Ruský obranný systém „Mŕtva ruka“ dokáže spustiť protiútok aj po jadrovom zničení


Print Friendly, PDF & Email

Ruský obranný systém „Mŕtva ruka“ dokáže spustiť protiútok aj po jadrovom zničení

(Lance D. Johnson, Natural News) Ak by Európa alebo Spojené štáty niekedy zaútočili na Rusko jadrovými zbraňami a vystrelili prvé rakety, ruský systém jadrovej obrany je navrhnutý tak, aby autonómne ničil svojich nepriateľov, dokonca aj po tom, čo sa krajina zmení na nukleárnu pustatinu.

Ruský systém jadrovej obrany pozostáva zo 700 „nosičov“ jadrových zbraní – strategických bombardérov, jadrových ponoriek a síl medzikontinentálnych balistických rakiet. Tie sú pripravené vypustiť stovky autonómnych jadrových rakiet, aj keď je krajina zničená jadrovým útokom a ľudskí operátori už nie sú k dispozícii.

Tento autonómny obranný systém sa nazýva „Mŕtva ruka“ a bol vytvorený počas studenej vojny ako bezpečnostný odvetný systém na odstrašenie jadrových hrozieb zo Západu.

Ruský systém „Mŕtva ruka“ zaručuje úplné zničenie sveta, ak by boli proti Rusku použité jadrové zbrane

Po tom, čo Spojené štáty v roku 1945 otestovali dve jadrové bomby nad japonskými mestami Hirošima a Nagasaki, sovietske vojenské velenie lepšie pochopilo schopnosti Západu a ich zákerný spôsob vedenia vojny.

Aby sovietske vojenské velenie odradilo od potenciálneho jadrového útoku na sovietsku pôdu, potrebovalo systém protiraketovej obrany, ktorý by mohol fungovať aj v prípade, že by boli odstránení jeho vlastní ľudskí operátori.

Na zničenie veliteľského stanovišťa by totiž stačila jedna nepriateľská jadrová strela, ktorá by zlikvidovala celé operačné velenie pre ich jadrové zariadenia.

Pokroky v rádioelektronickom boji podobne ohrozovali štandardné kontrolné kanály a potenciálne ohrozovali jadrový arzenál celej krajiny. To je dôvod, prečo sovietska armáda vyvinula odvetný systém jadrovej obrany, ktorý dokáže iniciovať odvetný útok zo všetkých medzikontinentálnych raketových síl bez ľudskej obsluhy.

To viedlo k vývoju špeciálnej aktivačnej rakety. V prípade totálnej jadrovej vojny by bol spustený hlavný uzol, ktorý by vypálil aktivačnú raketu a tá by následne aktivovala stovky atómových rakiet naprieč územím Ruska.

Hlavný uzol bol skonštruovaný v polovici 70. rokov 20. storočia a bol vyslovene navrhnutý tak, aby vydržal priamy jadrový zásah. Aktivačná raketa je vybavená letovými súradnicami a rádiovým vysielačom, ktorý počas letu aktivuje všetky ostatné rakety po celej krajine.

V osemdesiatych rokoch sovietski inžinieri ukázali prototyp medzikontinentálnej rakety UR-100N. Vtedy mohla preletieť 4 500 kilometrov vo výške 4 000 metrov, pričom počas letu vysielala rádiové signály iným raketám.

Päť rokov po prvom spustení systému sovietska armáda otestovala celý obranný systém.

Úspešne demonštrovali, že nová zbraň dokáže počas letu otvoriť ostatné raketové silá a vyslať jadrové strely na určený bod. (Súvisiace: Rusko sa zdá byť pripravené zaútočiť na USA jadrovými zbraňami).

Prírodná liečba osteoartritídy

Rusi sú pripravení na akýkoľvek jadrový útok a sú tiež pripravení spôsobiť vyhynutie ľudstva

Rusi sa zapísali do histórie v novembri 1984, keď odpálili svoju veliteľskú raketu z Bieloruskej Sovietskej socialistickej republiky a úspešne odoslali príkaz odpaľovaciemu zariadeniu pre raketové silá pri Bajkonure v Kazachstane.

Príkaz aktivoval raketu ICBM R-36M v sile a naviedol ju do presnej oblasti na testovacom mieste Kura na Kamčatke.

