Na samite WEF v Davose bol vystavený bizarný satanistický obraz


Print Friendly, PDF & Email

Na samite WEF v Davose bol vystavený bizarný satanistický obraz

(Ava Grace, Natural News) Bizarné a znepokojujúce „umelecké dielo“, ktoré bolo vystavené na prominentnom mieste počas nedávneho samitu Svetového ekonomického fóra (WEF) vo švajčiarskom Davose, sa stalo na internete doslova virálnym.

Nástenná tapiséria (obraz z tkaniny), s názvom Walthamstow Tapestry vytvoril v roku 2009 Grayson Perry, umelec moderného umenia. Dielo vyobrazené v štýle jaskynných malieb a hieroglyfov zaznamenáva životnú cestu človeka od narodenia až po smrť – plnú zosobnených korporácií, s ktorými sa na svojej ceste životom stretol.

Tapiséria sa začína narodením dieťaťa pozdĺž rieky krvi, ktorá nakoniec vteká do čakajúcich úst diabla, a končí smrťou starého muža.

„Vždy ma zaujímala púť, cesta a myšlienka cesty životom,“ povedal Perry v roku 2012 počas jeho návštevy galérie Victoria Miro v Londýne, keď sa ho pýtali na tapisériu.

„A potom som si pomyslel: Je to ten druh nákupnej cesty života? Druh nablýskaného, ​​bezvýznamného putovania z jedného obchodného domu do druhého, čo dnes predstavuje moderný západný konzum.“

Veď si ten obraz pozrite sami:

Podľa hodnotiaceho článku dizajn tapisérie „pripomína najslávnejšiu stredovekú predchodkyňu – tapisériu Bayeaux“. Práca je tiež plná zmienok o obchodných značkách, vrátane Coca-Coly, aukčného domu Sotheby’s, energetického nápoja Red Bull, supermarketu Aldi a britskej spravodajskej televízie BBC .

Na existenciu tapisérie prvý upozornil novinár Larry Alex Taunton, ktorý bol na samite WEF v Davose v utajení. Toto umelecké dielo bolo podľa neho prezentované v jedálni samitu.

„Takéto pochmúrne umelecké diela s tematikou smrti sú presne ten druh, akým sa tieto elity radi obklopujú,“ komentoval portál InfoWars.

Komentáre užívateľov sociálnych sietí na tapisériu

Po Tauntonovom odhalení si tapiséria získala veľkú pozornosť na sociálnych sieťach. Niekoľko užívateľov komentovalo toto satanské umelecké dielo nasledovne:

„Prečo to dali ako dekoráciu?“ spýtala sa užívateľka @ErikaLLJ na sieti X (bývalý Twitter).

„Človek by si myslel, že niektorým účastníkom samitu WEF po tomto svitne. Tak silno do očí bijúce!“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Používateľka @NotTinaKotex poznamenala:

„Koľko všetky tieto korporácie zaplatili za propagáciu svojho produktu?“ Ich komentáre prišli ako odpoveď na príspevok používateľky @JebraFaushay, ktorá vyzvala všetkých kritikov kultúry a umenia, aby analyzovali tapisériu.

Výzvu prijali dvaja užívatelia. @mS52680571 uviedol, že tapiséria sa sústredila na tri veci – korporácie, potraty a kontrolu populácie.

Medzitým sa užívateľ @orwellshandmaid vyjadril nasledovne: „Posolstvo je jasné. V skutočnosti je úplne jasné – ide o satanizmus.“

Používateľka @IngaBingaBoo pridala k tomuto dielu trocha humoru, keď napísala: „Vyzerá to, že Satan si urobil drogový výlet a rozlial farbu.“

Užívateľka @grilli_deborah však poukázala na to, že tapiséria jej pripomína nástenné maľby na medzinárodnom letisku v americkom Denveri. Zdá sa, že denverské nástenné maľby predstavujú rôzne globalistické ciele, z ktorých v popredí je depopulácia ľudstva pod rúškom „ochrany prírody“.

„Nástenné maľby rozprávajú desivý príbeh o budúcich udalostiach, ktoré sa majú stať, ako keby to bol nejaký druh proroctva,“ poznamenal portál Vigilant Citizen.

„Existujú špecifické sociálne a politické odkazy a iné okultné symboly, ktoré v podstate menia tieto obrazy na Manifest Nového svetového poriadku.“

Na stránke Satanism.news nájdete viac podobných príbehov.

Pozrite si tiež tento klip o satanskej šamanke, ktorá sa objavila na samite WEF 2024 v Davose:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ava Grace, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Piča padla do hrnca s lekvárom! Nemôžem nájsť jednu zakázanú reklamu, keď novica zbalila jedna „mom“ prostitútka, a chlapec, keď sa ráno prebral a pozrel do zrkadla – mal celú okrámenú papulu.

