Dr. Li-Mengová upozorňuje, že Čína môže plánovať novú a ešte nebezpečnejšiu pandémiu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Li-Mengová upozorňuje, že Čína môže plánovať novú a ešte nebezpečnejšiu pandémiu

(Nolan Barton, Natural News) Virologička Dr. Yan Li-Mengová upozorňuje na údajný plán Čínskej komunistickej strany ohľadne vypustenia vírusu hemoragickej horúčky, čo by mohlo viesť k novej celosvetovej pandémii.

„Zatiaľ nie je celkom jasné, či sa Číne podarilo podľa pôvodných predpokladov vypustiť vírus počas nedávno ukončených Olympijských hier,“ uviedla Dr. Li-Mengová v rozhovore s Mikeom Adamsom zo stránky Natural News.

Bol extrémne tvrdý lockdown testom reakcie na novú pandémiu?

Dr. Li-Mengová ďalej uviedla, že Čína si už reakciu na vypustenie nového patogénu nedávno otestovala v jednom z jej najväčších miest.

Dňa 22. decembra 2021 mega-mesto Xi’an na severe Číny zaviedlo striktný lockdown, ktorý zamedzil 13 miliónom ľudí opustiť svoje domovy. Ďalšie tisíce boli odvezené do karanténnych táborov.

Najďalej, kam sa mohli ľudia dostať, boli železné brány uzatvárajúce ich susedstvá a rezidenčné budovy. V niektorých okrskoch nemohli ľudia vôbec vyjsť zo svojho domu alebo bytu. Dokonca bez predošlého varovania boli vypnuté aj výťahy.

V jednom prípade museli hasiči na Silvestra vyliezť po stene do apartmánov a evakuovať obyvateľov pred požiarom horiacej budovy.

Takto striktné obmedzenia vyvolali pobúrenie, nakoľko obyvatelia nemali dovolené ísť von ani kvôli zabezpečeniu svojich základných potrieb. Počas živej tlačovej konferencie množstvo divákov zaplavilo sekciu komentárov s prosbami o jedlo a ďalšie pre život nevyhnutné veci.

Všetko to začalo údajným ohniskom infekcie Covid-19, ktoré narástlo na 2100 prípadov, čo bol najväčší výskyt v Číne za posledné mesiace.

Takéto opatrenia boli v súlade so šialenou Čínskou politikou takzvaného „nulového covidu“. V skutočnosti však nešlo o výskyt Covid-19. Teda aspoň podľa zdrojov Dr. Li-Mengovej.

„K môjmu tímu sa dostala informácia, že Čínska komunistická strana vykonala živé skúšky na obyvateľoch v jednom za najväčších miest.

Ďalšia tajná správa uvádza že Čínska komunistická strana je plne pripravená na vykonanie útoku počas Zimnej olympiády. To znamená, že ak načasovanie bude vhodné, tak vypustia novú biologickú zbraň,“ uviedla Dr. Li-Mengová.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Podľa nej čínska vláda považuje Zimnú olympiádu za „jednu z najlepších príležitostí“ pre rozšírenie hemoragickej horúčky na vyvolanie novej svetovej pandémie, pretože športovci po návrate domov ju rýchlo rozšíria do všetkých končín sveta.

Dr. Li-Mengová dúfa, že preventívne prekazí diabolský čínsky plán

Dr. Yan Li-Mengová je jednou z prvých, ktorá skúmala koronavírus SARS-CoV-2. Už dávnejšie prezradila, že bola nútená sa schovávať po tom, čo obvinila Peking zo snahy o ututlávanie. Taktiež bola medzi prvými, ktorí poukazovali na teóriu o úniku koronavírusu z Wuhanského laboratória.

Tentokrát vedkyňa dúfa, že sa jej najnovší plán Čínskej komunistickej strany podarí prekaziť.

„Musíme dať ľuďom vedieť, že Čínska komunistická strana niečo chystá. Dúfame, že to spôsobí medzinárodný tlak, ktorý ich pritlačí k tomu, aby svoje plány odložili či úplne zrušili,“ uviedla Dr. Li-Mengová.

CMD Média priniesli začiatkom februára 2022 správu, že čínska armáda vypustila vírus na vlastných ľudí počas Zimnej olympiády, aby športovci a diplomati po návrate domov vírus rozniesli a infikovali tak celý svet.

„Tento plán má viacero cieľov. Po výrobe vírusu v laboratóriu armáda testuje nový patogén na vlastnom obyvateľstve a návštevníkoch olympiády.

Vírus bol v laboratóriu upravený tak, aby mal inkubačnú dobu dlhšiu ako zvyčajne, odhadom 3 až 4 týždne. To má umožniť návštevníkom Pekingu návrat domov bez príznakov počas cestovania.“

CDM Média poznamenali, že vírus je vysoko infekčný a spôsobuje krvácanie z viacerých telesných otvorov, vrátane kože. Dr. Li-Mengová si nie je istá, či je vírus vysoko infekčný, no nevylučuje, že ho Čínska komunistická strana mohla takým urobiť.

„Musíme zistiť, ako je prenosný medzi pacientami bez alebo len s miernymi príznakmi ochorenia. Z predošlých skúseností vieme, že vírus hemoragickej horúčky nie je ľahko prenosný medzi ľuďmi.

Preto tvrdíme, že ho dokážeme udržať pod kontrolou. Teraz už len potrebujeme potvrdiť, či ho nejako zmodifikovali,“ dodala na záver Dr. Li-Mengová.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Nolan Barton, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je skutočná vojna, očkovanie.
  Nie špeciálne divadlo na Ukrajine.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,teraz vám dúfam,že konečne začína dochádzať,že aj vrcholový športovci sú pre elitu iba ľudský odpad-a pre mňa sú oni odpadom tiež,,,,možno zhrbená medajlistka z liptova niečo o tom už ako obdivovateľka jing-jangu a satanizmu vedela a preto preč z china,,,,takže bronzoví tešte sa,,,,

   • Čínu čoskoro uzatvoria?

    Pozeral som video ako sa vzdalo 100 ukrajinských vojakov. Ukazovali ako jednému rusi vrazili štvrťmetrovú špajlu pod mozog.

    • To jsou ještě v Čínských laboratořích američani? A já si myslel že už je po zjištění co je to za sajrajt vykopali.
     Blbečci, na to vám už skočí pouze pár duševních lajdáků a můžete zobrazit celou armádu Číňanek.

   • Marek Košice

    Kovidbarón : „JIN – JANG“, nie „JING – JANG“, ty trdlo. Mimochodom jin-jang dáva oveľa väčší zmysel než kostolný Boh.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,je fajn ty mrtvola že si ma všímaš,veď od klona položida-polorusnáka a polohúna sa nedá nič mimo tradičnej vrodenej agresivity ani očakávať,,,,inak každý kto číta moje slová-nepotrebuje slovník-lebo buď pochopil,alebo nie.

 2. Cung CHukil

  No , to sú ale hlúposti . Tak najprv sa tvrdí priamo v usa senáte , že covid bol americký výskum preložený do Číny , lebo v usa sa nesmie robiť ten to druh výskumu a na opatreniach svetové elity zarobili miliardy . A teraz zase vysvitá , že komunisti v Číne idú šarapatiť. Ved´ si už to kus skoordinujte, alebo ste tiež súčasť spiknutia a mätiete stopy?

  • Nikto netvrdí, že má patent na pravdu. Sú prezentované rôzne alternatívy, niekedy si môžu kľudne aj odporovať. Hľadanie pravdy nie je náboženský dogmatizmus.

   Mimochodom, kto si ma akože odporovať? Tento článok nie je naše tvrdenie, ide o preklad zahraničného článku. Keď už komentujete, aspoň si poriadne prečítajte, že čo vlastne komentujete.

  • Sursum corda!

   Tiež by som túto informáciu bral s rezervou. Hlavne ak si uvedomíme, že RF zničila raketami 7 z 11 biologických laboratórií na Ukrajine.

  • Globalisti sa nedelia na Rusov, Číňanov a Američanov! Aj Deep State má svoje národné „mutácie“ – americko – izrelské, ale aj ukrajinské, slovenské, atď, pretože ide o globálny židosatanizmus. Veľmi stručne – na Zemi bojujú o moc 2 hlavné skupiny, ktoré majú rovnaký cieľ! Takže ak vyhrá jedna alebo druhá – nič pozitívne pre nás!

   K cenzúre – Američania sa naučili korigovať vojnové informácie pomocou PR – public relation. Českí aj slovenskí idioti siahli po cenzúre, čím len zvýšili prohibičný záujem o alternatívne informácie. Dokonca aj z nálad a hlavne komentárov na mainstreame sa dá „medzi riadkami“ vykutrať, čo sa deje. Fakticky sa budem smiať, keď na ulici uvidím ruský tank! Veď komunistická invázia na západ Európy bola plánovaná Varšavskou zmluvou v roku 1981, tak prečo by si Rusi nezobrali Európu, ako po napoleónskej vojne, že. Putin to Macronovi vysvetlil, že zatiaľ Paríž nie. Nemá záujem vypratávať z Francúzska tú čiernu čvargu, keď Francúzsko samé nie.

   Bližšie o špecifikácii cenzúry, ktorou porušili internetové zmluvy a ktorá nemá zákonný základ. Niekto sa pokúša štupľom z vane zastaviť vodu z priehrady.

