Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Gatesov Microsoft s priateľmi chcú zničiť internetové súkromie


Print Friendly, PDF & Email

Gatesov Microsoft s priateľmi chcú zničiť internetové súkromie

(Natural News) – Čeliac silnej konkurencii alternatívnych médií zosnovala aliancia technologických a mediálnych obrov plán, ktorý by mohol znamenať dosiaľ najodvážnejšie uchopenie moci technologickými gigantmi.

Microsoft sa totiž nedávno spojil s celým radom ďalších technologických, ale aj mediálnych spoločností, aby vytvorili systém sledovania obsahu na internete. Ich nový systém by tak mohol zničiť online súkromie a anonymitu, čím by radikálne zmenili povahu webu.

Koalícia pre pôvod a autenticitu obsahu

Podľa tlačového vyhlásenia Microsoftu sa tento spojil s niekoľkými ďalšími organizáciami a vytvorili Koalíciu pre pôvod a autenticitu obsahu (C2PA).

Účelom tejto organizácie je, jednoducho povedané, vymyslieť systém, v ktorom by sa všetok obsah na internete dal vystopovať až priamo k jeho autorovi.

Tlačové vyhlásenie uvádza, že vyvinie špecifikácie pre „bežné druhy a formáty položiek“, to znamená videá, dokumenty, audionahrávky a obrázky.

Či už ide o takzvané memečko (obrázok s textovým popisom), zvukový remix alebo písaný článok, cieľom je zabezpečiť, aby obsah, ktorý sa dostane na internet, bol vybavený sústavou signálov, umožňujúcich zistenie jeho pôvodu – teda autorstva.

Zamyslime sa nad spoločnosťami, ktoré sa pod túto iniciatívu podpísali. Na ich čele je Microsoft, ktorý spravuje programy kancelárskeho balíka office ako sú Word, Excel, Power Point, ďalej Paint, Notepad či internetový prehliadač Edge.

Keď vytvoríte dokument s príponou .doc (nové verzie .docx) alebo .jpg, zrejme sa na tom nejako podieľa služba spoločnosti Microsoft.

A potom je tu spoločnosť Adobe, ktorá stojí za programami Photoshop, Illustrator, Acrobat a Premiere Pro, ako aj za ďalšími najpredávanejšími aplikáciami na uverejňovanie fotografií, videí a dokumentov.

Tiež je tu spoločnosť Truepic, ktorý vyvinula technológiu, stopujúcu pôvod fotografií už od chvíle, ako sú zachytené smartfónom.

A nakoniec je tu spoločnosť Intel, dominujúca trhu laptopov a centrálnych procesorových jednotiek (CPU) stolových počítačov. CPU je zodpovedná za spracovanie doslova všetkých informácií na počítačoch.

Keď píšete vetu alebo robíte snímku obrazovky, údaje spracováva CPU.

Prístup k CPU je najvyššou formou digitálneho dohľadu. CPU vidí, čo robí váš počítač aj vtedy, keď ste odpojení od internetu.

Spojenie síl proti ľuďom a slobode slova

Kombinácia týchto síl vytvára potenciál na sledovanie informácie a jej zbavenie anonymity už od chvíle jej vytvorenia na počítači. Signály by mohli byť pripojené k informáciám, aby sa zabezpečila ich cenzúra a potlačili sa, nech už online cestujú kdekoľvek.

Vďaka bodu svojho pôvodu by sa dali potlačiť aj vtedy, keď ich zdieľa niekto iný. A, samozrejme, signály by sa dali využiť na identifikáciu tvorcov nevhodného obsahu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Nikde v tlačovom vyhlásení Microsoftu sa však nenachádza zmienka o tom, že by toto neboli konečné ciele.V skutočnosti poskytuje toto vyhlásenie niekoľko náznakov, že konečnými cieľmi je presne toto.

Podľa Microsoftu bola koalícia vytvorená z jediného dôvodu: zastaviť šírenie údajných „dezinformácií“ – čo, v novinárskej reči súčasného establišmentu, znamená informácie, spochybňujúce naratívy establišmentu.

Na základe toho, ako sa slovo dezinformácie používa dnes, by sa mohli nazývať aj nehodiacimi sa informáciami.

