Prepisovanie planetárnej genetiky: Najdôležitejšie fakty o mRNA vakcínach na COVID


Print Friendly, PDF & Email

Prepisovanie planetárnej genetiky: Najdôležitejšie fakty o mRNA vakcínach na COVID

V roku 1994 dvaja kritici Agendy 21, programového dokumentu Organizácie spojených národov, napísali: „Hlavným rizikom vyvolaným dohovorom o biologickej diverzite je problém vlastníctva a kontroly nad biologickou diverzitou.

Hlavnou starosťou globálnych elít totiž nie je ochrana prirodzenej biodiverzity, ale chrániť farmaceutický priemysel a vznikajúci priemysel biotechnológií.“ (Zdroj: The Earth Brokers, Chattergee and Finger, str. 43)

O čo v skutočnosti ide korporáciám

Evolúcia a prírodný výber už nie sú v móde. V móde je genetická modifikácia.

Regulácia druhov prostredníctvom genetického inžinierstva prepíše prírodu a zároveň umožní dať si patentovať samotný život, vrátane ľudí.

Táto pomätená ideológia sa varí už roky, no len máloktorí na to prišli. Transhumanisti ju nazývajú Ľudia 2.0, technokrati Príroda 2.0.

Dochádza k prepisovaniu genetického kódu samotnej biosféry planéty. Konečným cieľom je pritom schopnosť ľubovoľne manipulovať, dať si patentovať a programovať biologické procesy všetkého života.

„V priebehu 50 rokov by sme mohli mať viac foriem života vynájdených v laboratóriu, nežsme ich kedy poznali v prírode.“ – Fidelity Investments

Tu si môžete pozrieť k tejto téme zaujímavé video (v angličtine):

Globalisti plánujú masovo meniť genetiku celej planéty

V roku 2007 Tom Knight, profesor Laboratória umelej inteligencie na MIT, povedal: „Genetický kód je starý 3,6 miliárd rokov. Je načase ho prepísať.“

Teraz Knightova spoločnosť syntetickej biológie s názvom Ginkgo Bioworks využíva technológiu syntetickej biológie na vývoj vakcín na COVID.

Do syntetickej biológie nalial milióny dolárov aj Bill Gates. Ako v roku 2007 uviedol týždenník Newsweek: „Kalifornská univerzita v Berkeley prijala od Billa Gatesa 42 miliónov dolárov na vytvorenie živých mikrotovární…“

Genetik Craig Venter je priekopník v odbore syntetickej biológie. V roku 2010 oslavovali médiá úspech jeho tímu vo vytvorení „prvých nových druhov na našej planéte, ktorých rodičom je počítač.

Zakladateľ Googlu Larry Page sa s Craigom stretol v Kalifornii v roku 2010 na miliardárskom mítingu Edge. Prítomní boli aj predstavitelia Ministerstva zahraničných vecí, Bill Gates, Anne Wojcicki (riaditeľka YouTube), Bill Joy a desiatky generálnych riaditeľov ďalších technologických firiem a vedcov.

Miliardárske mítingy Edge preberali budúcnosť genetického inžinierstva, biopočítačov a rekonštrukcie ľudstva v ére transhumanizmu.

Fyzik Freeman Dyson opísal jednotlivcov, vedúcich túto skupinu, ako vybavených božskou mocou vytvárať na Zemi úplne nové druhy v „Novom zázračnom veku“.

Opisuje ich ako:

 „… nová generáciu umelcov, píšucich genómy rovnako plynulo ako Blake s Byronom písali verše, by mohla vytvoriť hojnosť nových kvetov a ovocia a stromov a vtákov pre obohatenie ekológie našej planéty.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Patentovanie si života

Syntetické inžinierstvo rastlinného a živočíšneho života umožnilo korporáciám patentovať si genetický kód a mať z neho zisk.

Keďže syntetická biológia je iná technika než staršia technológia genetického inžinierstva, najvyšší súd v roku 2013 rozhodol, že syntetickú DNA je možné patentovať, pretože nie je „produktom prírody“.

Sudca Clarence Thomas napísal: „… laboratórny technik pri výrobe cDNA nepochybne vytvára niečo nové. cDNA si ponecháva v prírode sa vyskytujúce exóny DNA, ale od DNA, z ktorej bola odvodená, sa líši.

V dôsledku toho cDNA nie je „produktom prírody“ a v zmysle §101 sa dá patentovať, okrem prípadov, keď veľmi krátke série DNA nemusia mať žiadne medziľahlé intróny, ktoré by pri vytváraní cDNA bolo treba odstraňovať.“

“ Potraviny 2.0”

Ingrediencie syntetickej biológie už potichu vstúpili do nášho zásobovania potravinami.

