jeden rok! A potom…do styroch mesiacov po chemoterapii nador podobnej velkosti v brusnej dutine, nasledne operacia…! Dietatko ma takmer 6 rokov, prezila chemo – ktore mimochodom poskodzuje telo aj mozog! A to nehovorim o vplyvoch, ktore to na nu bude mat a nie su este zname…A co asi prezivaju rodicia? Tazko si to len predstavit! Situacia este stale nezvladnuta a to uz budu dva roky! Toto je realita a takych pribehov existuje velmi vela,staci len otvorit oci!
  O vyskyte patogenov, ktore su pritomne v tele ked je tam rakovina tiez viem, niektorych som sa efektivne zbavila a na niektorych este stale pracujem. Poznam aj MMS.Dakujem za dalsie informacie.A prajem vsetkym naozaj vela zdravia!Lubka

 6. Milá Ľubka.
  Obdivujem vás za odvahu, ktorú ste prejavili v boji s ,,veternými mlynmi“. A ďakujem vám, že ste si to nenechali pre seba ale chcete poradiť aj iným. Ja som vďaka Bohu zdravá,mali sme v rodine rakovinu tak trochu viem o čom to je, i keď na vlastnej koži to musí byť …. neviem nájsť ten správny výraz.Liečili sa tradične a už nie sú medzi nami. Prajem vám aby ste sa vyliečili a tešili sa zo života s celou vašou rodinou.
  Pre pána Svetlana : Myslíte si , že to celé je len za 160 €. Opýtajte sa tých , ktorí sú chorí koľko už ,,investovali“ nie naraz ale postupne? A akú majú nádej alebo istotu, že sa vyliečia a nestanú sa len číslom v štatistike úmrtnosti ľudí na rakovnu.

 7. Mila pani Maria!
  Srdecne vam dakujem za povzbudenie,myslim, ze ludia dnesnej doby by sa mali viac zamyslat nad veciami a vela pytat,vyzadovat zmeny a trvat na tom, aby sa nam vsetkym zilo lepsie a nie byt len efektami inych mocnosti – ktore nemaju uprimny zaujem o nase blaho! Tak to proste je. Je mi velmi luto vsetkych, ktori trpeli a nemuseli, umreli a este tu mohli byt!
  Prajem vam nech vas zle obchadza a ked, nech to viete dobre zvladnut,ci pomoct inym!Lubka

  • Dobry vecer pani Lubka. Velmi ma zaujal Vas pribeh, moj pribeh je podobny ako ten Vas. Preto by som Vas chcela poprosit o kontakt na Vas. Doktori na mna naliehaju aby som absolvovala chemo a potom operaciu. Ja sa vsak chemoterapii chcem vyhnut. Preto by som Vam bola vdacna keby ste sa mi ozvala. Dakujem. Majka

 8. Lucia Hamzová

  Tak nedá mi nevyjadriť sa. Volám sa Lucia a som mladšou sestrou „pani Ľubky“. Musím konštatovať snáď len jediné. Celé som to totiž prežívala s mojou sestrou, vo všetkých situáciach a rozhodnutiach sme boli s ňou. Do Ríma za doktorom sme šli spolu. Samé dve mladé baby uprostred Ríma a bez mapy – no to bola zábava. Ale nie o tom som chcela. Musím povedať, že nie so všetkými rozhodnutiami v tom období sme súhlasili ale stáli sme pri nej a verili, že to zvládne. Naozaj boli situácie kedy sme ako rodina premýšľali ako ju prinútiť ísť do nemocnice pretože sme hlavne vo vyžšiom štádiu už mali pocit ako by sa nám strácala pred očami. Skutočne ale viem, že napriek tomu aká je silná a ako to statočne zvládala, boli zlé časy a už aj ona kadejako zmýšľala. Keď sme išli lietadlom do Talianska, pamätám ako mi povedala so strachom v hlase, že čo ak mi nebude môcť pomôcť? Čo ak tam ideme zbytočne? To v tom čase nikto nevedel. Ale dnes je jedna vec istá: nič nie je zbytočné, žiadne peniaze nie sú dôležité ak ide o záchranu ľudského života. Naozaj už jeden stav rakoviny v rodine sme bohužiaľ „nezvládli“ a to nášho otca pretože sa rozhodol ísť cestou klasickej medicína a doktori boli preňho autoritou, ktorí mu nakoniec zničili celý imunitný systém. Takže klobúk dole pred mojou sestrou, ktorá vydržala, zvládla to statočne a sama proti všetkým bojovala za alternatívu, napokon vďaka ktorej ŽIJE.

 9. kedze badatel zakazal kriticky sa vyjadrovat k osobnym pribehom(a mam toho naozaj moc na jazyku) vyjadrim sa priamo k niektorym alternativnym pristupom k liecbe rakoviny

  1. soda bikarbona/MMS/ina zasadita latka
  predpokladajme ze samotne nadory, ich okolia a vlastne aj cele telo je naozaj prekyslene a preto rastie nador (v oficialnych vyjadreniach, mediach ani nikde som o tom nepocul iba z webov o alternativnej liecbe). Podla tohto pristupu sa aplikuje zasadita latka vacsinou pozitim a nasledne sa upravi PH v tele kvoli comu rakovina nemoze prezit, v pripade MMS ma tento roztok priamo zabit rakovinove bunky nejakou reakciou – taka je predstava.

  Vyskum rakoviny prebieha uz asi 100 rokov, to akoze za 100 rokov nikto nevyskusal aplikovat priamo na nador nejaku zasaditu latku?

  Skusme priklad – zoberiem 100 potkanov, naockujem im rakovinu na chrbat nech je pekne viditelna, kazdy den 2 alebo 3 krat im budem tento nador premyvat sodou alebo inou zasadou, po nejakom case spravim vyhodnotenie a dajme tomu sa 40% tychto potkanov vylieci z rakoviny. No super velmi dobre vysledky hned informujem odbornu verejnost zozeneim peniaze na dalsi vyskum s tisicom dalsich zasaditych latok a do dvoch rokov mam liek na rakovinu (takto nejako objavili aj chemoterapiu). Ak si myslite ze taketo nieco by sa dalo utajit, tak to s vami musi byt velmi zle.