Táto misia bola úspešne zakončená po tom, čo veliteľská raketa preletela cez celé sovietske územie a dokázala, že dokáže vyslať viacero príkazov rôznym raketám po celej krajine. Sovietska armáda zaviedla systém „Mŕtvej ruky“ do ostrej prevádzky v roku 1985 a v modernizovanej verzii sa používa dodnes.

Od svojho zavedenia je nový systém vybavený radarmi, ktoré monitorujú hranice ruského územia. Do sofistikovaného monitorovacieho systému sú integrované aj satelity z vesmíru.

V súčasnosti komplexný počítačový systém monitoruje úrovne radiácie, seizmické aktivity a údaje z raketových varovných systémov po celej krajine. Tento systém využíva radary triedy Voronež, ktoré dokážu odhaliť odpálenie rakiet až do vzdialenosti 7000 kilometrov, takže v prípade potreby dokáže iniciovať autonómne núdzové protiúdery.

Dnešné hlavice sú navyše vybavené elektronickými bojovými obrannými systémami, ktoré chránia rakety pred rádiovým rušením alebo úplným vypnutím.

Ivan Konovalov, riaditeľ vývoja Nadácie pre podporu technológií 21. storočia, uviedol, že rakety „Mŕtvej ruky“ sú v súčasnosti vybavené hypersonickými raketovými blokmi, ktoré im umožňujú letieť rýchlosťou 5 až 7 kilometrov za sekundu.

„Nové rakety budú integrované do armády spolu s novými interkontinentálnymy balistickými raketami triedy Sarmat. Posledné menované rakety pribudnú do armády v polovici 2020-tych rokov. Takže vedľa súčasných sa objaví aj upravená hypersonická verzia rakiet „Mŕtva ruka,“ hovorí Konovalov.

Záver

So systémom „Mŕtva ruka“ sú Rusi pripravení na jadrovú vojnu a môžu ľahko vzdorovať aj ťažkým jadrovým blafom Západu.

Ich obranný systém je navrhnutý tak, aby predchádzal scenáru konca sveta, no zároveň je pripravený urobiť aj pravý opak – skoncovať so svetom tak, ako ho poznáme v prípade, ak bude Rusko napadnuté.

Viac o možnosti prepuknutia jadrovej vojny medzi Ruskom a USA sa dozviete na stránke NuclearWar.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ten systém je zbytočný. Ak by jadrovú vojnu vyhral západ, zničil by sa do pár rokov sám skrze agendy LGBTI, Green deal, 2030, pedofíliu, kanibalizmus, BLM, WTF:-), metoo…a ostatné zmrdifilozofie a zmrditechnológie.

  • Ale v žiari jadrovej vojny je to elegantnejšie.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v prípade jadrovej vojny-čo by bola celkom výhodná situácia pre elitu žijúcu už teraz dlhé roky v podzemí a bunkroch na ktoré si nielenže zvykli,ale podzemný život je im bližší,než ten,ktorý žijete zatiaľ vy-už iba dočasne,,,,podzemné mestá a niekoľko poschodové podzemné pevnosti odolné voči bežným hrozbám ľudského sveta sú príbytkom časti elít a verných temnote a ovládnutiu sveta,nič tak dokonalo nevyčistí planétu ako jadrová vojna,,,,vy tu máte hneď niekoľko alternatív,ako sa vás zbaviť a pritom si na tom ešte urobiť dobrú reputáciu u šedivákov a jašterov,,,,problém máte iba ten,že nikto z tej opačnej strany vás nepríjde zavchraňovať-na čo tu mnohí najivne čakajú-lebo aj mimozemšťania od svetla a od rovnováhy vás nepovažujú ako celok,či ten zostatok za čistú a potrebnú existenciu pre záchranu,,,,boj bude prebiehať medzi nimi a zostatkom,,,,zbrane a výzbroj,ktorú majú légie „siedmeho“ len preskenujú túto jaštermi prekopanú planétu a za pár sekúnd je ekologicky a bez námahy po všetkom,lebo všetko živé hneď zhynie a rozloží sa na menšie častice,než je nano,,,,to čo by mohlo prebiehať pred tým-by bol iba symbolický boj s negatívnymi o tých,ktorí sú na zozname živých a mali by tu problém s nakazencami a nečistými a ten sa deje už aj teraz i pred tým,,,,

   • Lidská psychika vám nic neříká, ponorková nemoc a jiné. Neb je to kravina, to máte z filmu sexmise? Že si někdo zvykl žít jako krysa? Schválně to zkuste zalézt do sklepa a nevylézt měsíc, být s jedněmi lidmi stále na jednom místě bez možnosti vyjít na sluníčko atd. atd.

