Ako vlády, banky a globalisti ničia milióny ľudských životov


Print Friendly, PDF & Email

Ako vlády, banky a globalisti ničia milióny ľudských životov

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Úrokové sadzby boli dlhé roky držané absurdne nízke, aby si firmy a majitelia domov nabrali obrovské dlhy.

Keďže úrokové sadzby momentálne rastú smerom k normálu (áno, normál na hypotéku je 6%, nie 1%), náklady na splácanie úverov a hypoték sa stávajú priam nezvládnuteľnými.

Milióny ľudí, ktorí si kúpili predražené domy a byty (nízke úroky zvyšujú ceny nehnuteľností), sa stanú otrokmi bez peňazí. Budú navždy odsúdení na splácanie doživotných hypoték, spotrebných pôžičiek a narastajúcich dlhov na kreditných kartách, pričom sa ocitnú v neustálom boji s infláciou – v boji, ktorý nikdy nemôžu vyhrať.

Keď úrokové sadzby v roku 2023 vzrástli, vlády veľkoryso povzbudzovali banky, aby predĺžili splatnosť hypoték, či dokonca umožnili hypotéky len so splácaním úrokov a tiež, aby odložili držby.

Tieto opatrenia sú síce dobre mienené, ale ich výsledkom samozrejme bude to, že ľudia, ktorí zaplatili príliš veľa za svoj dom (alebo si vzali príliš veľkú hypotéku), budú zadlžení na celý život. Budú mať neustále problémy so splatením hypotéky na svoju nehnuteľnosť, ktorú pravdepodobne nikdy nebudú vlastniť.

Moderné domy a byty, na ktoré majú 30, 40-ročné a ešte dlhšie hypotéky, sú tak zle postavené (podľa stavebných predpisov vysnívaných byrokratmi v súlade s požiadavkami stavebných lobistov), ​​že toľko nevydržia.

Dôjde k mnohým zlyhaniam a bankrotom sa nevyhneme – čo povedie k situácii, že čoraz viac ľudí nebude nič vlastniť, a banky budú spokojné. To je presne to, čo chcú, samozrejme.

Je však pozoruhodné, ako možno frázu „nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný“, ktorá má pôvod v Svetovom ekonomickom fóre (WEF), porovnať s princípmi komunistickej revolúcie opísanými v Komunistickom manifeste Karla Marxa.

Komunistický manifest Karla Marxa

Marx napísal, že v záujme nastolenia socialistickej diktatúry a získania úplnej kontroly nad proletariátom by komunisti museli odstrániť všetky práva na súkromné ​​vlastníctvo, zničiť všetko náboženstvo (ktoré Marx slávne označil ako „opiát ľudu“) a rozpustiť rodinnú jednotku, ktorá bola vnímaná ako hrozba pre schopnosť štátu získať úplnú kontrolu nad životmi ľudí.

Tradičné náboženstvá majú byť nahradené vierou v prírodu, ako ju definuje Organizácia spojených národov a presadzuje konzorcium bankárov, ktorí riadia globálnu ekonomiku.

Je prekvapujúce, že vedúci predstavitelia tradičných náboženstiev túto zmenu prijali a zdá sa, že pápež aj arcibiskup z Canterbury radi zaviazali seba a svojich stúpencov k pseudovede a nie k tradičným náukám, ktoré ich náboženstvá doteraz zastávali.

Ukazuje sa, že im nezáleží na tom, že klimatická veda je dokázateľne falošná. Sú oddaní a radi budú podporovať rúhanie, ktoré propagujú besní ochrancovia životného prostredia.

Ničenie vzdelania

A samozrejme, vzdelanie bolo zámerne zničené, aby sa zabezpečilo, že budúce generácie budú pologramotné, polosčítané a nebudú si klásť nezodpovedateľné otázky.

Aby sa zaistilo, že žiaci na skúškach prejdú, ukážu sa im písomné práce vopred. Potom vidíme veľa predstieraného, ​​ale presvedčivého a potešeného prekvapenia, keď sa študentom, ktorým bolo umožnené poznať otázky vopred, dobre darí.

Správy o tom, že negramotnosť a nesčítanosť medzi deťmi dosiahli nové vrcholy, sa však už neobjavujú v zbabelých médiách hlavného prúdu, ktoré nikdy neinformujú o ničom nepohodlnom alebo o tom, čo je v rozpore s názormi spiklencov (globalistov a vládnych predstaviteľov).

Vydavatelia, ktorí sa pokúšali podporiť nevzdelanosť, vyrobili dôkazy, že deti a mladí dospelí sa stále vzdelávajú, pretože predaj brožovaných kníh vraj vzrástol. Nepovedali však, že knihy, ktoré predávajú, sú väčšinou omaľovanky pre dospelých – teda knihy, ktoré od čitateľa nevyžadujú, aby vedel čítať alebo písať.

Ničenie zdravotníctva

A zdravotná starostlivosť bola tiež zničená. Vládam sa podarilo zabiť milióny ľudí, aby znížili náklady na poskytovanie dôchodkov. A tiež znížili svetovú populáciu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ničenie zdravotnej starostlivosti bolo systematické. Vo Veľkej Británii to začalo pred viac ako 60 rokmi rozhodnutím prijať na lekárske fakulty viac dievčat ako chlapcov. Stalo sa tak s vedomím, že väčšina doktoriek pracuje na čiastočný úväzok.