Časopis Nature v roku 2014 uviedol:

 „Tento rok firma Evolva uvedie produkt, ktorý bol vytvorený z geneticky modifikovaného droždia, meniaceho cukry na vanilín. Bude prvou veľkou potravinovou prísadou syntetickej biológie, ktorá dorazí do supermarketov.“

Odvtedy boli vyvinuté ďalšie syntetické potraviny. Syntetická biológia vytvorila burgery, vajcia a garnáty rastlinného pôvodu.

Časopis Forbes píše:

„S nástupom syntetickej biológie by ľahké čítanie, písanie a editovanie DNA mohlo otvoriť úplne nový svet originálnych bielkovín so zlepšenými výživnými, chuťovými, pachovými a materiálnymi vlastnosťami.“

Ľudstvo rekonštruované novými vakcínami

Noviny The New York Times v roku 2015 oznámili vývoj vakcinačnej technológie zvanej „imunoprofylaxia prenosom génov“.

Ako noviny uviedli, testy vakcíny so syntetickou DNA na zvieratách v podstate zvieratá rekonštruujú tak, aby odolávali chorobe.“

Ďalej sa v novinách písalo:

„Vyhliadka na geneticky upravených ľudí, ktorí by vzdorovali infekčným chorobám, môže medzi pacientmi vzbudzovať obavy.“

V dôsledku pandémie COVID sú teraz ľudské bytosti pripravené ku genetickému pozmeneniu prostredníctvom vakcinačnej technológie mRNA, vychádzajúcej zo syntetickej biológie.

Ako je uvedené, Billom Gatesom financovaní syntetickí biológovia sú presvedčení, že „samozhlukujúcimi sa nanočasticami“, ktoré budú vpichnuté do vášho tela, si vedia počínať „lepšie než príroda“.

Pri všetkej úcte k prírode sú syntetickí biológovia presvedčení, že si vedia počínať lepšie.

S použitím počítačov navrhujú nové, samozhlukujúce sa bielkovinové nanočastice, prekladané vírusovými proteínmi, zvanými antigény a tieto ježaté častice majú byť jadrom vakcíny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2020-12-31-physician-vouches-for-moderna-vaccine-that-almost-took-his-life.html#
  Lekár v Bostone (USA) skoro zomrel po prijatí vakcíny od firmy Moderna, dostal obrovskú alergickú reakciu, temer ho museli intubovať.

 2. Naše DNA je program formy a funkcie – celú mustru-„kostru“ fyzickej-telesnej existencie potom vytvárajú miliardy fasciálnych vlákien! O tomto sa v škole – ani na anatómii lekári neučia! Kosti, lebka, všetko zdanlivo pevné a nemenné – je pretkané fasciami – zvláštnou hmotou tvorenou väčšinou vodou, napriek tomu extrémne pevnou, plastickou a PROGRAMOVATEĽNOU! S fasciálnym systémom priamo súvisí psychosomatika, fascie sú náhradným neurologickým systémom. Vďaka takto plastickej organizácii nášho tela je možné vyrovnávať a tvarovať kosti – ájurvéda pozná význam olejových masáží na zmäknutie – plasticitu kostí – olej-tuk je súčasťou bunečných membrán, takže buňky dokážu pod rukami maséra dopraviť olej tam kam treba.

  Keďže sa redakcia Badateľa venovala téme nápravy zraku bez dioptrií a operácie – dávam do pozornosti krátke video s ruským lekárom /či iiečitelom/, ktorý vysvetľuje vznik kataraktov poruchou napätia vo väzivovom a teda aj fasciálnom systéme oka, a že teda oční lekári nás „nemnóžko“ klamú a operáciou – odstránením fascií v šošovke nám nezvratne poškodia oko, čo má dôsledok na ostatné štruktúry oka – taktiež prepojené fasciami. Tento človek radí, že jediným normálnym spôsobom, ako sa zbaviť šedého zákalu, je rozvlolnenie – uvoľnenie napätia v oku. Ku tomuto poznámka – gymnastika oka nie je automaticky tá prospešná, pretože pôvod kŕča v oku môže byť v úplne inom mieste tela, alebo vo vnútorných orgánoch. Aj kŕč v nohe treba nechať uvoľniť a nie sa ho pokúšať odstrániť gymnastikou! Z ruského zdroja – šedý zákal sa dá uvoľniť kvapkaním ricínového oleja do oka a natieraním okolia oka, avšak kontraindikáciou je zelený zákal – glaukóm, pretože porucha očného nervu ovplyvňuje tlak v oku a naopak – čo je v teoretickej polohe. Bežný spôsob ľudovej liečby rozvoľnenia kataraktov je kvapkanie zriedeného medu – postupne hustejšieho roztoku. Hrozienkový olej. Palming – prikladanie trením zohriatych dlaní na oči v uvoľnenej polohe. Spánok s olejovými-medovými obkladmi na viečkach. Detox pečene – pôst.

