Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Samsung predstavil robota Ballie, ktorý sliedi po vašom dome a kontroluje elektronické zariadenia


Print Friendly, PDF & Email

Samsung predstavil robota Ballie, ktorý sliedi po vašom dome a kontroluje elektronické zariadenia

(Ethan Huff, Natural News) V pretekoch s Amazonom o to, kto prebije nové dno, spoločnosť Samsung predstavila nového špionážneho robota s názvom „Ballie“, ktorý sa pohybuje po domoch ľudí a sleduje a počúva všetko, čo robia, pričom ovláda všetky ich ostatné elektronické zariadenia.

Ballie bol prvýkrát predstavený už v roku 2020 a najnovšie má veľkosť približne ako bowlingová lopta na kolieskach – predtým bol len o veľkosti tenisovej loptičky.

Špionážne zariadenie obsahuje aj vstavaný projektor, ktorý dokáže zobraziť virtuálny video hovor, cvičenie jogy alebo čokoľvek iné, čo si používateľ želá premietať na stenu alebo strop svojo obydlia.

Video nižšie ukazuje, ako Ballie vyzerá a čo robí:

(Súvisiace: Doteraz bolo zariadenie od Amazonu s názvom Echo považované za dokonalý špionážny stroj na odočúvanie a zaznamenávanie všetkého, čo ľudia robia a hovoria.)

Naozaj svet potrebuje ďalšie domáce špionážne zariadenie?

Na nedávnom podujatí CES 2024 spoločnosť Samsung predviedla Ballieho, hoci účastníkom nebolo umožnené vyskúšať si toto sférické robotické zariadenie. Počas predvádzania boli pohyby Ballieho „očividne prísne naprogramované a kontrolované“, ako uviedol Nathana Ingrahama z Engadget.

Ingraham hovorí, že predstavenie robota „prinajmenšom nám dalo obraz o tom, ako si spoločnosť predstavuje využitie Ballieho.“ Inými slovami, prípady skutočného použitia Ballieho sú stále hypotetické, pretože zariadenie je stále vo vývoji.

Herec na veľtrhu CES 2024 požiadal Ballieho, aby pre neho spustil cvičebnú rutinu, následne robot premietol cvičebné video na stenu spolu s hudbou.

„Iste, mohli by ste na to použiť svoj televízor, ale keď jeden z cvikov vyžadoval, aby ste si ľahli na chrbát, Ballie natočil video k stropu, aby herec mohol pokračovať v sledovaní,“ vysvetľuje Ingraham.

Prírodná liečba osteoartritídy

V ďalšom ukážkovom príklade Ballie zobrazil vizuálnu reprezentáciu kvality vzduchu v domácnosti. Tú zistil po pripojení sa na domácu čističku vzduchu. Ballie zobrazil nielen štatistiku pevných častíc, ale aj varovanie, že je potrebné vymeniť filter v čističke vzduchu.

„Snahou je ukázať, že Ballie dokáže komunikovať so všetkými vašimi inteligentnými domácimi zariadeniami a zobrazovať z nich informácie, aj keď samé nemajú displej,“ hovorí Ingraham.

Podobne ako smartfón, Ballie je tiež schopný zobraziť kalendár používateľa, uskutočňovať telefonické hovory a dokonca zobrazovať videozáznamy, povedzme zvnútra „inteligentnej“ chladničky Samsung alebo spred vchodových dverí získané z kamery v „inteligentnom“ zvončeku.

„Je to roztomilé a bolo zábavné vidieť Ballieho, ako sa sebavedome kotúľa po podlahe predvádzacej plochy. Nemôžem si pomôcť, no myslím si, že to tiež rieši presne nulu problémov z reálneho sveta,“ poznamenáva ďalej Ingraham.

Podľa Samsungu budú prvé funkčné zariadenia robota Ballie v predaji koncom roka, no nie všetci, vrátane Ingrahama, sú presvedčení, že sa skutočne zrealizujú.

„Nie som o tom úplne presvedčený, pretože sme videli veľa podobných projektov zapadnúť do stratena, ale rozhodne tomuto malému robotu fandím,“ napísal Ingraham.

Najnovšia verzia Ballieho prezentovaná na CES 2024 obsahuje priestorový snímač LiDAR a 1080p projektor s dvoma šošovkami, čo umožňuje robotovi premietať filmy, videohovory a „pozdravy“ na okolité povrchy.

Video zobrazené počas prezentácie zariadenia zobrazovalo Ballieho, ako pozdravil používateľa, ktorý sa práve vrátil domov z práce či prechádzky, premietaním slova „Welcome“ (vitajte) na stenu.

Najnovšie správy o špionážnom úsilí technologického priemyslu nájdete na stránke Watched.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na kerú pi.u sú vám takéto roboty, keď boľševici už vymysleli – KOMISIE!!! – ktoré vám budú takto sliediť po bytoch-domoch – v záujme /poisťovní/ – aby ste mali elektroinštalácie „bezpečné“ – čo nie je nič iné, ako sociálny experiment – koľko klientov napr. ZSE distribučnej je ochotných vzdať sa domovej slobody! FUCK! Osobne ich posielam do pi.e! Už to, že to nazvú komisia! Akože komisia je nad zákon! Zabiť to!

 2. Objektívne

  Užívateľ toho zariadenia ho musí do všetkých služieb prihlásiť sám, až potom ho môže špehovať. Samé sa to nepripojí a to ani do wifi keď nepozná jej heslo. Mnohí to ale s radosťou urobia.

 3. Elektronek bol stokrát lepší výrobok a naviac nerobil ľuďom žiadne špinavosti lebo bol sdelan v CCCP pre ľudí ako pomocník. To na Západe a na Východe nedokážu – preto vyrábajú samé šmejdy. A v podstate je to o tom, že šmejd dokáže vyrobiť len šmejd ako hentoho robota Samsunga.

 4. Na spionaz prilis velike a pak by me zajimalo jak se do domacnosti dostane skrze dvere. 😀 Pokud ho nevpustim a to neudelam pak ma smulu. No a co by jako mel ovladat starou pracku ROMO na jeste fyzicke knofliky, par zarovek a jeden nepouzivany stary mixer eta. Jine potrebice nemam a nepotrebuji. PC mam v praci a doma mechanicky stary budik po rodicich. Nejaky zmateny clanek co sice stle pise o videu ale zadne jsem nenasel.

  • Nuz tento rok bude zrejme tvrdym! Psychopati satanski stracaju vladne babky po celom svete, takze musia pritlacit pred majom na pilu a vyuzit vystraseni a zhypnotizovani plebs na pretlacenie svojich planov proti nespolupracujucim vladam ci tym, kt stracaju podporu! Pandemicka dohoda je ich prvy ciel! Potom sa zacne vrazdenie vo velkom!
   https://skspravy.sk/svet/globalizacia/cirkus-wef-davos-2024-ich-jedinym-cielom-je-masivne-znizit-svetovu-populaciu/

   • Objektívne

    Na odkaze z toho dokumentu je zujímavá predikcia nárastu počtu obyvateľov na planéte. Rastie rýchlosťou 2.1% / rok, alebo každých 33 rokov sa zdvojnásobí. Ak by sme to počítali takto od súčasnosti, tak v r.2090 by malo byť na planéte 32 miliárd ľudí a v r. 2156 128 milárd.

    • Miroslav Čižmár

     V roku 2200 nás bude 500 miliárd.

     • Rok 2200 ma nezaujíma ci bude to už budem mŕtvy mňa zaujíma ci ta údajná depopulacia bude alebo nie v najbližších rokoch

     • Miroslav Čižmár

      Je to okultný rok dvoch hadov. V tomto tisícročí sú len tri. Pandémia bola v druhom.

    • Tá predikcia je taká hlúpa ako každý teorém o nekonečnom raste na konečnom priestore planéty. Je ich plná ekonómia a iné pseudovedy.

    • Každá populácia v uzavretom systéme vždy rýchlo narastie a potom buď osciluje okolo svojho ustáleného maxima, alebo začne znova klesať až úplne vymrie. Sú len tieto dve možnosti, žiadna iná nie je. Aj keby pôrodnosť bola 100. Populačný rast je vyjadrený rovnicou Xn+1=rXn * (1 – Xn), pričom r je pôrodnosť. Je to jedna zo základných rovníc Teórie Chaosu. Populačný rast má takú zaujímavú vlastnosť, že ako sa zvyšuje pôrodnosť, tak celková populácia začne oscilovať medzi dvoma hodnotami, potom medzi štyroma, 8, 16, 32 atď. Ale s ďalším zvyšovaním sa môže opäť ustáliť znova zrazu na dvoch hodnotách. Týmto „rozdvojeniam“ sa hovorí bifurkácia a interval medzi bifurkáciami je jednou z matematických konštánt. Jej hodnota je 4.669. Video o tom v angličtine napr. tu: https://www.youtube.com/watch?v=ETrYE4MdoLQ

     • Někde psali,že na naši planetu se inkarnuje maximálně 10 miliard duší Víc už prý ne.

