Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Pentagón dal Ukrajine zelenú pre útoky na území Ruska, čo povedie k rapídnej eskalácii s NATO


Print Friendly, PDF & Email

Pentagón dal Ukrajine zelenú pre útoky na území Ruska, čo povedie k rapídnej eskalácii s NATO

(J.D. Heyes, Natural News) Na prvý pohľad sa môže zdať, že Bidenov režim sa priamo nesnaží vyprovokovať Rusko do širšieho konfliktu s NATO, ale zdanie môže klamať.

Pod povrchom, v zadných miestnostiach a tmavých chodbách tieňového štátu, však režim celý čas plánoval sprisahanie s cieľom zatiahnuť USA a NATO do veľkého konfliktu s Ruskom. Cieľom je ospravedlniť míňanie ďalších stoviek miliárd dolárov pre vojensko-priemyselný komplex, ktorý spätne poskytuje provízie politikom vo forme darov na kampaň a iných výhod.

Podľa  denníka The London Times po takmer roku konfliktu poverili bábkovodiči Joea Bidena Pentagón, aby informoval skorumpovaných ukrajinských lídrov, že môžu začať s útokmi bezpilotných lietadiel na ruskom území.

To však bude akt, ktorý ruský prezident Vladimir Putin nepochybne vyhodnotí ako priamu hrozbu pre svoju vlasť a ktorá povedie k masívnej odvete, možno aj jadrovými zbraňami, keďže ruské sily nemajú na zemi veľkú šancu proti všetkým zbraniam a armádam kolektívneho NATO bojujúceho v ukrajinských uniformách.

Pentagón zmenil názor na útoky Ukrajiny vo vnútrozemí Ruska

„Pentagón už v tichosti podporil ukrajinské útoky na veľké vzdialenosti na ciele hlboko vo vnútrozemí Ruska po niekoľkých raketových útokoch prezidenta Putina na kritickú infraštruktúru Kyjeva,“ uvádza sa v správe z 9. decembra 2022.

„Pentagón v októbri zrevidoval svoje hodnotenie hrozby vojny na Ukrajine. Rozhodujúce je, že to zahŕňa nové posudky o tom, či dodávky zbraní do Kyjeva môžu viesť k vojenskej konfrontácii medzi Ruskom a NATO,“ pokračovala správa.

„Toto predstavuje významný vývoj v deväťmesačnej vojne medzi Ukrajinou a Ruskom, pričom Washington teraz pravdepodobne dodá Kyjevu zbrane s dlhším doletom.“

Rusko sa začalo zameriavať na ukrajinské civilné centrá a infraštruktúru. Bez ohľadu na to, aká skorumpovaná môže byť ukrajinská vláda – napokon vieme, že tam Bidenovci robili kšefty a bohatli – civilné obyvateľstvo krajiny s tým nemá veľa spoločného ani do toho príliš nemôže hovoriť, a predsa trpí najviac.

Americký armádny zdroj odôvodnil rozhodnutie pre The Times:

„Stále používame rovnaké eskalačné výpočty, ale strach z eskalácie sa od začiatku vojnu zmenil. Teraz je to už iné. Je to preto, že vojnový kalkul sa zmenil v dôsledku utrpenia a brutality, ktorému sú Ukrajinci vystavení zo strany Rusov.“

Verejne však Bidenov režim stále zachováva politiku „ruky preč od Ruska“.

Minister zahraničných vecí Antony Blinken minulý týždeň poznamenal: „Ukrajincov sme nepodporovali, ani sme im neumožnili zaútočiť v Rusku.“

Stop Candida

Predstaviteľ Pentagonu však pre The Times ďalej povedal:

„Nehovoríme Kyjevu: ‚Neútočte na Rusov, či už v Rusku alebo na Kryme‘. Nemôžeme im povedať, čo majú robiť. Je len na nich, ako svoje zbrane použijú.

Ale keď použijú zbrane, ktoré sme im dodali, jediné, na čom trváme, je, aby ukrajinská armáda dodržiavala medzinárodné vojnové zákony a ženevské konvencie. Tie sú jedinými obmedzeniami, čo zahŕňa nezameriavanie sa na ruské rodiny a žiadne atentáty. Čo sa nás týka, Ukrajina to dodržiava.“

(Poznámka redakcie: Podľa nášho názoru to Ukrajina nedodržiava, pretože v poslednom čase začala západnými raketami ostreľovať civilné štvrte v Donecku.)

Správa The Times pokračuje:

„V rámci týchto limitovaných obmedzení stanovených Pentagonom teraz Kyjev prijíma agresívnejšiu a vytrvalejšiu ofenzívu proti cieľom v Rusku.

Ukrajina si dávala pozor, aby na útoky používala svoje vlastné drony, nie zbrane dodané USA. Bezpilotné lietadlá založené na sovietskych sledovacích systémoch Tupolev TU-141 Strizh vyvinutých v 70-tych rokoch boli preprogramované tak, aby im poskytli dlhší dolet a adekvátnu muníciu na let v nízkej výške.

Upravené TU-141 boli minulý týždeň nasadené pri troch náletoch proti vojenským základniam 500 km od ruských hraníc a proti zásobníkom paliva približne 130 km za ukrajinskou hranicou, pričom v každom z týchto prípadov sa dokázali vyhnúť ruskej protivzdušnej obrane.

Drony dokážu lietať rýchlosťou až 900 km/h v nízkej výške, podobne ako rakety s plochou dráhou letu.“

Záver

V určitom momente však začne byť Putin unavený z toho, že necháva Západ a najmä USA útočiť na svoju krajinu.

No a potom sa rozpúta peklo.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Britská štúdia skúmala, koľko munície by mali krajiny NATO v prípade vojny. Verdikt je zničujúci. Krajiny Severoatlantickej aliancie majú muníciu len na niekoľko dní vojny. V rámci NATO štúdia uvádza USA ako jedinú krajinu s dostatočnou muníciou a výrobnými kapacitami. Dostatok munície by v prípade vojny malo podľa RUSI aj Fínsko, ktoré sa momentálne snaží vstúpiť do NATO.

  Autori štúdie varovali krajiny NATO, aby zabezpečili včasné zriadenie výrobných zariadení a zdrojov na obstarávanie dôležitých materiálov. V prípade vojny by sa výroba munície mala rýchlo zvýšiť. Podľa správy zo štúdie bola Ukrajina na začiatku vojny závislá najmä od starej munície zo sovietskej éry. Väčšina munície teraz pochádza z krajín NATO. Podľa odborníka však výrobné kapacity v týchto krajinách nestačia na zásobovanie všetkých štátov v prípade ozbrojeného konfliktu.

  Takže ak bude vojna, je i docela možné že nukleárna. Tých jadrových má každý dostatok.

