Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Skutočný príbeh: Ako ma alkalická strava vyliečila z rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

alkalická strava a rakovina

Tento článok rozpráva skutočný príbeh Rebeky Maglionico, dievčaťa, ktorej bratovi bola diagnostikovaná rakovina. Jej výpoveď poukazuje na to, ako alkalická strava ovplyvnila jeho zdravotný stav.

Rebekin bral mal len 38 rokov, keď u neho zistili rakovinu hrubého čreva. Lekári mu povedali, že zrejme neprežije.

Jeho diagnóza bola šokom aj pre nich, pretože na tento typ rakoviny bol ešte veľmi mladý.

Spočiatku sa liečba zakladala na tradičnom spôsobe pomocou chemoterapie, ožarovania a odstránenia časti hrubého čreva. Avšak jej vedľajšie následky boli horšie ako samotná rakovina.

Tradičná liečba zlyhala, rakovina sa vrátila

Rok po ukončení liečby sa choroba vrátila. Tentokrát sa objavil nádor na chrbte, s metastázovaním do chrbtice, ktorý sa navyše posúval smerom nahor k mozgu.

Okrem pôvodnej rakoviny hrubého čreva teraz trpel aj na sekundárny spinocelulárny karcinóm.

Najviac alarmujúcou však bola rýchlosť, akou sa rakovina šírila. Onkológovia mu odporučili, aby šiel domov a čas, ktorý mu ešte ostával, strávil so svojimi blízkymi. Nedokázali pre neho totiž už nič viac urobiť.

Operácia bola mimo úvah. Prognóza symptómov, ktoré sa dostavia, keď rakovina zasiahne mozog, bola skľučujúca:

 • strata rovnováhy
 • problémy s chôdzou
 • strata zraku
 • ťažkosti so sluchom a rečou
 • epileptické záchvaty
 • bolesti hlavy, ktoré prejdú až po zvracaní

Keďže Rebekin brat mal ešte len 5 ročného syna, nechcel sa zmieriť s osudom, že má doma v tichosti čakať na svoju smrť.

Rada kolegu z práce všetko zmenila

Našťastie, jeho kolega z práce mu odporučil zúčastniť nadchádzajúceho semináru, kde sa malo prednášať na tému ako žiť život v zdraví a pohodlí.

Seminár sa konal v Hippokratovom inštitúte zdravia na Floride počas najbližšieho víkendu. Jediným problémom bola cena semináru.

Vtedy, akoby zázrakom, šéf jeho brata sa ponúkol, že na ten seminár pôjde spolu s ním a celé to aj zaplatí. Obaja teda spolu na víkend odcestovali na Floridu.

Inštruktormi na seminári boli tí najlepší z najlepších odborníkov v danej oblasti. Po návrate domov Rebekin brat začal s Gersonovou terapiou a alkalickou stravou.

Čo je Gersonova terapia?

Základnou myšlienkou Gersonovej terapie je, že rakovina vzniká vtedy, keď v tkanivách nastanú metabolické zmeny v dôsledku nahromadia toxických látok.

Prírodná liečba osteoartritídy

Dr. Garson sa konkrétne domnieval, že sa to stáva vtedy, keď pacienti majú príliš veľa sodíka a málo draslíka, čo spôsobuje poškodenie tkanív a oslabenie orgánov.

Následne, cieľom tejto terapie je obnova zdravia pomocou regenerácie pečene a návratu metabolizmu do pôvodného stavu.

Odstránenie toxínov a reštartovanie metabolizmu sa dosahuje pomocou špecifickej diéty, doplnkov stravy a klystírov.

Zmena stravy Rebekinho brata preto zahŕňala potraviny s nízkym obsahom sodíka, vysokým obsahom draslíka a veľa surových zeleninových štiav.

Alkalická diéta obsahuje minimálne množstvo mäsa, mliečnych výrobkov, bielej múky a bieleho cukru kvôli ich prekysľujúcim vlastnostiam. Namiesto toho sa treba sústrediť na čerstvé ovocie a zeleninu, oriešky a semená. Tie majú totiž na telo alkalizujúci účinok.

pH vnútorného prostredia (nie krvi) je okolo hodnoty 4, čo je veľmi kyslé, keďže neutrálna hodnota je 7. Ideálnou hodnotou pre naše vnútorné prostredie je hodnota 7.2.

