Prezident európskeho farmaceutického gigantu bol obvinený z falšovania covid pasu


Print Friendly, PDF & Email

Prezident európskeho farmaceutického gigantu bol obvinený z falšovania covid pasu

(Rhoda Wilson, Expose News) Španielska polícia vykonala vyšetrovanie odhaľujúce rozsiahlu sieť celebrít a „elít“, ktoré zaplatili peniaze za to, že ich mená boli podvodne zapísané do Národného imunizačného registra napriek tomu, že sa odmietli dať zaočkovať.

Jednou z takýchto „elít“ bol aj Jose Maria Fernandez Sousa-Faro, prezident európskeho farmaceutického gigantu PharmaMar.

Operácia Jenner

Celoeurópske vyšetrovanie bolo pomenované „Operácia Jenner“ po vedcovi Edwardovi Jennerovi, ktorý vyvinul prvú vakcínu a je považovaný za otca imunológie.

V rámci operácie Jenner bolo koncom januára 2022 v Barcelone a Madride zatknutých sedem ľudí. Údajne je do podvodov zapojených celkovo až 2 200 ľudí a vyšetrovanie pokračuje, pričom sa zhromažďujú ďalšie dôkazy predtým, ako sa mnohí z nich dostanú pred súd.

Vo februári portál EuroWeekly informoval, že mnohými oceneniami ovešaná španielska herečka Verónica Echegui bola vyšetrovaná za kúpu podvodného očkovacieho certifikátu (covid pasu) od zločineckého gangu, ktorého podvodné operácie sa začali v septembri 2021 a zostali aktívne až do januára 2022.

Podvod bol odhalený policajtom, ktorý sa zaoberal potláčaním extrémizmu na „temnom webe“.

Gang, ktorý sa infiltroval do španielskeho národného zdravotného systému, využíval „zasvätenú“ zdravotnú sestru. Zdravotná sestra a jej asistent zadávali údaje do španielskeho národného zdravotného systému, ktorý sa používa na vydávanie osvedčení o očkovaní.

Takto vydané osvedčenia boli teda „pravé“, no získali ich ľudia, ktorí vakcínu v skutočnosti nedostali.

Podľa denníka El Mundo závisel poplatok gangu od počtu dávok „vakcíny“ proti covidu, ktoré chceli ich zákazníci zaevidovať – či už jednu alebo viaceré.

Portál EuroWeekly však uviedol:

„Podľa polície, ktorá prípad vyšetruje, poplatok závisel aj od vášho sociálneho postavenia. Čím ste boli dôležitejšia osoba, tým vyššia bola aj cena.“

Skorší januárový článok denníka El Periodico vysvetlil dvojúrovňový systém poplatkov:

„Podvodná schéma objavená počas operácie Jenner mala podľa vyšetrovania dve rôzne sadzby. Na jednej strane „VIP“ alebo nóbl klienti, ako napríklad podnikateľ, pilot lietadla alebo rôzne postavy zo sveta šou biznisu, zaplatili tisíc eur za očkovací certifikát a covid pas…

Zbohom vysoký krvný tlak

Na druhej strane iná skupina klientov, niektorí spätí so svetovou kriminalitou, zaplatili za zaradenie do očkovacieho registra oveľa dostupnejších sadzbu, približne 250 eur.

Medzi touto skupinou ľudí bol známy Alunicero z Madridu (vykrádanie klenotníctiev a obchodov, vrážanie autami do výkladov), ďalší muž s minulosťou vrážd a osoba pokrstená ako kráľovná Coca, žena známa ako „The Tits“, spojená so skupinou Los Miami, momentálne v podmienke čakajúca na súdny proces za obchodovanie s drogami a pranie špinavých peňazí.

Podľa zdrojov z vyšetrovania zaplatil aj spevák Omar Montes tú lacnejšia sadzbu.“

Prezident farmaceutickej spoločnosti nedôveruje vakcínam?!