  Tá chorá tapiséria je v štýle pop art – avšak vhodná tak akurát ako vzor-potlač na látku, kde obsah nikomu nič nehovorí. Pokiaľ musí niekto – všeobecne – dielo lúštiť a snažiť sa mu „rozumieť“ – nie je to žiadne dielo. Porovnajte s Piccasovou Guernicou – reakciou autora na bombardovanie Guernici.
  https://i.pinimg.com/originals/0a/cc/1c/0acc1c0d2829f13bb337cd175dde3c93.jpg

 2. Z prvej ruky…
  Rabín Alon Anava: Sionisté řídí všechny vlády na světě (české titulky)
  https://odysee.com/@daadulka:5/RabbiAlonAnavaUN22:5

  Rabín Alon Anava: Globální holokaust (české titulky)
  https://odysee.com/@bezpressu:7/rabbi-alon-anava-ad2021:5

  Zeměkoule nebo Zeměplocha? Pravda je mnohem důležitější! (české titulky)
  https://odysee.com/@bezpressu:7/Zemeplocha-nebo-Zemekoule-jen-manipulace-CZ:8

  • Marek Košice

   K videu „Zeměkoule nebo Zeměplocha? Pravda je mnohem důležitější! (české titulky)“ …. TOTÁLNA ŠPIČKA……….Dokonalosť sama………… Nič nové som sa v ňom nedozvedel, ALE je tak špičkovo urobené, že ho veľmi rád postnem (nahrám cez bandicam, aby som neznížil pri sťahovaní kvalitu) na nejaké stránky, kde chodia väčšinou „ovce“. Ďakujem. 😉

   • Miroslav Čižmár

    Video ako objektívny dôkaz? Načo je nám veda, keď máme juťup?

    • Juťup je videonávod pre tých čo nevedia čítať. Dôkaz je to čo si overia sami. To čo overia druhí je viera.

     • Marek Košice

      Rumcajz : z tvojho potrhlého komentára nie je celkom poznať, či si „plochozemec“, alebo „guľatozemec“…
      V každom prípade guľatú Zem si si NEOVERIL, a neoveril ju NIKTO, pretože NEEXISTUJE VEDECKÝ DôKAZ toho, že Zem je guľatá. Existujú LEN OBRÁZKY, ANIMÁCIE A SVEDECTVÁ, ktoré podporujú „Zemeguľu“. Nič viac.

     • Marek Košice: Súhlasím, neviem si overiť tvar Zeme, neviem aký je.

     • Rumcajz – pri 15-minútovom meste nebudeš vedieť ani ktoré sú tvoje smetiaky. Naši predkovoa poznali ešte výraz – „Prísť na kraj sveta“- Ty už neprídeš ani na kraj parkoviska.

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Stará mať vravievali, že na konci sveta je voda, a za ňou plot.

     • Maroš je ťažký frajer v štýle Pacho z Hybä!

   • Zem je plochá v Maďarsku.

 3. 19 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/19Hoax:a
  ————–
  O. i. aj o pôvodnom učení chabadistov – tanja. Svet stvoril boh len pre židov – asi tak.

 4. Vidím v obrazu výstižnou alegorii. Je otázkou, zda je míněna jako varování, či pouhé konstatování dekadentního stavu současného „západního člověka“, nebo dokonce „elitářská“ představa cílového stavu v NWO.

  • Tapiséria vychádza z obálok The Economist, ale keďže obálka je kolážou reálií a reálnych tvárí, s tapisériou by mali technický problém, tak použili ako skratku indiánsku symboliku. Už to skúšali aj s napodobovaním predpotopných jaskynných malieb, čím nám naznačujú, že to oni sú to tí pred nami – he he – ale to sa im tam potom nehodí 5-tisícročná védska brahmánska „davidovka“. Budú si musieť vybrať – či 6-tsíc ročnú históriu odvodenú od židovstva, či radšej pôvod z opice.

   • Niektorí pomätenci dokonca pripúšťajú, že pozemský človek je dielom mimozemskej civilizácie a veľa z nich očakáva ich návrat – príchod „stvoriteľov“.
    Ono by to bolo k smiechu keby to nebola taká tragédia odzrkadľujúca úpadok takých ľudí.

    • Vieš kto je mimozemšťan? speeeejsmen

    • Zeptám se trochu jinak.A jsi si opravdu jistý,že to tak není.Třeba pomocí genetických manipulací.

     • Pohoda, také koncepty nemohli vzniknúť z úprimného chcenia ľudí poznať túto planétu a všetko ju obklopuje – teda úplne všetkého jestvujúceho. Také koncepty či teórie vznikajú na „stoloch“ sociálnych oblbovačov a to najmä na západe. Takých teórii, ktoré môžu vyzerať vierohodne tam môžu naflakať desiatky a rozšíriť ich do sveta. A dôvod? Aj oni – paraziti poznajú jeden z Božích Zákonov, ktorý je vložený do každej bytosti, ktorá disponuje slobodnou vôľou. A ten Zákon sa nazýva „Túžba po duchovnom poznaní „. Je v každom človeku. A keďže sa tento Zákon sa u človeka prejaví vždy – „tlačí“ človeka vnútri a prejavuje sa ako vnútorný nepokoj ktorý môže byť naplnený len skutočným poznaním tak práve preto aby sa človek „prebúdzajúci“ sa vnútri – v duchu nedostal ku svojmu cieľu – k čistému Zdroju duchovnej Pravdy z ktorého môže čerpať pre svoj duchovný vývoj.
      Sú predom naplánované „instantné „pasce. Keď už mysel človeka nemôžu držať v materializne a on chce nezávisle hľadať Pravdu tak mu hneď ponúknu 300 duchovných smerov a teórii aby sa mu z nich hlava krutila a nenašiel cieľ.