   • Prečo doteraz nevypustili vírus ktorý zabije 7.5 miliárd ľudí a zvyšok si nechajú elity na obsluhu nevedia takýto vírus v laboratóriách vyvinúť prečo to ešte doteraz neurobili?

    • mariankosnac

     Pretože ľudia sa vedia proti vírusom brániť hygienou, dezinfekciou všetkého a aj tie hnusné respirátory vírus čiastočne eliminujú. Keď elity niečo vymyslia, ľudia to skôr či neskôr odhalia a vymyslia si obranu. Jediná účinná depopulácia je vyvolať svetovú vojnu a/alebo hladomor.

  • mariankosnac

   Nejaké videjko v článku je ale ani som na to neklikal, nejak nemám chuť vidieť to. Asi máš staré zariadenie – prehliadač, mne sa na starom Androide 4 tiež nezobrazujú veci zo siete X.

   Kak se do domacnosti dostane skrze dvere. Pokud ho nevpustiš – no jednoducho, ty ho nevpustiš ale deťúrence či vnúčence po ňom budú túúžiť a dovlečú ti ho do baráku. Kde sú tie časy keď nám stačilo tamagoči a škrečok.

 5. VIDEO: Robert Fico před cestou do Užhorodu prohlásil, že Ukrajina bude muset pro dosažení míru udělat územní ústupky a do NATO vstoupit nemůže, protože by zatáhla alianci do přímého střetu s Ruskem. Slovenský premiér by si měl dát pozor, aby se na Ukrajině nestal obětí atentátu, obávají se jeho fanoušci
  “ Tento týden se má slovenský premiér vydat na státní návštěvu Ukrajiny, ale nepocestuje do Kyjeva, ale pouze do Užhorodu, kde se má setkat se svým ukrajinským protějškem Denysem Šmyhalem.
  Předá mu informace o humanitární pomoci, kterou je Slovensko připraveno poskytnout Ukrajině, ale zopakuje mu, že slovenská vláda a armáda již Ukrajině žádné zbraně a ani munici nedodají. Rovněž se bude mluvit o vstupu Ukrajiny do EU, který Slovensko podpoří, pokud Ukrajina splní všechny přístupové kapitoly, z nichž v této chvíli nesplňuje ani jedinou. Pokud jde ale o snahu Ukrajiny o vstup do NATO, tak ten Slovensko nepodpoří a zablokuje, protože ve vstupu Ukrajiny do NATO je neúnosně vysoké riziko, že by Ukrajina dříve či později nějakou protiruskou provokací zatáhla NATO do přímého střetu s Ruskem.
  Jak už jsme o tom psali na Aeronetu před delším časem, jakmile by Ukrajina byla v NATO, v tom okamžiku by Kyjev ztratil veškeré své poslední zábrany a s vědomím, že teď už se mu jako členovi NATO nemůže nic stát, by provedl nějaký útok proti Rusku, např. pokus o průlom na Krym. Rusko by zaútočilo v odvetě na Ukrajinu a v tom okamžiku by Kyjev aktivoval článek 5 smlouvy NATO a zemím aliance by nezbylo nic jiného, než vytáhnout do války proti Rusku, tentokrát už otevřeně, bez prostředníka a napřímo.

  Do redakce jsme dostali o víkendu hned od několika čtenářů ze Slovenska emaily, že mají obavy o Roberta Fica, že by neměl na Ukrajinu jezdit, protože jeho výroky o Ukrajině jsou na banderovských serverech a sociálních sítích na Ukrajině komentovány s výhrůžkami likvidace a s výzvami, aby byl odstraněn jako Putinův pes a agent Kremlu, který škodí Ukrajině.
  Tyto výhrůžky padají pravidelně na banderovských telegramových kanálech i na Donalda Trumpa, Tuckera Carlsona a další americké komentátory a politiky, ovšem ti samozřejmě na Ukrajinu nejezdí a nemají v plánu, že by tam jeli. Ficovo sobotní prohlášení, že Slovensko zablokuje vstup Ukrajiny do NATO, bylo na ukrajinských Bandera sítích komentováno velmi ostře a i v naší redakci považujeme cestu Roberta Fica na Ukrajinu za potenciálně vysoce rizikovou a nebezpečnou.

  Kromě Fica existuje ještě jeden politik, kterého fanatičtí Banderovci a podporovatelé války na Ukrajině nenávidí ještě víc, a to je Viktor Orán. Jenže ten na Ukrajinu ani omylem a ani náhodou jet nechce. Možná i proto Ficova cesta povede jen do Užhorodu a ne až do Kyjeva, což může ukazovat na bezpečnostní obavy okolo realizace celé akce. Fico má do Užhorodu dorazit už ve středu 24. ledna, přesně měsíc před dvouletým výročím ruské invaze na Ukrajinu.“
  https://www.infovojna.bz/article/video-robert-fico-pred-cestou-do-uzhorodu-prohlasil-ze-ukrajina-bude-muset-pro-dosazeni-miru-udelat-uzemni-ustupky
  ——————–
  Ozaj nerozumiem tejto Ficovej „misii“, keďže existujú diplomatické nóty!

  • Ešte je tu taká možnosť – „zvrátená“ – vychádzam z historickej skúsenosti, že banderovci unikali zo SSSR CEZ SLOVENSKO!!! – že Fico tam ide dohodnúť tajný evakuačný-únikový koridor pre kyjevskú bandu Zelenského! V pozadí naozaj môže existovať takýto scenár, ktorý by zároveň pomohol Putinovi zbaviť sa fašistických hlaváčov na Ukrajine – BEZ BOJA!!!, Západ by ich potenciál zachoval u seba /všetci rozvratníci Ruska vždy unikali na Západ/, a vznikla by situácia na vyjednávanie o mieri s Ruskom – hoci s ukrajinskými nacionalistami, ale už nie s touto sionistickou bandou! ???

   Takže z tohto pohľadu by sa mohol Fico na Ukrajine cítiť bezpečne, pretože keby teraz na Ukrajine Fica zavraždili – zez Slovensko neprejdú!

    • Tu je PDF
     „Příslušníci UPA se však při svých přesunech snažili místním vysvětlit, proč je pro ně komunistické totalitní zřízení a potlačování práv na vlastní sebeurčení, navíc za dlouhodobého používání drastických metod, skutečně smrtící hrozbou.Na Slovensku se tak objevil protikomunisticky smýšlející činitel, který svým půso‑bením vyvolával otázky v řadě oblastí. Jednou z nich byla rovina politická. Komunis‑tická strana Československa (KSČ) řídící se oddaně příkazy z Moskvy dobře věděla, že příchod banderovců, obdobně jako volyňských Čechů, kteří měli přímou zkušenost se sovětským způsobem nakládání s lidmi a tamější, celkově tristní životní úrovní, představuje pro její mocenské záměry hrozbu.Komunisté ve všech zemích, kterých se činnost banderovců dotkla, reagovali velmi podobně – najít si nepřítele a vhodný terč pro ně bylo výhodné a banderovci tomuto záměru posloužili dokonale. Veřejné mínění ovládali nejen skrze možnosti, které jim nabízela vládní účast a klíčové resorty obsazené komunistickými ministry, ale napří‑klad i odměnami, jež mohla veřejnost za nahlášení pohybu banderovců získat (i zde nacházíme v archivních materiálech doklady o tendenčnosti při jejich přiznávání). Zarážející je i to, jak velitelé Sboru národní bezpečnosti (SNB) přistupovali k úkolu eliminovat přecházející banderovce. Kromě tohoto jinak z vojensko ‑bezpečnostního hlediska jasného rozkazu se řídili i dalšími politickými zadáními a setkáváme se i s hlášeními přímo na sekretariát KSČ, nikoliv na příslušná ministerstva, tedy vnitra či obrany.V roce 1947 se společenská atmosféra proměnila i v důsledku politické krize a pnutí mezi komunisty a ostatními nekomunistickými stranami ve vládě Národní fronty. V tomto politickém rozpoložení se odehrával nejvýraznější přesun několika posledních bojeschopných sotní banderovců přes Československo. Jádro poválečného odporu UPA bylo na území dnešní západní Ukrajiny, odpor v jihovýchodním Polsku se ale také dlouhou dobu nedařilo pacifikovat. Polské specifikum spočívalo i v tom, že tam existovaly ještě další protikomunistické organizace. Postupem času, jak se da‑řilo je potlačovat, přišla na řadu i UPA. Po odsunu ukrajinské menšiny z míst střetů ztratili banderovci svoji přirozenou lidskou a materiální základnu. Právě to byl im‑puls k jejich posledním přesunům, které zasáhly i původně téměř zcela nezúčastněné Československo.Banderovci překročili hranice Československa bez povolení a při svých pohybech se dopouštěli i násilných skutků (zejména v přestřelkách) či v častějších případech majetkové trestné činnosti. Avšak ještě velmi dlouho po skončení všech bojových ope‑rací se stali i jakousi součástí účelově budovaného politického a propagandistického mýtu, Moskvou a komunisty ve všech zemích střední a východní Evropy nadiktované‑ho nazírání na jejich činnost. V Československu se to dělo již před převratem v únoru 1948, přičemž mnohé mocenské postupy a metody byly z perspektivy KSČ navázány i na události, které se přímo týkaly zásahu proti banderovcům, a to jak na úrovni střetávání se s ostatními politickými soupeři v rámci vlády Národní fronty, tak na stránkách tisku.“
     https://www.ustrcr.cz/wp-content/uploads/2019/06/SI_34_s118-144.pdf

  • holistický prístup

   Maroš,

   takže:
   do „EÚ“ – áno
   do „NATO“ – nie
   predsa „EÚ“ je „NATO“

   podpora zločincov – ÁNO
   podpora bieleho našinca – NIE – z tých s potešením na príkaz svojho pánička vyrába otrokov – aj bez strechy nad hlavou

   tak ako je to s FICIAKOM?!?