  Keďže fasciálny systém oka je prepojený s nervový systémom a psychosomatickým systémom a OKO JE OKNO DO DUŠE“ – duševný stav – hnev, zlosť, smútok, rezignácia, šťastie, radosť, smrť-vyhasnutie – to všetko sa premieta do napätia fasciálneho systému oka. Oči sú zároveň prepojené s pečeňou, takže intoxikácia pečene ovplyvní kvalitu zraku, a keďže hnev ovplyvňuje pečeň – hnev ovplyvňuje aj videnie – známy výraz „vlčia tma – zo zúrivosti, zatmelo sa mu pred očami, nechcel to vidieť“ a pod.

  https://ulozto.net/file/vHS4jefR7o5M/01-tajomstvo-sedeho-zakalu-porucha-fascialneho-systemu-oka-mp4

  V tomto videu je detailne vidieť kvalitu fasciálneho systému a neskutočnú PROGRAMOVÚ plasticitu – všimnite si, ako vlákno kolmé na iné vlákno dokáže po tomto vlákne putovať.
  https://ulozto.net/file/5Uxe5T6bNNOK/fascia-explained-magnifyed-25x-ft-magazine-mp4

  Tento materiál je dôležitý pre vnútornú predstavivosť – ako sa vedieť pozrieť do vnútra vlastného tela pre prípad vizualizácie pri sebaliečení. Fascie sú náš vnútorný NET! Čiže – sme geniálnym výtvorom Stvoriteľa! Len o tom vieme málo, pretože nechcú, aby sme o tom vedeli vôbec! Takže žiadne zasahovanie do našej jedinečnej DNA!!!

  • Pán Maroš, neskutočne dobre ste to napísali ohľadne očí. Ja som mala pred pár rokmi problém s očami, preštudovala som čo o tom hovorí ajurvéda, TČM. Chodí mi newsletter od Dr Sam Berne…nejdem to ďalej rozoberať. Veru palming je veľmi dôležitý.

  • Ľubomír

   V suvislosti s ocami je zaujimava irisdiagnostika. Kto ma zaujem staci hladat.

  • Definitiva

   Okrem iných civilizačných diagnóz som mal diagnostikovaný šedý zákal, aj som ho vnímal, o pár rokov začiatočný zelený zákal. Potom prišli iné diagnózy a zmena stravovacích návykov podľa zásad MAKROBIOTIKY. Všetky nálezy mám v lekárskych záznamoch, pre neveriacich dám súhlas na nahliadnutie.
   Po začatí makrobiotiky sa mi objektívne každý mesiac zlepšoval môj zdravotný stav. U lekára som nebol už veľa rokov konštatujem, že po rokoch makrobiotiky sa organizmus sám liečil z jednej diagnózy za druhou. Po šedom zákale ani vidu, zelený mi už nikto nestihol vyšetriť. Doktori priznávajú, že šedý zákal je spôsobený usadeninami charakteru sacharidov, podobne aj starecké chronické nervové ochorenia… V starobe ich telo nevie upratať a šup s nimi do šedého zákalu a na nervové spoje.

   Všetky lekárske diagnózy sú diagnózami príznakov a nie diagnózami príčiny. Príznaky sa liečiť nedajú, dajú sa len potláčať tzv. liekmi.
   Príčina choroby sa dá odstrániť, makrobiotikou, ktorá v organizme navodí stavy podporujúce samo liečenie.
   Telo má samo liečiace schopnosti prakticky pri každej tzv. chorobe.
   Doktor má len schopnosti farmaceutického dílera a k tomu je celý život školený.

   Osobná skúsenosť podporená odbornou verejnosťou je tým najvyšším a nevyvrátiteľným dôkazom. Odborná verejnosť nie je tá, čo má vedomosti zo školy a tituly pred a za menom.
   Je rozdiel medzi veriť, myslieť si, dúfať… a medzi vedieť, poznať.