Najnovšou prominentnou osobnosťou, ktorá sa ocitla v škandáli, je prezident spoločnosti PharmaMar, Jose Maria Fernandez Sousa-Faro.

Ako potvrdili policajné zdroje, Fernández-Sousa je obvinený z toho, že zosnoval svoje očkovanie injekciou fyziologického roztoku namiesto „vakcíny“ proti Covid-19. Za pridanie svojho mena do španielskeho imunizačného registra mal zaplatiť tisíce eur, napísal Signs of the Times.

Fernández-Sousa je profesorom biochémie a PharmaMar založil v roku 1986. Vo farmaceutickom priemysle sa pohybuje už viac ako 35 rokov. Bol členom predstavenstiev spoločností Antibióticos, Penibérica, Pescanova a Cooper-Zeltia, medzi inými.

Spoločnosť, ktorú riadi, PharmaMar, je jednou z hlavných španielskych farmaceutických spoločností a vzišla z akvizície Zeltie v roku 2015. V roku 2021 dosiahla zisk 92,82 milióna eur a v prvom štvrťroku tohto roku zarobila 22 miliónov eur.

Okrem iných liekov PharmaMar predáva Aplidin pre pacientov s mnohopočetným myelómom. Tento liek sa teraz testuje v skúšobnej fáze a čaká na povolenie od ministerstva zdravotníctva, aby mohol liečiť aj pacientov s covidom.

Minulý rok v marci prezident PharmaMar v rozhovore pre El Español uistil, že trpel koronavírusom a že bol liečený liekom jeho spoločnosti „s pozitívnymi výsledkami“.

Ďalšie známe osobnosti, ktoré si kúpili falošný covid pas

Medzi známe španielske osoby, ktoré boli doteraz vyšetrované v rámci operácie Jenner, patria:

 • José María Fernández Sousa-Faro, prezident PharmaMar
 • Trinitario Casanova, jeden z najbohatších mužov v Španielsku
 • Kidd Keo, trapový spevák v angličtine a španielčine
 • Anier, rapový spevák
 • Jarfaiter, rapový spevák
 • Veronica Echegui, herečka
 • Bruno Gonzalez Cabrera, futbalista
 • Fabio Díez Steinaker, bývalý olympionik v plážovom volejbale
 • José Luis Zapater, alias Titín, bývalý boxer
 • Camilo Esquivel, uznávaný prestížny lekár

Záver

Sú aj u nás politici a iní prominenti, ktorí podvádzali rovnako ako v Španielsku a svoje očkovanie proti covidu sfalšovali?

Určite áno, no myslíme si, že väčšina našich vládnych politikov, ktorí o sebe tvrdia, že sú zaočkovaní, tak naozaj zaočkovaní sú. Slovensko totiž nikdy v minulosti nemalo sprostejšiu vládu a koaličných poslancov ako teraz a tak mnohí z nich sa reálne nechali opichať tými jedovatými sajratami.

Ak sa vám vidí, že riadne voľby sú ďaleko a referendum o predčasných voľbách neisté, aby nás zbavili tejto neschopnej vlády, tak zrejme ani nebudú potrebné. Stačí len chvíľu počkať a sen väčšiny národa možno dokonajú práve covidové vakcíny.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor článku: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pochybujem, že naši plagiátori sú, klamú!..neverím im ani slovo! Oni veľmi dobre vedia o čo tu išlo. Určite sa tam nájde zopár dementov, ale drvivá väčšina určite nie je, vrátane krásavice.

 2. Vyslovene debilizujúci článok, ktorý sa snaží legitimizovať covid pasy! Nasrať na covid pasy kreténi! Čo ma čo má zaujímať ich faľšovanie! Choďte s týmto doboha!

