Liečba rakoviny javorovým sirupom a sódou bikarbónou


Print Friendly, PDF & Email

Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena. Léčba znamená skutečný průlom. „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza…

– – – – – – – – – – – –

Zdroj: WM Magazín, webová stránka: www.mwm.cz

Link na pôvodný článok:
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1384&pjmeno=&kredit=&p1

– – – – – – – – – – – –

Poznámka Kampane:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Metóda uvedená v tomto prebratom článku znie na prvý pohľad až príliš jednoducho a dobre, preto k nej zatiaľ treba pristupovať s miernou rezervou. Každopádne, nielen v bežnom živote, ale dokonca aj vo vede platí, že pokiaľ pre niečo existuje viacero rôznych zdôvodnení, potom pravdivé zväčša býva to najjednoduchšie.

Radi uvítame Vaše prípadné osobné skúsenosti s touto metódou a ak sa budete chcieť o ne podeliť aj s ostatnými čitateľmi, tak potom ich môžme neskôr aj opublikovať.

Aktualizácia:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Po snahe overiť uvedené fakty z ďalších nezávislých zdrojov sa Kampaň rozhodla zatiaľ túto metódu neodporúčať. Na stránke www.cancertutor.com, kde sa jej podrobnejšie venujú, bolo poukázané na fakt, že chemicky nie je možné udržať väzbu medzi cukrom v javorovom sirupe a hydrogenuhličitanom sodným. Okrem toho sa ten pri prechode kyslým prostredím žalúdka takmer úplne neutralizuje. Na základe týchto nových poznatkov odporúčame k spomínanej metóde pristupovať s určitou skepsou. V rámci dodržania úplnej informovanosti tento článok zatiaľ zo stránky nesťahujeme, aby ľudia, ktorí si ho prečítali ešte pred aktualizáciou, boli schopní sa dostať k týmto doplňujúcim informáciám.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*