   2022-02-25 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-02-25-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   Výborný RU dokument o vojenských bojových látkach, drogách a antidotách. Dokument začína tým, že vojna je stres, ktorý zabíja buňky a tie vylučujú vírusy, čo sa prejavuje ako choroba. Zároveň tento stres je eliminovaný obrovským množstvom adrenalínu /uteč, alebo bojuj!/, na ktorom sú potom mnohí závislí, a tak vojna môže pokračovať, lebo mnohí potrebujú – kvôli adrenalínu – zabíjať tých druhých. Experimenty v Čečne – zrejme nie náhodou bude Kadyrov s 10 tisíc Čečencami odrezávať hlavy ukrajinským banderovcom.

   Vo svete tajných vedomostí – Vojna pod mikroskopom, novinka dokument Rusko 2011.webm
   https://ulozto.net/file/UD1afLxRr6M0/vo-svete-tajnych-vedomosti-vojna-pod-mikroskopom-novinka-dokument-rusko-2011-webm#!ZJL0ZwR2AwWvLwqzBQRmBQpmZwSxMGOAAaWIHl5REwELnQH2Lt==

   • Webstránka, ktorá ponúka IP adresy hľadaných zablokovaných webov
    Hľadaj – http://www.infovojna.sk

    Find IP Address Of Your Website, Server or Domain …
    [Prehľadávať doménu site24x7.com] https://www.site24x7.com › find-ip-address-of-web-site.html
    An IP address is a string of numbers separated by periods that acts as a unique identifier for devices on the internet or a local network. IP stands for „Internet Protocol“ which is the set of rules that govern the format of data sent via the internet or a local network. Automate your website availability checks with Site24x7 Website Monitoring.
    Ping Test Tool‧DNS Analysis and DNS Test Tool‧Server Header Checker‧IPv6 Subnet Calculator Tool‧IP Blacklist Check‧HTML Code Validator

    https://www.site24x7.com/find-ip-address-of-web-site.html

   • Miroslav Čižmár

    Takže by nám vyhovovala bezgólová remíza.

    • Miroslav Čižmár

     Pravda je, že na nižších stupňoch pyramídy bojujú vždy po dve strany, ale na vrchole je miesto len pre jedného vládcu sveta, ktorý ťahá za nitky obe bojujúce strany.

     • Miroslav Čižmár

      Vládca sveta nedovolí ani jednej strane zvíťaziť, aby nemohli zaujať jeho miesto. Vládca sveta musí byť dokonalý bojovník. Musí poznať algoritmus dokonalého výberu, inak bude zosadený, a jeho miesto zaujme iný.

   • Cenzúrou alternatívnych webov odstavili ventil na papiňáku. Jednotlivci sa začnú radikalizovať a 1 kg propán-butánu je ekvivalentom 10 kg TNT. Na zoťatie dospelého stromu stačí 100-200 g TNT. Sifónová bombička s CO2 zabetónovaná v zinkovanom vedre sa dá pripojenými telefónnymi drotikmi odpáliť 4,5 V plochou batériou – a to sme sa hrali ešte ako fagani. He – pioniersky KMPA – KLub mladých priateľov armády. Stále pripravení!

 3. V ČR zablokovali 8 webov – práve prebieha na SVCS debata aj návod ako to na PC vo Windovs obísť cez IP adresu firewall webu – VK Aetonet komentuje.
  http://www.svobodny-vysilac.cz

 4. Marek Košice

  Je vypustenia „vírusu“ hemoragickej horúčky „krycie meno“ pre spustenie vyšších GHz 5G žiarenia, ktoré bude spôsobovať „hemoragickú horúčku“? …

 5. mariankosmac

  Mohol by to byť marburg. V období studené války Sovětský Svaz v programu MARV zkoumal a testoval jeho potenciál jako biologické zbraně. Virus se šíří tělesnými tekutinami. To by ale olympionici museli ,,spať s každým“ aby to rozniesli.

 6. Ešteže existujú weby o počasí kde sú online kamery. Pozrela som ich šesť a žiadne tanky nevidím, ani hromadné úteky,všade kľud.

 7. Sankcie proti RF?
  Veď oni si vystačia obchodovať s Chinou. Uvedomuje si niekto, že my potrebujeme ich a nie oni nás?
  China chytila stranu RF.

  Tieto dve krajiny stále nepodpísali dohodu Artemis. Ukrajina v tom spolku už je a Izrel ju podpísal 4.2.22
  Viac info o tej dohode nájdete na exopolitics.org
  Tu sa totiž hrá vyššia hra.

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudský život nič neznamená-má nulovú hodnotu ak sa nejedná konkrétne o nejakeho mimoriadne nadaného a vyspelého jedinca/jedincov,,,,žijete v ére rýchlosti digitálu kedy už nestíhate reagovať na zmeny,kde politici a ich vodcovia z pozadia ako posluhovači elity vás cielene zadlžujú a chcú vám silou mocou organizovať celý váš život podľa predstáv starej elity,,,,ruská vojna vám ešte priťaží a všetko-ako aj váš koniec sa už začal-mnohí,teda všetci ste sa mi za posledné roky a obdobia smiali za všetky moje informácie a názory smerované vám,aby som vás ušetril prípadného šoku a pomohol rýchlejšie oddeliť zrno od plevela až „to“ príjde,svoju jednu úlohu som už splnil a teraz ešte mi ostáva jedna a to hlavná úloha-vyprevadiť,,,,nerobte z putina diabla-to vy všetci sami ste diabli.

  • Marek Košice

   Keď má ľudský život nulovú hodnotu, tak nech nás tu tek sk*rvený SATAN neposiela vkuse po smrti žiť ďalší a ďalší život v ďalšom a ďalšom tele…….. Ale asi ťažko mu dohovoríme, náš hlas je pre neho ako hlas blchy pre človeka… = neexistujúci.

   • definuj slovo Satan, alebo boh

    • Marek Košice

     Satan a Boh sú dve strany tej istej mince. Stvoril nás „SatanoBoh“, nasvedčuje tomu absolútne VŠETKO.

     • Ten čo nás stvoril sa môže volať stvoriteľ. Prečo mu dávať ďalšie mená, a ešte k tomu také ktoré iní chápu emocionálne?

     • Starý vtip – ako zlikvidovať myš!

      Zoberieš britvu a položíš ju ostrím hore. Potom na jeden koniec dáš slaninku, na druhý koniec syr.

      Myš príde k britve a uvidí slaninku aj syr. A začne nad britvou rozmýšľať: „Mám si dať slaninku – mám si dať syr?! Mám si dať slaninku – mám si dať syr?!“ – a tým kývaním hlavy si podreže krk! Ambivalencia. Nerozodnosť, zmätenosť, dezorientácia, demoralizácia, rozvrat.

      Panna nebo orel?! Panna, nebo orel?!

     • Marek Košice

      hmm : ale nás stvoril náš VäZNITEĽ/TYRAN. Stvoril nás Satan & SatanoBoh….. Aj môj dedko bol pre jeho králikov (keď ich choval) „SatanoBoh“…. Na jednej strane im dal vodu a jedlo (nie tak kvalitné aké by si zabezpečili v prírode), na druhej strane im denné svetlo nikdy nesvietilo do očí ani na srsť (boli v králikárni), mali fatálny nedostatok pohybu a celý život poznali len 4 steny svojej „izby“. A keď prišiel ich čas (ktorý im určil on), klepol ich po hlave, stiahol z kože, dal do mrazničky a potom zjedol…… Keď si teraz na to spomínam, bolo to otrasné. Jedna vec je mať sliepky vo voľnom výbehu za plotom (čiže majú možno taký výbeh ako je pre človeka telocvična), s denným svetlom, druhá vec večne neuzemnený králik (drevená králikáreň) bez denného svetla, na „samotke“ (keď to nie je samica s mladými)….. NESTVORIL NÁS DOBROTIVÝ STVORITEĽ……..ALE SCHYZOFRENICKÝ SATANOBOH………. Alebo skrátka ABSOLÚTNE ĽAHOSTAJNÝ „SATANOBOH“, lebo dovolí v zdraví dožiť vysokého veku nejakej ľudskej svini ktorá zabila tisíce ľudí, a zároveň dovolí satanistom obetovať malé dieťa, ktoré pred smrťou neskutočne trpí (ak ho predtým ešte znásilnia či mi spôsobujú bolesť iným spôsobom)……… SPAMäTAJ SA UŽ!!!!!!!!!!! TOTO BY DOBROTIVÝ STVORITEĽ NIKDY NEDOPUSTIL…………. Len SLEPÝ ZBABELEC (ktorým si ty, ak si budeš stáť za tým, že Stvoriteľ je dobrotivý) nemôže vidieť túto skutočnosť, len SLEPÝ ZBABELEC bude hľadať výhovorky, že „prečo je tomu tak“, že je to „vyššia vôľa“ a podobné kktiny…..

     • Nestvoril si králikov, ale väzníš ich.

     • Zmizli mi králiky!

