Štúdia zistila, že polovica britských detí má kvôli lockdownom trvalo poškodené zdravie


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia zistila, že polovica britských detí má kvôli lockdownom trvalo poškodené zdravie

(Ethan Huff, Natural News) Britský Inštitút fiškálnych štúdií zverejnil štúdiu, ktorá ukazuje, že každé druhé dieťa v Spojenom kráľovstve vykazuje od čias pandemických lockdownow vážne zhoršenie emocionálnych a sociálnych zručností.

Zistilo sa, že pokiaľ ide o škody spôsobené vládnymi príkazmi neopúšťať svoje domovy, deti vo veku od 4 do 7 rokov sú postihnuté častejšie (52 percent) ako deti vo veku 12 až 15 rokov (42 percent).

Zistilo sa tiež, že mladí ľudia, ktorých rodičia boli buď prepustení, alebo boli počas covidu nútení vziať si dovolenku, mali o niečo väčšiu pravdepodobnosť zhoršenia svojich sociálno-emocionálnych zručností ako tí, ktorých rodičia neboli poslaní domov (51 percent oproti 45 percentám).

Stručne povedané, deti, ktorých rodiny zažili počas lockdownov akékoľvek ťažkosti – v podstate chudobné rodiny – mali oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť vážnymi vývojovými problémami ako zvyšok verejnosti.

(Súvisiace: Počas lockdownov špehovali vojenské tajné služby svojich kritikov.)

Covidové lockdowny spôsobili nezvratné škody ďalším generáciám

V rámci štúdie sa vedci pýtali detí, či sa počas covidu „ľahko vystrašili“, boli „neustále nepokojné“ alebo boli „vo všeobecnosti neposlušné“. Hoci trpeli deti všetkých sociálnych skupín, najchudobnejšie deti hlásili najhoršie symptómy v týchto príslušných kategóriách.

„Počas pandémie Covid-19 deti zo všetkých prostredí zaznamenali značné zhoršenie svojich sociálnych a emocionálnych schopnosti,“ komentoval autor štúdie Andrew McKendrick, ekonóm výskumu IFS.

„Deti prežili počas týchto rokov mnohé zmeny – zatváranie škôl, nedostatok kontaktu s priateľmi a rodinou a potenciálne zničujúce vážne choroby alebo smrť medzi blízkymi,“ pokračoval McKendrick a dodal, že lockdowny mali „multigeneračné dopady“.

„Náš výskum ukazuje, že ďalšou dôležitou hnacou silou klesajúcich zručností detí boli ekonomické dopady, ktoré zažili ich rodičia, bez ohľadu na to, či tieto dopady viedli alebo neviedli k veľkej strate príjmu.“

Ďalšia úradníčka menom Rachel de Souza, ktorá pôsobí ako komisárka pre deti v Spojenom kráľovstve, dodala, že je „hlboko znepokojená“ zisteniami tohto najnovšieho výskumu o sociálnych a emocionálnych zručnostiach detí v post-covidovom veku.

Stop Candida

„Uvedená štúdia ukazuje, že následky, ktoré pandémia spôsobila vývoju detí, sú dlhodobé,“ dodala.

Teror, ktorý bol páchaný na deťoch, aby ich udržali „v bezpečí“ pred strachom z nikdy nepreukázaného vírusu, bol taký silný, že väčšine z nich spôsobil nenapraviteľné škody. Je to hrozivé pre budúce generácie, ktoré budú zle vybavené na zvládanie svojich povinností.

V mnohých ohľadoch sa deti počas lockdownov stali „vedľajšími škodami“, dodala Arabella Skinnerová, jedna z rodičov z kampane skupiny UsForThem.

„Bolo veľa prípadov, keď boli varovania ignorované,“ povedala Skinnerová.

„Je nepopierateľným faktom, že vývoj mnohých našich detí bol negatívne ovplyvnený pandemickými obmedzeniami. Vláda musí okamžite konať – musí podporovať všetky služby, ktoré pomáhajú našim deťom, a tiež zabezpečiť, aby sa to už nikdy nezopakovalo.“

Súvisiaci výskum Univerzity Johnsa Hopkinsa podobne zistil, že covidové lockdowny „spôsobili obrovské ekonomické a sociálne škody napriek tomu, že mali malý alebo žiadny vplyv na verejné zdravie“.