Výsledkom je, že priemerný praktický lekár teraz pracuje 24-26 hodín týždenne. Prosím skontrolujte si to, ak mi neveríte.

Vo Veľkej Británii sa rozhodli povoliť praktickým lekárom, aby prestali ordinovať v noci, cez víkendy a sviatky. To vyvolalo obrovský tlak na nemocničné úrazové a pohotovostné oddelenia a na záchrannú službu a celkom predvídateľne viedlo k úplnému výpadku poskytovaných služieb.

V mnohých, ak nie vo všetkých západných krajinách je kvalita zdravotnej starostlivosti horšia ako bola pred 75 rokmi.

Dnes už medicína nie je skutočným povolaním nezávislých, mysliacich mužov a žien, ale stala sa nemilosrdne materialistickou a tvrdohlavou. Lobingovou skupinou pre priemysel, ktorému je establišment teraz zaviazaný.

Výsledky testov, ktoré boli k dispozícii v priebehu niekoľkých hodín, teraz trvajú týždne. Čakacie doby na vyšetrenia sa merajú v mesiacoch alebo rokoch a čakacie doby na diagnostické testy sú rovnako zlé. Čakacie doby na ošetrenie sú rovnako dlhé.

Nadmerné používanie antibiotík v nemocniciach a na farmách znamená, že organizmy odolné voči antibiotikám sú dnes bežné.

Čakacie doby na sanitky sú obrovské, bežné sú celodenné čakania na oddeleniach úrazov a na pohotovostiach. Cez víkendy v nemocniciach často nemá pohotovosť žiadny lekár. V dosahu nemusí byť ani kvalifikovaná sestra.

Iatrogenéza (zavinenie lekárom) je dnes pravdepodobne hlavnou príčinou chorôb a smrti. Vakcíny sú propagované s divokým nadšením bez ohľadu na to, že vždy spôsobujú viac škody ako úžitku.

Chcú zabíjať chorých a starých ľudí, pretože nemajú žiadnu praktickú hodnotu (aj to už veľmi efektívne robia v nemocniciach a opatrovateľských domoch). Ak ochoriete, potom to, či budete žiť alebo zomriete, závisí od toho, koľko máte peňazí. S pribúdajúcim vekom sa to stáva podstatne dôležitejším.

Plánom je obmedziť zdravotnú starostlivosť a poskytnúť liečbu len mladým, celkovo zdravým a „užitočným“.

Starším ľuďom sú úmyselne a legálne podávané sedatíva bez ich vedomia alebo súhlasu a potom sú potichu zabití kokteilom morfia a benzodiazepínu, čo je takzvaný „kill shot“ (smrtiaca injekcia).

K pacientom chodila kedysi domov obvodná sestra. Dnes majú šťastie, ak ich niekto príde pozrieť, kým nebudú tri roky mŕtvi a susedia sa začnú sťažovať na zápach.

Koniec civilizácie?

Blížime sa skrátka ku koncu civilizácie, ktorá sa vyvíjala po stáročia. Rýchlo smerujeme do sveta, ktorý v roku 1927 opísal Fritz Lang vo svojom filme „Metropolis“.

Nikým nevolení sprisahanci, ktorým napomáhali nevolení spolupracovníci, prevzali kontrolu nad spoločnosťou. Pravidlá, predpisy, nekonečné klamstvá, lockdowny a covidové mRNA vakcíny zmenili mozgy miliónov ľudí na kašu.

Ak sa masám povie, aby strčili hlavu do vedra s pudingom, ich jedinou otázkou bude: „Ako dlho ju tam mám nechať?“

Pre viac informácií o budúcnosti, ktorej teraz čelíme, si prečítajte knihu „Chcú vaše peniaze a váš život“, ktorá je dostupná v kníhkupectve na webovej stránke Dr. Colemana.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Dr. Vernon Coleman, expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 6 % je normálny úrok, nie je to úžera. Zmluvu možno vypovedať. Vrátia sa peniaze + úrok zodpovedajúci inflácii, povedzme 10 %.

  Knihy a informácie sú dnes elektronické a voľne dostupné na stránkach internetu. Otázky na skúšky mali študenti vždy dopredu.

  Antibiotiká nie sú všeliek, a dajú sa získať zadarmo.

  • Pokiaľ si niekto zoberie hypotéku na 40 rokov s 0,8% úrokom tak,aby si splácal a pritom prežil a potom mu ju zvýšia na 5-6%,tak bude platiť raz také splátky,čiže neprežije. To je jedno čo považujeme za „normálne“ úroky. Zmena úrokov z 0,8 na 6%
   je likvidačné……..to môžeme povedať ,že 0,8% úroky boli nenormálne nízke,čo nalákalo ľudí a banky dávali úvery aj ľuďom na hranici solventnosti.
   Nikdy by som nečítal knihu na nete. To je kravina ako rampa,vypáliš si oči. Okrem toho kniha je kniha.
   ATB nie je všeliek,ale často sa bez nich nezaobídeš a nekúpiš si ich bez receptu.
   Takže názor celý k hovnu.