   Dnešná veda je o viere, vedci tvrdia, že 50 % toho vedia a 50 % toho nevedia, ale žiaľ nevedia pomenovať, ktorá polovica je pravdou, faktom a ktorá nie. Základné fyzikálne veličiny sú energia, miera a informácia, ostatné sú odvodené. Zem sa rozpína, dokázané NASA a škola učí, že kontinenty sa vzďaľujú plávaním po jadre a nie rozpínaním Zeme v dôsledku jadrovej reakcie. Že jadro Zeme je tekuté, železné a za 4 mld. rokov nevychladlo, veda neuznáva, že jadro Zeme je jadrová reakcia, ako na Slnku a že Zem sa zväčšuje tlakom jadrových procesov. Že život sa vyvíja z prapolievky podľa Darwina /dôkazy dodnes nie sú/ a nie stvorením podľa biblie. Jezuiti sú strojcami vývojovej Darwinovej teórie, Darwin je len obdoba Gréty, hlásna trúba, nehodný svojho strýka, skutočného vedca. Jezuiti podporujú pápeža a Boha a kážu stvorenie v rozpore s bibliou, šialenstvo. Mimozemské civilizácie a vyššia inteligencia sú tabu.

   Kovid je celosvetová psychologická operácie, ktorá s vedou a poznaním nemá nič spoločné, slúži na vyvolanie strachu zo smrti.
   Čaká nás SUPERKRíZA a všetky procesy slúžia len tomuto cieľu. Všetky procesy degradácie spoločnosti, autogenocídy bieleho človeka, bežia len v Európe a USA, v ostatnom svete život funguje normálne. Superkríza je agendou elít na zotročenie Európy a USA, na zničenie bieleho človeka, ktorého gény sú jedinou prekážkou na ovládnutie sveta. Preto migrácia a islam, LGBTI, elektromnizácia života…
   Kto chce vedieť, ten sa musí celý život a každý deň vzdelávať, hľadať fakty medzi miliónmi iných informácií, lebo ani štát, ani škola nesmie ľuďom hovoriť pravdu. Ľudstvo žije v 5000 ročnom podvode a klamstve, vid. Slovania tu prišli v 5. stor. a vyhnali Nemcov, archeológia a genetika tvrdia, že sme tu od skončenia doby ľadovej, Maďari nám ukradli slovenské dejiny a my sa k nim nehlásime a začali s tým len pred pár sto rokmi…

   Kushi, Makrobiotikou ke skutčnému zdraví
   Campbell, Čínska štúdia
   To sú páni vedci, ktorých veda je overená milión krát praxou.

   Ak budete mať v živote akékoľvek zdravotné problémy, spomeňte si na MAKROBIOTIKU, chorých lieči a u zdravých pôsobí preventívne.
   Liečba trvá roky, ale u chronických zomierajúcich ľudí už nie je čas na liečbu.
   Nutnosťou je aj vytrvalostný šport, min. 1 x týždenne po dobu 1 hod., podľa veku a kondície, začať sa dá v každom veku, u srdciarov je tréning nutný, paličky do ruky a rýchla chôdza do kopca.
   PS: Moja mama má vyše 90 rokov, vždy chodila ku doktorom, vždy si kúpila lieky a nikdy ich nebrala. Odmietla aj makrobiotiku, jej strava je doslova extrémne škodlivá, supermarketová, bez vlákniny, minerálov a vitamínov. Zdravie ju donútilo ku hladovej diéte a dožila sa komplet dvojstranových laboratórnych výsledkov, husto riadkovaných a všetky parametre mala v norme, čo za mladších čias nikdy nemala. Má slabé srdce, obvodná ju poslala za špecialistom na ľudské múmie a ten ju privítal komentárom: Čo tu chcete, čo mám s vami robiť? Roky ste tu neboli. Roky návštev u špecialistu by ju vyliečili? Takže ďalšie roky tam nepôjde. Srdce má slabé, vie si nakúpiť a hore schodmi vylezie.
   Chcem tým upozorniť na nutnosť cvičiť si srdce celý život, pohybom, športom, rýchla chôdza s paličkami do kopca robí zázraky. Orgány, srdce, svaly, kosti, mozog, ktoré nie sú používané, atrofujú, slabnú, zmenšujú sa, až prestanú fungovať.
   Uznávam behanie a plávanie, jediné všestranné športy.
   Žiadne náradie, ktoré človek vymyslel na to, aby sa nemusel fyzicky namáhať, neplní potrebu tela, cvičiť srdce. Ani bicykel. Zdravé telo musí byť fyzicky namáhané, všetky cvičebné pomôcky na uľahčenie cvičenia sú idiocia, cvičenie musí mať charakter vytrvalostného športu.

   Prajem všetkým veľa sedliackeho rozumu v Novom roku.

   • V novom roku 7529 sme od 23. septembra 2020…

    Keďže nie je jedno, od koho je aká kniha – „Kushi, Makrobiotikou ke skutčnému zdraví“ – zatiaľ zrejme v elektronickej podobe na úložisku nie je. ???

    „Avšak bojovat se škodlivými návyky je zbytečné.

