Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Viceprezident spoločnosti Pfizer prehovoril: Odhaľuje temnú pravdu o farmaceutickom priemysle


Print Friendly, PDF & Email

Viceprezident spoločnosti Pfizer prehovoril: odhaľuje temnú pravdu o farmaceutickom priemysle

V jednom dokumentárnom filme s názvom „O jedno dievča viac“ (One More Girl), ktorý sa zaoberá očkovacou látkou Gardasil vyvinutou na prevenciu proti ľudskému papilomavírusu, Dr. Peter Rost, bývalý viceprezident jednej z najväčších farmaceutických spoločností na svete (Pfizer), zverejnil pravdu o väzbách medzi zdravotníckym, lekárskym a farmaceutickým priemyslom.

Rost je bývalým viceprezidentom spoločnosti Pfizer a informátorom, ktorý zverejnil to, čo malo zostať utajené – vnútorné praktiky a informácie o tom, čo sa deje v rámci celého farmaceutického priemyslu vo všeobecnosti.

Je autorom knihy „Informátor, spovede zdravotníka, nájomného vraha“ (The Whistleblower, Confessions of Healthman Hitman).

Ak vezmeme do úvahy jeho pracovné skúsenosti, nebudeme preháňať, ak povieme, že je zasväteným odborníkom na marketing veľkého farmaceutického priemyslu.

Pre zaujímavosť uvedieme niekoľko citátov jedného bývalého a iného súčasného šéfredaktora dvoch najväčších lekárskych časopisov na svete, ktoré sú zároveň považované aj za najspoľahlivejšie z hľadiska vierohodnosti podávaných informácií.

Tieto citáty je vhodné zaradiť do tohto článku. Súvisia totiž priamo s tým, čo tvrdí Dr. Rost.

„Jednoducho sa už ďalej nedá vôbec veriť tomu, čo sa hovorí v klinických výskumoch. Nedá sa spoliehať už ani na úsudky dôveryhodných lekárov alebo lekárskych smerníc.

Vôbec ma neteší, že som sa dopracovala k takémuto záveru. Ako redaktorke časopisu New England Journal of Medicine mi to trvalo dve desaťročia a tento záver sa vo mne vytváral pomaly a veľmi neochotne.“

– Dr. Marcia Angell, lekárka a dlhoročná šéfredaktorka časopisu New England Medical (NEMJ).

„Situácia je jednoducho nastavená v neprospech vedy: veľa vedeckej literatúry, možno polovica, môže byť jednoducho nepravdivá.

Fakty sú napádané štúdiami, ktoré pracovali s malými veľkosťami vzoriek, slabými výsledkami, neplatnými prieskumnými analýzami a zjavnými konfliktami záujmov spolu s posadnutosťou sledovania módnych trendov, ktoré majú veľmi pochybný význam.

Toto všetko urobilo vedu temnou.“

– Dr. Richard Horton, súčasný šéfredaktor časopisu Lancet.

Tento časopis je považovaný za jeden z najuznávanejších odborných lekárskych časopisov na svete.

Je načase nanovo nastaviť aktuálny lekársky výskum a pozerať sa na veci v súvislostiach

V roku 2005 Dr. John P.A. Ioannidis, terajší profesor odboru prevencie ochorení na Stanfordskej univerzite, publikoval článok s názvom Prečo je väčšina zverejnených výsledkov výskumu nepravdivá.

Tento článok je najvyhľadávanejším materiálom v histórii Verejnej knižnice vedy (PLoS). V článku sa uvádza:

„V súčasnosti narastajú obavy, že väčšina zverejnených zistení výskumov je falošná.“

Stop Candida

Máme veľké množstvo dôkazov a vyhlásení odborníkov, ktorí pôsobia priamo v praxi. Tieto informácie vytvárajú obraz, z ktorého sálajú vážne obavy. Veda, ktorá sa používa na vzdelávanie lekárov a vývoj liekov, je chybná a skazená.

Sme konfrontovaní len so štúdiami, ktoré boli sponzorované veľkými farmaceutickými spoločnosťami. Tieto štúdie však neposkytujú výsledky dlhodobého skúmania. To nie je ich cieľom, ani záujmom.

Nie sú vytvorené tak, aby zistili problémy, ktoré sa vyskytnú po rokoch alebo dokonca po desaťročiach po liečení, ale ani na to, aby skúmali riziká toho, čo spôsobí užívanie nejakého lieku z dlhodobého hľadiska.

Nevyzerá to tak, že by niekto uvádzal alebo poukazoval na mnohé z tých štúdií, ktoré jasne dokazujú veľké riziká, ktoré vznikajú v súvislosti s používaním mnohých výrobkov, ktoré farmaceutické spoločnosti vyrábajú za účelom boja proti chorobám.

Čo ešte viac znepokojuje, je to, že populácia vo všeobecnosti nemá žiadne povedomie, nie je informovaná a nemá ani záujem o informácie. Tento problém s úplnou určitosťou nebude riešený spravodajstvom médií hlavného prúdu.

Napriek tomu, že existuje množstvo dôkazov, ktoré podporujú už uvedené, určití ľudia sa dokonca odmietnu na tieto dôkazy pozrieť, alebo vôbec prijať fakt, že existujú.

To je veľký problém. Náš svet sa mení a my musíme mať otvorenú myseľ a byť otvorení novým možnostiam. Týkajú sa nás. Je rok 2018 a ako čas plynie, tak aj my pokračujeme v pohybe vpred.

Objavujú sa stále nové informácie, ktoré spochybňujú hlboko zakorenené systémy viery mnohých ľudí. Nové informácie je potrebné vnímať, i keď sú v rozpore s tým, čomu veríme.

V skutočnosti to je potrebné, ak sa chceme posunúť dopredu a vytvoriť pre seba lepší svet.

Človek by si myslel, že keď dlhoroční redaktori významných odborných vedeckých časopisov (zrejme najlepších na svete) poskytnú nejaké závažné informácie, tak by sa tomu v médiách hlavného prúdu mala venovať aspoň nejaká pozornosť.

V čase, keď Dr. Rost ešte pracoval pre spoločnosť Pfizer, niekoľkokrát vystúpil v médiách hlavného prúdu. Určite by stálo za to vyhľadať si spätne niektoré z jeho vystúpení, napríklad spred desiatich rokov, keď sa vyjadroval pre denník Wall Street Journal.

To bolo ešte v čase, než začal zverejňovať zákulisné a interné informácie farmaceutických spoločností. Alebo ako sa tomu hovorí na západe, bolo to prv, než začal pískať na píšťalke (whistleblower).

Záver

To je dôvod, prečo sú alternatívne médiá také dôležité. Ich význam narastá najmä v čase, keď sa stále viac a viac ľudí prebúdza a s údivom hľadí na to, čo sa okolo nich a na tejto planéte deje.

Nastal čas overiť výskumy, ktoré sa uskutočňujú po celom svete, takými odborníkmi (vedcami) z rôznych inštitúcií, ktoré nie sú sponzorované týmito obrovskými, mnohonárodnými „zdravotníckymi“ spoločnosťami.

Takto overované výskumy by mali byť objektívne, bez zásahu zainteresovaných subjektov. Vynikajúce overovacie výskumné práce už boli odvedené v oblasti dopadov rôznych liekov, liečiv, liečby a vakcín.

Dúfame, že informácie, ktoré sme vám sprostredkovali, vás budú inšpirovať k tomu, aby ste o týchto veciach premýšľali.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Maco Mlieč

    No načase. Veď nové tu už milénium už je 18 rokov!

Pridajte komentár

*