 10. 2. candida alebo ina plesen/parazit
  Mozno nad tym nikto nerozmyslal ale po kazdom chirurgickom odstraneni nadoru kdekolvek na tele ale aj kdekolvek na svete ide tento nador aj s okolitym tkanivom a pripadnou uzlinou na histologiu – laboratorne vysetrenie druhu rakovinovych buniek a dalsich veci akolo toho. To akoze ani jeden z toho miliona laborantov po celom svete si nevsimol ze v tom nadore su pritomne parazity alebo candida? Nemohol si to vsimnut lebo tam nie su. Je to klamstvo, obycajny hoax.

  • Videla som ich na vlastne oci ked mamka zomierala, tak tomu verim, tak ako ti veria na Jezisa co ho videli.Ani ja nechapem, co sa deje v labakoch na salach a na patologii.Lebo candida tam musi byt viditelna.Pisala som profesorom do sveta, tiez tomu neveria tak ako ty.Iba jedna lekarka to zverejnila a bola za to velmi odcudzovana-Hulda Clarck.Ja som tomu tiez neverila, az dokym som nevidela co mamka vracia.Svet je na hlavu, zalozeny na peniazoch za drahu chemoterapiu.Vies co mi povedala lekarka na onkoligii, ked tam mamka 2 tyzdne lezala na infuziach a bez chemoterapie.Bola nasrata, ze z takej pacientky nic nemaju a ze im tam tak dlho zabera miesto.Ked Lubke Simoncini pomohol, mali by taku liecbu praktizovat vsade, to je otaznik preco tak nerobia.Heslo:Odcervuj sa pravidelne.

   • Suhlasim s vami Zana a snazim sa medzi ludmi robit osvetu na odparazitovanie, aby nemuseli raz celit rakovine ako vaznej diagnoze. Pracujem s bylinkami zo Sibiru, ktore dokazu telo detoxikovat a odparazitovat:-) K tomu zakladne informacie o tom ako sa zdravo stravovat a byt vacsiou pricinou nad svojim zdravim a zivotom:-) Lubka

 11. 3. posilnenie imunity
  Je vseobecne zname ze imunita cloveka bojuje s rakovinou, priznavaju to aj vedci z mainstreamu. Podla tohto pristupu staci posilnit imunitu cloveka a ta sama znici rakovinu. U nie moc agresivnych druhoch rakoviny to podla mna naozaj moze tak byt. Ale pochybujem ze by to stacilo na agresivne druhy. Najcastejsie zvyknu posilnovat imunitu pitim roznych dzusov, odstavenej zeleniny, uplnym odstranenim zivocisnej zlozky stravy(suvisi aj s prekyslenim) a podobne.
  Tento pristup je znamy uz dost dlho – hlavne tie dzusiky, mnoho chorych to skusalo a aj tak umreli. Okrem toho tu existuje aj moznost zazracneho vyliecenia sa, ktore sa obcas stane znicoho nic – poznam jedneho takeho cloveka a ten urcite ziadnu odstavenu zeleninu nepil, bol to a vlastne je to obycajny ozran. Kvoli takymto zazracnym vylieceniam si potom vela ludi mysli ze naozaj to funguje, staci pit a jest zeleninu…
  Do tejto kategorie patria aj vyzivove doplnky, nie vsetky niektore by som zaradil k odkysleniu – popisujem v clanku 1.

  Este k imunite dodam – ludska imunita bojuje aj s virusom HIV, bojuje aj s inymi virusmi, bakteriami, hocicim. No su rozne ktore neporazi bez dalsich liekov nikdy nech ju uz posilnujeme hocako. Tak ako nemoze vyhrat napriklad nad virusom HIV, nemoze vyhrat ani nad rakovinou – to je jednoducho vlastnost rakoviny a aj vlastnost imunity.

 12. Mila pani Lubka, dufam ze Vasa liecba bude uspesna a rakovina sa Vam nevrati.

  Mam ale na Vas nachystanu kritiku/nazor ktora by sa vsak nemusela pacit adminovi a mohol by ju povazovat za utocnu a zmazat ju. Vam sa nebude pacit urcite.

  Preto mi sem prosim napiste ci ju vobec chcete vidiet.

  • Reinhard nehovorím,že v niektorých veciach nemáš pravdu – napríklad len pitie nejakých „džúsikov“ pri rakovine s tým,že očakávam od toho zázraky je asi málo.Rakovina podľa toho,čo dnes vieme je dosť komplexné ochorenie, takže bojovať treba zrejme všetkými možnými zbraňami,tým nemám na mysli konvenčnú liečbu.Máš informácie typu – z každého niečo.Napríklad pri liečbe rakoviny pomocou MMS sa nelikvidujú rakovinové buňky, ako píšeš, ale mikroorganizmus,ktorý je prítomný pri každom druhu rakoviny,nádor sa potom jednoducho zmenšuje až sa stratí.Samozrejme,že treba dohliadnuť aj na ph organizmu,treba nasadiť aj proti-kandidóznu dietu,veľmi posilniť imunitu a možno ešte mnoho ďalších opatrení.Asi sa pýtaš prečo potom takto neliečia dnešní onkológovia…Z materiálov,ktoré sú zatiaľ k dispozícii je jasné,že sa tu deje jedno obrovské sprisahanie farmaceutickej loby. Ty sa asi nad tým všetkým zasmeješ,ja nie…Odporúčam ti knihu LÉČBA RAKOVINY,KTERÁ FUNGOVALA – autor Barry Lynes.

