Definitívny dôkaz, že povinné nosenie rúšok nijako nezastavuje COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Rúška sa stali nielen politickým nástrojom, ale doslova dogmou a náboženským talizmanom. Keď udrela pandémia COVID-19, vlády spanikárili a vyvolali enormný strach.

Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) momentálne odhaduje mieru prežitia ochorenia COVID-19 na 99,99% u ľudí mladších než 50 rokov, no škody spôsobené panikou boli priveľké na to, aby sa dali odčiniť.

Je pravdepodobné, že si niektorí politici nakoniec uvedomili svoju chybu a potrebovali cúvnuť bez toho, aby museli priznať, že lockdowny boli politickou katastrofou.

Ich riešením pre ľudí bolo dať si cez tvár akýkoľvek kus starej látky a zázračne veriť, že s tým znova môžu ísť von nakupovať.

Rúška ako nástroj útlaku

Rúška nie sú len malým nepohodlím. Nechtiac sa stali hlavnou prekážkou návratu k normálnejšiemu životu, žiaducim cieľom tých, ktorí sa pandémiu snažia využiť na politické a volebné účely.

Rúška nás dehumanizujú a ironicky slúžia ako stála pripomienka toho, že by sme sa mali báť.

Ľudí s rúškami dnes možno vidieť pri osamelom táborení v lesoch alebo pri sólovom vodáckom výlete. Stali sa krutým nástrojom na malé deti, na deti v materských škôlkach zahalené rúškami a izolované plexisklom, snažiace sa pochopiť sociálne vyjadrenia svojich rovesníkov.

Zakryté tváre spôsobujú skutočnú škodu ľudskej psychike, poskytujú len malý alebo žiadny zdravotný prínos a odvádzajú nás od dôležitejších problémov zdravotnej politiky.

Rúšková dogma mala v sebe už od počiatku veľa trhlín.

Po prvé, hlavný hygienik USA a zároveň Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) predtým povedali, že „rúška NIE sú účinné pri ochrane širokej verejnosti pred nakazením sa koronavírusom“, takže s deficitom dôveryhodnosti už začínali.

Po ďalšie, mnohých oficiálnych predstaviteľov často prichytia bez rúšok, keď si myslia, že sú mimo záberu kamier. Viackrát bol takto prichytený napríklad spomínaný hlavný hygienik USA Dr. Anthony Fauci.

Pri zložení rúšok a porušení sociálneho odstupu po skončení tlačovej konferencie boli prichytení starosta Chicaga a miestne médiá. Bolo to zachytené na dnes už vymazanom videu na YouTube, zdieľanom teraz už zmazaným účtom na Twitteri po viac ako 26 000 zhliadnutiach.

Čo sa týka dátumu tohto zverejnenia, stále je možné vidieť ho v primitívnom videu videa na YouTube, ktoré zatiaľ zmazané nebolo.

Je jasné, že niektorí ľudia nechcú, aby ste videli, čo robia politici za oponou. Guvernéra štátu Pennsylvánia Toma Wolfa, silného zástancu povinného nosenia rúšok, zachytila kamera ako sa smeje nad tým, že nosenie rúšok je akt „politického divadla“.

Falšovanie vedy pre dosiahnutie politických cieľov

Títo istí politici a predstavitelia zdravotníctva sa tak zúfalo snažia, aby ľudia uverili rúškam, že falšujú tabuľky, aby presvedčili o svojej pravde. A to aj napriek tomu, že ich v skutočnosti zrádzajú vlastné údaje.

Čo teda o rúškach naozaj hovorí veda? Začnime prehľadom popredných vedeckých štúdií.

Centrum Oxfordskej univerzity pre medicínu založenú na dôkazoch vytvorilo sumár šiestich medzinárodných štúdií, ktoré „ukázali, že samotné rúška nemajú žiadny výrazný účinok na narušenie šírenia chrípky u celkovej populácie, ani u pracovníkov zdravotnej starostlivosti.“

Oxford ďalej hovorí, že „napriek dvom desaťročiam pandemickej pripravenosti panuje ohľadom hodnoty nosenie rúšok značná neistota“. Prorocky varovali, že to „necháva otvorené pole pre hru názorov, radikálne pohľady a politický vplyv.“

Štúdia na pracovníkoch zdravotnej starostlivosti vo viac ako 1600 nemocniciach ukázala, že textilné rúška odfiltrovali len 3 percentá častíc.