    • Marek Košice

     Achnaton, na základe tvojej NEEXISTUJÚCEJ MÚDROSTI mi vysvetli, prečo je človek stvorený ako NAJVIAC „KREHKÝ“ tvoj na Zemi.
     Ako jediný má človek problém piť vodu zo stojacich vôd, pretože mu to môže uškodiť. Človek ako jediný potrebuje oblečenie (ÁNO, potrebuje ho aj Vim Hof, v trenkách by nevydržal dlhšie než niekoľko desiatok hodín v mraze – mimochodom, vyzerá ako starý alkoholik, asi práve preto, že žije tak extrémne). Človek je NAJSLABŠÍ v pomere k svojej hmotnosti zo všetkých živočíchov. Pričom tie živočíchy sú také silné AJ BEZ TRÉNINGU (taká gorila…), a aby bol človek NAOZAJ VEĽMI SILNÝ, musí roky drieť + užívať steroidy…

     Fakt si myslíš, že nás takto stvoril „dobrotivý Boh“? K tomu pridaj ešte to starnutie so všetkými neduhmi… Keď všetci škaredieme, začíname (od určitého veku) viac páchnuť, strácame energiu, výkon……. JEDNA RADOSŤ, ŽE? …. Pochop, že toto nestvoril „dobrotivý Boh“…. ZBABELEC Achnaton, ktorý sa bojí pozrieť pravde do očí.

     • Dokedy nebolo oblecenie tak ludia zili len v teplych oblastiach.

     • Marek Košice

      Dodko : No jasné… a stromy sa stihli vytvoriť úplne nové, aj so zvieratami (polárna líška) za pár tisíc rokov, že? Never bludom…. VŽDY tu bola aj zima.

     • Myslim to tak, ze vsetci ludia zili len v rovnikovych oblastiach, a az neskor sa presunuli na sever.

    • Asi to slovo stvoření není tím správným.Je v něm zakodována vděčnost,poddanost,nedokonalost.Třeba by bylo lepší slovo zdokonalení, vedení nějakou nezemskou entitou.
     Možná by tu místo nás běhali nějaké rasy vyspělých ještěrek a my běhali s klackami někde v savanách.
     Co když ty války bohů byly pravda .Ještěrky zalezly pod zem a vítězové potřebovali rychle zabydlit povrch nějakými divochy co jim budou v něčem nápomocni a zárukou,že v případě pokusu v znovuovládnutí původního teritoria násilnou cestou zase zakročí.Proto jdou dračí na to oklikou.Třeba to už vyzkoušely u předchozích civilizací a ty proto byly zničeny.Pořád dokola.Vždy si vyberou nějaké oblíbence a pomocí nich manipulují s lidmi.

     • Jasterky su medzi nami, kradnu zlato narodom a posielaju ho mimozemstanom vymenou za technologie