    Pamatujete si odpověď na hádanku strážce ? Získáte svobodu,
    když ukončíte svou bitvu. Osvobodit se z vlivu destruktivního
    kyvadla můžete jen jediným způsobem: přeorientovat se na
    jiné kyvadlo, konstruktivnější. Jestliže jste dříve živili kyvadla
    alkoholu a tabákového kouře, vaše pozornost směřovala
    na jejich stranu. Nyní svou pozornost musíte zaměřit na něco
    jiného, například na své zdraví. Myšlenky musí zcela
    naplňovat záměr, jak si zlepšit fyzickou kondici, zvýšit životní
    tonus, očistit organismus a zbavit jej škodlivin, které se
    91v něm za dlouhou dobu usadily. Ne silou vůle, ale změnou
    zaměření pozornosti – jen tak můžete zpřetrhat pouta
    s kyvadlem, které vás ovládá.
    Problémy s alkoholem mívají horníci a chirurgové, protože jejich
    práce je těžká, ale také lékaři, kteří léčí drogově závislé. Proč ?
    Protože jejich pozornost se točí kolem drogového kyvadla. Alkoholici
    ani narkomani nejsou vůbec nemocní, a proto je nelze vyléčit. Jejich
    vědomí ovládá destruktivní kyvadlo, tudíž se nemusí léčit, ale
    potřebují se vymanit z vlivu kyvadla.
    Drogovou a alkoholovou závislost lékaři označují jako nemoc.
    Úkol většiny z nich však nespočívá v tom, aby člověka vyléčili, ale
    aby ho léčili. Cítíte ten rozdíl ? Drogová závislost a alkoholismus
    nepředstavují chorobu. Pokud by tomu tak bylo, všichni lidé by byli
    nemocní a museli by se léčit v nemocnici. Mnohem větší závislost
    vyvolávají syntetické potraviny. Není problém zanechat kouření, ale
    zkuste přestat jíst mrtvou stravu, na niž jste si zvykli od dětství,
    a nahraďte ji živou. To je mnohem obtížnější.
    Další málo známou skutečností je způsob, jak si zlepšit zrak.
    Miliony lidí, kteří nosí brýle, nevědí, že špatný zrak je možné
    napravit, a tak se brýlí zbavit. Na lékařských fakultách dosud
    přednášejí zastaralou koncepci Hermana Helmholtze 17 : oční svaly
    stlačují čočku, a tím se mění její ohnisková vzdálenost. Jinými slovy,
    na základě akomodace čočky se uskutečňuje zaostřování.
    Druhé, modernější a pravděpodobnější pojetí patří americkému
    očnímu specialistovi doktoru Williamu Batesovi: svaly nestlačují
    a neroztahují oční čočku, ale celé oko, tudíž mění ohniskovou
    vzdálenost celé oční bulvy, a tak se společně s čočkou výrazně
    podílejí na správném zaostřování. To už je podstatně jiný přístup
    k problému špatného vidění.
    Zhoršení zraku obvykle způsobují přetížení, napětí a stres. Jejich
    vlivem oční svaly ochabnou nebo se reflexně napnou a křečovitě
    stáhnou. Oko ztrácí schopnost akomodace, v jejímž důsledku vzniká
    krátkozrakost nebo dalekozrakost. Oči se určitým způsobem podobají
    páteři, která se vlivem stejných příčin, a tedy nerovnoměrné zátěže
    a stresů, deformuje a bolí.
    Jestliže začneme nosit brýle, oční svaly zcela atrofují, protože
    17 Herman von Helmholtz (1821-94), německý lékař, fyziolog, ma-
    tematik, fyzik, meteorolog a filozof, se věnoval kromě jiného také
    fyziologii smyslů. Publikoval Rukověť fyziologické optiky (Handbuch
    der Physiologischen Optic), jež shrnuje jeho teorie o prostorovém a
    barevném vidění – pozn. překl.
    92všechnu činnost za ně udělají dioptrická skla, a jak se nám zrak bude
    zhoršovat, budeme brýle postupně měnit za stále silnější.
    Zlepšení zraku můžeme dosáhnout pomocí speciální metody.
    Základem jsou jednoduchá cvičení, při nichž se některé svaly
    uvolňují a jiné posilují. Batesovu metodu můžeme nají na internetu.
    V současné době existuje řada modifikací, ale základní prvky mají
    společné.
    Proč tyto informace nejsou všeobecně známé ?
    Protože
    každoroční zisk z prodeje brýlí ve světě představuje více než 950
    miliard korun. To přece podnikatelé nemohou dovolit !
    Ještě jeden údaj, o němž se příliš neví. Glutamát sodný působí
    toxicky na oční sítnici a poškozuje ji.
    Uvedená chemická přísada má velmi příjemnou chuť. Začala
    se vyrábět poměrně nedávno, ale v současné době se nachází
    prakticky ve všech potravinách rychlého stravování, například
    v majonézách, omáčkách nebo ve všech chutných křupkách. Pokud
    nechceme ztratit zrak, nesmíme jíst potraviny, kde se vyskytuje.
    Proč nejsme dostatečně informováni o tom, že je glutamát škodlivý,
    a proč mají výrobky, které jej obsahují, tak velkou reklamu ? Opět
    rozhoduje, na čem se dají vydělat peníze. Než se vypravíme
    do supermarketu, měli bychom si rozmyslet, čí zájmy hodláme
    podporovat. Jak se říká v jednom přísloví: když ptáčka chytají, pěkně
    mu zpívají.“
    https://ulozto.net/file/30fiTYYzZVUo/leceni-zeland-vadim-cs-ovlivnovani-reality-11-osvobozujeme-vnimani-docx