Podľa tlačového vyhlásenia Microsoftu bola koalícia ustanovená „pre zameranie sa na výskyt dezinformácií, nesprávnych informácií a klamného online obsahu prostredníctvom vytvorenia technických noriem na certifikáciu zdroja a histórie alebo pôvodu obsahu na sociálnych sieťach“.

Prirodzene, vo veľkej miere sú do toho zapojené aj mainstreamové médiá, ktoré sú nehodiacimi sa informáciami najviac ohrozené. Členmi predchodcu tejto koalície, zvaného Project Origin, boli New York Times,BBC, CBC a Radio Canada.

Vo vyhlásení poslania Project Origin sa uvádza:

„Klamné informácie sú narastajúcou hrozbou pre integritu informačného ekosystému.

Existencia preukázateľného zdroja pôvodu pre médiá a vedomosť, že nebol cestou zmenený, pomôže uchovať dôveru v správy od dôveryhodných poskytovateľov.“

Cieľ oznámili vopred. Média establišmentu chcú sledovať pôvod všetkého digitálneho obsahu, aby sa dali odlíšiť „dôveryhodní poskytovatelia“ od tých „nedôveryhodných“.

Všetci už vieme, čo to znamená.

Rozdiel je v tom, že to teraz namiesto cenzurovania online platform sociálnych sietí a vyhľadávačov budú robiť na úrovni offline softvéru a hardvéru, s najväčšou pravdepodobnosťou cez najzákladnejšiu jednotku počítačového hardvéru – CPU.

Povedané inak, nebude sa kam skryť.

Záver

V porovnaní s týmto bledne ešte aj nehanebné správanie Facebooku, Twitteru a Googlu za obdobie posledného roka.

Ide hlavne o ich zasahovanie a ovplyvňovanie volieb, cenzurovanie predošlého amerického prezidenta Trumpa, hromadná cenzúra nepohodlných politických hnutí či cenzurovanie všetkých informácii ohľadne pandémie COVID-19, ktoré odporujú naratívu Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) alebo dogmám štátnych „autorít“.

Toto je zatiaľ najnebezpečnejší plán „Big Techu“.

Liečba osteoporózy

Zdroje: NaturalNews.comBreitbart.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku z naturalnews.com. Veru čo nás čaká…
  Pravda sa dnes nazve: dezinformácia, hoax, konšpirácia…
  Ak dobre viem v Číne už je obrovská cenzúra internetu, v mnohých mestách social credit systém – každý pohyb človeka je sledovaný a za to ľudia dostávajú body.
  Aj Dr. Mercola na mercola.com mal na túto tému viackrát články, doporučuje ktoré vyhľadávače používať atď.

 2. https://rizikaockovania.sk/spickovy-odbornik-svedcil-o-cenzure-vcasnej-liecby/
  Špičkový odborník svedčil o nezáujme a cenzúre včasnej liečby, ktorá mohla zabrániť 85% hospitalizácií a úmrtí

 3. https://zemavek.sk/video-v-tri-dni-nosenom-rusku-sa-nasli-bakterie-plesne-a-aj-zlaty-stafylokok/
  Video: V tri dni nosenom rúšku sa našli baktérie, plesne a aj zlatý stafylokok

  Rúška sú živnou pôdou pre baktérie

  Ukázal sa aj zlatý stafylokok

  Na tri dni nosenom rúšku už rástli plesne

 4. ad „CPU vidí, čo robí váš počítač aj vtedy, keď ste odpojení od internetu.“

  Ak vychádzam z ich produktu Internet Explorer – nie je to to isté, ak sa bavíme o odpojení od siete – teda nielen káblom moddemu a routera, ale aj WiFi v PC – a treba zrušiť aj Buethoot manažéra aj WiFi manažéra v PC – kvôli sťahovaniu dát aj cez tieto pripojenia.