„To, čo vyviedli deťom v roku 2020, nebolo nič iné ako zločin,“ napísal o najnovších zisteniach jeden z komentujúcich.

„Lockdowny boli zločinom proti ľudskosti,“ napísal ďalší. „Všetky štátne orgány a všetci ľudia z médií, ktorí presadzovali strach, lockdowny, rúška a vakcíny, sú vinní zo zločinov proti ľudskosti.“

Záver

Podvodná pandémia covidu zničila nespočetné množstvo životov. Držte krok s najnovšími informáciami na stránke Plague.info.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Len na okraj…
  https://sportovy.cas.sk/clanok/2830385/hviezda-oktagonu-konci-prisiel-o-sponzorov-dieta-aj-lasku-k-mma/
  —————————
  A to nechcem rozoberať suseda, ktorý zase kosí – každý týždeň – lebo jeho mánio depresívna obsedancia, lebo treba mať stále niečo pod kontrolou – enviromentálny idiot, psychopat! On nedá tej prírode pokoj! Treba to gniaviť! Už aby skapal!

 2. Ano, tak to je!

  + Mimo téma, ale: SLÁMA U KRAVÍNA! Ještě by si sama okrajina vyzvednout svoje další ukry „rozlité“ po jewropě, je jich tu jak sra*ček, všude.. Do dalšího mlýnku na maso, za propagandu! Stejně tady potkávám jen samé zmalované umělé kur*vy od pohledu, kolem nich děcka, plno nadržených týpků.. A o těch vyžraných ukro pra*sat, parazitujícím na systému, raději nepíšu. A jsem zvědavý, jak dlouho bude trvat, než praskne vlastně to, že nejen tyhle, ale všechny další zločiny páchá vlastně okrajina sama, vlastním lidem! Tady ale ukro-fialovenkova junta stále jede HEMEROIDŮM SLÁVA!!

  No, já dnes 10.8. s dětmi oslavil „návrat létního počasí“ ohněm – u řeky v lese (vykopal díru, sehnal kládu, samo nacucanou vodou – vážila cca 60kg+ k sednutí, tu překryl plachtou, ale co bych pro své děti neudělal):
  https://i.postimg.cc/ZqjmDLBb/kotasspekacek.jpg

  Vzhledem k masivním chemtrails + řízení počasí uměle a všude kolem nás, to dnes vypadalo tak na půl, no, ale, lepší to už asi nebude, vopičáci stejně hlavně civí do mobilů, viz:
  https://i.postimg.cc/ZqgmS5c2/chemkotas1.jpg
  https://i.postimg.cc/PJnkCV0M/chemkotas2.jpg

 3. Spravodlivosť – PO SLOVENSKY!

  Úradníčka z Úradu práce v Piešťanoch – odsúdená na 5 (slovom: PÄŤ) rokov natvrdo za to, že prebrala od klienta, ktorého zapísala do Evidencie nezamestnaných, ťažkú tašku s úplatkom a to: s rajčinami, reďkovkou a paprikou a ešte – fľašu vína s čokoládou.

  Odsúdil ju ŠTS – nechcem prejudikovať, či to (ne)bol náhodou Rozsudok – v t.č. „exponovanej“ – Pamely Záleskej.

  P.S. Ku.va, tu sú ľudia natvrdo zabíjaní vakcínami, „táto krajina“ – finančne rozobratá a rozkradnutá na „šrot“ – s dlhmi pre deti našich detí, za vlády Hegero-Matoviča korupcia ako sviňa na takmer každom ministerstve, štátu vládli mafiáni, psychopati a plagiátori a nikomu sa ani vlas na hlave neskriví! Ak sa s týmto procesne nezačne po septembri 2023 niečo zásadné diať, tak SK je definitíve v prdeli!

  https://www.extraplus.sk/clanok/uradnicka-dostala-5-rokov-natvrdo-za-uplatok-tasku-zeleniny-vino-cokoladu

  • Buď si súčasťou, alebo si ovca pre manipulátorov. Je to tu hnilé a viac ti nepoviem, opráš svoje čakry. Ja som práve skončil.

