Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zatkli francúzsku právničku usvedčujúcu svetových lídrov z covidových zločinov


Print Friendly, PDF & Email

Zatkli francúzsku právničku usvedčujúcu svetových lídrov z covidových zločinov

(Daily Expose) Jedna z právničiek, ktoré pomáhajú svetoznámemu právnikovi Dr. Reinerovi Fuellmichovi dokazovať, že svetoví lídri spáchali v mene COVID-19 zločiny proti ľudskosti, bola zatknutá vo Francúzsku pre podozrenie z terorizmu a vlastizrady.

Virginiu de Araujo Recchia, právničku žijúcu vo Francúzsku a členku občianskej poroty, zatkli v jej dome na úsvite 22. marca 2022 pred očami svojich detí. K zatknutiu došlo tri týždne pred francúzskymi prezidentskými voľbami.

Dr. Fuellmich bol tiež informovaný, že obvinenia zahŕňajúce boj proti terorizmu a možno aj zradu súvisia s náročnou prácou, ktorú robí pre francúzsky ľud, ako aj pre svet, v boji za obnovenie našich Bohom daných práv.

Žaloba na poslancov parlamentu pre zákon o povinnom očkovaní

Začiatkom roka Virginie de Araujo Recchia v spolupráci so svojím kolegom Jeanom-Pierrom Josephom a ďalšími dvoma právnikmi podali v mene organizácií BonSens.org, AIMSIB a Collectif des Maires Résistants (Kolektív odbojných starostov) sťažnosť predsedovi vyšetrujúcich sudcov proti poslancom, ktorí v auguste 2021 schválili zákon o povinnom očkovaní proti Covid-19.

Tento zákon prinútil milióny odborníkov z rôznych profesií podstúpiť experimentálnu génovú terapiu (eufemicky a nesprávne nazývanú „očkovanie proti Covid-19“) alebo riskovať stratu zamestnania.

Podľa zdrojov blízkych kauze pracovala na sťažnosti na politické strany a postup niektorých ich členov.

Nedávno zverejnila svoju správu s názvom „Diktatúra 2020“, v ktorej obviňuje vládu zo štátneho terorizmu, útočenia na základné národné záujmy a zo zločinov proti ľudskosti. Tento dokument mal tvoriť základ pre trestné stíhanie členov vlády…

Originál jej správy (vo francúzštine) si môžete stiahnuť TU.

Sloboda prejavu v mnohých krajinách zomiera

Toto flagrantné porušovanie práv dokazuje, že už neexistuje sloboda prejavu – a dokazuje, že ak prehovoríme, ako to urobila Virginie Araujo-Recchia, budeme prenasledovaní.

Dokonca aj tí, ktorí nesúhlasia s odkazom Virginie de Araujo Recchia, by mali vedieť, že ich práva na slobodu prejavu sú takýmto konaním ohrozené. To, že teraz môžete súhlasiť s „oficiálnym“ príbehom, neznamená, že v určitom bode to neprestane platiť.

Stop Candida

Čo sa stane potom, ak teraz nepomôžete jeden druhému, ktorí sú s tým konfrontovaní? Ako vraví slávna veta „Kto pomôže vám, keď si neskôr prídu po vás?“

Viete, že je to zásadne nesprávne a proti prirodzenému zákonu.

Toto je čas zjednotenia a odporu. Nemôžeme dovoliť, aby táto tyrania eskalovala. Aj keď sa môže zdať, že momentálne covidová agenda utíchla, je to iba zdanie.

V pozadí sa v tichosti pripravujú hrozné veci, ako napríklad pandemická zmluva so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) o jej nadradenosti národných ústavám v čase pandémie, predlžovanie platnosti a rozširovanie funkcií „covid pasov“ a mnoho ďalších zvrátených vecí.

Keď Shakespeare povedal v kráľovi Henrichovi VI. „Najskôr zabite všetkých právnikov“… mal na mysli prvý krok k destabilizácii spoločnosti. Spoločnosť totiž nemôže byť mierovou spoločnosťou, ak sa neriadi právnymi predpismi alebo ústavami garantujúcimi Bohom dané slobody.

Keď vládne tyrania, nikto z nás nie je v bezpečí.

Záver

Prvou obeťou vojny, ako sa hovorí, je pravda. Ďalší môžu byť právnici a advokáti a potom ktokoľvek iný. Nestojte preto bokom a nenechajte zatýkanie vlastencov milujúcich slobodu nepotrestané alebo nevypočuté. Prosím, modlite sa za jej rýchle prepustenie.

Keď sa začnú podobné veci diať aj vo vašej krajine, potom zaplavujte úradníkov, ktorí sú do toho zaangažovaní, telefonátmi a e-mailmi, aby protestovali proti tejto obludnej neprávosti.

Ak to neurobíte, v budúcnosti môže dochádzať k vlnám čistiek v postdemokraciách kontinentálnej západnej Európy.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Trochu zmätočný článok – aspoň pre mňa. Zatkli ju preto, že podala žalobu s Fuellmichom, alebo sťažnosť s tými troma právnikmi? To bola vlastizrada? Alebo to má vyznieť tak, že kto chce psa biť, palicu si nájde?
  A dozvedám sa, že žijeme v postdemokratickej dobe. A kedyže sme žili v demokracii? Kedy sme mohli ako občania Slovenska, Nemecka, Francúzska a iných západných “demokratických” krajín o niečom rozhodovať? Teda okrem toho, koho si “slobodne” zvolíme, aby rozhodoval za nás? Nevšimol som si, že by sa niečo od socializmu zmenilo. Vlastne sa zmenilo to, že sme mohli cestovať na západ, a oni na východ. Ale rovnako si volíme “víťaznú stranu” ktorá nás vedie k svetlým zajtrajškom. Ale nie podľa našich predstáv, ale podľa predstáv predsedov strán, ich mecenášov a neznámych kreatúr skrytých pred verejnosťou.
  Nehovorme o postdemokratickej dobe. Hovorme o totalitnom zastupiteľskom systéme.
  Hovorme o diktatúre MMF, ECB, EK a ostatných prašivých organizáciách, ktoré riadia náš “demokratický” kapitalistický bankársky svet.
  Demokracia tu nikdy nebola. A nie je ani vo Švajčiarsku. Aj keď tam k nej majú najbližšie.

  • Zostal by som pri definícii „HP“, že demokracia je právo slobodných ľudí vlastniť otrokov. „Slobodní“ sú tí nad zákonom.