   • Na pohovore v banke o pôžičke jasne hovorili že nízky úrok je na voliteľný počet rokov fixácie. Potom si banka určí bežný úrok, ktorý bude v budúcnosti, čo súvisí s infláciou. To isté je napísané v zmluve. Keď máš v hlave nasrané, tak je to tvoj problém.

    Stavať sa dá bez pôžičky, liečiť sa dá bez antibiotík. Je strata času ti to vysvetľovať.

    • Tebe riadne hrabe. Keď si niekto berie hypotéku,tak asi preto že nemôže bez nej stavať alebo si kúpiť byt.Pretože nemá hotovosť a šetril by 30 rokov.To je zmysel hypotéky….
     Niektoré choroby sa bez ATB liečiť nedajú a ešte aj tie čo sa dali liečiť antibiotikami ,sú teraz horšie liečiteľné . Nikto pred 2 rokmi,keď si ľudia brali hypotéky na 0,8% úrok nevedel, že budú 6%,resp.to nepredpokladal….. Lákali ľudí na nízke úroky……90% ľudí by si úvery pri 6% vôbec nebralo,pretože nemajú na splátky a ak aj majú,tak budú otrokmi tých splátok a ich životná úroveň rapídne klesne….. vysvetľovať to je asi zbytočné……:-)

     • bla bla bla chamtivosť, tebe hrabe, chceš peniaze zadarmo = 1% úrok

     • Antibiotiká sú v prírode voľne dostupné. Keď sa chceš vyplakávať aký je svet zlý a nadávať mi za to, hľadaj si riešenia sám. Si ako dieťa.

     • Banky ponúkali úvery na nízky úrok……ľudia si mysleli,že aj keď sa zvýši ,tak na 1-2% , možno 2,5% , ale nie na 5-6% . Čo to má spoločné s chamtivosťou….nie ja som chcel….banky ponúkali………….teraz si môžu ľudia akurát tak zakričať „slava Ukrajine “ a plakať doma ………………. bla,bla ,bla znamená,že argumenty došli dementovi………..

     • ja nevyplakávam, len konštatujem………… a ty si ešte nikdy nebral ATB a liečil si sa v lese……………….to rozprávaj tomu čo má nasrané v hlave ako ty

     • V dobe pred hypotékami sa dalo stavať aj kupovať nehnuteľnosti bez hypotéky. Potom už nie. To bola doba pred rokom 2000, na tú si už mnohí nepamätajú a mladší ani nemajú ako pamätať, lebo vtedy ešte nežili. Ak to máme povedať necitlivo, no pravdivo, tak hypotéky umožnili „sockám“ vstúpiť na trh nehnuteľností, kam by inak nikdy neboli schopné vstúpiť, čo zákonite zvýšilo ceny nehnuteľností do astronomických výšok.

      Že ľudia nevedeli, že môžu ísť úroky z 1% na 6%. To nie je je ospravedlnenie. Keď si brali najväčší úver vo svojom živote, mali si naštudovať aspoň základy ekonómie. Potom by vedeli, že úrok 5-6% je norma. 1% je nenormálny úrok. Na vlastnú hlúposť alebo lenivosť sa nemôžu vyhovárať. Socializmus viedol ľudí za ručičku, tam by sa niečo také nestalo. Kapitalizmus je bohužiaľ dravá a neľútostná forma spoločenského usporiadania. Ľudia mali 34 rokov na to, aby si to uvedomili. Tí mladší dokonca nemajú žiadnu výhovorku, pretože do tohto systému sa už narodili a nepoznajú nič iné.

     • Všetci sa skladáme cez infláciu na tých, ktorý majú domy z lacnej pôžičky a nie z úspor. Skladáme sa na platy stavebných firiem. Na peniaze pre špekulantov s pozemkami. Lacné pôžičky sú peňazokazectvo, zdroj inflácie.

     • Galaxia andromeda

      Peter pocuvaj pravdu za chybi sa plati. Prisiel cas zuctovania a ten je tu . Kazdy je strojca svojho stastia ani mna by nenapadlo ze si tupe opice zvolia za svojho krala blazna matovica ale stalo sa. Tie domy tie pozicky na ne ten predaj spolocneho majetku to safarenie a tvarenie sa ze blahobyt spadol z neba je extremne hlupe nikto nikoho neoklamal kazdy si to bral dobrovolne tak ako si kazdy nechal pichat jed dobrovolne podpisal informovany suhlas a v banke zmluvu – zmluvu z diablom. Jednoducho ste prepapali a zapredali svoju buducnost a hlavne buducnost svojich deti. Prisiel cas splacat splacat majetkami svojim časom a vlastnym životom. Dekadencia marnotratnost a pycha predchadza padu a pad je tu.

  • ATB nie sú všeliek to máš pravdu , sú určené na bakteriálne infekcie. Žiaľ baktérie sa stávajú rezistentnými na ATB a začína byť už problém v ich účinnosti. Sú ATB aj v prírode, napr.vraj oregánový olej, aj niektoré iné rastliny majú slabšie ATB vlastnosti, ale rozhodne nie na závažné bakteriálne infekcie.

 2. „Starším ľuďom sú úmyselne a legálne podávané sedatíva bez ich vedomia…“

  Nie je to tak nejak začarovaný kruh? Rovnaký ako s deťmi? Rodičia chcú mať deti z krku tak im dajú čo chcú.