   • nehnevaj sa barbus, ale nemozes predsa niekomu, kto vyvracia v diskusii tvrdenia z clanku, napisat znovu tie iste tvrdenia! To len dokazuje, ze bud si vyvratenie Reinharda vobec necital, pripadne si pamatas len posledne 3 vety ako ista cast populacie, alebo teme na odbornej urovni vobec nerozumies a tym padom miesas piate cez deviate…
    hlavne ze ide o sprisahanie… vlastneho mozgu 🙂

    Ospravedlnujem sa za osobne nekorektne vety, ale na toto sa neda inak odpovedat.

 13. Pan Reinhard, len par postrehov:
  Mali ste VYBORNY postreh, ze 100rokov sa robia na rakovinu vyskumy a vysledok takmer ziadny!Aj ja sama som sa zamyslala nad tym, ako ze je to mozne!!! Je to nieco, co mi nedavalo zmysel, ved predsa lekari maju liecit, ze!? No,kym sa zacneme bavit o tejto zasadnej teme, odporucam vidiet tie prilozene videa, urcite ich koluje na nete viac, mnohe odpovede su tam, najma to, preco este stale nemame liek na tu rakovinu a kto z toho profituje!!! Len potom to do seba velmi dobre zapadne a vidite zrazu niektore veci jasnejsie!
  Liecba rakoviny je komplexna zalezitost, iste je, ze treba urobit vela zasadnych veci, aby sa clovek z toho dostal- pocnuc najdenim duchovnej priciny po zmenu stravy a vyzivove doplnky…
  Viete, nie som lekar, a aj keby som bola asi by som nebola ohladom liecby mudrejsia.Co je skoda, lebo lekari by mali byt ti prvi, ktori by mali vediet ako to v tele funguje, ake su vzajomne suvislosti a co je pricinou patologickych stavov tela. Zrejme to ale nie je uplne to, co ich ucia, kedze nepoznaju pricinu chorob takych vaznych ako je napriklad rakovina – v dnesnej modernej a vyspelej dobe…A kedze nepoznaju pricinu, nevedia ju efektivne u ludi liecit! Co ich tam teda ucia? Urcite sa ucia o tele, z coho sa sklada a ako to vyzera vo vnutry organov, a urcite aj ine dolezite veci, ale v podstate co sa tyka liecby chorob sa ucia hlavne to, ako liecit choroby s liekmi a ktore predpisovat na ake choroby… Na medicine nemaju ziadny odbor ci predmet o vyzive a stravovovani, preco asi? No, na to, aby som to takto videla mi staci zdravy rozum. Poznam jednu pani vystudovanu Dr., ktora mala nador na prsniku ako ja a zvladla to, ale predstavte si, nie ziadnou lekarskou medicinou!Tiez musela podstupit operaciu ale to bolo asi vsetko. Pytala som sa jej, preco to riesila inak. Povedala, ze musela prehodnotit svoje vedomosti ohladom liecby rakoviny a ucit sa mnohe nanovo, ak chcela prezit svoju chorobu v dobrom stave. A ak chcela byt uzitocna aj pre inych, nesla pracovat do nemocnice, ale ma svoju sukromnu prax.
  Dalsie postrehy:
  – Na mojom nadore bola candida viditelna.
  – Inak virusy a bakterie v tele sa dokazu navzajom premienat,a tak ich predchadzajuca pritomnost nemusi byt testami v laboratoriach detekovana, vid. literatura Dr. Younga.
  – Odporucam aj literaturu Hulda Regehr Clark „Revoluce v leceni vsech nemoci“ o parazitoch a toxinoch, ich vplyve na zdravie cloveka a prejavoch.
  – Dakujem vam velmi pekne za nazor, viete, po vojne je kazdy general, a ako som povedala, mozno by som niektore veci urobila inak, keby som mala tie spravne informacie hned!
  Mily pan Reinhard,prajem vam vsetko len to najlepsie, a hlavne to zdravie, nech nikdy nemusite konfrontovat to, co ja ci ini chori na rakovinu prave v tejto chvili!Lubka

  • Tato vasa odpoved krasne ukazuje ludsku prirodzenost.. ale bohuzial nie rakovinovu.
   Slova ako ze: „na medicine nemaju ziadny odbor o vyzive a stravovani“ – no maju, asi kazdy druhy predmet je o sposobe spracovania zivin a ich procese vo fungovani tela… Este aj o tych liekoch, ktore „ich ucia ako jedine spravne“ sa predsa ucia hlavne to, ako v tele pracuju – cize ako sa travia a zapracuvaju do chodu organizmu.
   Alebo veta „Co tam tych lekarov ucia, ked nevedia vyliecit rakovinu?“
   To akoby sme sa pytali, co ucia policajtov, ked nevedia vyriesit vsetky zlociny?
   Alebo co ucia ucitelov, ked nevedia zo vsetkych deti urobit inteligentov?

   Skratka, ziadne vedomosti len jednoduche prirovnania – a tuzba, aby to niekto vedel vyriesit, no zaroven paranoja, ze niekto to isto robi naschval na skodu aby ublizil. Zivot takto jednoducho nefunguje, ani zivot rakovinovej bunky.

 14. Pan Reinhard a este na nieco chcem reagovat -prave pan Dr. Simoncini bol ten, co aplikoval na nador zasadu roztok sody bikarbony a zistil, ze nador mizol a zmizol, isiel s tym na Ministerstvo zdravotnictva nech sa na to urobia klinicke testy atd. a viete coho sa dockal? Nakoniec ziadne testy, ale siel na 3 roky do vazenia – samozrejme za nejaku kauzu, ktoru na neho našili!A urcite nebol jediny, ktory vyskumal veci, ktore funguju na nadory, len niekto zariadil, aby ste sa vy ci ja a ini o tom nedozvedeli!!!

