Pro-očkovacia lekárka varuje o úpornej snahe utajiť devastačné vedľajšie účinky covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Pro-očkovacia lekárka varuje o úpornej snahe utajiť devastačné vedľajšie účinky covidových vakcín

(Patricia Harrityová, Expose News) Pro-očkovacia lekárka, ktorá aplikovala tisíce vakcín, sa rozhodla prehovoriť a varovať verejnosť pred „úpornou snahou“ zatajiť ničivé vedľajšie účinky vakcín proti covidu, vrátane rakovín a zástav srdca spôsobených očkovaním.

Lekárka Cornelia Tschanettová, ktorá vo svojej praxi aplikovala približne 4000 dávok covidových vakcín, zažila morálnu dilemu po tom, čo si všimla, že asi desať percent jej pacientov hlásilo závažné nežiaduce reakcie po očkovaní.

Dr. Tschanettovú k prelomeniu mlčania primäl znepokojivý prípad zdravého tínedžera, ktorého zaočkovala a následne sa u neho vyskytla nečakaná zástava srdca. V tomto okamihu dospela do stavu, keď sa už ďalej necítila schopná pokračovať v očkovaní.

Namiesto pokračovania v očkovaní sa rozhodla otvorene podeliť o svoje obavy, čím spochybnila prevládajúci naratív, že covidové mRNA vakcíny sú jednoznačne „bezpečné a účinné“,  ako tvrdia vlády a ich mediálni spojenci.

Podľa doktorky Tschanettovej existujú tisíce ďalších lekárov, ktorí zdieľajú jej postrehy týkajúce sa vakcín, no obávajú sa straty zamestnania a kariéry a tiež trestu zo strany farmaceutických firiem, ak by sa odvážili o svojich obavách prehovoriť.

Príbeh Dr. Tschanettovej je dnes súčasťou nedávno vydaného dokumentárneho filmu s názvom „UN-SICHTBAR: Der Film Teil 1“ (v preklade „NEVIDITELNÝ: Film 1. časť“). Vo filme lekárka odhaľuje, že ohromujúcich 10% zo 4 000 pacientov, ktorých liečila, hlásilo „zdravotné problémy z očkovania“.

„Na začiatku sme pozorovali málo vedľajších účinkov.“

Doktorka Tschanettová ďalej odhaľuje, že jej pacienti sa k nej vracali s nežiaducimi vedľajšími účinkami ešte dlho po tom, čo dostali očkovanie.

„Postupne počas roka sa to však začalo zvyšovať. Prvé prípady si až tak nevšimnete alebo ich odmietnete ako ojedinelý prípad,“ pokračovala lekárka.

„Koncom roka sa to ale zvýšilo výrazne. Stále viac a viac ľudí prichádzalo so sťažnosťami po očkovaní. A potom začnete spochybňovať svoje vlastné vnímanie.“

Doktorka Tschanettová prezradila, že ona aj ďalší lekári mali strach vyjadriť svoje obavy o bezpečnosti covidových vakcín. Absolútny nedostatok vedeckej diskusie o nadmerných úmrtiach a vedľajších účinkoch vakcín je pre Dr. Tschanettovú najšokujúcejším aspektom celého tohto príbehu.

„Ľudia uvádzajú rovnaké ťažkosti, ako sú srdcové arytmie, šialená únava, pretrvávajúca bolesť svalov a zápaly nervov. Toto sa neustále opakuje a vy sa potom, samozrejme, snažíte hľadať aj vedecký diskurz.“

„A toto ma najviac šokovalo, že žiadnu vedeckú diskusiu nenájdete.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Doktorka Tschanettová prezradila, že keď sa pokúsila upozorniť na problém iných lekárov a predstaviteľov farmaceutických spoločností, bola varovaná, aby držala jazyk za zubami.

