Chaos v dodávateľských reťazcoch: Kľúčoví výrobcovia elektrických komponentov hlásia až 20-týždňové meškania


Print Friendly, PDF & Email

Chaos v dodávateľských reťazcoch: Kľúčoví výrobcovia elektrických komponentov hlásia až 20-týždňové meškania

(Ethan Huff, Natural News) Druhý najväčší svetový výrobca elektrických komponentov oznámil 20-týždňové oneskorenie dodávok pre niektoré typy ETO (riešení na mieru) elektrických komponentov.

Schneider Electric vyrába elektrické produkty, ktoré sú absolútne nevyhnutné pre každodenný život. Ide o veci ako elektrická infraštruktúra, priemyselná automatizácia, programovateľné logické riadiace jednotky a mnohé ďalšie, ktoré sa spoliehajú na diely vyrobené spoločnosťou Schneider Electric – bez nich svet, ako ho v súčasnosti poznáme, prestane existovať.

Projekty ETO sú nevyhnutné pre verejnú aj súkromnú infraštruktúru. Elektrická sieť si ich vyžaduje. Akékoľvek oneskorenie pri ich výrobe a dodávke znamená, že elektrickú sieť delí len jedna porucha od jej potenciálneho výpadku.

Ešte hrozivejšia je skutočnosť, že americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) nedávno varoval pred kybernetickými útokmi, ktoré sa týkajú, uhádli ste – rovnakých typov zariadení, aké vyrába spoločnosť Schneider Electric.

Inými slovami, FBI pripravuje pôdu, možno prostredníctvom prediktívneho programovania, pre veľké nešťastie, keď tvrdí, že čoskoro dôjde ku kybernetickým útokom na tie isté zariadenia, ako vyrába spoločnosť Schneider Electric, ktorých dodávky budú oneskorené minimálne do konca prvého kvartálu roku 2024.

„Dôvod, prečo je to také zvláštne, je, že táto spoločnosť je veľmi dobrá v plánovaní,“ hovorí o situácii z odvetvia jeden zasvätenec. „Dodávajú kritické komponenty v hodnote miliárd dolárov.“

„Nie sú dokonalí, ale zvyčajne majú nejaký plán, keď niečo také oznámia. Teraz však nie. Zdôvodnenia v ich liste oznamujúcom meškanie sú veľmi plytké. Vyhlásenie publikovali skôr, ako ktokoľvek z ich vlastných tímov vedel, čo sa deje. Ostalo veľa otázok bez odpovedí. Je to veľmi zvláštne.“

(Súvisiace: Keď extrémny nedostatok potravín a prídelový systém nevyhnutne prekročia prah Ameriky, bude to výhovorkou pre rozpútanie tretej svetovej vojny.)

Blíži sa ďalšia svetová vojna?

V oznámení pre partnerov spoločnosti Schneider Electric senior viceprezident Charles Buckley vysvetlil, že počnúc 7. decembrom budú všetky aktuálne plány dodávok produktov ETO revidované.

Existujúce objednávky pre 1. štvrťrok 2024 budú realizované neskôr v priebehu roka „s vybilancovaním úrovne výroby medzi viaceré závody kvôli vysokému dopytu a pretrvávajúcim výzvam dodávateľského reťazca pre tieto komplexné riešenia na mieru“.

„Očakáva sa, že toto opatrenie poskytne presnejšiu a spoľahlivejšiu komunikáciu so zákazníkmi a výrazne zníži alebo odstráni predlžovanie meškania,“ znie list.

Stop Candida

„Očakávame oneskorenie až 20 týždňov pre niekoľko našich produktových radov.“

Podľa Buckleyho príjem objednávok výrazne prekročil očakávania priemyslu a dostupnosť materiálu. Veľká časť tohto tlaku pochádza z rýchlo rastúcich trhových segmentov v USA vrátane polovodičov a elektrických vozidiel, ktoré zahŕňajú rozšírenie infraštruktúry a výroby a zvýšené používanie batérií.

„Tieto segmenty vyžadujú domáce a globálne suroviny, ako sú živice, plasty, špeciálne kovy a elektronika, ktoré sú potrebné aj v priemysle elektrických zariadení,“ vysvetľuje ďalej list.