  • Slovenský ťažký priemysel – kolotoče – prerobíme na vojensko priemyselný komplex s centrom v Pezinku.
   Čaputová pôjde bývať na skákajúci hrad.
   https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/5/27/2775165/2775165_1200x.jpeg?rev=4

   Jadrová vojna nebude, pretože nie je dostatok paliva pre jadrové elekrárne. Možno sem tam nejaká špinavá kufríková bombička 40 rokov niekde v kanalizácii Washingtonu.

   • Nejsem specialista zbraní ZHN, to je taky arzenál „valkýry a zdaleka nejsou jen o radiaci a termonukleární/vodíkovky v potaz nebereš? Dneska je odstřelí i se speciální výbušninou a nepotřebují zápalku v klasické at. Nechápu ležérní postoje a ty ZHN ještě nedali protože ano, rusko dělá zatím speciální vojenskou operaci denacifikace na kterou má právo jako jedna z mocností WW2 a tudíž v rámci a nikoliv svévole a útoku bez právního rámce což nevetovali ani v OSN, protože na to mají jaksi nepopiratelný glejt. Věru válečný požár by vypadal jinak a nikdo neví co by vytáhli za superpřekvapení včetně již proflákle známých EMP kdy by odpálili celé kontinenty s elektronikou a tedy to je o industrializaci. A by hodili mžikem všechny do středověku až pravěku a leda tak do jeskyní. To nejde ani domýšlet ty hrůzy, fakt.

    • mariankosmac

     Tak to by sme mali oprášiť starožitné CD/DVD mechaniky a ,,dôležité data“ si napáliť. Pre prípad odpálenia EMP, staré dobré CD by malo prežiť všetko okrem škrábancov.

     • zatial nikto

      Ibaze tie dvd data by sa nedali na nicom citat-pc kaput,dvd mechanika tiez,fabriky na vyrobu pc tiez.Ale mozes si laptop zabalit do alobalu,(vypnutej)chladnicky alebo (vypnutej) mikrovnky,taktiez usb kluce-malo by to pomoct.Ibaze budes asi odstrihnuty-ziaden internet.

     • mariankosmac

      Fabriky sa časom zase rozbehnú a pc vyrobia. Alebo tie malé micro kartičky by mali byť pomerne odolné, vraj majú odolnosť proti röntgenovému žiareniu, aj keď EMP je horšie. Tak možno by stačilo mať nejaký prenosný disk/USB kľúč /microkartu zabalenú v alobale prípadne ešte plechovej krabičke. Ja toho aj tak moc nemám lebo nezálohoval som si a tak som si ,,odjebal“ dáta svojou hlúposťou – ale kedysi boli USB kľúče drahé a nechcelo sa mi do toho investovať :/

  • zatial nikto

   Jadrovka nebude,hodte se vsichni do klidu.
   Navyse atomova zbran nefunguje tak ako sa tvrdi.V podstate ide o energeticku zbran zalozenu na tajnom principe s obcasnou primesou radioaktivnej salsy.
   Aj preto bola Hirosima a Nagasaki rychlo znovuosidlena.
   Navyse globalistom nevyhovuje-vsetko by bolo zasrate radiaciou

   • zatial nikto

    Bordel bude bez pochyb,jadrovka nie-teda nie ako si predstavujete.Mozno tie energeticke bomby ktore vydavaju za jadrove

 2. A v ČR sa práve začala riadená likvidácia potravinárstva a chovov !!! Čoskor aj u nás !!!
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/po-celem-cesku-zacne-platit-zakaz-venkovniho-chovu-drubeze/ ! Kurvy zradcovské !!!

  • zatial nikto

   Mor ho a napchat svabmi do krku az do omdletia

   • Skôr v opačnom garde.

    • 😂

    • zatial nikto

     Slo by to tak aj onak,
     v prvom pripade by slo o mucenie s naslednou smrtou
     v druhom o posmrtne zneuctenie.
     Kiez by dostali rozum a nebolo to nutne.

     • Takze coskoro bude nedostatok vajec a hydiny aj na Slovensku, kedze jej dovazame neurekom z ČR, ale pred tym pride rovnake opatrenie a strasenie k nam! Vtacia chripka, dobre vymyslene! Kurvy!
      Takze po faze zadlzovanie a zimy prichadza faza hladomoru! Som zvedavy, kedy vyhlasia falosny prasaci mor atd.

     • Niekde som čítal, že najväčšími majstrami v mučení boli tí čo mučili v Jeruzaleme zajatých križiakov, ktorí chodili naprávať a vraždiť v mene Západu východné krajiny. Neviem čo to bola za partička. Vraj dokázali dotyčného mučiť niekoľko mesiacov dennodenne a pritom ho držať pri živote. Lenže ani také niečo by neodradilo tých z.mrdov na západe, ktorí nám tu organizujú holokausty nielen nás ludí ale aj dobytka, sliepok a pod. aby sme nemali čo do úst. Ich nezaujíma, že všetci vieme, že tie ich dôvody – vírusy sú podvod, idú podľa plánu. Anglosasi/sionisti boli „upravení“ aby škodili hlavne Slovanom ale aj celému svetu. Oni pôjdu ďalej a ďalej ako tí zombie v nespočetných filmoch ktoré nakrútili. Oni sú zombie aj z nás chcú urobiť tiež zombie. Ale ich architekti Globalisti zostávajú nepotrestaní za oponou ale dúfam, že až Rusko vymetie s planéty tú anglo-sionistickú zberbu tak si podá aj tých pár chytákov čo to tu všetko riadia celé storočia.

  • Anthony Morava

   Hrůza, takže jediné místo k chovu slepic je vláda a parlament, popř. Senát -Černochová, Pekari, Němcová

   • Neboj – bude to zastrešené odborníkmi – keď ku tomu pribudne Nerudová ako prezidentka – tá rechtorovala Mendlovu univerzitu /kedysi to bola Vysoká škola zemědělská v Brne/. ako manažérka v odvetví musí dobre vedieť ako zlikvidovať poľnohospodárstvo! Hovorím dvojzmyselne. V Brne je aj centrum satanistov.

 3. Putin ani Globalisti nepotrebujú jadrovú vojnu. Túto vojnu – ovšem bez odvetného útoku zo strany Ruska potrebujú klany elity USA na zničenie Ruska. Globalisti pomáhajú Rusku odďaľovať jadrovy utok USA ako len vládzu – aj oni chcú ostať nažive. USA však spoliehajú na zradcov (5-kolony) v Rusku a na týchto zradcoch závisí či USA zaútočia na Rusko alebo nie. Ak zradcovia v Rusku dajú elite USA aj tú najmenšiu istotu, že odvetný útok z Ruska nebude tak príde k celoplošnému mnohonásobnému opakovanému bombardovaniu Ruska. Závisí to len od tých zradcov v Rusku.
  Ak niekto nevie pochopit ako je to možné, že majú takú moc – tí zradcovia pracujúci pre Západ v Rusku tak nech sa pozrie na Slovensko – môžeme začať vládou a končiac STV, TA3 a pod.