   Zatknutie takýchto „chartistov“môže mať o. i. 2 významy – 1/ skutočné zastrašovanie pre výstrahu ostatným, 2/ cielenú výrobu budúcich politických lídrov, akože opozície pre budúcu zmenu riadenia – aby boli automaticky dôveryhodní. Havla vyrábali koľko? – od roku 1967? Za komančov bol v base all incluzive? A to pritom mali komančovia po normalizácii projekt a komando na likvidáciu politických odporcov. Černokňažníka tiež vyrábali. K zmenám politických figuriek príde vo vhodnej dobe a s už pripravenými kádrami. Odbočím – Mandelova manželka bola šéfkou JAR čiernej mafie a na krku mala niekoľko vrážd. Mandela sedel – ona bačovala vonku. Chazari Havlovci – skutočne udali Nemcom a arizovali majetok svojho chasidského židovského spoločníka Lucerny a Barandova. Černokňažníci údajne pochádzajú z ukrajinského Halíča – J.Č. – člen protiruského a protislovanského Rádu nemeckých teutonských rytierov sa dnes štylizuje ako rusofil.

   Lož je súčasťou ich života – počkajme si na výsledky týchto právnikov. Lebo inak len zbierajú svoj elektorát.
   Z môjho pohľadu je v situ jednoznačnej totality, v ktorej platí zvôľa „Ich“ súdov – právnik na riešenie situácie úplne na hovno a neskôr hrozí, že bude zaklínadlom Humanizmus a Tolerancia presadzovať, aby sa zločinci, ktorí MAJÚ vysieť – vykrútili s malými trestami. Politickí „kompromisti“. Verejne robiť problémy totalite je najlepší spôsob ako sa dostať do politiky v mene „demokracie“. V demokracii žijú korporácie a oligarchovia, ktorí sú nad zákonom a ktorí majú „právom“ moci „právo“ vlastniť otrokov. Za komunistov preto demokracia skutočne nebola, pretože ich nomenklatúrna verchuška mala právo žalárovať a aj zabiť odporcov, hoci nie priamo, ale cez ich inštitúcie, ale nemala právo vlastniť otrokov.

   • Miroslav Čižmár

    Otroci boli vlastníctvom strany a štátu. Bola to ľudová demokracia.

    • Všetci patrili všetkým a zároveň nikomu. Kto nekradol – okrádal ródinu. Úplný humus boli krádeže stromkov v záhradkárskych osadách.
     Vzhliadať k Západu – a zlodejov nechať doma?
     No tak sme ich nechali doma a prestali kradnúť stromky zo záhradkárskych osád.

     • Maros 100 +1 bodov ale Marek 99+1 preco:lebo bez vas dvoch,by nevznikli myslienky,ktore ste tu prezentovali

   • Maroš otrok, kde máš obrok, spievaš pekne a si v pekle a my s tebou, preto lebo…eeeeeeeeej, nad Tatrou sa blýslo, koho v riti stislo ???

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,aj napriek tomu čo tu píšeš a o čom má vedomosť-robíš aj tak to čo oni chcú,lebo si takto zostrojený robot v koži,robí ti dobre ak ťa niekto vedie-hoci ti niečo za to vezme čo ani nepocítiš,alebo odoprie,ale ty aj tak budeš toto robiť čo oni chcú a budeš tým akého ťa oni chcú a nikdy sa to nezmení a takto by si to zopakoval hoci tisíckrát keby si sa mal tu opetovne narodiť,tu totižto nikto nemá večšiu moc ako oni.

  • Ani vo Svajciarsku nie ,svet skoncil,ako sme ho poznali,zacne tohto roku cislo 6 agenda Nszp(novy svetovy zidovsky poriadok) v 6 zacne zatykanie,nas vsetkych,co bojujeme proti tomuto hroznemu zlu,tiez su naplanovane digitalne peniaze,do konca tohto roku,atd, atd. Neekzistuje ziadna sila ktora by tuto hrozbu zastavila,vela ludi je uz „hakable animals“

   • Marek Košice

    A vidíš, stále väčšina „duchovných ľudí“ (možno aj ty?) odmieta skutočnosť, že nás nestvoril „Milujúci/láskavý/dobrotivý Boh“, ale „SatanoBoh“, ktorý nás má len ako energetickú potravu pre seba, a nemá záujem o náš duchovný rozvoj (preto čipovanie, a podobne)…

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,MK boh-démon nikomu nikdy nepovadal,že niekoho miluje-to si kňazi takto 2tisíc rokov vysvetľujú k manipulovaniu s prostým ľudom,,,,boh-démon zotročovateľ dáva len príkazy a požaduje obete,za odmenu sa môžeš množiť a mať dar boží-potomkov,boh-démon pozná tajomstvo smrti obnovy a znovuzrodenia-čo on považuje za vísadu božstva byť pri všetkom prítomný a pozorovať toto dookola sa opakujúce divadlo,problémom pre nás je uveznenie v čase a osud ako aj naša nedokonalosť,že sme odkázaní na materiálno a hmotné a nevieme sa zbaviť kliatby boha-démona,,,,

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,musí vám stačiť vznik človeka-množenie a jeho okultný princíp,všetci-každý kto má iný názor,alebo nieje očkovaný-je už nejaký čas na zozname,pre nich nebude problém niekoho izolovať trízniť atd,,,,veznenie je až príliš demokratický trest na túto dobu očaikávanej úplnej jednoty,,,,na vine,že si taký je tvoja zvedavosť a odvaha a hlavne tvoj otec a tvoja matka-ako aj ich rodičia,ale bez domyslenie si dôsledkov,lebo máte všetci pocit,že žijete v bezpečí,treba už teraz trénovať znášanie nátlaku,hladovanie,žíznenie,ponižovanie-inak to nevydržíte,,,,počítače internet vaše smartfóny o vás toho prezradili veľa a informácií je už viac než dostatok a to ani nemusíte chodiť na takéto stránky,či štrajkovať,alebo pokrikovať po politikoch a elitách-najvyššia inteligencia v podobe centrálneho superpočítača vie predvídať a má mimoriadné schopnosti vás všetkých prečítať,cez vakcíny vás bude riadiť a robiť si s vami čo chce,onomu totižto stačí,že máte smartfón,alebo náramok,alebo moderne vybavenú domácnosť a auto prešpikované počítačmi a čipmi,,,,veľmi dobu podceňujete,stojíte medzi dvomi mlynmi a ani len netušíte,že čo je to digitál a umelá inteligencia-hoci sa tu mnohí tvárite,že áno,samovražda bude bežná vec a verte mi,že všetci idete aj tak do tzv.pekla podsvetia,,,,život je smutné a tragické obdobie existencie duše,násilie a odpor nič nezmôžu proti tomuto divnému kruhu utrpenia-jedine neexistovať je účinná zbraň.