„Domáce americké investície do infraštruktúrnych projektov (voda, verejné služby, letiská) a geopolitické napätie sú ďalším tlakom na zásobovanie, čo má vplyv na spoľahlivosť a harmonogramov dodávok.“

Niektorí analytici však špekulujú, že toto je len krycí príbeh a že omeškania dodávok kritických komponentov pre infraštruktúru je umožniť spoločnosti Schneider Electric nahradiť poškodenú kritickú infraštruktúru po kybernetických útokoch, ako varuje FBI.

Ďalšou možnosťou 20-týždňového oneskorenia je, že niektoré projekty musia prejsť kritickým redizajnom, potenciálne z dôvodu objavenia sa dier v existujúcich bezpečnostných systémoch.

V posledných týždňoch sa objavili desiatky správ o lokalizovaných kybernetických útokoch, vrátane jedného, ​​ktorý sa týkal vodných systémov na Havaji a ďalšieho, ktorý sa týkal texaskej elektrickej siete.

Záver

„Zjavne v mnohých krajinách po celom svete prebiehajú prípravy na svetovú vojnu,“ naznačuje jedna správa. „Po prvý raz občania USA pravdepodobne uvidia priame dôsledky vojny na ich vlastnej pôde.“

Ďalšie súvisiace spravodajstvo o prichádzajúcej ekonomickej kríze a možnej svetovej vojne nájdete na stránke Collapse.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Chaos sa len zacne po planovanom globalnom „hackerskom“ utoku! Tu este nieco zaujimave:
  https://www.infokuryr.cz/n/2023/12/18/blizi-se-treti-svetova-valka-presne-podle-planu/

 2. Dokument o vyhadzovaní potravín v supermarketoch ešte pred ukončením dátumu spotreby.
  Taste the waste Chuť odpadu sk dabing DOKUMENT
  https://odysee.com/@v24tv:3/Taste-the-waste-Chu%C5%A5-odpadu-sk-dabing-DOKUMENT:d

 3. Whitney Webbová: WEF plánuje kybernetický útok pod falešnou vlajkou (CZ DABING)
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/whitney-webbova-svetove-ekonomicke-forum-planuje-kyberneticky-utok-pod-falesnou-vlajkou-cz-dabing:3
  ———————–
  Žiaden supermarket nemá náhradný el. agregát ako nemocnica, takže stačí to vypnúť a nepredáva sa nič – lebo technické dôvody. Technické dôvody hladomoru koncom WW2 bolo aj spojenecké bombardovanie. Stačí to prosto heknúť a zvaliť na slnečnú búrku. Treba byť v strehu a predstihu. Len upozorňujem – každý za seba, pretože blízkym nepošlete ani balík s potravinami – lebo pošta je už tiež elektronická služba.

 4. Mimo temu – pár dní nazad z reproduktorov v Tesku začala prednášať nejaká baba (no tá s tým chraplavym hlasom čo ešte nedávno pravidelne škrečala tie nezmysly o „ochorení“ c19 v nákupných centrách) o tom ako kúriť tuhým palivom, aké kotly používať a aké nepoužívať, aké drevo používať a aké nepoužívať, ako – akým spôsobom do kotla ukladať drevo. Ďalej, že nepoužívať nekvalitné uhlie, uholný prach a jemnú uholnú drť či ako to nazvala. Škoda, že som to nenahral ale možno je to dostupné aj niekde na nete. Len som kukal jak puk keď som to počul… tú absurditu..aby ma niekto buzeroval za to ako kurim a nekurim ešte aj v tesku..a ešte dával rozumy ako ukladať drevo do kotla. Človek by si povedal že je to jak v zlom sne alebo že je to jak prípad pre Chocholuska ale je to realita a keď sa pozriem na zelenú agendu ako ju všade pretláčajú tak cítim, že po nás – po všetkých idú…a že je za tým fašizmus jak vyšitý….

   • odbočím od zelených nezmyslov…….ako si to minule myslel, keď si napísal, že angličtina je digitálny programovací jazyk?

    • Musíš nájsť rozdiel od bukvice. A odbočím – čítanie koránu je čítanie bez súvislostí – to je čítanie prikázaní – bez súvislostí – kaleidoskopické vnímanie sveta. Bukvica – okrem vibračnej – tvorivej sémantiky, obsahuje príbeh a príbeh je základ marketingu – otázka v koho prospech. No – je to náš príbeh.