„Počúvate absolútne dogmatické a skalopevné vyhlásenia typu: ‚Toto nie je z očkovania.‘ A čím viac pacientov prišlo, tým väčší to bol vnútorný konflikt pre mňa – aj pre mnohých lekárov, ktorí skutočne chcú pre svojich pacientov to najlepšie.“

Tschanettová ďalej vysvetlila, že sa napokon rozhodla prehovoriť o tom, čo sa v skutočnosti deje v zákulisí, keď zdravý chlapec po absolvovaní očkovaní vážne ochorel.

„Mimoriadnym prvým prípadom bol 16-ročný chlapec, ktorý k nám prišiel 48 hodín po druhej dávke s nevoľnosťou a tlakom na hrudníku,“ povedala.

„Urobila som mu EKG, ktoré sa pôsobivo zmenilo – čo nie je normálne pred 16. rokom života človeka. Potom sme ho poslali do nemocnice. Bola mu tam diagnostikovaná masívna myokarditída srdca. Vďaka Bohu, že sa opäť uzdravil.

Pre mňa to bol moment, keď som sa zastavila. V tom čase už prichádzali aj ďalší ľudia, matky s deťmi, mladí ľudia,“ pokračovala.

„Veľmi často doslova hovorili vetu: ‚Neviem, čo je správne, vložil som svoj život do vašich rúk.‘ A táto sila dôvery vo mňe osobne vyvolala zodpovednosť, aby som bola úprimná. Nezáleží na tom, či ste takýto prípad videli raz alebo desaťkrát. Riziko existuje a súvislosť je zrejmá.

Kým sa neprekáže opak, musíme ľudí vzdelávať o tom, čo vidíme a aké skúsenosti máme. Toto právo má každý človek, ak sa rozhodne podstúpiť medicínsky zákrok.“

Tschanettová rozpráva, ako ​​zažívala obrovský tlak zo strany vlády a farmaceutických firiem, aby experimentálnymi mRNA vakcínami „zaočkovala toľko ľudí, koľko sa len dá“.

„Bol to pre mňa vnútorný konflikt, pretože spoločenský tlak zaočkovať čo najviac ľudí a zaočkovať všetky vekové skupiny bol veľmi veľký,“ povedala.

„A na druhej strane sa vám hromadí osobná skúsenosť lekárky, že to nie je možné bez vedľajších účinkov. To bol moment, keď som si myslela, že už ďalej nemôžem pokračovať v očkovaní. Musím sa držať pravdy. Musím naplniť túto dôveru svojich pacientov. Mám zhruba 300 až 400 ľudí, ktorí ku mne prišli s pocitom, že od očkovania majú problémy.“

Celý film „NEVIDITELNÝ: Film 1. časť“ (v nemčine s anglickými titulkami) si môžete pozrieť tu:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosnac

  Achnaton – jak si tu niekde minule písal o tom ,,divnom“ kašli ktorý sa u vás šíri tak dnes som sa s tým tiež stretol. Bol som sa prejsť na jednom chodníku kam chodia turisti a keďže decká majú prázdniny bolo tam vela ludí s deťmi. A jedna mladá mamička trpela takýmto kašlom. Neviem načo sa trepala na prechádzku, lebo bola tam aj so starými rodičmi tak vyvenčiť sa s deckom by zvládli hádam i bez nej. Tak to sa asi máme na čo tešiť, keď to takéto kravky a debili roznesú. To aby sme už teraz začali žrať papriku, chren, citrusové ovocie, kivi, zelené vňate, kel, kapustu – ideálne nejakú dobrú Stupavskú z tržnice.

  • Áno, ešte to sledujem okolo, ten kašeľ…a práve posledné dni sa pokúšam od zdravotníkov z nemocnice zistiť niečo o tých pacientoch čo majú nejaké divné respiračné zápalové problémy s pľúcami – že ako sa k tej chorobe dostali, aké malí príznaky, prečo ich vzali do nemocnice. Aj ked mám polovicu zdravotníkov z nemocnice známych tak to tiež nieje ľahké z nich niečo dostať – tiež sú všelijakí.
   Nechcem vyzvedať tak aby ma zavetrili o čo mi ide a poslali do hája. Inak posledné dni furt u nás hukaju blikaju sanitky, posledné 2 týždne furt a furt. Keď som 2 mesiace písal, že ich je dosť tak to nebolo nič. …Ale ľudia si na všetko zvyknú behom pár dní a vôbec im to nebude pripadať prapodivné. Neni tak dávno doba kedy keď v meste hukala sanitka tak to bol akoby poplach a ľudia sa pýtali koho vezú a čo sa mu stalo. Dnes hukaju denne a keďže staršie generácie odchádzajú a sú vytláčané zo spoločnosti tak už ten záujem o to koho vezú nieje tak veľký.