     • Dá sa z mojej pozície pozerať a vidieť to ako sa na tieto otázky pozeráš, Pohoda. Kedysi som sa na to pozeral podobne ale nestačilo mi to a stále som vnútorne túžil poznať prečo vôbec existuje sám Život – sama existencia. A keď som sa dostal ku Zdroju tak som pochopil, že na takúto otázku nebudem nikdy poznať úplnú odpoveď. Budem ju vždy vedieť zodpovedať len do tej miery do akej je výška – kvalita – PÔVOD môjho duchovného jadra – môjho ducha – teda mňa bez akýchkoľvek telesných obalov.
      To znamená, že Boha a Jeho dielo nikdy plne nepochopím lebo nemám na to dostatočne vysokú podstatu. Dokonca je to tak, že Boha nikto plne nepochopí pretože svojou podstatou stojí vyššie než všetko všetkým čo existuje – čo stvoril.
      V stavbe celého Stvorenia existuje viac kvalitatívne odlišných podstát bytostí – duchov. Od Zdroja Života – Boha (z Jeho žiarenia) postupne vznikali rôzne úrovne existencie s bytosťami nesúcimi podstatu – ducha so substancie danej úrovne. Človek – ľudský duch – duchovné jadro vzniklo až vo väčšej vzdialenosti od Boha zo zostatku Jeho žiarenia – z duchovnej „zrazeniny“ ktorá zostala „stáť“ na spodnom okraji duchovnej úrovne v nevedomm stave existencie ale ešte obsahovala duchovné zárodky života – duchovné iskry z ktorých sa mohli za istých podmienok vyvinúť vedomé duchovné bytosti. Lenže v danej úrovni sa za žiadnych okolností nedokázali „prebudiť“ k vedomému životu pretože potrebovali tvrdšie nárazy – popud k prebudeniu aby začali postupne žiť vlastným životom. A to čo som doteraz popísal je všetko večné, dokonalé, nemenné, nezničitelné plne rezonujuce s vôľou Boha – Zákonmi Stvorenia. A v tej úrovni v ktorej sa nachádzala „duchovná zrazenina“ obsahujúca zárodky ľudských duchov – tam je aj náš cieľ s DOMOV. Ale tam sa môžeme vrátiť až po „úspešnom“ absolvovaní cesty vývoja – po absolvovaní mnohých životov na Zemi vo vesmíre ktorý je čisto hmotný a podlieha rozkladu ako všetko v ňom – ako v prírode.
      A medzi životmi na Zemi sa nevraciame hore odkiaľ sme jemne „klesli“ za účelom vyvoja ducha ale ten čas žijeme v záhrobnom – astralnom svete, ktorý je telesnými zmyslami nezistitelný ale je súčasťou hmotného vesmíru. Až po absolvovaní množstva životov sa môžeme – a taký je aj Boží zámer s nami – navždy vrátiť DOMOV – do duchovného sveta – úrovne odkiaľ sme ako nevedomé duchovné zárodky prišli. Ale neprišli sme sami – túto cestu nadol do hmoty vesmíru nám umožnili láskyplné bytosti plne a priamo riadené Bohom. A tie pre to aby sme sa mohli vyvinúť vo vedomé duchovné bytosti vystavali aj všetky úrovne vesmíru – našej školy Života – jak vesmír viditeľný tak i neviditeľný (astralny, záhrobný).
      Planétu za planétou, všetky životné formy vrátane tých najvyšších zvieracích nevedomých – do ktorých sa v ich najvyššom evolučnom stupni zrelosti mohol inkarnovať ľudský duch. Inkarnáciou – riadenou inkarnáciou do tela najvyvinutešieho zvieraťa sa začala pozemská púť ľudského ducha. Nastalo postupné preduchovnovanie tela zvieraťa a tiež všetky fyziologické zmeny smerovali k ľudskej podobe ktorú však ešte neniesol v sebe ľudský duch ale jeho jemnejšie obaly – telá, ktoré dostal na ceste do hmoty – vždy keď klesal dole sa „obaľoval“ telom – substanciou príslušnej úrovne.
      A tieto telá utkané rukami prírodných bytostí nesú v sebe matricu – tvar ktorý má nevedomý ľudský duchovný zárodok počas životov na Zemi vyplniť. Duch človeka má postupne rásť a zapĺňať postupne dušu aj telo – má ich preduchovniť. Duch – cit má teda vládnuť rozumu aj telu. Majú byť zajedno. Takže tá cesta z opice k človeku je správna ale treba vedieť, že čisto zo zvieraťa – z opice by sa človek nikdy nevyvinul ak by sa do tela opice namiesto duše zvieraťa neinkarnoval ľudský duch. Zviera má len telo a dušu a človek telo, dušu a Ducha. Ale aj tá duša zvieraťa je iného druhu než duša človeka.
      Pohoda, 🙂 to bolo len ultraktátko.

     • Pro Achmatona.Asi tohle vše pochopit opravdu záleží na stupni vývoje ducha.
      Ale tím,že se o to někteří jedinci pokouší,je známkou probouzení se těchto schopností.Nemusí se to podařit v tomto životě,ale myslím si že se to zpravidla nedá zastavit a že určitá zvídavost přetrvá i do další existence či inkarnace.
      Ale pozor naopak to asi jde . Člověk bohužel může degenerovat na úroveň jednodušších primátů .Což se prý stalo gorilám,šimpanzům a orangutanům.

     • Pohoda, dlho som sa mylne domnieval, že ak nájdem zdroj Pravdy na Zemi tak som vyhral – mám vystavané. Myslel som, že to budem môcť použiť ako návod na to aby som videl celý komplexný obraz všetkého čo existuje a budem tak v živote správne pohybovať. Ono tá moja predstava bola síce správna ale nečakal som jedno – a to, že v takom stave akom som bol som nebol uskutočňovať duchovné pravdy sám na sebe. Pri čítaní diela a zároveň nemilosrdnom“ a úprimnom skúmaní seba vo svetle Pravdy som videl v akom duchovnom stave vlastne som.
      A už vtedy som vedel, že som sa s tým skúmaním seba nedostal na „konečnú“. Vlastne som pochopil, že namiesto môjho víťazoslávneho ťaženia po svete s vedomosťami o Stvorení (čo a ako v ňom funguje a v ňom žije) som sa ocitol úplne v inej pozícii – videl som reálne čo som zač, kam smerujem a kam nie – videl som obraz, ktorý jasne ukazoval každý môj čin, myšlienku, túžbu, pohnútku, názor vo svetle skutočnej Pravdy – jednoducho také aké v skutočnosti sú. A bol som z toho zhrozený. Moje vedomie, dojmy a pocity zo seba, iných a života spoločnosti postupne začali oscilovať medzi ľahkou radosťou a až fatalistickou chmurnou náladou.
      Lenže nešlo o púhe nálady ale malo to svoje opodstatnenie – všetko dianie okolo seba (aj u seba) som uvidel take aké je vo svojej podstate – takže som videl odkiaľ to ide kam to vedie. V podstate som videl, že ja a celé ľudstvo ide nesprávnym smerom, stále sa o niečo usiluje a to bez toho, že by skúmalo najprv samo seba – myslím skúmalo v tom zmysle že aké sú jeho činy, myšlienky, postoje, pohnútky s pod. vo svetle skutočnej živej Pravdy.
      Nemožno očakávať, že ľudstvo môže vytvoriť ľudskú spravodlivú spoločnosti na Zemi ak sa vo svojom vnútri neočistí od všetkého čo tam nepatrí alebo je zdeformované.
      Ale to môže byť len vtedy ak ľudstvo Pozná Pravdu a Zákony Boha a na základe ich poznania bude skúmať a hodnotiť seba. Teprva tam je bod (až sa uvidí samo vo svetle Pravdy) kedy pre dnešné ľudstvo môže začať obrat a budovanie ľudského sveta – odrazu kráľovstva Božieho na Zemi.