    • Ja len, že všimnite si, že nedeliteľnou súčasťou podnikania-živnosti očných lekárov je aj predaj okuliarov. A dohadzovanie očných operácií. A bude asi aj o 100 rokov. He – ľudia si kupujú „brýle“ na čítanie, a potom čítajú všetko iné /ak vôbec/, len nie to, čo by mali. Pozerajú sa, ale nevidia.

     Na tento svet som prišiel už ako dieťa „rozhľadený“, ale dospeláci sa to snažili vo mne zabiť. Matka ma násilne nútila jesť chlieb, ktorý som inštinktívne odmietal – moja intuitívna stava bola makrobiotická – zvlášť ovocie, zvlášť mäso. Aj za cenu faciek. Potom som chlieb začal jesť z núdze ako nezamestnaný – lebo z kila múky a domáceho chleba a nápoja sa dalo prežiť 2 dni. Prieskumák keď chce prežiť – musí vedieť vydržať. Ako faraónov rachitický robotník – o pive a chlebe. Potom prišli problémy – 42-chromozómová GMO pšenica urobí svoje. Potom prišla cukrovka. Dnes chlieb do huby NEDÁM! A to, že ho do huby dávať nesmiem som vedel už zo scenára, keď som prichádzal na tento svet! Potom vo mne zadusili tieto vedomosti. He – sa hovorí, že starí ľudia sú ako malé deti! Úplne súhlasím! Starí ľudia v sebe – ako kto – časo oslobodzujú svoje vedomosti! Asi preto, že systém upriamuje pozornosť na mladých. A preto ich treba – starých múdrych – eliminovať – izolovať! Rebélia starešinov je pre systém tisíc krát nebezpečnejšia ako rebélia mladých infantilov! To nie je paranoja – to je eliminačný plán!

     Moja Reč – Dieťa vo mne + Zverina – YouTube
     [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=15Sw1-5Gf-w%5D https://www.youtube.com/watch?v=15Sw1-5Gf-w
     Tretí singel z albumu „Dobrí Chlapci 3“ na feate Zverina, o beat sa postaral Jozef Engerer. Album vychádza 6.5 viac informacií na https://www.facebook.com/mo

     • Keďže na Slovensku je dlhodobo 60% rodín – a po lockdownoch to bude viac – pod hranicou chudoby – spomeniem ďalší humus „na prežitie“ – domáce cestoviny – halušky z múky, ošálené omáčkou, v ktorej nesmie chýbať polievková kocka s glutamátom sodným – aby to malo aspoň akú takú chuť – ale toto vás dlhodobo ZABIJE! Zvlášť deti! S týmto treba niečo začať robiť!

    • Ja neskoro zobudená som prečítala knihu Dr. Batesa v angl. – je tam veľa múdreho. Ja som si tiež polepšila zrak natural. medicínou. Neskutočne dobrý ohľadne očí je napr. Dr. Sam Berne – má svoju web stránku, videa na youtube… Aj dnes mi od neho nabehol newsletter s videom, s podcastom.

   • Děkuji pěkně za Vaše zkušenosti a přeji Šťastný nový rok

    • Aj ja prajem redakcii Bádateľa všetko najlepšie do Nového roku a prejavujem im veľkú vďaku, že nám tieto články prekladá.
     Takisto všetkým prispievateľom (čo sem píšeme) len to najlepšie do Nového roku, veľa zdravia, síl atď.

  • Dakujem za nove informacie?

