Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Jednotná svetová digitálna mena je takmer tu – no najprv musia skolabovať globálny finančný systém, aby jej uvoľnili cestu


Print Friendly, PDF & Email

Jednotná svetová digitálna mena je takmer tu - no najprv musia skolabovať globálny finančný systém, aby jej uvoľnili cestu

(Ethan Huff, Natural News) Banka pre medzinárodné zúčtovanie (BIS), ktorá je často označovaná aj ako centrálna banka centrálnych bánk, pracuje na novej globálnej digitálnej mene centrálnej banky (CBDC), ktorá by sa mohla stať novou digitálnou menou pre celý svet.

Tento plán, známy ako „Projekt Icebreaker (lámač ľadov)“ zahŕňa koordináciu všetkých svetových centrálnych bánk a ich príslušných mien v rámci nového devízového zúčtovacieho centra pre maloobchodné CBDC – to znamená digitálne meny používané bežnými ľuďmi a podnikmi pri svojich každodenných záležitostiach.

Podobne ako platobný systém SWIFT pre medzinárodné zúčtovanie, Project Icebreaker umožní rýchlo a efektívne obchodovať s rôznymi digitálnymi menami z jednej krajiny do druhej.

„Icebreaker Hub“, ako ho BIS nazýva, uľahčí prenosy údajov pre celý rad transakcií, ktoré sa uskutočňujú v bankách, a to tak interne, ako aj pri obchodovaní s inými bankami.

(Súvisiace: Austrália nedávno spustila svoj vlastný pilotný program CBDC meny s cieľom nahradiť všetku hotovosť v celej krajine digitálnou menou kontrolovanou centrálnou bankou.)

Kartel centrálnych bánk chce absolútnu kontrolu nad všetkým

Keď Rusko napadlo Ukrajinu, kartel centrálnych bánk ho v odvete vylúčil zo siete SWIFT. Rovnaký typ vecí sa stane v rámci Projektu Icebreaker tým, ktorí by porušili naplánovaný scenár – budú čeliť finančným sankciám.

Rusko dokázalo obísť vylúčenie zo SWIFTu priamym rokovaním s ekonomickými veľmocami ako Čína a India, ktoré patria do BRICS. Tým Rusko minimalizovalo škody, ktoré sa mu Západ pokúšal spôsobiť.

Projekt Icebreaker by takúto akciu značne sťažil, pretože by utiahol slučku globálnemu obchodu a financiám. Cieľom je namotať každú krajinu do siete CBDC a umožniť tak absolútnu totalitu v celosvetovom meradle.

„Čo keby sa všetky peňažné transakcie centralizovali prostredníctvom CBDC a banka BIS by mala pod kontrolou centrum, v ktorom sa globálne vymieňajú všetky maloobchodné CBDC? Toto je Icebreaker,“ vysvetľuje Brandon Smith z Birch Gold Group.

„Teraz si predstavte, že prevádzkujete firmu, ktorá sa spolieha na zahraničné transakcie. Povedzme, že na výrobu vašich produktov musíte platiť dodávateľom vo Vietname alebo na Taiwane.

Liečba osteoporózy

So zavedenými CBDC budete pri presune týchto digitálnych peňazí do vietnamských bánk a na účty vašich výrobcov s najväčšou pravdepodobnosťou úplne závislí od systému podobného Icebreaker Hub.

Povedzme, že úradníci v banke BIS sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnú, že vás nemajú radi, a iniciujú sankcie v ruskom štýle, ktoré vám odmietnu prístup do tohto centra. Váš biznis by náhle skončil.“

Pravdepodobne už aj sami vidíte, kam to všetko smeruje v súvislosti s klimatickými zmenami a „progresívnym“ obchodným modelom ESG (environmentálny, sociálny a riadiaci aspekt podnikania), ktorý sa stále vo zvýšenej miere vyžaduje v podnikaní.

V paradigme Project Icebreaker môže byť každá osoba alebo firma, ktorá odmietne dodržiavať najnovšie klimatické diktáty, odrezaná od akéhokoľvek obchodu.

K dispozícii bude aj „preklenovacia mena“ na vyplnenie medzier vo výmenných kurzoch a na udržanie likvidity. Banka BIS a Medzinárodný menový fond (MMF) to tiež pokryli svojou globálnou CBDC menou. Tá bude založená na systéme koša špeciálnych práv čerpania, ktorý sa už desaťročia používa na sprostredkovanie menových prevodov medzi národnými vládami.

Záver

„CBDC dávajú predstaviteľom establišmentu páku na vyhladovanie svojich politických oponentov s algoritmickou presnosťou,“ varuje Smith.