 2. Viete, že dnes oficiálne zdochla jedna stará kurva?
  Pripijem si na jej zhnité telo a už asi i zdekódovanú dušu..

  Bodaj na teba zajtra všetci zabudli!

  Ešte tak sto tisíc zdochlín a je hotovo, pohnojíme pole.

 3. adamkratochvil

  iba pan Boh vie ako ju na druhom svete privitala Diana…

  • Našla by se v těchto (za několik posledních týdnů) ještě nějaká pozitivní zpráva, nebo mám říci své 11nácti leté dceři, že umře hladem či jaderným osvitem?

   • Povedz jej, že bude dobre.
    Lebo bude, onedlho.

    • zatial nikto

     Matovic:“nebojte sa dobre bude“
     A hned som sa zacal bat

     • A možno – hoci ako cvok – toho je viac a možno naozaj plní špecifickú úlohu na Slovensku. Ale možno je to iba teória Oracle-ho.

   • mám říci své 11nácti leté dceři, že umře hladem či jaderným osvitem?

    ak zoberieš do ruky lopatu, a budeš spolu s ľuďmi brániť dcéru pred vládnucimi psychopatmi, tak sa jej nič nestane.
    ak ty sám nič neurobíš, tak umriete spolu. Koniec si môžeš vybrať sám

  • Ježišimariapanenkosvata!

   Stará kurva už nikam nikdy nedôjde!
   Rozplynula sa jak nič!
   Už neexistuje, bola „dekódovaná“ = jej duše viac niet. A ducha nemala.

   Diana takto asi neskončila, keď ju museli zabiť..

   • 96 – podľa satanistov = 9 príchod vysokej duchovnej bytosti – Satana na Zem. 6 = odchod vysokej duchovnej bytosti – Satana zo Zeme.

  • ktory pan boh?? je ich plno??

 4. Podstatou ruskej doktríny je, že – „odplata je nevyhnutná!“ Veľmi výstižne to na stretnutí Valdajského klubu vyjadril Putin, keď povedal, že ak sa krajiny NATO pokúsia zasadiť preventívny jadrový úder na Rusko, – „jednoducho – zdochnú.“ A nezostane im žiaden čas ani na pokánie.

  Záver pre tzv. „kolektívny Západ“ : Paradoxne – mŕtvi Rusi – môžu byť oveľa nebezpečnejší – ako živí Rusi!!

 5. zvrhlý deduško večerníček

  Starý otec si myslel, že po smrti starkej bude kokrhať ako hlavný kohút na hnojisku a obhospodarovať vsetky staré račne v činžáku. Dokonca si tajne robil úspory ! Pár dní pred smrťou sa stará mama náhle prebrala, otočila sa k nemu a povedala : „Fero, keď ja zomriem, ty nebudeš behať !“ A tak aj bolo! Po pohrebe náhle ochorel, zostal pripútaný na lôzko a do šiestich mesiacov ju nasledoval. Tomu hovorím systém Mŕtva Ruka ! Nie tuto Putin a raketky ….! 😀

 6. kvakcína je sloboda

  myslím, že vo bolo tiež vo Valdaji, kde Putin , okrem iného, povedal: „Aký by to bol svet bez Ruska?!“
  takže je to jasné – keď nebude Rusko, nebude nikto

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a kto-čo je to ten onen svet?,,,,keď nebude ľudí-nebude zlo a ani zla a ani zlého,,,,

   • Potvrdzujem tuto myšlienku , no bez zla by nebolo dobro preto kto by robil na tomto svete všetko to čo sa deje a my by sme nemli o čom písat a naprávat chyby z omylov ľudí

    • Nesúhlasím. Zásadne nesúhlasím. Zlo nie je OPAK dobra! Zlo je len NEDOSTATOK dobra.
     Bez zla môže dobro pokojne fungovať. Budú rásť kvetiny, svietiť Slnko, ľudia sa budú navzájom zdraviť… nebudú si hádzať polená pod nohy.
     Výnimočne súhlsím s kovidovým barónom že bez ľudí nebude zla…

