Keď zavedú 6G technológiu, ľudia budú fungovať ako chodiace antény zdroja energie


Print Friendly, PDF & Email

Keď zavedú 6G technológiu, ľudia budú fungovať ako chodiace antény zdroja energie

(Ethan Huff, Natural News) Výskumníci z University of Massachusetts už hovoria o zavedení bezdrôtovej technológie 6G, o ktorej sa hovorí, že premení ľudí na chodiace antény zdroja energie.

Využitím technológie Visible Light Communication (VLC – komunikácia za použitia viditeľného svetla), bezdrôtovej verzie optických vlákien, má 6G technológia potenciál premeniť ľudské telá na stroje pre použitie v nadchádzajúcom internete vecí (IoT), v ktorom sa skončí slobodná vôľa a všetko bude existovať v metaverze virtuálnej reality.

Vedci tvrdia, že vyvinuli inovatívny, lacný spôsob zberu odpadovej energie z VLC pomocou ľudských tiel ako antén. Táto energia potom môže byť presmerovaná do nositeľných zariadení, ako sú mobilné telefóny alebo hodinky, a možno aj do väčších elektronických zariadení.

„VLC je celkom jednoduchá a zaujímavá technológia,“ povedal Jie Xiong, profesor informačných a počítačových vied na univerzite.

„Namiesto toho, aby bezdrôtové odosielanie informácií využívalo rádiové signály, využíva svetlo z LED diód, ktoré sa môžu zapínať a vypínať až miliónkrát za sekundu.“

(Súvisiace: V roku 2020 Čína tvrdila, že vypustila do vesmíru prvé 6G satelity na svete).

„Inteligentné“ zariadenia a spotrebiče už vytvorili infraštruktúru pre 6G budúcnosť

Na existujúcej infraštruktúre 5G je potrebné urobiť veľmi málo úprav, aby sa vizionársky koncept 6G stal realitou.

Moderné technológie, vrátane takzvaných „inteligentných“ zariadení, t.j. smartfónov, inteligentných televízorov a inteligentných meračov, už položili základy rýchleho a jednoduchého zavedenia 6G technológie, keď nastane ten správny čas.

Všetko „inteligentné“ už funguje ako kanál na prenos dát. A vedci z University of Massachusetts tvrdia, že ľudia môžu byť tiež premenení na prenos odpadovej energie.

„Čokoľvek s fotoaparátom, ako sú naše smartfóny, tablety alebo notebooky, môže byť tiež prijímačom,“ vysvetlil Xiong.

Pouličné LED osvetlenie je ukážkovým príkladom typu úniku VLC, ktorý by „antény“ ľudského zdroja 6G mohli využiť na výrobu viac energie. Hovorí sa, že LED diódy vyžarujú „rádiofrekvenčné signály bočného kanála“ alebo rádiové vlny, ktoré môžu ľudské antény zachytiť a preniesť.

Pomocou antény navrhnutej zo stočených medených drôtov tím vedcov úspešne zhromaždil tieto uniknuté rádiofrekvenčné signály – čo znamená, že do ľudských tiel môžu byť vložené rôzne kovy a premeniť ich na chodiace veže vysielajúce rádiové signály.

Liečba osteoporózy

„Výsledky ukazujú, že ľudia sú v skutočnosti najlepším médiom na zosilnenie schopnosti cievky zhromažďovať uniknutú vysokofrekvenčnú energiu,“ uvádza médium Study Finds.

„Pripojenie cievky k človeku zhromaždilo až 10-krát viac energie ako použitie len samotnej cievky.“

Na základe toho vedci vyvinuli nositeľné zariadenie s názvom „Náramok+“, ktorý môžu ľudia nosiť na predlaktí alebo ako prsteň, opasok, členok či náhrdelník. Najlepšie výsledky pri získavaní energie však dosiahla forma klasického náramku na ruku.

„Dizajn je lacný – menej ako päťdesiat centov,“ napísali vedci vo svojej štúdii.

„Ale Bracelet+ môže dosiahnuť až mikrowatty výkonu, čo je dosť na podporu mnohých senzorov, ako sú napríklad senzory na monitorovanie zdravia zabudované v tele, ktoré pre svoje fungovanie vyžadujú malú energiu kvôli nízkej vzorkovacej frekvencii a dlhému trvaniu režimu spánku.

V konečnom dôsledku chceme byť schopní zbierať odpadovú energiu zo všetkých druhov zdrojov, aby sme ňou mohli poháňať budúcu technológiu.“

Záver

V komentároch niekto poukázal na to, že číslo šesť je číslo diabla. A to, čo je popísané v tejto štúdii, bude použité „pre systém šeliem na ovládanie más“ – ide o odkaz na prichádzajúci systém šelmy predpovedaný v Knihe Zjavenia.

„Odkedy je v mojom meste zavedené 5G, v ušiach mi zvoní ako čert,“ napísal ďalší o tom, že 5G je už dosť zlé, nehovoriac o 6G, ktoré chcú zaviesť čoskoro.

„Uľaví sa mi, len keď idem do nášho vidieckeho domu pri jazere. Celá táto technológia je jed.“

Ďalšie súvisiace novinky nájdete na stránke FutureTech.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Internet vecí = internet totálnej kontroly = > nekupovať veci, ktoré nefungujú bez pripojenia na internet…

 2. Toto je asi ťažko 6G, lebo je to technológia s ktorou experimentoval Tesla už na začiatku 20. storočia. Ide o jednovodičový prenos signálu alebo energie, kedy voľne rezonujúci RLC obvod má na oboch koncoch dostatočnú kapacitu. Geometria vysielača musí byť taká aby kapacita bola v mieste lamba/4, čiže tam kde má vlna napätia vrchol. Tesla používal ako kapacitu kovové gule, ale aj svoje vlastné telo – to je tá fotografia kde drží v ruke nezapojenú žiarovku, ktorá svieti.

  • Mejnstrímová veda tieto efekty pozná pod pojmom „near field effect“.

   • In Slovak??

    • Zatial nikto

     Nirfildovy efekt

    • Efekt blízkeho poľa, ale je to samozrejme blud. Je to len kvôli diere v Maxwellových rovniciach upravených do dnešnej podoby. Ak by neboli deravé, nebolo by potrebné rozlišovať medzi „near field“ a „far field“, pretože buď daný model kompletne popisuje reálny fyzikálny jav, alebo je váš model deravý. Môj model platí, ale keď prídeľ príliš blízko tak nie? Žiadne pomocné vysvetlenia by nemali byť potrebné. Všade kde mejnstrímová veda používa pomocné dovysvetlenia, alebo javy či častice ktoré nevidno, sú deravé modely. Ale miesto opravy deravých modelov radšej vymyslíme tmavú hmotu ktorú nevidno. Len aby náhodou ľudia nepochopili ako to v skutočnosti funguje. Energetické otroctvo by potom prestalo fungovať.

     • No, faktom je, že intenzita klesá so štvorcom vzdialenosti… takže interakcia so vzdialenejšími
      objektami je iná ako s “blízkymi”… rovnako odrazy…

     • Objektívne

      Ľudia, ktorí inštalujú antény vedia, že anténa potrebuje mať okolo seba prázdno aby správne fungovala. Inštalovať ju bez konzoly, alebo stožiara nemusí vždy vyhovovať a to práve pre ten efekt blízkeho poľa.

 3. Objektívne

  Zrejme bude naozaj potreba hustejšieho pokrytia, alebo potreba väčšieho vysielacieho výkonu, kilowaty, alebo aj megawaty. Terahertzové vysielanie bude spoľahlivo fungovať na vzdialenosť možno tak 10 metrov bez prekážok. Zo satelitu by to šlo, ale mobilom na setelit asi ťažko. Komunikácia je obojsmerná, len TV/R vysielania sú jednosmerné. Cievka je fajn nápad, pri naozaj veľkej slnečnej búrke všetko čo má cievku prestane fungovať, ale možno o to ide.