 2. Na Slovensku máme cca 2 700 000 ľudí s dvoma dávkami smrtiacej vakcíny, z toho cca 1 600 000 s troma dávkami smrtiacej vakcíny a z toho cca 90 000 zo štyrmi dávkami smrtiacej vakcíny. Všetci horemenovaní šírite na neočkovaných spikeproteíny, hydroxid grafénu, genetické mutácie RNA a DNA atď… Uškodili ste si sami a škodíte všetkým okolo. Ako to zastaviť? Na kašeľ je najlepší liek konzumácia surovej cibule. Na zastavenie šírenia všetkých sajrajtov z vakcíny konzumujte: Chren v surovom stave, horčicu, surové listy púpavy a čaje z borovicového ihličia. Ako prvá pomoc pre infikovanú očkovanú krv slúži Ivermektín. Na regeneráciu pôvodnej DNA slúžia 7 až 42 dňové hladovky na čistej vode. Ide nám všetkým o život, prosím konajte!

  • To vysielaš-hovoríš „do steny“? Na celej Zemi ten sajrajt má v sebe 68% populácie.

   • Ty si priprav krížový šrobovák, bedeš značkovať vinníkov, ktorí túto katastrofálnu situáciu spôsobili.

  • Na riedenie a čistenie krvi, srdca sa odporúča nattokinose, na detoxikáciu od spike proteinov kurkuma alebo kurkumin (tiež žĺtok z vajíčok) a na detox od grafenu vraj glutathione. Na zabitie toho, čo rastie po očkovaní v cievach a upcháva ich – ivermentin alebo palina pravá. Na zvýšenie imunity a celkový detox čaj z borovicového ihličia. Počuli či čítali ste o niečom lepšom?

   • Já si myslím,že i několikadenní půsty nejsou na škodu .Podle mě sauna,Bolotovova potní kůra .Dobré by mohlo být malé pouštění krve,krvavé baňky.Pelyněk roční.
    Koupit si teď Ivermektin nemusí dopadnout dobře .Volný varoval,že ho ho chtějí zdiskreditovat. Umře na něj pár lidí a ostatní dostanou strach.Možná tam něco chtějí přidat,či změní koncentraci .

    • Pohodo – asi pred rokom som počúval jednu reláciu o hladovkách a všetko o tom čo som dovtedy počul mi tá relácia prevrátila. Ani za otca si neviem spomenúť na meno hosťa a ani kde bola tá relácia ale nájdem to. Hosť tam nepopieral význam hladoviek ale to ako ich nesprávne ľudia na sebe praktikujú a tiež čo o nich vedia.. a nie len ľudia laici ale aj
     výživoví poradcovia a dokonca aj liečiteľia. Určite to niekedy nájdem a dám to potom sem. Z toho čo v relácii zaznelo si ľudia rôznymi hladovkami uškodila než pomôžu. Vraj niektorí ľudia si neodvratne poškodia zdravie keď si dajú istú hladovku a telo na ňu nieje pripravené.
     Určite tú reláciu nájdem lebo stojí za to.