  • Na Slovensku majú zradcovia moc,lebo ich podporuje národ.Tých pár čo sú proti je nič.Takže záleží od národa koho podporuje,a tu bohužial obdivujú satana.

   • Israismael

    Sucastna vláda vskutku podporuje satana ,pretože kto je múdry rozozná kde je v súčastnostnej dobe ohnisko zla ..človek ak nie je slepý musí predsa vidieť odkiaľ sa valia na svet všetky tie prevrátené ideológie,kde vznikli a pod..pozrite len tie programi v našich tv ..idú Vianoce a samé americké filmy či rozprávky ,ešte aj reklamy v tv majú západné hudobné podklady..nič naše slovenské …

    • A nieže len je celé tv vysielanie na Slovensku prozápadné, ale začína byť plne protiruské. Dokonca aj v Rusku vlastizradci točia nové filmy, ktoré vykresľujú Rusko, Stalina, ZSSR, Rudú armádu a Osloboditeľov ako tých čo majú najväčší podiel na rozpútaní 2, sv. vojny.
     V Čechách a na Slovensku to západné dezinfo-filmové besnenie ide na plné obrátky tiež.

     • kvakcína je sloboda

      možno, že to je aj dobre, aspoň sa konečne odkopú aj tí poslední, čo sa hrali na vlastencov;
      tak ako povedal, tuším Šojgu (nie som istá), keď mnohí mladí ušli z Ruska pred mobilizáciou – kto by chcel mať takého človeka vo svojej blízkosti, taký by zradil hneď pri prvej príležitosti;
      a myslím, že aj tak nakoniec trestu za dezerciu neutečú

     • Byvaly tankista 2 roky v Iraku Marines povedal, ze zasilat tyto nove NATO tanky neni moudte,
      Povedal ze se naucit radne strilet alespon 450 az 600 bodu vyzaduje intentions trening 2 roky jestli maji dosahnout uspech

      Jde asi Jen likvidace Slovanstva kdyz COVID ZOCKOVANI PRINESL zklamani

      Kdyz krvavy imperializmus dosahuji dluhu propad ekonomiky
      Rotshildove a spojenci se uchyli ke konfliktum
      Vcera na Adres Unie Joe Bidena se tam natrasali prdelati Generalove Jim nestaco, ze neuspeli v Afganistanu Vietnamu.
      ..Ty nahnat.do 1. Linie v zime nevyspanosti bez sprchy temple posters neb take za horucav…

 4. Bagr – model CAT994
  12.12.22
  převzato – zvedavec.info
  Neurčeno:
  Za 12 hodin spálí ~ 1000 litrů paliva. Přesun ~ 250 tun hlíny za účelem vytěžení materiálu na výrobu JEDNÉ baterie Tesla. A lidé tomu stále říkají „nulové emise“, když jezdí svým elektromobilem.
  Abyste vyrobili každou baterii pro elektromobil, musíte recyklovat :
  11 000 kg solanky pro lithium
  14 000 kg rudy na kobalt
  2 000 kg rudy na nikl
  11 000 kg rudy na měď
  Vykopat 226 000 kg zemské kůry.
  Jen – jedna – baterie ! Typická baterie elektromobilu má: 11 kg lithia 27 kg niklu 20 kg manganu 13 kg kobaltu 90 kg mědi 181 kg hliníku, oceli a plastu První 4 složky pocházejí z omezených zdrojů a jejich podíl se bude nadále zvyšovat.
  „Zelená“ energie To vše jako součást klimatické frašky.
  Zdroj: https://t.me/perunbigger/351

  • zatial nikto

   Plus to ze baterie su pri naraze auta nebezpecne-horia az vybuchuju,elektromobily su tiez tazsie co vyvolava vyssiu kineticku energiu pri naraze-smrtelnejsie,su tichsie-smrtelnejsie lebo nepocujes,budu drahsie a ich cena nepojde nadol,iba nahor.
   Plus tazkosti v zime-baterie nemaju radi chlad
   problem s kurenim v zime-velka spotreba prudu baterie
   autonomia-dojazd-nie su dobre
   atd atd.-skratka budu len pre bohatych a aj to horsia moznost nez spalovaky

 5. kvakcína je sloboda

  niečo na zasmiatie, kam až môže zájsť ľudská(?) debilita:
  v Ríme rozsvietili vianočný strom za pomoci živej sily:
  https://rutube.ru/video/096f81d4c38ba69baa8e877ab35f619a/

  • Draslík, to není na nasraní, ale na akci ve stylu Princezna se zlatou hvězdou na čele – Panebože ti ho hnali!
   https://www.youtube.com/watch?v=RCGfCVLofkY

   a je potřeba spolupráce bezpečnostních složek, aby se přidali na stranu „domorodců“
   viz
   Libor Malý
   – výzva/žádost k policii české republiky a české armádě…..
   – smrt roma v ŘECKU!
   cca 29 minut
   https://www.facebook.com/100084617054786/videos/843952833343244/

  • Čo všetko bude treba, aby sa určitá skupina ľudí prebudila. Temer väčšina !!! A zmenila. Hra v matrixe bude mať rôzne varianty a podoby.

   Pokiaľ nezmeníme sami seba, nič sa až tak nezmení. Akurát bude možné zažívať určitú „anomáliu“ v matrixe. Na kopec fórach ľudia ako tak už čo to chápu a sú jednotní ? Nadávajú si, osočujú sa, nepripúšťajú inú možnosť a sa čudujeme ako vyzerá svet ?

   Ako dole, tak aj hore. Krásne zrkadlo. Zmeníte niekoho nasilu, keď on sám nechce ? Alkoholik, feťák, šmakuládovec aj nešmakuládovec. Väčšina musíme padnúť na papulu a až potom troška možno zmeníme a otočíme. A niekto aj dopredu nohami predčasne môže ísť. Výučbový program matrixu je perfektný. Dá sa aj inak, ale to už je na každom osobne….

