Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Pozor: Po inštalácii mobilného vysielača blízko ich stanice hlásia hasiči neurologické poškodenia


Print Friendly, PDF & Email

Pozor: Po inštalácii mobilného vysielača blízko ich stanice hlásia hasiči neurologické poškodenia

 „Vložiť desiatky miliónov dolárov do antén 5G sietí bez jediného biologického testu bezpečnosti musí byť asi ten najhlúpejší nápad, aký kto v dejinách sveta mal.“

– Martin L. Pall, PhD a emeritný profesor biochémie a základných lekárskych vied na Washingtonskej štátnej univerzite.

5G mobilné siete a naše zdravie

Konverzácia o 5G sieti v mainstreamových médiách začína byť pre prizerajúcich sa dosť znepokojujúca, lebo povedomie o zdravotných obavách z bezdrôtového žiarenia neustále narastá.

Iste, na oboch koncoch spektra nášho životného prostredia sú aj prirodzené zdroje elektromagnetického žiarenia, no nikdy predtým ho ľudstvo nezažívalo v takej intenzite ako dnes.

Hlavným dôvodom, prečo je to také znepokojujúce, je fakt, že:

„Bezdrôtové žiarenie má biologické účinky. Bodka. Keď si pozriete PubMed a odbornú literatúru, niet už o čom debatovať.

Tieto účinky sú viditeľné u všetkých foriem života: rastlín, zvierat, hmyzu, mikróbov. U ľudí máme teraz jasné dôkazy rakoviny: neexistujú žiadne pochybnosti. Máme dôkazy o poškodení DNA, kardiomyopatii, ktorá je prekurzorom miestneho srdcového zlyhania, neuropsychiatrických účinkov.“

– Dr. Sharon Goldbergová, Vypočutie k 5G malému stožiaru pre mobilnú sieť v Michigane

Nemusíte veľmi hľadať, aby ste našli vedecký výskum týkajúci sa bezdrôtového žiarenia, mobilných telefónov, elektrických vedení, atď.

Napriek tomu „čakanie na nezvratný vedecký a klinický dôkaz pred podniknutím krokov k prevencii známych rizík, môže viesť k veľmi vysokým zdravotným a ekonomickým nákladom, ako to bolo v prípade azbestu, olovnatého benzínu a tabaku“. (Európska komisia).

Tu môžete nájsť zoznam citácií z 1 670 odborných vedeckých štúdií o elektromagnetických poliach (EMF), publikovaných vo vedeckých časopisoch od roku 1979 až po rok 2018.

Vynakladať desiatky miliónov na 5G antény bez jediného biologického testu je určite ten najhlúpejší nápad, aký kto kedy v dejinách sveta mal.

Autorom vyššie uvedeného vyhlásenia je Martin L. Pall, PhD a emeritný profesor biochémie a základných lekárskych vied na Washingtonskej štátnej univerzite.

Napísal veľmi poučnú správu, nazvanú: 5G: Veľké riziko pre zdravie EU, USA a celého sveta! Závažné dôkazy o ôsmich rozličných druhoch veľkého poškodenia, spôsobených vystavením sa elektromagnetickému poľu (EMF) a mechanizmus, ktorý ich spôsobuje.

Je to niečo, čo si určite pozrite.

Pribúdajúce zákazy mobilných sietí v blízkosti škôl

To, čo je tu naozaj znepokojujúce, je fakt, že tento problém úplne ignorujú regulačné zdravotnícke agentúry.

Mnohé krajiny sveta už kvôli zdravotným obavám úplne zakázali bezdrôtovú technológiu v rámci škôl a škôlok. Vezmite si napríklad Francúzsko.

V roku 2015 prijali zákon zakazujúci Wi-Fi vo všetkých škôlkach. Zákon uvádza, že Wi-Fi musí byť vypnuté vo všetkých základných školách, keď sa nepoužíva.

Ak je to možné, uprednostňuje sa káblové pripojenie. Môže ísť o skvelé riešenie aj pre vašu domácnosť a káblové pripojenie je oveľa rýchlejšie než bezdrôtové. Francúzsko je jedným z desiatok príkladov.

Veľmi to poukazuje na spojenie medzi veľkými korporáciami a štátnymi orgánmi. Korporácie dnes majú pod kontrolou vedu, bezpečnosť, čo sa schváli a čo neschváli. Je to obrovský problém.

Zbohom vysoký krvný tlak

Pretože o tom absolútne niet pochýb. Vo vláde sú ľudia, ktorí skutočne súhlasia, keď s nimi hovorím, súhlasia, že táto baňa by nemala pokračovať, alebo že by sa nemala budovať tá priehrada, alebo že by Monsantu nemalo byť dovolené testovať u nás ich semená.