 6. WEF vyzývá světové lídry, aby v případě Trumpova vítězství anulovali výsledky voleb v USA

  https://aktax.cz/wef-vyzyva-svetove-lidry-aby-v-pripade-trumpova-vitezstvi-anulovali-vysledky-voleb-v-usa/

  • Israismael

   Sme vo vojne medzi dobrom a zlom. Buďte ochotní to tak vnímať .. Buďte ochotní bojovať až do smrti ak ide o vaše ľudské práva . Buďte ochotní dať do toho boja všetko. Buďte pripravení brániť svoju slobodu. Buďte pripravení postaviť sa za svoje. Buďte pripravení byť aj zradení,lebo zradcov je veľa a oni nespia a budú na ľudí kydať . Sme vo vojne, stojime v tom všetci spolu.
   Zuzana máš pravdu najviac zradcov je u hegemona v USA ,a aj preto hegemon bude musieť ísť na kolená v tejto pozemskej bitke dobra a zla ..Nikdy viac už nebude môcť robiť Amerika po svete toľko nešťastia a zrudnosti svojou prefikanou tvarou a politikou ..Všetko sa tento rok ,maximálne budúci odhalí ..Sme vo vojne medzi dobrom a zlom ..

   • Israismael

    Sledujte liberalizmus a liberálov ,lebo tento ich svet je nezlucitelnym s Božou vôľou tu na Zemi ..Je však aj iné zlo a temno ..Všetko treba pozorovať a vlastným skúmaním hodnotiť ..Veľa napovedia a prezradia agendy skupín ,či politických zoskupení ale aj jednotlivcov ,kto akú má agendu a čo s tým sleduje voči ľudstvu a svetu …Ešte raz opakujem sme vo vojne medzi dobrom a zlom ..trvala veľa rokov a nic nové akoby neoznamujem ..ale táto vojna je konečná ..A pozemské svety sa budú otriasat pri tejto vojne tiež …

 7. B.RATNIKOV:Technologie vstupu do cizího vědomí byla známá v Rusku už před 100 lety aj. – cz dabing.

  Že by plandemia19 nebola len čisto umelo vytvorenou plandémiou ale mala aj inú, hlbšiu príčinu?
  Že by mal ten „vírus“ okrem fyzického aj čisto energetickú podobu a bol akýmsi prirodzeným nástrojom mechanizmov planéty, ktorým sa sama bráni pred úplným energetickým zamorenim nízkymi energiami a v istom bode sama začne so selekciou? Že by Elity o tomto vedeli a stačilo im len dostať ľudstvo na nízku vibračný úroveň aby sa – a teraz pozor (!) planéta sama zbavila ľudí fungujúcich na nízkych energiách? A tiež – dá sa planetárne vedomie uchlácholiť človekom, ktorí chce riešiť Zlo vlastným spôsobom vo svete bez ohľadu na to čo na to „povie“ sama planéta napojená na Zdroj – Boha? Ospravedlní jeho nenávisť k jedným a podmienenú lásku k iným (a pod.) Nechá ho nažive spolu so svetlými ľuďmi keď jeho astralne telo je plné nízkych energií? Alebo ho „pošle“ tam kam podľa B.Ratnikova odídu na ďalší a ďalší coronavirus všetci čo nebudú mať dostatočne čisté chcenie, myšlienky a činy? Bude to tak ako písal Israismael, že všetci ľudia s temným energetickým poľom (a bude to vo veľkom) fyzicky zomrú?
  Je možné,, že zjednodušene povedané Elity tento mechanizmus samoočisty planéty poznajú a už ho len z ich strany stačí využívať a udržovať ľudí v nízkych vibráciách aby sa zbavili miliárd ľudí a ešte sa pritom zviezli – využili tento stav na svoje vyzkumy a plány? A potom ďalšia vec – čo uvedie človeka nazad do duchovnej očisty – vzdelávanie rozumu alebo duchovné vzdelávanie? Nuž vyzerá to tak, že hadi sa tentoraz nevyšmyknú a nenájdu skulinku kde sa ukryť a stále škodiť ľudstvu.

  B.RATNIKOV:Technologie vstupu do cizího vědomí byla známá v Rusku už před 100 lety aj. – cz dabing.

  https://m.youtube.com/watch?v=b710Bxz82BY

  Pridávam sem však aj jeden komentár nachádzajúci sa pod článkom, ktorý dobre ukazuje že je pre každého človeka nebezpečné akýmkoľvek spôsobom kontaktovať z pozemskej úrovne hmotné – astrálne úrovne – svety – „zahrobie“ a snažiť sa pomocou ich energií ovládať iných či nimi akokoľvek narábať (napríklad okutizmus, liečiteľstvo (*) a pod) a to bez ohľadu na to, aké má človek úmysly. A to platí aj v prípade Ruských vedcov a bádateľov, ktorí sú mravne a duchovne uvedomelí.

  Komentár:

  „.. to nadšenie z videa nemôžem s ostatnými zdieľať, pretože zverejnené informácie prezrádzajú hlavne toto:
  čierna mágia sa tu podsúva ako vyspelá technológia, duch človeka a duch planéty sú úplne ignorované, vtláčanie astrálnej roviny do oblasti fyzickej roviny sa pokladá za niečo celkom oprávnené.
  Predošlé vývojové stupne človeka na Zemi boli lemurská a atlantická doba. Lemuria bola zničená tým, že človek bral fyzickú rovinu len okrajovo ako niečo nepodstatné a vystupňoval svoje konanie tak, že astrálne sily celkom ovládli svet. Svet zničil oheň. Atlantída sa vyvíjala tak, že popri vývoju fyzického sveta sa manipulovalo so silami éterickej roviny. Kultúra a kontinent boli zničené vodou. Táto naša poatlantská doba veľmi vehementne vtláča znovu astrálnu rovinu do fyzického sveta a popri tom sa snaží vytvárať vlastné formy života, ktoré majú démonický základ.
  Veľmi mi to pripomína výjav z rozprávky, v ktorej hrdina musel hlavy draka nielen sťať, ale aj spáliť v ohni. Druhému drakovi musel hlavy sťať a potom hodiť do vody. Tretiemu a poslednému drakovi musel hlavy sťať, opáliť v ohni, ponoriť do vody a nakoniec zabaliť do častí svojho vlastného odevu.
  Stále sa točíme len v rovine troch bytostných článkov, pritom najdôležitejším článkom človeka je jeho vedomie seba a morálny rozmer v ňom. Práve tento štvrtý článok nastupuje svoj vývoj do tej miery, že postupne ovládne ostatné tri články. Viete si predstaviť, že k zmene postoja súčasného ľudstva príde nejakým „prebudením sa“ a pritom pokračovaním v spôsobe života, na ktorý sme si tak zvykli? Ja nie.“

  • Israismael

   Áno zmena príde nejakým prebudenim sa ,som si istý …a bude to potom po veľkom prebudení iný spôsob života ako doteraz …ono musí sa to stať co sa stane …Sú aj strašiaky situácii ,že co by sa údajne malo stať ,ale to nemá nič spoločné s božou rukou ..alebo predsa áno ? Že v posledných časoch by malo aj temno slúžiť ,samozrejme nevedome SVETLU tými akciami ktoré chce uskutočniť ?…(však samé temno odstráni temných nejakými hroznými akciami či činmi ,ale ľuďom čo majú pozitívnu energiu ku SVETLU sa nestane nič,budú nejakym riadeným osudom mimo nebezpecia)
   Tu je niečo možno hodne zaujímavé :
   https://tadesco.substack.com/p/satanisticka-skupinova-mysl-bude
   Ale nie je to moja šalka kávy ,dávam to sem pre zaujímavosť že čo môžu eventuálne chystať temní tohto sveta …

   • Tadesco je humorný web nič z toho co tam píšu sa neodohral teda žiadna GESARA a medbeds nepridu

    • Israismael

     Súhlasím ..však som aj napísal že čo som dal link je len preto lebo je možné že globalisti a elity môžu niečo chystať v krátkom čase ..a tam sa mi to zdalo celkom dobre napísané ..