 3. MOTTO: „Predstavivosť je spôsob, ako si zachovať nádej!“

 4. https://zemavek.sk/niektori-z-cirkvi-kolaborovali-s-stb-dnes-kolaboruju-s-farmaloby/
  Niektorí z cirkvi kolaborovali s ŠtB, dnes kolaborujú s farmaloby

 5. čo chcú elity dosiahnuť globálnou vakcináciou ľudstva ? – zníženie populácie a tu je plán, ako by to malo vyzerať do roku 2025:
  https://www.deagel.com/forecast

  • ale veď na stránke šúkl.sk v odstavci – ako funguje vakcína sa píše:
   „Rovnako mechanizmus mRNA nedokáže meniť DNA či inak zasiahnuť do genetickej informácie človeka. mRNA z vakcíny nezostáva v ľudskom tele, ale po krátkom čase sa rozpadne.“
   o.i. v odstavci – dokumenty o vakcíne sa píše:
   „Súhrn charakteristických informácií o lieku (SPC) a Písomná informácia pre používateľa (PIL/ príbalový leták) sú nateraz dostupné na stránke Európskej liekovej agentúry“ .. lenže link na leták pre používateľa je PAGE NOT FOUND !! https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/media/tlacove-spravy/europska-liekova-agentura-odporucila-registraciu-prvej-vakciny-proti-covid-19?page_id=5496
   ale v sekcii Comirnaty dokumenty nájdete v pdf preklad príbal.letáku
   cit.:

   jeden zo zriedkavých vedľajších účinkov: môžu postihovať najviac 1 z 1 000 ľudí
   – dočasné jednostranné ochrnutie tváre.

   1. Čo je Comirnaty a na čo sa používa
   Comirnaty je očkovacia látka používaná na prevenciu ochorenia COVID-19 spôsobeného vírusom SARS-CoV-2.

   Comirnaty sa podáva dospelým a dospievajúcim vo veku od 16 rokov a starším.
   Táto očkovacia látka spôsobuje, že imunitný systém (prirodzená ochrana tela) vytvára protilátky a krvinky, ktoré pôsobia proti vírusu a tak chráni pred COVID-19.
   Keďže očkovacia látka Comirnaty neobsahuje vírus na tvorbu imunity, nemôže u vás spôsobiť ochorenie COVID-19.“

 6. Zial v dnesnom svete vo vede nie su urcene pravidla a tak o tom, ci niekto bude presadzovat geneticke manipulacie rozhoduju iba peniaze. Bohati si robia co sa im zapaci a nema ich co / kto zastavit, kedze neexistuje ziadny urad na kontrolu vyskumu. Takze ked si primitiv ako Bill alebo iny zmysli ze bude robit gmo exprerimenty tak mu v tom nikto nezabrani. Podla planu elit ktori stoja aj za korona terorom budu z novych gmo plodin produkovane potraviny v labakoch pre bezne obyvatelstvo a realne potraviny zo zvierat a vsetku rastlinnu prirodnu stravu bude k dispozicii iba pre elitu. K tomu to zial speje.

 7. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/31/wake-up-lockdowns-are-designed-to-last-forever.aspx
  Wake Up: Lockdowns Are Designed to Last Forever
  Zobuďte sa: Lockdowny (uzatvorenia) sú navrhnuté aby trvali večne.

 8. Ján Lakota

  „V dôsledku pandémie COVID sú teraz ľudské bytosti pripravené ku genetickému pozmeneniu prostredníctvom vakcinačnej technológie mRNA, vychádzajúcej zo syntetickej biológie.“
  Prosím Vás, pozná niekto z Vás mechanizmus takejto reakcie na molekulárnej úrovni?

  • Aj toto video toto odhaľuje, presne vysvetľuje:
   https://banned.video/watch?id=5fee55015b1d5820e13859a3
   2021: Alien Injection Takes Over Every Cell In Your Body
   2021: Votrelecká (cudzia) injekcia prevezme každú bunku vo vašom tele.

   • V tomto videu je uvedené, že ľudia čo pred dvoma týždňami prijali vakcínu proti Covidu-19 dnes sú Covid pozitívny.
    Je tu uvedené, že už rodičia Billa Gatesa pracovali na depopulácii ľudí.

    • Jean … nerozumiem ako môžu byť po vakcíne covid pozit,, keď v príbalovom letáku je napísané: „Keďže očkovacia látka Comirnaty neobsahuje vírus na tvorbu imunity, nemôže u vás spôsobiť ochorenie COVID-19.“

     stránka šúkl.sk „comirnaty dokumenty“

   • Ján Lakota

    Toto video neodhaľuje vôbec nič. Ja som sa nepýtal na počítačovú grafiku, ja sa spytujem na mechanizmus účinku na molekulárnej úrovni. Teda kroky, stupne po ktorých „overwhelm“ postupne prebieha.