Článok v časopise New England Journal of Medicine uviedol, že „nosenie rúška mimo zariadení zdravotnej starostlivosti poskytuje len malú, ak vôbec nejakú, ochranu pred infekciou“ a že „túžba po všeobecnom nosení rúšok je reflexívnou reakciou na úzkosť z pandémie.“

Je veľa ďalších dôveryhodných štúdií, preukazujúcich nedostatočnú účinnosť rúšok, napríklad štúdie publikované v National Center for Biotechnology Information, Cambridge University Press, Oxford Clinical Infectious Diseasesa Influenza Journal, aby sme uviedli aspoň pár.

Štúdie ukazujú, že rúška môžu skutočne pomôcť v prípade priamych respiračných kvapiek, čo by prichádzalo do úvahy, keď vám niekto kašle, dýcha alebo kýcha priamo do tváre. Normálne k tomu dochádza v stiesnenom a veľmi uzavretom priestore.

Máme však množstvo dôkazov naznačujúcich, že rúška by zmysluplne nepomohli pri aerosolovom prenose, keď sú dvaja ľudia v tom istom priestore, či dokonca v rovnakej miestnosti.

Je to preto, lebo obaja nakoniec dýchajú rovnaký vzduch, či už s rúškom alebo bez neho, ako vizuálne demonštruje toto video.

A teraz grafy jednotlivých krajín o povinnom nosení rúšok

Historické vedecké štúdie presvedčivo nedokazujú, že by všeobecné nosenie rúšok nejako významne pomáhalo, poďme sa teda prizrieť skutočným situáciám vo svete, aby sme zistili, kam nás vedú údaje.

Rakúsko

Rakúsko bolo jedna z prvých krajín, kde vláda požadovala nosenie rúšok a urobila tak asi 10 dní po tom, čo počty jej prípadov začali klesať. To znamená, že rúška nemohli mať na pokles žiadny vplyv.

Miera klesajúcej tendencie sa po zavedení požiadavky nosenia rúšok nezmenila ani nezlepšila.

Po tom, čo ľudia v krajine nosili rúška dlhšiu dobu, je počet prípadov v súčasnosti mnohonásobne vyšší než v dobe, kedy Rakúsko zaviedlo povinné nosenie rúšok. A počet prípadov stále rastie.

Šípka zobrazuje čas, kedy krajina zaviedla povinné nosenie rúšok.

Nemecko

Nemecko zaviedlo povinné nosenie rúšok približne na polceste poklesu k svojmu pôvodnému zotaveniu. Takže opäť, rúška na pokles nemali vplyv, keďže sa začali nosiť až po začiatku poklesu.

Teraz ich prípady stúpajú podobne rýchlo ako vo všetkých ostatných európskych krajinách, a to aj napriek noseniu rúšok.

Prírodná liečba osteoartritídy

Francúzsko

Francúzsko má teraz asi o tisíce percent prípadov denne viac, než malo pri zavedení povinného nosenia rúšok.

Napriek tomu, že má jednu z najvyšších mier ochoty nosenia rúšok na svete.

Španielsko

Španielsko za svojím francúzskym susedom v povinnom nosení rúšok veľmi nezaostáva.

Nosenie rúšok vyžadovalo už vtedy, keď bol počet prípadov blízky nule a má najvyššiu mieru ochoty nosenia rúšok v celej Európe.

Teraz je Španielsko v desiatkach násobku vyššej úrovni počtu prípadov v porovnaní s dobou, kedy zaviedlo povinné nosenie rúšok.

Veľká Británia

Tri mesiace po zavedení povinného nosenia rúšok má Spojené kráľovstvo tiež desiatky násobkov viac prípadov, hoci má jednu najvyšších mier ochoty nosenia rúšok v Európe.

Belgicko

Belgicko začalo vyžadovať nosenie rúšok krátko po Británii a teraz má zrejme najvyššie percento prípadov COVID-19 vo svete.

Taliansko

Taliansko malo extrémne vysoké miery nosenia rúšok aj napriek tomu, že neboli nariadené vládou.

Nedávny prudký nárast počtu prípadov ich konečne donútil vytvoriť jeden z najprísnejších zákonov na nosenie rúšok vo svete, no ako sa dalo predpokladať, nárast počtu prípadov koronavírusu to nespomalilo.

V skutočnosti počet prípadov hneď po zavedení povinného nosenia rúšok ešte prudšie stúpol.

