Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Súvisí konšpiračná teória o Titanicu s nedávnym potopením ponorky miliardára?


Print Friendly, PDF & Email

Súvisí konšpiračná teória o Titanicu s nedávnym potopením ponorky miliardára?

(Natural News) Od potopenia Titanicu v roku 1912 sa neustále objavovali teórie, ktoré spochybňovali oficiálny príbeh.

Niektoré sú smiešne, ako napríklad tá o prekliatej múmii na palube, o ktorej písali noviny New York Times krátko po potopení. Iné teórie zasa uvádzali, že ju potopila nemecká ponorka v snahe o nadvládu nad morom pred Prvou svetovou vojnou.

Najmä jedna teória vyniká nielen ako pravdepodobná, ale aj potenciálne spojená so súčasnou tragédiou, ktorú sme mali možnosť sledovať v správach. Ako uvádza informátor Zach Vorhies z Google:

Keďže nikto neponúka konšpiračný príbeh o potopenej ponorke Titán, tak tu máte jeden…

Ak si prečítate primárne zdroje od tých, ktorí prežili Titanic, všimnete si jeden znepokojujúci trend – jeden človek za druhým nespomína ľadovec, ale neuveriteľne silnú explóziu, ktorá otriasla loďou predtým, ako sa potopila.

Všetci sme sa oboznámili s frázou „letecké palivo nemôže roztaviť oceľové trámy“ (pri kolapse mrakodrapoch Svetového obchodného centra 11.9.2001 v New Yorku), no nikto nespomína to, čo je zrejmé – ľadovce nedokážu prerezať kalené oceľové trupy, aké boli na Titanicu.

Prečo by teda mal byť Titanic vyhodený do vzduchu? Ukazuje sa, že na tejto lodi boli priemyselníci, ktorí sa staviali proti vytvoreniu Federálneho rezervného systému (súkromnej centrálnej banky USA):

 • Ján Jakub Astor IV
 • Benjamin Guggenhei
 • Isidor Straus
 • George Dunton Widene

Spomína sa to dokonca aj vo filme Titanic. V jednej scéne je skupina ľudí, ktorí argumentujú proti vytvoreniu federálnej rezervy. Je to extrémne krátka scéna, len pár sekúnd, ale je to tam.

Bohužiaľ pre tých, ktorí stoja za sprisahaním (pravdepodobne súčasní akcionári amerického Federálneho rezervného systému), Titanic je potopený v medzinárodných vodách, čo znamená, že sa tam môžu vykonávať neregulované prieskumné operácie.

Čo by asi tak mohli nájsť?

Že trup „roztrhnutý ľadovcom dovnútra lode“ je vlastne „vylomený výbušninou smerom von“? Tento fakt sa nedá donekonečna skrývať a médiá začínajú dráždiť s vypúšťaním obmedzených odhalení pre verejnosť.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Aby túto medzeru uzavreli, globalisti sa snažia obmedzovať návštevy potopeného miesta, aby žiadne neoprávnené osoby nemohli navštíviť trosky Titanicu bez povolenia.

Takže už len fakt, že táto súkromná ponorka vôbec mohla ponúkať výlety k potopenej lodi, je trochu podozrivý.

Skutočnosť, že to bolo možné s necertifikovanou experimentálnou ponorkou ovládanou bezdrôtovým herným ovládačom, nedáva zmysel. A je tu aj dodatočný fakt, že majiteľ ponorky špecificky vylúčil najímanie skúsených pilotov, pretože išlo o „bielych mužov okolo 50-ky“.

Čo sa potom stane? Ľudia v tejto ponorke zahynuli. Som však otvorený tomu, že sa mýlim. Táto udalosť sa teraz použije ako páka na to, aby sa Titanic dostal mimo limitov návštev turistov a zachoval sa tak oficiálny príbeh Federálneho rezervného systému.

Oh, pozrite sa, túto vec financovala dynastia Rothschildovcov, aké je to len prekvapenie!

Podľa Dereka Broesa vás o ponorke zavádzajú. Nepočuli signály a pokusy o záchranu viedli ku katastrofálnemu zlyhaniu a „implózii“ dvoch záchranných ponorných člnov. Médiá chcú, aby ste sa naladili na ich falošné správy.

Ponorka je preč, potvrdili mi zdroje, ktoré ma kontaktovali, s väzbami na kanadskú a americkú pobrežnú stráž. (Poznámka: Medzičasom je už potopenie ponorky potvrdené aj oficiálne.)