    • LAKOTA – a ty si „kto“ – že sa tu domáhaš takýmto arogantným panovačným spôsobom informácií, ktoré keby si nebol NÁS SKÚŠAJÚCI TROLL – si si mohol nájsť aj sám! Toto poznám – trollská klasika – otázky typu – odkiaľ to máte, dokážte to a pod. Nás tu láskavo NEZAMESTNÁVAJ! Nomen omen lakota! Svoje molekuly si prehraj cez zuby! Aj tak o tom vieš hovno! A aj tak je to všetko – ako to funguje – len teoretický počítačový model! Šňupni si trochu formaldehydu a ja ti zaručujem, že tvoja DNA pôjde do mutácie! Ešte zo školy-hnojariny viem, že z 3 tisíc umelo vyvolaných mutácií je len jedna tzv. pozitívna, čím sa myslí aspoň tá nedeštruktívna!
     https://duckduckgo.com/?q=nano+vaccine+technology&atb=v236-1&ia=web

     „Hannah Fry je matematička, pro kterou se krása údajů skrývá v řadě vzorků, jež v nich nacházíme. Ve funkci hi-tech guru nám tato mladá žena pomůže pochopit, co to vlastně údaj je, jak se k němu můžeme dostat, jak jej můžeme skladovat, sdílet a interpretovat. V aktuální epizodě se seznámíme s inženýry datové epochy, o kterých většina z nás dosud vůbec neslyšela, přestože právě jim můžeme vděčit za technologickou a filozofickou revoluci. Naše expertka zjistí, jakou roli hrají data v moderním světě, v němž žijeme, a jak ovlivňují vztah člověka a elektronických zařízení, jež má k dispozici.“
     https://www.freefilm.to/film/uzasna-veda–fakta

     A z podstaty veci – celá korpuskulárna fyzika častíc a tým aj fyzikálna chémia a jej priestorová modely s fazuľkami a hráškami na špáratkách je postavená na hlavu a onedlho ju zlikviduje paradigma výhradne vlnovej fyziky!

     • Ešte dodám, že ak tu fičí mainstream na propagácii tej úžasnej mRNA vakcíny- pomali na Nobelovku – a nikoho nezaujíma, ako to funguje – veď na to mám vedcov – že, sú tu predsa „úžasné“ chemicko-fizikálno-matematické IT „mozgy“ – ako Mistrík, ktorý aj na kovide ryžuje ako prasa, tak nech ťa ohúri tým, ako to funguje – on!

    • Skúmanie týchto procesov len na molekulárnej úrovni je doba kamenná….Maroš vďaka za Tvoju super odpoveďˇ Lakotovi ???

  • http://www.prvnizpravy.cz – První zprávy
   [Prehľadávať doménu http://www.www.prvnizpravy.cz] http://www.www.prvnizpravy.cz
   Ruské zdroje FSB potvrzují, že některé vakcíny Covid-19, které jsou nyní prosazovány, obsahují mikroči… Pokud lékaři nebudou poslouchat rozkazy, ztratí lékařský průkaz. Objednávky pocházejí od lékařských…

 9. c24.cz/en/-/tisice-zamestnancu-nejvetsi-mnichovske-kliniky-odmitlo-ockovani?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Tisíce zaměstnanců největší mnichovské kliniky odmítlo očkování

 10. O tom víš?
  Zeman zachránil Slovensko a celou EU tím, že podpořil VETO Maďarska a Polska na rozpočet EU.
  Pan Danko má tentokrát mimořádně pravdu. Paní komisařka Jourová a s ní celá Evropská komise musela ustoupit a dohodnout se na „tzv. kompromisu“ . Dnes se Matovič chválil, že vyjednal v Bruselu balík peněz pro Slovensko. Vyjednal …….. !Nebýt Zemana, tak bychom ( taky Česko, Maďarsko i Polsko) dostali peníze jen pod podmínkou, že přijmeme migranty a všechna ta nová nesmyslná „Genderová“ pohlaví, atd. Slovenská „reprezentace“ jen potichu čekala, jak to dopadne.
  Zajímavé je, že se o tom v česku nikde oficiálně nemluví a nepíše. ani v TV a p. Nora Fridrichová, jindy ukecaná, která všechno ví teď mlčí!! U nás o tom měl tiskovku už včera i Robert Fico. Poláci a Maďaři vyhráli s podporou Miloše Zemana!

  https://www.youtube.com/watch?v=vwlsf2FT6Co

 11. Nejhorsi bude kdyz jiz nebudeme moci verit tem nejblizsim jak nas varuje Bible Svata!!!

  Pres YOUTUBE poslouchejte Zjeveni Sv. Jana at viute kde se nachazime a co jeste nas muze … Mohou take vypnout energetiku v pristim roce??? Je to T%errorismus neskutecnychy rozmeru pro ne vsechny ale koncici tim nejobludnejsim koncem … Disraeli take na ne ceka ale dosti kruta!

 12. nikdy nehovor nikdy, bič plieska na konci

Pridajte komentár

*