 4. https://web.libimseti.cz › Brandis › tesluv-purpurovy-stit22_566373.html
  ..Teslův Purpurový štít..#22 | CREDIBILIS – Libimseti.cz
  Teslův purpurový energetický štít TM je funkční vědecký výtvor vytvořený na základě principů posvátné geometrie, energie nulového bodu, ergonomie, supravodivosti a harmonických frekvencí světla.Vlastnosti Teslova purpurového energetického štítu TM jsou takové, že „pozitivní“ světelné pole je vytvářeno rovnoměrně všemi směry z centra pouzdra. Toto světelné pole je v podstatě viditelné v mírně osvětlené místnosti a duchovní a jasnovidci jej …

  Eloxovanie hliníka
  Pri anodickej oxidácii hliníka sa na rozdiel od klasického lakovania nevytvára na povrchu ďalšia vrstva z iného materiálu, ale povrch hliníkového materiálu sa mení na oxid hlinitý. Táto vrstva zabraňuje ďalšej korózii materiálu, je násobne odolnejšia voči oderu a poškrabaniu ako pôvodný materiál. Vrstva má mikropórovitú štruktúru, ktorá sa dá naplniť farbou a následne uzavrieť, takže takto farbené povrchy sú kompaktné a neodlúpiteľné.
  Proces eloxovania:
  Súčiastky sa pevne upnú na záves a prechádzajú cez jednotlivé vane linky s kúpeľmi predúprav, akým je odmastenie, morenie, vyjasňovanie až do eloxačného kúpeľa, kde je záves podrobený elektrolytickému procesu v roztoku kyseliny sírovej, pri ktorej sa na povrchu súčiastok vytvára kyslík, ktorý oxiduje základný Al materiál na oxid hlinitý. Pri prírodnom eloxovaní je vytváraná vrstva v hrúbke od 10 do 20 um a používa sa na dekoratívne eloxovanie, pri tvrdom eloxovaní je vytváraná vrstva v hrúbkach 10 – 80 um. Následne sú voliteľné procesy farbenia elektrolytického alebo organického a rôznych typov utesňovania.
  Pri utesňovaní sa pórovitá štruktúra oxidu uzatvára, čím nadobúda vysokú koróznu odolnosť. Výsledný eloxovaný materiál sa stáva hladký, tvrdý a chemicky, korózne, oteru-vzdorne odolnejší než samotný kov.
  https://www.europur.sk/sk/eloxovanie-hlinika

  Purpurová
  https://data.modnipeklo.cz/modnipeklo/images/800×600/137410.jpg?3

  RAL 4006 RAl 4008
  https://www.drevital.sk/vyplne-dveri-pre-vchodove-dvere/gava-plast/hlinikove-dvere/vzorkovnik-ral-farieb/

  Farba na hliník RAL – fialová, purpurová
  https://www.farby.sk/168763/belton-farba-v-spreji-8017-cokoladova-hneda-400ml/
  ———————————————
  Poznámka – v krbových kachliach sa mi podarilo roztopiť niečo hliníkové, čo ostalo na kuse dreva – možno by to stačilo dať kus hliníka do malej keramickej misky alebo tanierika – podšálky a vyrobiť si malý hliníkový nuget – medailón. Detto z malého hliníkového chladiča procesora. Vysypať kremitým pieskom a roztaviť – bude mať väčší povrch. Potom eloxovať a ofarbiť.

  • Ďakujem, našiel som to na internete.

  • Pokud si pamatují tak zoxidování povrchu hliníku je o safíru a to je druhý? nejtvrdší materiál a hodinky se safírovým sklíčkem jsem měl u digitálek za pajsku od rozeschlého v pajzlu 🙂 (20piv) kdysi, nedalo se to poškrábat.

  • Podomácky sa nedá eloxovat.lepšie povedané teoreticky by šlo,ale musíte poznat technologiu eloxovania.V tých vanách je totiž rôzna teplota média a samotný elox má určitú teplotu a čas.Vlastne aj v odmastovacích vanách je určitý čas.Robil som jeden čas na povlakoch a v malých množstvách to je dost pracné a nerentabilné.

   • Uz desiatky rokov nazad sme pouzivali eloxovane hlinikove ofsetove tlaciarenske platne,na ktore sme nanasali svetlocitlivu vrstvu a po zaschnuti sa na takuto tlacovu platnu nakopiroval text,alebo obrazok v kopirovacom rame s pomocou UV lamp.

   • chttps://nitrocellulose.synthesia.eu › cze › anorganicke-kyseliny-a-soli › kyselina-sirova-koncentrovana-technicka
    Kyselina sírová koncentrovaná technická, CAS: 7664-93-9 – Synthesia
    Kyselina sírová koncentrovaná technická: Chemický název: Kyselina sírová 100%: CAS: 7664-93-9: EINECS: 231-639-5: Sumární vzorec: H 2 SO 4. Relativní mol. hmotnost: 98.08: Všeobecný popis: bezbarvá až tmavě hnědá olejovitá kapalina

 5. mariankosmac

  To že fungujem ako anténa som zistil už dávno. Počúvam rádio ktoré má slabý signál a jediné miesto kde ho chytám je jedno miesto na posteli. Niekedy hraje normálne a niekedy je akoby niečím rušené s šumí. Keď sedím na posteli, tak hrá dobre ale keď sa vzdialim, tak šuští. Ale nemôžem si ani ľahnúť, to sa rozladí. Keď sa mu dotknem antény tak sa zase skludní a hrá dobre.

  Jeden čas som podozrieval suseda že tam má niekedy niečo pustené čo mi ruší rádio ale možno mi ho ruší iba notebook ktorý je vo vedľajšej izbe, netuším.

 6. Tie komunikacne zariadenia ktore maju predavacky permanentne v uchu – napr. v lidli tiez nebudu zo zdravotneho hladiska asi nic moc. A netreba im ani 6G – aby si nicili zdravie.

 7. Objektívne

  DAVOS 2023: WEF zaraďuje vysoký rýchlostný stupeň v rámci prípravy na ďalšiu pandémiu…
  https://prepareforchange.net/2023/01/11/davos-2023-wef-shifts-into-high-gear-in-preparing-for-the-next-pandemic/

 8. Dávám do pozornosti článek ale hlavně video v něm kde je dopodrobna vysvětleno špehování, digitální identita atď . https://cz24.news/prehledny-rozbor-digitalni-identity-cbdc-a-chytrych-mest-video-cz-titl-1-hod-16-min/

 9. Viem, ze je to mimo temu a navyse tu uz bola rozoberana viac krat, ale mohol by mi prosim niekto dat info, ako je to v pripade vlastnika modrej knizky pocas mobilizacie? Pocita sa aj s nimi ak by im „dosli zive terce“ ? Vopred dakujem za info.

  • Vlastníkovi modrej knižky bola natrvalo zrušená branná povinnosť, takže vás už povolať nemôžu, ani v prípade mobilizácie. Mohli by len nezákonne, ak by prestali dodržiavať zákony a brali by všetkých čo majú 2 ruky, 2 nohy a chodia, ako to dnes niekde robia na Ukrajine. V takom prípade ale by ste mohli legálne použiť ustanovenia o nutnej obrane a takého verbovača alebo vojenského veliteľa „neutralizovať“. Išlo by už zrejme o situáciu „kto z koho“.

   • Redakcia dakujem za odpoved.

    • Branná povinnosť, mimoriadna vojenská služba a alternatívna služba
     Zverejnené v kategórii Správne právo
     APR
     18
     2013
     V časti slovenskej verejnosti sa po zrušení základnej vojenskej služby v Slovenskej republike zakorenila nesprávna predstava, že zároveň došlo aj k zrušeniu brannej povinnosti. Branná povinnosť je však stále (ako jedna z mála vo vzťahu k fyzickým osobám) ustanovená v Ústave Slovenskej republiky a podrobne ju upravuje zákon č. 570/2005 Z. z. o brannej povinnosti v znení neskorších predpisov. Oproti minulosti je však obsah brannej povinnosti iný. Nezahŕňa plošnú povinnosť výkonu vojenskej služby v čase bezpečnosti. Jej obsahom je povinnosť podrobiť sa odvodu (ktorý sa však vykonáva iba v čase vojny alebo vojnového stavu) a povinnosť vykonať mimoriadnu službu alebo alternatívnu službu (mimoriadna a alternatívna služba sa môžu vykonávať nielen v čase vojny a vojnového stavu, ale aj v čase výnimočného stavu alebo núdzového stavu, rozdiel je však v tom, že v čase výnimočného stavu alebo núdzového stavu mimoriadnu službu vykonávajú len profesionálni vojaci a vojaci v zálohe, zatiaľ čo v čase vojny a vojnového stavu na výkon mimoriadnej služby možno povolať aj ostatných občanov registrovaných v národnom registri osôb, ktorým vznikla branná povinnosť) (1).

     Dnešní stredoškoláci už nepoznajú pocity, ktoré zažívali ich vrstovníci pred desiatimi či dvadsiatimi rokmi v očakávaní odvodového konania. Súčasná právna úprava však môže v prípade, že by došlo k vypovedaniu vojny alebo vyhláseniu vojnového stavu, priniesť každému, kto nie je príliš naklonený predstave výkonu vojenskej služby, jedno nemilé prekvapenie.

     Vznik brannej povinnosti

     Branná povinnosť vzniká zo zákona osobám, ktoré sú štátnymi občanmi Slovenskej republiky, majú mužské pohlavie a trvalý pobyt na našom území. Osoby, ktoré nespĺňajú tieto predpoklady (cudzinci, štátni občania SR s pobytom mimo územia SR a ženy), môžu brannú povinnosť dobrovoľne prevziať. O dobrovoľnom prevzatí brannej povinnosti musí rozhodnúť príslušný štátny orgán, ktorým podľa zákona je v prípade cudzincov a štátnych občanov SR bez trvalého pobytu na Slovensku prezident republiky (u týchto osôb je v prípade služby v našich ozbrojených silách vyššie riziko ohrozenia záujmu na zabezpečení bezpečnosti štátu) a v prípade štátnych občianok SR s trvalým pobytom na území SR príslušný obvodný úrad v sídle kraja (do konca roku 2012 boli v takýchto prípadoch vecne príslušné územné vojenské správy, ktoré však s účinnosťou od 1. januára 2013 boli rámci reformy miestnej štátnej správy v Slovenskej republike zrušené a ich pôsobnosť prešla na obvodné úrady v sídle kraja).