   • Teraz prosím o trochu – „živočíšneho nadhľadu“ – k terminus-technikus: „pôvod z opice“ (viď posledné 3 slová v komente: Maroš: 04/02/2024 at 10:17).

    V rámci daného obrázku, to vyzerá tak, že „ONI“ už zabezpečili „vrchol“ vo vývoji človeka a síce:
    – z opice, cez opo-človeka, cez homo-habilis, homo-erectus, homo- neandertálec, homo-sapiens, homo-debilicus, homo-sexuál, homo-transsexuál, až k 55.homo-transgender -queer a vyzerá to tak, že vývojová cesta človeka je u konca a ďalej – nevedie..

    P.S: Že by nám zaplatili -„spiatočný lístok“ ?! – viď odkaz nižšie.. 🐵 🐒

    https://uploads.disquscdn.com/images/cd9938d517f5899eac9dd2948c796d4be7fa0fc61fdf14d17b8787e2fe7208e2.jpg

  • Prodost: To sú akési plány na ktoré si máme zvyknúť a preto „uniknú“ na verejnosť.

 5. Miroslav Čižmár

  Takto si predstavujem cestu života Mareka z Košíc. Gobelín ako plochá Zem.

  • VVeľmi dobrý postreh ČMiroslav

   • Marek Košice

    Boža, ty si kapitola sama o sebe. Neexistuje na tejto stránke menej hodnotný prispievateľ do fóra než si ty. A ver mi – to je OBJEKTÍVNY názor na teba. ŽIADEN tvoj príspevok tu nepriniesol ŽIADNU inú informáciu, než to, „ako sa cítiš“. Ono to ani nejde z jednovetových príspevkov. Si proste „pomalšia“, no… súcitim s tebou.

  • Marek Košice

   Je úsmevné, keď na mňa „útočí“ zaočkovaná sarkastická ovca, zjavne schyzofrenická, ktorej na jednej strane vyhovuje „alternatíva“, na druhej sa dala zaočkovať 3-4 násobne, na tretej ju zaujíma duchovno, na štvrtej skratuje svoju duchovnú energiu a nemá ani poňatia o tom, ako vyzerá svet, Zem, a iný model sveta (než ten, ktorý nám predostiera podvodný mainstream a podvodná „veda“) s výsmechom odmieta. Byť tak pomýleným ako si ty, to je…tragédia. Ten pocit, že si možno 40-tnik, 50-tnik…a zároveň si vlastne NIČ nepochopil, k ničomu nedospel (len k detailom)…EŠTEŽE si to neuvedomuješ, že…? Tak si ostaň žiť vo svojom sne. A ku mne sa už neozývaj, nebudem ani ja k tebe.

   • Miroslav Čižmár

    Keď neprídu vaši k našim, potom ani naši k vašim.

    • Preto nechodím na pohreby, pretože nebožtík už nepríde na ten môj.

     • Ne,ten tvou duši třeba přivítá na onom světě.Říká se,že každý mrtvý se přijde podívat na svůj funus .Proto ta úcta k mrtvým na pohřbě.

     • To bol starý vtip – nedal som to do úvodzoviek. Mŕtvy sa motá okolo svojho tela údajne 47 dní, než pochopí, že je to pasé. Preto žiarový pohreb oslobodzuje hneď.

    • Marek Košice

     Žiarový pohreb – myslíš tým spopolnenie? Určite chcem byť spopolnený. Ale predtým chcem „dostať bitku“, aby bola istota že som mŕtvy. Pretože VRAJ, ÚDAJNE sa už stali prípady, že si o človeku mysleli že je mŕtvy, pochovali ho, a on „ožil“….Príde mi to na 99,99999999% nezmysel. Jasné, nedýchal celý ten čas, a zrazu ožil…. Jedine keby v tom boli nejaké „megačary“, resp. robenie si „dobrý deň“ od Satana…. 😀

     • V minulosti, když si nebyli jistí,že mrtvý je opravdu mrtvý,tak jim pro jistotu popleskali nohy kopřivou .Když naskočily pupínky,tak asi s pohřbem chvíli počkali.

     • Pohoda – boli lekári, ktorí keď pri obhliadke mŕtveho konštatovali smrť, tak im pre istotu vpichli ihlu do srdca. Ale je množstvo prípadov, že tzv. nebožtík bol v stave astrálneho putovania a jeho duša sa určitý čas nevedela vrátiť do tela. Duša údajne sama uniká z tela – pri extrémnom utrpení, napr. za vojny – podľa skutočnej udalosti z bojov pri Moskve – už ich mali zahrabať, ale vojačka sestrička si všimla, že na nebožtíkovi sa roztápajú snehové vločky.