   • Keď si pod oprašovaním čakier predstavuješ požitie ½ l borovičky, tak potom chápem, že si už akurát tak fajn na piatok večer – „oprášený“.

    P.S. A viac mi už, prosím – nepovedz, ver mi, že nie som zvedavá..

    • Sklamala si ma, alkohol v tomto nehrá rolu. Už nebudem nič prispievať, takže ti vyhoviem.
     Urážaš ma bez príčiny, ja som ti len chcel otvoriť oči.

     • Každý z diskutujúcich podľa Teba je tu blbec, jedine ty si tu Boing..

 4. Myslela som že mimoriadna situácia o Covide vyhlásená v r.2020 je dávno zrušená.
  https://www.cas.sk/clanok/2830507/mimoriadna-situacia-na-slovensku-pride-zmena-ktora-bude-mat-negativny-vplyv-na-obcanov/

 5. „…Britská technologická společnost G2O Water Technologies získala svůj první komerční kontrakt na vylepšení membrán pro filtraci vody pomocí oxidu grafenu. Tato zakázka je mimořádně významná jak pro tuto technologickou společnost, tak pro vodárenský sektor v celosvětovém měřítku, neboť se jedná o první komerčně úspěšné použití nedávno vyvinutého materiálu pro úpravu vody.

  Výhody použití oxidu grafenu spočívají ve zvýšení výkonu membrán, protože zmírňuje účinky zanášení – což je jeden z největších problémů, s nimiž se provozovatelé membránových systémů filtrace vody potýkají. Díky povlaku z oxidu grafenu, který společnost úspěšně vyvinula a pilotně vyzkoušela v severozápadní Anglii ve spolupráci se společností Hydrasyst Limited, mohou provozovatelé zlepšit provozní účinnost, snížit spotřebu energie a snížit spotřebu chemikálií. Předpokládá se, že se tím prodlouží životnost membrán a také se výrazně sníží náklady a dopad úpravy vody na životní prostředí.

  Společnost Hydrasyst, která tuto technologii zavedla jako první, je britským dodavatelem řešení na klíč pro pokročilé membránové technologické systémy, zejména v průmyslových procesech. Generální ředitel Kyle Wolff ke spolupráci se společností G2O uvedl: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo úzce spolupracovat…“.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/oxid-grafenu-budou-pouzit-k-cisteni-britskych-vodnich-zdroju/

  • To je jeden zo spôsobov ako dostať grafén do ľudí. Budú ho mať v sebe aj neočkovaní. Z vody sa dá odstrániť elektrolýzou. Vznikne čierny bordel akoby z ničoho.

   • Tu ide o to, že voda aj keď neobsahuje minerálne látky – má abrazívnu – obrusovaciu schopnosť. Tá voda to zomelie. Veď stačí získať údaj o životnosti takých membrán. No lebo keď nie sú večné. Ďalšia vec je striasanie filtračného koláča – usadenín. Inak som maturoval z čistenia odpadových vôd.

    Ďalšia vec – existujú keramické filtre na víno. A problém je ich čistenie a energia potrebná na pretlačenie vína. Preto – hoci je to zakázané – vinári ešte stále používajú zmesy bavlny a azbestu – azbest podporuje ostrosť filtrácie aj jej rýchlosť – bavlna spomaluje – najprv sa musí vytvoriť filtračný koláč, a ten vyžaduje uzavretý kolobeh, aby sa vytvoril filtračný koláč – tak ak to chce nejaký blbec urýchliť, tak si píšte, že vo vine čapovanom – inak milujem sudové víno – máte vlákna azbestu. Preto je dôležité, aby sa víno nalievalo tak, že nerozvírite usadeninu.