Trup Titanicu bol z 26 mm hrubej z ocele. To ho radí do rovnakej ligy ako ľadoborce, ktorých trup sa pohybuje od 25 do 75 mm.

Čo sa týka starej teórie

Vorhies spomenul rodinu Rothschildovcov, ktorých mená sú od začiatku späté s teóriami o potopení Titanicu.

Nespomenul však J.P. Morgana, ďalšieho architekta banky Federálneho rezervného systému, ktorý mal obrovský záujem na tom, aby sa opozícia voči FEDu potopila.

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Patrick Lancaster v Rostove na Done aktualne s reportazou .
  V uliciach to vypada ako by Rusko vyhralo v hokeji 😀
  Ludia spontane skanduju . Moralka 100%..Rusko je súdržne
  Patrick mal kratky rozhovor s Prigozinem : “Vsjo normalna.”
  Sojgu a jeho zastupca zrejme prijdu o kreslo. Rusko žije !
  https://www.youtube.com/watch?v=7qvFQJEyjwA

  • Israismael, tu v názve videa je ukážka riadnej manipulácie mainstreamu jak sviňa.
   Jutub, SME, dnes ráno : „Poníženie Putina je veľké, no Prigožin sa nakoniec stiahol“.
   Oni – mediálne krysy vyrobia úplne iný a nepravdivý ani nie obraz ale špičkovo prepočítaný konštrukt, ktorý vždy len v zlom svetle ľuďom ukazuje všetkých ktorých treba pošpiniť. Video som samozrejme nevidel ale ten názov to je fakt sila – ako vždy u SME.
   Ani by som sa nedivil keby raz tú redakciu SMEtiarov dav ľudí vytiahol na ulicu a poďakoval sa im za ich „pravdivé“ a „nestranné“ informovanie. Veď SMEtiari a ďalší nám pripravujú celé roky zničenie v záujme zahraničného páníčka. Slováci by sa s nimi určite nemaznali. Mňa tak napadá či aj po strašnej smrti (a veru často aj zaslúženej smrti – keď ich dav rozzúrených ľudí roztrhá na kusy) či sa tak zvrhlé a temné duše aké sú duše aktívnych kolaborantov dokážu duchovne prebrať a dostatočne vnútorne vyvinúť.
   _____________________________________________
   Ešte jedna vec – raz si dal do komentárov drastické video okrajinského nacistu ako sa s kolegom „venuje“ ruskému zajatcovi. Nebola tam vidieť tvár toho zvera ale podarilo sa mi zistiť jeho meno a rámci akej jednotky či skôr skupiny pôsobí a z toho aj vyplýva čo musím v tejto veci urobiť.

   • Israismael

    Vyhýbajte sa všetkým lupičom ľudskej povesti, rovnako ako hrubohmotným vrahom!,, Abdrushin“..

    V poslednej dobe vidíme všade bujnenie zla a z toho plynúce ďalšie ohavnosti. Jednou z nich je ohováranie, no a z toho potom plynúce udávanie ,spinenie ktoré sa dokonca dnes legalizuje a ospevuje ako ušľachtilá občianska povinnosť. Samozrejme Božie zákony sa nedajú takto oklamať rozumárskymi vývodmi a stále platí, že čo človek zaseje, to tiež zožne. A tento zákon sa nepozerá pod akou zámienkou či úradom ste niečo vykonali, je to nestranný Boží zákon vždy aktívny od počiatku vesmíru, a svetov .

    Prozápadná nenávistná háveď (a to hlavne v médiách hlavného prúdu to vidieť úplne najviac) , pospinuje svojou nenávisťou ľudí , a to bez toho, aby ta háveď tušila, že tým uvaluje na seba ťažkú ​​karmu,, vraždy“ (morálna vražda) a,, krádeže“ (povesti, cti)..

    Abdrushin :

    K vlastníctvu človeka patrí tiež ešte jeho povesť, verejná vážnosť, jeho myšlienky ako duchovné vlastníctvo, jeho osobitosť i dôvera, ktorú požíva u druhých, a keď nie u všetkých, tak predsa aspoň u toho či onoho!
    Dnes sa spini kde sa spinit dá, na Putina, na Rusko a aj na ľudí ktorí sa prebudili…. a ta hnusná háveď bezduchych stratených ľudí pre nové milenium tisicrocnej Ríše, bezbožných a zatratenych na večnosť, berie prebudenych ľudí a ktorí vedia kde je Pravda s veľkým P, za dezolatov a pod..