  Celá pasca je v tom zasratom Windovse, aj v iných operačných systémoch vyžadujúcich nutné „korektné vypínanie“ a vypínanie tlačidlom Power – ale – na trafák už nikto nemyslí, alebo tam to tlačidlo nie je. Linux je dobrý v tom, že umožňuje vypnúť PC bez korektného vyp. aj power tlačidla a vypnúť PC natvrdo tlačidlom trafáku, alebo vypínačom na rozvodnej šnúre, a architektúra OS ostane neporušená. Teda zásada – nebyť „vypnutý“ v režime stand by! Pretože dáta sa už nevynášajú cez Firewall – ale ich vynášajú priamo vrstvy procesora! To vidieť na starých šunkách, ako sa niečo pozastaví, lebo nejaký protokol zvonku sa snaží najprv prehrabať v PC a až potom začne fungovať povedzme prehliadač alebo prehrávač. Keď som bol na alternatívach pripojený ešte s XP Profesional a antivírus som mal Commodo /už je hacknuté/ – boii určité nočné hodiny, keď všetko zamrzlo, ale procesor sa nestačil chladiť a na druhý deň mi Commodo hlásilo tisíce pokusov o prienik. Pokiaľ zostane jediným zdrojom prúdu v PC CMOS batéria, ktorá uchováva len nastavenia PC v MS DOS – nemá nikto šancu sa hrabať v počítači počas stand by. Čiže – základ je vypadnúť z toho Microsofťáckeho spy produktu. V MS DOS si treba nastaviť aj HDD – SMART nenastavné. A máte vyblokované všetky ich „chytré“ pripojenia.

  Prejdite na Linux a hotovo – kto má staršie PC s len 32 bit zbernicami – zvoľte si verziu zodpovedajúcu technickému stavu PC.

  Čiže k vete hore – to je ako keď vyberiem z mobilu baterku a hodím ju do Dunaja, tak vedia len, že som nedostupný. A potom je najlepšie strčiť a zakryť mobil do hliníkového hrnca a nemôžu použiť ani zosilnený signál na vypátranie môjho jedinečného MAC čísla a GPS ploštice v mobile.

 5. Genetické zbrane, genetické sledovanie, genetické zneužitie testov – známe už v decembri 2019!!!
  2021-03-22 – Rudolf Vávra: Výbušný dokument americké armády. ? Nechoďte na genetické testy. Mohou vás sledovat! ?
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-22-rudolf-vavra-vybusny-dokument-americke-armady-%f0%9f%aa%96-nechodte-na-geneticke-testy-mohou-vas-sledovat-%f0%9f%a7%ac/

 6. Marný 10-dňový boj šéfredaktora Svobodného vysílače CS – Plzeň – Pavla Hlávku – za podanie ivermektínu svojej mame. Zomrela.

  Otázka – inštitút reverzu – užitie neschváleného lieku na vlastnú zodpovednosť – v prípade vyššieho politického = konkurenčného záujmu farmakomafie – neplatí?! Platí len súhlas s experimentálnym komerčným testovaním a očkovaním „na cestu do roboty“?!

  2021-03-15 – Autentické svědectví o stavu zdravotnictví a společnosti
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-15-autenticke-svedectvi-o-stavu-zdravotnictvi-a-spolecnost/

  P.S. – Úprimnú sústrasť! Maroš

 7. Článok od Pravej redakcie, prichádzajúci v Pravý čas! Informácia od nášho ochrancu Bádateľa ma, paradoxne, milo prekvapila; tipovala som, že nás „mocní“ tohto šialeného sveta majú dôsledne prečítaných už dávno. Takže ešte nie? Len ťažko tomu uveriť, ale poteší to – aspoň na krátke obdobie.
  Keď som sa ako dvanásťročná zo zvedavosti zahryzla do čítania biblie, nechápala som, ako môže boh Sionu všetko vidieť, všetko počuť, on bez problému číta ešte aj naše myšlienky…
  …takže sion-klan mal túto špičkovú techniku v rukách už v dávnej dobe, len nám ju po roky rokúce nedal poznať? S pravdou von vyšiel až teraz, keď sa blíži termín „vypršania“ jeho sprisahaneckej zmluvy voči Stvoriteľovi?
  Asi preto táto samovyvolená partia každým dňom viac a viac besnie, lebo jej čas sa kráti… a časová tieseň týchto pučistov prináša zmätok za zmätkom – až sa napokon pred „zvyškom“ sveta sami a predčasne odhalili…
  Z nás pešiakov sa stali pre nich nepohodlní svedkovia, a tak nám zrejme budú stále tesnejšie priťahovať slučku. No, vyzerá to tak, že tu bude ešte poriadne horúco.