Je to skutočne korupcia, moc peňazí, korporácie, ktoré držia vo svojich rukách vlády, kvôli moci lobizmu a tak ďalej. Je to skutočne desivé. – Jane Goodallová

Napriek tomu je skvelé vidieť, že sa toľko ľudí ujíma iniciatívy. Musíme konať a musíme pokračovať vo vytváraní povedomia a pomáhať posúvať uvedomenie ľudí v niekoľkých oblastiach.

Príznaky vystavenia elektromagnetickému žiareniu

Vezmite si napríklad mesto Peterborough v kanadskej provincii Ontário, neďaleko Toronta, v ktorom sídli webová stránka Collective Evolution.

Vyvinuli informačný hárok, ktorý má organizáciám pomôcť vyhovieť jedincom, ktorí majú elektromagnetickú hypersenzitivitu (EHS).

K príznakom elektromagnetickej hypersenzitivity patria bolesti hlavy, problémy s koncentráciou, spánkom, depresia, nedostatok energie, únava, symptómy podobné chrípke a mnohé ďalšie.

Vedci, výskumníci a ľudia z najrôznejších prostredí dlhý čas vytvárali povedomie o tejto téme, od mainstreamových médií sme však o nej veľa nepočuli. A zdá sa, že keď sa jej naozaj venujú, často ju zosmiešňujú ako „pseudovedu“. A to je tiež dosť znepokojujúce.

Nižšie je uvedený príklad toho, o čom hovoríme, niečo, čo presahuje vedu a postihuje skutočnú ľudskú skúsenosť, keďže mnohí z nás účinky EMF cítia.

Video je od Davea Gillottea, veliteľa hasičov a predsedu odborov Hasičského zboru okresu Los Angeles.

Čo sa stalo na hasičskej stanici po inštalácii stožiara s mobilným vysieľačom

Náčelník hasičov a predseda odborov Hasičského zboru okresu Los Angeles Dave Gillotte, ktorý robí hasiča už 25 rokov, podal v roku 2016 svoje svedectvo na schôdzi kalifornskej Rady riaditeľov v Los Angeles.

Vlastne je dôležité poznamenať, že hasičské skupiny v USA sa už dlho bránia stožiarom mobilných operátorov na svojich staniciach.

A nielen to, v Kalifornii sa dokázali vyhnúť vynucovanému umiestneniu stožiarov na svojich staniciach kvôli silnému odporu, ktorý mali pre obavy zo zdravotných následkov žiarenia.

To, k čomu ďalej smerujeme, ani nebol stožiar 5G siete.

Dr. Gunnar Heuser viedol mozgové štúdie na hasičoch po nainštalovaní stožiara mobilnej siete na ich hasičskej stanici a zistil, že všetky ich mozgy sú abnormálne.

Jeho mozgová štúdia SPECT v roku 2004 sa zamerala na hasičov, ktorí sa ponosovali na neurologické problémy po tom, čo na ich hasičskú stanicu nainštalovali stožiar mobilnej siete.

Symptómy, ktoré zažívali, boli: bolesti hlavy, problémy s pamäťou, problémy so spánkom, depresia a úzkosť. Nedávno uverejnil Dr. Heuser štúdiu ukazujúcu na fMRI abnormality v elektromagnetickej hypersenzitivite podobné poraneniu mozgu.

Pôvodná štúdia bola uverejnená v júli 2017, bez kontrol, celý text: Oprava k štúdii, ktorá obsahuje fMRI skeny kontrol (ne-elektromagnetickej hypersenzitivity).

Vyššie uvádzame video spomenutého vypočutia.

Záver

Máte aj vy na vašom dome alebo v blízkosti takéto mobilné vysielače? Zmenil sa váš zdravotný stav po tom, čo boli nainštalované?

Podeľte sa prosím s nami i ostatnými čitateľmi o vaše skúsenosti.

Stop Candida

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Je smutné, že bezpečnosť a ochrana zdravia ľudí nie sú na prvom mieste. Aplikovať technické vymoženosti do života by malo byť podriadené tomu, čo paradoxne všetci kladú na prvé miesto: zdravie! Zrejme ide o klišé, ale čo si ľudia prajú navzájom? Všetko najlepšie a hlavne veľa zdravia (alebo pevné zdravie). Ešte som nepočul, aby si priali … a hlavne veľa technických noviniek.

Pridajte komentár

*