  • Pani Lubka, obdivujem Vás ako osobnosť, keďže ste sa ako jedna z mála postavili „najúčinnejšej“ forme liečby. Patrí Vám môj veľký obdiv. Takéto zázraky a odbočenia od sterotypnej liečby ma veľmi zaujímajú a fandím im.
   Do diskusie sa zapájam hlavne preto,lebo ma zaujalo vyjadrenie jedného z užívateľov. A to: Infikovanie potkanov zásaditou látkou–> vynájdenie ďalších zásaditých látok—> vynájdenie lieku proti rakovine. Pekne ste na to odpovedali, že Dr. Simoncini bol ten, čo išiel s týmto nápadom na Ministerstvo zdravotníctva a následne išiel na 3 roky do väzenia. Prečo asi? Lebo sa skúsil vyhnúť stereotypu pri liečbe rakoviny? A vyššie postavení zistili, že je nádej na vyliečenie s touto látkou? Ale na druhej strane je to obyčajná zásaditá látka=sóda bikarbóna, ktorá by sa dala veľmi ľahko zohnať a farmaceutické firmy by sa nemohli kŕmiť naďalej peniazmi?
   Tak ako sa niektorí ľudia liečili konope a niektorí lekári sa snažili tieto drogy dostať do farmaceutického priemyslu. Prečo asi neprešli? Lebo je to rastlina voľne rastúca v prírode a štát, či farmac. firmy by nemohli túto rastlinu nijako korigovať, keďže sa ľahko všade uchytí.
   Je to len môj názor.
   Podstatné je, že ste svoju skúsenosť zverejnili a dúfam, že sa na tieto alternatívne metódy odhodlá viacej ľudí. VEĽKÝ OBDIV !!

   • damy to je len sklon k paranoji, ale realita je taka ze MUSIA uvaznit cloveka, ktory liecbou neschvalenou a vedecky nedokazanou zabije svojich, aj ked dobrovolnych, pacientov.
    Nemusite tomu verit, ale keby vam niekto liecil blizkeho, ktory zomrie (boh uchovaj) tak tiez ziadate potrestanie, ak by alternativne posudky (nezavislych odbornikov) nevedel vedecky obhajit.
    A preco za to iste neodsudia lekarov? Asi preto, ze to vedia logicky, chemicky, matematicky… dokazat. Preco to nevie dokazat pan Simoncini? Kde ma studiu s kontrolovanym podavanim napr. sody do zaludka, do zily, do medzibunkoveho priestoru rakovinovych buniek? Rad by som sa nechal poucit. Ale nie videom ani stovkou popularnych clankov. Vedeckou studiou s uvodnym popisom aspon stoviek pacientov, ich nadorov, ich liecenia, ich vystupnych vysledkov po liecbe, po 5 rokoch a pod.
    Na to predsa nepotrebuje statne a konkurencne laboratoria, ktore ho odmietli, pri cene (niekolko) tisic – 11 000 eur za liecbu dostava viac, ako farmaceuticka firma za lieky!
    Lekari pri tom tiez pouzivaju bezne prirodne dostupne latky, nielen umele. Vacsina liekov je tiez vyrobena z prirodnych latok. Aj ked vedeckym sposobom, a s overenim ucinku, aby sa dostali tam, kam maju. Isto je mozne pouzit aj prirodne formy, a isto to aj kazdy lekar radi pacientovi, aspon pokial si ja pamatam.

 15. Bohuzial moje presvedcenie je take ake je, cisla, statistiky a moje logicke uvazovanie ma nejak nepusti. Ale urcite sa budem venovat studiu dalej lebo ma to nejak chytilo. Jeden z tych dokumentov som videl strasne davno a vtedy som bol nadseny dnes som ale skor skepticky. V najblizsej dobe sa chcem venovat hormonalnej liecbe lebo o nej nemam takmer ziadne info.

  Inac podla dnesnej mediciny rakovina vznikne tak ze pri klasickom deleni bunky vznikne chyba v DNA cim vznika zmutovana(rakovinova bunka). Tento proces clovek nema sancu ako ovplyvnit. Druhym sposobom ako vznika rakovina je externym vplyvom a to nejaky karcinogen, toxicka latka, ziarenie, bakteria alebo virus proste poskodi DNA bunky cim zmutuje na rakovinovu. Tuto clovek uz vie zasiahnut tym ze sa proste tymto veciam vyhne. Takto vzniknuta rakovinova bunka sa zacne nekontrolovane rozmnozovat a vznikne nador, dalsi postup uz pozname.
  Priroda vsak ma proti tomuto dost silne zbrane. Takto poskodena bunka sa vacsinou nedokaze rozmnozovat, zrejme su tam dlasie kontrolne mechanizmy na urovni DNA, dalej bunka je naprogramovana tak ze v pripade poskodenia ma spachat samovrazdu a umiera. V mnohych pripadoch a to priznavaju aj vedci sa na taketo bunky vrhne nas imunitny system. No v pripade ze dojde ku mutacii alebo viacerim mutaciam a vznikne uz naozaj silna rakovinova bunka, nazvime to superbunka, podla dnesnej mediciny ju nedokaze nas imunitny system detekovat a nezautoci, Casto krat tam su pritomne aj kmenove bunky ktore tlmia imunitny system a niektore rakovinove bunky sa zas spravaju ako spiace a zacnu sa rozmonozovat az po niekolkych rokoch. Este dodam ze nador sa sprava niekedy ako nejaky parazit a do tela vylucuje rozne latky cim meni hormonalne a chemicke rozpolozenie tela. Vtedy uz imunita zacne reagovat ale to uz byva neskoro.

 16. PAN REINHRAD, DAKUJEM ZA INFORMACIE, VIDIM, ZE SA TIEZ ZAUJIMATE. PRAJEM VAM ABY STE SI NASTUDOVALI A ZISKALI VELA INFORMACII Z DOBRYCH ZDROJOV PRAVDIVE INFORMACIE A ABY VAS TO OBOHATILO ALE HLAVNE ABY STE TO VEDELI POUZIT CI VYUZIT V PRAXI:-) PRAJEM VAM ABY SA VAM DARILO A POZDRAVUJEM VAS:-) LUBKA

 17. zo srdca blahozelam Lubke k jej vylieceniu, jej dcerka aj planovane babatko si zdravunku maminku zasluzia a potrebuju. zelam len vsetko dobre! aj my sme sa dozvedeli spravu o tejto chorobe, nevieme este presne o aky typ nadoru ide, ani sa to bez biopsie nedozvieme, hladame vsetky moznosti, je to velmi tazke a rychlo ubiehajucim casom motivovane hladanie a analyzovanie. co pomaha, co moze skor uskodit? a najma zrejme kazdy typ nadoru je iny, treba vela zvazovat, onkolog ponuka len jedno riesenie, a to je take drasticke, ze mam intuitivnu obavu, ze celkovy stav moze aj zhorsit. nie je lahky tento boj a ja sa stale nadejam, /hoci niekedy aj poddavam/, ze ho vyhrame.
  Lubke vela radosti zelam a spokojnosti, zazila si naisto vela bolesti.