     Digitálny jazyk je len suma informácií. Nájdi si v ňom svoj príbeh sám. Kto si, odkiaľ prichádzaš a kam smeruješ. Si sám a si stratený. Rozdiel medzi bukvicou a koránom je v tom, že bez koránu /“mapy“/ si stratený, ale bukvica ti dáva orientáciu a slobodu a samostatnosť – bez mapy. Digitálny jazyk je len vrece informácií. Zlož si pucle. Nikdy nebudeš vedieť, čo je pravda a čo tvrdenie.

     S digitálnou informáciou súvisí /metakomunikácia – preto sa zbierajú tzv. meta dáta/ analógová informácia. To je vyraďovač – pravda – lož.

     Digitálna informácia začína v škole – „Mama má Emu – Ema má mamu“ – ale už nikto neskúma, či je to pravda.

     Hovoriť hocičo je digitálna informácia.

     • Šablóny s Mamou a Emou nás programujú nemyslieť aj v zmysle EQ – pravda/nepravda. To je tá prvotná digitalizácia.

      Predstav si vetu – „Ľúbim ťa mamička!“ – áno, alebo nie! /A do pi.e s nejakou Emou!/

 5. Ako správne nazvať schvaľovanie sodomy pápežom ???
  https://christianitas.sk/mimoriadna-sprava-novy-papezsky-dokument-povoluje-pozehnavanie-homosexualnych-zvazkov/
  Proroctvá Panny Márie o rozklade cirkvi z vnútra sa napĺňajú !!! Rockefellerovci, Sorosovci a ďalší satanisti, liberály a slobodomurári oslavujú!

 6. Marek Košice

  A ja sa pýtam….. Aký má zmysel priniesť do tohto sveta potomkov (v zmysle napr. v tomto období sa snažiť splodiť dieťa), keď tu budú trpieť a možno aj hladovať?
  Odpoveď : ŽIADEN……….. Či mi bude niekto oponovať a povie „Ale deti sú budúcnosť! Urobia revolúciu!“…… A kedy? Ako ročné? 5 ročné? 10 ročné? … Dožijú sa vôbec 20 rokov? Ak áno, nebudú už náhodou „transhumani“? Bezpohlavní myslením a správaním?… Rodič (napr. kľudne aj niekto z tohto fóra) sa ich bude snažiť vychovávať podľa tradičných princípov, ale to dieťa bude mať okolo seba väčšinu „vypatlancov“, školský systém ho bude učiť ako osobnostne a duchovne DEGRADOVAŤ……a to dieťa bude MEGATRPIEŤ, viac, než trpíme my. V prípade, že mu rodič „otvorí oči“. PARADOXNE dieťa rodičov, ktorí „žerú seno“ a plne dôverujú mainstreamu, bude trpieť OVEĽA MENEJ, než dieťa rodičov, ktorí vedia „koľká bije“…

  ROZUM DO HRSTI : Nebyť tak veľa ľudí na svete (veľa z pohľadu „elít“ a Satana – ktorý stvoril svet – mimo dušu), neprebiehala by depopulačná agenda. Tá síce mohla prebehnúť aj pred 100 rokmi, ale aj tá prebehla len preto, pretože bol spozorovaný prudký nárast populácie.

  • mladé letá

   A čo teda máme robiť, dobrovoľne sa vzdať už vopred? Zaliezť pod perinu a čakať na koniec sveta, veď nás aj tak už porazili? Už covid im nevyšiel podľa predstáv, ľudstvo sa zachovalo inak ako čakali, viacerí spáči sa prebudili a o to viac sú medzi ľuďmi tie tzv. elity nedôveryhodné. Napríklad ja by som teraz nešiel už ani na tetanovku. Ešte 10 rokov dozadu by som si ju bez problémov dal.

  • Aj v rokoch 1950-89 mohla každú chvíľu vypuknúť jadrová vojna a deti sa rodili. Nemôžete sa na to takto pozerať. Pri vašom pohľade by ľudstvo vyhynulo, lebo vždy niečo hrozí, nikdy nie je doba ideálna.