     Podľa § 6 ods. 6 zákona o brannej povinnosti žiadosť o dobrovoľné prevzatie brannej povinnosti má obsahovať:
     a) meno, aj predchádzajúce meno,
     b) priezvisko, aj predchádzajúce priezvisko,
     c) rodné číslo,
     d) dátum a miesto narodenia,
     e) adresu trvalého pobytu,
     f) štátnu príslušnosť,
     g) dôvod dobrovoľného prevzatia brannej povinnosti.

     Predpokladom pre vznik brannej povinnosti je aj dosiahnutie zákonom ustanoveného veku. Podľa zákona o brannej povinnosti branná povinnosť vzniká občanovi SR mužského pohlavia s trvalým pobytom na území SR prvým dňom kalendárneho roku, v ktorom dovŕšil devätnásty rok veku. Tento predpoklad vzniku brannej povinnosti musí byť v každom prípade splnený a osoba, ktorá ho nespĺňa, nemôže brannú povinnosť prevziať ani dobrovoľne.

     Vznik brannej povinnosti sa neviaže na zdravotnú spôsobilosť osoby. Otázky zdravotnej spôsobilosti pre výkon mimoriadnej služby a alternatívnej služby sú predmetom posúdenia v rámci odvodu a v rámci prieskumu zdravotnej spôsobilosti. Zdravotná nespôsobilosť tak môže byť výlučne dôvodom zániku brannej povinnosti (či už v dôsledku rozhodnutia v rámci odvodu alebo v rámci prieskumu zdravotnej spôsobilosti, alebo v dôsledku uznania za občana s ťažkým zdravotným postihnutím), nie dôvodom, pre ktorý by branná povinnosť ani nevznikla.

     Odopretie výkonu mimoriadnej služby

     Muži, ktoré by nechceli z dôvodov vnútornej výhrady založenej na svedomí alebo náboženskom presvedčení v prípade vojny alebo vojnového stavu vykonávať mimoriadnu službu, by sa nemali spoliehať na to, že pri odvode nebudú odvedení kvôli prípadnej zdravotnej nespôsobilosti na výkon mimoriadnej služby, s tým, že ak budú predsa odvedení, odoprú výkon mimoriadnej služby. Podľa platnej a účinnej právnej úpravy sa odvody uskutočňujú len v čase vojny a vojnového stavu. Odoprieť výkon mimoriadnej služby však možno iba v čase bezpečnosti. Ak je registrovaný občan v rámci odvodu posúdený ako spôsobilý na výkon mimoriadnej služby a je odvedený, nemá už možnosť legálne sa jej výkonu vyhnúť(2) (odoprieť jej výkon po odvode – ako to bolo bežné v minulosti – už nemôže, lebo to je možné len v stave bezpečnosti a odvody sa v čase bezpečnosti neuskutočňujú; proti rozhodnutiu, ktorým bol občan odvedený, sa podľa zákona nemôže ani odvolať a toto rozhodnutie nie je preskúmateľné ani súdom). Keďže, ako som už spomínal, odvody sa uskutočňujú len v čase vojny a vojnového stavu, možno s trochou preháňania povedať, že takáto osoba môže ísť spred odvodovej komisie rovno na cvičisko.

     Ako odoprieť výkon mimoriadnej služby?

     Výkon mimoriadnej služby možno odoprieť písomným vyhlásením adresovaným obvodnému úradu v sídle kraja. Toto vyhlásenie však nemožno spraviť kedykoľvek, ale iba
     – v priebehu roku, v ktorom osobe vznikla branná povinnosť,
     – v ďalších rokoch v priebehu mesiaca január, a to až do zániku brannej povinnosti.

     Ako už bolo spomenuté, vyhlásenie možno spraviť len v čase bezpečnosti, inak sa naň neprihliada. Vyhlásenie možno vziať späť, ak však občan vezme vyhlásenie o odopretí výkonu mimoriadnej služby späť, nemôže ho už opätovne urobiť.

     Aké činnosti možno vykonávať v rámci alternatívnej služby?

     Vyhlásenie o odopretí výkonu mimoriadnej služby nezbavuje osobu, ktorá ho urobila, povinnosti absolvovať odvod. Ak by však takáto osoba bola odvedená, nemusela by vykonať mimoriadnu službu, ale miesto nej by vykonala alternatívnu službu (alternatívna služba je obdobou niekdajšej civilnej služby, na rozdiel od ktorej sa však nevykonáva v stave bezpečnosti).

     Alternatívnu službu upravuje zákon č. 569/2005 Z. z. o alternatívnej službe v čase vojny a vojnového stavu v znení neskorších predpisov. Podľa tohto zákona evidovaného občana (legislatívna skratka pre registrovaného občana alebo vojaka v zálohe), ktorý podal vyhlásenie o odopretí výkonu mimoriadnej služby, by v prípade vojny alebo vojnového stavu obvodný úrad v sídle kraja povolal na výkon alternatívnej služby k zamestnávateľovi, ktorý plní úlohy v oblasti
     a) zabezpečenia obrany štátu, poskytovania pomoci alebo vykonávania záchranných prác pri haváriách, živelných pohromách alebo iných mimoriadnych udalostiach, ak je ohrozený život a zdravie fyzických osôb a majetok právnických osôb alebo fyzických osôb,
     b) poskytovania zdravotnej starostlivosti,
     c) poskytovania sociálnej pomoci,
     d) civilnej ochrany obyvateľstva,
     e) opatrení hospodárskej mobilizácie,
     f) poskytovania služieb zabezpečujúcich činnosť ozbrojených síl Slovenskej republiky.

     Trvalý pobyt v SR a branná povinnosť

     Spomedzi právnych skutočností, v dôsledku nastúpenia ktorých branná povinnosť zo zákona zaniká, by som v závere článku rád venoval pozornosť skončeniu trvalého pobytu na území Slovenskej republiky. Práve tu možno vidieť priestor pre registrovaných občanov snažiacich sa vyhnúť v prípade vojny či vojnového stavu výkonu mimoriadnej služby. Je určite prijateľnejšie a jednoduchšie ohlásiť skončenie trvalého pobytu na území SR, ako snažiť sa dosiahnuť prepustenie zo štátneho zväzku alebo dokonca poškodzovať vlastné zdravie, a tak dosiahnuť zdravotnú nespôsobilosť (pochopiteľne, takéto konanie je však trestné, ide o trestný čin marenia spôsobilosti na službu). Náš právny poriadok pri ohlasovaní začiatku a skončenia trvalého pobytu ustanovuje výlučne evidenčný režim. Ohlasovne neskúmajú a ani nemajú možnosť skúmať, či v prípade, ak občan ohlási skončenie trvalého pobytu, skutočne trvalý pobyt v obci na území Slovenskej republiky aj ukončil. Nemožno teda vylúčiť špekulatívne ohlasovanie skončenia trvalého pobytu v úmysle vyhnúť sa plneniu brannej povinnosti (teda odvodu i výkonu mimoriadnej či alternatívnej služby).

     Niet pochýb, že z hľadiska záujmov na zabezpečení obrany štátu by právna úprava, ktorá by bez problémov umožňovala registrovaným občanom vyhnúť sa plneniu brannej povinnosti jednoduchým odhlásením sa z trvalého pobytu na území SR, bola bezpečnostným rizikom. Určitú ochranu verejného záujmu v tomto prípade predstavuje ustanovenie skutkovej podstaty podľa § 381 Trestného zákona (trestný čin obchádzanie brannej povinnosti). Podľa citovaného ustanovenia kto sa dopustí machinácií v úmysle dosiahnuť úľavy v plnení brannej povinnosti, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok. Kto sa dopustí machinácií v úmysle sám sa celkom alebo sčasti vyhnúť plneniu brannej povinnosti, alebo inému celkom alebo sčasti umožniť vyhnúť sa plneniu brannej povinnosti, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky. Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha uvedený čin za krízovej situácie.

     Špekulatívne formálne ukončenie trvalého pobytu na území SR bez skutočného vysťahovania zo štátneho územia by túto skutkovú podstatu nepochybne naplnilo. Napriek tomu je však otázkou, či je ustanovením skutkovej podstaty tohto trestného činu záujem na zabezpečení obrany štátu chránený v dostatočnej miere.