 2. svetoznamy Dt Phill. ,Dr Oz. je pronasledovan ,,,big pharma. , hyenama .
  Vyhozeny proradu z TV USA Poradu

  S jeho porady pro prirodni dlouhovekosti leceni nebezprci vskcinaci
  …se nelibily Bidenovym trrroristum depopulace ,Hunter podvodniku
  Zdravi. stesti. , zdravi. ne ovkpvsnin.. prob ,IQ. 170
  xftsvi Nas
  Prirodni 4 zdravi zakazane v bidenem terroru Covid svatynich zanijeni dnesnim krlem USA lzi a podvodu

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,jediným účinným nástrojom ako odolať tomuto svetu a vyhnúť sa životu tu na tejto bohom zabudnutej planéte opíc a oviec je nemnožiť sa-a týmto urobíte dobrú službu svojím akože následovníkom,čiže vaším následovníkom že sa nezúčastnia v tomto nekonečnom procese postupného zotročovania v otrokárskom systéme človeka tyrana z elít a ich podskupín,,,,pochopte,že množenie je iba nanútený akt a nemá to nič spoločné s vôľou akejsi vyššiej moci,ľudská zákernosť a egoizmus nepozná hraníc,,,,kto sa tu už raz narodí-neni inej cesty len ako tu trpieť a čakať na starobu a skon s telom v zemi,no mnohí najivkoši si svoje utrpenie ani niesú schopní uvedomiť,lebo ich vnútorné schopnosti sú zablokované a uspokojuje ich falošný pocit slobody spokojnosti a šťastia v podobe bonusov tohoto sveta-čiže môžete niečo vlastniť a využívať výhody systému,,,,manipulátorstvo,falošné odmeňovanie a propaganda s vnucovaním jednotných názorov sú základnými črtami ľudského sveta,žiadná sloboda tu v tomto svete pre nikoho neexistuje-dokonca anipre eliťákov nie,lebo všetci sa vzíjomne špehujete a ani nevieme prečo to tak robíte-ste zvedaví jeden na druhého a vzájomne si s radosťou robíte zlo a kladiete prekážky,,,,žiadná pravda,ani šťastie,ani láska tu v tomto svete neexistujú-ke to len dočasný časovo obmedzený klam mysle a vedomia,tu je všetko iba umelé a falošné-aj kvetina najpr vonia je krásna a potom zakrátko vyschýna chátra a hnije,,,,všetko je tu rýchlo pominuteľné,každému kto má rozum by malo by minimálne podozrivé,že za tehotenstvo sa tu platí a za narodené deti sa tu berú peniaze-a potom tie deti pracujú,aby bolo pre ich predkov na dôchodky,,,,prefíkaný systém ničenia duší,čo je to vlastne tá sloboda-tu v pote a v hlade pri platení poplatkov za každomesačné šeky a daní za kedačo,,,,narodiť sa,aby si pracoval kým nevyschneš a nezderieš sa-kde máte rozum?

  • Vy ku každému článku dávate stále ten istý komentár, aby sa ľudia nemnožili. Nešlo by aj niečo súvisiace s článkom?

   • Miroslav Čižmár

    Sexuálny komplex.

    • Marek Košice

     Práveže to vyzerá tak, že Kovidbarón pochopil to, čo drvivá väčšina z vás nie. Sexualita je krásna (ak je so správnou osobou a bez zbytočných zábran), ale stále je to len OTROČINA. Ale aby som bol presnejší vo svojom vyjadrení, skutočná OTROČINA je to len vtedy, ak sexuálny akt (resp. milovanie sa s partnerkou) končí orgazmom/ejakuláciou muža. Ak nekončí, tak človek nebol „zotročený“ do pudu/klamlivej potreby vystriekať sa, čiže neskočil „na lep“ Satanovi/SatanoBohu v dostatočnej miere, čiže vlk sa nasýtil a ovca ostala celá… Hoci ak je človek schopný porobiť rôzne OBJEKTÍVNE hlúposti len aby mal erotiku (hoci aj bez orgazmu/ejakulácie) s nejakou konkrétnou ženou, tak je stále dostatočne veľkým otrokom… A moje vyjadrenie nemá nič spoločné so sexuálnym komplexom.
     Mimochodom, ženy náš „SatanoBoh“ stvoril tak, že vo veľkej väčšine priam VYŽADUJÚ od partera, aby sa počas sexu urobil… Pretože v sebe majú akoby zakódované z neho „vysať“ (nemyslím tým orálne, hoci samozrejme sa dá aj takto) jeho sexuálnu energiu, resp. sa postarať o to, aby ejakuloval ideálne pri každom sexe, a tým sa potácal stále dokolečka v bludnom kruhu ako „človek-zviera“ miesto toho, aby sa posunul a stal sa človekom = miesto konzumnej sexuality praktizoval komunikačnú sexualitu.

     • Miroslav Čižmár

      Sexuálny komplex spočíva v citovom pripútaní syna k matke a dcéry k otcovi. Otcom je Slnko, matkou je Zem, synom je Mesiac, dcérou je tieň.