   • Urob čo máš, lebo nepotrestané zlo je to, čo nás gniavi. Medzi trestom a pomstou je fiktívna hranica hranica „byť nad vecou“ – nazvyme to verejný dozor! Zločiny nemôžu byť premlčiavané, pretože sa potom hromadia!

    • Zločinu je potřeba předem zabránit jeho předvídáním ,informováním sebe i ostatních o něm. Sami mu ale napomáháme a zjednodušujeme jim konat na nás zlo svou nečinností a přihlížením . Odstraň příčinu zmizí následek . Léta , až několik generací tady tolerujeme ,volíme a živíme zločince a doufáme v jejich potrestání .Příjmáme všechno co nám podsouvají včetně technologií o kterých víme že nám škodí. Sami si to děláme že se tu hromadí“ špína“. Jsou mazaní ,ví jak kličkovat.

  • Díky moc za zdílení, hned jsem posunula dál a samozřejmě podle MSMédií to davy, které je bezmyšlenkovitě sledují,chápou jako prohru Ruska,

   Díky taky za příspěvek Achnatona…:)

  • Niečo podobné vyprovokoval aj Erdogan v Turecku – aby mohli prebehnúť čistky v tureckej armáde = upevňovanie moci. Provokatívna schéma.

 2. Letecká mapa světa z r. 1943

  https://vk.com/windhistory?z=photo-193717914_457293768%2Fwall-193717914_36262

  Je na nej znázornený skutočný tvar nášho sveta?

  • Paráda je v tom, že už to chápe niekto, kto to chápať má! A vie s tým niečo urobiť! Pozitívna správa! Ďakujem Magduš!

 3. Obhájca pravdy

  Ak by si chcel niekto urobiť oveľa lepši obraz o tom , čo sa stalo s Titanicom a čo všetko sa udialo , keď sa potápal , mal by so prečítať knižku Das Titanic Attentat od
  nemeckého spisovateľa píšuceho knihy faktov Gerharda Wisnewskeho . Tento autor išiel do úplných detailov , v archívoch vyhľadal výpovede cestujúcich na Titanicu , ktorí prežili a vyhľadal ďalšie zaujímavé až zarážajúce fakty , ktoré dokazujú jednoznačne , že Titanic sa nepotopil v dôsledku zrážky s ľadovcom . Táto kniha má 420 strán a dôkladne som ju preštudoval . Je tiež doplnená mnohými obrázkami .

  • Ja som si zas nedávno vypočul takúto analýzu o: „2023-06-21 Procesy pod rouškou: Titan, Titanic a Concordia – jde o pouhé „náhody“ nebo o programování příštích událostí?“.
   A netýka sa len Titaniku.
   Zatiaľ pre mňa najzaujímavejšia analýza, ktorú som počul/čítal. Je dosť dokumentov o skaze toho parníku ale myslím, že všetky vznikli kvôli zavádzaniu ľudí – ak nie všetky tak väčšina z nich.

   https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2023-06-21-Procesy-pod-rouskou:d

 4. Bola aj hypotéza, že šlo o poistný podvod… Ťažko povedať kde je pravda, no preskúmanie vraku by mohlo čiastočne niektoré domnienky potvrdiť alebo vyvrátiť.

 5. Objektívne
 6. Obhájca pravdy

  Áno , mohlo ísť aj o poistný podvod . V knihe Das Titanic Attentat je detailne vysvetlené , prečo to mohol byť , a s veľkou pravdepodobnosťou aj bol , aj poistný podvod .

  • Všade ide o peniaze, aj dvojičky, aj projekt Mesiac atď. Peniaze sú vynikajúci nástroj aj na preverovanie charakterov, čo sme zač.

   Autor Gerhard Wisnewski sa venuje tiež týmto témam podobne ako Jan Van Helsing vo svojich knihách čo nesmiete vedieť a podobne.