     • „Špekulatívne formálne ukončenie trvalého pobytu na území SR bez skutočného vysťahovania zo štátneho územia by túto skutkovú podstatu nepochybne naplnilo. “ – dobre – a kde je napísané, že zrušenie trvalého pobytu je zároveň spojené s vysťahovaním sa z územia SR? A zároveň – prechodný pobyt môžeš mať aj na úrade obce – ako kontaktnú adresu, miesto vyplácania penzie, dávok. Bezdomovec teda ako? Keď ťa exekuujú z bytu, alebo tvoja matka ťa ako dospelého vypudí z domu – potom ako vojna je kojná? Pokiaľ mi samotný štát nezabezpečí v núdzi základné sociálne prežitie – za taký štát bojovať nebudem a odídem zbierať prázdne potápačské fľaše na Seychely!

   • Ale to neznamená, že jej vlastník nemôže byť povolaný čase mobilizácie do „domobrany“, plniť úlohy CO….

   • galaxie andromeda

    Vo vojnovom stave zákony neplatia, nikto si to neuvedomuje nikto sa v hirošime nepytal či tam má niekto modru knižku. Ľudia si to neuvedomuju ale historia je toho plná ostry grúň, lidice a pod. Naozaj si myslite že niekto skumal zdravotny stav medzi povstalcami v SNP? Ozaj a ako vnimate modrú knižku počas občianskej vojny? Neverte tomu čo sa prezentuje v dobe mieru. Hitler povolaval aj 15 ročné deti! Vojna zabíja to si nikto nechce uvedomiť. PS len si spomente na koncentračné tabory a vyhladzovanie.

    • zatial nikto

     „Prosim Vas,tu nemozte hadzat atomovky,strielat a podobne hluposti,to si robte na svojom,tu ziju mierumilovni modroknizkovci“

 10. Mimo tema – dnes mi volali zo ZSE aby som dal suhlas ze budem poberat 100 percent el. energie z obnovitelnych zdrojov. Teraz vraj poberam len 20 percent (asi som ekodezolat:)). Minuly rok som s tym nesuhlasil a tak to skusaju zas. Ked mi volali, dvihol som mobil a prve zaznela veta : vas hovor bude nahravany..atd. Potom sa ozvala pracovnicka ZSE (ci jak ju nazvat) a ja ze dobry den aj Vam a ze moment prosim, ja si zapnem nahravanie hovoru lebo by som mohol zabudnut niektore tie infomacie od Vas. A ona na to: nooooooo, tak v tom pripade….nemoooozem s vami… – chcela skoncit hovor. A ja ze tak dobre, vypinam to nahravanie – a hovor cca 6 minut pokracoval – skor predviedcanie aby nam cena el. energie nestupala – vraj musime to takto zabezpecit – 100 procentami z „obnovitelnych – cistych – prirodnych“ zdrojov. Jak keby som sa v tu chvilu vratil do r 92 kde som sa nechal nachytat a siel z prace na jeden „zajazd“ a tam som chtiac – nechtiac kupil hrnce v terajsej hodnote garzonky. Co uz nechal som sa vtedy „presvedcit“. Tak asi tak mi dnes pripadalo to zelene namotavanie.
  Najviac ma ale pobavilo, ze oni ma automatcky nahravat môzu a ja nich nie – ale jak sa ta pani v tom telefonate zhacila ked som jej povedal, ze si hovor nahram – ta reakcia – to stalo zato:)))))

  • Tak nam prezrad akabola reakcia tej pani? Nech savieme pripravit…

  • Môžeš si ich kľudne nahrávať, len s tým musia súhlasiť. Ak by ukončila hovor kvôli tomu že jej oznámiš že ju nahrávaš, tak je jasné že ide o niečo nekalé a v takom prípade môžeš byť v kľude keď zloží. Aspoň pôjde otravovať niekoho iného.

   • Este som zabudol dodat – nez mi volali – den predtym mi poslali nezavazny email zo ZSE ze o com ten ich telefonat na druhy den (dnes) bude. Vraj aby sa im podarilo zastropovat ceny elektriny ked budeme co najviac odoberat elektrinu z obnovitelnych zdrojov. A tiez vraj kvoli zivotnemu prostrediu. Je to ako v zlom sne.

    • Čisto technicky povedané, vy neodoberáte elektrinu, čiže elektróny vyrobené v elektrárni, ale elektróny z drôtov vo vašom dome, maximálne z drôtov niekoľko metrov od vášho domu. Elektráreň robí len to, že tlačí tie elektróny v sieti. No elektróny, ktoré vyrobí, rovnako nedôjdu ďalej ako pár metrov od elektrárne, čo znamená, že vy žiadnu „elektrinu z obnoviteľných zdrojov neodoberáte“. Preto by sa správne malo hovoriť, že odoberáte elektróny/elektrinu z vlastných káblov, ktoré v tých kábloch tlačia elektrárne a tlačia ich všetky spoločne – atómové, vodné, tepelné, slnečné, atď.

     • zatial nikto

      Vyborne jednoduche vysvetlenie,aj mna to tak ucili,
      no a ta elektrina by mala byt zadarmo-pretoze tie pozicane elektrony sa vracaju potom od domu do elektrarne,lebo ved putuju aj tie z cievky generatora.
      Takze im nedlzite ani 1 elektron.

  • mariankosmac

   To že oni si ťa nahrávajú je v poriadku, potrebujú predsa mať nejaký doklad že si im dal súhlas alebo nedal. To že ty si ich nemôžeš nahrávať je trochu divné, ako by sa báli že tú nahrávku niekto použije proti nim ,,Všetko čo poviete môže byť použité proti vám“

   • Týmto sa riadim! Preto sa nezúčastňujem ŽIADNYCH prieskumov. Jednoducho NE SÚ V MOJOM ZÁUJME, nech tvrdia HOCIČO! Neplatili by si prieskum, aby PREROBILI!

  • Veľmi ma zaujíma ako chcú dosiahnuť, že do mojich spotrebičov pôjde iba elektrina vyrobená z obnoviteľných zdrojov…. Technicky je to nemožné – ľudsky povedané hlúposť.

   • mariankosmac

    Je to podla mna len odrb aby ti mohli zdražiť elektrinu. Elektrina do spotrebičov ti pôjde samozrejme stále tá istá, nepremení sa na zelenú to nedokáže asi ani Harry Poťer s čarovným prútikom.

    • Ved ano. Zajtra mi maju zas volat ako som sa rozhodol. Musim sa ale krotit aby si to ta pani neodniesla lebo casto ten spravodlivy hnev na takych vyderacov neviem udrzat.
     Ked si zadam do vyhladavaca : prechod domacnosti na zelenu energiu/elektrinu“ tak mi hned vyskocia vsetky najmenstrimovejsie stranky s titulkami v zmysle, ze slovenske domacnosti prechadzaju na energiu z obnovitelnych zdrojov – priam sa tam vsetci hrnú. Uz to hovori samo za seba.

     • A prečo od nich nepýtaš podklady na takúto zmenu?! Nech ti to dajú písomne! a s analýzou! Ich stratégia spočíva na idiotizme zákazníkov! Nech ti garantujú stropnú cenu! Zelená energia bola pre štát reálne drahšia ešte pred zdražením základnej fosílnej. A čo myslíš – komu pôjdu tie dotácie?! Tebe – že ju kupuješ? hovno – im, že ju vyrábajú a budú ti ju za celý balík aj s dotáciami predávať – a z toho budú korumpovať politikov zelenej agendy! Principiálne podporíš Green Deal – čo ťa dobehne neskôr. A inak z podstaty veci – nemožno všetkých 100% zákazníkov prehodiť na zelenú energiu – ktorá jednoducho nestačí!!! Hovorím – nech ti to dajú písomne – inak dopadneš ako Rusko po dohode Gorbačova s USA o dohode o nerozširovaní NATO!

      Pokiaľ nerozmýšľaš konceptuálne – stále máš hlavu len v peniazoch – a to odporuje aj tvojím kecom tu o „duchovnom riešení“! Tvoj hmotný problém ťa usvedčil z toho, že klameš sám seba a chceš, aby aj ostatní klamali sami seba – a to je to tvoje-vaše zjednotenie na fantazmagóriách ducovného riešenia! Povedz, že chceš elektrinu len od Ježiška a pošli ju do piče – ona sa živí ojebávaním takych, ako si ty! Ja som si kúpil elektrocentrálu – elektrinu z benzínu vyrobím „len“ 4 x drahšie – nie 10x drahšie! A rozmyslím si, načo ju reálne potrebujem! Nie na to, aby mi vtĺkali manipulácie do hlavy preto, aby mi išla celý deň telka! Áno – som pripravený na 19. storočie!

      Ešte dodatok – pozor na zmluvný odber energie – aj keď ju nespotrebuješ – musíš zaplatiť paušál zmluvného odberu! Takže ukončiť a odpojiť! A nech idú do piče aj s týmto energetickým podvodom!