     • Marek Košice

      Ja som Satanovi v tomto „na lep“ neskočil, mal som erotiku v živote viac než 100x (čo nepíšem že je veľa, ale zas ani úplne že extrémne málo), z toho som ejakuloval len 4x, hoci som mohol každý krát. A prečo som neejakuloval? Pretože, A TERAZ CELKOM VÁŽNE, dôvod je takýto : Ejakulovať každý alebo takmer každý krát počas sexu (ak ho človek nemá napr. len raz mesačne) PODĽA MôJHO NÁZORU môže len taký muž, ktorý je ROVNAKO INTENZÍVNY HLUPÁK ako ten, kto sa dal DOBROVOĽNE zaočkovať, akurát je „rovnako intenzívny hlupák“ v inom smere.
      Človek (muž) je jediný živočích, ktorí ejakuluje väčšinou stovky (napr. 200) krát ročne… Niektorí blbci dokonca 2x denne, a to aj keď sú už tridsiatnici a starší….. Takí ľudia sú ABSOLÚTNE „ODPOJENÍ“ OD TELA, keď nevycítili, aká je to HLÚPOSŤ nechať sa zotročiť ejakuláciami, ktoré (keď sa často zažívajú) urýchľujú starnutie tela, duchovna v človeku (nepliesť s intelektualitou) a určitého typu vnímania súvislostí, ktoré je možné vnímať len vtedy, ak muž neplytvá svojim semenom.
      VEĎ HÁDAJTE, PREČO „MAINSTREAM VEDA“ odporúča mužovi ejakulovať takmer denne, ale taká (pôvodná) Tantra, TAO sexualita a „Jóga sexualita“ (zas nehľadajte Satana všade) robí praví opak – jasne tvrdí a odporúča, aby muž ejakuloval menej frekventovane, ideálne možno 1x mesačne (a keď je už po 60-tke, tak ideálne už vôbec, ale raz za pol roka)…
      Ak si niekto myslí, že nestriekané semeno je „pokazené“, tak je totálne na omyle. Potom by nejaký samec v ríše zvierat (napr. kopytník), ktorý sa dostal po X rokoch k možnosti sa páriť (a „nerobieval sa“ o krík samozrejme), bude mať prvú dávku semena nejaký hnis alebo niečo podobné. Je to absolútny NEZMYSEL, ktorému veria len hlupáci. Ja sám som v roku 2015 si dal pol roka pauzu od genitálneho orgazmu/ejakulácie, potom som sa urobil, a vyšlo zo mňa rovnako voňavé semeno (dúfam, že táto informácia nespustí „sexuálne komplexy“ niektorých osôb z tohto fóra, nebudem radšej menovať…) než keby som sa robil napr. každý týždeň. Mimochodom, robievam sa posledných 14 rokov (mám 34) v priemere 12 až zhruba 18x ROČNE. Skôr ale tých 15x približne. Z tých spomínaných 4x čo som sa urobil pri sexe, som bol 3x vyf…… a ženy (množné číslo, lebo od každej som sa nechal len raz…) mi samé povedali, že chutím nejak inak, nejak neutrálne, lepšie ako iní muži ktorých mali. A presne to potvrdilo to, čo som aj čítal v jednej knihe o tantrickej sexualite… A to, že zdravo žijúci muž, ktorý neejakuluje často, ale skôr „len občasne“, má lepšiu chuť ejakulátu, než muž, ktorý ejakuluje často (napr. denne alebo podobne).
      Tento môj príspevok (v zmysle hanenia ma, že som si „dovolil“ napísať že dobre vonia a chutí moje semeno) napadne len človek, ktorý má sexuálne komplexy. Takže si to radšej 2x premyslite, než zo mňa budete robiť „narcisa“… No sorry, že ako zdravo žijúci a zároveň zdravý muž mám príjemné telesné vône a chute…OSPRAVEDLŇUJEM SA…
      (Áno, téma nesúvisí s článkom, ale keď Redakcia neuverejňuje žiadne články týkajúce sa sexuality, tak nie je kde tu na Badatel.net také príspevky písať, inšpirovať sa v tom navzájom, atď…)

     • Marek Košice

      Miroslav Čižmár : „Sexuálny komplex spočíva v citovom pripútaní syna k matke a dcéry k otcovi. Otcom je Slnko, matkou je Zem, synom je Mesiac, dcérou je tieň.“ …. To je len teória, ktorú si si vzal „za fakt“…. NIČ VIAC.
      „Synom je Mesiac, dcérou je tieň“…. To je volovina ako vyprážaný ľad…… Mesiac je LUNA, je to ženský princíp plný chladného svetla… A robiť z dcéry „tieň“, to je už totálne iracionálne…
      A citové NEPRIPÚTANIE syna k matke či dcéry k otcovi znamená vlastne čo? Že ich opustia v zmysle, že „Lúčim sa, mamička/ocko, idem zo Slovenska žiť do USA lebo prahnem po západnej kultúre a nestačí mi žiť štandardne tu na Slovensku, prídem raz ročne na Vianoce na pár dní, ďakujem za to že celé roky si ma vychovávala najlepšie ako si vedela, nestrádal som pri tebe ani citovo ani materiálne, ale….teraz ti s*riem na hlavu a nebudeš sa môcť tešiť z mojej prítomnosti častješie než pár dní v roku a aj to len v jeden týždeň 7 dní za sebou) ??? TAK TO POTOM SLÁVA CITOVEJ PRIPÚTANOSTI VOČI RODIČOM………. Inak, myslíš si, ty pokrútenec, že mama a otec netúžia po tom, aby ich deti boli na nich citovo pripútané? Byť citovo pripútaný k svojim rodičom a zároveň byť dospelý človek NEZNAMENÁ, že také dieťa rodičov nechce žiť samo s partnerom a ich deťmi… Znamená to to, že sa s rodičmi DOBROVOĽNE A S RADOSŤOU aspoň raz týždenne stretáva (ak ostali žiť v rovnakom meste), alebo aspoň raz za dva týždne či minimálne raz mesačne (napr. keď odíde žiť z KE do BA, ale tu neviem pochopiť na akú p*ču tam odíde, do toho čiastočného blázninca…)

     • Ad „komunikačná sexualita“… Etológia je veda o správaní sa zvierat.
      Opice v tlupách sa neustále jebú medzi sebou, čím udržiavajú sociálny kontakt – pospolitosť. Avšak samci bežne neejakulujú – to je výsada vodcu tlupy, ktorý má ako jedinec tých koitov najviac – ejakulácia vyžaduje cca 10-11 koitov na jednu ejakuláciu. Tým sa idržiava v tlupe dominancia DNA alfa samca. Súvislosti.
      Džingischán mal minimálne 2000 konkubín a aj v Európe je jeho DNA pomerne rozšírené. Veľkí samci biznisu a manažéri používajú veľa prostitútiek – pretože majú stres a strach! Oni totiž nie sú tí vrcholní alfa – oni rodiny nezakladajú – oni ich ničia. A zároveň sa obávajú o seba!
      Keď sa jebú opice – myslím tie v tlupe – tak ich ohrozuje potenciálny útok alfa samca – takže je to frť frť a rýchlo preč. Podstatou však nie je pohlavný pud, ale kompenzácia strachu z okolia. Sexuálny-sociálny kontakt = je nás viac.

      V zdravej ľudskej spoločnosti bez strachu je ten grupák niečo nenormálne – odbočím – Dajakovia – lovci lebiek na Borneu – žijú spolu v dlhých vysutých domoch, Papuánci detto – tí špecialne lezú do baráku po tyčiach – prebieha sex medzi schválenými partnermi /a to stojí zopár prasiatok svokrovi/ intímne pod rohožou a všetci ostatní o tom vedia, ale tvária sa, že nevedia – a tak to má byť. Aj naši nedávni predkovia – natlačení do jednej izby – sa správali rovnako.