„Ak sa to zavedie, pôjde o nový svet technokratického útlaku. Keď sa pozriem na projekty ako Icebreaker, vidím, ako sa mi pred očami odohráva nočná mora. Javia sa zdanlivo neškodné, ale fungujú ako DNA, z ktorej sa rodí ekonomická tyrania.“

Keď príde nová jednotná svetová digitálna mena, bude to konečná forma tyranie na zotročenie sveta. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto téme, navštívte stánku DollarDemise.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 🤮🤮🤮

 2. A neverím, že nevedia čo činia! Už začína byť všetko fakt otvorené!

 3. A to sme u nás! Nie niekde v ame-riti! Hrõza! Sme fakt zaslepení ovce😩😫

 4. Mám zno by bolo dobré pozrieť sa na pozadie toho e-shopu, či čo to je. To je úplne scestné. Plus pozrieť na iné motívy potlače.

  • Volá sa to slusnoshop, česká eu stránka, zrejme progresívci – našiel som tam aj tričko s potlačou detskej tváre, okolo hlavy LGBT dúhová svätožiara, s napisom MRTKI /česky mrdať/. Tvári sa to ako recesia, ale z deciek sa recesia nerobí – satanisti, pederasi! Zamrzol mi na tom PC – musel som vypnúť natvrdo a vyčistiť históriu a cookies. Stýlovo mi to používaním grafiky pripomína ZOMRI – zrejme z rovnakej dielne.
   ——————————————
   Slovensko zakázalo zpracovávat naskladněné ukrajinské obilí
   https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-slovensko-zakazalo-zpracovavat-naskladnene-ukrajinske-obili-40428577#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

   https://www.novinky.cz › clanek › ekonomika-ukrajinska-spolecnost-nova-posta-chce-letos-otevrit-pobocky-v-cr-i-nemecku-40423919
   Ukrajinská společnost Nova Pošta chce letos otevřít pobočky v ČR i …
   Ukrajinská doručovací skupina Nova Pošta, která sdružuje logistické podniky, chce na jaře otevřít pobočky v největších městech v Německu a také v České republice a v Rumunsku. V pátek o tom informoval server Interfax-Ukrajina. Firma už působí v Polsku, a to pod názvem Nova Post. Pobočka Nové pošty v Kyjevě Článek

   A preto rušia v ČR 300 exponovaných pôšt! Prechodom na digi peniaze budú alternatívne média so zablokovanými sponzormi v prdeli! Preto archivujte pre novú generáciu čo sa dá!!!
   2023-04-14 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-04-14-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
   ———————————————–
   Veľmi trefná poznámka o nástupe Hitlera k moci – „K moci sa dostal vďaka lžiam, podvodom a gangsterizmu!“ – a teraz to niekto „obyčajný“ objavil ako teplú vodu!

   VIDEO: TA3 vyhodila moderátorku Anku Žitnú, ktorej cenzurovali rozhovor s prof. Sachsom vyzývajúcom na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine. Blaha informoval, že dôvodom bolo, že novinárka dávala priestor aj iným nepohodlným názorom, ako hlása štátna a korporátna propaganda
   https://www.infovojna.bz/article/video-ta3-vyhodila-moderatorku-anku-zitnu-ktorej-cenzurovali-rozhovor-s-prof-sachsom

   • „Padol prvý verdikt! Sudca Špecializovaného súdu na základe dôkazov označil guvernéra NBS Petra Kažimíra (54) za vinného z podplácania. Zároveň mu uložil peňažný trest 100-tisíc eur.

    Rozsudok zatiaľ nie je právoplatný, pretože prokurátor sa odvolal. Bývalý minister financií tak bude čeliť riadnemu súdnemu procesu. Kým predseda vlády vyzýva Kažimíra, aby odstúpil, ten sa podľa svojho advokáta cíti stále nevinný. “
    https://www.cas.sk/clanok/2789195/pride-kazimir-o-lukrativny-flek-advokat-guvernera-nbs-je-v-soku-toto-som-este-nezazil/
    ———————————
    To sú volebné obetné baránky – debili však naozaj veria tomu, že tu niekto „bojuje proti korupcii“ /správne by mal bojovať proti korupčníkom a ich fondom z EU/.

    V bankách ozaj fungujú bangstri! „A nemal si sa nechať chytiť!“

    • Hitler přímo bazíroval na tom,aby vyhrál v legitimních volbách.Moc dobře věděl,že nějaký puč by mu nezaručil dlouhodobé setrvání u moci.Nevím jestli i tehdy se u voleb fixlovalo.

    • Možné to je .SA vykonala špinavou práci a pak jim Áda připravil Noc dlouhých nožů.A Röhm umíra s pozdravem Heil Hitler na rtech.