     • Predstavte si že som teraz dostal tiež vzor zmluvy na zelenú elektrinu od ZSE a že budú v budúcich dnoch telefonovat.Viete čo spravím ? nezdvíham telefon cudzím číslam.Kuriera nečakám tak je to jasné a nemusím nikomu nadávat,alebo sa stresovat.

     • zatial nikto

      Nepochybujem ,ze vies co mas robit,ale keby si tej matrixovej zombie uradnicke v klude vysvetlil o co tam ide podla teba?
      Keby jej to povedalo viac ludi mozno by sa zamyslela.
      Mozno by ta nepocuvala (ked ti chcela zlozit kvoli tomu ze si chcel nahravat).Daj jej podmienku ze si ju vypocujes len ak ta vypocuje ona,lebo ani to o nahravani nebolo ok z jej strany.Nech to nebude len jednostranne vydieranie,ale dialog.
      Nech si zvykaju na dialog vsade-aj v armade a( inde).O nej sa hovori,ze keby to bol diskusny kruzok tak to mozu zabalit.Ved ano to nam vyhovuje,aby zabalili armadu v sucasnej podobe.

     • zatial nikto

      Ak by nebola pristupna si vypocut aspon v skratke moj uhol pohladu,tak urcite nerobim ustupky a skladam sluchadlo-s tym ze nebola ochotna si vypocut moje namietky a jednostranne podmienky odmietam.

     • galaxie andromeda

      pani je sluha satanizmu tak k tomu pristupujte ona vola Vám niue Vy jej mate plne pravo jej vynadať za to berie peniaze. Vaš život váš čas.

    • Objektívne

     Môže to byť tak, že ziťujú záujem a podľa percenta záujemcov stanovia kritéria pre nákup zelenej voči nezelenej elektriny na burze.

     • galaxie andromeda

      čo je zelená energia? :D:D:D už toto je klamstvo. Čo sú obnoviteľné zdroje? Aj slnko raz vyhasne. Drevo? Pozrite na haiti.

     • Objektívne

      Je úplne fuk ako sa to volá, ide o kšefty na burze.

   • To preskupenie „energie“ nespočíva v kábloch, ale v reorganizácii tokov peňazí – z centrálnej ID banky!

   • galaxie andromeda

    Klamstvom ako inak

  • kvakcína je sloboda

   pripomenul si mi niečo podobné, akurát táto telefonistka z ZSE chcela odo mňa súhlas, že budem navyše mesačne priplácať jedno euro

   • Lenže ojeb spočíva v tom, že sa tak na ich podnet iniciuje zmena v zmluve s tvojím súhlasom a tým pádom prestane platiť pôvodná! Lebo oni ti tam niečo ešte pridajú – vsuvku, že o. i. …

    • kvakcína je sloboda

     tak som jej vynadala do telefonu, že teda, ak si tie hovory nahrávajú, jej šéfovia si vypočuli, čo si o nich myslím

     • Minuly rok mi volali a vtedy som im povedal co si o tej zelenej energii myslim, tento rok to urobim jemnejsie – s graciou.
      Ina „Maros“ asi nedaval pozor ked z mojho komentara nepochopil aky mam na tu zelenu el. energiu nazor, „jede“ tak rychlo ze ani nestiha sledovat znacky u cesty a potomsi tu nemiestnebvylieva zlost a kazi pohodu v diskusii. Je to taky odvazny kriklúň.

 11. Má to jeden háček. Je třeba nají dostatek nemyslících pitomců, kteří si nechají do těla zavést kovové části. A nebudou se ptát, co to s nimi udělá, prostě si to nechají dát, aniž by přemýšleli. Kdo si to svinstvo nenechá dát, tak nebude žádná chodící anténa. Jak jednoduché!! Stačí přemýšlet.

  • mariankosmac

   Tiež si myslím že to nebude mať u ľudí úspech. Človek nebude zo seba len tak zadarmo robiť niekomu anténu – debila. Jedine že by z toho mal nejakú výhodu.

   • Oni najdú výhodu…

    • zatial nikto

     Aspon tu zakladnu ze ta nenechaju umriet od hladu ale ked uz nie je maso-kvoli „hygiene“,-no tak aspon tie svaby.
     Aj ked tie svaby ta pomaly zabiju-ich pancier poskodzuje creva,uz sa k tomu vyjadrili experti

    • Ako sa bude správať tá cievka – anténa za búrky, blízkosti linky VVN, v silnejších elektromagnetických poliach…? Bude sa v nej indukovať slušné napätie, ktoré tomu „nosičovi“ nebude prospievať

 12. V článku se sice píše, že si ti pitomci, kteří nechají ze sebe udělat chodící anténu, budou muset koupit určité náhrdelníky, prsteny…. , ale to satanským zmetkům, globalistům stačit nebude. Uvědomí si, že člověk bude v tomto případě chodící anténa pouze, když bude mít ten jejich obojek, jako pejsek. Jenže na rozdíl od pejska si ten obojek budeme moci sundat a už nebudeme chodící antény. To se jim líbit nebude, takže určitě přijdou na to, že je třeba, aby otroci měli kovy v těle. Žádný normální, myslící člověk si do těla nenechá dát kovy a obojek také nebude nosit. Bude totiž vědět, že to není žádná pomoc, jak nemít drahé energie, bude vědět, že se tím stává jen loutkou v rukách psychopatů a sociopatů. To normální, myslící člověk neudělá.

  • Chapem vela hlupych veci, ktore ludia robia, nie som ideal, kopec veci som navyvadel ale jedno nechapem – stale sa neviem vcitit do cloveka ktory si da piercing, treba na obocie ci inam. Co mu to prinasa? Nejaku navysenu hodnotu, ci co? Je to vari nieco podobne ako ked niekto musi nosit len znackove oblecenie lebo bez neho citi, ze nema ziadnu hodnotu? Co v tom piercengovom zoskaredovani ludia vidia? Fakt nechapem.
   Niektori muzi nosili nausnice jak za sociku tak i po sociku a vzdy som mal z takeho exota divny pocit ale nejak som to s premahanim akceptoval – a dufal, ze ho to ra, prejde a da to dole – trebas ked bude starsi. Ale to co vidim dnes – maju to v xichte a kdekolvek napichane aj vo vacsom mnozstve – tak si hovorim, ze jedinci s takovou mentalitou by aj tie kovove implantaty do tela dali – ak by sa potom citili „cool“ – keby v tom nieco extra videli. A myslim, ze by sa nechali nahovorit aj na nejake „nanonapoje“, ktore by im docasne umoznovali trebas vidiet v noci alebo vidiet cez stenu ci tyzden vydrzat bez spanku a pod. Staci nejaka lakava legalna ci ilegalna reklama a uz by to mnohi pili. Nemyslim, ze ich je malo – tych ktori by sa na to dobrovolne nechali nalakat. Staci im ukazat vyhody. Trebas by stacilo dat do piercingu dat nejake supertechnologie a uz by si to rvali kde to len ide.

   • Achnaton, na svete sa úplne všetko zovšeobecniť asi nedá…
    Ja mám kovy na sebe z dôvodu, že ochladzujú pittu (zlato ani striebro nenosím, lebo mi nepristane, perličkové gorálky a podobné romantické doplnky duplom nie, okrúhly výstrih, teplé a nevýrazné farby či rôzne vzory na oblečení – tak to ani náhodou…ani volániky – a necítila som sa v tom dobre ani ako dieťa.
    Myslím, že organizmus je celkovo nastavený tak, aby tvoril súzvuk medzi vonkajškom a typom osobnosti človeka (a to aj pri výbere a kombinácii potravín); asi všetko podľa princípu – čo jednému prospeje, druhého dorazí.
    No nech napr. taký metalista si zabije pestrú károvanú košeľu alebo pletený vlnený sveter a na nohy sandále… k tomuto by sa možno vedel vyjadriť náš milovník tvrdej hudby – sergej (už dávnejšie som ho tu nepostrehla).
    Takže nevyhnutné je poznať seba, svoj metabolizmus, svoj typ osobnosti, myslenie, cítenie… a musí to byť vo vzájomnej, neschizoidnej harmónii, ak sa chceme cítiť zdravo fyzicky aj psychicky. Preto ľudí nehodnotím podľa toho, čo majú na sebe; skôr podvedome vnímam, či im to pristane.

    • Emily, Ty si zena (ak si teda zena:)). A u zien je to trocha polahcujuca okolnost – ale len trocha. Nejake tie vkusne „cacky macky“ zeny mozu mat na sebe – to je jasne. Ale dva kruzky v oboci – to je hnus – hned ju to radi do skupiny vyvrhelov. Jako v hlave tho nemoze mat vela – i ked moze byt aj profesorka. A u chlapov – no – je to skor: patrim niekomu, som otrok, som oznaceny a niesom ani muz – som nieco marnomyselne – cokolvek ale nie muz.