      Dnes prebieha čo? Neustále vyhrážky /vláda inak fungovať nevie a nechce/ a neustále „diskutovanie“ o sexe – gender agenda, porno, „celebrity“ – a zároveň – bránenie v reálnom kontakte medzi ľuďmi zákazom vychádzania – zákazom stretávania sa. ???
      Zatiaľ, čo by za normálnych okolností prebiehala kompenzácia strachu sexom a prebiehalo by to ako normálny sexuálny kontakt – je fuk za akým účelom – odbočím – niekto si zakladá rodinu pre radosť z detí, iný zo strachu zo staroby a opustenosti /na podvedomej úrovni – ženy po 40-tke si nechajú – ups stalo sa – nafrckať bejamínka, aby si udržali muža/ – „sex“ sa tým viac sťahuje „do hláv“ – a tu nastáva programovanie, pretože telo sa programovať nedá. Otázka znie – ak toto vieme a uvedomujeme si – vieme čo je obsahom tohto programovania? Hlavne bezdetnosť! A to je depopulácia, ktorá začína v hlave!

      Tie keci o sexe si Marek nechaj! Zberateľ slipov = fetišista! Fetišizmus znamená upnutie sa na predmet, ktorý vzrušuje a ktorý sa spája s prvým sexom, resp. s vyvrcholením. Pre normálneho chlapa to býva obvykle-prakticky ženská podprsenka či nohavičky /predstava nahej ženy/ – pre teba sú to vlastné slipy. To ich mala vtedy tá slečna na hlave? Teba vzrušuje predstava nahého chlapa! Ty sa vzrušuješ sám nad sebou! Sexuálny narcizmus! A ten vrcholí v exhibicionizme! Honíš si ho pred matkinym zrkadlom?

      Chcem len toľko, že jedna vec je to, že erotika je v hlave – ale ako sa zneužíva ako program! Takže všeobecne „debaty o sexe“ – dokonca rádoby dobré rady sexuológov – treba začínať vnímať v programovacom kontexte, pretože tu o zdravie – a k nemu patrí aj zdravý sex – už vobec nejde! Výsledkom sú aj dvaja bezdetní impotenti tu, z ktorých jeden sa tu snaží k tomuto programovať ostatných a druhý praktizuje selfsex – na čo máme v slovenčine výraz obvykle určený ako nadávku muža nejakej žene – „Marek – pojeb sa sám!“

     • Marek Košice

      Maroš, ty dvojitý cvok, znova si sa ukázal (v reakcii na mňa)….. Ja som v minulosti písal, že partnerke mi kupovala biele boxerky (biela farba boxeriek zabraňuje ich tuchnutiu = najviac zatuchnuto páchnu tmavosivé a podobné tmavé farby, neviem ako čierna, tú som nikdy nenosil) s tým, že mi ich použité a nevypraté brala (nežili sme spolu), aby pri nich večer zaspávala……. A nie je že ja sa vzrušujem nad svojimi boxerkami, ty hlupák….. Ale priznávam, že použité gaťky (podprsenka ma nezaujíma) zdravej ženy ktorá ma priťahuje, ma vzrušujú. A JE TO NORMÁLNE. Inak prečo si sa nevyjadril k tebe a ejakuláciám? Lebo si závislý na tom spraviť sa X či XY krát mesačne, urazilo ťa že to považujem za neprirodzené, a preto si mi „nandal“? Nie je chorý ten, kto si ho musí vyh*niť dvojciferné číslo mesačne, aby život počas toho mesiaca „vôbec stál za to“??? Lebo žiadny iný živočích to nepotrebuje, len človek. A človek je tvor najviac NEPRIRODZENÝ. A v tejto veci (okrem iných) si neprirodzený aj ty. NEPREŽIJEŠ TENTO FAKT, „NARCIS“ MAROŠ? …… Spravme anketu o tom kto je väčší narcis podľa čitateľov – či ja alebo ty. Ak nie si spokojný so svojim telom, to je druhá vec, ja som svojim som, pretože sa oň príkladne starám celé roky. To zo mňa narcisa nerobí. Z teba ale robí narcisa to, že sa tak úpenlivo snažíš sem hádzať „dokonalé príspevky“, pretože si NARCIS v tomto. A zbytočne to NARCISTICKY píšeš štýlom, ktorý väčšina ľudí odtiaľ „nepoberie“. Takže kvôli SVOJMU NARCIZMU, MAROŠ, trváš na tom aby si písal tak zložito (aspoň niektoré svoje príspevky, možno polovicu), a to AJ NAPRIEK TOMU, že aspoň polovica čitateľov ich nepochopí. Kto je tu teda narcis???? Ak sme obaja, tak o.k. – ale ty si rozhodne VäČŠÍ NARCIS než ja, taký je fakt.

     • Boxerky ti tá extvoja kúpila preto, aby ti posilnila tvoje impotentné ego, resp. keď už čapla takého cukríka a ona má rada zlých chlapcov – tak aspoň toto. Si vtedy nepochopil, že by ako predohru chcela od teba dostať do držky a nie pokúšať sa do nej strkať tvojho usopleného slimáčika. Ak máš rád biele boxerky – natri si ich vápnom. V živote som nemal na sebe boxerky, pretože by mi z nich trčal penis. Už soc trenky boli problém na telocviku. Pod originál športové boxerky sa nosia slipy a na nich ešte suspenzor. Sú chlapi, ktorí odmalička zvyknú nosiť vtáka na jednu stranu – to je ako česať sa na jednu stranu. Dôležité veci – napr. nôž a kľúče nosím vždy v pravom vrecku – hádaj kde na ktorej strane nosím svoj poneváč?
      —————————–
      Toto sa stalo na gympli v časoch, keď ešte neboli slipy a chalani nosili krátke nohavice. Učka predvolala chalana na odpoveď pred tabuľou. Chalan povedal, že nemôže. Ona prečo nemôžeš? Neučil si sa? Ale učil!
      Tak prečo nemôžeš?!
      „Lebo mám stoporený penis!“

     • „a vyšlo zo mňa rovnako voňavé semeno (dúfam, že táto informácia nespustí „sexuálne komplexy“ niektorých osôb z tohto fóra, nebudem radšej menovať…)“

      Neskutočné! Keď chceš tantrický sex – podviaž si ho drôtom! A prepichni si žaluď bambusom krížom krážom! Semeno muža páchne podľa toho, čo muž jedáva! Ak zješ dva-tri dni po sebe údenú makrelu – bude ti semeno aj chcanky páchnuť po údených rybách! Alebo po pive – preto ženy neznášajú veľkých pivárov!
      Čuchať si k vlastnému semenu a nazývať ho voňavým – ty kokso! Všeobecne čpí ako plesnivec /ženský výraz „je cítiť semeno vo vzduchu!“/ – čo niektoré ženy neznášajú a preto sa delia na tie, ktoré hlcú a ktoré nehlcú. Moja jedna z ex, zvyknutá na mliečne výrobky, tomu môjmu hovoria „jogurtík“. A hltala.