   Kto si váži prácu, pekára, smeťáta, poľnohospodára, robotníka, normálneho šéfa, alebo majiteľa firmy, ľudí v indii, číne, afrike, všetko máme, zabudli sme čo je to spolupráca, tolerancia, normálnosť, drina za nič, otročina, MIER a bude nám pripomenuté, že inak treba….a kto nepochopí TERAZ a TU, tak si pekne vyberie z nepreberného množstva levelov matrixu niekde INDE a INAK a pôjde si vyskúšať afriku, čínu, indiu (prečo je ich tak veľa ? , kto sa to tam rodí do telíčok ? , odkiaľ prichádza to, čo sa pozerá očami na matrix a uvedomuje si ho , čo sa potom stotožňuje: som ind, číňan, slovák, hotentót ? )

   Verte, neverte, dôverujte, preverujte, kto hľadá, ten nájde….
   Kto klope, bude mu otvorené…a Poznanie (pravda) oslobodzuje…aj keď sa nám to nie vždy môže páčiť.

   • možná se lidi probudí, až budou bez peněz, bez práce a bez střechy nad hlavou; jinak řečeno, je potřeba, aby se splnila slova KLAUSE SCHWABA Z WEF – že lidi budou šťastní, až nic nebou vlastnit

    viz peter staněk
    STANĚK: TAKHLE vás budou kontrolovat!
    https://www.youtube.com/watch?v=oTFOiShetYQ

    • Objektívne

     Majetok, alebo niečo vlastniť zaväzuje sa spomína v mnohých scifi filmoch a je to tiež názor duchovne orientovaných ľudí, ktorí neznášajú ľudí v „hmote“. Je to možné zhliadnuť aj v starom českom filme „Akce Bororo“ z r.1972.

     • Tí „duchovne orientovaní“ či už na západe či na východe ešte niesú na tom duchovne ani tak ako bežný ovčania v hmote. Celá východná civilizácia pripomína skôr fašistický koncentrák a je riadený samozrejme zo západu – ako inak. Tak ako preformatovaný islámsky svet je v službách západu. Obyvateľstvu vychodneho sveta je znemožnené rozvinúť seba, svoju kultúru a svoje štáty na úroveň sebestačnosti/suverenity na základe duchovných právd obsiahnutých vo východných duchovných naukách.
      Globálna elita vyčlenila túto časť sveta ako pokladnicu/trezor na uchovanie pradávnych učení a znalostí ešte z dôb bioenergetickych civilizácií než nazad vráti civilizáciu do biogénneho prostredia. Dnes ale žijeme v Bohom chcenom technogénom prostredí kde tieto pradavne znalosti Globalisti nemôžu v plnej miere používať-zneuzivať na riadenie – zotročovanie ľudstva. Technologické prostredie im nevyhovuje – príliš mnoho informácií sa dostáva k bežnej populácii a čas obnovy informácií je príliš rýchly na to aby stíhali uskutočňovať korekcie v riadení.
      Teraz majú v pláne (a idú na planéte obrátky – pomáhajú Rusku – z núdze cnosť) zabrániť jadrovej vojne, ktorú chcú vyvolať ich poskokovia/projekt a nástroje – sionelity USA, likvidácia USA a GB ako ich bývalých centier riadenia, rozklad Európy a celého Západu, upevniť moc Číny na úkor Ruska, zaviesť digitálny koncentrák, zničiť Rusko/Slovanov, redukciu populácie planéty na 300 miliónov, oddeliť seba- superelitu od zbytku zotročených a postupne prejsť z technologického prostredia na bioenergetické. Až tam budú môcť plne využívať prastaré znalosti, dnes hermeticky uzavreté v starých vychodných naukách siahajúcich až do obdobia Atlantídy.
      Tam kde skončili, tam sa chcú aj vrátiť a pokračovať ničení ludstva – Božieho diela.

 6. Vladimír Kubeš Rezonance 1 (elektrosmog) – (0:21) Přidáte se k masovým vrahům, říkám to otevřeně a zcela zodpovědně, a nebo jestli se přidáte do boje na stranu ubohých, trpících lidí. To záleží všechno na Vašem charakteru.
  (6:50) … Vladimír Kubeš připravoval další dokument, pan KLAUS byl pozván do Domažlic a sešel se tam s představitelem Bavorské vlády Edmundem Stoiberem (15. srpna 1995) (https://carolina.fsv.cuni.cz/archive-cs/Carolina-C-No..) . Dodnes nikdo neví, jenom tito dva o čem se jednalo a proč k této schůzce došlo. Známé jsou však následky této schůzky, protože od tohoto okamžiku bylo uvaleno jakési embargo, nebo lépe řečeno zákaz a to je zajímavý všem sdělovacím prostředkům o této záležitosti cokoliv publikovat … https://www.youtube.com/watch?v=Xp484g_xt-0
  hodinové video:
  https://m.vk.com/video642348623_456239334?list=71ecd69265309ce17c&from=wall642348623_970

 7. A kde bol keď sa zabíjali deti a ľudia na Donbase? Prečo nie je proti zbrojeniu Ukronacistov a netlačí západ do mierového rokovania? Prečo dával sväté prijímanie zvrhlíkovi Bindenovi a zamestnal najväčšiu politickú potratárku v USA? Prečo hostil šéfa Pfizeru pre očkovaním a tlačil ľudí do mňamiek a prepustil z Vatikánu každého nezaočkovaného a pod.? Prečo, prečo prečo… ???
  https://www.cas.sk/clanok/2749193/papez-vyzval-ludi-aby-cez-vianoce-utracali-menej-peniaze-maju-darovat-ukrajincom/

 8. Stále mi tá „vojna“ akosi nesedí. Keď tento konflikt v porovnám s I. sv. či II. sv. vojnou, kedy bolo v jednej veľkej bitke použité oveľa väčšie vojenské nasadenie a straty na životoch sa vyšplhali do státisícov, tak mi táto vraj najväčšia vojenská, povojnová operácia v Európe pripadá fakt ako len špeciálna lokálna vojenská operácia, ktorej strategické ciele sú do istej miery zahmlené. Isté je, že v celej EÚ posilnila diktátorské maniere bruselských a vládnych „elít“.

  • Marek Košice

   Státisícov? Veď len počas druhej svetovej vojny zahynulo najmenej 50 až 80 miliónov ľudí………Ty si sa pomiatol, Oldo?

   • zatial nikto

    Hovori len o jednej bitke,nie o sume,tak to by hadam mohlo byt okolo 100 tis.

    • Presne tak. Napríklad v bitke na Somme (1.7.1916 -18.11.1916) padlo viac ako 1 milión vojakov. V jedinej bitke (!), nie počas celej 1. svetovej vojny.