 3. Jedná sa o iatrogenne poškodenie…..poškodenie lekárom . Nie Latrogenne….to je asi poškodenie latrínou.

 4. Cely problem urokov a najma inflacie je o trochu zlozitejsi. Za sociku bola NBS narodnou bankou vlastnenou statom. Jej ulohou bolo podporovat ekonomiku emisiou penazi zodpovedajucim vykonu ekonomiky. Planovacoa komicia urcila podla predpokladaneho rastu produkcie potrebu penazi. Dnes sa narodne banky vlastnene kartelom vo Svajci viacmenej snazia vytvarat nerovnovahy a najskor poskytnut vela uverov nezodpovedajucich ekonomike( bubliny) a potom to sekat seriou kriz( prasknutie bublin a krachy). Za sociku kriza nebola ani poklesy ekonomiky a viac menej inflacia neexistovala, resp. ludom rastli platy umerne inflacii, mozno trochu viac. Zisk z rastu produktivity zostaval statu a nevyciciaval, sa cez uroky sukromnych bank, stavat sa dalo bez uveru, lebo sporot sa oplatilo a inflacia bola nizsia ako uroky v banke. Dnes je situacia opacna a sporit sa neoplati kvoli inflacii( akurat tak v zlate, ktore je ale manipulovane). Hypoteka je teda „akt zdraveho rozumu“, ak neberieme do uvahy „flipping“ ako sposob dopracovania sa k nehnutelnosti. Ludia su vsak vlakany do pasce prave tym, ze nerataju so zvysenim urokov. Ja som bral uvery a nakupoval a tesne lred krizou splacal ako divy cez predcasne splatky. Ak si ludia brali viac ako mali na to, potom je tu problem.

  • Áno, hypotéka bola „akt zdravého rozumu“, pretože ceny nehnuteľností rástli ročne viac ako bola výška úrokovej miery. Hypotéky sa tak stali racionálnym riešením iba preto, že bol umelo zdeformovaný systém. No a ľudia časom uverili, že hypotéky sú naozaj rozumné riešenie, pretože zabudli na to, že systém je zdeformovaný. Teraz dochádza ku korekcii systému a vytriezveniu ľudí.

 5. A tzv. dar z nebies si ďalej vyberá svoju daň ! Lebo očkovanci by si nemali uvedomiť, že sú za vodou, jedy ktoré dostali pracujú ďalej, rýchlosť záleží od množstva jedovatej dávky, stavu organizmu a druhu šarže ! A rok 2025 sa blíži, úmrtia sa teiž zvyšujú…
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/za-poslednich-6-mesicu-nahle-zemrelo-14-profesionalnich-fotbalistu/ (o zosnulých obyčajných ľuďoch média nepíšu !)

 6. Nie banky sú zodpovedné za hlúposť človeka. Každý je zodpovedný za seba sám. No keď má niekto zatemnený mozog mamonom, inak to dopadnúť nemohlo.

  • Pôžičky od banky sú trestná činnosť, peňazokazectvo. Ten kto si požičia je spolupáchateľ. Je to okrádanie všetkých ostatných, takzvaná inflácia. Sú to peniaze z ničoho ktoré zatemňujú mozog. Spolupáchateľ má podiel na koristi cez úrok, ktorý je nižší ako inflácia.

   • Ano je to tak a potvrdil to aj najvyssi sud USA cca pred 55 rokmi. Akurat ze zahadne sa z rozsudku v USA nestal precedens a zabudlo sa nan.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/First_National_Bank_of_Montgomery_v._Daly
    V skratke obcan Daly odmietol splacat hypoteku a pred sudom argumentoval, ze banke nedlzo ziadne peniaze , pretoze ta ich pred pozickou nemala. Banka priznala , ze peniaze na pozicku sa vytvoria az podpisom uverovej zmluvy a Daly vyhral sud.

    • Občan Daly mal tiež peniaze z ničoho, preto jeho majetok mal skonfiškovať štát, a peniaze vrátiť občanom vo forme zníženia daní alebo štátnych služieb.

     Fico po vyhraných voľbách chce dotovať 400.000 pôžičiek orientačne po 300 eur mesačne. https://cz24.news/fico-otvorme-vladnym-ignorantom-oci-ludom-s-hypotekami-pomozeme-aby-prezili/ To je miliarda ročne na ktorú sa všetci zložíme.

     • Pozor, je dôležité, odkiaľ tie peniaze pôjdu. Ak zo štátneho rozpočtu, tak je to zlé. Ak zo zisku bánk, tak je to v poriadku. A Fico to chce riešiť na účet bánk. Otázne je, či banky potom nevymyslia nejaké iné poplatky, ktorými si to budú kompenzovať. Nevieme si akurát predstaviť, ako by zaviedli povedzme 200 eurový mesačný poplatok za vedenie účtu.

     • Odkiaľ bral takéto peniaze Fico v rokoch 2006-2018?

 7. Spravodlivé by bolo, aby ľudia neplatili splátky bankám ale štátu. Banky nepožičali peniaze. Požičali sme ich my všetci vo forme inflácie, pretože banky ich vyrobili z ničoho. Štát ich vráti ľuďom vo forme zníženého DPH.