    https://www.voda-portal.sk › Dokument › odsolovanie-morskej-vody-v-izraeli-ma-svoje-limity-tvrdia-odbornici-100292.aspx
    Odsoľovanie morskej vody v Izraeli má svoje limity, tvrdia odborníci
    Odsoľovanie morskej vody v Izraeli má svoje limity, tvrdia odborníci. Izrael je skutočným priekopníkom technológie odsoľovania. Vďaka nej už dekády účinne hospodári s vodnými zdrojmi. Narastajúce suchá však spochybňujú desalinačnú stratégiu súčasnej vlády. Foto: Pixabay

    https://www.voda-portal.sk › dokument › izraelska-technologia-dodava-juhoafricanom-pitnu-vodu-zo-vzduchu-100586.aspx
    Izraelská technológia dodáva Juhoafričanom pitnú vodu zo vzduchu
    Izraelská technológia dodáva Juhoafričanom pitnú vodu zo vzduchu. Viac ako 3 000 juhoafrických domácností používa izraelský systém výroby vody zo vzduchu s názvom Watergen. Foto: Youtube/Watergen. Spravodajstvo | 05.08.2019 | ZuZ

    https://www.techbox.sk › sladku-vodu-z-mora-ziskame-lacnejsie-tvrdia-vedci-z-mit
    Sladkú vodu z mora získame lacnejšie, tvrdia vedci z MIT
    Technológia využíva priamu elektrosyntézu hydroxidu sodného a kyseliny chlorovodíkovej zo soľanky pri odsoľovaní morskej vody. V tomto procese priamej elektrosyntézy sa reakcia rozkladu vody používa na výrobu H + a OH – , ktoré sa spájajú s prúdom soľanky za vzniku NaOH a HCl.

    https://ct24.ceskatelevize.cz › veda › 1973740-izrael-je-nezavisly-na-pocasi-poustni-zeme-vyrabi-vic-vody-nez-spotrebuje
    Izrael je nezávislý na počasí. Pouštní země vyrábí víc vody, než …
    První velké zařízení tohoto typu v Izraeli vzniklo roku 2005, od té doby jich přibylo několik. Od roku 2013 má Izrael k dispozici obří závod na odsolování vody jménem Sorek. Stál půl miliardy dolarů a přinesl zemi nezávislost na vnějších zdrojích vody. Je velmi ekologický, běží jen v době, kdy je energie v sítích ..
    ————————————-
    No a teraz si dajte ten Izrael dohromady s výrobou el. energie z vdušnej vlhkosti – kto a odkiaľ vlastní tieto technológie?! Pokiaľ viem – 4 Slováci vymysleli a predali Izraelu technológiu na výrobu pitnej vody na báze striebra /Staněk/.

    Debili ovládaní peniazmi zotročujú celé ľudstvo a umožňujú existenciu tohto parazitického systému. Pritom tie nápady prichádzajú z vonkajšieho Zdroja – ako Dar Nebies.

    Ale hlavne, že tu máme ľudovú židovskú „múdrosť“ že ani kura nehrabe zadarmo!

 6. V priebehu pol roka mi idišli 2 klávesnice zn. Logo. Teraz píšem na nemeckej záložnej z bazáru. Treba mať stále v zálohe, lebo sa nedostaneš ani na internet si to objednať. Včera mi to začalo vypisovať nekonečné ssssssssssssssssssssss, žiaden Enter, Backspace a ešte zamrzla aj myš. Mohol to byť útok na periférie?

  • zkoušel jsi klávesnici rozdělat a vyčistit od usazenin? Vyčištění klávesnici pomáhá prodloužit její životnost. Mám dojem, že klávesnice jsou čím dál nekvalitnější – prostě spotřební materiál, který vydrží…

   • Skoro nová – zvyknem obalovať potravinárskou fóliou. Je pravda, že trieskam – ale tiež mi nedomykala. Títo nemecká má komfortné písanie, akurát trochu zmätok v rozložení. Ešte mám celogumenú do vody. Ide o to, že viac mi vyhovuje biela a tých je na trhu málo.

    • místo potravinářské folie bych volil nějaký kartonový obal, kterým klávesnici přikryješ, když s ní nepracuješ. Pod potravinářskou folií se může držet kondenzační pára/voda…
     mám klávesnici cca druhým rokem a problém mám ten, že začínají se stírat písmena z kláves; dávám přednost černým klávesnicím.

     A zkus do ní méně třískat.