     • Vraj je to celkom možné, vôbec by ma to neprekvapilo že neexistoval taký človek, dnes sa odhalujú veci , že to trieska dvermi a Hitler bol ako vyšinutý °°°°

     • „.A Röhm umíra s pozdravem Heil Hitler na rtech.“ – Rohm /SA/ vykonal najväčší kus špinavej roboty pre nástup Hitlera k moci. Bol to homosexuál, alkoholik a násilný sadista, fyzicky odporný. Robil pohony a prepady a teror s vnútorným potešením! Zároveň sa takto zaradil medzi bezuzdných degenerátov, ktorí z konceptuálneho hľadiska vadili Hitlerovej téze dokonalej čistej rasy. Tak ho odpratali. Užitočný idiot, ktorý skoncentroval v rukách značnú moc. Mal možnosť sa zastreliť sám – nedokázal to, tak ho dostrieľali.

      „Škandál sa dostal do celonárodnej pozornosti v dôsledku zbitia Klotza nacistickými poslancami v budove Ríšskeho snemu 12. mája 1932 ako pomsta za zverejnenie Röhmových listov. Mnohí Nemci považovali tento útok na demokraciu za dôležitejší ako Röhmov osobný život. Volebný výkon nacistov nebol ovplyvnený škandálom, ovplyvnil však ich schopnosť prezentovať sa ako strana morálnej obnovy. Hitler počas škandálu bránil Röhma. Ten sa stal úplne závislým od Hitlera kvôli strate podpory v nacistickej strane. Hitler nechal Röhma a jeho priateľov zavraždiť v roku 1934 , pričom uviedol jeho homosexualitu a údajnú zradu. Po čistkách nacistická vláda systematicky prenasledovala homosexuálnych mužov.“ – Wiki.

      „Röhm bol Hitlerovou pravou rukou ako šéf Sturmabteilung ( SA, hnedé košele), nacistického polovojenského krídla. Röhmova sexuálna orientácia, ktorá prispela k vzostupu strany prostredníctvom pouličných bitiek a mimosúdnych vrážd z konca 20. a začiatku 30. rokov 20. storočia, nebola po polovici 20. rokov žiadnym tajomstvom. Hitler to buď ignoroval, alebo povedal, že je to nepodstatné, v závislosti od toho, s kým sa rozprával, vrátane iných nacistov.
      Röhm sa postavil proti stanovisku svojej strany k paragrafu 175 nemeckého trestného zákonníka, ktorý zakazuje mužské homosexuálne činy. To spôsobilo, že niektorí nemeckí homosexuáli si mysleli, že by mohol nakoniec zmierniť nacistický postoj. To bolo vždy len zbožné želanie, ale stalo sa to najmä po „Noci dlhých nožov“ v roku 1934, keď boli Röhm a ďalší zmasakrovaní, keď Hitler upevnil svoju moc. (Skôr sociálni demokrati, jedna z mála strán, ktoré bojovali za zrušenie paragrafu 175, prejavili ochotu nalákať Röhma na gayov.)
      Ako vysvetľuje Eleanor Hancock, Röhm, jeho tvár zjazvená po vojnových zraneniach, zdôrazňoval hypermužnosť, aby sa postavil proti súčasným názorom na homosexualitu ako na ženskú . Rohm, veterán z prvej svetovej vojny, „pripisoval prvoradý význam hodnotám militarizovanej maskulinity“. To bolo v súlade s nacistickými názormi na homosociálny Männerbund. Takéto čisto mužské organizácie súdruhov bojovníkov mali byť zjednotené pod zástavou disciplíny a poriadku proti hroziacej „vlne“ buržoázie, žien, Židov, socialistov, boľševikov, z ktorých všetci predstavovali slabosť, chaos a neporiadok – skrátka Weimarská republika . Röhm naznačil, že hranica medzi homosexuálom a homosexuálom je potenciálne tekutá.“
      https://daily.jstor.org/ernst-rohm-the-highest-ranking-gay-nazi/

     • Dočítala som celý článok o tych zrúdach fašistických v čele s Hitlerom je to naozaj niečo strašné čo povyvádzali netvory úchylné . Ako mohli ludia takým zrudom naletiet a ešte im aj fandili.Hitler homosexuál alkoholik a ešte aj sadista všetky tieto ohavnosti dostal od satana.ktoré používal na ľudstvo a ešte ho aj ženy obdivovali taká Eva Braunová bola jeho milenkou nemožem to pochopit čím si ju získal ten sexuálny maniak. Na tej fotke vyzrajú ty gestapáci , že ani im z očí nič dobrého nekuká, maroš máš naozaj velký prehľam tolko si toho napísal +++

  • Bez komentára čo sme dovolili to má následky.