     • https://www.youtube.com › watch?v=qAGjK5Tgqkw
      Barbara O‘ Neill, Fantastický tuk – YouTube
      Barbara O‘ Neill, Fantastický tuk J john172426 3.05K subscribers Subscribe 338 28K views 4 years ago Zdroj: • „Fantastic Fat“ b… Navzdory špatné pověsti, tuk je nezbytnou výživnou…

     • Bez určité přípravy je asi nesmysl si hned nasadit dlouhou hladovku.Problém je i v případě parazitů,kdy jsou červi schopni sežrat játra.Asi motolice.
      Já si ale myslím,že normálně živenému člověku by den či dva neměl vadit.Nebo přerušované hladovění může být taky vhodné.
      O hladovění jsem přečetla a stáhla si dost knih.Je opravdu dobré si něco o tom načíst a nesnažit se o rekordy.
      Velký problém je potom návratovka u dlouhodobých půstů.

     • Každá hladovka sa začína dietou. Mám s hladovkou mnoho praktických skúseností. Indi dokážu hladovať až 200 dní a byť po hladovke zdraví. Nepoznám Európana, ktorý by to dokázal. Tuční ľudia môžu hladovať len krátko a pod prísnym dozorom.

   • mariankosnac

    Feniklový, badiánový čaj, badiánová káva – v elektrickom mlynčeku na kávu pomlieť kávu s trochou badiánu. Niekde som dokonca čítal že je dobré nosiť celý badián napr. vo vrecku košele a vytvára energetickú ochranu proti spike proteínom, ale či je na tých ezo babských radách niečo pravdy.

    Lekári uviedli potravinu, ktorá bráni vzniku krvných zrazenín
    https://www.hlavnespravy.sk/lekari-uviedli-potravinu-ktora-brani-vzniku-krvnych-zrazenin/2602766

   • do jídelníčku zařadit křen selský a kvercetin. křen pomáhá likvidovat grafen a kvercetin pomáhá očišťovat tělo od vakcínky a ochraňuje ACE2 receptory v těle… ovoce a zeleninu obsahující kvercetin

  • tiez NAC, cesnak,Quercetin,Tyme

 3. Skutečná lahůdka! Česká a Slovenská vlajka – výklad ich symboliky.

  V. V. Pjakin speciálně pro československé diváky o státních symbolech a odstínech barev na vlajkách

  Honza Buzek opět Valeriji Viktorovičovi klade zvědavé otázky, které se objevují po přečtení knihy o státních symbolech: zda je česká hymna vhodnou „matricí“ pro rozvoj českého lidu, jak je to s tlapkami lva na státním znaku a proč jsou tam i orlice? A proč jsou hory na státním znaku Slovenska modré, kdežto na maďarském znaku zelené, a co je to vlastně za hory – jsou ty hory ve znacích obou zemí částečně v Maďarsku a částečně na Slovensku, nebo jsou to pokaždé jiné hory … nebo je to úplně jinak? A proč se změnil odstín červené na polské vlajce nebo odstín modré na vlajce francouzské, a co to vlastně znamená?

  Poslechněte si rozhovor v dabingu a ozvučení studia Zakázaného vzdělání.

  https://kob-forum.eu/2023/12/21/v-v-pjakin-specialne-pro-ceskoslovenske-divaky-o-statnich-symbolech-a-odstinech-barev-na-vlajkach/

 4. GUNY – WAKE UP (prod. by Veysigz)
  Konečně raper který napsal pravdu o téhle době
  https://www.youtube.com/watch?v=EbdChbuWmus&list=RDEbdChbuWmus&index=2

 5. Zoltan RAdimak
  • To som veľmi rád, že nás všetkých neočkovaných generál tak pochválil.Ja chválim pána generála, že mal odvahu a charakter nahlas povedať svoj názor.Väčšina politikov, ktorí sa pchajú do riti špinavým židákom a liberálnym fašistom by také niečo nikdy nepovedala…A väčšina ľudí,teda hlupákov bez kritického myslenia a nevedomých a zaslepených ignorantov týmto politikom verí.