 18. Mila Magdalenka, rakovina ako taka choroba s jej mechanizmom je len jedna, no naprav tela moze byt niekolko, avsak ta najnespravnejsia podla mna je prave ta klasicka… Biopsia to moze cele len zhorsit a rozdrazdit. Za tym celym podla toho tal. lekara huba candida albicans, nadory su vzdy biele-biely povlak, plesen, no je to mozno len vrchol ladovca. Su za tym aj ine parazity ktore v tele su a je potrebne sa najskor odparazitovat-ako sa to robi bezne vieratam, no ludia si to nerobia a potom maju vazne zdravotne problemy. Ak mate zaujem, poskytnem vam kontakt na jednu pani co nieco take robi, zdiagnostikuje presne parazity v tele a nastavi liecbu, cele to trva asi tak 6-8 tyzdnov, dolezita je pri tom ale aj strava ktora musi byt bezlepkova! Lepok brani vstrebavaniu zivin a aj to, ze tie parazity z neho ziju.Ak mate zaujem, napiste na tuto stranku rada vam poskytnem info. To, co by bolo treba robit, aku zvolit stravu a vitaminy atd., je hojne napisane na tejto stranke http://www.badatel.sk. Dakujem za povzbudive slova, ste mila, a aj ja vam prajem vela spokojnosti a hlavne zdravia, to ostatne pride spolu s tym:-)S laskou, Lubka

 19. Pe citatelov mam informaciu. Bola som uz na druhom kontrolnom sone prave tento mesiac – takmer po 9 mesiacoch po operacii, a vysledky som mala vyborne! Ziadny nalez ani pebiehajuce maligne procesy, onkomarkery v norme:-) Ja viem, ze mi liecba pana doktora Simonciniho zabrala a teraz sa venujem zvladaniu parazitov v tele, ktore podla niektorych vyskumov su pri rakovine pritomne. Za posledne 3 dni nam ale zomreli dvaja priatelia – male len 6 rocne dievcatko, ktore zvladalo rakovinu uz 2 roky, podstupilo niekolko operacii, ozarovani, nakoniec dostavala od lekarov podla mna smrtiacu biologicku liecbu…az to jej male telicko nebolo schopne zvladat…A druhy nas znamy umrel na rakovinu pluc s metastazami do mozgu len 3 mesiace od diagnozy, samozrejme, ze dostaval klasicku liecbu…Ak by niekto povedal „Stala sa vôla bozia“ ja budem kricat „NIE!“ , lebo je to len svojvola elity tejto planety, ktora ma moc a ktorym sa zda, ze je nas vela a potrebuju nas eliminovat a pouzivaju na to rozne prostriedky. Som z toho smutna a zronena, avsak viem, ze existuju aj ine riesenia a sama som toho prikladom!!!Zelam vsetkym vela zdravia a lasky v srdci:-)

  • lubka klobuk dole pred vami, drzim vam velmi palce a tesim sa z toho, ze je nas viac, ktori vidime veci tak ako skutocne su

 20. Lubka, ste nadherny priklad. Prajem Vam vela vela radosti, stasticka a hlavne toho zdravia aj pre celu rodinku. Je mi velmi luto priatelov,ktori vam umreli 🙁
  Prosim ak budete mat dalsie info v uspesnom lieceni (nie len u vas), tak nam to sem dajte zdiela. Dakujem za vsetkych,ktorych to zaujima.

  • Mila Pistalka, dakujem vam velmi pekne a ked budem mat nieco zaujimave, tak sa urcite podelim…Prajem vam vsetko najlepsie:-)

 21. Drahá Ľubka,
  teším sa, že ste zvíťazili nad touto chorobou, alternatívne. Ja s tým zápasím teraz. Presne pred rokom mi vyoperovali jeden kvadrant prsníka, lymfatic. uzliny boli bez metastáz. Chemoterapiu aj rádioterapiu som odmietla. A mala som preto riadne nepríjemnosti zo strany lekárov. Predpísali mi na 5 rokov hormonálnu terapiu Tamoxifen. Súhlasím aj s duchovnými príčinami ako píšete. Snažím sa liečiť alternatívne, ale veľmi by som Vás chcela poprosiť o Váš kontakt (emailový) ak by ste boli ochotná poradiť mi. Alebo, súhlasím s poskytnutím môjho emailu Vám. Tiež si pripadám ako na opustenom ostrove, vôbec sa nemám s kým poradiť a nechcem, aby sa o tom vedelo v mieste môjho bydliska. Napr. skúšala som vyše mesiaca MMS1 aj 2, bolo mi z toho dosť zle, zlepšenie zdravot. stavu som nespozorovala, asi som niekde roblila chybu, len neviem kde. Život mi sužujú aj iné diagnózy, robím všetko možné, ale pripadám si ako v bludnom kruhu, zlepšenia prichádzajú slimačím tempom alebo iné nie su žiadne. Občas mám depresie, povedali mi – cca 5 rokov života. Mám dve školopovinné deti. Želám Vám zdravý, šťastný život.

