Pokračovanie príbehu pani Rút: Rakovina žalúdka je už vyliečená


Print Friendly, PDF & Email

Tento článok je pokračovaním článku Príbeh pani Rút a jej rodiny.

Milí bádatelia,  

V tomto mojom ďalšom príspevku by som rada čitateľom Vašej stránky priblížila pokračovanie manželovho príbehu v boji s jeho nepríjemnou chorobou.  

Takže, v stravovaní podľa Vášho návodu sme už navodili trvalý stav, manžel bol v auguste na kontrolnej gastroskopii a pán doktor povedal presne tieto slová: „Máte krásne vyhojený žalúdok“.

Môžem Vám povedať, vyskakovala  som od radosti meter päťdesiat. Manžel od novembra 2007 schudol 8 kg, ale aj my ostatní sme schudli tiež, syn 12 kg a ja 11 kg. A to vďaka  stravovaniu. Chvála Bohu, tento rok je bohatý na ovocie a zeleninu, takže my máme raj na zemi.

Manžel stále užíva Inocell a to dve tabletky ráno, pol hodinu pred jedlom. Inocell striedame s Flavínom Cyto, oboje berie dve tabletky denne, pije špeciálne bylinkové čaje, ktoré objednávam od bylinkára z východného Slovenska. Dokopy pije 3 rôzne druhy týchto čajov, každých 7 dní mu ich mením.

Ak by niekto chcel, rada poskytnem adresu.

No a čo je veľmi dôležité, všetci jeme vitamín B17. Máme marhuľových jadier na mračná, ale nie len tých, aj čerešňových, slivkových a more jadier z jabĺk a hrušiek.

Viete, starí ľudia hovorievali, že dobrá gazdiná za husacím pierkom aj plot preskočí, tak ja som za jadierkami aj smetné koše vymetala. „Dobrá som ja gazdiná, že?“ Ozaj zabudla som napísať, že manžel má ísť na kontrolu až o rok.  

Neviem, či som Vám písala, že moja kamarátka má rakovinu hrubého čreva. Onedlho ju budú operovať. Rok brala chemoterapiu. Dala som jej celý ten článok o stravovaní od Vás už v januári, ale nejako tomu neverila a robila asi málo, aby to zvrátila k lepšiemu aj týmto spôsobom.

Pred troma týždňami som bola u nej a spýtala sa ma, ako to bolo s mojím manželom. Tak som jej to podrobne opísala, že ja som nečakala na konečný verdikt lekárov, ale okamžite som hľadala spôsob ako tomu aspoň trošku zabrániť. 

Nemohla uveriť, že manžel jedol dva týždne len grepy a jadrá z nich. Taktiež jej nešlo do hlavy, ako môžeme byť bez kyslých mliečnych polievok, vyprážaného mäsa, klobás, salám, syrov, sladkostí, cukru a pod.

Povedala mi „TO SA NEDÁ!“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Tak som ju pozvala potom, keď ju zoperujú, na návštevu na celý deň aby videla, že „sa to DÁÁÁÁ!“. Len treba chcieť, chcieť, chcieť a chcieť. Povedala mi, že ona tomu neverí, lebo keby to bolo tak, že rakovine sa dá zabrániť len stravou, tak „BY TO PREDSA POVEDALI“ aj chorým ľuďom. 

No a v tom je práve celý kameň úrazu.

Pred viac ako mesiacom som v noci nemohla spať (lebo som mala predsvadobnú horúčku), tak som žehlila a počúvala rádio. Bola tam relácia o knihe, ktorá mala v tých dňoch vyjsť na trh.

Tá kniha hovorí o metabolizme ľudského organizmu, o stravovaní a pod. Bola to zaujímavá debata a do tejto debaty sa mohli zapojiť aj poslucháči, no a padla tam jedna dobrá otázka, že či sa na našich lekárskych fakultách vyučuje predmet o spôsobe liečby rôznych chorôb úpravou stravy.

Odpoveď bola „žiaľ nie!“.

Ale dobrou správou je, že sa na tom pracuje! AKO DLHO SA BUDE NA TOM PRACOVAŤ?!?!?! Pýtam sa ja. 

Chvála Bohu, že existuje Vaša stránka, každý kto aspoň trochu vie čítať a má zdravý sedliacky rozum, tak tomu musí porozumieť!!!! Veď ani ja nie som doktor, nemám ani vysokú školu, ale čítať viem a je to napísané tak zrozumiteľne, že to sa nedá nepochopiť!!!!  

No ale zase som sa vykecala. Chodím pravidelne na Vašu stránku, čítam a kopírujem a potom posielam všetkým mojím kamošom a kamoškám. 

Chlapci bádatelia, prajem Vám veľa síl, zdravia a hlavne VYTRVALOSTI, v tejto doslova priekopníckej robote. Držím palce!!! 

Zbohom vysoký krvný tlak

S úctou,
Rút

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý večer,
  reagujem na článok pani Rút: „Pokračovanie príbehu pani Rút: Rakovina žalúdka je už vyliečená
  Publikované: 19/07/2012 Aktualizované: 04/11/2014:
  Viete mi prosím poslať prípadne od p. Rút kompletnú radu stravovania a tiež adresu na bylinkára na východe Slovenska?
  ďakujem
  Marieta

 2. Plančík M.

  Dobrý deň,
  chcem Vás poprosiť o adresu pani Rút.

  S pozdravom MP.

 3. Dobrý deň, taktiež by som prosila o szravovací plán pri rakovine žalúdka a kontakt na bylinkára. Vopred ďakujem.
  Z.

Pridajte komentár

*