  • Objektívne

   Elity sa nehrajú na karmu. Fyzicky zomrú všetci, ktorí si nepostavia úkryt, alebo nebudú mať tak veľké šťastie, že sa ich ničenie veľmi nedotkne, aspoň v tej prvej fáze. Rôzne ezoterické spolky nás ale presviedčajú, že my žijeme večne.

   • Žiť večne – to je možné ale len ako Duchovia v Duchovnom svete ktorý je večný a nemenný. Fyzické Hmotné telo a duša – to jest tiež hmotné – jemnejšie a fyzickými zmyslami nepostrehnutelné telo podliehajú časom smrti – rozkladu – nedá sa v nich žiť večne. Tieto dve smrteľné telá sú z hmoty fyzického – hmotného a jemnehmotného vesmíru, ktoré sa ako svety tiež po určitom čase/cykle rozložia. Jedine to tretie telo – duch je zo substancie, ktorá nemá nič spoločné s hmotným a ani jemnehmotnym vesmírom pretože je do nich len zoslaná z duchovného sveta za účelom duchovného vývoja a po niekoľkých životoch na Zemi sa má vrátiť späť do duchovného sveta ale už ako vyvinutá duchovná osobnosť. Ale nie každý duch vyvíjajúci sa v hmotných svetoch teda- vo vesmíre sa stane večný a vráti sa po vývoji v hmote nazad do večného duchovného domova.
    Každý má na to „výbavu“ a je to aj jeho cieľ vývoja vo vesmíre – v hmote aby sa vrátil „domov“ ale musí sa správne vyvinúť lebo inak sa nebude môcť oddeliť od svojich hmotných energetických tiel naviazaných na hmotu vesmíru, ktorá sa v istom období začne akoby strácať – miznúť – rozkladať sa na základné prvky v rámci cyklu života vesmíru. Ak v tom období nebude duch dostatočne vyvinutý – svetlý ale bude mať temné ťažké energetické telo – jemnehmotný obal tak s ním bude zviazaný natoľko, že z neho neunikne mimo Hmotné svety nahor ku Svetlu ale bude s ním zničený navždy. V podstate milióny rokov vývoja ľudského ducha vo vesmíre vyjdú nazmar.
    Duch človeka však nebude zničený úplne ale bude za cca 1000 pozemských rokov v procesoch rozkladu hmoty vesmíru akoby rozkódovaný, zmršti sa napokon do podoby v akej prišiel z duchovného sveta do vesmíru za účelom vývoja. Potom sa nasledkom jeho ľahkosti vznesie nazad hore ako duchovná iskra a po čase sa môže jeho vývoj po opätovnom Zhora riadenom klesnutí do hmoty – vesmíru opakovať. Ale už to nebude tá osobnosť čo bola predtým – čo nezvládla svoj vývoj – tá navždy definitívne zahynula v rozklade spolu z hmotou vesmíru. Už sa bude môcť vyvinúť pre večný život iná.

    • Objektívne

     Keď už hovoríš o tých cykloch… To, čo sa deje teraz sa dialo aj pred zánikom Atlantídy. Noe už 120 rokov pred udalosťou prorokoval, že k nej dôjde a snažil sa ľudí obrátiť k dobru. Bohužiaľ nebol úspešný. Z toho sa dá dedukovať, že naše snaženie nebude veľmi odlišné. Newton strávil 50 rokov svojho života napísaním 4500 strán, ktorými sa snažil predpovedať koniec sveta. Jeho dokumenty dnes existujú v Hebrejskej národnej knižnici, kde nedávno našli zdrap papiera s dátumom 2060.
     Existuje len jedna cesta a jedno telo poznania, na ktoré Boh chce, aby sme sa vyvinuli. My, samozrejme, máme silu slobodnej vôle, ktorá sa niekedy vyvinie do deštruktívneho správania. Po 12,000 rokoch slobodnej vôle sa však buď vyvinieme, aby sme pochopili, ako
     vesmír skutočne funguje, alebo budeme my a naša spoločnosť vymazaní z povrchu Zeme iba za jeden deň! Len veľmi málo z nás, ktorí prežijú, budú tí, ktorí vytvoria ďalšiu civilizáciu, v dobrom aj zlom. Cielom vývoja nie je snívať o iných dimenziách kam sa ľudia presunú, ale je to o poznaní toho, ako v skutočnosti funguje vesmír, že existujú dlhé cykly a pri ich konci dochádza k deštrukcii celého environmentu.

     • Mě se zdá,že možná i naši tvůrci či dohližitelé se učí,jak s lidstvem pracovat.
      Vždyť je to pořád dokola.Nejdřív primitivní společnosti,pak se sem tam objeví nějací učitelé,kteří možná že zištných důvodů urychlí vývoj.
      Náboženství,že začátku čisté,upřímné,poté infiltrované negativními entitami.Postupné přejímání moci nad bdícím obyvatelstvem,války,zbrojení,velké války utrpení milionů…..
      Existuje vůbec cesta jak z toho ven? Může se objevit společnost maximálně spravedlivá pro všechny,jak zajistit,aby lidí nepodléhali svodům čertíků?
      Bílá rasa dle VK jsou válečníci.Proto asi ta její cílená likvidace.Má vyšší inteligenci a vymýšlí stále fundovanější metody likvidace domělých nepřátel a planety.
      Co kdyby teď se rozjel nový pokus,kdy by se zbytek lidstva ,třeba po velké epidemii připojil k nějakému centrálnímu computeru,trochu se vyladil a myšlenky lidí by byly drženy v šachu.Nějaký restart, odstranění „virů „.Třeba to tu už bylo a nepovedlo se.

     • Pohoda

      „Mě se zdá,že možná i naši tvůrci či dohližitelé se učí,jak s lidstvem pracovat.“

      Skvelé, dávajte si takéto otázky, otáčajte, kombinujte a dopátrame sa k nejakému čiastkovému výsledku.

      Simulácia, škola. Celá história stále dokola. Planéta 0. Zložíme skúšky ? Každý sám za seba, žiadne ľudstvo, národ. Každý sám za seba sa bude zodpovedať. Cesta ven = Iný matrix.

      Pustíte si do bytu neandrtálcov, kanibalov ? Plus mínus autobus to sme my pre iný vyspelý vesmír. Detičky v jasliach (česť výnimkám), čo keď už nevedia čo od „blahobytu a dobroty“, sa začnú okrádať, zabíjať, miesto toho aby sa učili, spoznávali, zdieľali v mieri a pokoji, tolerovali sa. Ale to aj v biede, v podstate skoro neustále. Ale to všetko sa treba tiež naučiť. Niekde.

      Tipujem, že v tomto roku sa „výučba“ velice zintenzívni. A tí, čo teraz poskakajú na protestoch, budú naháňať a brať zodpovednosť do vlastných rúk. Teda čo ešte prežijú novú „hru na pandémiu“. Lebo im bude podozrivé, že iba oni šmakuládoví, budú akosi odpadávať. Nebude treba žiadne vyšetrovacie komisie. Ešte aj uniformovaný, keď im budú deťúrence akosi ubúdať, to zoberú do vlastných rúk.

      Kto čo sial, to bude žať…

    • Israismael

     Výborné ACHNATON ..ono ak by ťa ale chceli pochopiť viacerí, museli by mať informácie a pochopenie z Knihy Súdu Vo svetle Pravdy a navyše museli by aj vedieť kto to napísal to dielo a kto bol On kto to SLOVO spísal pre ľudí..

    • Objektívne

     Prvá časť toho vývoja o ktorom píšeš ako o „výbave“ spočíva v nadobudnutí parapsychologických vlastností ako napríklad psychokinéza, jasnovidectvo, telepatia, paraoptika, okamžitá matematika, vizualizácia, fotografická myseľ… atď. Aby človek nebol hmotný je až ďaľší stupeň vývoja a k tomu máme ešte hodne ďaleko, povedal by som stotisíce, možno aj milióny rokov. Vývojové stupne nie je možné obchádzať, alebo preskakovať. My ako ľudstvo nemáme ani prvú časť týchto schopností, snáď len niektorí jednotlivci a to ovládajú len niektorú z týchto schopností, nie všetky dokopy.