 22. Mila pani Anja!
  Dakujem za vasu reakciu, vidim, ze to nemate lahke. Napiste mi na [email protected]
  Pekny den:-) Lubka

 23. Michal Lukáč

  Takéto diskusie vždy boli, sú aj budú, keďže nikto z nás bežných smrteľníkov nie je ani náhodou schopný absorbovať tak neuveriteľne zložitú problematiku, akou je rakovina, ktorou sa roky zaoberajú tisícky vedcov (lekári, mikrobiológovia atď.). Už len uvedomenie si, že jej je niekoľko stoviek druhov a niekoľko mechanizmov vzniku (onkogenézy), skladba buniek, štruktúra, ich proteínové obaly, správanie, poškodenie DNA, RNA, vplyv na organizmus, na metabolizmus a všetky ostatné procesy. Je na túto tému popísaných milión vedeckých štúdií a výskumov, proste nemáme ako obyčajní ľudia šancu to pochopiť. Preto sa aj utiekame k jednoduchým a ľahko pochopiteľným uzáverom a preto sa stále častejšie objavujú aj jednoduché riešenia, pretože my sami sme jednoduchí – aj ja. Veď kto chápe toto? Uvádzam ako príklad najväčšiu databázu serióznych výskumov sveta: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9918209

 24. Pan Michal, myslim si, ze akekolvek riesenia su jednoduche, netreba si zivot zbytocne komplikovat. Ak nam niekto tvrdi, ze je nieco zlozite a tazke, mozno tym len maskuje nejaku loz. Tak, ako je tomu pri liecbe onko pacientov. Je tu vytvarany dojem, ze rakovina je smrtelna choroba a ze sa na nu liek stale hlada, pritom riesenia su, liek existuje, ale preco o tom ludia nevedia???Prajem vela zdravia a lasky v srdci:-) Lubka

  • a ako je mozne, lubka, ze takisto nevieme vyliecit chripku? alebo plesne na nohach? Jednotlivec moze mat stastie, zapasovanie nejakeho sposobu liecby, ale rakovina aj clovek, na ktoreho posobi, su jedinecne, odlisne od inych druhov rakoviny a clovekov, na ktorych posobia.

 25. Rada by som sa spytala p. Lubky. Vedeli by ste mi dat na Vas kontakt? Velmi Vas obdivujem! Mam podobny problem Mojej kamaratke vysiel nejaky Ca marker. Co by mala byt rakovina maternice 🙁 . Lekari jej nevedia povedat viac a nador nevidia. Velmi sa boji a nici ju to. Neviete poradit? Ako postupovat? Budem velmi vdacna lebo uz naozaj neviem co robit.

  • Pani Ema, ozyvam sa az teraz, lebo som na tejto stranke par dni nebola. Dakujem za vasu reakciu, rada vam pomozem ako budem vediet. Kontakt najdete o tri prispevky vyssie kludne sa mi ozvite na mail a pripadne tam vam poslem tel.c.
   Pozdravujem vas:-)
   Lubka

 26. Draha Lubka,v prvom rade gratulujem k Vasmu vitaztvu nad rakovinou.V mojej rodine je tento problem znamy uz 7 tyzdnov.Manzelke diagnostikovali 2 male zhubne nadory v lavom prsniku.Zijeme uz skoro 30 rokov v Nemecku a je to o to tazsie,ze clovek tu nema taku podporu od rodiny,susedov a znamych.Vsetko je len na manzelke a mne,deti pomahaju ako mozu ,ale mne osobne ta podpora velmi chyba.Ked je to mozne prosim o radu.Po 2 vysetreniach,a biopsii je zname ,ze tie 2 nadory su male su v zaciatocnom stadiu,ale napriek tomu chcu manzelke zobrat cely prsnik a je velka pravdepodobnost,ze nebude potrebovat chemoterapiu a ani ozarovanie.(to sa uvidi az po zakroku,podla udajov z biopsie nebude treba)Manzelka sa dala na cestu alternativnej liecby.Berie rozne vitaminy,hriby,dodrziava gersonovu dietu a veri ze tie nadory zmiznu.Ked sa jej snazim vysvetlit aby si to dala prec,tak reaguje velmi podrazdene a nechce o tom ani pocut.Ja osobne som pomaly na dne schudol som uz 8 kg a neviem spavat.Mam velky strach ze ju stratim.Poradte mi prosim,ako sa mam zachovat a ako by sa mi ju podarilo presvedcit,aby na tu operaciu isla.Velmi pekne dakujem a prajem vsetko najlepsie
  Jozef

  • Prepačte ja nemožem tu nezareagovať,ja mam podobne skusenosti ako pani Lubka, mala som nador 6cm a tak tieš som pre dvoma rokmi apsolvovala maly zakrok v Srbsku,kde som po operacii išla isty deň domov,a nasledne mi nebolo treba brať žiadne lieky,nič,je tomu už dva roky a je všetko v poriadku,no môj nador nebol zhubny. Ale pred pol rokom mojej mamine diagnostikovali rakovinu žaludka,po tyždni od diagnostike mala operaciu,po ktorej sa mala pridržiavať len spravnej životosprave a vysledok nam prišiel pre troma dňami že je všetko v poriadku,bolo to tam aj cenovo dostupnejšie ale aj sa hodne lyšilo od metodov ktore sa tu preferuju.Boli sme milo prekvapeny,tak že určite viem o čom hovori pani Lubka aj ked som na jej diskusiu len dnes nahodou narazila.

 27. Mať pravdu a ísť proti prúdu,považujem za veľkú vec,avšak tento príbeh na to nie je dobrým príkladom…
  Je nerozvážne po diagnóze rakoviny prsníka odmietnuť operáciu pri ktorej nemusí byť odobraný celý prsník a následne po neúspešnej samoliečbe podstúpiť operáciu,ktorá bola vlastne ponúkaná na začiatku…nehovoriac o finančnej a psychickej náročnosti celého tohto procesu. Naozaj neviem či si toto jednanie zasluhuje pochvalu …
  Rakovina je ale galiba a nikto z nás nevie ako by sa v konkrétnej situácii zachoval,prajem pani Lubke vela zdaru.
  Pán Jozef,určite sa poinformujte o možnosti liečby a zvážte operáciu spolu s manželkou,pokiaľ je nevyhnutná…aby nebolo neskoro…a aby ste z toho neskončili úplne vyčerpaní aj VY,prajem veľa šťastia

  • No iste. Najspravnejsie je pritakavat doktorom a dat sa rezat a travit az pokial z nas neostane nic? To je spravne?