Je nepopierateľným faktom, že rakovinové bunky nedokážu rásť a dokonca ani prežiť v zásaditom prostredí alebo za prítomnosti kyslíka.

Navyše, v alkalickom prostredí dokážu bunky udržať oveľa viac kyslíka ako v kyslom prostredí a zároveň v ňom lepšie odvádzajú z tela von toxické látky.

Ako fungovala liečba u Rebekinho brata

Strava Rebekinho brata bola bohatá na draslík, čo malo na telo silný alkalizujúci účinok. Okrem toho, konzumoval čerstvé šťavy, hlavne zo zeleniny.

Výsledok bol pre rakovinu devastačný. Len po 2 týždňoch sa jeho vnútorné pH posunulo z hodnoty 4.0 na 7.5.

Následná kontrola na onkológii odhalila, že jeho nádor na chrbtici sa zmenšil až o 75%.

Po 6 týždňoch tejto úžasnej liečby už po rakovine v jeho tele nebol ani len náznak. Lekári boli natoľko prekvapení, že sa zmohli len na toto konštatovanie: „Neviem síce, čo ste urobili, no pokračujte v tom, pretože už nemáte žiadne známky rakoviny v tele.

Záver

Prešli už 3 roky, odkedy tento muž porazil rakovinu. Dnes si pravidelne testuje hodnoty pH, keďže zvyčajne trvá 2 až 3 dni kým dôjde k ich zmene, ak sa niečo v organizme udeje.

V prípade potreby sa vracia k striktnej Gersonovej/alkalickej strave tak na týždeň aspoň raz za čas, aby udržal veci pod kontrolou a predchádzal problémom v budúcnosti.

Stop Candida

Zdroj: How the Alkaline Diet Cured My Cancer ( A True We’ve Done it Story)

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ako sa teda dá zmerať ph vnútorného prostredia?

  • napríklad lakmusovým papierikom

  • Mirka druhá

   kolegyňa Mirka nemá pravdu, lakmusovými vyšetríš moč..
   pH vnútorného prostredia sa vyšetruje analýzou plynov v arterálnej krvi tzv. ASTRUP… referenčné hodnoty sú v rozmedzí pH 7,44 – 7,36, pri poklese ref. hodnôt ide o acidózu pri pH viac ako 7,44 ide o alkalózu.

  • Mirka druhá

   keby mal dotyčný pH 4 už dáááávno nežije.. článok je ďalší blud z dielne bádateľa, ktorý mu ale nevzdelaní ľudia zhltnú

   • Nemáš pravdu ani ty. pH 4 sa v článku zrejme nemyslí pH krvi alebo pH celého vnútorného prostredia, čo by samozrejme viedlo k okamžitej smrti.

    Avšak lokalizovane v mieste nádoru alebo iného patologického procesu, kľudne môže byť aj tak nízke pH ako 4.

    Zistiť sa to dá priamo napríklad biopsiou. Pri rakovine sa ale biopsia neodporúča, pretože môže dôjsť k poškodeniu štruktúry nádoru a jeho následnému metastázovaniu do ostatných častí tela.

    Druhým spôsobom, ako určiť lokálnu acidózu, je nepriamo a to odmeraním pH krvi, moču alebo slín. Lokálna acidóza totiž bude vplývať aj na zvyšok tela a obrazne povedané „ťahať“ smerom dole aj pH ostatných telesných tekutín.

    • Ja viem co je lokálna acidoza.. Moja chyba, članok som prečítala len tak letmo a do oci mi udrelo pH zvýraznené hrubým, to v zátvorke (nie krvi) som prehliadla.. Tak som reagovala na to co mi prišlo po prvom prečítaní nezmyselne.
     A celkom mi nie je jasne, ako to je myslene so sekundárne rozvinutým SCC, kedze ich je viac (koza, pľúca, jazyk,…)
     Alebo je to v článku myslene tak, ze metastázy v chrbtici=SCC , je mi jasne ze v chrbtici sa môžu vyskytovať rôzne druhy nádorov, kedze tam nachádzame tesne vedľa seba rôzne štruktúry ale o SCC v oblasti chrbtice som nepočula.
     Ked sa do toho vyznáte, opravte ma, ja si nechám vysvetlit nieco nové od niekoho kto sa ozaj vyzná.