  • ale to by si musel zrušiť kapitalizmus.
   lebo to čo píšeš, takto to v podstate bolo za socíku, že štát vytváral peniaze, a úroky sa vrátili štátu a nešli preč matkám západných bánk, ale vracalo sa to občanom od štátu nepriamo

  • No neviem ….. môj syn si zobral byt na hypotéku, peniaze od banky nedostal, ale ten byt ktorý má, musela banka majiteľovi zaplatiť. Žijeme v kapitalizme a nikto ti nič zadarmo nedá, ani práčku keď si kúpiš na splátky. Nakoľko banky majú svojich majiteľov, tvoria zisky, z týchto ziskov by chcel Fico znovu im ubrať vo forme bankového odvodu, ktorý Matovičova vláda zrušila. Ale banky iste zvýšia alebo zavedú nejaké poplatky aj nám.

 8. Fico stále poukazoval na to že predchádzajúca vláda zrušila bankový odvod. Samozrejme vtedy keď ho zaviedli, banky si zvýšili poplatky za vedenie účtu, mne to vtedy stúplo o 3€ . Tento bankový odvod by Ficova vláda chcela znovu zaviesť.

  • Bankovy odvod nie je nic ine ako dan z dividend. A tu mali zaviest uz davno pre vsetky firmy ako je to v zahranici( napr. Nemecko 25%) a nie iba pre banky. A z nesystemoveho kroku kritizovaneho EU by sa stal systemovy s ovela vacsim dopadom na rozpocet.
   Ale to by sme hold nemohli mat status montovne a zaroven danoveho raja pre koncerny.
   Takto si banky prenasaju zisky do cudziny a nemusia ani optomalizovat. Lebo sme danovy raj pre korporaty. Nikde v Europe nie je nulova dan z divodend okrem SK.

 9. https://rizikaockovania.sk/wp-content/uploads/2023/04/vitamin-c-liecba.pdf

  liečba Vitamín C namiesto antibiotík
  každé 2 hodiny denne 1 čajová kopcom lyžička Céčka.
  najlepšie je začať, keď dostanete ten pocit „asi zajtra ochoriem, niečo na mňa lezie“. Vtedy začať, a na druhý deň väčšinou neochoriete.
  Ak ochoriete, tak 3-4 dni jesť tak ako píšem, nebudú teploty, nebudete sa moc zle cítiť, len budete vedieť, že chorí ste, ale bude to pocitovo dosť v pohode
  100 gramov práškového čistého C v DMdrogerie stojí asi 2,2 Eur
  na Internete je to ešte lacnejšie

  • oprava
   každé 2 hodiny 1 kopcom čajová lyžička, čo je asi 5-6 gramov, čiže za deň zjete asi 30-40 gramov čistého C
   jesť tak 3-4 dni, potom znížiť na polovicu ešte deň dva, podľa potreby

   • Vitamín C je kyselina, dá sa ňou otráviť.

    • názor:
     Vitamín C je kyselina, dá sa ňou otráviť.
     áno, ak jej urobia 100 litrov, nalejú do suda a teba do toho suda zavrú, tak sa Vitamínom C dá aj utopiť.
     To čo tvrdíš je kravina, nechápeš tému, čítaj knihu

     • podvodnik a laik.

     • Dávky vitamínu C v gramoch sa majú neutralizovať, pretože narúšajú pH rovnováhu v tele. Zmiešaš práškový vitamín C s práškovou sódou bikarbónou, zaleješ vodou, zašumí, a máš askorbát sodný – neutrálny a stále účinný vitamín C.

     • jop: Papier (kniha) znesie všetko. Všetko si treba vyskúšať. Aké s tým máš skúsenosti ty? Mne C nepomohlo.

   • Díky Jop. Knihu jsem si uložila. Květa

   • Kyselina askorbova nie je vitamin C.

    Albert Szent-Györgyi dostal Nobelovu cenu za extrakciu kyseliny askorbovej v roku 1937.

    Urobil vyskum, v ktorom dokazal, ze kyselina askorbova a vitamin C nie su rovnake a maju aj odlisne ucinky.

    Tu:
    https://www.nature.com/articles/138027a0.pdf
    je uverejneny list z casopisu Nature, kde je napisane, ze kyselina askorbova nelieci skorbut. List je od Albert Szent-Györgyia.

    Dalej, je tam napisane, kludne si to prelozte, ze priepustnost a krehkost ciev kyselina askorbova nelieci, ale cervena paprika alebo citronova stava ano.

    Dalej, je tam napisane, ze kyselinu askorbovu sprevadza latka podobneho vyznamu a podobnej aktivity. Pri absencii oboch latok prevazuju priznaky nedostatku kys. askorbovej a zakryvaju priznaky nedostatku druhej latky.

    Jedna sa o farbiva flavonoly, ktore v umelej kyseline askorbovej nie su.

    Dalej, existuje story, ako sa rozbehol biznis peroralneho podavania vitamin C, nazyvany kys. askorbova, ktory sa inak vstrebava ako injekcne podavana kyselina askorbova.