     • Výnimočne si ujasni ducha zámeny – a kto sú ľudia a kto sú neľudia.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,zlu sa nedá úplne porozumieť a človek je na zlo krátky-a preto mu radšej posluhuje a kŕmi ho k večnosti,,,,človek dáva prednosť životu v zlom svete,lebo ten ho nezavezuje k dokonalosti a dáva mu voľnosť v akejkoľvek aktivite bez obmedzenia a bez pravidiel k slobode slabostí a hriechu,,,,zlu sa je treba vyhýbať,,,,ak by nebolo ľudí a ani zvierat na tejto planéte-zlo by sa muselo pretransformovať do iného sektoru vesmíru k udržaniu sa v novom nostiteľovi,,,,zlo vám vadí iba vtedy-ak ste sa zrazu priklonil na stranu dobra-svetla a vtedy ho začínate vidieť,vnímať a cítiť,inak ste dovtedy o zlu ani nevedeli-lebo ste boli jeho automatickou súčasťou,,,,rusko vo svete predstavuje iba menšie zlo-oponent večšieho zla zo západu,,,,kde prebýva zlo-prebieha na oko život v hojnosti a prepychu,,,,čím večšia chudoba-tým je večšia prítomnosť dobra,,,,dobro nepotrebuje luxus,lebo dobro vie,že vo svete prepychu a prebytku je to iba nedokonalý a nevývažený a iba dočasný stav na úkor niekoho a niečoho,,,,zlo sa ničoho neštíti,dobro sa tomu zdráha,je zdržanlivé a odmieta ponuky zla.

     • Výstižné, Kovidbarón; absolútny súhlas.

      …zatiaľ čo rastlinky pre svoj život parazity nepotrebujú, parazity bez tohto príslušného zdroja obživy „skapú“.
      Asi len človek je taký idiot, že bez zla by sa nenaučil vážiť si dobro.
      Pravda bez zla prežije. Zlo bez pravdy nie; pohltí sa samo. Preto pred nami samozvaní „mocní“ dodnes pravdu zatajujú.
      Keď Ježiš pred 2022 rokmi vyčítal farizejom – „Vzali ste kľúče poznania“ – zaplatil za to životom. Čo nevidieť sa Jeho kati začnú topiť – pod obrovskou Žiarou Svetla, ktorého lúče už viacerí vidíme vychádzať…

   • Keď nebude NEľudí!

    VIDEO: Slovanisti počas minúty ticha za britskú kráľovnú na štadióne pískali. Ľudia na sociálnych sieťach označujú Alžbetu II. za jaštericu a pripomínajú nielen pedofilné škandály okolo členov jej rodiny, ale aj účasť Veľkej Británie na vojnách s miliónmi obetí nevinných ľudí a ďalšie zločiny
    https://www.infovojna.bz/article/video-slovanisti-pocas-minuty-ticha-za-britsku-kralovnu-na-stadione-piskali-ludia-na-socialnych-sietiach-oznacuju-alzbetu-ii-za-jastericu-a-pripominaju-nielen-pedofilne-skandaly-okolo-clenov-jej-rodiny-ale-aj-ucast-velkej-britanie-na-vojnach-s-milion
    —————————–
    K tomu poznámka – existuje dokument o „kanibalizme“ týchto kráľovských jašterov – kanibalizmus je v tomto prípade nesprávny pojem – oni nie sú ľudia – v ktorom sú spomenuté aj únosy slovenských deti – konkrétne v Kysaku – policajt, ktorý to vyšetroval, bol zavraždený.

    VIDEO: Šokující film „Sarajevo Safari“ vypráví o tom, jak bohatí cizinci platili v době války za „lov lidí“
    „Slovinský dokumentární Film je svědectvím, že v letech obléhání Sarajeva v 1992 až 1996 došlo k něčemu, čemu lze stěží uvěřit a mělo zůstat utajené.

    Slovinský režisér Miran Županić (nar. 1961) je známý dokumentárními filmy, ve kterých se zaměřuje na přelomové okamžiky 20. století. Nyní slovinské studio Arsmedia zveřejnilo trailer z jeho posledního filmu nazvaného „Sarajevo Safari“.

    Film je svědectvím, že v letech obléhání Sarajeva v 1992 až 1996 došlo k něčemu, čemu lze stěží uvěřit a mělo zůstat utajené. O placené střelbě na lidi věděla jen hrstka z bosensko-srbské armády a malé tajné skupinky. Tou byli bohatí cizinci, kteří platili vysoké poplatky za střelbu na obyvatele obleženého Sarajeva.