 2. Lakmusovým papierikom možete zmerať akurát tak pH moču, slín. pH krvi /vnutorneho prostredia/ sa dá zmerat napríklad na našej 4D Analýze Zdravia – ANESA vyšetrení /Automatic Noninvasive Expres Screening Analyzer/ za 6 minut! Starší názov AMP.

 3. Elisabeth

  Je to naprostá pravda a věřím tomu, že paní doktorka Clarková se tím zabývala jisto jistě dlouhá léta, studiem a praxí, takže a věřím, že paraziti, bakterie, virusy skutečně tělo zničí v podobě rakoviny. Je to jen a jen na lidech a lékařích, jestli si z medicíny dělají byznys, nebo skutečně chtějí lidi uzdravit, at to stojí, co to stojí, a pokračovat v tom, co zachranuje, nikoliv v tom, z čeho mají nadnárodní společnosti byznys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Ferenc Marián

  V roku 1992 som sa dal na individuálne štúdium, na alternatívnu medicínu ( liečenie surovou stravou ) Od roku 1995 dobre ovládam alternatívnu medicínu ( liečenie surovou stravou ) teoreticky aj prakticky. Tieto vedomosti som nadobudol z kníh MUDr. Ferdinanda Bartu a Dr. Kristine Nolfi, z kníh, ktoré nie sú v predaji aj z internetu. Som im veľmi povďačný za ich teoretické vedomosti. Na základe ich teoretických vedomostí som predbehol a prelomil medicínu, čo sa týka v liečení a hlavne v liečení zákerných chorôb. Medicína takú liečbu nedokáže preto, lebo vysokoškoláci medicíny sa na školách neučia o liečení surovou stravou, to preto, lebo ide o konkurenčnú a najúčinnejšiu liečbu bez vedľajších a nežiadúcich účinkov, táto liečba je na 100% účinná.
  Medicína lieči liekmi, farmaceutické ( chemické ) liečivá poškodzujú orgány, a to : obličky, pečeň, pankreas a žlčník, – hlavne obličky neznášajú farmaceutické ( chemické ) liečivá, táto liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi nedokáže vyliečiť hlavne zákerné choroby ako je : rakovina, žalúdočné vredy, kŕčové žily a iné zákerné choroby, liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi je účinná na 10% . Na prvom mieste je liečba surovou stravou preto, lebo je to liečba veľmi účinná. Na druhom mieste je liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi ako “ umelá liečba “ ktorú vykonáva medicína..Je veľký rozdiel liečiť choroby surovou stravou alebo liekmi – dá sa to ľahko dokázať na preventívnej prehliadke pacientov po liečbe surovou stravou a po liečbe na farmaceutických ( chemických ) liečiv, ktorú vykonáva medicínska liečba. Preto sa stravujem ako vegan, len surovou stravou, od tejto doby som zastavil zubné kazy a starnutie pokožky. Čo sa tyká nebezpečných vyšetrení alebo liečby a to na rádioterapii, CT vyšetrenie a iné to odmietam z toho to dôvodu, lebo mám dobre vedomosti o takom to nebezpečnom žiarení dobre viem, asi po dvoch rokoch vznikne nevyliečiteľná rakovina z ožiarenia. Aj napriek tomu že dobre ovládam, alternatívnu medicínu sa ďalej zdokonaľujem od iných lekárov alternatívnej medicíny ( liečenie surovou stravou ) aj z internetu. Viem o tom že to isté roby aj medicína, stále nejakú novú liečbu vymyslia, niektoré medicínske nové liečby sú ozaj nebezpečné a to rádioterapia, CT vyšetrenie a iné žiarenie, je zdraviu škodlivé. Je pravda že niektorí ľudia a lekári o tom nevedia. Je pravda že lekári o mne nevedia, o mojich vedomostiach preto nie je pacient ako pacient, čo sa tika mojej osoby. Dobre viem ktoré vyšetrenia, môžem prijať a ktoré odmietnuť. Ak ma lekár pošle na Magnetickú Rezonanciu také to vyšetrenie prijmem, lebo to nie je vôbec škodlivé – prijmem aj RTG snímkovanie, len ak je to nutné. Po každom RTG snímkovaní aj po každej Magnetickej Rezonancii si pre istotu, vykonávam regeneráciu buniek, je to prevencia aby som nedostal, rakovinu z ožiarenia. Regeneráciu buniek si organizmus vytvára sám, trvá to niekoľko rokov, regenerácia buniek sa dá trocha urýchliť a skvalitniť, surovou stravou aj bylinnými čajmi. Bylinné čaje sa zalievajú studenou vodou lúhujú sa 5 hodín za studena, sa nesmú zalievať horúcou vodou, to by sa znehodnotili enzýmy a minerálne látky, ktoré sú veľmi účinné na liečbu a na regeneráciu buniek po ožiarení. Čaj sa pije 1 hodinu po jedle, po vypití čaju 2 hodiny nič nejesť a nepiť žiadne tekutiny, aby účinné látky z čaju boli dostatočne účinné, doba liečby a regenerácia buniek trvá 5 mesiace. Čo sa týka chorôb, dá sa dokázať, že zdrojom na všetkých chorôb je strava živočíšneho pôvodu. Ľudia o tom nevedia a si neuvedomujú, že akú nebezpečnú stravu živočíšneho pôvodu konzumujú.
  Na záver : Je pravda, že ak by sa všetci ľudia zdravo stravovali, to by skrachovala medicína, výrobcovia liekov, pekárne, mäsokombináty a iní výrobcovia. Som rád že dokážem liečenie také, aké nedokáže medicína, je pravda že lekári mi moju liečbu, mojím spôsobom liečenia môžu iba závidieť. Preto že nemám možnosť prísť ku peniazom, hľadám sponzora na vybavenie potrebných dokladov, rôzne povolania, ochrannú známku, zmluvy so zdravotnými poisťovňami a iné veci, ako vyžaduje zákon aby som mohol oficiálne liečiť choroby, s alternatívnou medicínou ( liečenie surovou stravou ) Neštátne zdravotníctvo.
  Vypracoval : Ferenc Marián V Prešove dňa : 21. 12. 2016 Upravené : 23. 2. 2020

