Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Konopný olej vyliečil 3 ročného chlapca po tom, čo mu lekári dávali 48 hodín života


Print Friendly, PDF & Email

landon-vyliecenie-leukemia

Landon Riddle bol ešte len malým chlapcom, keď mu diagnostikovali leukémiu. Jeho šance na prežitie boli minimálne.

Podľa lekárov mal len 8 až 10% pravdepodobnosť, že bude žiť, no vyše 90% riziko, že skoná v priebehu pár dní.

Príbeh Landona

Jeho matka, Sierra Riddleová, vo svojom príbehu rozpráva o celom procese a boji, ktorý museli podstúpiť.

Môj syn bol natoľko chorý, že nedokázal už sám ani len dýchať. Začali mu podávať chemoterapiu, no aj napriek tomu lekári nepredpokladali, že prežije“.

Našťastie, úvodnú liečbu chemoterapiou prežil, no po 2 mesiacoch bol z liekov natoľko oslabený, že už nevládal jesť a zvracal aj 50 krát za deň.

Jeho organizmus to neskutočne vyčerpávalo a zdravotný stav sa mu začal rapídne opäť zhoršovať.

Až jedného dňa nám niekto navrhol liečbu pomocou konopného oleja.

Išlo o olej vyrobený destiláciou obsahujúci THC a ďalšie canabinoidy, nie olej z vylisovaných semien, ktorý tieto látky neobsahuje.

Rozhodli sme sa túto liečbu vyskúšať.

Ako ďalej uvádza Landonova matka:

Vyjadrovali sme lekárskemu tímu naše obavy, keď sme videli ako syn trpel a ako v dôsledku negatívnych účinkov liekov postupne odchádzal.

Potom som objavila na internete odporúčanie na liečbu konopným olejom“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Kvôli tomu sa následne celá rodina presťahovala do štátu Colorádo, kde je užívanie konope na liečebné účely povolené.

Rapídne uzdravovanie po nasadení konope

Na prekvapenie všetkých, len pár dní po zahájení liečby konopným olejom Landonové vracanie sa zmiernilo a znova nadobudol chuť do jedla.

Naše srdcia sa naplnili radosťou, že konopný olej navrátil úsmev na Landonovú tvár.

Postupne sa začal cítiť stále lepšie a lepšie! Bolo to akoby sa stal zázrak. On sa znova usmieval a jedol!“, zdôverovala sa Sierra na svojom blogu počas uvedenej liečby.

Ak rozumiete anglicky, tuto si môžete pozrieť Landonov príbeh na približne 5 minútovom videu:

Záver

Je hrozné, že ľudia na tejto planéte sú kriminalizovaní za používanie konope na liečebné účely namiesto toxických farmaceutík.

Moje srdce posielam Adamovi Koesslerovi, Rumor Roseovej a ďalšiemu nespočetnému množstvu rodín, ktoré sú postihnuté prohibíciou konope.

Pripravte sa na boj vášho života. Mať choré dieťa je boj sám o sebe. Urobiť však podobné rozhodnutie ako sme urobili my, tak to je úplne nový svet.

Budete potrebovať hrošiu kožu, intuíciu a silnú podporu z okolia.

Nestrácajte čas tým, aby ste si potvrdzovali to, že každý ďalší farmaceutický liek nerobí nič iné, len spôsobuje viac škody ako úžitku. Ak máte z neho zlý pocit v žalúdku, potom je to zrejme pravda“, uvádza Landonová matka.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: trueactivist.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Elena Hanusová

    V obchodoch sa dá kúpiť asi len olej z vylisovaných semien. Viete, poradiť, kde sa dá kúpiť olej vyrobený destiláciou, ktorý je vhodný na liečbu rakoviny?
    Ďakujem za odpoveď

  2. MUDr. Dudová

    Achtung! Máfia používa rôzne psychologické triky ako oklamať ľudí. Určite to konope má aj priaznivý efekt na určité problémy- ale žiaľ – väčšinou ľudí psychicky ničí. Majte rozum- najviac osamelých a nešťastných v láske ľudí postihuje depka a tí potom po tomto jede siahnu. Venujte sa deťom a svojim blížnym. Nepozerajte stále tie telenovely V Holandsku stúpol počet schizofrenikov a samovrahov. Aj kriminality. A tam sa dá marihuana legálne kúpiť.

    Len lekári a odborné sledovanie ako tak zaručia správne užívanie u chorých.

Pridajte komentár

*