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,to sa nedefinuje a ani nevysvetluje v ľudskej reči,sú to energie a pre smrtelníkov neznáme autority-to by si mal mŕtvola už vedieť,,,,

     • najprv boli krali, tí na národ srali, teraz sú kralici a my ich máme v pici

    • provokater

     chimera

 9. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne usporiadanom svete . Ten komentovaný článok je typu „… mieril na líšku trafil Marišku…“ Neguje úsilie rozumných ľudí ukázať na podiel osnovateľov kovidného zločinu USA proveniencie a neguje úsilie Medzinárodného tribunálu odborníkov a úsile Dr.Fuelmicha o odsúdenie autorov kovidného zločinu. Prenáša vinu USA-elementov a ich darebáctvo bez elementár-nych dokazov na Čínu. Demagógia trčí z každého slova v tomto článku na úrovni pľuvanca od pľuvateľky s titulom Dr. Vyjadrujem údiv nad tým, že Mike Adams dal priestor primítívnemu hoaxu.

  • „Aký článok?“

   „Dr. Li-Mengová ďalej uviedla, že Čína si už reakciu na vypustenie nového patogénu nedávno otestovala v jednom z jej najväčších miest.“ = sociálny experiment – reakcia na PSY OP „s novým patogénom“ – nie imunitná reakcia na nový patogén!

   Nazvime to konečne správne! PSYCHOPATOGÉN! Patogénna informácia! Toxická informácia! Toxické médiá! Indoktrinovaný = intoxikovaný!

   Krivá výpoveď sa trestá! Nepravdivé ohováranie sa trestá! Tak trestajme!

  • provokater

   mal ho maličky, aj tak trafil do pič…..

 10. Nevypustili ziadny virus ani bakteriu, je to maskovaci manever, v skutocnosti hlavne zdravotne problemy sposobuju p.t g siete‼️😠

  • Marek Košice

   Bohužiaľ každý odporca Ruska a lízač USA zadku zároveň, ťa má za konšpirátora. Dúfam, že nebývaš v Bratislave, pretože ak áno, tak tam je asi 90% ľudí protiruských. Čo ja poznám ľudí z Košíc ktorí sa presťahovali do BA, tak KAŽDÝ je vaxnutý, a presťahovali sa tam preto, pretože je to bližšie na západ, „preč od toho zaostalého východu a Ruska“…… Kebyže mám žiť v Bratislave, preplakal by som noci…
   Tie prozápadné h*vná sledujúce Netflix, infantlilní 25+ ľudia pozerajúci Marvelovky a iné komixovky (rôzne nové verzie Transformers, Batman, Spiderman, mix toho všetkého), vegáni (alebo majúci nábeh na to) k tomu, samozrejme zavaxovaní…………….. ZLATÍ CIGÁNI Z OSÁD OPROTI NIM!!!!!!!!!!!!

   • cigani všetci emigrovať chystajú, tu sa im zle žije, malo dávajú, huráááá do Indie, tam ich zlatými tehličkami uvítajú

  • Trixi: Aké sú skúsenosti ľudí s 5g sieťami?

 11. Marek Košice

  TEÓRIA KARMY = mentálna „barlička“ pre tých, ktorí nedokážu prijať fakt, že Stvoriteľ je Bohom a Satanom SÚČASNE, a je absolútne ĽAHOSTAJNÝ voči osudu každého konkrétneho človeka. Absolútne VŠETKO nasvedčuje tomu, že karma neexistuje, a jediné čo človeka dá „dolu“ (spôsobí mu problémy) je to, keď má pocit viny, a pritiahne si tak v relatívne krátkej (až extrémne krátkej) dobe na seba pohromu menšiu alebo väčšiu. TO ALE NIE JE KARMA. Totiž keď satanistické elity pocit viny NEMAJÚ, tak potom sa im nestane NIČ, a ak niečo predsa len, tak NIČ VÝZNAMNÉ, nič, čo by im zamedzilo v pokoji dožiť.

  • Miroslav Čižmár

   Viera satanistických elít je zvrátená. Tvoje tvrdenia sú založené na viere satanistov.

   • Miroslav Čižmár

    Hriech proti človeku (karma) sa vám odpustí, ale hriech proti duchu (satanizmus) sa vám nikdy neodpustí.

    • Miroslav Čižmár

     Existuje aj zdravý spôsob ako si očistiť svedomie bez toho, aby človek zošalel. Prijatím Božej lásky a milosti.

     • Čižmár? Definuj svedomie.

     • Marek Košice

      čo tu trepeš o božej láske? KDE VO SVETE JU TERAZ VIDÍŠ A CÍTIŠ ????????????????????? KEĎ UŽ NIE MEDZI ĽUĎMI, TAK NEBODAJ V PRÍRODE PLNEJ KRVIPRELIEVANIA (neustály boj o život zvierat) ??? Zaslepenec Miroslav….

     • Marek Košice

      *neustály boj zvierat o život (opravil som slovosled)

     • Miroslav Čižmár

      Svedomie je introverzná kritika a očakávanie, zamerané voči sebe samému. Je to poznanie dobra a zla vo vzťahu k sebe. Keď sa človek vzdá kritiky a očakávania voči sebe samému prijatím Božej lásky a milosti, tak sa vzdáva karmy. Iný spôsob zbavenia sa karmy je zošalieť.

     • Svedomie je poznanie, keď sa ti niekto pomstí za to čo robíš. 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Keď sa mi pomstí, tak si už nemám čo vyčítať, takže to nie je svedomie, ale len pomsta.

  • V tomto máš čiastočne pravdu – čo sa týka pocitov viny – aj mnohí nacisti a masoví vrahovia sa dožili vysokého veku – napr. Kaganovič, zodpovedný za ukrajinský hladomor 1932 sa dožil 98. Ono mnohých tešila aj hra na schovávačku a pocit víťazsva, že na nich nikto nemá.

   Lazar Kaganovič – Wikipedie
   [Prehľadávať doménu cs.wikipedia.org] https://cs.wikipedia.org › wiki › Lazar_Kaganovič
   Lazar Mojsejevič Kaganovič (rusky Лазарь Мойсеевич Каганович, 10. listopadu jul. / 22. listopadu 1893 greg. Kabany, poblíž Radomyšle, Ruské impérium – 25. července 1991 Moskva) byl sovětský politik a blízký spolupracovník Josifa Stalina.Jeho bratrem byl politik Michail Kaganovič
   —————————————–
   Treba však vedieť, že títo psychopati boli zároveň presvedčení fanatici a zároveň boli pod celoživotnou ochranou konkrétnej záujmovej skupiny, t. j. neboli sociálne vyčlenení, zatratení. Mali oddanosť „veci“ a skupine a žiadne svedomie. Kto svedomie má – to ho aj zabije – väčšina ľudí s vnútorným konfliktom končí rakovinou.

   To, že sa nikomu nestane nič – za to môže židobiblický projekt a jeho doktrína odpúšťania zlu! Znovu opakujem – treba prijať zodpovednosť za potrestanie vinníkov a treba to prijať ako tú našu správnu vec! Potom sa aj my dožijeme! 120 rokov by mala byť normálka – nielen u satanistov!

   „Zabime ich všetkých – veď už si ich Pánboch nejako roztriedi!“

   • Miroslav Čižmár

    Ak svoje tvrdenia opierala o vieru satanistov, tak ty sám si satanista. Proti komu potom chceš bojovať? Koho chceš zabiť? Satanizmus je šialenstvo. Keď ho prijmeš, tak si šialenec, odporujes sám sebe, si rozdvojený.

    • Miroslav Čižmár

     To ma vedie k úvahe, že satanisti nikdy nedosiahnu vrchol pyramídy, lebo sú rozdvojení. Vzdy budu bojovať len na nižších stupňoch až do konca sveta.

     • Marek Košice

      Na vrchole pyramídy je náš stvoriteľ SATANOBOH, ktorý bohatým elitám dovolí dožiť vysokého veku v zdraví, umožní im mať sex s tými najkrajšími ženami, a cnostného veriaceho nechá zabiť aj s celou rodinou nejakým náboženským teroristom počas toho, ako sa úprimne modlia v kostole.

     • Miroslav Čižmár

      Chápem že tvojim bohom je satan, ale mojím nie je, tak si ujasnime pojmy a dojmy.

     • Marek Košice

      M. Č. : Tvojim Bohom je tebou a tebe podobnými VYFANTAZÍROVANÁ POSTAVIČKA, ktorá je na jednej strane plná lásky a milosti, A NA STRANE DRUHEJ JU ABSOLÚTNE NIJAK NEPREJAVUJE……….. Takže si pomätený, a patríš ku skupine stámiliónov ďalších pomätencov, ktorí si zakrývajú oči pred pravdou poukazujúcou na TOTÁLNU ĽAHOSTAJNOSŤ STVORITEĽA (SatanoBoha) VOČI SVETU (a na to „bohužiaľ“ aj má právo, pretože ho stvoril, takže je JEHO, a my sme jeho väzni)

     • Miroslav Čižmár

      Myslíš sa, Boh nie je postavička, je to archetyp. Boh je duševný postoj človeka k svetu. V duševnom vzťahu k Bohu sa zrkadlí vzťah k svetu. Keď je tvojim bohom milostivy a láskavý stvoriteľ, tak bude tvojím svetom božské stvorenie naplnené láskou a milosťou.