 28. Pan Michal dakujem za vas nazor.
  Len pre blizise objasnenie: operacia, ktoru som mala mat na zaciatku, niesla v sebe velke riziko straty prsnika. Kedze biopsia potvrdila malignitu, amputacia prsnika by sa s velkou pravdepodobnostou uskutocnila a to pocas prvej operacie, kde by som bola uspata a nemala moznost sa o amputacii rozhodnut sama.
  Po dalsie, operacia, ktora sa nakoniec uskutocnila nebola beznou a typickou operaciou, ktoru som mala podstupit na zaciatku, avsak bola to specializovana operacia doktora a onkologa Dr. Simonciniho, ktorou sa nielenze vybral nador, ale zabranilo sa sireniu rakoviny – co sa ako viem, bezne nerobi. Namiesto toho amputuju prsnik, a nasadzuju skodlive radio a chemo terapie, aby sa zabranilo sireniu choroby. Podstata choroby je v metabolickej poruche organizmu a to sa nevyriesi jednoducho amputovanim casti tela! Samozrejme, kazdy si ma pravo o svojom tele rozhodovat sam ale najskor je potrebne si zozbierat fakty. Ja som to urobila.
  Ak by som na svojej ceste neuspela, viem, ze by to bolo len a len na mne a vsetky svoje rozhodnutia som urobila vedome s plnou zodpovednostou za svoje zdravie a svoj dalsi zivot. Momentalne som po dvoch kontrolach na onkologii, onkomarkery v norme a ziadne maligne procesy sa v mojom tele nedeju. Viete preco? Lebo svoje telo stale ocistujem, davam mu vhodnu stravu, robim vsetko preto, aby som sa tejto chorobe v buducnosti vyhla, nadalej tieto veci studujem. Co vsak za posledne obdobie pozorujem je, ze ludi chorych na rakovinu je stale vela a pribudaju, vnimam ich omnoho viac ako predtym… Podla mna ich bohuzial bude pribudat ak sa nezacne vedomie o tejto chorobe menit a ludia nebudu nad svojim zivotom vacsou pricinou a to nielen vtedy, ked su uz chori, ale omnoho skor!
  Pan doktor Simoncini, ktoreho technologiou som bola operovana ma velmi vysoke statistiky vyliecenia na rakovinu prsnika az 95% v porovnani so 70% umrtnostou klasickej mediciny. V pripade keby ste ochoreli vy, k akemu lekarovi by ste isli vy, s akou statistikou uspesnosti vyliecenia? Ja viem, ze som sa rozhodla spravne a pomahal mi v tom cely vesmir aby som to zvladla:-)
  Prajem vsetko dobre, najma zdravie:-)
  S laskou, Lubka

 29. Dobry den, mam spravu pre vsetkych citatelov:-) Som po niekolkonasobnych kontrolach na onkologii, mam onkomarkeri aj sono vysetrenia v norme, ziadne zapalove ani patologicke procesy neprebiehaju. O telo sa staram, robim mu ocistu od toxinov aj parazitnych zatazi, davam mu dobre jedlo a co potrebuje. Citim sa vyborne:-) Pre zeny, ktore by potrebovali neinvazivnu mamografiu, viem odporucit v Bratislave jedno centrum, kde maju dokonca dva pristroje, ktore vedia odhalit patologiu, dokonca dlho predtym, ako by sa nador prejavil na fyzickej urovni, veida urcit benignitu ci malignitu! O takych pristrojoch som pred 3 rokmi citala, a teraz som velmi rada ze je aj na Slovensku. Kazdy, kto ma kontaktuje a bude chciet vediet kontakt na vysetrenia, mi moze napisat na moj mail: [email protected] Ja v Bratislave robim merania zdravotneho stavu, a tiez poradenstvo k stravovaniu, detoxikaciu od parazitov s bylinkami:-) Mimochodom, ze posledny rok mi umreli tri kamaratky na dgn rakovina prsnika, jedna dokonca po 10 rokoch od diagnozy! Vsetky podstupili chemoterapie… Vsetko dobre zelam citatelom, hlavne zdravie:-) S laskou, Lubka

 30. Jozef Durjak

  Dobry den pani Lubka, rad by som dostal kontakt na tu pani, ktora zdiagnostikuje presne parazity v tele a nastavi liecbu, (momentalne som na Slovensku)

  Mily pozdrav
  Jozef Durjak

 31. Pred troma mesiacmi mi bolo diagnostikovane rozsiahle cysty prsnikoch lekári ma strášili ako to majú vo zvyku no jasom sa nedala verila som, že potrebujem počúvať svoje telo vylúčila som všetko mliečne ,lepok som nejedla už roky amaso som jedla len ryby. STRAVU SOM KUPOVALA ČO NAJKVALITNEJŠIU každé jedlo obsahovolo niečo čerstvé a pridala som aj spirulinu. Do dvoch týždňov sa moje hormóny v 35rokoch upravili tak, že som nechápala. Telo ožilo, cysty zmizli libido ako v 16rokoch smiala som sa s mužom ,že sa mi tzv zapaluju litka. Rodine už kuracie nevarim a ani mliečne mi tejto skúsenosti nechyba najhoršie je ako musí človek bojovat s lekárom ktorý ne hce uznať, že ine myslenie a zdravá strava dokazu viac než ich chemoterapie. Myslím, ze pomohlo hlavne to ako som si vyčistila mysel a nepripúšťala som si diagnózi jednoducho a čo uz vtedy som vedela zetu ich rakovinu budem ignorovať lebo pre mňa nie je podstatna. Podstatny bol vzdy pre mna kvalitný život nie byť niekde na lôžku ako mŕtvola.