  Kedy začnete stíhať Mikasa za to, že kompetentne neoprávnene udelil poslancom – v nezákonnej podvodnej „covid najtýn“ mediálnej hystérii a karanténe – výnimku z nezákonnej karantény, aby mohli schváliť zmenu v ústave a zákon proti ľudským právam a slobodám „v mene boja proti covid najtýn“?!

  Tento článok si objednal Bill Gates? Remišová je opichaná „naozaj“ tiež? Naozaj – alebo len naoko! Akože ideme do septembra stíhať neopichancov, lebo s tým nejako vyjebali?! Keď niekto „ukradne“ potravinové lístky pod falošnou vlajkou – bude to „logický dôvod“ pre zavedenie prídelu cez digitálne peniaze?! Falšovanie covid pasov je TERAZ tá pravá zámienka na čipovanie ľudí?! Skúšane moju inteligenciu?! Mňa takýmito článkami URÁŽATE!!!

  • Cieľom článku nie je legitimizovať covid pasy, ale poukázať na pokryteckosť na najvyšších miestach. Mikasa si spravodlivosť a karma určite nájde. Myslíte, že dokáže každý deň pokojne spávať? Určite myslí len na to, kedy tento režim padne a polícia si príde aj pre neho. Napokon zistí, že mu tá hypotéka, o ktorú sa tak strachoval, keď sa upísal a slúžil diablovi, bude v base aj tak na nič.

  • Maros,samozrejme ze bude nasledovat Cipovanie,atd,otroctvo bude pokracovat,pokial Elity nedosiahnu svoje ciele a to transhumanism,Genocida a zobratie aj toho posledneho majetku,atd. co este „stado“(ako nas volaju) vlastni- nebudes nic vlastnit a budes stastny

 3. Inšpirácia – na margo vrážd pacientov v nemocniciach pomocou pľúcnej ventilácie za účelom nafúknutia smrtnosti na covid a získania peňazí pre nemocnice a lekárov a vytvorenie marketingu pre vakcíny „proti“ covid!
  https://nastub.cz/w/4e65bf33-d2d7-4daf-885f-8e771a0f3e23

  Neskutočná – a bude to časom kultová – scéna zo záverečnej časti britského krimi seriálu – ako správne intubovať sériového vraha žien, ktorý cielene spával so šéfkou polície – ktorá sa ho potom rozhodla namiesto usvedčenia rovno zlikvidovať – pomocou kolegýň, a v sebaobrane to vybavila jeho posledná zachránená obeť – pomocou PU montážnej peny! Toto si pozrite, scénu si vystrihnite a pošlite covid zmrdom a medicinálnej mafii v nemocniciach!
  Namiesto vešania a strieľania a hádzania do drvičiek kameňov – riešenie za pár eur! Už viem, čo si mám ešte pribaliť do emergentnej tašky pre prípad pobytu v nemocnici – namiesto šľahačky do kávy!
  Na straně zákona No Offence- S01E08-(krimi seriál 2015) CZ dab.avi
  https://ulozto.net/file/N8gjvG29ywFL/na-strane-zakona-no-offence-s01e08-krimi-serial-2015-cz-dab-avi#!ZJLkAmR2ZzAvMQuvZGExMwNjLJD5L0kTq3yMF2kSGwMgswD2ZD==

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,veď čo môže čakať človek od človeka-je to len vrodená primitívna súťaživosť v zvieraciom duchu….ja som sa už dávnejšie hackol a som na tom inak,než vy,,,,slobodomurárska pyramída má predsa jasné a zreteľné podlažia-úrovne,tak ako to má aj peklo podsvetia,,,,a na pyramíde je vševidiace oko-centrálny počítač ako najvyššia inteligencia,niečo ako boh a ten si vyberie z pomedzi ľudí-koho tu chce a koho nie,,,,inak,celá ľudská rasa stojí zahovno z môjho pohľadu,roboši sú spodina ľudskej rasy a potom to nasleduje cez parazitov a šmejdov až tam hore ku eliťákom snažiacich sa oku zapáčiť a dúfať,že,,,,o osude ľudstva je už dávnejšie rozhodnuté-všetko ide preč a bude nahradené novým druhom-z duší tých najlepších,ktorí uspeli pred zrakom oka,,,,nerobte si preto radšej žiadné zbytočné nádeje-je to osud a karma.