     • Marek Košice

      M.Č. citujem ťa : „Keď je tvojim bohom milostivy a láskavý stvoriteľ, tak bude tvojím svetom božské stvorenie naplnené láskou a milosťou.“ ….. Pre koľkých ľudí toto Boh znamená a boli uväznení alebo zabití? A ak nie oni, tak ich rodiny alebo partneri? Takže si svoju teóriu môžeš niekam strčiť.

     • Miroslav Čižmár

      Schválne, pre koľkých? Vieš to zrátať?

      Šialenstvo je sebadeštruktívne. Problém je, že spolu s ním zhorí pol sveta. Jung

     • Miroslav Čižmár

      Pozri sa, v tvojom svete zomierajú nevinní ľudia, ktorých pred smrťou nezachránil panáčik na obláčiku.
      V mojom svete tých ľudí zabíjajú šialenci, ktorí svoje tvrdenia opierajú o vieru satanistov.
      Môj svet je plný lásky a milosrdenstva. Tvoj svet je plný nespravodlivosti a násilia.

   • Marek Košice

    Maroš, toto je (podľa mňa) najlepší príspevok od teba…. Palec hore.

    • Lebo ti vyhovuje. Vôbec nie je najlepší.

     • Marek Košice

      Odkrýva tú podľa mňa najpodstatnejšiu duchovnú vec, a tou je to, že „karma“ sa zapína len vtedy, keď to samotný človek dovolí svojim pocitom viny, alebo jej opakom (čím si život zlepší pritiahnutím pozitívnej energie)……

  • marek, ty si darek, zo srandy robiš nárek,ja názor mám ale iný KARMA JE ZRKADLO VLASTNEJ ŠPINY, daj mi na hruď zlatý kov, vidíš, dobrý som ja filozof. how.how, how, hovno

 12. Marek Košice

  Teraz sa na mňa nahneváte, ale…………….. Moja matka je taká p*ča, že počúva správy na Rádio Slovensko………… Hovorím jej : VEĎ VIEŠ, ŽE JE TO „AMERICKÉ RÁDIO“, z ktorého sa nedozvieš pravdu!!! ……………… A ona, že „Ja chcem počuť vždy obe strany!“…….. Ja jej na to : „LENŽE TU MÁŠ ISTOTU, ŽE TO BUDÚ KLAMSTVÁ, VEĎ SAMA VIEŠ, ŽE OČIERŇUJÚ RUSKO, PRIČOM AGRESOROM SÚ USA!!!“…….A ona na to : „JA VIEM ŽE AGRESOR SÚ USA, ale ja chcem počuť OBE STRANY“ …………. Nedáva to žiadnu logiku, že??????? A teraz si predstavte, že moja matka je jedna MEGA CHODIACA NELOGIKA LVL 100………….. SKORO NIČ ČO ROBÍ, NEDÁVA LOGIKU…….. Neviete si predstaviť aký balvan na srdci nosím z dôvodu, že moja matka má mentalitu malého decka (čo by jej diagnostikoval každý psychológ – keby sa k nejakému ráčila ísť), je absolútne bez logiky (dva z mnohých príkladov : 1. Umýva si ruky tak, že zapne vodu, dá si tekuté mydlo na ruky, a začne si ich umývať pod tečúcou vodou – čiže hneď na začiatku spláchne väčšinu tekutého mydla z dlaní skôr, než mydlo začne dlaň umývať ……………….. 2. Zvonku úplne čistý no zvnútra špinavý hrniec namočí do vnútra špinavého, vodou napusteného hrnca – čiže tým ZBYTOČNE zašpiní tú časť hrnca, ktorá NEBOLA špinavá …………….. 3. Hrniec v ktorom sa varilo pred umytím napustí STUDENOU vodou miesto teplej, ktorá na rozdiel OD TEPLEJ vody neumožní kvalitnému rozmoknutiu zostatku jedla na vnútorných stenách hrnca….a mohol by som pokračovať v písaní hodiny a hodiny…….)……..
  ĽUDIA, SOM TAK NEŠTASTNÝ….MNE NAJBLIŽŠÍ ČLOVEK (mama), A CELÉ ROKY ROKÚCE SOM SVEDKOM TOHO (čím som inteligentnejší, tým viac si to uvedomujem) AKÁ JE HLÚPA………AŽ TRAGICKY HLÚPA……………… A povrchná…….. Bude vkuse ošetrovať nábotyk Prontom a smradiť tou chémiou byt, len aby pár sto eurový nábytok dlhšie vydržal „čo najlepšie vyzerajúci“, ale to že vdychuje sk*rvenú chémiu z pronta, TO JE JEJ ŠUMAFUK, PRETOŽE DôLEžITÉ JE NIE ZDRAVIE PODĽA NEJ, ALE TO, ABY NÁBYTOK O 10 ROKOV VYZERAL O JEDNO POJ*BANÉ PERCENTO LEPŠIE, NEŽ KEBY SA NAŇ PRAVIDELNE NESTRIEKALO PRONTO…………
  Ľudkovia, uznajte…….. A ešte je taká TUPÁ HUS, že jej chutí len voda priamo napustená z vodovodu plná chlóru, a odstatá jej NECHUTÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ………… V zime rada pije studený džús z chladničky, hneď po vypití je jej ešte väčšia zima (lebo je trochu zimomrivá celkovo), ALE ONA HO BUDE PIŤ AJ TAK 😀 😀 😀 😀 ….. Chápete???? VEĎ TOTO JE DIAGNÓZA PRIMITIVIZMU………….. VIE, ŽE MÁ SKORO VŽDY ZAPCHATÝ NOS Z JEDENIA PŠENICE, ALE POKRAČUJE V TOM CELÉ ROKY, AJ KEĎ JA SOM ODBORNÍK NA VÝŽIVU……….
  VIAC JEJ CHUTIA POTRAVINY PLNÉ CHÉMIE V POROVNANÍ S POTRAVINAMI BEZ CHÉMIE…….NEVIE SA VZDAŤ POUŽÍVANIA „BUJÓNOV“ PLNÝCH GLUTAMÁNU, „PODRAVKY“ PLNEJ GLUTAMÁNU, NEVIE SA ZVDAŤ POTRAVÍN S OBSAHOM GLUKÓZOVÉHO/GLUKÓZO-FRUKTÓZOVÉHO SIRUPU……………………A ONA CHCE ABY SOM SI JU VÁŽIL…………….
  Keď jej idem ukázať 30 SEKUNDOVÉ VIDEJKO s nejakou smiešnou nachytávkou alebo niečim podobným (natočenou na video), NEDOKÁŽE VYDRŽAT 30 SEKÚND BEZ TOHO, ABY SA TISÍCTY KRÁT (tisíc krát som ju upozornil v iných prípadoch) OPÝTALA „A teraz spraví toto? Alebo čo sa stane? Nachytajú ho takým spôsobom či takým???“……….NEVIE POČKAŤ 30 SEKÚND !!!!
  JE NESCHOPNÁ POZRIEŤ SI VIDEO S HAVÁRIOU, KDE NEVIDNO ĽUDSKÉ TELÁ……….. Pri pozeraní „smiešnych videí s tématikou pádov“ si často zakrýva oči ako malé decko, NEDOKÁŽE TO POZERAŤ…………
  Povedzte mi ľudkovia………………. Však netrpím panarojou a mám za mamu JEDNO HLÚPE DIEŤA???????? …….. Ani si neviete predstaviť ako RÁD by som si ju vážil. Áno, obetoval by som pre ňu život (napríklad by som kľudne riskoval život aby som ju zachránil, aj keby som vedel, že na 80-90% ma môžu zabiť, lebo „mama je mama“), ale zároveň som NEŠŤASTNÝ, že je taká, doslova a dopísmena NE-MOŽ-NÁ…………….HRôZA A DES…………..
  (sorry za offtopic, musel som to zo seba dať von…)

  • Miroslav Čižmár

   Tvoja mama je žena, jej správanie je pochopiteľné, ale ty si šialenec.

   • Marek Košice

    Potom si prajem z celého srdca byť GAY, ak také ženské správanie je normálne…………. Lebo potom žena ako taká je fakt dobrá LEN A LEN NA SEX a na nič iné (česť výnimkám), nakoľko jej konanie je OPAKOM konania so zdravým rozumom, a zdravý rozum je to najcennejšie, čo človek môže mať. Ako som písal – česť výnimkám, a ja pevne verím, že tých výnimiek je dvojciferné percento…….

    • Odsťahuj sa od matky, založ si svoju rodinu. Homosexualita je nákazlivá neliečiteľná choroba. Vyhýbaj sa homošom.

     • Marek Košice

      Ty si sa zrazil s koňom, či čo??? …….. Založiť si rodinu v tejto dobe?? Nie som „otec sadista“, že si založím rodinu do tretej svetovej vojny, ktorá skončí čipizáciou. A homosexualita nie je nákazlivá choroba, ty idiot. No ako vidím, si totálne mimo skoro vo všetkom, čo je dosť tragické…

   • cizmar&marek,nie je sialenec on posudzuje a ty hodnotis,ani jedno nie je spravne.keby marek neurobil toto vyznanie,nedozvedel by sa co moze v tejto situacii urobit.a je to jednoduche ,ak mu to prekaza tak,ze by si tym znizoval energiu,musi pracovat na sebe,uvedomovat si,ze to nezmeni musi opustit to energeticke pole,kde obidvaja vytvaraju rozne rezonancie a nie mama hotel.aj ,ked to ma vyhody.komfortna zona.