    • zatial nikto

     Boli rozne velke a male bitky o mesta,dediny a pod.Pocet mrtvych od 0 az po miliony.
     Aj male bitky su historiou povazovane za bitky

 9. Začnem záverom redaktora:
  „Všetci boli vyznávačmi šialených konšpiračných teórií, podľa ktorých napríklad princezná Diana alebo obete z 11. septembra boli krvavými obeťami okultistov. Tvrdili napríklad aj to, že Austráliu posypávajú chemikáliami.“

  Priaznivci konšpiračných teórií zaútočili na policajtov: Strhla sa šialená prestrelka! Šešť ľudí zomrelo
  https://www.cas.sk/clanok/2748997/priaznivci-konspiracnych-teorii-zautocili-na-policajtov-strhla-sa-sialena-prestrelka-sest-ludi-zomrelo/
  —————————————————–
  To na tému nasratosti – len pripomínam, čo robili policajti Ausrálčanom počas lockdownov – strkali ich do koncentrákov! Áno – policajtov treba čas od času rozjebať! To, že zabili mladých-čerstvých neskúsených policajtov dokazuje, že počas nacifikácie spoločnosti je pre mnohých mladých s komplexom moci veľmi ataktívne mať podiel na moci a teda aj chcieť sa stať policajtom vo fašistickom štáte. U nás počas covid teroru odišlo cca 1500 služobne starších policajtov, ale našťastie covid fašisti nedokázali stimulovať záujem mladých o túto profesiu = povolanie, pretože naši covid fašisti plnia úlohu rozkladu štátu, zatiaľ čo v prípade nemeckého nacizmu – ten plnil úlohu budovania 3.ríše – teda presne naopak! Takže tu je slabina systému u nás, ktorá by sa mala využiť! Naši dočasní vládni zločinci nie sú konceptuálni, pretože sami dobre vedia, že ich úlohou nie jenič budovať – len rozjebať, a takýto nedokážu ponúknuť ani policajtom perspektívnu budcnosť za prípadnú lojalitu. Keby neexistoval zákon o služobnom pomere, policajti by ich už dávno zlikvidovali z vlastnej niciatívy, ale bohužiaľ našťastie pre túto zločineckú vládu stále funguje zotrvačnosť služobnej poslušnosti – a preto táto vládna mafia dokáže prežiť a fungovať Preto aj tajná služba chráni prioritne ústavných činiteľov a nie ústavu!

  • zatial nikto

   Uniforma vacsiny policajtov(cest vynimkam) hovori sama za seba
   -mam nizku inteligenciu,nulovu spiritualitu,sluzim fasizmu,mam zalubu v terorizovani znevyhodnenych(neozbrojenych),mam nulovu etiku,nulovu fantaziu,poslucham na slovo ako pes.

  • zatial nikto

   Clanok o strelbe konspiratorov na policajtov ma za ucel aby sa zacalo prenasledovanie konspiratorov.Aby samoti obcania ich zacali povazovat za nepriatelov.Hnusna manipulacia.Mozno by nas chceli preventivne strielat-pre nic zanic.

  • Toto je aj príklad tzv. design lexikonu = kto ovláda pojmy, ovláda ostatných zámenou pojmov. V normálnej spoločnosti neovládanej design lexikonom, by sa Boris Kollár, Zuzana Čaputová, Eduard Heger nikdy nemohli stáť ústavnými činiteľmi! Lebo v normálnej spoločnosti fungujú skutočné regulátory /bezpečnostná previerka/ a regulátori, ktorí dokážu eliminovať klam design lexikonu – t. j. zámenu pojmov – kto je „ctihodný“ a kto je cti hodný, takže napriek oklamanosti verejnosti /viď Berlusconi – nakoniec ho regulátory a reguátori odstavili/, regulátor je ten, kto analogicky vyhodnotí situáciu ako „Nie§“ – napriek masívnej digitálnej-mediálnej podpore – pretože o správnom vyhodnotení informácií vždy nakoniec rozhoduje – pravda, alebo nepravda, a nie digitálne /nepliesť si s nula a jedna – to nie je pravda a nepravda/, t. j. len mediálne bajty, ktoré môžu hovoriť čokoľvek!
   Bajt – Wikipedie
   Bajt, původním, anglickým zápisem byte, zřídka také slabika, je v informatice základní jednotka kapacity počítačové paměti a objemu počítačových dat. Označuje zpravidla osm bitů, které tvoří osmiciferné binární číslo v rozmezí 0-255. V digitálních systémech se informace převádí na posloupnost bajtů, aby mohly být uloženy a počítačově zpracovány. Jeden bajt může představovat různé množství informací, například jedno celé číslo v …

   O dnešných „ústavných činiteľoch“ máte spústu vyprodukovaných digitálnych príbehov, ale nepoznáte tie analógové informácie / = aj reč tela/, ktoré jednoznačne potvrdzujú, či je to všetko pravda, alebo lož! Čerstvým príkladom design lexikonu je Čaputovej ocenenie cenou balkánskej mäsiarky Madeline Albrightovej – pôvodne českej sionistickej židovky, s ktorým sa čaputová pokúšala stotožniť celé Slovensko – že je to ocenenie pre celé Slovensko! Za normálnych okolností – keby fungoval regulátor – Čaputová by už bola v sionistickom „nebi“!

   • zatial nikto

    Vyborna poznamka o regulatoroch a zamene pojmov-prelozene do jednoduchosti-mat vysoku inteligenciu a vysoky eticky standart a schopnost rozpoznat manipulaciu-ako som povedal.

    • Základným omylom verejnosti je, že vďaka Hollywoodu a filmu o novinároch v kauze Watergate, ktorou odstránili Nixona – sa verejnosť domnieva, že médiá sú regulátory! Omyl – médiá v rukách židov sú súčasťou design lexikonu! Médiá nevykonávajú kontrolu politikov, korporácií a ich majiteľov, ale médiá vykonávajú kontrolu verejnosti! Lenže súčasťou design lexikonu /inak obecný princíp – len v rukách zločincov/ je aj vzdelávací systém a kultúra, a implantáty DL v určitých odvetviach – napr. medicína /liečiť alebo vyliečiť/. Pozor – to nie je hra so slovami – to je manipulácia s pojmamy – typický židovský lživý – pre nás gójimov vždy a zásadne prevrátený obraz – mier je vojna a naopak – antifašisti sú fašisti. KRÁĽOVSTVO KRIVÝCH ZRKADIEL!