      Moja „potencia“ bola „na vrchole“ – keď som v tvojom veku „musel“ – nemusel – vyše roka sexovať 3 krát denne – s bielou pečeňou, a stalo sa 1 krát, že len 2 krát v ten deň a mal som deň otáznikov a výčitiek, čo mi vadí. Bola o 10 rokov mladšia a bola závislá na sexe. Keď po mne vyštartovala jej sestra – začal som tušiť niečo, že ma chce vyskúšať, či som hajzel. Vtedy som pochopil, že je najvyšší čas vypadnúť, pretože nedôvera jednak plodí nedôveru, jednak plodí nenávisť a potom pomstu. Posadnutosť hocičím je psychopatia a vo vzťahu muža a ženy, keď je žena psychopatka – ide mužovi o život. Aj cez partnerkinu promiskuitu „z pomsty“ – to je zámienka – aby psychopatka mohla naplniť svoju psychopatiu. Kto ešte nedostal kapelu, nevie o čom hovorím. A sú aj ženy travičky a nemusí to byť vždy snaha zbaviť sa manžela a nechať si všetko. „Nenávisť je veľmi podceňovaná emócia!“ – Jimi Morrison /Doors/.

      Zhrniem. Chlapi sa bežne bavia o ženách a nie o svojich sexuálnych praktikách, aj keď blbci sa zvyknú chváliť o počtoch „čísiel“ – v živote som nepochopil o čo ide. Tu máme satanistu-tantristu, ktorý si predstavuje život muža a ženy tak, že nebudú sexovať keď majú vzájomne chuť, ale budú to kontrolovať – aby mohli zažiť niečo, pri čom im stekutie mozog!

      Mareček nebol na vojne a teda nevie, ako dopadli doslova všetci chalani, ktorých som poznal, ktorí pred vojenčinou tzv. naučili svoje priateľky /a manželky/ sexovať, zvykať si na sex, teda pred vojenčinou žili sexuálne naplno. ???
      Akože „Sorry jako, ale nemohla som to vydržať!“ Služba vlasti. Otázka – pochopil, alebo nepochopil vtedy vojačik, že vzťah založený hlavne na sexe nemôže byť pevný, pretože je to závilosť, a teda do budúcnosti si nebude hľadať za manželku kundu, ktorej sa bude každý deň snívať, že jej niekto vyšuká mozog z hlavy? Že to kamarátstvo je predsa len pevnejšie?

      Marečku – ak nevieš normálne sexovať mimo nejakých ezoterických praktík – nerozprávaj mi tu o mojej impotencii! Aj mladí muži mávajú bloky – napr. po rozvode, lebo každá je pre nich vtedy protivná zákerná kunda. Takže do riti aj s tvojím tantrickým sexom! Urob si degustačné skúšky semien v nejakom gay bare – hu hu koktail, a prestaň sem vypisovať grci o tvojich exkrementoch!

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,pre teba je sexualita na vrchole rebríčka,potom je umelé bvzdelanie,potom čítanie kníh od tebe rovných,potom si myslím že si aj fajne vaxnutý-lebo boli výhody a strach,,,,a tu rozťahuješ ramená,v živote si nevidel toľko nahých ženských ako ja a vživote ich ani neuvidíš,ja som len rozumne odhalil závoj nad týmto svetom a pozerám sa aj za oponu a žijem predvídavo a prijímam energie z vesmíru a tam je rozum a vedomosti-nie v tých tvojích zdrojoch ohlupovania,,,,ty si tu len postavička,udavač,provokatér,keď onedlho budú odmeňovať udavačov-tak budeš jeden z nich,lebo taký máš ty charakter,,,,a teraz ku článku,lebo bádatelia ma prenasledujú-tá ženská je ako vy,napila sa dodna a teraz skúša inú cestičku ako si urobiť kariéru,medzi advokátmi a tým okolo neexistuje jedenjediný nevinný a diabol to dobre vie,lebo aj ona napáchala zlo a proti zlu sa nedá bojovať-to je istá poprava či trest,,,,rozum káže-nebojuj proti zlu,ale so zlom nespolupracuj a nevymieňal nič z toho čo máš a nič od zla radšej ani nežiadaj,,,,

     • Miroslav Čižmár

      Ja som udavač? Veď ja ťa len udieram kladivom po hlave, aby si lepšie pochopil.

     • Miroslav Čižmár

      V živote si videl veľa nahých žien, ale k žiadnej si sa nepripútal, lebo si citovo upätý na svoju matku.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,lebo na prvý krát sa to nezapametá a má to aj inú hĺbku,ja viem,že vám ako živiteľom rodín pumpičky tvrdnú,ale takto škodíte svojmu okoliu,keď sa pobrindáte do tunelčeka,,,,problém máte vy a nie ja-ja mám vo všetkom jasno,celá logika prežitia je totižto veľmi jednoduchá-nerobiť to čo robi večšina a nič tu po sebe nazanechať-viem že vaším vrcholo života sú potomkovia,ale to je satanistický postoj k jestvovaniu a držaniu rodovej línie-ste potom ako oni-eliťáci,,,,

  • Marek Košice

   Kovidbarón, asi tvoj najlepší príspevok (podľa mňa).

  • Sex a rozmnožovanie ľudí vôbec nie je výnimočným aktom v procese života. Duby si podmanili agáty a palmy? Ryby si kto podmanil? Čím otrokom sú červíky alebo gazely? Pšenica má zrno, aby si ho človek zotročil? Všetka živá príroda sa rozmnožuje, či už sexom alebo inak. Rozmnožuje znamená, že vznikajú noví jedinci, nové zemiaky, mrkva, orechy, ale aj chobotnice, zajace, srnky, slony. Prečo sa neprestanú rozmnožovať? Nemajú vôľu…? Nevedia si povedať – nerozmnožujme sa, lebo slúžime satanovi!? Každé zrno, každá kôstka má potenciál sa rozmnožiť, keď je v správnom prostredí. Sú tak podmanené, že sa rozmnožujú podľa vôle satana (?). Nám dal satan vôľu sa nerozmnožovať, a tým ho poraziť? A čo bol opilý, keď to vymyslel?
   Ak niekto povie, že to isté urobil Boh tým, že “stvoril” satana, veľmi sa mýli. To je ale na inú debatu.
   Nemyslím si, že toto je najlepší kovidov príspevok. Ničím sa nelíši od ostatných. Kovídek má úzku víziu sveta, jednu predstavu, ktorú omieľa dokola. Niečo ako opak Boha, opak dobra a účelnosti, čo vládne svetu. Ak by ale základom stvorenia bol zlý satan, kde by sa vzalo dobro? Pretože dobré (jedlo, človek, výrobok) sa pokazí, ale ako sa môže zlé (kedlo, človek, výrobok) sám od seba “opraviť”?
   Bavili ste sa tu o entropii – je to vlastne miera neusporiadanosti. Bez aktívneho zásahu zvonka stúpa (vzniká chaos). Človek (alebo život ako princíp) je jediný prvok vo vesmíre, ktorý dokáže PODSTATNE znižovať (ale bohužiaľ rovnako silne aj zvyšovať) entropiu. Príroda vytvorila “kameň uhoľný” (znížila entropiu – stvorila uhoľnú baňu – vyrobila poriadok s uhlím), ale ľudia ho rozptýlia po celej Zemi (zvýšia entropiu). Zároveň ale sústredia betón na jednu kopu (sídlisko).
   Je v silách človeka (života všeobecne) znižovať entropiu proti silám prírody. Jediný spôsob ako hľadať život vo vesmíre je hľadať stopy znižovania entropie, pretože KAŽDÝ živý tvor mení svoje prostredie spôsobom znižovania entropie. Mravenisko alebo úľ je usporiadanosť, ktorá v prírode sama od seba nevznikne.
   Zatiaľ toľko.