Podobné výsledky boli zistené v Írsku, Portugalsku, Izraeli a v mnohých ďalších krajinách.

Krajiny s rúškami verzus krajiny bez nich

Nezáleží na tom, ako prísne sú vynucované zákony na nosenie rúšok, ani na poslušnosti obyvateľstva rúška nosiť, všetky prípady rastú a klesajú v približne rovnakom čase.

Na nasledujúcom grafe môžete dokonca vidieť porovnanie krajín z hľdiska „nových prípadov“, kde rúška povinné sú (čierne krivky) oproti krajinám, kde rúška povinné nie sú (červené krivky).

Z porovnania je zrejmé, že krajiny, kde nemajú povinné rúška, sú na tom omnoho lepšie. Poznáte lepší dôkaz o neúčinnosti rúšok na šírenie pandémie? My nie.

Prečo rúška nefungujú

Prečo teda rúška u celkovej verejnosti nefungujú?

Po prvé, keď si prečítate drobné písmenká na väčšine rúšok pre spotrebiteľov, uvidíte slová ako „nie je určené pre medicínske účely a nebolo testované na zníženie prenosu ochorenia“.

Rúška môžu fungovať dobre vtedy, keď sú hermeticky zabalené, keď dokonale padnú, keď sa často menia a majú filter, určený na častice o veľkosti vírusu. Toto nespĺňa žiadne z bežných rúšok, dostupných na spotrebiteľskom trhu, čo zo všeobecného nosenia rúšok robí skôr trik dôvery než medicínske riešenie.

Keby sme naozaj chceli účinné rúška, museli by výrobcovia robiť vedecké testovania na ich posúdenie, konkrétne na ich schopnosť zmierňovať šírenie koronavírusu.

Štátne úrady by mali dávať odporúčania ohľadom rúšok, ktoré sa majú používať a schvaľovať ich skôr na základe ich vedeckej účinnosti, než propagovať omotanie tváre kusom akejkoľvek látky.

V tomto štádiu pandémie už mnohé vplyvné inštitúcie investovali do vymysleného príbehu o rúškach priveľa politického kapitálu, a tak sa dogma udržiava pri živote.

Účinné rúška, ak existujú, by sa potom mali distribuovať veľmi zraniteľným skupinám na použitie len za výnimočných a poľahčujúcich okolností.

Pre populáciu by celkovo malo len malý význam nosiť rúška po celý čas, pretože hoci sústredená ochrana by bola možná, v tomto bode nie je možné vírus vykoreniť ani zastaviť jeho šírenie.

Naše hromadné používanie nevedeckých prekrytí tváre má preto bližšie k stredovekým poverám než k vede, no v tomto bode už mnohé vplyvné inštitúcie investovali do príbehu o rúškach priveľa politického kapitálu, a tak sa dogma naďalej udržiava.

Príbeh hovorí, že ak počet prípadov klesne, je to vďaka úspechu rúšok. Hovorí, že ak počet prípadov vzrastie, je to tým, že rúška úspešne zabránili ďalším prípadom. Príbeh jednoducho účinnosť rúšok skôr predpokladá, než dokazuje, napriek množstvo vedeckých dôkazov, dokazujúcich opak.

Príbeh ďalej ignoruje miesta ako sú Švédsko alebo americký štát Georgia, kde nosenie rúšok nikdy nepožadovali. Potláča tiež nové vedecké dôkazy, ktoré nepodporujú želané politické výsledky, ako sú napríklad údaje z jediného randomizovaného testu vo svete, skúmajúceho, či rúška skutočne chránia pred ochorením COVID-19.

Zrušili dokonca aj nositeľa Nobelovej ceny, pretože považovali za nežiaduce jeho COVID-ové tabuľky a údaje.

Záver

História neveští pre časy, kedy sa politici pletú do vedy, nič dobré.

Martin Kulldorff, profesor Lekárskej fakulty Harvardovej univerzity a líder v oblasti sledovacích metód ochorení a epidémií infekčných chorôb opisuje súčasné vedecké prostredie okolo ochorenia COVID takto:

„Vek osvietenstva sa po 300 rokoch skončil.“

Nakoniec nastane strata dôvery v naše vedecké inštitúcie a nevyhnutné rozdelenie, ktoré medzi nás zasiali, pre ktoré si budeme rúška pamätať.