    Dalej, v priebehu casu sa ludom deaktivoval gen z nasej DNA, ktory tvori enzym L-gulonolactone oxidase, ktory je zodpovedny za posledny krok na vytvorenie vitaminu C z molekuly glukozy. My teda nepotrebujeme dodavat doplnok kyseliny askorbovej.

    Dalej, kys. ask. sa v beznom stave nachadza ako ask. anion, pretoze je nestabilna.
    zdroj: https://www.jbc.org/article/S0021-9258(18)74605-X/pdf
    Tato nestabilna latka, ked strati elektron, stava sa z nej volny radikal, aj ked nereakcny, ale..moze stratit elektron a stane sa z neho dehydroaskorbat, ziskat proton a elektron, aby sa znova stala ask. anionom alebo dva ask. radikaly zreaguju spolu a vznikne jeden anion a jeden dehydroaskorbat. Zrozumitelne to znamena, aj preto bol nas gen vyradeny z prevadzky.

    Metabolizmus kys. ask. tvori u nas oxalaty, latky, ktore brania vstrebavaniu niektorych latok. Oxalaty nazyvaju aj ako antinutrienty.

    V tej knihe su uvedene oblickove kamene, ktore sa v dnesnej dobe netvoria, ako v minulosti, pretoze su ludia vystaveny prebytku modreho svetla, ktore blokuje metabolizmus vapnika v tele.. preto sa nestihne vapnik naviazat a vytvorit kamene pri nadmernom uzivani umelej kys. ask..

    Ak je vitamin c v tele v normlanych mnozstvach, prebieha superoxidacia, mame v pohode stav medi a zeleza, potom je kys. ask. ochrancom vitaminov rozpustnych v tukoch pred oxidaciou.

    To znamena, ze vitaminom c si usetrite peniaze, ktore vyhodite za umelinu kys. ask.

    Ked nastupuje viroza, tak nase biele krvinky, neutrofily zvysuju absorbciu dehydroaskorbatu. Takze o to sa opiera kniha.. ale ked dodate vitamin c v paprike, citronoch, bobulovite ovocie, kyslu kapustu, brokolicu, vnutornosti ako pecienku, ryby, koze, tak ziskate synergicky efekt aj s kolagenom.

    NIe, nepotrebujeme tolko kys. ask. pretoze jednorazova davka vacsia ako 100mg, vylucuje mocom. V brokolici je viac vitaminu c. Dalsia vec je transporter vitaminu c, ktory sa nasyti pri 500mg a viac uz neprijme. Vola sa SVCT.

    A co neutrofily? Neutrofily potom cez ich cast azurofilne granule granulocytov vytvaraju latku myeloperoxidaza, co je peroxid vodika. A tento peroxid vodika sa chemickymi cestami meni na kyselinu chlornu, ktora je superoxidant, ktory zabija mikroby 50x efektivnejsie ako antibiotikum. A toto je cely halo efekt.

    Dalej, infekcie vznikaju zvnutra povacsinou, clovek ma rozhodenu crevnu vystelku, zlu zivotospravu, enterocyty, enzymy, tym poskodene travenie, kamene v zlcovych a pankreativkych cestach, zlu tvorbu kys. HCL v zaludku a rozhodeny elektromagnetizmus v mozgu. Kyselina askorbova vam nepomoze tak, ako si myslia autori v knihe. Nechali sa oklamat ako bukovsky priemyslom vitaminovych doplnkov.

    O tom hovorim, par teplych slov, obalenych do cudzej reci, tvariace sa to vsetko megalomansky a uz bezni konzumenti nedokazu rozlisit pravdivost, pretoze si neoveruju fakty a len lipnu instinktivne na svojej intuicii.. a potom sa tu vsetci hadaju a mudruju, obvinuju a nadavaju, dehonestuju a znizuju, ponizuju a nicia klud a iluzie. Egocentricke podsuvanie faktov vas nenauci mysliet.

    • Súhlasím, že si všetko treba overovať. Falošných spasiteľov za peniaze je veľa. Práškový umelý vitamín C nepomáha.

     Treba žiť zdravý život.

     Mať pestrú stravu, z každého trochu a obmieňať. Netreba sa vrhnúť na ovocie, vegetariánstvo, ani obmedzovať cukry. Treba fyzicky pracovať, vyhýbať sa stresu.

     • A možeš vysvetliť ako to treba robiť? Hlavne ako fyzicky pracovať, keď už je skoro všetko od stola z počítača robené? A vyhýbať sa stresu? To znamená, odsťahovať sa kam? Do Himalaje alebo na Mars?

     • Typy na fyzickú prácu pre ľudí z kancelárie: Kúp záhradku, ry sa v zemi (uzemníš sa, haha). Kúp pozemok – svojpomocne, lacno a kvalitne postav dom. Sprav si deti a staraj sa o ne.

     • Ďalšie fyzické aktivity – chôdza z/do práce a na nákupy, beh na autobusovú zastávku, turistika v lesoch, bicykel smer bufet a späť, plávanie v akvaparku, telocvičňa, posilňovňa.

      Príklady odstránenia zdroja stresu:
      mikrovlny – plechová strecha, vodivá farba, strieborné prádlo
      dupanie nad hlavou v činžiaku – železná joklová vzpera
      stres v zamestnaní – zmena zamestnania alebo podnikanie (postupný prechod)
      nekvalitné otraviny – lokálni dodávatelia

      Určite ťa napadne kopa ďalších príkladov. Kto chce hľadá riešenia, kto nechce hľadá výhovorky a vyplakáva sa.