     • Zaujímavé info do „skladačky Poznania“

     • Israismael

      Vypocuj si SLOVO ktoré pochádza z Najvyššieho a bolo prinesené na Zem ..je pekne nahovorene v českom jazyku a zistí čo hovorí PAN cez slovo Abdrushina o jasnovidectve a druhoch jasnovidectva ..nastav si čas 4h 43min v tejto audioknihe :https://m.youtube.com/watch?v=cOtsvoGwcEw&t=31s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D
      Odporúčam však aby si lepšie rozumel pojmom HRUBOHMOTNOST (Zem kde sme teraz )a JEMNOHMOTNOST (kde pôsobia naši zosnulí),ako aj pojem BYTOSTNA SFÉRA (valhala a kde žije kráľ olympu Zeus a tzv Veľkí bytostní ) a DUCHOVNÉ SFÉRY (odkiaľ pochádza naša duchovna podstata duch ,čiže duchovna ešte nie zrelá iskra a kde žijú vyššie v duchovnú aj ľudia ktorí nikdy nemuseli na zem ) a PRADUCHOVNE SFÉRY (najvyššie stvorenie ,kde žijú UPLNE najvyššie vyvinuti ľudski duchovia =pravzory ľudí ) a aby si vypočul toto: čas 5h 18min prehľad stvorenia … https://m.youtube.com/watch?v=wqKT_9Un9NQ&t=19637s
      Tam kde je Boh a božská ríša sa hovorí tiež ale v inom čase …Tie sféry ktoré som ti napisal vyššie sú pod Bozskou ríšou ,začínajúc od vrchu Prastvorenim ,pod Prastvorenim oblasť Duchovna ,pod ňou Bytostne …a až dole k hrubohmotnej Zemi to ide všetko podľa odstupnovania a podľa určitého Božieho vesmírneho kozmického zákona a podľa jemnosti či zhutňovania sfér ..Vypocuj si ten prehľad v trpezlivosti a budeš mať určitú znalosť a poznanie aj keď len postupne sa to dá získať vlastným pochopenim..

     • Objektívne

      Koľko je tých sfér? Prečo by som mal veriť, že ich je práve toľko, koľko hovorí Abd-ru-shin? Iní tomu hovoria dimenzie, hustoty, frekfenčné domény… atď. Ra materiál hovorí o šiestich, AllatRa 36, Amenti 15, Levašov odvodzuje dimenzie od PI, Plejáďania B.Marciniak 9, Rudolf Steiner 7, František Bardon 4… Kto má teda pravdu a prečo?

     • Objektívne: Laubert mluví o 16. Jen pro doplnění.

     • Israismael

      Objektívne treba najskôr svojim skúmaním kto je Abdrushin, ci ma na to právo hovoriť takým slovom ako hovorí a až na základe vlastného poznania spoznáš kto to je… A až potom dôjdeš k presvedčeniu… Skôr nie..

     • Objektívne

      Z odkazu na 2.diel v 4:43 sa hovorí o rebríku do neba. Povedal by som, že je to duchovný pohľad na niečo čo by mal predstavovať rebrík. Vo fyzickej realite to znamená niečo iné a to konkrétne nový Chrám, ktorý má byť postavený v Jeruzaleme. Rebrík do neba je obrovská štvorcová štruktúra, rozmery sú uvedené v Biblii, je to väčšie ako Veľká pyramída v Gíze.

      [Genesis 28:12] A snívalo sa mu a uvidel rebrík postavený na zemi; a jeho vrch siahal do neba; a hľa, anjeli Boží naň vystupujú a zostupujú. [16] Jakob sa prebudil zo spánku a povedal: „Veru, Pán je na tomto mieste, a ja som to nevedel.“ [17] On sa zľakol a povedal: „Aké je toto miesto plné bázne! Toto nie je nič iné ako Boží dom a toto je nebeská brána.“

      Sen bol víziou niečoho, čo sa malo podľa predpovedí stať v jeho budúcnosti, no nebolo ani poňaté kedy. Výrazy „Boží dom“ a „nebeská brána“ sú ďalšie narážky na štruktúru, ktorá sa má postaviť. Druhá zmienka o novom „chráme“ a prvý opis, sa objavuje v spisoch veľkňaza Hilkiáša, ktorý píše ako Izaiáš okolo roku 752 pred Kristom. Tu je nám prvýkrát daný časový rámec, konkrétne „Koniec dní“. Vyzerá to tak, že Hilkiáš použil frázu „dom Jákobov“ ako narážku na Jákobov sen o rebríku do neba, ktorý opisuje Božiu štruktúru. Zisťujeme tiež, že naše prvé spojenie s novým „domom Pána“ bude pripomínať horu, no s niektorými veľmi nezvyčajnými schopnosťami.

      [2:2] A stane sa na konci dní, že vrch domu Hospodinovho bude upevnený ako vrchol vrchov a bude vyvýšený nad vrchy; a budú k nemu prúdiť mnohé národy. [2:3] A mnohí ľudia pôjdu a povedia: „Poďme a vystúpme na vrch Hospodinov, do domu Jákobovho Boha; on nás naučí o svojich cestách a budeme kráčať jeho cestami.“

     • Objektívne

      Pardon, nie v Jeruzaleme, ale v Izraeli. Na chrámovú horu by sa to nezmestilo.

     • Israismael

      No vidíš Objektívne.. Ešte si sa nedostal k tomu presne ako to povedal Duch Pravdy Abdrushin.. Rebríkom sú totiž sféry jedna po druhej a jednotlivé stupne od tejto Zeme, vyššie cez sféru astralnu, jemnohmmotnú, potom ešte vyššie cez bytostne sféry treba ísť, cez Valhalu, do Duchovných oblasti(sfér) kde sa mame my ľudské bytosti, ludskí duchovia vrátiť ako zrelé osobnosti po mnohých skúsenostiach a putovaniach .. Samozrejme nie v ľudských telách sa mame vrátiť , teda nie v pozemských.. V JEDMNOHMOTNOSTI sa vynoríme pre ďalšie bytie a žitie po vynesení zákonom tiaze v jemnohmotnom tele a v Jemno hmotnom svete , To telo ma všetky organy ako oči uši a pod. jemnohmotne, v BYTOSTNOM zas po ďalšom Poznani a vývoji bytostne telo, a nakoniec keď sa odhodil aj posledný obal, teda bytostne telo, môže ľudsky duch ako zrelý človek vojsť domov do Duchovného sveta, oblasti svetla, ako zrelá osobnosť (to je ten radostný návrat stratených synov po dlhom putovaní ako sa píše v biblii) . Je to vždy na základe zákona tiaze a nových obalov čiže tiel pre ľudského ducha.. Tiaz je v každej oblasti iná a jednotlivé tela keď sú ľahké a nie hutné sú vytláčane ako korok na základe tiaze hore do oblasti a tak akoby kráčali po rebríku, vysvihuju sa hore .Poznamka: keď je nové telo po smrti pozemského tela ťažšie klesá do nízkych oblasti temna a keď ľahké tak stúpa hore.. Ale bude telo záleží od stavu ľudského ducha ci žil človek ako temný alebo ako svetlý počas života na Zemi.. Ľudský duch keď je v tele pozemskom ma ešte ďalšie obaly, (tela) ale jemnohmotne a z inej hmoty preto nie sú viditeľné ani hmatateľné a pod.. PRETO JE PODĽA ABDRUSHINA ČLOVEK PREKVAPENÝ ZE ŽIJE ĎALEJ KEĎ OPUSTÍ DUCH POZEMSKÉ TELO A KED ČLOVEK UMRIE HLAVNE U TÝCH JE TO TAK, CO ABSOLÚTNE TOMU NEVERIA A NEZAOBERAJÚ SA DUCHOVNOM . a ten povestný tunel po smrti, ktorý vidia klinicky,, mrtvy“je ten prechod z oblasti do oblasti, postupný ten rebrík (je to urobene stvoriteľom tak ze vnímanie je ako v spánku pri sne a sprevádzani sme svetlými bytosťami, nikdy to nie je tak ze ostávaju ľudské bytosti v nových jemnohmotných telách po smrti osamotene).. Toto je moje krátke vysvetlenie.. V knihe alebo audiokníhe Abdrushina, ktorý bol avizovaný Ježišom ze keď príde On Duch Pravdy ze nás uvedie do všetkej Pravdy je toho omnoho viac a ešte zrozumiteľnejsie.. Tu by som musel popísať veľa strán a to sa nedá v skutočnosti sem napísať..
      Ale toto sa nedá ani vymyslieť a ani nič podobné to BY som musel byť aj ja génius, tak obychany smrteľník… A tak ucelené to popísať ako ON služobník Pana v Knihe súdu. VO SVETLE PRAVDY to už vôbec by nedokázal ziadny vedec, už vôbec nie pobludenec človek všetky tie oblasti, všetky tie zákony a pod popísať… Nikdy za 2 tis rokov nikde nedal žiaden človek toľko absolútnej Pravdy od Boha samého ako Abdrushin sľubovany to Ježišom ze príde tesne pred súdom nad ľuďmi ako Duch Pravdy

     • Bardon, Brunton, Cayce, Drtikol, Minařík, Steiner, Dispenza, Védy, Upanišády, Bhagabavíta, Biblia, Korán, Blavatská, Astrológia, Alchýmia, Chémia, Fyzika, kvantá…atď. Všade kopec info.