    Ke svému snímku režisér říká: „Film dává představu o absolutním zlu skrývajícím se za maskami lidskosti a nabízí vhled do osudů lidí, jejichž životy nenávratně změnily kulky ostřelovačů. Spolu s jejich utrpením pomáhá divákovi také pochopit jejich moudrost a sílu jejich vůle dále žít.““
    Slovinský dokumentární Film je svědectvím, že v letech obléhání Sarajeva v 1992 až 1996 došlo k něčemu, čemu lze stěží uvěřit a mělo zůstat utajené.

    Slovinský režisér Miran Županić (nar. 1961) je známý dokumentárními filmy, ve kterých se zaměřuje na přelomové okamžiky 20. století. Nyní slovinské studio Arsmedia zveřejnilo trailer z jeho posledního filmu nazvaného „Sarajevo Safari“.

    Film je svědectvím, že v letech obléhání Sarajeva v 1992 až 1996 došlo k něčemu, čemu lze stěží uvěřit a mělo zůstat utajené. O placené střelbě na lidi věděla jen hrstka z bosensko-srbské armády a malé tajné skupinky. Tou byli bohatí cizinci, kteří platili vysoké poplatky za střelbu na obyvatele obleženého Sarajeva.

    Ke svému snímku režisér říká: „Film dává představu o absolutním zlu skrývajícím se za maskami lidskosti a nabízí vhled do osudů lidí, jejichž životy nenávratně změnily kulky ostřelovačů. Spolu s jejich utrpením pomáhá divákovi také pochopit jejich moudrost a sílu jejich vůle dále žít.“

    Film bude mít premiéru na filmovém festivalu dokumentární tvorby televize a katarské mediální skupiny Al Jazeera – AJBDOC. Koná se od 9. do 13. září v Sarajevu.

    V rozhovoru pro Al Jazeeru Miran Županić objasňuje, jak „lov na lidi“ fungoval. „Startovalo se z Bělehradu, který měl stálé letecké spojení se zahraničím a existovala speciální logistika. Podle jednoho zdroje se do Sarajeva – Pale (srbská část) dostávali „lovci“ helikoptérami jugoslávské armády a podle jiných běžně po silnici. Mocnější a bohatší se dostávali do Sarajeva pohodlněji.“

    O neuvěřitelném „safari“ se Županić dozvěděl od svého producenta France Zajce, se kterým s kameramanem Božom Zadravcem točili v roce 1993 v Bosně a Hercegovině film „Oči Bosny“.

    „Franc léta hledal a objevil lidi, kteří se podíleli na ‚safari‘ a byli ochotní o tom mluvit před kamerou. Někteří si to rozmysleli, neboť mají strach i po třiceti letech,“ uvedl Miran Županić.

    Další informace, které vyplynuly z rozhovoru katarské televize, jsou více než otřesné.

    Například to, že „lovci“ se oblékali do loveckého oblečení nebo Županić tvrdí, že jde o typy lidí, kteří bez jakéhokoli vnějšího podnětu střílí na kohokoli bez rozdílu, zda jde o muže, ženu nebo dokonce dítě. Nejvíce se údajně právě platilo za střelbu na děti.

    Režisér v rozhovoru také uvedl, že mu hlavou probíhala řada otázek, na které se mu nedostalo odpovědi. Vyzval proto další filmaře, aby v jeho díle pokračovali. Za největší problém považuje to, že mezinárodní tajné služby o všem věděly a nepodnikly nic, aby „safari“ zastavily.“
    https://www.infovojna.bz/article/video-sokujici-film-sarajevo-safari-vypravi-o-tom-jak-bohati-cizinci-platili-v-dobe-valky-za-lov-lidi

    Bude covidový podvod odhalen? Fauci dostal ultimátum – má 21 dní na odhalení své komunikace
    https://www.infovojna.bz/article/bude-covidovy-podvod-odhalen-fauci-dostal-ultimatum-ma-21-dni-na-odhaleni-sve-komunikace
    —————————————
    K tomu Faucimu asi toľko – systém obetných baránkov – radšej obetovať jedného zmrda aby mafia prežila. Žiaden Norimberg 2 nebude! Damage Control – kontrola škôd. Lebo „dôvera“ veriacich lekárom musí byť zachovaná – inak by nemohol fungovať tento dílerský systém „zdravotníctva“.