  • Ide o mimozemsku rasu jašterov či tak podobne? Ktora sa nas snazi ovladnut? Cez nase ego a vysoke iq? Myslim ze najlepsia ochrana je nevsimat si ich..neprikladat im dôlezitost nenapajat sa na ich frekvencie…a celou silou sa drzat vyssich frekvencii…lasky pochopenia sucitu a stastia…vibracii radosti…zlo neznesie tieto frekvencie a samo od nas utecie…pozri celovecerny film Merlin al. Česku rozpravku teta s Bohdalovou…skusme tetu zavist…zlo…objat pobozkat a odpustit jej…čo sa stane potom?
   Agresivitou a vulgarizmami… hnevom.. zlo zivime…rastie vdaka nam a nasej pozornosti , nasmu egu a iq ako iq maroša… raduje sa z toho.. len eq…laska a nadhlad ho môže zastavit a zničit…

   • Preklad slova „klbko nervov“ zo slovenčiny do maďarčiny otočiť slovník

    nájdených 0 výsledkov (1 strana)
    Webslovník nenašiel pre zadaný výraz „klbko nervov“ žiaden preklad. Vyhľadávanie skúste zopakovať s iným výrazom.

    Preklad slova „klbko nervov“ z maďarčiny do slovenčiny otočiť slovník

    nájdených 0 výsledkov (1 strana)
    Webslovník nenašiel pre zadaný výraz „klbko nervov“ žiaden preklad. Vyhľadávanie skúste zopakovať s iným výrazom.
    https://webslovnik.zoznam.sk/slovensko-madarsky/?s=klbko-nervov
    https://www.verywellfamily.com/thmb/SqjiP7BauKU65bRHJt2GdKJEvIg=/768×0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/GettyImages-462539777-5a402842b39d03003721104c.jpg
    https://www.developgoodhabits.com/wp-content/uploads/2018/02/nervous-habit-biting-fingernails.jpg

    zničit…

   • alkynka, nejde o mimozemšťanov či jaštery. Sú to ľudia z mäsa a kostí ako my, žijúci na tej istej planéte čo my, len ich myslenie je zvrátené a ich skutky sú poľutovaniahodné.
    Z hŕstky rozumom obdarených ľudí sa stalo vakcinačné teroristické komando, ktoré zatúžilo ovládnuť celú planétu a hrať sa s jej ostatnými osídlencami. Chce vidieť druhým do hláv a netuší, že ani to ho neuspokojí. Posadnutosť získania absolutistickej moci nad celou planétou zatemnila týmto uletencom mozog – ich teší to, že majú od ostatných navrch. Že ich držia v područí. Asi potrebovali stať sa veľkými, aby neskôr (možno) pochopili, akí sú malí.
    Na IQ mám podobný názor ako Vy; malo by byť v rovnováhe s EQ. Ak racio sa šplhá vysoko, a to na úkor empatie, z človeka sa stáva poľutovaniahodné monštrum, ktoré seba vidí úplne inak, ako ho vnímajú tí ostatní.

    • Emily – nepleť si racio s inteligenciou. Degeš s vyhraneným záujmom presne vie, čo chce a po tom si aj ide! Takých „raciov“ sú plné basy! Zo slovníka vám dvom vypadla konceptuálna inteligencia. Vysoké EQ a empatiu má každý nadaný podvodník – vycíti, čo chcete – a to vám aj sľúbi a využije každú vašu slabinu. Primitívny psychopat z Trnavy vám tu hrá teátro na city – prosí o odpustenie keď vedome ubližuje, stiahne vás so sebou do pekla keď nedostane čo chce – vy jeho opustiť nesmiete – on vás áno. Je to ko.ot, ktorý v sebe nemá ani kúsok svedomia ani súcitu – súcit jedine sám so sebou – tak ma tu neserte s psychoanalýzami frustrovaných pravdoláskarok a slniečkárok so spasiteľským = mocenským komplexom! Keď nejaká Pi.a po svojom pôžerskom „láskyplnom“ prejave použije slovo ZNIČIŤ – tak len idiot nevie, že má do činenia s nedostatkom chlapskej lásky frustrovanou pózerskou PSÍČKARSKOU psychotičkou! Psíčkarskou preto, pretože potrebuje objekt, na ktorom môže verejne demonštrovať svoju „lásku a starostlivosť“ – keď chlapi od nej bočia, tak k zvieratám, ale keď sa ten JEJ!!! pes nechá od niekoho cudzieho pohladkať a nedajbože mu aj podá labku – za rohom mu tá ŽIARLIVÁ kunda rozkope rebrá a zmláti ho s remeňom aj oceľovou karabínou po hlave! Zažil som na vlastné oči! A na druhý deň pôjde k veterinárovi robiť uslzená teátro, ako jej chudáka psa aj s vodítkom prešiel nejaký blbec na motorke – „len eq…laska a nadhlad ho môže zastavit a zničit…“! Zničiť! ZNIČIŤ!!!