  • To je fajn že si nás prišiel spasiť mesiáš 🤣🤣🤣👍.

  • vo Vašom prípade zrejme aj lieky na hlavu.

   • Na dikusii badatela sa mi najviac lubi to ze (az na zopar jedincov) si tu ludia nenadavaju … Aj ked niekto niekedy napise nejaku blbost… Inteligentny clovek za iny nazor/postoj nikomu nenadava….. Dufam ze to tuna aj tak ostane…Dakujem

    • Cele Zle,zopar tych,ako jeden z Kosic,uz odisiel,dobry postreh

    • Cele zle,
     suhlasim, nadavky sem nepatria. No ja som ako bonus k tomu nenadavaniu pridal aj vykanie. Aj slusnymi slovami sa da dat cloveku najavo, ze by sa mal spamatovat. Ale na druhej strane take dobre vyp*č03a%ie mava tiez blahodarne ucinky na mozgovu kvoru.

 5. Kanadský lékař nezákonně aplikoval „kovid vakcíny“ stovkám kojenců ve věku šesti měsíců!
  https://tnc.news/2022/05/27/doctor-gave-covid-19-shot-to-hundreds-of-kids-as-young-as-six-months-old/
  Lékař z Toronta, který byl přistižen při nelegálním podávání „vakcín“ proti idiotismu ko*kovid a to nejméně 500 dětem ve věku šesti měsíců, nebude potrestán…
  „V současné době není v Kanadě schválena žádná vakcína Covid-19 pro děti mladší pěti let,“ uvedla mluvčí torontského ministerstva zdravotnictví Lenore Bromleyová a vysvětlila, že pokyny ontarijského ministerstva zdravotnictví jasně uvádějí, že děti mladší pěti let by neměly být očkovány.
  „S rostoucím Omicron variantou jsem byla čím dál nervóznější,“ řekla Samantha Greenová, jedna z vyděšených matek, která se prostě nemohla dočkat, až jejímu synovi v předškolním věku a dceři v batolecím věku píchnou injekci dříve, než to bude legálně povoleno.
  = A O TOM TO JE, ŠÍŘENÍ STRACHU A HISTERIE, VČETNĚ MASOVÉ PSYCHÓZY.. ZDE LÉKAŘ PODAL NEZÁKONNĚ STOVKY INJEKCÍ A NEBUDE NIKDY POTRESTÁN, STOVKY DOKRYPLENÝCH A ZMRZAČENÝCH DĚTÍ PŘICHÁZÍ…

  • CZkotas,akurat Castrov Syn Trudeau ,zmrazil, predavanie, transportaciu zbrani v Kanade,,takze si moze robit co hce a pokracovat v Genocide Kanadanov

 6. Trudeau zmrazí veškerý prodej ručních zbraní v Kanadě! Další loutka WEF a zrádce kanadského lidu, Trudeau, právě oznámil svůj záměr dokončit legislativu, která by zakázala prodej, převod a dovoz všech ručních zbraní v Kanadě. Po vzoru Hitlera, který prosadil přísná opatření proti zbraním předtím, než zahájil masakr milionů Židů, Trudeau zjevně plánuje odzbrojit občany Kanady předtím, než vláda rozpoutá zatýkání, popravy a zmizení těch, kteří nesouhlasí s vládní tyranií…
  https://www.brighteon.com/40eaee2b-be94-450d-97e4-1990b095ab9d

  Podle Trudeaua je každý, kdo nesouhlasí s jeho tyranií, z definice terorista a musí mu být zabaven majetek, jakmile bude Kanada díky nové legislativě plně odzbrojena, Trudeau se již nebude muset starat o schopnost občanů bránit se proti vládním eskadrám smrti a tajnému zatýkání…