  • Marek Košice

   Aj keď sa vkuse hovorilo o „plandémii“ v rádiu, a ona VEDELA, ŽE SÚ TO KLAMSTVÁ (lebo som jej všetko vysvetlil a ukázal desiatky videí na túto tématiku), tak na otázku, že „Prečo stále počúvaš tie správy v rádiu plné KLAMSTIEV o covide!!!!????“ odpovedala „Pretože chcem počuť obe strany, nie len jednu stranu!!!“…. Ako som písal vyššie, znova som jej argumentoval tak, že „ALE VEĎ DOBRE VIEŠ, ŽE OJ*BUJÚ, TAK NAČOOOO, NAĆOOOO TO POČÚVAŠ????“…………..A ona : „Nestaraj sa, je to moja vec !“………………..A tie klamstvá nepočúva s tým, že by ich prehlušovala argumentami typu „To sú ale idioti ako klamú !!!“ (čo by sa ešte s odratými ušami dalo pochopiť), ale je pri tom celý čas TICHO, a DOBOROĽNE aj keď vie že tam KLAMÚ, dovolí týmto informáciám prenikať do nej, a nechať sa nimi aspoň trošičku ovplyvniť, AJ KEĎ VIE, ŽE SÚ TO KLAMSTVÁ…………. Dáva to logiku? NIE. Také počínanie dáva logiku len v prípade mentálne retardovaného človeka.

  • MK: Mne vegeta ani pšenica neškodia. Diétami si zničíš zdravie.

   • Marek Košice

    hmm : Tak ty si dobrý cvok……… Idiot, ktorý si mýli napr. ryžovú či kapustovú diétu s jedením širokej palety ZDRAVÝCH potravín ako živočíšneho, tak rastlinného pôvodu. Ak vieš o výžive H*VNO, tak sa prosím k tejto téme nevyjadruj.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,košice sú židmi a maďarmi založené komunitné mesto,po druhej svetovej tam začali hojne migrovať sedliaci aj so svojími tehotnými nevzdelanými sedliačkami a pretože sa rozdávali kľúče a defakto povinne sa preberali bytové jednotky kôli potrebe vybudovať večšie mesto,tak konečne sedliaci uvideli ústredné kúrenie a mohli začať dochádzať do práce hromadnou dopravou,,,,uss už dlho nevydrží-sovieti to zrejme zrovnajú so zemou-dávam tomu rok-max dva,,,,

  • Ponorková choroba v mama hoteli! Tým trpí – že jeho rodičia sú blbci – každý pubertiak. Si nedospelý! Odsťahuj sa a nebudeš mať nervy z „pronto“ na nábytku alebo, že má v byte nasrané!

   Ľudia totižto robia „nelogické“ hlúpe veci aj podvedome. Podvedome možno tvoja matka chce, aby si konečne vypadol z jej bytu – možno ani nevieš, koľko šamstrov musela kvôli tebe odmietnuť. A že plýtva? Veď ste na to dvaja!

   Nakufruj sa aj so svojími voňavými slipami k nejakj inej osobe. Pušku v ruke si nedržal, bojovať nevieš, pretože ako neschopný egocentrik nechceš mať rodinu a teda ani kompetencie na jej a svoju obranu. A to je tvoj problém, že žiješ s matkou v jej ponorke. A skús ten riad konečne správne umývať sám!

   Základnou povinnosťou rodičov je vyhnať deti z domu – aby diverzifikovali gény predkov vo svete! Tvoja matka si zjavne túto povinnosť neplní, lebo pochopila, že ťa ešte nevychovala ku kompetenciám prežiť samostatne.

   Môj celoživotný konflikt s mojou despotickou matkou spočíva v tom, že po rozvode ma pociťovala ako príťaž iným vzťahom, resp. presne k inému konkrétnemu, ktorému zase jeho matka nechcela dovoliť rozvedenú s deckom – že mi venovala len minimálnu starostlivosť a od 11 rokov som sa naučil variť základné veci aj nakupovať, prať si, šiť si, po škole každodenne najprv vygruntovať – povysávať byt „keby prišla jej vzácna návšteva-jebák“, tak nech nevidí, aký má ona bordel v byte /= v hlave!!!/, vysával som zásadne bez nástavcov – „aby to malo lepší ťah“ a hlavne – aby som sa nenudil – skúste to dnes – len hadicou. Lenže lenže – tým, že som skoro dospel – odmietol som jej neustále zasahovanie do mojich predstáv o živote – pritom nebol som chuligán ani kriminálne závadový – dokonca sa niekedy preriekla – „ty si bol taký dobrý chlapec“ – ale fakticky ma vyhnala z domu svojou tyraniou, svojou pózou obete a „si taký ako tvoj otec“ /a kurva aký iný mám byť, keď nie som jeho parchant?!/, takže psychopatka, ktorá ma vohnala do náruče mentálne, psychicky a „duchovne“ JEJ podobnej, lebo chlapci robia to isté čo dievčatá – podvedome si hľadajú partnerky podobné ich matkám – kunda matka = kunda manželka. Prevzaté vzorové správanie – anamnéza sociálneho-vzťahového zacyklenia. Generácia za generáciou! Už som si myslel, že otec to v druhom manželstve preťal – ale hovno – jeho druhá žena 20 rokov po jeho smrti poštvala pred svojou smrťou najmladšieho syna proti nemu tak, že nedal svojmu potomkovi naše-jeho priezvisko!

   Tieto veci treba poznať a aktívne sa treba dostávať z týchto programov. „Obete“ sú často skrytými tyranmi a všetko býva naopak! Problém je, že to začíame chápať až keď je neskoro. A naše pošahané deti nás odstavia od výchovy vnukov, pretože to tiež chcú preťať, ale nechápu, že sme to práve my, ktorí princíp pošahanosti už pochopili. Ako kto.

   Ľudia sa nedelia len na rasy, ale najmä na PROGRAMY!

   • Ešte poznámka – pre matku znamenajú peniaze „všetko“ a „slobodu“ – hlavne nakupovanie – oniomania. Otec bol k peniazom vždy ľahostajný, staral sa o ne len ako o potrebný materiál – to som zdedil po ňom – a preto som slobodný – v zmysle mentálne na peniazoch nezávislý, preto sa môžem venovať učeniu, atď, až po svetonázor.

    Výsávanie bytu len pomocou hadice – znamená robiť to na kolenách, a to už je rituál trestu a poníženia. Žiaden „lepší ťah vákua“ nie je dôvod, pretože rovnaký podtlak vznikne aj v nástavci. A ten býva na rúre – a tá umožňuje vysávanie v stoji. Ale dieťa – oklamané vlastnou matkou – to nevie!

    Na Kult Matky zvysoka seriem! Život ma naučil vážiť si sám seba! Som kompetentný, som pripravený! Som v pohode!

    • Ad „Miľujme svojich nepriateľov – však oni sa z toho zbláznia!“ – na to seriem! Nebudem miľovať svojho nepriateľa len preto, že sa mu nepodarilo zabiť ma! To ja som sa poučil – nie že on ma niečo naučil – on ma chcel len zabiť! Učenie nikdy nevyzerá ako vražda!

   • Marek Košice

    Maroš, citujem ťa : „Môj celoživotný konflikt s mojou despotickou matkou spočíva v tom, že po rozvode ma pociťovala ako príťaž iným vzťahom, resp. presne k inému konkrétnemu, ktorému zase jeho matka nechcela dovoliť rozvedenú s deckom – že mi venovala len minimálnu starostlivosť a od 11 rokov som sa naučil variť základné veci aj nakupovať, prať si, šiť si, po škole každodenne najprv vygruntovať – povysávať byt „keby prišla jej vzácna návšteva-jebák“, tak nech nevidí, aký má ona bordel v byte /= v hlave!!!/, vysával som zásadne bez nástavcov – „aby to malo lepší ťah“ a hlavne – aby som sa nenudil – skúste to dnes – len hadicou. Lenže lenže – tým, že som skoro dospel – odmietol som jej neustále zasahovanie do mojich predstáv o živote – pritom nebol som chuligán ani kriminálne závadový – dokonca sa niekedy preriekla – „ty si bol taký dobrý chlapec“ – ale fakticky ma vyhnala z domu svojou tyraniou, svojou pózou obete a „si taký ako tvoj otec“ /a kurva aký iný mám byť, keď nie som jeho parchant?!/, takže psychopatka, ktorá ma vohnala do náruče mentálne, psychicky a „duchovne“ JEJ podobnej, lebo chlapci robia to isté čo dievčatá – podvedome si hľadajú partnerky podobné ich matkám – kunda matka = kunda manželka. Prevzaté vzorové správanie – anamnéza sociálneho-vzťahového zacyklenia. Generácia za generáciou! “ ….
    ….Takže si na tom trochu podobne ako ja (až na to, že moja mama je skôr submisívna, ale zároveň sa snaží/celý život snažila hrať aj otca no logicky jej to vôbec nejde…)), akurát si sa osamostatnil vrámci bývania (ja si varím sám, nakupujem sám, umývam riad sám, vysávam sám, atď…akurát s ňou žijem), čiže si väčším otrokom systému ako ja. Ty si vyhral na jednej strane, prehral na druhej. Ja prehral na jednej, vyhral na druhej. SME SI V PODSTATE KVIT, tak to neprežívaj nejak emotívne…

  • netrpiš paranojou, nad parou neonanuj, šalený, joj,joj

 13. Chýba mi základný motív konania čínskych komunistov… čo má byť cieľom? Chcú zabrať svet nakazený hemoragickou horúčkou? Vždy keď počujem takúto správu, ma zaujíma motív konania, cieľ, funkcia úžitku…
  Asi to nerobia (ak to vôbec robia) z roztopaše alebo nudy… Takže – aký to sleduje cieľ?
  Zavedenie Schwabovho Veľkého resetu? Veď Čína je 10 rokov pred ním… má sociálne kredity, totálnu kontrolu… zdroje, pracovnú silu…
  Vie niekto pravdepodobný motív?