      Analógia – srdcová smrť – človek na umelom obehu krvi – v kóme, ale mozog mu funguje, len ním nevie ovládať telo – a tak mu za živa a pri plnom utrpení odoberú orgány.

     • Marek Košice

      „Analógia – srdcová smrť – človek na umelom obehu krvi – v kóme, ale mozog mu funguje, len ním nevie ovládať telo – a tak mu za živa a pri plnom utrpení odoberú orgány.“

      A ešte nejaké tupelá tvrdia, že náš svet stvoril dobrotivý Boh, a dobrotivý Boh tvorí len dokonalosť………………………“KRÁSNA DOKONALOSŤ“….. Chyba na chybe. 😀

     • Taky se můžeš probrat v kremační péči.

     • mariankosnac

      HARYANA – Výmole na ceste sú nepríjemnou prekážkou. Ako sa ale ukázalo, práve ony zachránili život osemdesiatročnému mužovi z indickej Haryany, tvrdí jeho rodina. Lekári ho vyhlásili za mŕtveho, no keď sanitka, v ktorom viezli jeho telo, narazilo na dieru na ceste, ožil.
      https://www.topky.sk/cl/8/2665977/Sanitka-pri-prevoze-mrtveho-pacienta–80–narazila-na-vytlk–Neuverite–co-sa-stalo–to-je-zazrak-

     • Pohoda, Maroš..

      Je to tak ako ste písali s tými odchodmi.. Týka sa to aj bežnej smrti keď je už človek mŕtvy ale ešte nieje odpojený buď tela. Telo už nieje schopné prijať dušu a ducha a ani fungovať (napríklad po autonehode) a človek sa kvôli rôznym okolnostiam doňho vracia.
      Trebárs na vlastnom pohrebe keď počuje plač príbuzných ich chce utíšiť a presvedčiť, že žije a púhou túžbou tak učiniť sa vracia do tela čím zažíva muky. Niekedy človek čo lipol na hmote zostáva s telom spojený aj celé storočia než sa jeho telo nerozloží na základne prvky. Takže nič moc teda…

 6. Len sa potvrdzuje co prebudeni uz dlhsie dobre vedia! A ateistom to neberie mozog … 🤣
  Vsetko robia podla ich planu, preto ani toto nie je nic nove: https://www.hlavnespravy.sk/londyn-pripravil-plan-vstupu-sil-nato-na-ukrajinu-hodina-x-sa-blizi/3393782 . Jadrovy konflikt sa priblizuje…

 7. Marek Košice

  „V Rusku od 2024 sa naplno rozbieha povinné očkovanie na COVID-19. Očkovaná musí byť celá populácia.“

  Je to pravda??? Ak áno, čo na to povedia „putinofili“ ? 😀 😀 😀

  https://www.inenoviny.sk/v-rusku-od-2024-sa-naplno-rozbieha-povinne-ockovanie-na-covid-19-ockovana-musi-byt-cela-populacia/

  • Pufinofilli uže NAD etim trudom dumajut***

  • Vážne netuším čo sú to „putinofilovia“ ale rozhodne viem, že len naprostý idiot si môže rezať konár na ktorom sedí. To by nebolo až taká katastrofa ak by ten idiot ruchol na zem.
   Lenže s ním na tom konári sedia aj ďalší a to je to. Kvôli takým ako si ty Marek sa ten Západný fašizmus šíri všade do sveta.
   Ale v tvojom prípade ide „len“ o idiociu vyplývajúcu s tvojej vnútornej lenivosti.
   Avšak sú aj takí čo v prípade V.V.Putina tvrdia to čo ty ale niesú žiadnymi idiotmi ale dobre informovanými a organizovanými propagandistami, ktorí veľmi dobre vedia aká je pravda. Tí sa už nezmenia – vedome luhajú.
   Sú tým najnižším v ľudskej spoločnosti – sú hnilobným kalom s odvrhutého genetického odpadu, ktorú spoločnosť automaticky vylúči.
   Tak sa zamysli či chceš patriť do tej kategórie vedomých diverzantov a zo svojej nevedomosťi ich podporovať v ich rozkladnej činnosti.

   • Ktorého, resp. koľkáteho Putina máš na mysli? Pretože existencia dvojníkov Putina súvisí aj s nahradením Putina iným „Putinom“ v minulosti. Nerozumiem, čomu nerozumieš. Putin je hovoriaca ikona.
    https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2019/07/putin-chabad-lubawicz.jpg

   • Marek Košice

    Achnaton, myslíš že je znakom ZDRAVÉHO ROZUMU mať ISTOTU v tom, že keď sa „bijú“ dvaja „velikáni“ sveta, tak jeden z nich musí byť DOBRÝ človek? 😀 😀 😀 😀 😀
    Si totálne zaslepený svojou VIEROU v „osvietené Rusko“, v dobrotivosť Putina, atď… SI PRESNE TAKÝ ISTÝ, AKO „USAfili“, akurát si si vybral Rusko a nie USA. Máš úplne ROVNAKÚ MENTALITU = si rovnako SLEPÝ. Hanba, Achnaton.