 6. OSN a Světové ekonomické fórum plánují využít globální vodní krizi k prosazení globalistické agendy proti lidstvu

  https://aktax.cz/osn-a-svetove-ekonomicke-forum-planuji-vyuzit-globalni-vodni-krizi/

 7. Objektívne

  Janet Ossebaard, ktorá bola pravdepodobne zodpovedná za prebudenie tisícok ľudí prostredníctvom svojho rozsiahleho výskumu a práce na vytvorení série Fall of the Cabal, bola nájdená mŕtva po tom, čo bola niekoľko týždňov nezvestná.
  https://prepareforchange.net/2023/12/27/deeply-sad-news-janet-ossebaard-of-fall-of-the-cabal-has-been-found-dead/

 8. Sergej Lavrov: Západ může za eskalaci na Ukrajině a v Palestině

  https://aktax.cz/sergej-lavrov-zapad-muze-za-eskalaci-na-ukrajine-a-v-palestine/

 9. Politico: Jak Západ „tiše mění“ svou Ukrajinskou strategii

  https://aktax.cz/politico-jak-zapad-tise-meni-svou-ukrajinskou-strategii/

 10. Ku.va ľudia! Prestaňte v lete kúriť fosílnymi palivami!

  „Vlny horúčav sa zhoršujú, pretože ľudia spaľujú fosílne palivá. A ženy, najmä staršie osoby, sú pri prudkom zvýšení teplôt náchylnejšie na smrť.“

  „Švajčiarske seniorky združené v organizácii KlimaSeniorinnen žalujú švajčiarsku vládu na Európskom súde pre ľudské práva za to, že robí príliš málo pre riešenie klimatickej krízy.

  Skupina, ktorú tvoria ženy vo veku okolo sedemdesiat rokov, tvrdí, že horúčavy ohrozujú ich životy, keďže seniorky najčastejšie zomierajú v dôsledku horúčav. Preto neobmedzovanie produkcie skleníkových plynov porušuje základné právo starších žien na život.“
  https://www.cas.sk/clanok/2881951/odvazny-krok-senioriek-zaluju-vladu-porusuje-ich-pravo-na-zivot/
  ———————
  Ku.va babky švajčiarske! Zdochnite v zime – zmrznite!
  Do pi.e! Ľudia na dedime – v časoch keď ešte nemali elektrinu či plyn, boli nútení kvôli vareniu kúriť drevom v šporákoch, v peciach. Aby sa vyhli horúčave v dome – postavili si tzv. letnú kuchyňu. Áno – bolo to otravné. Ale čo je toto za debilnú agendu! Prestaňte týmto grétkababkám kúriť TERAZ, a nech idú tie zdebilizované marxistky do pi.e! A do pi.e aj s celým Sorosovým Novým časom!

  • No ja som vyrastal v dome kde sme mali 2 kuchýňe, vodu z kopanej studne na dvore (voda stala v smaltovaných vedrách na verande kde sa nikdy nekurilo) a wc bolo až za domom na konci druhého dvora z troch dvorov.
   Či bolo mínus 20 či 35 vždy sme varili na sporáku na tuhé palivo. Až neskôr asi v 86 bol do kuchyne zavedený vodovod studenej vody.
   Neboli sme žiadni dedináci, žili sme v meste …a normálne ako mestskí ľudia ale tak nejako starosvetsky. Kurili sme pilinakom a sporákom v kuchyni. Keď v noci piliňak „bafol“ tak sme tie zeravé piliny hľadali aj pod posteľou. Aj nábytok z toho žiaru piliňákov mal na laku bublinky.
   Keď som bol malý tak 5 -6 ročný a chcelo sa mi v noci na veľké wc tak som (keď vidím nevedel nájsť papuče) utekal aj boso po snehu za svitu mesiaca na ten drevený záchod až cez tie dva dvore. A pretože sme chovali všetko možné tak sa tomu muselo variť veľa krmiva – hlavne zemiaky a veľa vriacej vody na zaliate šrotu – a to každý deň na sporáku na tuhé palivo a bolo jedno či bolo 30C. Barák v podstate frčal len na tuhom palive.