     Maďarský svetoznámy etológ /náuka o správaní sa, a teda aj o komunikácii/ označil komunikáciu ako správne METAKOMUNIKÁCIA, t. j., že sa skladá z takzvanej digitálnej /obsahovej informácie – nepliesť si s digitalizáciou!/ stránky správy-príbehu, a z tzv. analógovej informácie – áno/nie /nepliesť si s analogovým vysielaním vlny/ – ktorá ak poprie niečo – popiera VŠETKO- a potom je to v polohe – nie ČO kto hovorí, ale kto TO hovorí! Typický Boris Kollár – snaží sa zahlťiť verejnosť digitálnymi informáciami – jeho príbehmi, ale celou svojou osobnosťou dokazuje, že KLAME! A tým pádom čokoľvek povie – aj keď časť je pravdivá polopravda – účelom jeho komunikácie je tvorba design lexikonu na ovládanie iných! Vďaka tomu obrovské množstvo ľudí už nedokáže popri tých všetkých hereckých-podvodných prejavoch /Kňažko, Pročko a stovky ďalších/ rozoznávať analogickú informáciu pravda/nepravda – lebo hollywoodsky systém sa nás snaží programovať DO VCÍTENIA SA DO PRÍBEHU /emocionality vnímania/ – a nie do jeho pravdivosti /faktografie vnímania/! Ilúzie majú potláčať analógové hodnotenie pravdivosti príbehu! A tým je daná možnosť príbehy si vymýšťať alebo /aj/ ich prekrúcať – viď vojna na Ukrajine, energetická kríza a zachráňme planétu – pezinskú skládku!
     To je podstata design lexikonu a preto sa Čaputová môže váľať na koberci!!

     • Zatial nikto

      Skratka vsetko je to obrovske divadlo o ktorom priemerny covek nema ani potuchy a ani ja som nemal.Ale zacal som intuiciou-nieco mi na obraze sveta nesedelo.A tiez usilim to pochopit.
      Procko je jasny ma tvar podvodnika a sasa.Knazko hm dlho som ho nevidel ale pamatam si temnu auru okolo jeho vystupovania.Dost zvlastnu.
      ANO media su jasne,oni sa len snazia vyvolat ten dojem regulatora ale zblbnu ovce tak ze tomu uveria

     • Zatial nikto

      Je to dost tragikomicke-uroven lzi v tv je monumentalna a este ovce okradnu koncesionarskymi poplatkami-za to ze im klamu a vymyvaju mozog a programuju aby si mysleli to co vyhovuje manipulatorovi

   • A zase si vyberáš to čo sa ti páči, alebo nepáči.
    Ako mi chceš vysvrtľovať, keď čítame bajt a píšeme: „byte – čo je jedno“ a tak isto aj: „bite – čo je druhé“

 10. To vše předpokládá, že budeme nemyslící masy lidí, kteří se s radostí vrhnou do bídy a války. Má to však háček. Ideologie neuspokojí naše základní potřeby, nedá nám najíst ani nás nezahřeje ani nezajistí, že nepřijdeme o střechu nad hlavou (už i presstituti přiznávají, že počet bezdomovců stoupá). Lidé se vzbouří. Nebudou už mít co ztratit a vláda jim nic nedá. Kromě bezcenné ideologie. Dokonce i v Číně se začali lidé bouřit. Je to příjemné překvapení, už jsem si myslela, že toho nejsou schopni. Zatím máme vánoční světýlka a vánoční atmosféru, ale ta brzy pomine a my se probereme do tvrdé, šedé reality. Vím, že revoluce se nedělá zespoda. Politiku ideologie naší vlády začínají pociťovat střední a vyšší vrstvy, tedy všichni, kromě vlády a jejích lidí. A to je něco jiného. Tyto vrstvy jsou schopni vyvolat a zorganizovat revoluci. Potenciál tu je.

  Už i představitel německého investičního kolosu řekl pravdu. To ještě před nedávnem bylo nemyslitelné. To něco znamená. Takový člověk má velký vliv, to není jako když si na Facebooku lidé sdělují a přeposílají své obavy i zkušenosti, jak jsou odíráni. Změna přijde brzy. Dobrou zprávou je, že Rusko na ukrajinské frontě vítězí, zatímco Ukrajina inkasuje drtivou porážku. Presstituti mají plné ruce práce, aby tuto pravdu zakryli propagandou a nesmysly o tom, jak Ukrajinská armáda vítězí a zveličováním drobných neúspěchů Ruska. Jsem zvědavá, co budou dělat, až Rusko vyhraje válku na Ukrajině. Vyhraje ji brzy. Nedávno se k němu přidal mocný spojenec. Zima.

  Nejsem naivka, které si myslí, že nás Rusko zachrání. Ruské vítězství výrazně pomůže k pádu EU, Washingtonu a jeho loutek, tedy i naší a slovenské vlády a dalších vlád svých satelitů. Válka na Ukrajině je totiž ve skutečnosti válkou mezi Ruskem a USA. Ukrajina je jen obětním beránkem..

 11. Držte si klobouky, nový den, nové šílenosti..:

  1) V hypervakcinované Austrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle” viz:
  newspunch.com/australian-govt-baffled-as-vaccinated-people-keep-dying-at-incredibly-high-pace/

  !Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022. Australská vláda nyní zvažuje zahájení naléhavého vyšetřování tohoto prudkého nárůstu úmrtí mezi očkovanými lidmi! A chřipková sezóna v roce 2017 byla opravdu špatná a úmrtnost tam byla o jedno procento vyšší než normálně. Takže je to hodně mimo rozsah normálu.!

  2) A centrální banky se předhánějí v zavádění nových digitálních měn, zatímco města aktivují “chytrou” infrastrukturu viz: leohohmann.com/2022/12/08/global-central-banks-racing-to-implement-digital-currencies-as-cities-convert-to-smart-infrastructure-track-and-control-grid-being-erected-right-under-our-noses/

  3) A Společnost Blackstone omezuje výběry uprostřed paniky na Wall Street a stupňujícího se vybírání peněz z bank viz: cnbc.com/2022/12/08/blackstone-chief-defends-real-estate-fund-amid-rush-for-withdrawals.html

  Fond Blackstone Real Estate Income Trust (BREIT), jehož hodnota dosahuje 69 miliard dolarů, zavedl limity pro výběr peněz.

  4) Od ledna omezí globalisty ovládaná nigerijská centrální banka výběry hotovosti z bank a bankomatů na pouhých 45 dolarů denně, aby se tato africká země posunula směrem k bezhotovostní ekonomice.
  A v posledních měsících podobné plány oznámilo mnoho dalších centrálních bank. Čína, Indie, !RUSKO!, Brazílie, Švédsko, Spojené státy – mimo jiné – signalizovaly podobný odklon od papírových peněz a mincí, které mají být brzy celosvětově nahrazeny globálním systémem digitálních peněz!!
  leohohmann.com/2022/12/08/global-central-banks-racing-to-implement-digital-currencies-as-cities-convert-to-smart-infrastructure-track-and-control-grid-being-erected-right-under-our-noses/

  5) Omezení výběru peněz v Libanonu vede k ozbrojeným přepadům bank, které se snaží osvobodit VLASTNÍ peníze: vice.com/en/article/88q3ma/lebanon-bank-raid

  !!Po celém Libanonu se šíří nepokoje, protože rozzlobení občané, kteří si nemohou vybrat své vlastní peníze z bank, útočí na místní pobočky s pistolemi a zápalnými lahvemi!!