      Kto hľadá ten nájde. Všade je niečo, nejaký kúsok do celkovej skladačky. Niekde viac, niekde menej.

      Dajú sa pochopiť a zažiť úžasné veci aj tu v pozemskom tele, matrixe. A potom vám môže, kto chce, čo chce písať a rozprávať, už bude človek zorientovanejší a bude mať spôsob, ako rozozná hodnotné a jemu v danej chvíli nápomocné info. Cesta Poznania ešte dlho nekončiaca, beh na dlhé trate. Ale oplatí sa.

      Dôveruj, preveruj. Každý máme trocha inú cestu a aj udalosti na nej sú odlišné. Kopec info aj dnes v príspevkoch. Skvelé.

     • Israismael

      Seneca.. Pravda s veľkým P, nie však ta naša ľudská pozemska ale tá Najvyššia je len jedna JEDINÁ ..nemôžeš ju hľadať a skladať z kúskov tam, kde vládne rozum ľudí ako Blavatska, či iný ako si napísal …to čo je od Abdrushina je od Boha priamo…Veď už to píšem xty krát že ho avizoval Ježiš,že keď príde On Duch Pravdy pred očistou Zeme a pred súdom nad ľuďmi ..atd atď .že uvedie vás(túto generáciu ľudí) na konci vekov (v ktorých sme) do všetkej Pravdy …ale aj to musím znova písať, že až po osobnom preskúmaní jeho Slova v tej knihe POSOLSTVA sa to môže stať, že človek získa všetko ale doslova všetko Poznanie ..skôr to človek nezistí …a aj to nie každému sa to podarí zistiť ,lebo je to KNIHA o siedmych pečatiach a temno alebo slaboduchost neprenikne do JEJ stránok ..Odpudi ho to ..musí ísť o človeka nie vlažného ,ale priameho v hľadaní Pravdy a otvoreného srdcom k hľadaniu Svetla a Boha ..tam je naozaj všetko ,ale úplne všetko vysvetlené ešte aj to keď prvý krát prichádzal na túto zem človek ,a aj to ako sa to dialo v jemných hmotnostiach keď klesal dole k zemi do tela ,v tom čase najvyššie vyvinutého zvierata = stalo sa to cca pred vyše 2 a pol miliónmi rokov..

     • Israismael

      Je obohacujúce pre každého, ak sa diskutuje a baví spôsobom, ako je aj Váš spôsob komunikácie. Hodnotné info, slušne, korektne. Pohoda komunikovať.

      Každý máme svoju cestu, svoj uhol poznania, svoje skúsenosti a zážitky. Naučil som sa nikomu nič nevyvracať, pretože nikto z nás nemá patent na rozum a ani na „Pravdu“.

      Ak si niekto myslí a verí tomu, že žijeme na plochej zemi, ihlane, parabole, guľoide a štyria slony to podopierajú a na konci sveta je plot. OK. Hlavne že sa pečie chlieb, je mier a jakš takš to tu funguje, to je dôležité s určitého uhla pohľadu.

      Nikto mi to nedokáže, že to je tak na 100% a nikomu ja nedokážem na 100%, že to tak nieje alebo je to inak. Každý sa rozhodol VERIŤ tomu, čo mu vyhovuje, alebo sa mu to na základe jeho momentálneho poznania javí ako „pravdivé“.

      Vy ste sa rozhodol VERIŤ, tomu čo veríte a je to Vaša slobodná voľba. A ako sa jeden z diskutujúcich opýtal. Kde je niečo, čo dokazuje, že práve akože táto „Pravda“ je tá „Pravda pravdúca“. To že tomu veríte, alebo niečomu verí 1 miliarda, 3 miliardy ešte nieje potvrdenie, že to tak je. Nič v zlom, prosím, neberte to osobne, ale ten kto tvrdí, že u neho je tá jediná „Pravda“, tam si ja dávam najväčší pozor.

      Ježiš pri otázke o pravde mlčal !

      Informácie aj s toho informačného zdroja, ktoré posúvate sú naozaj skvelé a veľmi hodnotné.

      Ja som sa rozhodol, že mi nestačí veriť. Pre mňa má výpovednú hodnotu VEDIEŤ. A čuduj sa svete, dejú sa také neuveriteľné veci v mojom živote, na ktoré neskor príde vysvetlenie a pochopenie, že by jeden ani neveril.

      A ani nepotrebujem, aby mi niekto uveril. Pre mňa má výpovednú hodnotu, že som to zažil ja na „akože vlastnej koži“. Lebo takáto skúsenosť je NEPRENOSNÁ. Ak niekto v živote neochutnal med, tak mu môžete do nemoty vysvetlovať, rozprávať, opisovať. Bude vedieť z toho rozprávania ako chutí med ? Budem veriť niekomu, že tak ten med chutí, ale stále nebudem vedieť ako to vlastne chutí !

      Stále sa tu spomína posledný súd, konečné a potom nekonečné zatratenie. Teória. Môže aj nemusí to tak byť.

      Akože som nejaký výmyselník. Všetko vymyslím, vytvorím. Keď nič nebolo, no tak to všetko obsahuje zákonite aj mňa. Čiže každá tá prťka je aj moja súčasť. Takže si vymyslím nejakú tú hru na dobro aj zlo. Čiže nemôže nikto iný vymyslieť, to čo som ja už vymyslel, akurát to môže používať ako nástroj na výučbu.

      Po nejakom čase, keď sa moje „výtvory“ akosik nevedia zmestiť do „kože“ tak fuk, zruším, vymažem, zatratím. Takže vlastne zatratím, zruším, vymažem vlastne kúsočky seba ? Môže byť ? Nemôže ? Nechám na uváženie každého. Ale mne to akosi nesedí. Moja slobodná voľba.

      Vladimírovi Megremu na túto otázka odpovedala akože „Anastázia“ :

      Hore v ne-hmote, nejakom duchovnom svete ostala už len jedna bytôstka, ktorá potrebovala zložiť „skúšku“, že či naozaj miluje, ako jej Stvoriteľ, ako Slnko, ako Zem. Bezhranične, bez toho, že by niečo od nás chceli, tak nás živia svojim svetlom, teplom, plodmi, krásou, dávajú život a my ešte aj to znehodnocujeme sami.

      Tak sa baví s druhou ne-hmotnou bytôstkou. Počuj, potrebujem, aby si ešte išla so mnou dole do hmoty, matrixu a dobre ma tam vyzvŕtala, prepleskla a ja aby som mohla dokázať, že fakt viem, čo je naozaj „láska stvoriteľa“ „Otče, odpusti im, lebo nevedia, čo činia“ Sokratés, Seneca, Ján Hus, Bruno a ďalší plus mínus autobus v tomto móde.

      A tá druhá bytôstka. No jasné, že to pre teba spravím, šak je to iba matrix, mája, ilúzia, simulácia. Veď aj Ty si to pre mňa robila.

      Samozrejme, je to veľmi zjednodušene podaná teória. A opäť. Či je to tak, alebo nie, nechám na každom osobne.

      Ja mám svoje osobné skúsenosti a zážitky a prežitky na „vlastnej koži a na vlastné oči a ne-oči“ zažité a videné, aj keď vlastne neviem, čím sa pozerám a čím vidím, keď človek nie je v hmotnom tele, ale o tom je tá hra na Poznanie.

      A opäť poviem, verte, neverte – ZAŽITE SI TO.

      V tejto perfektnej simulácií, ktorá dokáže tak bolieť, že človek nevie ako sa už ani volá, kde sú všetky možné aj nemožné možnosti. „Raj aj Peklo“ na tom istom mieste, kde sa dá veľa naučiť a pochopiť. Aj tu sme sa prišli naučiť a pochopiť. Ale keď si už budete vedome pamätať inú „ne-realitu“ alebo čo to vlastne je, tak TOTO tu je len slabý odvar, oproti tomu, čo sa jednoducho nedá popísať. Všetka tá nádhera tohto matrixu, čerešne, jahody, med, čučoridky, všetka krása sveta ? Všetko málo…

     • Israismael

      Seneca ..ďakujem za úprimné slová ..
      Chcem len povedať že keď človek pozná absolutne Pravdy ako boli prinesené na Zem Duchom Pravdy(nepreháňam že absolútne Pravdy sa dajú získať) tak oslobodí sa od všetkého tlaku ktorý ho ťažil ..Lebo tam kde ešte prevláda nejaký tlak na duši, tak človek ešte nie je oslobodený a ťaží ho ten tlak…Pravda totiž oslobodzuje ,ale iba vtedy keď ju človek získa a je presvedčený že je od zdroja všetkého bytia …
      Vo Svetle Pravdy je zdroj(kniha Súdu) od TOHO ktorý je tvorcom všetkého bytia..Ale zas len po získaní poznania tých všetkých slov zo 960 strankoveho diela a po vlastnom čistom skúmaní to môže človek potvrdiť a povedať že spoznal PRAVDU .,.tak je to veru Seneca a ešte raz ďakujem za úprimné Vaše slová …

     • Israismael

      Ďakujem aj ja Vám, za hodnotné a úprimné slová a myšlienky na Vašej ceste poznania. A aj všetkým, čo slušne a hodnotne prispievajú a napomáhajú aj svojimi skúsenosťami, pohľadmi a poznaniami.