   • Nam vyvieral potocik,priamo v zahrade,zbytok stejne,tie nici ist na zachod,boli ozaj neprijemne,ale zili sme v tom

 11. Prebúdzajúce video °° °°

 12. Talianska verzia svedectiev – výpovedí ľudí poškodených „vakcínou“.
  NEVIDITELNÍ_video které musí všichni vidět
  https://odysee.com/@ZuzanaRoln%C3%A0DallaRicca:7/NEVIDITELN%C3%8D_video-kter%C3%A9-mus%C3%AD-v%C5%A1ichni-vid%C4%9Bt:f

 13. Na Slovensku má väčšina z očkovaných ľudí (cca 2/3) prevažne minimálne alebo skoro žiadne vedl. účinky (pokiaľ nedostali smrtiacu šaržu), a preto ich nikto nepresvedčí o tom, čo je zač tá mňamka, a že ich to všetko do niekoľkých rokov dobehne, lebo mali slabú dávku, čiže jed potrebuje viac času. Takže ich prebudiť je nemožné a diskusia s nimi je stratou času. Naopak v krajinách, kde väčšina populácie dostala minimálne 3-4 dávky je to o inom. Ale to naši dvojdávkovci nie sú schopní intelektuálne stráviť. Česť výnimkách, ktoré si uvedomili vážnosť situácie a snažia sa o detoxikáciu a pod., ale tých je výrazne menej… často už s nezanedbateľnými zdravotnými problémami, ktoré pred 2020 ako zdraví nemali vôbec. Takže tu máme časovanú bomu s názvom očkovaní s dvoma dávkami ! Pri tom lepšom scenári budú LEN neplodní oni alebo ich narodené po očkovaní deti !

  • Co tak pozoruji okolí,také nikdo s násobným očkováním nemá nějaké fatální následky.Ale je tu trochu častější nemocnost,zdají se mi trochu línější,bolesti kloubů….. Bohužel asi se to bude časem stupňovat.Ale z očkování to není,i když někteří už začínají pochybovat .

   • To nebude tak jednoduché uvidieť všetky tie zmeny na zdraví ľudí ktorí sú očko a aj tí čo sú neočko. Z pohľadu jedného človeka to často môže vyzerať že nič však nedeje. Ale ak by si ľudia každý týždeň sadli niekde v kultúrnom dome či na zimnom štadióne a medzi sebou začali hovoriť pravdu len na tému očkovania tak by sa im ten skutočný obraz o tom čo však deje priblížil.
    Kopec následkov očkovania určite vidíme ale zatiaľ nevnímame ich ako následky očkovania. Ďalšia vec je že – si len myslím – ale doba kovidpodvodu to potvrdila – že sa stále ututlava všetko čo sa deje v nemocniciach, všetko čo robia a hlavne nerobia zdravotníci na záchranu životov ťažko chorých, ako ich liečia či skôr uliečia k smrti, tiež nikdy som od nikoho nepoučil sa spýtať prečo každý deň hukaju/blikaju sanitky a čo sa komu stalo – ako keby túto tému nechcel otvárať (vaku sa? alebo z iného dôvodu aj tí čo vidia čo sa deje).
    Akokeby to ututlavanie čo sa z ľuďmi deje pokračovalo v plnej miere aj dnes a ukazuje to aj na to, že rôzne svinstvá sa diali v nemocniciach aj pred kovidpidvidom.
    A tie svinstvá – nemyslím celý podvodný systém zdravotnej starostlivosti trvajúci storočia ale všetku tú korupciu naviac, ktorú do toho vnáša zdravotnícky personál z rôznych dôvodov. Ja to poviem inak – keď som chcel opraviť niečo zložitejšie na aute svojpomocne tak som zistil, že musím pochopiť celý ten systém lebo z pohľadu bežného človeka tých príčin ktoré spôsobili závadu mohlo byť dvadsať. A potom skúšať ktorá to je – pokus omyl. Takže som sa musel dostať do stavu že som si všetko naštudoval a až potom mi dochádzalo čo všetko je s tou chybou v aute spojené.
    No a podobné je to aj s uvedením obrazu o zdravotníctve, o kovidpodvode a hlavne o následkoch očkovania. Proste človek musí vyčleniť určitú energiu na to aby zisťoval čo sa v tomto ohľade deje, musí sa touto témou zaoberať viac do hĺbky szoznámiť s novými vecami….a nieje to asi viac o ničom inom ako že človek prirodzene zostáva v strehu.