   • Miroslav Čižmár

    Poriadok vedie k chaosu, ale chaos nevedie k poriadku. Aký je teda účel chaosu? Chaos môže viesť k stabilite a k relativite. Neusporiadanosť je snaha o stabilitu, jednotvárnosť a singularitu. Konečným štádiom všetkých udalostí vo vesmíre je horizont udalostí. Okraj vesmíru je biela diera, horizont udalostí. Vesmír sa nachádza v čiernej diere väčšieho vesmíru. V každej čiernej diere je mikrovesmír. Čierna diera sa vyparuje, udalosti v nej vedú k singularite. Objekty vo vesmíre sa rovnomerne zväčšujú, čo pozorujeme ako gravitáciu. Nakoniec všetko splynie v horizonte udalostí, vesmír zhorí, vyparí sa do väčšieho vesmíru.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,veď takto vizerá tento váš svet-že nedržíte sa jednoduchých ciest a spôsobov,neustále kombinujete a vymýšľate-hlavne to čo ide proti vám,preto ste tam kde ste a bude to ešte horšie,ak niečo tu napíšem-tak to je pripomínanie si niečoho čo odmietate,lebo pre vás takéto myšlienky niesú pohodlné a útočia na vaše ego a princípy nanútené temnotou z ktorej pochádzate,po klinci sa musí biť viacej krát,aby pekne sadol,tie raz zabité-držia vždy slabšie a niesú presne vsunuté,človek je nechápavý tvor a dokonca ani pri mučení nejavý známky chápavosti,,,,ste len baterky pre niečo čo neviete že existuje,,,,moje komenty-súvisia so všetkými témami a aj s vami všetkými,vy sa bojíte spoznať niečo čo zavrhujete-skutočnú moc človeka nad svetom a vašími osudmi a bojíte sa smrti,keď prežijete kovid a ukrajinský teror,tak budete len rýchlejšie stárnuť a príjde čas,kedy bude váš život len nepríjemnou starobou v prostredí mládeže,,,,

   • Marek Košice

    DENDY : Kažý živý tvor je OTROKOM, niekto aktívnym (pohybujúce sa živočíchy), niekto pasívnym (napr. kvety, stromy)………Každý, kto potrebuje k svojmu prežitiu potravu (jedlo, vodu, resp. živiny podobného charakteru) je OTROKOM existencie v tele. Najviac živočíchy, a z nich úplne najviac človek. Ale ako píšem, patria sem prakticky všetky živočíchy. Napr. červ je otrokom určitej vlhosti pôdy (bez nej vyschne a zdochne), ale nebavme sa o červoch, bavme sa o živočíchoch. Vták, vlk, gazela, máš to jedno….. Sú otrokmi jedla, pitia, a otrokmi pudov (pud lovu, pud opatrnosti, pud sexu nemusím ani spomínať, je len jeden z mnohých)….. Všetky živočíchy sú otrokmi ČINNOSTÍ, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sa nažrali, napili a prežili deň.

    • Marek Košice

     Miroslav : Operuješ v modeli „Zemeguľa, hmotné planéty a Slnko 150 miliónov km od Zeme? Ak áno, tak si totálne mimo….

    • Je aj Zem otrokom fyzikálnych zákonov? Musí obiehať po istej dráhe a nemôže si vybrať – nemá slobodnú vôľu – je otrokom hmoty a existencie. Nemôže sa ani sama rozhodnúť, že nebude existovať. Používate slová v zlom kontexte. Kráľ je otrokom svojich poddaných, lebo ich musí zdierať a vyberať od nich desiatok. Satan je otrokom zla, nemal by konať dobro… musí byť zúfalý, že stále musí “škodiť” a nemôže len tak niektomu pomôcť alebo mu urobiť niečo užitočné. Ale ani podľa vás užitočnosť neexistuje, lebo je otrokom cieľa. Život je otrokom potravy… to je čistá dekadencia. Načo vy ešte žijete? Prečo ste otrokmi keď máte v tom jasno a viete ako sa oslobodiť? Guľka do vlastnej hlavy vyrieši všetky vaše filozofické problémy. Nebudete otrokmi potravy, sexu, dýchania – oslobodíte sa, nebudete MUSIEŤ jesť, dýchať, rozmnožovať sa…
     Všetko je otrokom všetkého… mi tak vychádza…
     Je mi z vás zle… úplne ste prepadli newspeaku, vaše slová sa úplne poplietli a vytratil sa ich zmysel. Dostali ste sa do bodu že “všetko so všetkým súvisí”… to je také zistenie, ktoré každému pomôže nájsť zmysel života a vesmíru.
     Je to zistenie ako že voda je mokrá, a keď nie je mokrá tak je suchá. Vždy musím mať pravdu. Aj to sa dá… dokázať, že nula rovná sa jedna. Potrebuje to vedieť? Nie, ale mám pravdu – uznajte! Vždy mám pravdu, aj keď ju nemám. To je newspeak.
     Sofizmus dovedený k dokonalosti.
     Sme otrokmi. To je dobré zistenie. No a čo? Ako s tým naložíme? Pomôže nám vedieť to? Vieme sa na základe toho nejako rozhodnúť alebo zariadiť?
     Ale čo keď NIE SME OTROKMI? Pomôže nám to? Ako to zužitkujeme?
     Tliachame o nezmysloch ktoré nikam nevedú.
     Seba nevynímajúc…