 5. Ja si nedokážem predstaviť, ako to chcú realizovať v Ázii na Filipínach. Tu ľudia nemajú vo väčšine ani elektriku, v obchodok žiadne kasy a tisíc iných vecí. Ľudia tu žijú úplne inak ako v Európe, živia sa pouličným predajom, čo vypestuje, ulový to predáva na trhu, po domoch, taký človek nikdy v jeho živote nebude mať dajakú platobnú kartu, ten chce len hotovosť… Žijeme tu, viem čo píšem…

 6. myslím že budú mať rovnaký úspech ako s pandémiou. Oni stále hovoria o celom svete, ale v skutočnosti je to 25 % sveta. Musia presvedčiť zvyšných 75%, som zvedavá. Oni chcú akože neposlusnych vypínať, to akože Čínu?

  • Hodlají vypnout kohokoliv, kdo bude proti jejich agendě….
   Vychází z čínského sociálního systému – videa o čínském sociálním systému bývají na YT a jsou velmi zajímavá….

 7. Kennedy Jr. odhalil, že událost 201 není izolovanou událostí. „Našel jsem asi 20 takových simulací, které se prováděly od roku 2001 (zahájeny byly po 11. září) a všechny byly vypracovány CIA.“
  Dodal, že účelem takových simulací je prosadit totalitní kontrolu. Cílem nebylo připravit lidi na katastrofické události, ale upevnit moc, řekl Kennedy mladší.
  Když tyto simulace detailněji analyzoval, zjistil, že se používají techniky vyvinuté k tomu, aby se suverénní národy dostaly pod cizí vládu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/od-roku-2001-probehlo-20-pandemickych-simulaci-vse-pod-taktovkou-cia-video/

 8. Redakcia, ako z toho von? Pred pár rokmi (ešte pred covidom) som si chcel v ČSOB založiť účet v čínskych juanoch. Po česky povedané, čumeli na mňa ako „vejr“. Potom som sa spýtal na sporenie v zlate s tým, že mi zlato uložia v bankovom trezore. Nepochodil som. Až teraz si uvedomujem, že banka ľuďom v zlate umožniť sporenie nemôže, lebo všetko západné obeživo (doláre, eurá, GP) zlatom kryté nie sú. Čiže ak by ľudia chceli hromadne za ničím nekryté peniaze prostredníctvom bánk kupovať zlato, nasledoval by kolaps. Opomínam fakt, že zlatom sa priamo v obchodnej sfére platiť nedá, atď., atď.

  • No banky vám v uchovaní hodnoty peňazí nepomôžu. Jediné produkty okrem „sporiacich“ účtov s úrokovou mierou 0,01% ponúkajú dnes už len fondy, ale tie sú v prípade kolapsu finančných trhov veľmi rizikové. Takže banky už viac nie sú investovaní, ale len o spravovaní peňazí na bežných účtoch pre bezhotovostné prevody. Budete si musieť pomôcť sám a zlato/striebro niekde schovať (neodporúča sa schránky v bankách, lebo aj tie vám môžu zabaviť).

   • Najlepšie je uložiť zlato do ruskej banky.
    Pre neinformovaných:
    Banka je po rusky sklenený pohár. Ten sa zakope do záhrady.

 9. Asi si treba brať príklad od Roberta Borisa.🤔

 10. Oprava: Roberta Botoša

 11. Parlamentná komisia Štátnej dumy Ruskej federácie na vyšetrovanie činnosti amerických biologických laboratórií na území Ukrajiny predložila záverečnú správu z vyšetrovania – 200-stranový dokument, ktorý zaznamenáva všetky skutočnosti o zločinoch Spojených štátov amerických na Ukrajine, informuje tlačová služba Štátnej dumy RF.
  https://cz24.news/washington-vykonava-hrozostrasne-experimenty-na-ukrajinskych-vojakoch/

 12. Na Slovensku bude aj naďalej prebiehať výcvik príslušníkov ukrajinských ozbrojených síl. Rozhodla o tom vláda na piatkovom rokovaní. Na Slovensku sa nachádzajú stovky Ukrajincov, ktorých školia v taktike, streľbe či odmínovaní. Cieľom výcviku je vycibriť bojaschopnosť ukrajinských vojakov. Vláda schválila aj návrh MO SR vyslať do veliteľských štruktúr vojenskej asistenčnej misie pre Ukrajinu (EUMAM UA) do šiestich príslušníkov Ozbrojených síl SR
  https://www.hlavnespravy.sk/vycvik-ukrajinskych-vojakov-na-slovensku-bude-pokracovat-vlada-vysle-slovakov-na-misiu/3109008

Pridajte komentár

*