 10. Patricia Macalová

  Priemerná úroková sadzba počas 30 rokov splácania hypotéky bude na úrovni 3-4%.
  Nie je pravda, že proti inflácii sa bojovať nedá.
  Pracujem v tejto oblasti a vidím v priamom prenose, na vlastných klientoch a ich portfóliách, zároveň aj na tom vlastnom, ako sa trhy chovajú a že infláciu je možné poraziť.
  Samozrejme to však chce čas a občas aj pevné nervy.
  Na SR vďaka Bohu existujú odborníci aj v tejto oblasti.
  Skúste si pozrieť stránku finančný kompas, prípadne nakontaktovať niekoho, kto Vám objasní, ako sa v tejto situácii chovať a čo robiť, aby nedošlo k existenčným problémom.
  Nechcem, aby to vyznelo ako propaganda, dlhodobo sledujem Vašu stránku, na 99,9% zdieľam svetonázor Badateľa, no v tejto situácii by som volila radu odborníkov. Pôsobím v spoločnosti Partners Group SK.

  • Infláciu 1 až 2% viete poraziť. Infláciu 10 až 15% ťažko. Najlepšie proti inflácii je zlato. Nie je to na zvýšenie majetku, ale na jeho zachovanie. Dokonca v niektorých oblastiach zaznamenáva nárast trvalej hodnoty. Často sa používa takzvaný test Big Macom. Dnes si za uncu zlata kúpite dokonca viac Big Macov ako v roku 1980.

   Čo sa týka investovania do nehnuteľností, tak tie momentálne klesajú dosť výrazne a môžu vymazať zisk aj za 10 rokov (možno viac). Investovanie do akcií je tiež rizikové. Áno, keď počkáte 20 rokov, tak asi zarobíte. Lenže ľudia potrebujú zvyčajne vybrať peniaze v najnevhodnejšej dobe, napríklad v kríze, keď prídu o zamestnanie. Lenže počas kríz má tendenciu prísť aj krach burzy. Keď vyberiete peniaze po krachu burzy, tak veľa peňazí prerobíte.

  • Dajte nam svoje peniaze, my uz vieme co s nimi. Nic v zlom, ale nikto vam neda cash flow. Kazdy slubuje zisky o 10tky rokov. Nieco ako nabozenstvo( v dobrom). Pri prenajme mam zisk kazdy den a nemusim sa na nikoho spoliehat. A akcie som uz skusil, je to mimo mojej kontroly. Som zvedavy, kolko tie ETF fondy vydrzia. Lebo priemerny fond nema zivotnost 30 a viac rokov. A podiely fondu nie su 100% kryte akciami. Je to podla mna rovnaky Ponzi scheme ako papierove zlato. Je velke pokusenie vydat viac podielov ako je krytie a brat za to aj poplatok za spravu. Najma ked cisty pritok kapitalu je vyssi ako predaje(redemacie). A bankovy dohlad na tom nic nezmeni, to by museli zakazat cele investicne bankovnictvo a banky vobec. Vlastne sami seba.

  • „Pracujem v tejto oblasti a vidím v priamom prenose, na vlastných klientoch a ich portfóliách, zároveň aj na tom vlastnom, ako sa trhy chovajú a že infláciu je možné poraziť.“
   https://poskytujempozicky.sk/poziciam/poskytujem-sukromne-pozicky-2/
   „Dobrý deň, potrebujem si požičať 2500 eur. Schopná to budem vrátiť v časovom období 6-12 mesiacov. Prosím kontaktujte ma. 0950 242890 Vopred ďakujem. Patricia Macalová“
   Môžete sa k tomu vyjadriť odborne? Takto sa dá poraziť inflácia?

 11. Plan chazarskej zidosionistickoiluminatskej satanistickej mafie ROTHSCHILD a spol.je,najskor vas pripravime o majetok a slobodu,potom o zdravie a nakoniec o vase zivoty.Banky najskor ponukali nizko urocene pozicky,aby nalakali co najvacsiu masu ludi zadlzit sa.Teraz pri umelo vyvolanej inflacii rastu ceny vsetkych tovarov a uroky splatok a tak velka cast dlznikov pride o svoj majetok.Konecnym krokom bank bude,ze prestanu poziciavat peniaze co nasledne vyvola zrutenie celosvetovej ekonomiky a potom pridu ti takzv.zachrancovia,ktori tento kolaps sposobili a ponuknu ludstvu ako jedine vychodisko novy ekonomickopoliticky system znamy pod skratkou NWO.

 12. Israismael

  Nebudeš môcť platiť hypotéku v budúcnosti ? Nebudeš nič vlastniť !!! ..Ale predsa môžeš byť aj šťastný!!!! .. lebo ,aj keď ti globalista- technokrat vezme dom ,nechá ťa v ňom bývať ..Nie je toto zmyslom tých mega satanasov ,že možno už budúci rok či ďalší rok 2025 Vám môžu takto akoze pre nich legálne zobrať majetky či domy a prepísať to na ich vlastníctvo (po zhabani ), lebo nebudete vládať splácať bankám hypotéky ?