   • Marek Košice

    Mladé letá : Tak ty nechceš ísť dobrovoľne ani na tetanovku, ale príde ti normálne VEDOME privádzať na svet deti aj v roku 2023, keď na nich budú sk*rvení supi útočiť od narodenia až po smrť VIAC, NEŽ KEDYKOĽVEK v nám známej histórií, budú ich očkovať, a neočkované budú prenasledovať, snažiť sa využiť rôzne situácie v škôlkach a školách na očkovanie neočkovaných, atď… Debilizovať ich digitálnymi sieťami, novou zvrátenou ideológiou, atď….. Ty si nič neuvedomuješ, človeče….. „Dobrovoľne sa vzdať“ tým, že sa ľudia prestali rozmnožovať? NAOPAK – aspoň by sa zastavila inkarnácia duší do tohto VäZENIA menom „život na Zemi“…………kde musíš otročiť na svoje telo od narodenia do smrti……..

    Redakcia : Prečo nerozlišujete „jadrovú vojnu“ a DIGITÁLNE až ROBOTICKÉ zotročenie napr. formou naničopov a kreditného systému? To sú dve TOTÁLNE odlišné veci. Pred 50 a viac rokmi nehrozila žiadna digitalizácia, digitálny kreditný systém, ani „transhumanizmus“….. Novonarodená generácia bude z 99% stáť za H*VNO. A to 1% „od rozumných rodičov“ bude „rozmliaždených“ drvivou väčšinou a systémom sociálneho kreditu. Deti novej generácie budú najnešťastnejšie zo všetkých. ALE „INTELEKTUÁLNE ZIERATÁ“ aj napriek týmto skutočnostiam proste BUDÚ MUSIEŤ ukojiť svoj zvierací pud „splodiť dieťa ZA KAŽDÚ CENU“, a už NEBUDÚ RIEŠIŤ, že to dieťa bude extrémne nešťastné, pokiaľ si bude vedomé toho, čo sa vo svete deje.
    „Prečo mi tak odporne klamú v škôlke? 🙁 Prečo mi tak odporne klamú v škole? 🙁 Prečo mi tak odporne klamú v telke, na internete? 🙁 …. Prečo mi tak odporne klamú kamaráti/kamarátky? 🙁 … Prečo Peťkovi a Zuzke tak odporne klamú ich súrodenci/rodičia/kamaráti? :-(….. Prečo ma chcú očkovať, keď mi to len škodí? :-(………Prečo mi klamú, že očkovanie prospieva? :-(………..“………………….A MNOHÉ MNOHÉ podobné otázky si bude dieťa klásť ako bude rásť……………A BUDE BRUTÁLNE TRPIEŤ….

    TAK NA AKÚ P*** SA ROZMNOŽOVAŤ DO TAKÉHOTO SKURVENÉHO SVETA??????????

    Nám čo už žijeme ostáva prežiť tento život čo najlepšie. TRPÍME VŠETCI (!!!!!!), niekto viac, niekto menej.
    Sú tu aj retardi, ktorí úplne popierajú utrpenie ktoré REÁLNE pociťujú, pretože sú zahľadení len a iba DO BUDÚCNOSTI, do času, kedy sa stretnúť „S DOBROTIVÝM BOHOM“ a pôjdu na večnosť do Neba….. To sú totálni VYPATLANCI, ktorí si neuvedomujú, že po smrti tela pôjdu do Neba LEN NA CHVÍĽU, a potom ŠUP znova do tela, do utrpenia………………….A NA ZEM DO TOHTO UTRPENIA SA VRÁTIA PRETO, pretože iné „intelektuálne zvieratá“ budú mať neprekonateľnú potrebu ukojiť svoj zvierací pud „pokračovania rodu“, buď ako nevedomí rodičia, alebo vedomí (o to horšie), prípadne (asi najhorší spôsob) ako rodičia, ktorí dieťa splodia „pod vplyvom“ nejakých návykových látok.

    • Ano, plno nás věří v dobrotivého Boha Stvořitele, který dal lidem svobodnou vůli a po prvním hříchu nedůvěry (a uvěření samozvanému lháři, který to uměl překroutit jako že pokud ztratí důvěru k Bohu a uvěří jeho verzi svobody se jim pak bude dařit lépe a sami budou bohové a dělat si úplně vše podle sebe,ale není to podle sebe, ale podle ďábla), tak čeká náš Bůh už pár tisíc let na každého člověka jak se rozhodne a také plní plán naplnění země mnoha lidmi. To jen satan nesnáší lidi Boží stvoření a chce je vyhladit a tvrdí,že je nás moc a dělá intriky v zemědělství i jakemkoliv odvětví lidského bytí, aby to tak vypadalo a plno lidí s ním souhlasilo. Ale nebude to tak věčně, už se blíží den soudu a příchodu Ježíše pro svůj lid a tím se potěšujte..ti kteří máte rádi právo, spravedlnost a lásku…

     • Objektívne

      Všeobecne sa tomu hovorí „udalosť“. Má to rôzne názvy ako napr. II.príchod Krista, prechod do 5D, slnečný záblesk, zlatý vek, Veľký reset, alebo reštart, koniec sveta, deň súdu, apokalypsa atď… Všetky tieto názvy znamenajú rovnakú vec, rovnakú udalosť.