    VIDEO: Heger v obave pred masovými nepokojmi a reálnou hrozbou rozpadu EÚ v dôsledku samovražedných protiruských sankcií pripúšťa zdaniť nadmerné zisky energetických gigantov a vrátiť peniaze krajinám, kde bola elektrina vyrobená
    https://www.infovojna.bz/article/video-heger-v-obave-pre-masovymi-nepokojmi-a-realnou-hrozbou-rozpadu-eu-v-dosledku-samovrazednych-protiruskych-sankcii-pripusta-zdanit-nadmerne-zisky-energetickych-gigantov-a-vratit-peniaze-krajinam-kde-bola-elektrina-vyrobena
    ————————————————–
    Otázka – ako sa volá to prasa, ktoré odpustilo dane bankám?!

    https://www.facebook.com › extraplus.sk › posts › 1991853770950410
    Extra plus – MATOVIČOVA VLÁDA ODPUSTILA BANKÁM 300… | Facebook
    MATOVIČOVA VLÁDA ODPUSTILA BANKÁM 300 MILIÓNOV EUR! Banky sú podľa Kamenického vo výbornom stave a budú podľa neho ziskové aj v tomto roku. Ja si počkám na hospodársky výsledok bánk v roku 2020….
    ——————————————————
    Takže JAŠTERBARÓN – prestaň tu hejtovať ľudí!

    • zatial nikto

     „Slovanisti počas minúty ticha za britskú kráľovnú na štadióne pískali. Ľudia na sociálnych sieťach označujú Alžbetu II. za jaštericu a pripomínajú nielen pedofilné škandály okolo členov jej rodiny, ale aj účasť Veľkej Británie na vojnách s miliónmi obetí nevinných ľudí a ďalšie zločiny“

     Slap in the face of the fucking reptile !

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,poskok jašterov-ani nečítam tie tvoje plagáty a milostné romány zo zúfalstva,lebo aj keď si mŕtvola,tak to tvoje drobné lepšie ja(ty) vie,že cesta ktorou kráčaš je tá istá ako cesta ktorou kráčajú tí,ktorých tu ohováraš a kritizuješ,,,,nikdy nemôžeš porozumieť tomu,ako prebieha a ako sa tvorí dej chodu tohoto sveta,tvoje schopnosti a možnosti sú iba také,aké tu prezentuješ a ver mi,že takéto infošky sú presne-iba konzumné a pre nevedomých,,,,čiže-prečítať naštvať sa a vybúriť sa potom znovu robiť to čo pred tým,,,, nikto nikdy nepríjde o moc kôli tvojích žvástom,ale o moc príjdu panovníci a aj prichádzajú kôli mojím žvástom-to si mrtvola zapametaj,že ja píšem a čo píšem je a bude,ja ničím pomaly,ale isto a všetko,,,,ľútosť prenechávam židom,papežovi a žebrákom.

    • Jašterbaron alias kovidbaron je hejtovač ľudí vyfarbil sa na modro aj ked si ho tu niektorí obhajuju

 7. Perfektná uzávierka pán KOVIDBARǑN.

  • Pan farár vás presvedčili, že ľudia sú zlí.

   Omyl, to len vy kresťania (u nás) ste zlí, ostaným sa bez vás bude žiť dobre. I Zemi samotnej.

   • Kecáš.
    A neber to, že som zlý, lebo by som si myslel že ťa o tom presvedčil nejaký farár.

    • Selfhate! Od malička vtĺkajú ľuďom do hláv, že sú hriešnici! Predaj odpustkov – mega biznis! Ako môžeš byť dobrý a tým pádom aj zdravý – keď ti vtľkajú do hlavy, že by si sa mal práve ty rozpadnúť po toľkom dedičnom hriechu! ŽIDOJAŠTEROBARÓN – bastard – tu robí vyslovene špinavú robotu – chce sa vám dostať do hláv – lebo je to zákerný zakomplexovaný pomstychtivý kripel!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,robo-zadĺžený sluha podnikateľov a zemepánov a šľachty v sakách-mňa chceš prirovnávať ku farárom?-veď keby som ja chcel byť farárom,tak už ním dávno som a nebol by som už slobodným človekom,tak ako ty niesi slobodný-lebo si za zapredal a z toho primerane aj osprostel,,,,kresťania sú iba vetvou pavučiny náboženstva-uctievania temnoty vo falošnej čistote,,,,ja viem kto je ten onen boh a ja viem kto-čo je to iné a aj ten ostatok,,,,