  Kontakt : [email protected]

 5. Ferenc Marián

  Rakovina a jej liečba

  Sú dve druhy rakoviny, jeden druh rakoviny vzniká z ožiarenia na CT a na rádioterapii, druhá rakovina vzniká od živočíšnej stravy a to nesprávnym stravovaním. Ľudia si neuvedomujú, že akú nebezpečnú stravu konzumujú, aké sú následky po jej konzumácii, tak tiež aj od chlóru ( chlórovaná voda ) viď dôkazy, dôkazom sú výsledky na preventívnej prehliadke. Najviac záleží v akom štádiu rakoviny sú. Ak sa rakovina nelieči, po nejakom čase nastane u pacienta ( zhubný nádor ) a potom nasleduje posledná fáza – to je exitus.
  Rakovina zo stravy : Strava živočíšneho pôvodu obsahuje toxíny, ktoré sú pre organizmus nebezpečné. Z toxínov vznikajú všetky choroby a to hlavne zákerné choroby, ako je rakovina, žalúdočné vredy, kŕčové žily a iné choroby. Rakovina u žien vzniká hlavne na prsníkoch a to až 90% žien má na tomto mieste rakovinu aj na maternici. U mužov vzniká rakovina na prostate a to na 98%, lebo toxíny sa ukladajú na prostate. Od toxínov rýchle starne pokožka, vzniká prekyslenie organizmu a iné choroby.
  Rakovina z ožiarenia : Ak lekár pošle pacienta na nebezpečné vyšetrenie, napríklad na CT alebo na rádioterapiu, po ožiarení sa poškodia bunky, po nejakom čase, asi po dvoch rokoch vznikne nevyliečiteľná rakovina z ožiarenia. Ak príde pacient k lekárovi s rakovinou, lekár pošle pacienta na onkologické vyšetrenie, potom pacient bude poslaný na rádioterapeutické ožarovanie, a na chemoterapiu, a tu je veľký omyl medicíny. Takéto ožarovanie ešte viac pomáha rakovine a nie pacientovi, pacientovi takéto ožarovanie ešte viac škodí a skracuje mu život, také iste škodlivé a nebezpečné žiarenie je aj na CT.
  Najlepšia liečba rakoviny zo stravy je : liečenie surovou stravou a je aj najúčinnejšia, táto liečba nemá vedľajšie a nežiadúce účinky na iné orgány, vôbec nedochádza k poškodeniu orgánov, napr.. obličky, pečeň, pankreas a žlčník. Surová strava počas liečby nie len lieči, ale ešte aj zregeneruje všetky poškodené orgány, tak tiež počas tejto liečby sa organizmus prečistí, od toxínov či že súčasne vniká aj detoxikácia organizmu. Bunky aj orgány sú poškodené od farmaceutických liekov a to hlavne obličky – obličky neznášajú chemické liečivá. Ak sa včas zisti rakovina v počiatočnom štádiu, zo stravy je doba na jej vyliečenie kratšia. Ak je rakovina v pokročilom štádiu, liečba trvá oveľa dlhšie…..Ľudia zomierajú na rakovinu ako na páse, lebo medicína túto “ zákernú chorobu “ nedokáže vyliečiť, to dokáže vyliečiť len surová strava. Každý kto sa nesprávne stravuje sa zákerným chorobám nevyhne.
  Ako sa záčina liečba so surovou stravou? Pacient musí spolupracovať, musí vysadiť stravu živočíšneho pôvodu, alkohol a tabak, musí sa riadiť podľa pokynov. Nepiť vodu z vodovodu ani prírodne minerálky z obchodu, lebo obsahujú chlór. Najlepšie je, piť prírodne minerálky priamo z prameňa alebo destilovanú vodu, upravenú. Bez spolupráce nie je možná takáto liečba.