 7. Milión Čečencov v Moskve – to komu drbe!
  Rusi permanentne lifrujú kaukazských imigrantov do pi.e!
  A už vôbec ozbrojenci! Však si spomeňte na čečenskú vojnu – začatú CIA z Osetska!
  Názor – ty si prosto idiot! Ale budeš to tu zasierať, lebo ti to redakcia dovolí! Toto informačné pole je účelovo toxické!
  Kto živí ten milión Čečencov! A kde každý deň serú – ty debil! Ale sprostí ľudia zožerú všetko, a ty už vieš, akí sprostí ľudia čítajú Badatela – a to bude môj dôvod odísť odiaľto! Nebudem hádzať perly sviniam! Prečo musím reagovať ja a nezareagoval jediný normálny človek tu?! OK! Už to tu mám v pi.i! Názor = oplan – ty nie si podstatný – podstatné je to, že tu na teba v tomto prije.anom fóre nikto nereaguje! Ja tu končím nie kvôli tebe, ale kvôli idiotom tu!

 8. Teraz sledujte význam slov!

  „V ďalšom klipe, sa Titan OceanGate rúti k morskému dnu, keď sa začne rozpadávať. Kov po implózii exploduje a po plavidle nezostane ani stopa. „Trup okamžite zohreje vzduch v ponorke približne na teplotu povrchu Slnka a stena kovu spolu s morskou vodou roztrhá plavidlo, a to všetko približne za 30 milisekúnd,“ píše sa v popise“
  https://www.cas.sk/clanok/2813121/desive-posledne-momenty-ponorky-titan-na-videu-koniec-prisiel-za-menej-ako-sekundu/
  ———————-
  Ešte raz – REPLAY – “ Kov po implózii exploduje“ – to je princíp jadrovej bomby – ktorej niekto výbuchom stlačí dve podkritické množstvá – aby následne došlo k explózii.

  Mohol to byť pokus, ako sa priblížiť k energii nulového bodu! T. j., že aj kus slamky má v sebe toľko energie, že dokáže rozmetať Zem!

  Redakcia???

  • Čiže principiálne – ako presadiť paradigmu energie nulového bodu – teda, že energia sa už nemusí vyrábať z rádioaktívnych prvkov. Pretože energia je všade! Čiže srať aj na uhlíkovú stopu! Čiže keď budem veľmi chcieť – túto Zem zničím aj jedinou cigaretou! Akurát, že ju nevyfajčím!

  • Čo my? Ak by niekto chcel robiť pokusy s tlakom a implóziou/explóziou, načo by do tej ponorky dávať ľudí? To sa dá robiť aj bez ľudí.

   A koľko má v sebe energie slamka? Jednoduchý vzorec: E=mc^2. Tú energiu uvoľníte rovnakým množstvom antihmoty, takže na uvoľnenie energie jednej slamky vám stačí polovica antislamky.

   • Tí ľudia – sú emocionálny vektor. Je rozdiel skočiť s padákom osobne a rozdiel zhodiť padák s pytlom niečoho. Preto fungujú letušky – nie stewardi = aby posratí chlapi – ako ja osobne = zákazníci – do toho lietadla vôbec nastúpili! Moja dcéta bola letuška – ale v živote ma nikto do lietadla – ani ona – nenasúka!

    Lebo čo neviem fyzikálne= vôľou, ako subjekt ovplyvniť – je mimo mojej konroly. Čiže to je racionálny strach!

    Teraz inak – aký je rozdiel dať svoj život pod kontrolu pilota – a dať ho pod kotrolu lekára?

   • redakcia: E=mc^2 a antihmota je podvod. Píšem ti to v nádeji že si iba neinformovaný.

    • Tak teda sme neinformovaní. A vôbec nevadí, že to bolo experimentálne dokázané. Máte pravdu, antihmota neexistuje. Je to obyčajná hmota, len s opačným elektrickým nábojom.

     • To čo „dokázali vedci“ pre mňa nie je dôkaz. Dôkaz je iba to čo si viem overiť sám. S antihmotou sa trochu zhodneme. Vieš čo je to náboj? Takzvané jadrové sily sú silné magnety. V hmote je oveľa viac energie ako E=m.c^2. Jeden protón má rádovo ekvivalent pár megaton TNT. Čím je nižšia úroveň hmoty, tým môže mať viac energie. PS: Môžeš mi tykať.

     • Ešte „myšlienkový pokus“ typu E = m.c^2. Máme balónik nafúknutý vzduchom. Odvážime ho, niečo váži. Potom ho otvoríme, balónik lieta, koná prácu. Potom ho znova odvážime, a balónik je ľahší. Záver: Vzduch sa premenil na energiu… 🙂

 9. …vďaka za inf.,,,

 10. Alternativní média budou vždy předbíhat vědu – vědu, která je v mnoha ohledech chybná..

Pridajte komentár

*