   • Achnaton, my vieme, že Pravdu bolo odjakživa treba hľadať ako ihlu v kope sena; obrazne povedané – počnúc „od Adama“. Za jej odhaľovanie nasledoval pre ľudstvo trest – „odrezanie ho od stromu Poznania“: uskutočňoval sa upaľovaním „bosoriek“, zavraždením Ježiša…až po smrť Milana Lučanského – a to som uviedla len zrnko z obrovskej „hory piesku“ zneužívania svojmoci. Ako by sme mohli očakávať, že niekto nám tu len tak, zničoho nič, naservíruje čistú Pravdu? Treba to asi nechať tak: hádaví nech sa hádajú, útlocitní na seba nech sa urážajú, agresívni nech sa navzájom aj pozabíjajú: lebo aj tak neurobíme s tým nič – a Pravdu nakoniec spoznáme všetci: pretože Ona jediná má moc Zvíťaziť. Vládni činitelia to vedia. A vedia aj to, čo ich čaká v prípade ich nedodržania nariadení „zhora“. A my zas vieme aspoň to, že nie je vakcína ako vakcína.
    (Dvaja z mojich kamarátov si objednali ešte na začiatku covid-podvodu (z dôvodu obáv zo straty zamestnania) Sputnik (vakcína bola spoplatnená), niekoľko týždňov na mňamku čakali – našťastie ani dodnes necítia v organizme žiadne zmeny.

    Inak – „Ruská vakcína Sputnik V už nechráni pred nákazou koronavírusom v dôsledku objavenia sa nového subvariantu koronavírusu s názvom XBB 1.5, nazývaného aj kraken…“
    Myslím, že niet k tomu čo dodať. Skrátka – Idiocia. A na opačnej strane košiar. Ovčinec.

    https://zive.aktuality.sk/clanok/nC914qB/ruska-vakcina-sputnik-v-uz-nechrani-pred-covidom/

    • Marek Košice

     Emily : „Ako by sme mohli očakávať, že niekto nám tu len tak, zničoho nič, naservíruje čistú Pravdu?“

     POUŽÍVAJ TÚTO MÚDROSŤ AJ NA SEBA, čo ty na to?

     Pretože to, že vegánstvo je SUPER ZDRAVÉ ti servírujú „hollywoodske hviezdy, celebrity“, a podporuje to aj GATES.

     Bill Gates lanári ľudí, aby sa stali vegánmi :
     https://www.youtube.com/watch?v=Bh3Q-H_kahg

     OTVOR UŽ OČI, ZAHOĎ TO SK*RVENÉ EGO………….tak čo, MÝLILA SI SA! No a? Otázne je, či chceš v tom hlbokom omyle pokrčovať aj naďalej….. ?

     • Čo mi odporúčaš jesť, aby som mala chuť neustále agresívne útočiť ako ty – teda úplne „z cesty“??

     • Už choď do práce robiť ty darebák a nešpiň túto najlepšiu stránku o zdraví!

     • Zlodej kričí chyťte zlodeja, presne to robíš ty MK.

  • Miroslav Čižmár

   Rasija jesť charošaja zemlja. Zapad jesť plochaja zemlja.

 8. A co poviete na toto, mudri a spravodlivi? Zeby mali predsa len spolocneho pana so zapadom?
  https://www.inenoviny.sk/v-rusku-od-2024-sa-naplno-rozbieha-povinne-ockovanie-na-covid-19-ockovana-musi-byt-cela-populacia/ . Zeby sa pribeh stale neskoncil? Dostat to do co najviac ludi vsade a za kazdu cenu???

 9. Ja som to tu už niekoľko krát písal; pokrytecký, opuchnutý položidák Putin robí úplne to isté,čo aj Západ:stavia 15 minútové mestá, nariaďuje povinné „očkovanie“, schválil systém sociálnych kreditov,podobne,ako v Číne,digitalizuje rubeľ aj ruskú spoločnosť,stavia mešity….My sme rozdelení na pro-Východných a pro-Západných, lenže pre židákov nič také neexistuje.Oni počítajú s tým, že spoločnosť bude takto rozdelená,je to pre nich lepšie…Naivní hlupáci s vymytými mozgami si vždy nájdu nejakú modlu,boha,či už Putina,Trumpa,Zelenského,Fica,Matoviča atď…,upnú sa naňho a budú mu naveky a bezvýhradne veriť,nech robí čokoľvek.Blbci stále potrebujú nejakého vodcu a nevidia, že celé je to o dohode židákov,miliardárov,oligarchov,sociopatov a politikov proti normálnym ľuďom . O tomto je aj celá vojna na Ukrajine,aj dohodnuté sankcie na Rusko,o ktorých Putin dopredu vedel, o tom bola minulá pandémia a o tom bude aj dalšia“.Hlupáci zase niečomu uveria a globalistickí psychopati Putin,Schwab,Gates a ďalší,spolu s prisluhovačskými politikmi budú vo vytržení,ako im to zase vyšlo…

  • Záleží na tom,co Vláďa udělá poté co se jeho pozice upevním.Třeba k tomu kovidu.Pjakin říkal,že to nebylo pro uši normálních lidí.
   Kdyby Putin třeba řekl,že Covid je blbost a ať na něj Rusové nereagují,tak stoprocentně někde něco vysypou mezi lidi a lidé začnou ve velkém umírat.
   A co udělá běžný človíček.Začne nadávat na Putina a je zlé.
   Politika,pokud vás nepozvou k jednacímu stolu,se bohužel většinou hodnotí až po nějaké době.