     • mariankosnac

      Anka možno máš pravdu ale ako by povedala babička z reklamy na Telekom – mám pre teba tú najťažšiu otázku. Čo sa teda stane až sa boží plán naplnenia Zeme množstvom ludí – naplní? Čo bude ďalej, veď musí to mať nejaké pokračovanie, nejaký vyšší boží ciel. Previbrujeme do 5D, či? Lebo ak sa nestane nič, tak sa to iba otočí a počet ludí začne zase klesať. Lebo matematika nepustí, máme iba jednu planétu a obmedzené zdroje i životný priestor. Veď vidíme v čom tu žijeme už teraz a teraz si predstav že by tu malo byť ešte raz tolko či dokonca viac násobne viac ludí.

     • Udalosť to bude, keď sa tomu postavíme viacerí. Inak to bude len satanizmus, židovské sociálne inžinierstvo, kultúrny marxizmus a globálny komunizmus – a naša depopulácia. Marekovia z Košíc. Zdebilizovaný Gójim. Komunisti nás odtrhli od Boha. Vláda nás odtrháva od zeme, tradícií a od života. Hej! Čakáte na Mesiáša?! S tým choďte už do riti!

      https://www.youtube.com › watch?v=bpi758PYOJE
      Lidé a oceán | Rudolf Krautschneider | TEDxZlín – YouTube
      Rudolf vypráví o svých životních příbězích a přátelích, které nabral na svých cestách po mořích a oceánech. Tento dobrodruh posluchačům předal nejen pozitivn…

     • Miroslav Čižmár

      Komunisti nás neodtrhli od Boha, ale gnosticizmus zničil kresťanstvo. Štvrtá priemyselná revolúcia preverí gnostikov. Doteraz im stačilo spochybňovať Boha, ale teraz je pred nimi výzva stvoriť umelého človeka.

     • MČ – kresťanstvo zničil rituál prijímania – a jeho prijímanie! Prijímanie tela a krvi! Satanizmus!

      A preto ja prijímam ducha – spiritus – borovičku Ty vole!

     • Miroslav Čižmár

      Ja prijímam všetko, čo nájdem v chladničke. Dopil som ríbezlák, ešte je tam vajčák a Mária Terézia.

 7. Dodržia FIKO a spol svoj sľub ohľadom pandemickej dohody a nových zdravotných predpisov nacistickej WHO?
  V ČR to vyzerá od začiatku ZLE !!!
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ockovaci-certifikat-se-vrati-A-nase-soudy-uz-nas-nezachrani-Prijde-to-jinak-747840

 8. Na západe veterné elektrárne padajú a ľudia ich čím ďalej tým viac odmietajú pre ich skutočnú neekologickosť a podvodnosť (vyrubovanie lesov pre ich výstavbu, tony betónu, množstvo oleja pre ich fungovanie, zabíjanie a narušovanie migračných trás vtákov, nevyriešenie likvidácie zužitých komponentov atď.), Siemens má finančné problémy kvôli motorom… ale na Slovensku „národná“ vláda s Mr. Huliakom sa zaväzuje budovať tieto monštrá proti prírode, ktoré sú z pohľadu výroby elektrickej energie smiešne a zbytočné, keďže máme atómové elektrárne a vďaka nim dostatok elektrickej energie ! Tak kto je tu farizejom a eu hujerom, podlizovačom??? Aj vy máte ľudí za debilov?
  https://www.trend.sk/spravy/slovensko-pripaja-europskej-charte-pre-vietor-slubuje-vybudovat-nove-kapacity-elektrarni?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=6

 9. svatoslav butora

  Ťažko chorý Svet Kapitálu nemá žiadnu ideu/myšlienku/inováciu pre Svet Ľudí. Nesie v podstate systému tzv. Západného myslenia a managementu a hospodárenia jeho základnú podstatu: otrokársky systém myslenia večnej nenažranosti a nenávisti. Nesie v podstate Sveta Západu organizovanú smrť. Svet Západu, ktorý má základ v pradávnom svete Babylonskej otrokárskej Ríše nič nového okrem výroby „šťastných otrokov“ Svetu Ľudí nič nového nepredviedol a nepriviedol. Chceme mať s týmto mŕtvym svetom niečo spoločné (okrem hraníc) ?