      Len spoločne môžme vybudovať, zmeniť, opraviť, zlepšiť. Nemusíme sa úplne vo všetkom zhodovať. Niekto viac solí, niekto chilli, niekto korenie, ale polievka môže vždy chutiť vynikajúco.

      Koľko je ciest ?

      https://www.youtube.com/watch?v=W-GfjYleff4

      Utópia, ale nádherná…

      A pár myšlienok od Konfucia (479 b.c.) :

      https://www.youtube.com/watch?v=TCIMT0jR46Y

  • „Je možné,, že zjednodušene povedané Elity tento mechanizmus samoočisty planéty poznajú“ – čo to je samočista?!

   „Tisíce zaměstnanců a úředníků, včetně zaměstnanců novozélandského ministerstva zdravotnictví (MZ), získaly na Novém Zélandu v době koronaviru výjimku z očkování proti covidu-19. Informace vyšly najevo díky Zákonu o oficiálních informacích (Official Information Act, OIA). OIA z roku 1982 je zákon o svobodě informací, který upravuje přístup veřejnosti k informacím vládních úřadů na Novém Zélandu.

   Během éry premiérky Jacindy Ardernové bylo na Novém Zélandu uděleno více než 11 000 výjimek z povinného očkování – tajně. Tato skutečnost nyní vyšla najevo díky „Zákonu o oficiálních informacích“. Výjimky se týkaly především vyšších státních úředníků. Přičemž i ti, kteří byli poškozeni prvním očkováním, nebyli zproštěni povinnosti nechat se očkovat podruhé.

   Tisíce zaměstnanců a úředníků, včetně zaměstnanců novozélandského ministerstva zdravotnictví (MZ), získaly na Novém Zélandu v době koronaviru výjimku z očkování proti covidu-19. Informace vyšly najevo díky Zákonu o oficiálních informacích (Official Information Act, OIA). OIA z roku 1982 je zákon o svobodě informací, který upravuje přístup veřejnosti k informacím vládních úřadů na Novém Zélandu.
   Výjimka z očkování pro privilegované osoby

   Udělení výjimky z očkování tisícům zaměstnanců ministerstva zdravotnictví bylo v rozporu s veřejným postojem novozélandské vlády a jejích protagonistů, jako byl Chris Hipkins, který byl v letech 2020–2022 ministrem zdravotnictví a ministrem pro reakci na covid-19 (Minister for covid-19 Response).“
   https://www.infovojna.bz/article/tajne-vyjimky-na-novem-zelandu-vyssi-statni-urednici-byli-usetreni-povinneho-ockovani

  • Achnaton

   „Že by plandemia19 nebola len čisto umelo vytvorenou plandémiou ale mala aj inú, hlbšiu príčinu?“

   Môže niekoho v tomto matrixe, simulátore napadnúť akože jeho myšlienka ? Kto všetko vymyslel a dal na „plac“ ? Kto vymyslel vírusy, choroby, chute ovocia, zákonitosti, hudbu, zvuk, vibrácie ? V hmote prejavené. Sú choroby, muchy, medvede, jahody aj v nehmote ?

   Topíte sa ako dieťa, pozeráte na to z hora, jak na film, zážitky a pocity také, že to sa ani nedá opísať a ani sa vám moc nechce isť späť. Ani neviete kde ste, kto to vlastne zažíva, keď to čo si myslíte, že ste vy je dole pod vodou a má to akési telo. A ďalšie a ďalšie úžasné veci sa naokolo v našich životoch môžu diať a aj sa dejú, že zistíte, že všetko je akosi inak.

   Kto hľadá odpovede, ten ich aj nájde.

   A sem tam, sú aj také info, ako keď postavia škôlkara pred auto, otvoria kapotu a že toto je to. Keby pristane UFO u mňa v sade, bytôstky otvoria kapotu a že takto to funguje. No tak budem kukať jak puk a asi trt rozumieť. A môžem mávnuť rukou, alebo za tým pôjdem, jak pes po údenom zavesenom na konci palice pred čumákom.

 8. Putin: Ruské volby jsou mnohem ČESTNĚJŠÍ a TRANSPARENTNĚJŠÍ než zmanipulované volby v USA

  https://aktax.cz/putin-ruske-volby-jsou-transparentnejsi-nez-volby-v-usa/

 9. Konzumná spoločnosť – a vtáčiky.
  Vlastne až teraz mi docvakol ten fenomén – ako sa správajú vtáčiky na kŕmítku. Dávam im tam tukové guličky s rozomletými semenami – niečo zavesím – sýkorky rady oberajú zavesené. X-krát sa stalo, že vtáčikovi pri vyzobávaní niečo spadne na zem. Vtáčik nelení a zletí dole to vyzobnúť. Potom znovu vyletí hore – hoci tým míňa energiu. Trochu mi to pripomína starých rodičov – chlieb sa krájal na obrúsku, aby sa dali zhrnúť a zjesť aj omrvinky. Príroda nepozná odpad, len živiny.

  • To mi nepriamo pripomenulo niektorých ľudí keď obrátia štamperlík pálenky tak keď ho hodia do seba tak v tom záklone s tým štamperlíkom na perách ešte sekundu či dve počkajú aby ani kvapka nevyšla nazmar. A niekedy ešte sa vidí aj to ako s tým štamperlíkom na perách tak dva razy myknú hlavou dozadu a dopredu – tak jak keď obsluha kuka vozu doň kedysi vysýpala ten plechový kontajner – tiež dva razy s ním pracovník mykol aby všetko z neho vypadlo kam má. Asi to tiež bude prejavom nejakého zmyslu pre šetrenie – to čakanie na poslednú kvapku.
   Raz to zažil u stola kde sme popíjali a jeden kolega zostal v záklone a potom ešte mykal hlavou aby vytieklo aj to posledné a ten čo pohotovo nalieval (hneď keď niekto dopil) na neho s otráveným výrazom s pripravenou fľašou v ruke (ktorú držal nadaleko natiahnutú a čakal než „dopije“ aby mu zasa nalial) mu podráždene povedal : „ser na to, daj sem pohárik, veď zasa ti ulejem!“. A ten že, in vie ale, že on za to nemôže, že má proste také nutkanie, že tam nechce nechať ani kvapku. A tak to robil potom stále a ešte potom – keď ho už mal to z tej štamprle aj ústami v záklone vysával – tie kvapky, ktoré nechceli ísť von inak.
   Inak to bol človek ktorý vedel šetriť a nikdy mu alkohol nepomotal mozog aby urobil nejakú blbosť, kúpil blbosť alebo nejako uleteno odpovedal či niečo naoko sľúbil.

 10. Debilizácia a demoralizácia v školstve pokračuje – idú rušiť domáce úlohy! No a rodičia si budú musieť rozmyslieť, či zaúkolujú deti vynášaním smetí, umývaním riadu, prípadne uprataním si a povysavaním si izby – lebo im ich inak zoberie juvenilná polícia na prevýchovu k úchylákom. No a do toho „Ficov“ 4 – dňový pracovný týždeň /ja som chodil do školy ešte aj v sobotu/, a o 2 generácie tu máme rozložený zdegenerovaný národ. Unudené nezamestnané deti nech si vo voľnom čase pozerajú porno, užívajú drogy a organizujú uličné gangy, pretože len zábava a potreba hračiek vyžaduje stály prísun – bezpracných peňazí. Ešte raz – práca – už nie je naša národná tradícia?

  Otázka – úkoluje „svetový“ žid svoje deti – alebo ich neúkoluje?! Na čo majú svojich rabínov? Tí ich neučia stále sa učiť?