 32. Po prečítaní všetkých komentárov, rada by som napísať niekoľko poznámok ku klasickej liečbe rakoviny prsnika.
  1.V prvom rade Váš gynekológ Vás nemá čo strašiť rakovinou pred histologickym vyšetrením. Len výsledky tohto vyšetrenia sú smerodajné a nie subjektivne interpretácie ultrazvuku či mammografie.Mimochodom lekár ktorý posudzuje Vašu mamografiu musí ročne posúdiť aspoň 5 tisíc mamografii,aby bol na to autorizovaný.
  2. Autonómia pacienta je najvyššou hodnotou v medicíne a nie inštitucne záujmy, ktoré majú vždy ekonomické pozadie.
  3. Pacientkam má byť terapia odporúčaná, senologovia sa striktne držia ESMO línii – kde sú jednoznačné príkazy (úmyselne volím toto slovo) ako pacientky liečiť. Keby ich napadlo odkloniť sa od týchto línii, v prinajmenšom musia to písomne zdôvodniť a hrozia mu aj iné sankcie.
  4. Pacientka má právo sa slobodne rozhodnúť, či terapiu podstúpi alebo nie. Nemá sa na ňu tlačiť, vyhrážať, zastrašovať, vykrikovat – čo patrí do repertoáru minimálne 98% senologov, onkológov a gynekológov. V najmiernejšom prípade ju už nechcú za pacientku.
  5.Senologovia sú vyzyvaní “ ponúknuť“ pacientkam chemoterapiu- pre „istotu“.
  Počet zyklov chemoterapie je štandardizovaný – aspoň 6-8; keď sa drží telesne až do 16 cyklov. Po lopate povedané – koľko vydržíš, toľko dostaneš. Preložené do jazyka onkológie – počet cyklov je individuálny a závisí od rôznych faktorov…
  6.Multigenovy test pro a kontra chemoterapia – napr. Onkotype DX je tvrdý úder priamo do tváre farma kartelu, zavedením týchto testov strácajú miliardy za „liečbu“ – (dúfam, že mi redakcia Bádateľa tento sarkazmus odpustí).
  7. Ku ožarovaniu po prsník zachovavajucej operácii. Štandardný postup je niekoľkotýždňové ožarovanie celého prsnika. Zhruba minimálne 25 až do 40 krát aj s boostom. Keďže ožarovanie je honorované podľa počtu sedení – veľa radiologickych ordinácii má preto radšej viacej sedení. Hypofrakcionovane ožarovanie do 15 sedení je brane ako nelukrativna možnosť, ktorú kdesi spomínali na konferenciách St.Gallen, ASMO, AGO atď. – no väčšinou si radiologicke praxe varia vlastnú polievočku.
  8. Osobitné chcem spomenúť ožarovanie ľavého prsníka a teda aj časti srdca ako aj pľúc, sleziny, časti pečene atď. Vraj s nádychom ( vopred nacvičovanym) sa redukuje spálenie srdca. Keby sa to s pacientkam myslelo dobre, používala by sa výlučne protónova liečba, no ide tu o jej niekonasobne vyššiu cenu.
  8. Pri ožarovaní nie sú pacientky ničím chránené. Rozptyl lúčov linearneho urýchľovača sa ignoruje a podceňuje. Pomohla by gumová deka s okrúhlym otvorom na prsník, ťažká deka s olovom, ktoré absorbuje žiarenie. Upokojuje ma, že aspoň personál radiologie nosí zástery s obsahom olova, nech aspoň oni sú chránení…
  9. Ku mammografii. NIKOHO !!!! od nej neodhovaram – kto chce, nech ide. Ako nám milo vysvetľujú – používa sa nízka energia a mäkké žiarenie.To sa počúva dobre. Ale práve toto “ nízke a mäkké “ – spôsobuje nenapraviteľne škody na DNA. Odhliadnuc od zábavnej skutočnosti že prsník je stlačany medzi dvoma platňami – váhou až do 25kg.
  10. Keď máte rakovinu prsníka, už sa nad Vami automaticky kyva skalpel ako kyvadlo. Pritom sa dá nádor odstrániť bez jaziev alebo s minimálnymi jazvičkami – kryochirurgiou, termoablaciou, ultrazvukom, ireverzibilnou elektroporaciou atď. No to nie je pacientkam dopriane. A prečo vlastne? Pre oponentov otázka: Má operácia na prsníku vplyv na biológiu nádora? Nemá a žiaden. Takže?
  11. Mastektómia. V rôznych zdrojoch sa píše: “ Okolo 70% pacientok podstúpi prsník zachovávajúcu operáciu. Preštudovala som staršie správy o kvalite nemocníc v Nemecku (sú dostupné verejnosti na internete), kde som sa sústredila na počet ochorení na rakovinu prsníka a na počet mastektómii za rok – v rôznych nemocniciach, klinikách a centrách. ( V novších vyhodnovacich správach je 70% skryté za “ ochranu dát“ – napr. aj počet žien, ktoré trpia bolesťami hlavy v tehotenstve – zrejme má Pentagon eminentný záujem o ich počet….hmhm…). Percentuálne sa pohybuje počet mastektómii na 63- 65% ++ !!! Tento počet je v podstate „zamrazeny“. Chýba mi tam prirodzená – variabilita. Napríklad v roku 20… – 82%, hurá. Žiaľ v roku 20.. – len 67%. Čudné. Človek by si mohol myslieť, že sa jedná o tichú dohodu – čiže operačné vyťaženie mastektómie. Musím spomenúť, že mastektómia je vyššie honorovaná. Okrem toho sa chirurg nemusí mordovať s priamou adaptáciou – rotáciou a mobilizáciou tkaniva, rekonštrukciou. Odreže a má pokoj.

  Ďakujem za pozornosť.

 33. Oprava bodu 11. Mastektómia

  Percentuálne sa pohybuje počet prsník zachovavajucich operácii (namiesto mastektómii !!!)……

Pridajte komentár

*