 10. EU parlament podporuje zpřístupnění citlivých zdravotních údajů bez souhlasu pacientů

  https://aktax.cz/eu-parlament-podporuje-zpristupneni-citlivych-zdravotnich-udaju-bez-souhlasu-pacientu/

  • Princíp marketingového spamu! Len v opačnom garde. Ak už nemá existovať lekárske tajomstvo – tak nech už neexistujú ani lekári – dnešní díleri. Nahradí ich scanner a vybavené.

 11. V Německu už nezbývají téměř žádné volné byty, protože masová migrace prohlubuje krizi bydlení

  https://aktax.cz/v-nemecku-uz-nezbyvaji-temer-zadne-volne-byty-protoze-masova-migrace-prohlubuje-krizi-bydleni/

 12. Britští vědci tvrdí, že lidské „dýchání“ škodí životnímu prostředí

  https://aktax.cz/britsti-vedci-tvrdi-ze-lidske-dychani-skodi-zivotnimu-prostredi/

  • „Britští vědci tvrdí“ – s tým sa tu chceš akože uživiť?!
   Ku.va! 30 rokov tu mainstream trvrdí, že „Britští vědci tvrdí“!

 13. Objektívne

  Elon Musk, zakladateľ OpenAI, vyzval na vyšetrovanie. V priebehu krízy totiž na povrch vyplávali informácie, podľa ktorých Altman využíval pozície CEO k vlastným záujmom, ktoré sa nezlučujú so záujmami OpenAI…

  Bývalí zamestnanci OpenAI zaslali Muskovi list, v ktorom popisujú podivné praktiky staronového CEO Sama Altmana. Samotná OpenAI funguje neziskovo. Altman sa podľa ich slov snažil otvorenými aj tajnými spôsobmi spoločnosť transformovať do komerčnej podoby. CEO mal konať tajné kroky a iniciovať tajné projekty, ktoré mali viesť k jeho „merkantilistickým“ víziám. Neúspešné projekty naďalej tajil alebo o ich výsledkoch informoval s oneskorením.

  – Správna rada de facto zlikvidovala OpenAI, vedenie aj inžinieri odchádzajú
  – Zmena plánu: Altman v OpenAI zostane, vyhodí sa správna rada

 14. Po dlhých rokoch som si opäť pustila film s Al Pacino a Kean Reevs – z r. 1997, názov: Ďáblův advokát.

  P.S: 1 – Pred tými 25-rokmi som sa dívala na to ako na nejaké sci-fi fantasy. Dnes – s odstupom času (môjho – i toho filmu), si uvedomujem, ako názorne a ukážkovo nás Satan (cez jeho Hollywood) nasmeroval, akým – diabolsky perfídnym spôsobom – funguje v Živote, s ľahkosťou vánku – kradnúci duše ľuďom na tejto Zemi.

  Tento film je v súčasnosti vysoko aktuálny – (vzhľadom na jeho nadčasovosť) – nielen s prihliadnutím na výborné herecké výkony hlavných aktérov, ale hlavne tým, akým otvoreným spôsobom, poukazuje na satanistickú zvrátenosť dnešnej Doby.

  P.S: 2 – Veškeré bohatsvo Sveta, sláva, moc – nestojí dnes u Človeka za to – mať čisté Svedomie a človečenské Vedomie, s ktorým „odkráča“ jedného krásneho dňa TAM, odkiaľ sem prišiel..
  A to je obrovská Výzva pre každého Človeka, pretože práve – TÁ – sa v konečnom Súčte – počíta.

  1/ Krátka – 3:31 min. ukážka z filmu
  https://www.youtube.com/watch?v=cN3okG-t8mw

  2/ Keby si chcel niekto večer pozrieť celý film, nižšie dávam odkaz naň:

  https://5.sledujfilmy.io/filmy/the-devil-s-advocate-1997

Pridajte komentár

*