Stop Candida

Zdroj: thefederalist.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jedno je isté…ak budete mať herpes vírus v nose, tak nasadením rúška ho dostanete následne aj na ústa. Za iných okolností by ste ho v nose vyliečili za cca 5 dní.
  Ak si v tejto fáze necháte šprtať do nosa antigen.testom, je veľká pravdepodobnosť , že vám ho zatrepú čo najbližšie k oku…a to je posledná štácia, potom môžete aj oslepnúť.

 2. Supeeeer.
  Ps kde nie je rusko povinne? Asi tam emigrujem do nedele…

 3. Upchaté slzné kanáliky | CooperVision Slovakia
  [Prehľadávať doménu coopervision.sk/starostlivost-o-zrak-a-zdravie-oci/upchate-slzne-kanaliky] https://coopervision.sk/starostlivost-o-zrak-a-zdravie-oci/upchate-slzne-kanaliky
  Existujú však aj slzné kanáliky (nazývané aj nazolakrimálne kanáliky alebo lakrimálne kanáliky), ktorými slzy odtekajú do nosa. Práve tieto odtokové kanáliky sú príčinou, prečo vám začne tiecť z nosa pri plači, alebo keď vám slzia oči pri alergickej reakcii. Ak sú upchaté tieto slzné kanáliky, dochádza k problémom.

  Takže si predstavme, ako automaticky testujú na Covid 19 práve narodené bábätká! Lebo Krajčí sa vyjadril, aby matkám nebrali narodené deti c kovidom – teda – museli ich testovať a robia to!

  Dobré by bolo spomenúť aj polypy v nose – tiež môžu byť vírusového pôvodu. A všetky tie baktérie a plesne, kandidy zachytené na chĺpkoch v nose – ktoré vám posunú „až hore“! Ku.va! A tomuto sa lekári prizerajú!

 4. Zdá sa, že úspešné parciálne sociálne experimenty na Slovensku sa pokúšajú implementovať aj u susedov – v tomto má pán VK z Aeronetu jednoznačne pravdu. Český „MIKAS“!

  „Šílený vládní návrh, superúřad na šikanování lidí
  2. 12. 2020 11:33:09
  Vláda Andreje Babiše těžce přestřelila, když přišla s myšlenkou hygienického superúřadu, který by brutálně zasahoval do života občanů. Připomíná to román George Orwella 1984 a Velkého bratra, který má vše pod kontrolou

  Tato novela zákona o veřejném zdraví není ničím jiným než pokusem o znovunastolení diktatury. Návrh koaliční vlády ANO a ČSSD je šílený a vymyká se zdravému rozumu. Nově ustanovená Centrální hygienická služba by podle webu lidovky.cz měla pod vedením hlavního hygienika obrovské pravomoci. Mohla by se lidem bez jejich vědomí de facto vloupávat do mobilů, mohla by omezit či zakázat cestování, omezit setkávání mezi lidmi, veřejnou dopravu, obchody, obchodní centra nebo vybrané služby, jako jsou například kadeřnictví, sauny nebo koupaliště.
  Naštěstí to vypadá nadějně. Tento idiotský nápad se setkal s velkým odporem většiny veřejnosti, a s velkou pravděpodobností neprojde. On je totiž protiústavní. Právo kdykoliv opustit svoji zemi je zakotveno v Listině základních práv a svobod, která je součástí ústavního pořádku České republiky a tudíž ústavním právem. Neumím si představit, že by cestování mohl zakázat nějaký státní úředník. Takový nesmysl by okamžitě zrušil Ústavní soud.

  Mně to připadá, že někdo se snaží zneužít koronaviru k co největší šikaně lidí. Ani tato epidemie nesmí být důvodem k omezování lidských práv. Opatření proti koronaviru mají být co nejmenší nejen po nezbytně nutnou dobu. A měl by o nich rozhodovat hlavně Parlament, nikoliv nějací úředníci, kteří by diktovali lidem, co smí či nesmí. To by byl návrat do totality, nic jiného.“
  https://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=761826

  • Vitajne v novom odvaznom svete,(brave new world) ako si to praju vrahovia z World Economic Forum,kde sa tiez pise: nebudete nic vlastnit a budete stastni,tiez budete jest maso len niekedy.