  Dôležité upozornenie : Upozorňujem vopred, pred liečbou, že pri takejto liečbe schudne pacient, lebo surová strava odbúrava z tela prebytočné tuky. 
  Liečenie rakoviny z ožiarenia : Ešte nie je vyskúšané, ale domnievam sa, že aj to surová strava dokáže. Najviac záleží v akom štádiu je rakovina v čase pred liečbou. Čo sa týka liečenia surovou stravou. Viem dobre o tom, že sa to vysokoškoláci medicíny na školách neučia, lebo to majú zakázané, tak tiež aj medicína tento druh liečby nemá rada.
  Na záver : Viem veľmi dobre, že tento druh liečby sa vykonáva a rýchle rozširuje vo všetkých krajinách sveta. Alternatívna medicína ( liečenie surovou stravou ) dokáže takú liečbu, akú nedokáže medicína….Od roku 1995 dobré ovládam alternatívnu medicínu ( liečenie surovou stravou ). Teoreticky aj prakticky. Tie to vedomosti mám z kníh, ktoré nie sú v predaji aj z internetu.

  Vypracoval : Ferenc Marián V Prešove dňa : 24. 3. 2016 Upravené : 23. 2. 2020

  Kontakt : [email protected]

 6. Ferenc Marián

  Zubný kaz.

  Nejde len o chorobu zubov, ale ochorenie celého organizmu. Biely (rafinovaný) cukor neobsahuje enzýmy ani vitamíny, obsahuje škodlivé látky, odčerpáva z kostí a zubov vápnik a spôsobuje ich ochorenia. Cukor hnedý nerafinovaný tieto škodlivé látky neobsahuje, obsahuje minerálne látky v prírodnom stave. Ak by ľudia namiesto rafinovaného bieleho cukru konzumovali cukor hnedý nerafinovaný, tak by nemali zubné kazy. Ako dôkaz je, ľudia a nájme deti, ktoré rady konzumujú sladkosti, do ktorých

  výrobcovia dávajú cukor biely rafinovaný, po nejakom čase vznikne zubný kaz, aj napriek tomu že si umyjú zuby. Ani umývanie zubov zubnému kazu nezabráni.
  Lebo odčerpávanie vápnika z kosti a zubov je spôsobené hladinou škodlivých látok v krvi z rafinovaného cukru, vápnik vychádza z organizmu von z telá močom. Taktiež výrobcovia, ktorí vyrábajú rôzne sladké limonády, ako je PEPSIKOLA a iné,, do ktorých dávajú rôzne umelé sladidlá alebo cukor biely rafinovaný, sú pre organizmus veľmi škodlivé, hlavne na zuby a na kosti. Ak by výrobcovia dávali pri výrobe limonád cukor hnedý nerafinovaný, tak aj tu by nedochádzalo k zubným kazom a k odčerpávaniu vápnika z kosti. Ak výrobcovia urobia zmeny vo výrobe a  to, že budú dávať namiesto rafinovaného cukru cukor hnedý nerafinovaný nebudú mať ľudia zubné kazy. Ak by aj došlo ku takejto zmene vo výrobe, cukor hnedý nerafinovaný nesmie prejsť tepelnou úpravou preto, lebo by sa znehodnotili minerálne látky. To je pečenie koláčov a iné podobné domáce výrobky. Doporučujem, koláče a iné podobné domáce výrobky piecť bez cukru, Vychladnutý koláč a iné podobné takéto domáce výrobky posypeme hnedým nerafinovaným cukrom, kvôli deťom, lebo veľa detí má rado koláče.