  • Marek Košice

   Možno cieľom konania je nakŕmiť Satana ľudskými obeťami (nemyslím tým kŕmenie ich telami samozrejme) a energiou z negatívnych emócií vysokej intenzity.

  • Možno hľadať fakty, a z nich si zložiť pravdu. Napríklad kto na tomto svete nie je nútený do očkovania? Čo majú títo ľudia spoločné?

   • Marek Košice

    Spoločné majú to, že sú deťmi SatanoBoha, ktorý stvoril celý svet na tejto „zemeplacke“.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,keby si sa mal možnosť stretnúť s niekým kto nepochádza z tohoto sveta a pritom by si zažil s nim-nimi nemožné a nečakané či šokujúce,tiež by ti z toho drblo a urobyl by si čokoľvek,hlavnou pointou je nesmrteľnosť a za toto dá sčítaný boháč čokoľvek,,,,samozrejme je tu ešte aj možnost manipulácie s ľudským myslením,kto sa tu v tomto živote už vyžil-tak túži po niečom vyššiom,,,,držia sa princípu-požiť zostárnuť ale neumrieť zbytočne,,,,

  • Marek Košice

   Po ďalšie – Čína síce má zavedené to čo má, ale zatiaľ tam nie je ovládanie ľudí cez čipy pomocou 5G……. To bude čoskoro (ak sa nestane zázrak) celosvetovo.

  • „Chýba mi základný motív konania čínskych komunistov…“ – čínsky komunisti sú len nástrojom globálneho mocenského systému a realizujú konkrétny sociálny experiment – vytvorenie zriadenia, ktoré umožní ešte lepšiu exploatáciu a zotročenie ľudí, aby dokázali vypumpovať čo najväčší efekt z čo najmenšieho množstva ľudí a zároveň – aby budúci model NWO poskytoval dlhodobú stabilitu.

   Čína je svetové centrum koncentrácie riadenia. Ako vrcholní predátori – tá viditeľná periféria moci GMS je klan Li /nie Lee!/! Čínski Rotschieldovci! „Dr. Li-Mengová “ – ???
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Li_(p%C5%99%C3%ADjmen%C3%AD)

   Čína prechádza podobným modelom modernizácie, ako Japonsko po WW2 – nakupuje technológie a patenty. Tým síce axceleruje – inšpiruje svojich vedátorov – ale tí tvoria len úzku skupinu vzdelaných a privilegovaných. Ostatná Čína je zaostalá, vidiecka. Podľa Pjakina – Čina ako celok nemá požadovanú úroveň technologicko-vzdelanostnej informačnej sústavy. Útok na vyspelé centrá Číny tak ochromí celú Čínu! Odbočím – likvidácia mogolského centra Ulanbátaru by z Mongolov opäť urobil pastierov koní. Asi tak. Vo vzdelanej Európe také niečo nepripadá do uvahy. GMS si nebuduje centrum riadenia tam, kde nemá absolútnu prevahu)

   Komunisti nikdy nedávali priestor vyrásť individualistom – to je základný pricíp totalitnej kontroly. Takže máme tu dve základné skupiny obyvateľstva – tí hore a tí dole. Čím vyššie sú tí hore – tým menej záleží na mase tých dole – a – základnou zámienkou na likvidáciu tých dole bude selekcia kvality. Plány sú také, že kolóniou Číny sa má stať presťahované a transumanizuované biele európske vyspelé obyvateľstvo – pre ktoré sú už pripravené niekoľko sto miliónové prázdne mestá s hotovou infraštruktúrou. Z Číňanou tam dole bude hnojivo.

   • Vieš koľko je v Číne ľudí s priezviskom Li /nie Lee/? To ako keby si chcel napríklad každého Kováča zaradiť do klanu nejakého miliardára Kováča, alebo Nováka….

 14. Redakcia – váš link na zmenu nastavenia DNS serverov presmerováva na stránku Sorosa! Humor je základ cenzúry! Ten zúri!

  https://www.techbyte.sk/2020/09/navod-zmenit-dns/

  • Tak dajte lepší link a zmeníme to.

   • A čo keď už všetky linky vedú k Sorosovi? Za tým môže byť aj jeho hackerské centrum v Bosne a Hercegovine /zásobovalo Kuciaka cez židulu Holzovú hacknutými mailami a dôvernými info – čiže kriminálne získanými/ – OCCRP.

    usaid – occrp.org
    [Prehľadávať doménu occrp.org] https://www.occrp.org › en › component › tags › tag › usaid
    usaid Display # Russia Hits Back at OCCRP Macedonia Spying Report … Russia’s government and state media have hit back at a report by OCCRP and partne rs on Sunday that showed Macedonia’s counterintelligence had been tracking Russian spies in the country who it believed were involved in trying to stop the Balkan country joining NATO.

    OCRRP – United Nations Office on Drugs and Crime
    [Prehľadávať doménu unodc.org] https://www.unodc.org › documents › corruption › LimaEGM2018 › Presentations › OCRRP_-_Nathan_Jaccard.pdf
    Slovakian Land Registry registw Hacking Team Leak (2015) Leaked emans and administrative materials from Hacking Team. an Italian supplier of surveillance and computer intrusion software. The leak details their equipment sales to many authoritarian regimes across the world.

 15. Presne. OH v Číne boli ideálnym časom na rozšírenie akéhokoľvek svinstva kompletne po celom svete….

 16. Od 1.- 24.februára 2022 bolo na celom svete 9342 zemetrasení nad magnit.2,0
  8 zemetrasení 6,0+,
  119 otrasov 5,0+,
  938 otrasov 4,0+,
  2779 otrasov 3,0+,
  5498 otrasov 2,0+

  čo je odhad celkovej seizmickej energie:
  3,2 x 10 na15 joulov (890 gigawatthodín, čo zodpovedá 7,7 x 10 na5 tonám TNT alebo 47,9 atómovým bombám!)

  Tak čo sa trasieme vírusom či iným nepokojom?? … príroda si s nami poradí.
  https://www.volcanodiscovery.com/view_news/171766/World-Earthquake-Report-for-February-2022.html

  • ametyst-celkom dobra info.co to je.nase slnko-za nim centralne slnko/tmave/ nase slnko je v tychto casoch velmi aktivne a co to ma spolocne s nami,s nasou planetou,my mame vo vnutri tiez take male slnko-jadro.co to znamena.to co sa deje na slnku,to iste sa deje aj v nasom vnutri zeme.jadro sa zacina rozpinat a s tym nastane kvanto skok-dualita skonci-nase tela budu fungovat na inom principe.co mi mozeme pre to urobit,snazit sa udrziavat kanal , -rozsirovat tak,aby nim mohla pretekat energia.to je tiez to,co ste uz pravdepodobne poculi ,ze teraz koncia urcite cyklusy.odchod z 3D do 5D.vzostup zeme.a toto vedia kabalisti,preto tento dej,ktory tu prebieha na zdrzovani ludstva.takze prepolovanie nebude ale poly sa spoja do 0

 17. Marek Košice

  BOHUŽIAL PUTIN JE V TOM S NIMI…………….RUSKO JE OPOZÍCIOU ZÁPADU LEN VRÁMCI ICH HRY, NIE V REALITE!!!!!!!!!!!!

  https://otevrisvoumysl.cz/rusko-ukrajina-aneb-napojeni-ruska-na-svetove-ekonomicke-forum-wef-a-velky-reset-jsou-putin-a-rusko-vazne-tak-proti-globalisticti/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,všetci fungujete iba na pracovné zmluvy a hodinovky-čiže niečo ako čas a život za peniaze a preto nič iné nevidíte,nepoznáte a nechcete spoznať,lebo by to bol pre váš primitívny vnútorný svet ilúzií-koniec a šok pre vlastné ego,ktoré funguje asi tak ako korčuliar po tenkom ľade,,,,nenamýšľajte si,že dokážete niečomu porozumieť a klásť dlhodobý odpor-každého z vás vedia „oni“ zlomiť a správne to aj načasovať,,,,odpor sa nedá klásť-tak ako to robíte vy,že ponechať si výhody zo systému a popritom ho ošpiňovať,,,,odpor sa kladie skoro celý život a nie pár minút či hodín denne či týždenne-ako nejaká menštruácia,,,,nový variant kovidu je už tu-je trošku štipľavejší než omikron-takže bacha mŕtvoly,,,,a aj bacha na svoje počítače a mobilčeky-je tu aj umelá inteligencia,ktorá vás z nich skúma a vyrába vám ducha klona-čiže v zápetí máte vždy viacej nepriateľov,,,,

 18. hľadač pravdy

  Dendy (26/02/2022 at 11:32),

  ,,Chýba mi základný motív konania čínskych komunistov… čo má byť cieľom?”
  ———————————————————————————————————————

  ,,Rodina Li má v Číně dlouhou tradici a jsou o ní nejrůznější zprávy. Protože bylo považováno za čest nosit rodinné jméno Li, dostalo se rodině za dynastie Tang patnáct různých příjmení. Li Jüan byl zakladatelem dynastie Tang, která panovala v letech 618-906. Po něm nastoupil jeho syn Li Š’min; za jeho vlády bylo v Číně zavedeno tiskařství a papírové peníze.