  • Kanada uz ,tiez nakupila Guillotiny,budu brat majetky a ked dotycny nesuhlasi,tak pojde na preskolenie do tabora smrti,cize „reeducation Camps,“ak ho nepreskolia,tak mu odseknu hlavu,do konca roku 2025,okolo 10 Millionov Kanadanov zahynie,alebo ujde,co asi nebude mozne,tuna v USA,len 100 Millionov zostanr,do konca 2025,a vacsina Europskych krajin,populacia bude radikalne zredukovana,UK,na 15%,etc( deagle report,rockefeller foundation a ine sources. )

 7. Nacisti počas druhej svetovej vojny chceli vyhladiť všetky negermánske národy, vrátane Slovanov. Dnes, keď EU opäť ovládajú nacisti a elity Nemecka a USA, pokračujú vo svojom pochode smrti, ale už používajú očkovania a biologické zbrane ! Preto čím skôr preč z EU, resp. úplne ignorovať všetko, čo odtiaľ príde ohľadom očkovania, digitalizácie a pod. ! Oni nami pohŕdajú, oni nás nenávidia, oni nám prajú len SMIRŤ ! Na jeseň bude horúco a na jar budúci rok bude mať v EU smrťka žatvu !!! Pamätajte a nepodliehajte žiadnym nátlakom a vyhrážaniam, manipuláciám. Očkovaní budú bojovať o život, lebo na ceste je vírus zameraný na ich oslabený imunitný systém. Predpokladám, že plošné testovanie pomohlo nacistom aj vo výrobe genetického vírusu zameraného proti Slovanom…
  Znak beštie na ruku sa bude čoskoro rozdávať a vnucovať všetkým v EU !

  • „…nacisti a elity Nemecka…“ Pozor, pozor ich filozofia následovaná ráznymi činmi, dotiahnutými dôrazne do nejakého „zdarného (vysneného)“ konca učarovala kde komu!!

   Ani by ste možná neverili, možno v nejakých formách i vám a ani o tom vôbec netušíte… že nesiete prápor.

  • Včera som bola v meste a pozrela som parte. Všetky 3 vitríny plné smútočných oznámení. Ostala som veľmi smutná, keď som tam našla svoju bývalú kolegyňu – 50 ročnú, s ktorou som pracovala 20 rokov. Liečila sa pred rokmi na cievy a viem, že sa nechala 3 x napichať.. Je mi smutno z toho hazardu u ľudí, nezodpovednosti voči sebe samému – s fatálnymi následkami..

  • Draslik,dufam ,ze vies,ze tieto „elity“nacisty,atd. su Khazari,ako bol aj Hitler,etc. Tiez Rothschilds,vacsina ludi tomu tlaku podlahne,tie JEDY su v tych Vaccinach,ziadny „covid“ atd,nikdy neekzistoval

 8. A vy si myslíte,že mikas a spol a vláda na Slovensku bola ockovana? veľké guľové h.

 9. …naša vláda je dosť nemožná, no nie až natoľko, ,,aby škodila sama sebe“….
  …no ako sa hovorí ,,karma je zdarma“ a tá si nájde každého…..

 10. Keď tlačia na človeka inštitúcie,aby sa dal zaočkovať, čo má robiť? Prísť o prácu? No a kto si môže dovoliť dôverovať,alebo jednoducho zariskuje, dá 250eur,vôbec by som to dotyčnému nezazlieval. A či to bol politik, farár,alebo policajt,to mi je úplne fuk. A že vakcíny pôjdu namiesto do pleca,nenápadne na handru pohodenu na zemi,a ,, očkovany zahrá divadielko,ako ten vpichho zabolel ,,tak na tom by som sa aspoň z chuti zasmial.

Pridajte komentár

*