     • Ale, Achnaton, veď ty ešte nemôžeš mať 100 rokov… a čo povieš na kariku v nose?🥺- tak tam sa nepáči už ani mne…ale inak nemám výhrady voči ničomu, čo človeka príliš nezohaví – teda ak sa mu to páči a príliš ho to nepriblíži k dobytku

      …no a keďže sa mi narodili dve deti, tak budem asi žena…teda dúfam🙂 (hoci povahu, myslenie aj koníčky mám rýdzo mužské a oveľa viac si rozumiem s mužmi, ako so ženami; museli sa naučiť brať ma ako chlapa, bez bočných úmyslov – a naučili sa to)

 13. Původně tvrdili, že fuckcína c19 neobsahuje modifikovanou RNA, ale až donedávna bylo na etiketě lahviček uvedeno „modifikované“ nukleosidy. Nukleosidy jsou potřebné k vytvoření nukleotidů, aby se mohla vytvořit RNA. Modifikovaná RNA může díky modifikovaným nukleosidům destabilizovat vaši DNA..
  A např. v minulosti byli na Brazílii, jako na jakémsi testovacím polygonu, vypuštěni geneticky upravení komáři přenášející virus Zika (financovaní Rothschildy).
  Mezi potravinami naloženými nanočásticemi mrna (schválenými FDA v loňském roce) a komáry, které je dále (už někde dokonce) podávají, se vyhlídka na odstranění 90% světové populace zdá být každým dnem více a více pravděpodobná…

  „Raději zemřu na nohou, než abych žil na kolenou“
  – Emiliano Zapata

  • Virologická „cirkev“ – mafia – funguje na židovskom princípe – „vyrobíme problém – potom ponúkneme jeho riešenie“. Výroba a výrobca problému musí ostať neviditeľný – a je to ten istý, ktorý sa zviditeľňuje ponúkaným riešením. Teda – už dopredu je vymyslená nejaká vakcína – ako budúce riešenie problému. Potom ju treba predať – marketingom strachu. Teda – niekde spustia buď klamlivú kampaň o nebezpečnosti nejakej nákazy – alebo -spustia tam otravu, žiarenie, ktorým vytvoria chorobnosť – na ktorú ponúknu vakcíny. Potom odstránia otravu, žiarenie. Chorobnosť začne klesať a to sa pripíše na účinnosťou vakcín.

   Čiže – žiadne vírusy – vírusy sú marketingový nástroj a vakcíny sú predávaný produkt – teraz navyše vražednej agendy. Veď „aj jed býva často liekom“ – takže čo tam potom po vedľajších účinkoch.

  • Lenže zatiaľ to vyzerá tak, že my zomrieme na kolenách…
   Ak sa nespamätá dostatočné množstvo nespamätaných…

  • zatial nikto

   „Raději zemřu na nohou, než abych žil na kolenou“
   – Emiliano Zapata
   To je mexicka verzia-vol nebyt ako byt otrokom.Zapata bol mexikan,ti sa s tym neseru ked sa naseru.

 14. Mimo téma, ale..:
  “Další pandemie” se blíží, řekl pí*č*s Gates, podle kterého je potřeba i více cenzury nad “dezinformacemi” …

  Krátký výňatek toho zme*tka:
  Není otázkou “zda, ale kdy”, prozradil Gates a varoval, že lidé a vlády se musí “aktivně připravit” (na další kolo globální tyranie!), které určitě zastíní to minulé.
  “Příště budeme mít k dispozici továrny, které budou schopny vyrábět [vakcíny] mnohem rychleji.”
  “Takže budeme mít dostatečné zásoby, takže na stanovení priorit nebude záležet, protože pokryjeme všechny.”
  “Vlády jsou tu od toho, aby nás chránily…”
  “Vybíráme, jak posílit WHO – vytvořit speciální organizaci věnující se pandemiím.”

  Gaťes ještě dodal, aby byli vždy nejprve očkováni všichni staří lidé -prej tentokrát příště. Mladí lidé by podle něj měli dostat injekci poté, co si všichni starší lidé již vyhrnou rukávy..

  A samozřejmě je jen náhoda, že investoval miliardy na další vakcíny, která zabije a zmrzačí miliony lidí.
  A měli by poslat tuto zrůdu do Indie, aby čelil obvinění z vraždy, protože, na Gatese tam byl vydán zatykač za vraždu!!

  TAKŽE: VÍCE PLANDEMIE + VĚTŠÍ POTLAČENÍ CENZURY + VÍCE SPÁSNÝCH DALŠÍCH VAKCÍN = GLOBALISTICKÁ MATEMATIKA

  A vzpomínáte si na závěrečné scény původního filmu Frankenstein? Rozzuření měšťané se sbíhali k větrnému mlýnu, kde se krčil nepřítel. Lidé se ozbrojili vším, co měli po ruce… většinou lopatami, vidlemi a pochodněmi. Větrný mlýn byl zapálen a…….

 15. …. a ľudí treba čo najviac vystrašiť. Potom sa dajú ľahko ovládať – viď kovid. To je od nepamäti známe.

 16. Miestne referendum
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Miestne_referendum
  ————————————————————————-
  To referendum hore tiež umožnuje riešiť veci na celoštátnej úrovni – klásť ORGANIZOVANÝ SAMOSPRÁVNY odpor vláde! Ak je teda problém akože v jedinom /Mečiarovom!!!/ volebnom obvode – čo teda je – a preto sa neustále snažia meniť územné usporiadanie štátu – potrebovali by sme ako vo Švajčiarsku – stále kantony vo všetkých súvislostiach správy krajiny – a nástroj tu potom je! Dokonca aj inštitút Generálneho štrajku – a vláda bude musieť podať demisiu kvôli neprípostnosti kolapsu krajiny – nie referendom „možno“ – takže znovu opakujem – kto toto referendum inicioval, aké záujmy zastupuje, ako zadefinoval referendovú otázku bez verejnej diskusie a k čomu smeruje?! K nabúraniu Ústavy Slovenskej republiky! Norbert Lichtner nech si rozpráva utopistické kokotiny aj ďalej! On sám vedome obmedzuje verejnú diskusiu, a som 100% presvedčený, že má nastavený telefónny filter na pnepríjímanie iných hovorov, ako hovorov od abonentov, ktorých IQ, konceptuálna neznalosť a predpokladané názory sú im už dopredu známe! FUCK celú Infovojnu!

  Teraz inak – na úrade sa musí svietiť elektrinou – v domácnosti sviečkami? Na úradoch bude tepelný komfort – v domácnostiach ľudia poobliekaní v tom v čom chodia zababušení vonku? No pretože ak „obec“ nemá peniaze na mať zadky úradníkov v teple – zdvihne miestne dane a začne nasúvať Great reset!

  Toto si treba ustrážiť! A pokiaľ viem – okrem mediálnej kriminalizácie a zneužívania NAKA – nebol prjatý zákon o trestnom čine protestu proti vojne na Ukrajine! A to ani v prospech jednej či druhej strane konfliktu – hoci tá jedna – ukrajinská – proxy zastupuje tretí nadnárodný záujem.

  Čo sa týka Generálneho štrajku a odstúpenia vlády v situácii, ktorá by inak viedla takto ku generálnemu kolapsu ekonomiky – vláda už toto môže mať v piči, pretože globalisti nám namiesto generánych štrajkov sami nastavili inštitút lockdownov, energetickú krízu, rast cien – že ľudia prestanú fungovať generálne sami od seba – bez nejakého generálneho štrajku!
  Toto je opäť dokaz, že ak existuje nejaký riadiaci nástroj – záleží, v koho rukách je! Lenže 99% ľudí na planéte nepozerá na svet z pohľadu jeho riadenia! Kokoti – ak zavrieťe firmy kvôli cenám energií a prepustíte zamestnancov – nikto do Generálneho štrajku už nemá ako a prečo ísť! Môže ísť len do občianskej vojny proti „národnej“ vláde – na čo Globálny mocenský systém ponúkne riešenie – jedinú „spravodlivú svetovú vládu a bude „pokoj“. Ale to sa budete musieť vzdať svojich národných práv a slobôd! A preto toto referendum v dlhodobom smere nerieši súčasné občianske problémy s vlastizradnou vládou a politikmi, ale smeruje k postupnému rozbíjaniu ústavy a stability národného štátu! Prečo kurva Fico a jeho skorumpované socanské-mafiánske odbory neorganizovali Generálny štrajk ešte koncom leta, keď bolo jasné, kam to smeruje?! Keď je kurva taký „štátnik“?!

  Teraz inak – ešte nie je nič stratené, pokiaľ sa globalistom nepodarí správny timing – načasovanie! A to sú práve tie naše nástroje, ktoré držíme ako generálna masa a sila! Urobme čím skôr protiútok! Referendum je riadený proces – za naše nosy – vzbura musí byť neočakávaná! Každý za seba do toho hoďme vidly! Každý „za svoju faktúru elektriny“! To je timing na ten Event! Už v polovici januára 2023!
  —————————————
  Aj každé povstanie, vzbura, revolúcia vyžaduje zdroje – nazvime ichn peiaze – zložíme sa na Wágnerovcov?