   • Marek Košice

    Pjakin (nesledujem ho, ale z kontextu toho, keď ho tu ľudia už pár krát citovali) je podľa všetkého len JEDEN Z TÝCH, čo sa starajú o „kamuflovanie“ Putinovych rozhodnutí a činov. V zmysle, že ich „ospravedlňujú“ a tvrdia, že „vo výsledku to bude fajn, je to len Putinovi hra!“….
    A ak ty tomu veríš, Pohoda, tak si kúp nejaké rozprávkové knižky pre deti, alebo časopis „Macko Pusik“, ak ho ešte vydávajú. Prípadne „Fifík“…

    • Zkušenosti mě naučili,že už radši nikomu zcela nedůvěřuji.Ale takový lhář,který by jen lhal asi neexistuje.Tak jen sbírám moudra,názory a analyzují,dedukuji a syntetizuji.A tenhle názor mě přijde logický.
     U nás vycházel Čtyřlístek.Byl podpultový a jako dětsko jsem ho ráda četla

  • Ak je podstatou prežitia ľudstva spolupráca a mobilizáca k vzájomnej ochrane – židáci idú presne po tomto! Rozjebať spoluprácu, poštvať proti sebe navzájom, rozvrátiť! Sekta sociopatov! Preto ich vždy vykopávali preč z komunít. Lenže oni objavili médiá! A tak ich tu máme znovu! No tak treba riešiť ich médiá! Ja si myslím, že každý psychopat má v sebe zároveň sebadeštruktívny kód, a provokuje spoločnosť, aby ho eliminovala. No ale židáci si vytvorili mantru – zaklínadlo – „MY židáci vám budeme robiť zle – a vy Gójimovia nám to budete odpúšťať!“ Hovno! Žiadne odpustenie!

  • Marek Košice

   Jožko, napísal si to bravúrne. Potlesk.
   K tomu „naivní hlupáci s vymytými mozgami“ by som ešte doplnil, že sú ešte aj ZBABELCI. Pretože zbabelo sa nedokážu pozrieť pravde do očí – v zmysle, že IGNORUJÚ pravdu, nie, že by sa k nej nevedeli dostať…

 10. Mimochodom, keď sme už pri tých obrazoch:

  Bizarný obraz z auditória WEF, sa mi -pohľadom javí stále ešte ako prechádzka gaštanovým hájom – v porovnaní s obrazom, ktorý dostal – sťaby vysoko „empatický“ darček – ku svojej 50-tke (a na môj vkus -pomerne silný satanistický matroš ) najväčší slovenský Démon – s krvavými rukami – Danielito Lipstein.

  P.S: Čie sú tie dve hlavy ním zoťaté?!

  https://www.hlavnespravy.sk/obraz-ktory-dostal-lipsic-k-patdesiatke-zaujal-mozno-viac-ako-by-si-darcovia-zelali/3294218

  • To len dokazuje, že títo zmrdi žijú vo svojom svete fantázie. Zober do ruky bublinkovú fóliu a urob „puk!“

   Treba ich priviazať na stoličke o stĺp, a fantázii sa medze nekladú! Ale treba začať! Otázka – či to má byť s videom, alebo bez. Mne by stačila súkromná produkcia. Mor ho do pi.i!!

   • Marek Košice

    Najlepšia by bola jednoducho guľka do hlavy. Pretože mučenie a tomu podobné veci len posilňujú temnú energetickú štruktúru. Takže dokonca aj umučením „ľudských hyen“ by sa Satan nasýtil… Ale ich šetrným odstránením NIE.

    • No tak ich môžeš šetrne odstrániť tak, že im halal podrežeš krky! A ušetríš guľku!
     Nám tu chýbajú Balabán, Mašín, Morávek. A Gabčík.

 11. mariankosnac

  Tak asi vo WEF majú radi modrú a žltú a môže byť aj trochu krvavo červenej nech to má šťavu. Tá tapiséria je v podobných farbách možno aj preto sa im páčila.

 12. Ja hovorim ze ludom ide iba o peniaze kto hovori ze nie klame.

  • A taktiež o moc.Ak máš,povedzme 30 miliárd a k tomu,samozrejme aj veľkú moc,je ti jedno,či máš ďalšiu miliardu navyše,alebo nie.Ale o moc prísť nechceš.Psychopati typu Rotschild,Schwab,Gates,Soross neľutujú peňazí,aby jej mali čo najviac…

 13. Vladimir Putin: Ukrajinská armáda, že se mění v teroristickou organizaci

  https://aktax.cz/vladimir-putin-ukrajinska-armada-ze-se-meni-v-teroristickou-organizaci/

Pridajte komentár

*