  Cukrovka a jej liečba.

  ( DIABETES MELLITUS )

  Je spôsobená zvýšenou hladinou cukru v krvi, ľudia a hlavne deti majú radi sladkosti. Málo kto vie o  tom, že ak sa ide na preventívnu prehliadku, aspoň dva týždne až mesiac pred preventívnou prehliadkou sa nemajú konzumovať žiadne sladkosti. Je pravda, že o tomto lekári nevedia. Ako dôkaz, ak príde niekto k lekárovi na preventívnu prehliadku po konzumácii sladkosti o pár dní, lekár povie pacientovi, že má cukrovku, lebo ma zvýšenú hladinu cukru, a tu je veľký omyl medicíny alebo lekára. Lekár alebo lekári by mali pacienta upozorniť pred preventívnou prehliadkou aspoň dva týždne až mesiac, aby nekonzumoval žiadne sladkosti. Ľudia a niektorí lekári o tom nevedia, alebo to tak nerobia.. Môže dôjsť k takémuto omylu, že lekár predpíše pacientovi inzulín na cukrovku, pričom cukrovku pacient skutočne nemá, čiže inzulín si pichá zdravý pacient na základe veľkého omylu, ktorý nastal na preventívnej prehliadke. Cukrovka sa dá vyliečiť, ak sa zistí včas u pacienta, kým si nepichá inzulín, dá sa liečiť surovou stravou. Cukrovka sa dá liečiť surovou stravou aj vtedy, ak pacient si pichá inzulín, podmienkou je, pacient musí prejsť na surovú stravu, po troch týždňoch konzumácie surovej stravy sa môže znižovať dávka inzulínu, až po nulu.

  Vypracoval : Ferenc Marián V Prešove dňa : 26. 11. 2016 Upravené : 23. 2. 2020

  Kontakt : [email protected]

 7. Ferenc Marián

  Dôkazy proti kritike mojich textov.

  Dôkazy sú dôležitejšie z preventívnej prehliadky, ako nejaká kritika. Kritika na moje texty je bez predmetná a je na nesprávnom mieste. Ľudia ktorí kritizujú moje texty, nech sa opýtajú svojho lekára, že aké sú výsledky z preventívnej prehliadky, potom zmenia svoj názor na kritiku mojich textov. Alebo nech si porovnajú svoje výsledky z preventívnej prehliadky s mojimi, je to dobrý dôkaz, ako mám napísané v texte, rakovina a jej liečba, je tam tiež napísané ako sa dá dokázať.
  Ďalej je tam napísané, každý kto sa nesprávne stravuje sa zakerným chorobám nevyhne, niektorí ľudia tomu neveria, presvedčia sa na preventívnej prehliadke.
  Najlepší dôkaz je tento :
  Treba dvoch pacientov s rovnakou rakovinou, v rovnakom štádiu, jedného pacienta búde liečiť medicína svojím spôsobom, druhého pacienta budem liečiť ja mojím spôsobom liečby a to len surovou stravou, doba liečby búde trvať šesť mesiacov. Po šiestich mesiacoch môžeme porovnať výsledky, pacientov, aké bude mať pacient výsledky po medicínskej liečbe a pacient po liečbe len na surovej strave. Výsledky pacienta po liečbe, na surovej strave budú ozaj prekvapujúce až neuveriteľné, hlavne pre lekárov medicíny, že takú liečbu dokáže surová strava.
  Ďalší dôkaz je aj tento :
  Ak je pacient vyliečení či už po liečbe, medicínskej alebo na surovej strave, a zase začne konzumovať stravu živočíšneho pôvodu, tak všetky choroby sa vrátia spãť, rakovina, žalúdočné vredy a iné zákerné choroby. ( Všetky choroby sa vrátia spãť )
  Medicína takú liečbu nedokáže, preto lebo vysokoškoláci medicíny sa na školách naučia s liečením, so surovou stravou, lebo to majú zakázané, medicína lieči liekmi. Je veľký rozdiel liečiť, choroby surovou stravou, alebo liekmi, je to napísané tiež, v mojom texte, rakovina a jej liečba, len si treba dobre prečítať, moje texty.