  === Jsme svědky řízeného kolapsu potravin a světové ekonomiky, kdy “alternativní informace” jsou vždy vyplněny. A dezinformace je vše, co nechtějí, aby bylo vysloveno/naspáno nahlas/veřejně.. ===
  CZkotas

  • Marek Košice

   …… A v tomto svete, kde každý nový kalendárny mesiac sa stáva horším a horším pre život aj tu na Slovensku, nedokážem (neviem ako vy všetci, ja môžem písať len za seba) riešiť ani zoznamovanie sa….. A len čakám ako kkt, pretože NIE JE CHUŤ ani na sex…… Ako môžem mať chuť na sex, keď viem, že s najväčšou pravdepodobnosťou o pár málo rokov pocítim skutočný hlad, ktorý ma možno zabije alebo silno poznačí, a NEMôŽEM S TÝM NIČ UROBIŤ?????????? A pritom na vine sú SVINE, KTORÉ OVLÁDAJÚ SVET, svine, ktoré robia VŠETKO PRE TO, aby sme hladovali, boli nešťastní a totálne znechutení životom………. Nemôžem sa opiť/pripiť, NEDOKÁŽEM TO (svedomie mi nedovolí)…ani sa zhúliť, ani nič….Ani si ho vyh*niť (to už od konca júla)……ANI SI ZATRTKAŤ, ALEBO UŽIŤ ORÁL……. (nedokážem to už bez toho, aby šlo o vzťah, a ten v tomto období nedokážem riešiť celé dlhé predlhé mesiace, vlastne roky)…… TOMU HOVORÍM PEKLO, KTORÉ V SKUTOČNOSTI NEEXISTUJE PO SMRTI, ALE JE ZA ŽIVOTA…….

   • zatial nikto

    Ja myslim ze problem je v tom ze 4 dimezia nizsi astral sa zacina filtrovat-hlavne do zivota Europanov.
    Povazujte ma za dusevne choreho ak chcete,ale 2 krat ked som bol naposledy v EU pred rokom sa mi v izbe zhmotnili cierne tiene a vyvolavali uzkost a teror.Poslal som ich do p..e,zvladol som ich.Teraz som mimo EU a uz sa mi to nestalo.
    Pozor na vyj….ych Archontov 4D.ked som bol pred rokom v EU citil som tam tak nizke energie,citil som sa tam zle.
    A teraz vsetci do mna-ze som blazon

    • zatial nikto

     K tomu sa este pridalo sledovanie mimozemstanmi-poslali maly dron-nebol pozemsky-to odlisit viem,bolo to lahke-no mal som dost po zazitkoch v EU.
     PS.-Kedze islo o javy ktore sa potom uz neopakovali,je mi jasne ze schizofreniu nemam.

     • zatial nikto

      Halucinogeny ani ziadne lieky som nebral to ako posledny dodatok k tomu

 12. KOVIDBARÓN!

  ,,,,idioti idú viesť vojny,veď tu už zrejme nikto zdravo neuvažuje a poškodené mozočky politikov a generálov by chceli zastrašovať,víťaziť a dobívať,,,,toto neni tretia svetová a ani vojna mocností,ale vojna idiotov,,,,civilné obyvateľstvo nesie rovnaký podiel viny na stave,ktorý tam teraz majú-vojaci sa predsa sami nerodia z ničoho a každý vojak pochádza z nejakej rodiny tzv.civilistov a ani zelenský sa sám nezvolil za prezidenta,hoci mal zrejme pri tom veľkú pomoc zo strany západu,,,,vojny sú o propagande,oblbovaní a ohlupovaní a až potom o utrpení,,,,kľudne sa aj môže stať,že slovensko bude mať o rok o takomto čase kľudne aj 8mil.obyvateľov a dlžoby ako keby nás tu bolo 50milionov,,,,nikto tu nekoná ekonomicky a ekologicky-ke to iba o ničení planéty a tlačení ľudí do kúta,,,,

 13. Anthony Morava

  Hrůza, takže jediné místo k chovu slepic je vláda a parlament, popř. Senát -Černochová, Pekari, Němcová

 14. Nenabehol mi komentár – myslím za Oldom 13:28

 15. …čítala som, že naša Zem sa začína presúvať z 3.dimenzie rovno do 5.- tej…nastáva veľké ..triedenie“ ľudí, mali by sa orientovať k lepš.životu, nie materiálne ale duchov.smerom…naše telá sú totiž ,,len“obal, kt.chráni našu dušu, naše vyššie JA…práve tým vyšším JA sa máme zaoberať, aby sme svojej duši pomohli sa tak dostať do takz.Zlatého veku….

  • To si čítala o alter ego zámene „spasiteľa“ – opäť mimo tvojej vôle, ale „so všetkými bonusmi“! Mne stačí litrík-dva vína a nepotrebujem spasiteľa, ani inú dimenziu!

  • Ale, ale a proces, ktorý sa volá myslenie nič?
   Vy si žite kde chcete ale ja žijem v n-dimenzionálnom priestore, kde už stihli popísať jeho piatu rozmernosť……

 16. Žijeme v rozvinutej epoche – Provizória. V skutočnosti ľudia nežijú naplno a šťastne, nenapĺňajú svoje predstavy o tom, ako by chceli – existovať. Následky toho – badať všade okolo. Vyprázdnenie, permanentná neistota a – frustrácia. A netýka sa to – výsostne – len nízko-príjmových vrstiev obyvateľstva..

  Za milióny rokov sme sa spirituálne – veľmi – neposunuli. Ba dalo by sa povedať, že v mnohých ťažiskových témach – si odpovedáme povrchnejšie – ako kedykoľvek predtým. Matériu vnímame ako realitu, Svet pozorujeme zmyslami a veríme len tomu, čo vidíme a počujeme. Už len samotná ríša zvierat a ich šiesty zmysel nám dáva znamenia, ako veľmi sa mýlime. Vôbec (alebo len – minimálne) sa zameriavame na skúmanie nášho Vedomia – kde sídli, čo je to za fenomén, kto sme a prečo sme (tu).Takto nám uniká pointa príbehu ľudského jestvovania a my sa prepadáme stále hlbšie do vzorcov, stereotypov a paradigmy, ktorú prijímame ešte nekritickejšie, ako prijímali ľudia – stredoveké povery.