    • pozdravujem tu vsetkych,dnes tu bolo kadeco popisane,ja za seba:mam 65,sladkosti som pojedol velmi vela nemam diabets ani nadvahu cele roky,pri ca,10hod.ture som si este stihol spravit orgasmus,ked som nemal partnerku tak virtualne so zenou v prirode urcite mozem povedat o tisicoch .co tym chcem povedat.zalezi na co je dusa prepojena na aky zdroj.podla toho,co tu bolo vyjadrene ja by som uz nesmel existovat tu na zemi.alebo moje baterky by boli uz davno vybite.s vesmirom som prepojeny uz od mlada,aj ked v tom veku nevedome a teraz intenzivne,lebo vieme co sa deje alebo aspon niektori.na nicom co som tu zazil nemam pocit vinny,ze som nieco urobil,co som nemal.som stale skusany,ako sa dokazem vysporiadat s tym co mi pride do cesty.vzdy som bol poslany na spravne miesto a aj ked som odisiel zo SK,neopustal som SK koli peniazom,.teraz ako marek pise,ludstvo je rozdelene a je to tak dobre /pleve od zrna/,nemam strach z nikoho.Kristova energia

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,jedna vec je fungovanie prírody vesmíru a všetkého čo človek údajne pozná a vec druhá ľudské utrpenie a neustály kolobeh tlaku na kvalitu života spôsobenú iným človekom,kde človek existuje ako keby na ním zostrojenej planéte a priestore kde si nárokuje na postavenie,tak ako nič tu na tejto planéte nikomu nepatrí,tak nepatrí nikomu ani právo na tvorbu potomstva,lebo nikto z vás neni priamim potomkom svojích rodov,je to len sled náhod,ktoré riadí akýsi systém prideľovania duší a ak si dieťa neuvedomuje,že je tu proti svojej vôli,tak to vníma ako prirodzenú nutnosť posluchnuť hlas života a zo zvedavosti ho prejsťkým mu to bude chutiť,lenže osud je zámerne zlý sprievodca a démon silnejším,než anjel strážny,,,,tak si ži toto smiešné nič.

    • Ja mám rád utrpenie – som sadista a masochista.
     Je mi jedno či niekomu patrím alebo nie. Seriem na to, či mám právo na tvorbu potomstva… urobím šesť detí, ktoré budú trpieť celý život. Som démon, a som silnejší ako anjel strážny.
     Vyhral som nad Bohom! Či nad Satanom? Alebo ani tak nie? Ha – dostal som ťa – JA NECHCEM NAD NIKÝM VYHRAŤ! Ja len som… a zajtra možno nebudem.
     Hovorím čistú pravdu! Mám šesť detí.
     Je mi jedno či budú trpieť alebo nie – je to ich život, nie môj… veď je to len náhoda… že existujú a čo s nimi bude.
     Mám slobodu si streliť do hlavy alebo sa obesiť, ale ešte som to neurobil. Zatiaľ som nenašiel dôvod to urobiť. Nemám svedomie, takže ma nič neťaží…inak by som sa už obesil, koľko zla som urobil! Nepotrebujem démona aby som to dokázal – a anjel strážny ma nezachráni, keď sa rozhodnem zabiť seba alebo kohokoľvek iného.
     Vlastne som sám sebe pánom. Keď prestanem jesť, zomriem – nie som otrokom jedla. JA SA ROZHODNEM či budem jesť, dýchať, alebo sexovať. Keď si dám igelitové vrece na hlavu, prestanem dýchať. Démon, kde si, ty hovado zbabelé!

  • To mali vedieť Vaši rodičia, aby sa nemnožili. Ja sa zo svojich detí a vnúčat teším a Vy čo propagujete a pre koho.

 4. Právnička vykoná božie skúšky – prejde ohňom, dajú jej španielsku čižmu, zalejú nohy do betónu a hodia do rieky. Ak je nevinná, nič sa jej nestane.

  Jediná právnická kniha, ktorú má poznať, je Kladivo na čarodejnice.

 5. …nech by túto odvážnu právničku pustili čím skôr, tú pravdu s koronocirkusom už pozná až ,,príliš“ veľa ľudí….

  • Marek Košice

   Ale vzhľadom na to, že už ostáva možno len rok, dva, alebo MAXIMÁLNE tri na to, aby nás totálne zotročili, tak…už je neskoro. A nepíš veľmi o „prebudených ľuďoch“, Možno tak jeden z 200 ľudí v Košiciach nemá v autobuse na ústach a nose rúško/respirátor. Som rád, že posledné asi dva týždne rúško nenosím už ani na ústach. No a samozrejme som za ten čas v autobuse nikoho bez rúška nevidel. Len „mileniálov“, „diamantové deti“ a „indigové deti“ s respirátormi NA NOSE………… Taká je úroveň „prebudenia“ ľudstva……….. Možno tretina ľudí pozná „akú-takú“ pravdu, ale stále je drvivá väčšina aj z tej tretiny OTROKMI.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,MK deti sú odchované pre ďalšie max dve desaťročia-splnia svoj účel pracovného vyťaženia a idú na druhú koľaj a nastupuje ďalšia generácia,pretože tá pred ňou už nemá také návyky a skúsenosťami sa vytvára aj vzťah k všímaniu si tej druhej strany tak ako pribúda vek a rôzné sytuácie sa hromadia ako aj postupné zbieranie informácií o svete za oponou,človek v tomto systéme stárne skôr,než si myslí,,,,v budúcnosti už práca nebude pre ľudí prioritná,budú ju vykonávať výhradne náhrady ako umelá inteligencia trestanci a málo ich nebude a roboti,,,,ale doteraz to takto fungovalo,že do tých max.35-40rokov si pre moderné výkonné firmy zaujímavý a starší majú miesta skôr tam kde na nich padá prach,,,,je len málo pracovných pozícií kde v tejto dobe fotrovia a deduškovia nevadia,,,,stačí sa pozrieť na politikov-onedlho nám budú vládnuť tínedžeri s vysokým iQ,,,,človek je otrokom už od narodenia a ten kto to popiera,tak nevie čo slovo otrok znamená,žijete v vlastnom svete klamania samích seba a uspokujete sa s podstrčeným,lebo každý z vás má strach byť sám,alebo názorovo sám,,,,kôli mne nechodíte ráno a večer do práve-to len aby ste brali na vedomie.

 6. Neočkovaní nie sú ľudia, ale dobytok s teľacím IQ. Mali by kvičať ako svine na bitúnku.
  Takto sa vyjadril pred časom redaktor proamerického denníka SME.
  A kto dnes kvičí nie snáď aj zaočkovaní. Ešte sa môže stať, že bude tento netvor patriť tiež medzi nich. Dnes je uznávaná len takáto kategória ľudí. Aj keď výraz človek , čo sa týka tohto redaktora v tomto prípade nemá opodstatnenie.
  V dnešnej dobe ľudskosť zaniká a vždy sa vynorí ak má na to politické krytie.

Pridajte komentár

*