  Dnes je již zcela zjevné, že rudá Čína je součástí nového světového řádu a spolupracuje se systémem iluminátů. Všechny banky světových spiklenců již mnoho let poskytují rudé Číně obrovské úvěry. Velký finanční ústav Bank of East Asie (BEA) řídí Li Kwopko a navázal partnerství s tak iluminátskými podniky, jako je G. Warburg.

  Rothschildové a Rockefellerové mají těsné kontakty s čínskou (komunistickou) rodinou Li. To je také důvodem, proč se ministerský předseda „Lidové republiky Číny“ při návštěvě New Yorku sešel s Rockefellerem a dalšími vůdčími tzv. kapitalisty.
  Netvrdí snad komunisté, že kapitalisté jsou jejich největším nepřítelem?

  Li Ka-š’ing je miliardář a skutečný král Hongkongu. Jeho rodina patří k nejstarším a nejvlivnějším v celé této části země. Že i tato rodina spolupracuje s ilumináty, je zřejmé mj. ze skutečnosti, že mu bylo dovoleno koupit v Kanadě ropnou společ-nost „Husky Oil“. Nyní mu patří 86 % akcií firmy a bez souhlasu iluminátů by to prostě nebylo možné!

  Pokrevní dynastie rodiny Li má také důvěrné kontakty s tajnými společnostmi a v Číně je jejich hlavním aktérem. Mnozí členové rodiny Li jsou přímo vůdci triád (čín-ských mafií), které rovněž odvádějí iluminátům velice důležitou práci. Rodina Li kontroluje Hongkong a triády ovládají město.

  Byl to konkrétně Li Mi, který založil opiové plantáže v zájmu pohádkových zisků ostatních iluminátů. Při pobytu ve „zlatém trojúhelníku“ je generál Li Mi zásobován vším potřebným přímo agenty CIA! Prezident Li (ministr financí komunistické Číny v letech 1957-1975) byl drogovým králem; toto „čestné“ jméno si vysloužil obrov-ským objemem dodávaných narkotik do západních zemí!”

  Robin de Ruiter

  Ilumináti sa pričlenili k slobodomurárstvu, ako dokazuje napríklad aj uniknutý manifest z čísla ,,The Equinox”, časopisu najvyššie zasväteného, luciferského slobodomurárskeho rádu O.T.O. (Ordo Templi Orientis), z ktorého zásadný článok s titulkom ,,Liber III” pochádza.

  MANIFEST O.T.O.

  MÍR, TOLERANCE, PRAVDA; POZDRAV [VÁM] VŠEM, [VY] BODY TROJ-ÚHELNÍKU;
  RESPEKT VŮČI ŘÁDU I VŮČI VŠEM, KTEŘÍ SI RESPEKT PŘEJÍ; ZDAR A BLAHO.
  DĚLEJ, CO CHCEŠ, MÁ BÝT TVÝM CELÝM ZÁKONEM.

  1. O.T.O. je korporace zasvěcenců, v jejichž rukou je soustředěna moudrost a vědění následujících spolků:

  1. Gnostická Katolická Církev.
  2. Řád Rytířů Svatého Ducha.
  3. Řád Iluminátů.
  4. Řád Templářů.
  5. Řád Rytířů Sv. Jana.
  6. Řád Maltézských Rytířů.
  7. Řád Rytířů Svatého Hrobu.
  8. Skrytá Církev Svatého Grálu.
  9. Hermetické Bratrstvo Světla.
  10. Svatý Řád Růžového Keře z Herdomu.
  11. Řád Svaté Královské Klenby od Henocha.
  12. Starý a Původní Obřad Zednářstva (33 stupňů).
  13. Obřad Memphis (97 stupňů).
  14. Obřad Misraim (90 stupňů).
  15. Starý a Přijatý Skotský Obřad Zednářstva (33 stupňů).
  16. Swegenborgův Obřad Zednářstva.
  17. Martinistický Řád.
  18. Řád Sat Bhai i mnoho dalších řádů stejných zásluh, i když méně známých.

  Nezahrnuje A (= Atlantické Adepty), ale s tímto vznešeným spolkem je v těsném spojení.
  Náš řád na žádný způsob nepoškozuje spravedlivá privilegia řádně autorizovaných zednářských korporací.

  2. Protože rozšíření původně tajné moudrosti vedlo k chaosu, bylo hlavami všech těchto řádů rozhodnuto činnost nově uspořádat a centralizovat zcela tak, jako v hranolu rozložené bílé světlo může být znovu sloučeno.
  On [O.T.O.] slučuje úhrn tajného vědění všech orientálních řádů, jeho pohlaváři jsou zasvěcenci nejvyššího stupně a jako takoví jsou uznáváni všemi, kteří jsou v každé zemi světa takového uznání hodni a schopni.

  V těch nejdávnějších časech patřili k ustavujícím a zakladatelským shromážděním O.T.O. takoví muži, jako Siddartha, Krišna, Šimon Mág, Basilides, Paracelsus a Jakob Boehme…

  A nedávněji: Wolfgang von Goethe, Sir Richard Payne Knight, Sir Richard Francis Burton, Furlong Dux, král Ludvík Bavorský ,Richard Wagner, Ludwig von Fischer, Friedrich Nietzsche, Hargrave Jennings, Karl Kellner, Eliphas Lévi, Franz Hartmann, kardinál Rampolla, Papus (dr. Encausse).
  Jména ženských členů se nikdy nesdělují… Je zakázané odhalit zde jméno nějakého ještě žijícího pohlavára. Byl to Karl Kellner, který obnovil exoterickou [= vnější] organizaci O.T.O., a nyní zahájil úspěšně plněný plán, dostat znovu všechny korporace pod jedno vedení.

  Písmena O.T.O. představují slova Ordo Templi Orientis, neboli Templáři Orientu, avšak mají také tajný význam pro zasvěcence.

  3. Řád je internacionální a má trvalé odbočky v každé civilizované zemi světa. Cíle O.T.O. mohou být plně srozumitelné jen jeho nejvyšším zasvěcencům; lze však zde otevřeně říci, že učí hermetické znalosti okultního vědění, čistou a svatou magii světla, tajemství mystické způsobilosti, jógu všech forem, ghana jógu, raja jógu, bhak-ta jógu i hatha jógu včetně všech ostatních odvětví tajného vědění starých.

  V jeho hrudi spočívají Velká Mystéria; jeho mozek vyřešil všechny problémy filoso-fie i života.
  Řád vlastní také tajemství kamene mudrců, elixír nesmrtelnosti i univerzální medi-kament.
  A navíc vlastní i tajemství, jak uskutečnit pradávný sen o bratrství lidí. Má rovněž v každém významnějším centru obyvatelstva tajné útočiště (kolegium u Svatého Ducha), kde se členové mohou ukrýt k pokračování na velkém díle bez ohrožení pronásledováním.“

  koniec citácie manifestu O.T.O.

  Ďalej napríklad….

  ,,…Nicméně víme to jen díky Magaldimu a jeho společníkům, kteří mnohem důrazněji nežli Kissinger podtrhují, že zednář „THREE EYES“, Winston Lord, měl při návštěvě pouhého parazednáře Nixona „vrchní dohled“ („sovraintendenza“)…!
  Zde je úplný text, obsahující ještě něco jiného, co Kissingerovo rozvláčné líčení záměrně zamlčuje:

  „Další přijímání osobností čínského establishmentu do mocné pra-lóže, pošilhá-vající na východ, probíhala jak během cesty Richarda Nixona v únoru 1972 (pod nejvyšším dohledem mladého, ale autoritě se těšícího bratrského Kissingerova spolupracovníka) i v následujících letech, kdy jak Kissinger, tak Lord i nový prezident Gerald Ford (který již 1972 byl v Číně jako předák Senátu) měli příležitost, vydat se do země draka“.