     • Lenže mňe padá a kvapká z huby (fúzov), keď s ňou pracujem.

      Inak čistiť klávesnicu nejakou rozborkou už neskúšam – vypadli všetky gumičky. Demontujem USB káblik a LED – ako svetielko a ostatné vyhodím. Kedysi boli na starých klávesniciach gumičky ako jeden blok. Teraz urobili z toho spotrebný materiál. Táto nemecká SPEEDLINK je starší typ – pred rokmi v bazári za 2 eurá – a má kvalitné pérovanie klávesnice. Ale kupovať budem už len tie gumené – silikónové.

  • Treba jemne ťukať na Ňu inak sa ti zblázni )))) aj celý ++PC cugrund

 7. RAzhlas – férovky – 10. 8. 2023
  Korporatokracie, československo, blekův právní systém,… hodina padesát minut
  https://www.youtube.com/watch?v=gY1vsW4IrCI

 8. Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal .. už se to rozjíždí…
  https://www.krimi-plzen.cz/a/znasilneni-2023-08-09-111657/
  https://www.youtube.com/watch?v=jjiAIgJkrqo

  ..předně máme ukrajinskou vládu, jak ČR tak SK, takže to byla a je, jen otázka času, tohle je pouze zlomek ledovce, tady je už fakt možné všecko..

 9. prečo my bol vymazaný člano ,kde som písal ako v dubnici pred kauflandom predávali tri ukrajinky zbrane????????????

  • Kúpil si si? To sú možno jediné, ku ktorým sa dá dostať. Inak možno aj provokácia – lebo kamery. Keby tie Ukrajinky predávali deti – možno by ti to prešlo. Čo si tou informáciou chcel dosiahnuť?

   • Ako dopadol tvoj okultistický pokus? Je Zomri agent na onom svete alebo ešte neprišiel jeho čas ?
    Mám pre teba otázku, keď blokovali všetky „dezinformačné weby “ zablokované v 2022, prečo nebol zablokovaný aj Badatel?

    • Je to tu stoka, koľko redaktorov tu prepína svoje niky a vytvára komunikáciu? Hnus vážení. ..Všetci sme len pokusné zvieratá a močiar sa smeje. Izraelmail, nika- alena, jednoduchá, Hp,Maroš- učastníci zájazdu.. Kamže nás to vediete?

     • Redakcia je tu len jedna, to vám môžeme garantovať.

     • JoFA, chcem ťa uistiť že ja som sama sebou, že nie som naviazaná na nikoho. Hore je napísané koho nevoliť, ja mám podobný názor a tiež nechcem aby sa tí ľudia vrátili späť a preto som si tu občas napísala. Tiež ma zaujímajú medicínske aj iné články o zdraví. Každý môže mať na niečo iný názor, rešpektujem ho, ale prekážajú mi spôsoby nadávania, urážania a povyšovania sa ak má niekto odlišný názor alebo mienku. Píšem tu posledný raz, želám si aby voľby dopadli dobre, aby sa vrátila slušnosť a tolerancia do politiky. Veľa šťastia.

    • Blokovali prevažne väčšie weby, ktoré publikujú skôr o politike niekoľko desiatok článkov denne, ako napríklad Hlavné správy alebo Infovojna. My publikujeme zvyčajne 1 článok denne. Počas pandémie to boli hlavne články o vakcínach, nie o geopolitike. Asi sme im zato nestáli.

     Tiež všetky (teda 4) blokované weby boli prevádzkované na Slovensku, čo štát vie zablokovať pomerne jednoducho. My sme už vtedy boli mimo Slovenska, čo je komplikovanejšie – nevedia nás dať dole, len blokovať ľuďom prístup k nám. Toto začali robiť Infovojne, keď sa po blokácii zbalili a odišli s webom mimo Slovenska a štát nechcel vyzerať ako idiot, tak v druhej fáze blokovania začali blokovať nie samotný web (na ktorý už nemali dosah), ale blokovali ľuďom prístup naň.