  • Marek Košice

   Maršo, na druhej strane….. koľko „duchovne založených“ ľudí vyprodukoval napríklad socializmus v našom ČeskoSlovensku? … Koľko ľudí zapíjalo a zapíja alkoholom SVOJ ODPOR K ZAMESTNANIU ktoré vykonáva (pretože prakticky lepšie si nájsť nedokáže), alebo hoci „len“ TEN SK*RVENÝ POCIT, že keď týždeň neprídu do práce, tak Z NEJ VYLETIA a nebudú mať ako splácať hypotéku? …
   KOĽKO ĽUDÍ (tiež nie len 20 ročných, ale aj 50, 60 ročných…) SI BEZ ORGAZMOVANIA (&skratovania sexuálnej & duchovnej energie) UŽ ANI NEVIE PREDSTAVIŤ HOCI LEN TÝŽDEŇ, pretože „ten sk*rvený život by už vôbec za nič nestál, keby som nemohol/nemohla orgazmovať“???
   KOĽKO ŠŤASTNÝCH A INTELIGENTNÝCH ĽUDÍ „VYTVORIL“ SOCIALIZMUS??? O pár percent viac, než súčasnosť…. AJ VTEDY TO STÁLO ZA H*VNO….. Zober si, že VTEDY SI SA ANI NEDOSTAL K INFORMÁCIÁM „mimo mainstream“, a keď, tak veľmi pracne, A „NEDOSTATKOVO“… Keby sme žili v socializme, o slobodomurároch by si (keby si nepatril k „jednému z milióna“ mimo „elít“) nemal ani šajnu, rovnako o plochej Zemi, atď, atp……….
   No a čo bolo pred 100 rokmi (prvá svetová)? PEKLO…. počas druhej svetovej? PEKLO….. V 50-tych rokoch? PEKLO……

   Ale veď ako inak, PEKLO JE TU VŽDY, pretože v ňom ŽIJEME. Akurát sú obdobia, keď je znesiteľnejšie, a obdobia, keď je neznesiteľné……

  • Maroš z deťmi je to katastrofa tie nič nerobia vyhrážajú sa samovraždami keď majú niečo robiť kamarátka z úradu práce mi hovorila že rodičia prosia aby ich nezamestnávali že ich budú živiť sused má skoro osemnásť a mesiac nebol vonku celé zimné prázdniny len späť žrať a srať internet a značkové oblečenie čo ty na to ako to dopadne s nimi?

 11. Israismael

  https://m.youtube.com/watch?v=eBaL82bYKZc
  2 roky staré video , ale stále aktuálne pretože vakcína nemôže byť Boží dar ako to povedal pápež..síce v tomto videu to nie je povedané , ale na nejakom inom to určite tak povedal…

  • Israismael

   Ou ten čas beží….to video má už tri roky a nie dva ..ale to nie je podstatné ..podstatné sú tie výroky pápeža tam…

 12. Marek Košice

  Rozmýšľam ČO ZA ÚCHYLA môže chcieť vlastniť takú „hračku“… Asi najviac percent z takých úchylov bude patriť ku generácii „Z“…. TÍ UŽ MAJÚ VO VEĽKOM VYMYTÉ MOZGY…. Keď ich na ulici počujem o niečom sa baviť, je to takmer výlučneo tom, ČO ZAŽILI NA INTERNETE/V POČÍTAČOVEJ HRE… Očakávam do 10-20 rokov RESETOVANIE ĽUDSTVA. K*rva, aká škoda, že ZNOVA……. Takže žiaden „postup“ ľudstva na vyššiu úroveň sa konať nebude…

 13. Mainstream v odpoludňajších správach práve informoval, že na východ našej vlasti dorazila vtáčia chrípka. Nejako sa opakujú. Nebolo času, alebo im došla inšpirácia vymyslieť ďalšiu nehoráznu obludnosť na strašenie národa? Dokedy ešte mienia skúšať našu slepú poslušnosť?

 14. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Medbed Existujú medbeds alebo je to len konšpiračné od Tadesco a pod webov na konspiracie

  • mariankosnac

   Med beds = sci-fi hoax.
   Tie opravy ľudského tela ktoré údajne med beds robí sú príliš drastické, ľudské telo by to nezvládlo, nie sme roboti ktorých ide len tak opraviť v servise. Aj keby med beds niečo vyliečilo bolo by to len dočasné – lebo psychosomatika.

   • Ze vraj to aj omladzuje

    • Jiří Schelinger – Což takhle dát si špenát
     https://www.youtube.com/watch?v=NvhI_IPiFsE

     • mariankosnac

      😀 Ešte som si spomenul na film Podivuhodný případ Benjamina Buttona.

    • Peter: no omlazuje, ale maximálně 3x, pak nastává destrukce mozkových buněk… a omladí maximálně 30 let zpátky.
     *****
     mariankosnac: stěžejní otázka: Proč je dávána med-bed technologie k dispozici „plebsu“/otrokům, kteří „elitu“ živí?

     Máš pravdu v tom, že psychosomatika hraje i v léčbě medbeds velkou roli. Medbed dokáží prý zmírnit nemoce psychického rázu, ale vyléčit si je musí každý sám.
     Bohužel plno „příznivců“ medbeds ji považují za JEDINOU možnost, která jim pomůže.

     Nikola Tesla používal pro léčbu různá udělátka, dokonce si dokázal během několika dní vyléčit zlomeniny; stejně tak může se použít na léčbu solfeggiho frekvence, rifeho frekvence,… avšak lidský faktor pro úspěšnost tam hraje velký význam. A ne každý bude vhodný proléčbu v medbedu, někteří ani nemají zájem o léčbu v medbeds….

     Mě osobně je jedno jestli medbeds budou či nokoliv, přesto jsem názoru, že medbeds nejsou sci-fi, ale pouze utajená technologie před lidmi, aby farmaprůmysl a zdravotnictví nezkrachovaly…

 15. Israismael

  Maďarské veľvyslanectvo na Ukrajine dostalo list s hrozbou zabitia ministra zahraničných vecí Szijjárta v Užhorode, kde je koncom mesiaca na návšteve.

  Informáciu už potvrdil aj samotný Szijjarto.

  Maďarská publikácia Index uvádza, že list bol napísaný v ukrajinčine.

  „Maďari, nenávidíme vašu vládu, ktorá naďalej robí všetko pre to, aby sme prehrali vojnu. Myslíte si, že váš minister po útokoch na Ukrajinu jednoducho príde k nám? Myslíme si, že nie. Výbušné prijatie budú mať 29. januára. Pancierový vlak vás nezachráni.

  Odporúčame, aby ste sa objednali v pohrebnom ústave, aby mohli začať vyrábať rakvu pre Szijjártó a aby zodpovedala jeho výške. Boh odpúšťa, ale Ukrajinci nie,“ uvádza sa v správe.

  Kto a prečo poslal túto správu, sa zatiaľ nepodarilo zistiť.

  Maďarské ministerstvo zahraničia uviedlo, že minister svoju návštevu nezruší a Budapešť nezmení svoj postoj k Ukrajine.

  „Naďalej chceme okamžité, bezpodmienečné prímerie, mierové rokovania a mier,“ povedal štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Tamas Menczer.

 16. Israismael

  Tvor človek…. od času : 8h:43min…ako skončí človek keď sa zamota do pasce slepej viery, lži a temnôt ?.. Skončí sa jeho ďalší vzostup hore? Co bude v súde?

  https://m.youtube.com/watch?v=cOtsvoGwcEw&pp=ygUJYWJkcnVzaGlu

 17. Predsa len – niečo konštruktívne z nášho malého Slovenska a jeho kultúry:

  „Na Slovensku máme knižnicu s knihami z obdobia pred objavením Ameriky!

  Majú tu o.i. prvé vydanie knihy Jan Hus vytlačenej v Prahe v tzv. Melantrichovej tlačiarni. Toto dielo vyšlo po Husovej smrti v roku 1564, jeden výtlačok má Česká národní knihovna, jeden je v Londýne a tretí má Kežmarok.
  V kežmarskej Lyceálnej knižnici je celkovo viac ako 150-tisíc zväzkov historických kníh. Najstaršia kniha je z roku 1360.
  Na lýceu študovali také osobnosti slovenských dejín ako Pavol Országh Hviezdoslav, Janko Kráľ, Martin Kukučín, Samo Chalupka a mnohí ďalší.

  Hanba bývalých vlád, ktoré nechali tieto knižné skvosty – „zapadnúť prachom!“

  Okolo nás sa nachádzajú tisícky kníh zo stredoveku. Sú tu knihy, ktorých hodnota je nevyčísliteľná. Čomu ale nerozumieme je, že tento skvost je Slovákmi neobjavený. Chodia sem dokonca Nemci a Maďari. Sám som nevedel, že tu máme toľko kníh a že ide o najstaršiu školskú knižnicu v strednej Európe,“ dodal s tým, že knižnicu 22 rokov nenavštívil žiaden minister kultúry a je odkázaná prežívať z milodarov.

  Taraba je presvedčený, že ide národné bohatstvo, ktoré si zaslúži systémovú podporu“.

  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/na-slovensku-mame-kniznicu-s-knihami-z-obdobia-pred-objavenim-ameriky

  P.S: Mali by tam – „po objavení“ – nainštalovať bezpečnostné zariadenia, aby neskončila táto kultúrna pamiatka podobne, ako vzácne historické budovy v B. Štiavnici v r. 2021 (v ohni).

Pridajte komentár

*