  O něco dále v knize, kde nastiňuje mezitím vzniklý mocenský poměr mezi oběma protichůdnými frakcemi pra-lóží na rok 1981, onen zlověstný rok, kdy byla vyjednána a vstoupila v platnost dohoda „United Freemasons for Globalization“, uvádí Magaldi několik dalších čínských jmen:

  V Čínské lidové republice „byl člen ,,THREE EYES“, Deng Hsiao-ping již 1981 (jako prezident Ústřední vojenské komise Komunistické strany, a od roku 1983 Ústřední státní komise) faktickým pánem národa prostřednictvím celé řady dalších zasvě-cení do tajné zednářské skupiny ve špičce čínských vládních úřadů, zahrnující od roku 1981 již zralé osobnosti kalibru Xi Zhongxuna (1913-2002), otce Xi Jinpinga, ročník 1953, současného generálního tajemníka Čínské komu-nistické strany a prezidenta Čínské lidové republiky, Li Xianniana (1909-1992), Jianga Zemina (ročník 1926) i velmi slibný dorost (giovani) jako Hu Jintao (ročník 1942).
  Tajné členstvo progresivního zednářského okruhu zahrnovalo rovněž významné osobnosti, které však měly méně vlivu, než kolem Deng Hsiao-pinga soustředění bratři. Budiž zde uvedeni alespoň dva z nich: Zhao Ziyang (1919-2005) a Wen Jiabao (ročník 1942), internacionálně propojení s pra-lóží ,,THOMAS PAINE“.

  A mezitím:

  „Zednářská skupina členů ,,THREE EYES“ sice dodnes udržuje těsné kontakty k této mateřské lóži, ustavila se však od roku 1989 (po událostech na Náměstí nebeského klidu od dubna do června) do samostatné [pra-]lóže jménem ,,TAO LODGE“ (*poznámka nižšie) a rozšířila tím radius svých vztahů v nadnárodní oligarchické oblasti“.

  V mojom rozsiahlejšom príspevku:
  https://www.badatel.net/byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-sokovalo-ze-100-vakcinovych-umrti-sposobilo-len-5-sarzi/#comment-123124

  v bode č.1) som uviedol:

  ,,Nadnárodné slobodomurárske pra-lóže rozhodli o vyvolaní I. svetovej vojny, ktorej cielom bolo zničenie európskych monarchií a následné inštalovanie bolševickej revolúcie v Rusku, ako mocenského prostriedku ovládnutia sveta. Bolševizmus mal byť po skončení vojny rozšírený do celej Európy. Po stabilizácii bolševickej vlády na kontinente sa malo začať s jeho rozšírením do ostatných štátov sveta.
  Zámer sa však nepodaril, predovšetkým preto, že mentalita Európanov bola ešte príliš kresťanská a vplyv katolíckej cirkvi pomerne značný. Bolševizmus sa podarilo inštalovať iba v Rusku.”

  V tomto príspevku iba veľmi stručne dokladujem to, že čo sa skrytej vrchnosti (pravé protokoly) nepodarilo na začiatku 20-teho storočia s nimy ovládnutého Ruska, to teraz skrytá vrchnosť prostredníctvom slobodomurárskych lóží celosvetovo zavádza s nimy ovládanej Číny.

  ,,čo má byť cieľom?”

  Ciele sú dlhodobo známe:

  1. jedna svetová vláda, na ktorej vrchol ,,skrytá vrchnosť” dosadí svojho ,,univerzálneho náboženského a politického vodcu”,
  2. jedna svetová mena, elektronická a čip ako prístup k peniazom,
  3. jedno svetové náboženstvo.

  *poznámka: pra-lóža ,,TAO LODGE“,
  „TAO LODGE“, „konzervativní/reakční/oligarchická“, v roce 1989 oficiózně a 1990 oficiálně založená nejstaršími, již 1973 zasvěcenými čínskými členy „THREE EYES“. Pra-lóže „TAO“ má přednostně čínské i dálněvýchodní členy a je v těsném spojení s „THREE EYES“, z níž přece vyšla. Je nazvána po tradičním čínském (bludném) esoterickém učení „Tao“.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudský postoj môže byť kedykoľvek zmenený z neľudského postoja-čiže zásahom iného vplyvu nie ľudského pôvodu,ani največší múdrci histórie nedokázali všetko vedieť a všetkému porozumieť hoci by aj žili dlhšie-ľudstvo kapacitu svojej mysle preceňuje-nestačí na spracovanie takého množstva vedomostí a ľudia radi kombinujú a zamotávajú sa-preto je treba uvažovať striedmejšie a hladať v jednoduchosti plnosť poznania,,,,v jednoduchosti je krása sila a čistota,,,,

   • provokater

    talafatky, všetko je inak

   • Moudrost a ved0mosti tech spolku existuji jen v hlavach je obdivujicich hlupaku. Je to propojene spiknuti rafinovanych smejdu, majicich prostredky na uplaceni a tedy moc, ktera nema konkurenci. Svet je v rukou bohatych Zidu, kteri usiluji o sve plany popsane v Protokolech zidovskych mrducucu. Neni je videt, proto se bojuje a umira jen za jejich zajmy. Jejich zajem je vse ovladat a z lidi udelat otroky, ktere casem zlikviduji.

 19. Takže už zablokovali diskusie na Hlavných správach, evidentne sa majitelia posrali. Namiesto, aby si zachovali tvár a chrbtovú kosť a postavili sa tomu, tak radšej zablokovali diskusie.

 20. KOVIDBARÓN!

  ,,,,človek je jednoduchý tvor-umyje sa-navonia sa-oblečie sa-naje sa a stále iba hrabe,,,,a keď sa naruší jeho prietor inou skutočnosťou,tak zlyháva-čo iné si čakala od vzdelaných a iba konzumne existujúcich hrabošov,,,,

 21. Článok nie je nič iné ako bohapustá, úbohá protičínska propaganda.

  • Možno a možno nie. Skúste sa zamyslieť a pozrieť troška do histórie. Celé to začalo niekedy v roku 2018 alebo 2019, keď Kanada na príkaz USA dala do domáceho väzenia šéfku Huawei. Trump vtedy tiež začal obchodnú vojnu s Čínou, zavádzal clá a tak. Nemohla sa Čína naštvať a povedať si, že to tým USA ukáže? Napríklad biologickou vojnou. Vedela, že sama pomocou tvrdých lockdownov dokáže vírus zastaviť, čo sa jej už 2 roky celkom darí. Tiež vedela, že USA ako „demokracia“ také tvrdé lockdowny robiť nebude, a teda mäkké lockdowny budú ničiť jej ekonomiku a zároveň sa vírus bude stále šíriť. A tak si povedala, že takto vytrestá USA a prípadne aj celý Západ. To je len naša hypotéza pre prípad, ak ten vírus SARS-CoV-2 skutočne existuje.

 22. Marek Košice

  Nejde mi otvoriť „Otevrisvoumysl.cz“, čo je tiež špičková stránka……. Asi ich dnešný článok O PRAVDE OHĽADOM PUTINA (že hrá divadlo spolu s USA, lebo v skutočnosti sú „kamoši“) rozhodol o osude stránky…. 🙁

 23. Ze je z Hongkongu nedava verohodnost zprave.

 24. ….vďaka za ten link na Slob.vysielač…sú tu zaujím.inform.o 2matkách….pre Mareka z Košíc…ozaj dobrá rada, stačí tak málo, len sa od nej sa odsťahovať …naopak, Maroš býva bez nej, správanie matky v jeho detstve ho naučili pomerne skoro naučiť sa postarať o seba samého….to, že si si našiel ženu ,,podobnú“ matke, to sú zrejme tie naše prebraté vzorce správania…..sám človek si to uvedomuje, niekedy aj po dákej ,,akcii a reakcii“ na ňu :-(….. tiež je pravda, že forma obete je skrytá tyrania, aj keď si to nie všetci hneď uvedomujeme….všetci totiž robíme chyby, dobré je si ich uvedomiť a poučiť sa z nich….niekedy totiž človek jedná ,,skratovo“, z hnevu, pocitu krivdy či iného ,,blúdenia“ a po urč.čase si uvedomí, že takto to vlastne ani nechcel, a za žiad.iných okolností by to tak neurobil :-(….ako žena jednám príliš emotívne, hlavne v ,,urč.žens.cykle“, a to nie je dobré ….asi sa v tento čas ,,zavriem doma“ a nebudem nič čítať, na nič reagovať, nikomu volať, / zbytočne tým zraňujem iných:-(…/ a ,,vyleziem“ po tých 4,5- tich? dňoch :-(…:-)….ďakujem za vami ponúk.dostup.stránky a tiež kovidbarónovi za výstiž.príspevky…..

 25. Pizda je z Hogkongu, ktery stale podleha Londynu. Londyn a USA jsou v rukou Zidu, ztelesneneho zla tohoto sveta. Pres jejich poskoky u moci se Cesko riti do zahuby a nikdo to nezastavi. Neni mozne, aby se k moci dostali normalni, neuplaceni lide a vlastenci. Misto je tam jen pro ozraly Lahva a Milouse, co budou slouzit Zidum do posledniho dechu, pro neumetely a fasisty z ODS, Piratu, Top09 a jak se vsechny strany smejdu jmenuji. Slepenec stran , ktere nemely silu dostat se do snemovny nam ted predvadeji, co si lide zvolili. Mozna ani to ne, protoze volby byly urcite zfalsovane.

 26. Po obsazeni US laboratori na Ukrajine konci i covid nakaza v Rusku. Sakra to by nikoho nenapadlo? Rise zla USA vyvijela choroby k likvidaci Slovanu. Jenom ti ji byli nebezpecni, Degenerati na zapade co se maji za nadlidi jsou pro US a anglicke chazary poze odpad. Ten odpad zblbli covidem a ockovanim, kteremu degenerati duveruji a ktery je vyhladi v nejblizsich letech.

Pridajte komentár

*