 17. Opäť? Keď už očkované ofse začínajú pochybovať? Sú sklamané, frustrované, že boli aj napriek ockovaniu nakazené a niektoré vdaka tomu aj zdochnute…

 18. „Keď zavedú6G technológiu … “ Lenže 6G technológiu už zaviedli, teda aspoň v Číne – v zbrojárskom priemysle. Písal o tom už pred pár rokmi Armádny magazín.

 19. .. Čína chodí k dětskému na preventivní prohlídky, Rusko občas postoupí operaci pohybového aparátu, Ukrajina leží ve stádiu klinické smrti udržovaná přístroji, Evropa je v procesu eutanazie, Afrika je v prenatální poloze a USA je Frankenstein,který si na tělo prisije, co uřeže u jiných….

 20. VIDEO: Děsivé záběry ruského výsadkáře v epické bitvě o město Kremennaja! Výsadkář natočil na kameru, jak zastřelil ukrajinského vojáka a zřejmě slovenského žoldáka! Ruské sociální sítě spekulují, že šlo o Poláka, ale nadávka žoldáka polsky opravdu nezněla! Výsadkář chtěl vojáky zajmout, přetahoval se s Ukrajincem o samopal, ale byli zmateni a mysleli si, že výsadkář je Ukrajinec, protože přišel zezadu z týlu a ne zepředu! Zimní ofenzíva je na spadnutí, otěže Speciální operace převzal přímo náčelník generálního štábu Ruské armády Valerij Gerasimov, což se očekávalo před začátkem Rusko-Běloruské operace!
  „Ruští výsadkáři vtrhli ukrajinské armádě do zad od severozápadu, což vojáci zakopaní v lese vůbec neočekávali a strhla se obrovská bitva, která byla naplněna chaosem z ukrajinské strany. Uveřejněné záběry ruského výsadkáře zachytili naživo zastřelení dvou vojáků v ukrajinském okopu, kterým skupina ruských výsadkářů vtrhla do zad. Výsadkář hodil směrem k okopu Ukrajinců granát a vzápětí vyrazil dopředu. Video není pro slabé povahy, zachycuje zastřelení dvou vojáků z bezprostřední blízkosti!

  Video můžete zhlédnout ZDE.

  V okopu našel dva vojáky, kteří leželi a očekávali útok z opačné strany zepředu, nikoliv zezadu. Třetí voják v okopu ležel na zemi a byl zjevně již mrtvý po předchozím zásahu granátem. Oba zbylí vojáci byli zjevně po explozi granátu otřeseni a dezorientováni. Do okopu ale granát nespadl, protože to by nikdo nepřežil. Padl podle všeho těsně vedle okopu. Ruský výsadkář začal na oba vojáky křičet, aby odložili zbraně, ale dezorientovaný ukrajinský voják nechtěl svůj samopal pustit, i když ruský výsadkář mu zbraň velmi riskantně vytahoval z rukou. Ukrajinský voják křičel, že oni jsou přece jejich! Ukrajinský voják byl naprosto dezorientovaný a myslel si, že když voják přichází zezadu, že je to Ukrajinec z týlu a nikoliv ruský nepřítel. Zbraně se nechtěl vzdát.

  Druhý voják, který seděl vedle Ukrajince, se náhle rozpovídal a ve zvuku okolní palby a střel zaznělo slovenské “Nie, choď do piče!” a ruský voják křičel na Ukrajince, aby mu okamžitě a hned dal tu zbraň. Voják sedící vedle Ukrajince, když začal mluvit a natahovat ruce k ruskému výsadkáři, tak levou rukou sáhl na zbraň a položil ji kousek od sebe, ale ruský výsadkář ve stresu, jakmile viděl, že se dotkl zbraně, tak zahájil palbu a oba dva vojáky, kteří se odmítli vzdát, na místě zastřelil. Jednalo se podle všeho o omyl, oba vojáci byli dezorientovaní z toho, že výsadkář přišel zezadu do jejich týlu a mysleli si, že ruský voják je Ukrajinec. To je prostě surová tragédie války.
  Ukrajinská armáda je na pokraji kolapsu, videa z fronty zachycují chaos a zmatek na pozicích“
  https://aeronet.news/video-desive-zabery-ruskeho-vysadkare-v-epicke-bitve-o-mesto-kremennaja-vysadkar-natocil-na-kameru-jak-zastrelil-ukrajinskeho-vojaka-a-zrejme-slovenskeho-zoldaka/
  ——————————————————————
  Je len, že prečo bol ten Slovák tak sprostý, že nenasadil svoj život a neposlal do piče túto svoju vládu!

  • Na Svobodnom vysílači CS som zachytil /vrámci hystérie ohľadom pravdepodobného podvodu s prežidentskými voľbami – Hewllet Packard nepredložili 2 roky výročnú správu a vyúčtovanie/ zmluvu o akejsi dohode s NATO /skomolene „rous, rose, roze“/, podľa ktorej sa krajiny bývalého v. bloku zaviazali, že na prípadnú ofenzívu na Ukrajinu poskytnú 2 milióny vojakov – nepotrebujú zbrane a techniku – tú zabezpečí NATO. Viete niečo o tom?

   Aby sa to nestratilo
   Ukrajina_boj Kremennaja_Keď ruskému specnazovi povieš_Choď do piče!.mp4
   https://ulozto.net/file/w7BaYQ1XEoFn/ukrajina-boj-kremennaja-ked-ruskemu-specnazovi-povies-chod-do-pice-mp4-mp4#!ZGAyMQR2AJMvAzDkBQuxZwquLJWxAT5To0IypSuFoSqZMGVmLD==

   • Oprava – „podvodu s prežidovskými voľbami“

   • K tomu „zadarmo“ výstroj a výzbroj pre slovenskú armádu na Ukrajine – len pripomeniem, ako Československo muselo po WW2 uhradiť V.Británii náklady na čs. letcov a vojakov, ktorí chránili V.B. pred útokmi nacistov, a „pre istotu“ to ČSR uhradila zlatom uschovaným vo V.B. benešovou vládou pred nacistami. Zároveň išlo o posledné zlato z cárskeho ešalónu – zlatého vlaku Mikuláša II. /pôvodne 2200 ton/. ktoré čs. légie počas VOSR pod velením Deržinského chránili pri jeho evakuácii na Sibír, ale počas bojov s rudými museli časť opustiť – časť preto zabrali ako výkupné pre seba, a časť doniesli čs. legionári do vlasti, keď sa prebili a vyplatili aj cez Japonsko až do Vladyvostoku – odkiaľ ich evakuovali domov, a neskôr s týmto zlatom založili Legio banku. Lúpež cárskeho zlata sa tak NY-LONu prostredníctvom VOSR podarila uzatvoriť!

  • Pozrieť neskôr
   Pridať do poradia
   Skutečný Důvod, Proč Rusko-Ukrajinská VÁLKA NEKONČÍ! (Sadhguru a Karel Janeček)

   1,4 tis. zhliadnutí
   pred 3 mesiacmi

   Zlatý rozvoj
   Můžeme to nazývat těžkými časy. Válka, ekonomické a sociální problémy a další a další věci? Ale dají se věci změnit globálně?

 21. Prečo majú globalisti – tak hlboko zakorenenú posadnutosť – umelou inteligenciou (AI)? Čo je také impozantné na – horlivom pátraní po – autonómnom digitalizovanom mozgu, ktoré ich privádza do záchvatov extázy? Je to všetko o tom, čo môže AI urobiť pre nich a ich agendu, alebo je v koncepte aj – temnejší „okultný“ – prvok, ktorý je pre nich taký – príťažlivý?

  Podľa vlastných bielych kníh OSN – všetky globalistické inštitúcie – stanovili rok 2030 – ako cieľový dátum – pre všetky svoje projekty. Vtedy majú vstúpiť i do plnej účinnosti. Väčšina verejných diskusií o AI – sa točí okolo pozitívnych príbehov; máme byť presvedčení o mnohých skvelých pokrokoch, ktoré technológia AI prinesie. Niektoré z – „výhod“ zahŕňajú transhumanistické zdravotné modifikácie, počítačové implantáty v tele alebo mozgu a dokonca aj nanoboty, ktoré môžu byť jedného dňa dostatočne pokročilé na to, aby zmenili naše bunky. Inými slovami, aby sme mali prospech z AI, musíme sa stať – menej ľuďmi a viac – strojmi.

  Globalisti často označujú systémy ako -„internet vecí“ – každé zariadenie, ktoré vlastníte, auto, ktoré riadite, počítač, mobilný telefón, sledovacia kamera, každé brzdové svetlo, všetko by bolo – centralizované do jedinej siete AI – v rámci mesta a každé mesto by bolo vo veľkej pavúčej sieti pripojené k národnej databáze AI.