     Takýto typ blokovania je oveľa náročnejší, pretože už nestačí ísť za jedným webhostingom, ale museli osloviť stovky poskytovateľov pripojenia na internet. U nás by museli tento prístup zvoliť hneď na začiatku, u Infovojny k nemu pristupili až následne, keď sa Infovojna začala brániť a štát, ako sme už vyššie uviedli, nechcel vyzerať ako neschopný idiot.

     Nás sa snažili zablokovať pomerne brutálnym spôsobom už v septembri 2021 (v čase vrcholiaceho očkovacieho úsilia), keď zúfalo útočili aj na zahraničné webhostingy. Vtedy sme boli nedostupní asi týždeň. Nakoniec sme s nimi aj tak vybabrali, preto pri Infovojne neskôr už neútočili na zahraničný hosting, ale sústredili sa na poskytovateľov internetového pripojenia na Slovensku. To sa dá tiež obísť, ale už si to vyžaduje akciu aj na strane čitateľov, nielen na strane prevádzkovateľa napadnutého webu (napríklad nainštalovanie VPN, čím zabránite vášmu poskytovateľovi internetového pripojenia vidieť, na aké weby chodíte).

     • Mám pre vás zásadnú otázku, prečo som musel čakať na schválenie komentáru, keď som uviedol, všetky obvyklé údaje prihlasovania a komentovania? Neodpovedali ste ani na otázku Ján a.
      „Asi sme im za to nestáli.“- určite stáli, tento web rozhodne nie je len o zdraví, takže stáli ste za to, no nespravili to. VPN sa týka užívateľa a nie poskytovateľa.
      Používam VPN a na Infovojnu som sa dostal aj keď bola blokovaná a aj na ZMTV a ďalšie.. Na vaše sledovanie som nemusel využiť žiadne úsilie.

   • No asi to, že je to tu manipulované, čo asi? A ty si toho súčasťou.

    • Som zvedavý, či mi uverejnia aj ten zbytok komentárov.. Bavím sa, ste výborná partia manipulátorov.

     • Sám HP čo si každý piatok vylieva svoje „srdce“, sa mi čoskoro ako vždy ozve, už sa teším na tie žvásty.. Vraj som ťa Maroš urazil, no ty si mi napísal k..t si a ko..t ostaneš. O čom to vlastne hovoril?

     • JoFa – hovorí to o tom, že ťy máš vnútornú potrebu sa do mňa navážať a obviňovať ma z niečoho, čo nerobím! Si paranoik – alebo troll, ktorého serie moja aktivita – lebo ostatní sú pasívni a treba ísť po tých aktívnych! Ja takým, ako si ty intrigán – priestor neuvoľním – lebo chápem dôsledky.

      „Sám HP čo si každý piatok vylieva svoje „srdce“, sa mi čoskoro ako vždy ozve, už sa teším na tie žvásty“
      ———————
      Dnes je piatok! Pre mňa si už len idiot bez kritického myslenia. Choď diskutovať na Nový Čas, Aktuality, Sme, Pravda.

      Ak narážaš na komenty VK z Aeronetu – tak ich nečítaj. Ja sa zásadne na to pozerám kriticky, a výklad VK je jedna vec – ale faktografia SEDÍ! Nevieš pracovať s informáciami, ale serieš sa do informačného pola. Ak Vítek z SVCS – mimoriadne pracovitý, vzdelaný a intelgentný osvetár spolupracuje s VK – tak to niečo znamená! Žvásty sú tie tvoje šteky a sťažnosti na cenzúru tu!

      Redakcia môže potvrdiť, že nie som súčasťou redakcie, ale ako hovorí Yuri Bezmenov – pre človeka vymletého dezorientáciou a demoralizáciou už žiadne fakty nehrajú rolu – neverí vlastnému rozumu, vlastným očiam – len svojej fikcii! A to je začiatok rozkladu! Už vidíš len červené súkno a mňa na ňom! Seriem na teba – nemám žiaden rešpekt! A čo s tým spravíš?!

     • Maroš, ty čo tu propaguješ mágiu vplyvu mŕtveho svojho otca, ty ktorý si tu akože skončil a o dva dni si tu späť, ma chceš týrať týmito hovnami?