  • To nás čaká budúcnost a naše deti zúfalé to len na to pomysliet, ochraňuj nás Pane od týchto zúfalých skratov °°

   • No a už sme zase pri tom, Ochraňuj nás Pane“, to fakt nemáte na viac ako len prosiť, veď práve Pán vás sem poslal zabojovať pre neho a vy prosíte o jeho ochranu? Dostanete, ale najprv niečo predveďte, čo za to stojí. Plačkovia a prosebníci tento svet nezachránia, koľko krát to sem treba napísať, aby ste to pochopili?

  • Nuž a tzv. nepodmienený príjem – almužnu dostane len ten živý darmožráč, ktorý bude plniť všetky „ich humánne“ bodované a sledované príkazy (sociálne kredity), napr. povinnosť dať sa 5x zaočkovať mRNA mňamkou, inak bez nároku na digitálne money a umelú rakovinotvornú potravu v úžasnom 15 minútovom meste atď. ! Oj, aké krásne progresívne s mobilom v hlave…

   • Israismael

    Áno to sa plánuje a človek môže len dúfať že im to nevyjde..Ale zase študoval som bibliu poslednú knihu v biblii Zjavenie Jána ale nie preto aby som bol fanatik náboženstva , ale preto aby som vedel čo sa môže udiať v tychto časoch a tam sa píše toto :
    10 kráľov(10 politickych štátnikov zrejme z Európy,z EU ) prevezme moc na jednu hodinu (čiže na krátky čas ,mesiacov ) spoja sa so selmou (Vatikán alebo USA ,ale skôr USA) a budú bojovať(trápiť,vymáhať protizákonnymi prostriedkami ) proti ľuďom a aj proti ,,barankovy “ co v tomto prípade značí aj proti tomu ktorý má moc Spravodlivo rozsudiť Zem a jej obyvateľov ..má to byť teda na kratky čas a kedy sa to má stať ? O Tom dní nevie nik ,máme iba znamenia ktoré naznačia kedy ..
    Existuje však agenda globalistov 2030 ,a oni to chcú mať všetko vyriešené s ľudstvom do toho času ..čiže do roku 2030 …treba očakávať niečo veľké , čo ešte nikdy nebolo na tejto Zemi.. to nie je strašenie ,keď si človek uvedomí čo všetko chcú urobiť s ľudstvom ,že hrozí aj vyhladenie,tretia svetová a pod ..To Boh nedovolí aby sa stalo ..Či ho už verí človek alebo nie ..Ranu dostanú globalisti a ich plány budú ukončené .. Kto sa však prikloní k tým temným a bude veriť selme a falosnym prúdom ,dostane ranu spolu a globálnym temnom !!

 13. V Čechách sa nedávno začalo dosť písať o vojne vlády a bank proti plateniu v hotovosti, čo je viditeľné v normálnom fungujúcom živote u ľudí, čo napr. dostávajú dôchodky v hotovosti na pošte alebo podnikateľoch čo odmietajú platby kartami a pod. Na Slovensku prebieha boj ticho a rafinovane. Napr. na sídliskách v Banskej Bystrici miznú bankomaty, ktoré už banky neobnovujú, hoci to pred stiahnutím sľúbili, čím tlačia najmä na dôchodcov, aby platili len bezhotovostne ! Ide najme o Tatrabanku či Slovenskú sporiteľňu, zatiaľ ! Badáte podobné praktiky aj vo vašom okolí, vo vašom meste? Čo bude nasledovať okrem zvýšenia poplatkov za výber hotovosti a určenie jej výšky pri výbere (denný či mesačný limit) ? Asi je čas nasvetliť túto tému už aj na Slovensku ! Aspoň podľa mojej maličkosti ! Lebo od kreditky je blízko k mobilu a od neho k čipu, verte mi…
  Začalo to nevinne – povinnosťou zriadiť si bankový účet – vyžadujú to od mnohých zamestnancov a všetkých podnikateľov & zákonom o obmedzení platieb v hotovosti (reklamná eu pesnička: akože boj proti šedej zóne, daňovým únikom a úplatkom, ktoré napriek tomu dotknutí, ktorými vždy boli a sú vysokopostavení naďalej realizuj len inak rafinovane; príčinu zavedenia však hodili na väčšinový nevinný plebs) !

  • Na nevinný plebs sa odjakživa všetko hádže najlepšie lebo plebs znáša všetko bez reptov a trpezlivo lebo nemá tolko gurážu aby sa mohol bránit a má strach z oponentúry lebo nemá už iné východisko pred vagabundami ktorí majú silné ego a pôsobia tak majestátne akoby im páru nebolo°°°—

 14. Jednoduchá

  …vďaka za všetky inf. ,,,posilam všetkým veľa lásky, život v mieri, pokoji, radosti, s čo najlepším zdravím….nech sa nám darí čo najlepšie….

 15. I keď so všetkým nesúhlasím, ale jedno je isté: hlúposť ľudí už bije do očí! Ale iba tým, čo dokážu rozoznať symptómy, ostatní úplne pokojne hlúpnu pod (dnes tak obľúbeným) heslom „spolu to zvládneme“!:))

Pridajte komentár

*