  • Henten blem en blem blem, fcumná mlsóni. 🙂
   CTRL
   Maximus 9.9.2022 10:38:03 Odpovědět
   Máš dneska tady službu demente z neziskovky?

   sergej 9.9.2022 11:29:24 Odpovědět
   Spíš přečetl ze stohu vyhozených výtisků na smeťáku poučky klauna trhu a rozdává rozumy. S odrážením ode dna a prošetřením se do blahobytu, to jistě ano ale kdo a kteří si budou ztahovat opasky už nenapsal tak tenhle lumen dál bude sypat jiné poučky brožury „cintátorismu dokud ho no, píp. Neududkujete? Myslím že to argumentačně u fanatiků fixních utopistických představ ani prostě nejde. Dokud dejchá, šašek. :yes:
   Korporátovny v kostce:
   https://www.youtube.com/watch?v=BVYncPJPtOo
   https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs
   A tady se nám panáčci snad upsali mamonu že budou řídit země jako obludné strojky na zisk „pomazaným?
   Namátkou aktuálně zbrojní komplex zisků přes mrtvoly a někoho o ťukne kde třeba ruku v ruce moloch bigpharmy s pominutým apartheidem psovodů stupňů psů lockdownistů lágru vyrábí oblažení nejmenovaného eugenika jak sám hýká, depopulace když dobře navrhnou očkování?
   „Moroni s akcemi businesmanů přes vyvolávané krize overtonových oken na zisk „sebevyvoleným přes total, zmar devast beznaděj totalit nejrůznějších hejblů na „silu onkvizic konqisty přes grýndejlisty po „zdravovědníky samozřejmě na zisky banksterů s cílovými hamouny na špičce pyramidy hrůzy úžerů, fiktivního a vylhaného kapitálu podvodu kdy mají majetek tak cca na 50. planet s tisíciletými podukcemi tvorby. Ničemu už se nedivíte? To je dobře, mám taky dost. 😉
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
   Time 2:00
   https://www.youtube.com/watch?v=NCjQUJHKUbk

   ..dělalnícy B-)
   to
   https://pravyprostor.net/?p=148870#comments

  • Hýýýíííí, ten čas má být k prvnímu odkazu, prostě bravurní že jo, no ano. 🙂
   Tajtrdlíci

 8. Helena..............................................................

  Pane prezidente, palec nahoru, že jste dokázal svoji rozvahu a dáváte možnost ostatním si uvědomit, kolik stojí lidský život………

 9. „Ruský obranný systém „Mŕtva ruka“ /správne Ruka mŕtveho muža/ dokáže spustiť protiútok aj po jadrovom zničení“ – „vesmírna“ prda – keď chassidský žid vyhladí seba aj chazarského žida. Reálne? Úplne ste zabudli na židovládu sovietov a Ruský židovský kongres? Pripomína to vrodenú psychopatiu vyššej úrovne – „keď ťa nebudem mať ja – tak nikto“! No a psychopati nemajú pud sebazáchovy – tak áno – reálne!

  • Čiže toto nevymyslel Rus – toto vymyslel ruský žid! Ale zničenie sveta sa opäť pripisuje Rusom – všakže redaxia. Akurát Rusi boli tí, ktorí podpísali Veľký Mier = Stvorenie Sveta po dlhotrvajúcej deštruktívnej vojne s čínskymi plemenami vo Hviezdnom Chráme – pred 7530 rokmi – čo bolo tiež treba vymazať z pamäte, lebo jediný mierotvorca – „Peacemaker“ – je chazarský židoanglosas!

  • to je jedno kto

   som rad, ze som sa dockal prispevku, ktory mi hovori z duse. opat sa ukazuje, ako ludia vedia hovno o tom, ako sa co odohralo a su potom schopni podporit egregor niecoho, co slovanske nie je ani nahodou. vdaka ti a vy vsetci ostatni veriaci, vratane „redakcie“ si dajte facku pred zrkadlom.

 10. Jaroslav Vladimirovic

  Mejte zasoby na 6 mesicu
  Ozbrojeni pro sebeobranu

 11. ….ďakujem pekne za článok aj komentáre…aj ˇvďaka nim viem, aká ja vlastne situácia…veľmi ma zaujali videjká od p.E.V.Rybářovej, majú čo povedať každ.z nás…je to veľmi podporujúce počúvanie, vďaka…dob.noc…

Pridajte komentár

*