  Vypracoval :. Ferenc Marián V Prešove dňa : 8. 12. 2016 Upravené : 23. 2. 2020

  Kontakt : [email protected]

 8. Ferenc Marián

  Koronavírus a jeho liečba.

  Aj túto chorobu dokáže vyliečiť len surova strava alebo zeleninové šťavy zo surovej zeleniny, síce to je to iste.
  Liečba tejto choroby, postup : surová cvikla, cesnak 1 strúčik a mrkva, dať do odšťavovača a odšťaviť do 0.7 dl sklenenej fľaši a dobre uzavrite, odložiť do chladničky na 24 hodín najdlhšie, nie dlhšie. Na lačno vypiť 2 dl tejto šťavy, po vypití 2 hodiny nič nepiť ani nič nejesť, aby účinné látky tejto šťaví boli dostatočne účinné . Po niekoľkých minútach začne mierne pálenie v žalúdku aj na iných orgánov. Nemať z toho to strach – to sa musí prekonať, to záčinovú účinky z tej to šťavy. Alebo po obede, po 1 hodine vypiť 2 dl tejto šťavy, po vypití 2 hodiny nič nepiť ani nič nejesť – to isté. Doba liečby 2 mesiace, 2x denne.

  Pravda je taká že :

  Medicína takú liečbu nedokáže preto, lebo vysokoškoláci medicíny sa na školách neučia o liečení surovou stravou, lebo to majú zakázané tak tiež aj medicína tento druh liečby nemá rada. To preto, lebo ide o konkurenčnú a najúčinnejšiu liečbu bez vedľajších a nežiadúcich účinkov, táto liečba je na 100% účinná.
  Medicína lieči liekmi, farmaceutické ( chemické ) liečivá poškodzujú orgány, a to : obličky, pečeň, pankreas a žlčník, – hlavne obličky neznášajú farmaceutické ( chemické ) liečivá, táto liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi nedokáže vyliečiť hlavne zákerné choroby ako je : rakovina, žalúdočné vredy, kŕčové žily a iné zákerné choroby, liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi je účinná na 10% . Na prvom mieste je liečba surovou stravou preto, lebo je to liečba veľmi účinná. Na druhom mieste je liečba farmaceutickými ( chemickými ) liekmi ako “ umelá liečba “ ktorú vykonáva medicína..Je veľký rozdiel liečiť choroby surovou stravou alebo liekmi – dá sa to ľahko dokázať na preventívnej prehliadke pacientov.

  Vypracoval : Ferenc Marián V Prešove dňa : 9. 3. 2020

  Kontakt : [email protected]

 9. Ferenc Marián

  Koronavírus a jeho liečba. Č, 2.
  100% účinná liečba.

  Do sklenej fľaše 0,7 dl vysypať polovicu polievkovej lyžice oregana – sušené drvené – . Zaliať studenou vodou na 0,5 dl nechať lúhovať 24 hodín. Po tom to čase precediť cez sitko do druhej sklenej fľaše 0,7 dl. Na lačno vypiť všetko. Po vypití 2 hodiny nič nepiť a nejesť aby účinné látky boli dostatočne účinné, tím sa posilní imunitný systém. Táto liečba je bez vedľajších a nežiaducich účinkov. Fľaše po každom použití dôkladne, umyť a opláchnuť, lebo farbivo z oregana sa lepí na sklo. Prípravu treba robiť, ráno a večer, preto sú potrebné 3 fľaše 0,7 dl. Užívať 2 x denne. Chrániť pred slnečným žiarením. Počas užívania liečiva nepožívať, alkoholické nápoje.

  Vypracoval : Ferenc Marián V Prešove dňa : 15. 11. 2021 Upravené dňa : 18. 11. 2021

  Kontakt : [email protected]

Pridajte komentár

*