     Ste nepobozkané! Milovaná žena miluje – vy o tom len snívate! Choďte sa vyplakávať na zoznamku!

     • moja reakcia (aj keď všeobecná) bola adresovaná alkynke, a nie človeku, ktorý arogantne až vulgárne opakovane hodnotí ľudí, o ktorých vôvec nič nevie

      ak si si nevšimol, ja teba už dlhší čas nekomentujem…poprosím ťa, urob to isté

 8. Aj dnešný článok Dr. Mercolu sa zaoberá touto tematikou:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/25/children-health-passport.aspx
  Bill Gates Software to Now Scan Kids to Access Schools
  Voľný preklad:
  Software Billa Gatesa na skenovanie detí k prístupu do škôl (či môžu ísť do škôl)

  Remember, This Is Not About Disease Transmission
  Zapamätajte si, toto nie o tom či ste prenášačmi choroby

 9. https://www.naturalnews.com/2021-03-25-pfizer-vaccines-halted-in-hong-kong.html
  Pfizer vaccines HALTED in Hong Kong after multiple defects were reported
  Vakcíny od Pfizera ZASTAVENÉ v Hong Kongu po viacnásobných vadách, ktoré boli hlásené

  The manufacturer is looking for an alibi, but doesn’t need to worry because they enjoy immunity from all prosecution
  Výrobca hľadá alibi, ale nemusí sa obávať, veď si vybavili imunitu od všetkých trestných stíhaní

 10. https://www.naturalnews.com/2021-03-24-fully-vaccinated-are-getting-infected-again.html
  The fully vaccinated are getting infected again, demonstrating yet again that vaccines don’t really work as promised
  Plne očkovaní sa znovu nakazia, demonštrujú znovu, že vakcíny ozaj neúčinkujú ako sľubovali

  • Doctors admit the vaccines do not prevent infection, so what’s the point?
   Lekári pripúšťajú, že vakcíny nechránia pred infekciou, tak aký majú zmysel?

   Doctors routinely ignore the data and lie about vaccine side effects and hospitalizations
   Lekári rutinne ignorujú dáta a cigánia ohľadne vedľajších účinkov vakcíny a hospitalizácii

 11. https://www.naturalnews.com/2021-03-24-pfizer-habitual-offender-persistent-illegal-activity.html

  V tomto článku je uvedené, koľko kriminality je už za firmou Pfizer

 12. https://otevrisvoumysl.cz/zena-co-prezila-holokaust-poukazuje-na-podobnosti-mezi-tehdejsim-rezimem-a-co-se-deje-dnes/
  Žena, co přežila holokaust, poukazuje na podobnosti mezi tehdejším režimem a co se děje dnes

  Ve zkratce…
  Vera Sharavová, žena, co přežila holokaust, poukazuje na podobnosti mezi nacistickým režimem a tím, co se děje dnes.

 13. https://zemavek.sk/mudr-zelena-testy-su-nastrojom-sirenia-strachu-v-spolocnosti/
  MUDr. Zelená: Testy sú nástrojom šírenia strachu v spoločnosti

  Testy majú mizivú vypovedaciu hodnotu, keď sa vytrhujú z kontextu, oddelia od pacienta. Už rok beží experiment masívneho testovania, ktorý epidémiu nezastavil, hovorí vo videu mikrobiologička, virologička a vedúca oddelenia virológie Zdravotného ústavu Ostrava MUDr. Hana Zelená, PhD.