  • Moja neter mala 2 operacie,po tom,co odpadla,ked nasilu dostala Johnsom,hned na druhy den,vybrali jej zrazeniny z hlavy,bratrane a zopar znamych,otrcilo kopyta

 14. Ako sa starocia ludia upisovali Satanovi, kt nie je clovekom?

  • To bude podvod satan je vymyslený °°

   • Olgo ty taký inteligent to iste vieš &

    • Najväčší omyl je myslieť si, že Satan neexistuje ty trúba! Toto si myslia židomarxistami vylízaní ateisti. Boh nie je tvoj supermarket! Je zábavné, keď sa zjavne neveriaci a materialistický sused priznal, že pri obrovskej búrke „pre istotu“ zapaľoval hromničky. To je tá komunistami potlačená viera. No veď – keď bude mať na kahánku, tak bude ťahať Boha za nohavice. Aby neskončil v pekle, ktoré počas svojho života pomáhal vytvárať.

   • Moja neter mala 2 operacie,po tom,co odpadla,ked nasilu dostala Johnsom,hned na druhy den,vybrali jej zrazeniny z hlavy,bratrane a zopar znamych,otrcilo kopytaano vsetky nabozenstva a creatures,okolo nich su nezmysel

  • Nie ako, ale čím, a „upisovanie“ je len ustálený zvrat. Ešte sa spýtaj, ako sa mohli upisovať, keď nevedeli čítať ani písať. Do riti!

   • když se podíváš do oddacích matrik, tak tam najdeš třeba křížek (1 nebo tři) nebo kroužky – tak se podepisovali ti, kteří neuměli psát. anebo je podepsal farář, který psát uměl….

    někdy se tam najdou i prohlášení s poznámkou, že dotyčný psát nebo i číst neumí, a kdo učinil zápis do matriční knihy….

    • Mohla to klidně být i nějaká krvavá oběť nebo vlastní krev. Vůbec nešlo o grafický výtnam. Ta krev tam hrála nejdůležitější roli.

  • Jedna vec je čo robia temné entity a elity – aké majú techtle mechtle aby prekabátili ľudí a vtiahli ich nepozorovane do rôznych hriechov.
   I keď to vyzerá že nám všetko popredu ukazujú tak je to zasa prevedené tak aby si to človek nevšimol aj keď to vidí, počuje atď. Takže zasa vedomý podvod. Vina za rôzne svinstvá doľahne jak na architektov podvodu tak i na obeť…ale to slovo obeť nieje presné, patrí tam skôr spojené „duchovne spiaci“. Akýsi úpis diablovi, z ktorého sa človek nevyhrabe neexistuje – je to len bezbožný zámer špekulantov, ktorí škodia ľudstvu. Každý človek sa môže prebudiť a oslobodiť aj z tých najťažších vín a temných väzieb – ale iba ak chce. Z vonka však niet takej sily ktorá by ho donútila dať sa na cestu ku Svetlu. Jedine on sám musí vyvinúť chcenie – musí sa vnútri pohnúť a v tom pohybe pokračovať.- musí aktivizovať svojho ducha.
   Žiadne hrátky čarodejníkov ktorí mu chceli hodiť na krk ich prešpekulované taktiky a praktiky ho nijako nebudú zväzovať. V prípade vnútorného polepšenia človeka sa všetky „úpisy“ vedomé či nevedomé jednoducho rušia. Tu treba ešte dodať, že treba v dobrom chcení – v pohybe ducha vytrvať a nepodľahnúť ranám osudu keďže v zrýchlenom karmickom očistovaní sa človeku vracia väčšie množstvo toho čo v minulosti vedome či nevedome natropil.

 15. Jednoduchá

  …vďaka za rôzne rady pri očkovaní…

Pridajte komentár

*