  Otázkou je, či je takéto zajatie v nevedomí – vedomým programom – vytvoreným špeciálne pre Homo sapiens – na tejto Zemi? Čo vidíme, ak sa obzrieme späť? Je tam história ľudskej ságy – písaná perom namáčaným v krvavom kalamári. Donekonečna sa opakujúce vzorce vojen, zabíjania a našej večnej nepoučiteľnosti. Láska utápaná v krvi a trýzni. Zarážajúca schopnosť minimálnej skupiny ľudí ovládať masy a hnať ich proti sebe – sledujúc vlastné (hoc i – krvavé) zámery. Ako je možné, že tento vzorec je celé veky – až po dnes – stále funkčný? Prečo si nahovárame, že sa ako ľudská civilizácia vyvíjame, keď máme za sebou krvavé 20-te storočie, Hirošimu a Nagasaki, napalm vo Vietname, dnešné lokálne vojny a súčasne vlastníme najgigantickejšiu ničivú silu – vytvorenú na kataklizmatické zničenie?

  Väčšina ľudí nie je schopná pozrieť sa Pravde do očí a priznať si fakt, že sme súčasťou intervalu dejín, v ktorom je naakumulované najväčšie Zlo v histórii človeka. Problém je v tom, že tých ľudí, ktorí majú čisté Vedomie aj úmysly, sa nikdy – Okolnosti na nič – nepýtajú a k slovu sa nedostanú. Vždy je to až – Po.. Vždy až vtedy, keď sú tragédie minulosťou a v panujúcom mieri – sa pripravujú tragédie zas nové a nové.

  Toto všetko – je dôsledkom nášho ľudského údelu: namiesto poznania samých seba – sa stotožňujeme s vlastným egom – ohraničujúcim – náš Svet. Je to naše Zatratenie a jedinou Spásou – sa stáva spiritualita (nie – náboženstvá) a zbavenie sa nevedomosti o tom, že sme jednou Dušou (éterom).
  Disponujeme nemerateľnou silou – schopnou vzdorovať. Vždy je to však o – osobnom príklade nebojácnych, pre ktorých nie je Smrť – koncom, ale novým Začiatkom.

  • Tvoj príspevok má dušu, Ajša. Keby si tieto tebou vypovedané myšlienky osvojil každý jeden obyvateľ Zeme, nebolo by vojen, strachu, napätia, nedostatku potravín…ani súčasný obrovitánsky deficit empatie – základného piliera medziľudských vzťahov… teda toho, čo by malo tvoriť zmysel nášho bytia. A tak my, potomkovia zvrátenej minulosti a ešte zvrátenejšej súčasnosti, sme nútení denne sa prizerať, ako sa rúca každým dňom viac a viac všetko, čo umožňuje človeku cítiť sa Človekom. Verme, že toto naše súčasné živorenie bolo len tak nanečisto, aby sme raz a navždy pochopili, ako sa žiť nemá, a nedá.

  • Ajša Vás je radosť čítať. A nielen Vás samozrejme.

   Vyskúšam opäť pohľad človeka na ceste. Čo si kto bude myslieť, je už jeho osobná vec a voľba.

   Práve tie veci a udalosti aj z minulosti a aj súčasné sú ten výučbový program v matrixe ( v hmote ). Rozum, poznanie, skúsenosť nenalejete nikomu do hlavy. To si treba odžiť a prežiť. Naučil sa neandrtálec, kanibal za jeden život zostrojiť stroje, lietadlá, telefóny, mikroskop a zistiť, že je nejaká DNA a kvarky ?

   Individuálna duchovná bytosť sa nahrá do telíčka ako nástroja na poznávanie a vďaka hmote poznáva, čo neni schopná spoznať v ne-hmote. Šak preto nám tu hmotu (matrix) niekto tak dokonale vymyslel. A aj to chvíľu trvá, kým na to človek dôjde a pochopí. A to sme ešte len čo to…odhalili za záclonou nepoznaného. Každá choroba, každá bolesť je len signálka a pomôcka na ceste poznania. A keď si ich vypíname pomocou liekov, a všelijak inak a nehľadáme príčinu, tak sa to kopí. Stará čínska, indická, slovanská, egyptská a iné kultúry na to išli inak. Je to taká sínusovka. Veľmi zaujímavo to popísane v Angeológii od Emila Páleša. A tiež sú to len ďalšie dieliky do veľkej skladačky Poznania toho, kto vymyslel a stvoril Matrix.

   Aj ja som na ceste a že by som sa nepotkol. A koľko krát. A doprial som si všeličo v tomto matrixe. A až po prežitom som dopochopil, že prečo bolo treba. A mal som to šťastie ( a že to poriadne aj niekedy bolelo !!!) všeličo zažiť a aj stretnúť podobných mne, čo zažili podobné a boli na ceste poznania v tomto živote (leveli matrixu) a nazbierali iné kúsky skladačky a podelili sa o ne so mnou. Na živo. V múdrych knihách je ich kopec.

   Dovolím si opakovať Vašu vetu s iným pohľadom na vec :

   Disponujeme nemerateľnou silou – schopnou POCHOPIŤ. Vždy je to však o – osobnom príklade nebojácnych, pre ktorých nie je Smrť – koncom, ale novým Začiatkom.

   Ak nezadám príčinu, nebude treba vzdor pre môj osobný matrix a anomáliu. Ja už som si dovolil pochopiť a môžem aj inak.

   A ďalší v matrixe ? Nedá sa za nich ísť najesť, na toaletu, žiť, byť šťastný, nebáť sa…musia sami chcieť a hľadať, byť odvážny….a ani ich k tomu neprehovoríte a ani nedonútite, musia zažiť na vlastnej koži. Dá sa pochopiť a vedieť chuť medu pokiaľ ho neokoštujem…?

   A vskutku sú veci jednoduché – jeden-Duch, akurát to treba plne pochopiť, čo chvíľu trvá a začať žiť.

   …bodaj by to išlo tak ľahko, ako sa o tom ľahko píše…

   Tak nech sa Nám všetkým čo najlepšie na ceste poznania darí.

   • Rusove povazuji akce Brity vyprovokovany Ukrajinsky konflikt jako Barbarosa 2

    Prostudoval jsem si mapy EU Ruska pred 2WW kde maji uzemi vcetne Warsavy
    Vedle Habsburske Rise atd

    BRITOVE DRANOVALI SVE OKUPOVANE KOLONIE

 17. …presne tak Seneca, každá bolesť a choroba niečo znamená a je potrebné nájsť príčinu, lebo len tak sa môžeme vyliečiť…lieky nám bolesť utlmia- na chvíľu a ona, pokiaľ tú príčinu neriešime, sa ukáže opäť….tiež, áno, mnoho vecí si musíme sami zažiť, len tak sa môžeme ,,posúvať do ďalš.levelu“….áno, náš duch je stále rovnaký, je len 1 a ten istý v našom tele, kt.máme práve teraz…no žil aj predtým, v inom, resp.v iných…áno, mnoho vecí nám treba pochopiť, aj to, že SMRŤOU začína vlastne nový Začiatok, no pre tých, kt.sa o to usilujú……

Pridajte komentár

*