 14. Mocní tohto sveta majú také obrovské majetky, že sa snažia ovládať ľudstvo po každej stránke.
  Stále nechápem, čo sa tu deje, hovorí brnianský primár, ktorý úspešne lieči ivermektínom, na ťaženie proti lieku
  Primár I. internej kardioangiologické kliniky vo Fakultnej nemocnici Michal Rezek nechápe ťaženie proti lieku ivermektín. Ten najnovšie Európska lieková agentúra (EMA) neodporučila pri liečbe koronavírusu
  Aj napriek negatívnemu stanovisku agentúry je pripravený v liečbe pokračovať. Dodal, že nechápe celému ťaženiu a negatívnej kampani proti lieku.
  Prečo má ivermektín toľkú pozornosť?
  Aj slovenský europoslanec Rober Hajšel si všimol, že kým EMA kontroverzný remdesivir odporúča, ivermektín odporučiť odmietla. Remdesivír treba sa opýtať Jarčušku prečo sa zvýhodňuje tento liek. Že sa nehanbia.
  Na ťaženie proti lieku upozornil aj starosta Branislav Becík. Ten ivermektín zadovážil pre svojich občanov pred niekoľkými týždňami. Následne im ho obvodná lekárka pod prísnym dozorom podávala. Nikto z liečených nemal ťažký priebeh ochorenia.
  Tento týždeň Becík ale obdržal žiadosť z VÚC z Nitry, aby sa vyjadril k podnetu od štátnych inštitúcií ŠÚKL a Slovenskej lekárnickej komory. Aj keď starostovi hrozí pokuta, za svojim si aj naďalej stojí a neľutuje, že liek svojpomocne zohnal. (viac v článku)
  To sa týka aj Slovenska mocní a bohatí nás ovládajú a s nami manipulujú. A nielen to, snažia sa aj pandémiu len udržiavať a neliečiť. Lebo tí,ktorí začali úspešne liečiť tých budú prenasledovať a nie im ďakovať, ako napr. starostu p. Becíka. Neberú do úvahy ani primára Toroka z Košíc ani odporúčania doktora Bukovského apod.
  Udržiavať chaos a zmätok, to je vždy účinná metóda pre neschopných.
  Treba už konečne vymeniť celý pandemický ansábel a vládu,ktorá berie veľké platy za krízu a chaos na ktorý doplácajú všetci občania. Takto keby sa správal obyčajný občan na pracovisku už ho ženú a nasledujú postihy. Ale u nás v štáte ešte veľké odmeny. A p. prezidentka to vedie ako udržiavací systém. Veľká smola pre Slovensko čo sa tu deje.

  • oni pravdepodobne musia napĺňať bibliu sionského „boha“, zrejme majú prísahy…
   a nehanbia sa, pretože ich ukradnutá falošná moc a jalové, ničím nekryté virtuálne peniaze im zatemnili mozog

 15. https://www.hlavnespravy.sk/obavy-farmafiriem-boli-uz-pred-pandemiou-narast-odmietania-ockovania-najma-u-vzdelanejsich-zvacsa-bielych-rodicov-s-vyssim-prijmom/2480756
  Obavy farmafiriem boli už pred pandémiou: Nárast odmietania očkovania – najmä u vzdelanejších, zväčša bielych rodičov s vyšším príjmom

  Na záver treba dodať, že ešte pred pandémiou v roku 2019 si dala Európska komisia do plánu zavedenie tzv. vakcinačného pasu do roku 2022 ako reakciu na obavy z poklesu očkovania naprieč Európou a v snahe o zabetonovanie svojho lukratívneho biznisu. Pandémia celý proces urýchľuje, zatiaľ len pre Covid očkovanie, ale následne sa budú vyžadovať všetky súčasné i nové očkovania, aké regulačné úrady EÚ, kontrolované Big Pharmou, schvália.

 16. https://blog.hlavnespravy.sk/26280/ideme-na-to-pfizer-ceo-vakcina-pravdepodobne-nechrani-pred-mutaciami-budete-kupovat-a-aplikovat-nasu-vakcinu-kazdy-rok/
  Ideme na to! Pfizer CEO, “ vakcína pravdepodobne nechráni pred mutáciami … budete kupovať a aplikovať našu vakcínu každý rok“!