     • „Pre človeka vymletého dezorientáciou a demoralizáciou už žiadne fakty nehrajú rolu – neverí vlastnému rozumu, vlastným očiam – len svojej fikcii!“
      A čo sú teda výlevy VK na Aeronete? Fakty? Ha ha ha -polopravdy a jeho projekcie, dostáva neúplné info a podľa toho vytvára tie svoje. Aj to je práca, ale čo z toho je skutočná pravda, je na konzumentoch, tak mi tu neprezentuj pravdu- tú pozná len Boh.

     • JoFa – zrejme nechápeš ako fungujú návnady – klamné ciele z vrtuľníkov aj stíhačiek- skús letieč za mojím zadkom a rozbiješ sa na útese! Ty ko.kot vydrbaný – ty si mi davno siahol na česť – tak sa jej nedovalávaj! Ja ťa registrujem ako môjho zákerného nepriateľa – ty nie si mi roveň! Ja som iná bytosť ako ty! To je ako keď sa Zelenský domáha ferového jednania od Putina – po tom, čo mu poslal, nejakého drona na Kremeľ!

      Čiže ešte raz – najpv ma obviníš, pošliapeš mi česť – a potom sa domáhaš mojej cti – abysom dodržal svoje slovo?! Ja dodržiavam slovo voči priateľom! Už si sa potešil, že odtiaľto vypadnem urazený – na základe nejakej provokácie?! A vy satanisti to tu obsadíte! Na vás zmrdov treba vojenskú lesť! Lebo vás treba vyhubiť! Vy ku.vy Chazarské – s vami sa čestne bojovať nedá! Ja nie som idiot vychovaný hollywoodskym filmom „Na pravé poludnie“! Ja mám životné skúsenosti so zmrdmi a ta si jeden z nich!

      “ ty ktorý si tu akože skončil a o dva dni si tu späť, ma chceš týrať týmito hovnami?“ – ty debil – už zo seba robíš obeť?! No tak skončíš ako obeť!

     • Maroš, si komediant…Dobrý výkon a porúčam sa..

     • Ako „partia manipulátorov“ ti dávam na výber, na ktorej strane si.
      https://pospolitost.wordpress.com/2014/07/02/vyznam-slovenskeho-narodneho-pozdravu-na-straz-2/
      https://blog.sme.sk/sinko/spolocnost/livia-sa-myli-tentokrat-o-pozdrave-na-straz
      ————————————-
      Aj tu prebieha informačnä vojna!
      „Maroš, si komediant…Dobrý výkon a porúčam sa..“ – základ je vedieť hrať s penisom na piáno!
      https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/ukraine-president-volodymyr-zelenskyy-plays-26379035

      ZELENSKÝ VYHRAL VOĽBY vďaka prísľubu, že ukončí vojnu na Ukrajine! Ja som x-krát odišiel zo zlej spoločnosti – a potom som sa do toho istého baru vrátil za iných okolností! A?!

 10. Israismael

  Ten Zelensky sa buď už ozaj zbláznil ,alebo mu hrabe z toho bieleho prášku .. Veď sa pozrite :

  https://rumble.com/v36k3c3-ukrajina-zaala-mobilizovat-u-i-mentln-postien-invalidy.html

  • Už sa správa ako Hitler v apríli 1945. Koniec sa blíži!

  • Do vietnamskej vojny poslali desiatky tisíc černochov s nízkym IQ – súčasť genocídy – nacistická eugenika. Ako záťaž spoločnosti USA. Dnes by ich poslali do Európy.

   Treba vidieť tú druhú stranu mince – že ľudia sa nerodia len tak debilní – to sú vývojové ochorenia, ktoré niekto spôsobuje v prostredí! Starať sa o takéto dieťa – to je skúška ľudskosti a zároveň celoživotná záťaž!

   Akože 40 rokov sa starám o takéto dieča, a potom mi ho zoberiete a zabijete v nejakej sku.venej vojne! Čistý nacizmus! A ten vymysleli sionisti!

   Na Ukrajine prebieha výmena obyvateľstva – aby si Chazari mohli vybudovať Veľký Izrael!

 11. Jednoduchá

  …vďaka za infor. ,,,,,

Pridajte komentár

*