  Okrem vyššieho sa – „Internet vecí“ – pravidelne spomína v súvislosti s riadením klimatických zmien a uhlíkovými obmedzeniami. Účel je krištáľovo jasný. Vlády a firemné elity – chcú mať možnosť – monitorovať každý watt energie, ktorú denne spotrebúvame. Mali by úplnú kontrolu nad každým, kto žije v týchto -„inteligentných mestách“. Celý náš život, každá sekunda, by bola sledovaná a skúmaná. To je jeden z dôvodov, prečo globalisti tak veľmi – slintajú po technológiách AI. Je to jediný dostupný nástroj na hromadný zber dát v reálnom čase.

  A tu sa dostávame k väčším nebezpečenstvám, ktoré sú umelej inteligencii – vlastné. Predstavme si mikro-riadený svet – iba studeným mŕtvym algoritmom, ktorý nás považuje len za jednu z dvoch vecí: zdroj alebo – hrozbu. Okrem toho je AI – naprogramovaná jej tvorcom a môže byť navrhnutá tak, aby sa rozhodovala s ohľadom na – predsudky tvorcu. Kto môže programovať AI? Kto môže diktovať jeho kódovanie? Žeby – globálni elitári?

  A tu – sa dostávame k – „duchovnejšiemu“ – prvku problému AI – vo vzťahu ku globalistom. Luciferská filozofia – je šitá na mieru pre – narcistických a sociopatických ľudí. Koreň kultu je o – „špeciálnych“ – ľudských bytostiach, ktorým neprekážajú hranice svedomia, morálky či etiky. Nedostatok empatie – sa považuje za výhodu pokroku a konečným cieľom luciferianizmu je – božstvo. Človek sa stáva bohom, či už prostredníctvom – uctievania inými, silou vplyvu alebo – technologickými metódami predlžovania života a schopností. Globalisti vnímajú AI s obrovskou úctou, pretože si myslia, že je to nová forma života alebo konečná forma života. Nimi vytvorený život, je zase vytvorený na obraz jeho tvorcov. Nemá žiadnu empatiu, žiadne výčitky svedomia, žiadnu vinu, žiadnu lásku. Pre nedostatok adekvátnejšieho slova – je – BEZ – duše, podobne ako sú – bez duše – globalistickí psychopati. Nemyslím si, že existuje slovo pre to, čo AI v konečnom dôsledku predstavuje. Zdá sa, že jediný výraz, ktorý sa hodí, je – „Antikrist“: Vševidiace oko. Vládnutie superinteligencie – zbavenej ľudskosti.

  Svojím spôsobom by mohla nastať zombi-apokalypsa. Bola by to živá nočná mora – riadená psychopatickými ľuďmi – pomocou sociopatickej umelej inteligencie a podporovaná k umožneniu – masám opustiť svoje ľudské telá a stať sa – digitálnymi príšerami a technologickou chimérou. A už to vôbec nemusí byť – sci-fi.

  Ak by sa to podarilo, bola by to konečná poškvrna Prírody alebo Božieho plánu, ak v to – vôbec ešte – veríme. Snaha o dosiahnutie tzv. božstva pre globalistov znamená – sen tejto doby a oni – urobia ČOKOĽVEK preto, aby ho – dosiahli.

  • zatial nikto

   Mozno nie je tak zle byt Bohom,ak sa tym clovek neohaña.Ak vie,ze vsetko vokol neho je len prelud a zivot 3D je vlastne to iste co sen (4D),len s nizsou frekvenciou.
   Lenze oni to beru inac.

 22. Objektívne

  Každú vec je možné použiť dvoma spôsobmi. Na dobro, alebo na zlo. AI by mohla byť vo veľa veciach nápomocná ak by sa používala len k pozitívnemu účelu. No, ale priznajme si, koľkí by ju použili aj na ten nie zcela pozitívny účel, napríklad len z lenivosti, že by sa nám nechcelo zaťažovať sa napísaním domácej úlohy? Všetko naznačuje, že sme ešte nedozreli na nové prevratné technológie, ktoré budú prinášať viac problémov ako úžitku a to zvlášť v rukách psychopatov. Nehovorím o 20 % z nás, ktorí si to uvedomujeme, ale o tých zbylých 80 % ľudstva.

  • Umelá „inteligencia“ nie je schopná kreativity – a ani nebude, pokiať ten, kto ju chce použiť na kontrolu ľudstva a technických systémov – psychopat – jej nezverí DÔVERU A SLOBODU – čo sa nikdy v zmysle jej účelu použitia nestane! Lojalita môže byť naprogramovaná k pánovi ako k veci – ktorý dodáva energiu a servis – v zmysle rozpoznávania – „priateľ-nepriateľ-riadiaci systém“. A.I. nepotrebuje oddych – len servis – t. j., že oddych otroka v dôsledku vyvoláva aj emocionálne prepojenie a vďačnosť, úlavu. V živote som nevidel lokomotívu uľaviť si – vždy len z nej vypustenie tlaku pary.

   A.I. je zásadne nastavovaná ako systém kontroly – všetko do nej musí byť naprogamované a zadefinované – ako má vyzerať nepriateľ, ak má vyzerať ten „náš“. V podstate je to analógový systém fungovania, ako 0 a 1. jeho logika je len vylučovacia – nie tvorivá! A.I. je v podstate digitálny systém pravidiel! No iste – bude vás – pokiaľ vás vie konkrétne identifikovať – a tam smeruje gros umelej inteligencie – vedieť posúdiť, či ste porušili nejaké pravidlá – križovatka, uhlíková stopa, alkohol – senzory – ale váš úmysel – nevylučujem emocionálne nastavenie – ale váš kreatívny úmysel – ani čítaním myšlienok – nikdy neodhadne správne! Kontextuálne myslenie už vôbec – ak A.I. nedokáže identifikovať zložité súvetia teraz, tak ani niekoľko tvorivých krokov-myšlienok dopredu! Systém môže vyhodnotiť vaše implementované logické motivácie,a z toho usúdiť, aký by ste mohli mať úmysel! A tu sa vás chystá zotročiť – že vám tie motivácie žačne programovať! ako súčasné médiá! No – a celé je to potom postavené na digitálnom /nie digitalizovanom/ systéme uvažovania – budú vám podsúvané vysielané umelé myšlienky z virtuálneho sveta! Aby sa tak stalo – potrebujú ovládnuť mozog a prerušiť spojenie s vedomím a nahradiť ho digitálnym „kontaktom“. Lenže digitálne vedomie ako také ako subjekt neexistuje – existuje len program! Čiže – ako ostať slobodný – znamená naozaj vnútorme ostať slobodný a kreatívny! Preto systematicky aj na Slovensku už nasadzujú pacientom v nemocnicniach psychotropné látky – pozor – toto už hromadne – aby zlikvidovali prepojenie slobodného vedomia s mozgom a chemoterapeuticky ovládli pacientov v tomto prostredí! Ale sa im to nedarí, dôsledkom čoho sú pokusy o únik z tejto „starostlivosti“ a sebapoškodzovanie v zúfalom boji za slobodu bytosti, ktoré bez slobody svojej vôle už nechce žiť! A úmrtia!

   Pozor – tu sa niečo vážne deje! To nie je o zanedbanej zdravotnej starostlivost! To je systémové nasadzovanie psychotropných látok v nemocniciach! Ďalší organizovaný zločin bielej mafie!

   11.01.2023
   1. Agentúrky aktuálne
   2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
   Hosť: Iveta
   https://www.infovojna.bz/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

 23. nie zbylych….🙄 ostavajucich…..nie je začo…😉

 24. Zatiaľ nikto – prosím – Prečo si sa vrátil k pôvodnému nicku?
  Лайтаз Откин – je lepšie.
  Preto – lebo tu prispieva aj nick: „to je jedno kto“ a to je, ako by ste boli – dvojičky. Musím chvíľu hĺbať: „kto je – vlastne – kto“? 😉

  • zatial nikto

   No lebo mi casto nebrali komentare od Лайтаз Откин-a.
   Asi to meno nedali do systemu.Aj mne sa paci viac ale nechcel som pisat len do eteru,ale do digitalu.Uvidim sto sdelajem.

   • zatial nikto

    Лайтаз Откин a Zatial nikto je ten isty.Teda je to niekto ako ja.
    Лайтаз Откин citane odzadu je Zatial nikto.
    To je jedno kto je iny clovek.

    • dík za vysvetlenie – teda to, že Ťa nebral systém v azbuke. Dobre – vedieť!
     To, že … Otkin je odzadu – Tvoj nick – to som – (chválabohu) – pochopila už dávnejšie.. O.K.

     • zatial nikto

      Este drobny detail-nie som alebo nebol som Лайтаз ,ale Лаитаз.

     • zatiaľ nikto – 12/01/2023 at 22:43

      áno – nepíše sa spisovne – po slovensky: zatjaľ, ale zatiaľ. Takže sa Ti – ospravedlňujem za – ošibku..

Pridajte komentár

*