 17. Nech stopujú- keď poviem , že sú to zločinci a bude to pravda, tak čo ? Nebude to na jednom portáli, bude na druhom. Keď nie, tak príde samizdat – ako vždy.
  Keď sú takí šikovní, mohli by vytvoriť sledovací program presunov finančných prostriedkov zo štátnych peňazí na druhé, tretie a ďalšie biele kone v poradí – To by bolo niečo !!! A to by malo zmysel. Ale o tom asi záujem veľmi nebude, či ?

 18. https://www.vaccinedeaths.com/2021-03-25-astrazeneca-fudging-data-coronavirus-jab-unsafe-ineffective.html
  AstraZeneca fudging data to declare its coronavirus jab “safe and effective”
  AstraZeneca prekrúca dáta aby deklarovala, že ich korona vírusové vakcíny sú „bezpečné a účinné“

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ivermektin-blokovan-antonin-baudys-se-pozastavuje-nad-levnym-lekem/
  Ivermektin blokován? Antonín Baudyš se pozastavuje nad levným lékem

 20. Jednoduchá

  ,,,milá Alkynka…pekne ste to napísala, dobré je nenapájať sa veľmi na tieto negatívne frekvencie, aj keď nie vždy sa to dá…..veľa lásky, súcitu a šťastia ešte nikomu neublížilo, práve naopak ! POMOHLO!….naše ego a naše iq je často veľmo háklivé, treba s ním jednať opatrne…..a ego iných? to nám neprináleží honotiť, hľaďme si hlavne toho ,,svojho“….no často sa pod vulgarizmom a agresivitou skrývajú ,,mimoriadne citliví“ no navonok tvrdí ľudia…je to také niečo ako keď človek v manželstve má nedostatok lásky, začne sa ,,utiekať“ k alkoholu a stáva sa z neho úplne iný človek, takže príčina prečo sa stal tým alkoh., je tak v ňom ako aj v jeho manž., či partnerke ….no a vrátim sa k tým ,,vnút.citl“ a navonok tvrdým, myslím si, že títo nechcú byť dákym spôsobom zranení, práve preto takto ,,vystupujú“ pred druhými…..

  • Blbosť, že citlivý jedinec sa dokáže navonok správať k iným ako huj len kvôli tomu, aby si neublížil.
   Lebo citlivý je zvyčajne empatický.

 21. Jednoduchá

  …klbko nervov na foto – aj na poľutovanie, aj na zasmiatie….. ešte kým si vlasy netrhá, je to v ,,norme“ ……………………………………….

 22. lenže zákon akcie a reakcie neofajčíš…

 23. https://aeronet.cz/news/poslanecka-snemovna-schvalila-zakladni-stavebni-pilir-kopie-cinskeho-socialniho-kreditu-ceske-obcanske-prukazy-budou-obsahovat-cip-s-otisky-prstu-pro-overeni-ockovani-testovani-a-zdravotniho-stavu/
  Poslanecká sněmovna schválila základní stavební pilíř kopie čínského Sociálního kreditu, české občanské průkazy budou obsahovat čip s otisky prstů pro ověření očkování, testování a zdravotního stavu! Opatření je maskováno požadavkem Evropského parlamentu na zvýšení bezpečnosti letecké přepravy, ale ve skutečnosti jde o přípravu evropské legislativy na zavedení Covidových pasů a Sociálního kreditu! Známe podrobnosti z první ruky a z informací jde doslova mráz po zádech! Lidé budou v blízké budoucnosti ověřovat své vakcinace naproti svým otiskům prstů!

 24. Vypnutie webovej kamery na prenosnom počítači
  „Vypnite webovú kameru v prehliadači
  Teraz niektoré stránky požadujú povolenie na používanie webovej kamery. Aby ste im neposkytli toto právo alebo sa len zbavili rušivých upozornení, môžete zariadenia zakázať prostredníctvom nastavení. Vypracujme to v populárnych prehliadačoch…“
  https://sk.soringpcrepair.com/how-to-disable-webcam-on-laptop/

Pridajte komentár

*