 5. Definitiva

  Oznamujem, že končím na tomto webe, bádateľ by mal vedieť, prečo. Ďakujem svojim priaznivcom. Ak sa niekde objavím, tak to asi na Slovensku nebude, totálna katastrofa, žumpa pod vedením masmédií. Napriek tomu vždy budem hájiť Slovensko a jeho národ.
  Žijeme v čase nadbytku informácií, v ktorých sa stráca príčina, autor udalosti, pomenovanie zla a jeho efektívna likvidácia, cieľ konania. Médiá určujú témy, ľudia kecajú, ventilujú dušu, odpúšťajú paru svojej nespokojnosti a jedného rána sa zobudia s náhubkom na papuli a čipom a ľudia kecajú, ventilujú…ale to som už písal. Tu nie je čas na kecanie, Zákon času je neúprosný, ak nebudete konať, náhubok a čipy vás neminú!

  Iba konceptuálne mysliaci a vzdelaný človek dokáže chrániť seba a rodinu, odolať kríze s čo najmenšími škodami, alebo v nej zvíťaziť. dokáže voliť svoju lepšiu budúcnosť.
  Kto neprečítal DVTR a KSB, levanet.cz, a nesleduje Pjakina, ten bude doživotným členom poslušného stáda. Inteligencia nerozhoduje, tá slúži aj zlu. Poznanie je moc, poznanie je na strane sociálnych parazitov. pričom ich reprezentanti, Obama, Biden, EÚ koncentrák, politici štátov… sú len duševnými degenerátmi, troskami, ktoré dokáže poraziť každý morálny človek.

  Morálka daná zmyslom bytia človeka na Zemi, svedomie, poznanie predkov, toto všetko prestalo existovať. Chcete byť fyzicky a duševne zdraví? Musíte znovu objaviť tieto hodnoty.

  Venoval som veľa času tomuto webu a bolo mi niečo dané najavo. Toto ľudstvo sa Stvoriteľovi veľmi nevydarilo, asi mu treba dopriať skazu a začať stvorenie nanovo.

  • Ad „Toto ľudstvo sa Stvoriteľovi veľmi nevydarilo, asi mu treba dopriať skazu a začať stvorenie nanovo.“

   1/ Podľa Edgara Cayceho – žijeme v 4-dimenzionálnom priestore zadefinovanom ako 1/ Čas, 2/ Priestor, 3/ Trpezlivosť /ako odozva Stvoriteľa – lebo všetko so všetkým súvisí, krabice hýbte sa a každá akcia zasahuje do všetkého, a človek so svojimi predstavami o ideálnom svete môže spustiť peklo v svete druhého, skrátka – nie sme tu sami!/, 4/ Idea – ako tvorivý zámer – vytváranie reality v priestore a v čase.

   Definitíva – si netrpezlivý. Chýba ti kreativita – ako presvedčiť tú masu oviec – práve o tvojich ideách. Naštudij siChe Guevaru – len – my nie sme Indiáni.

   To poznám – hoci toho veľa viem, nemám trpezlivosť učiť idiotov. Nepoznám spôsob ako učiť idiotov, ktorí nechcú rozmýšľať, nechcú sa učiť. Sú to paraziti na vedomostiach. Nechcú konať. Chcú len služby.

   Takže si ujasnime – máš tendencie k revolúcii a podsúvaš riešenie typické pre permanentných – profesionálnych revolucionárov – čo sú typické metodiky trockizmu. Ty vlastne nemáš víziu obrazu spoločnosti – ty máš len víziu zmeny, rozvratu starého, deštrukciu starého. Ty nemáš víziu skutočne spravodlivého konceptuálneho sveta – aj bez parazitov, ale zároveň aj so všetkými zlými aj dobrými ľudskými vlastnosťami. Ja napríklad nesúhlasím s tým, že by mal svet byť organizovaný na princípe lásky, pretože láska buď je, alebo nie je, a pokiaľ viem – aj mimozemské entity sú práve bez emócií. A fungujú. Moja predstava sveta je svet založený na prirodzenom rešpekte – čím nemyslím rešpekt postavený na strachu, ale rešpekt vyplývajúci z dohodnutých pravidiel – pravidiel Jednoty – prirodzeného práva.

   Osobne si myslím, že prechádzaš obdobím spasiteľstva a bojuješ so svojou ješitnosťou a superegom. Možno práve toto tvoje vnútro ti bráni presvedčiť ostatných, že…
   Osobne ti odporúčam vydýchať to, svoje veci si vybav s redakciou – ja si ich tiež vybavujem – treba, ale zatiaľ si myslím, že táto platforma je v prvom rade osvetová. Takže ak ti chýbajú radikálne stránky – chápem ťa, ale mal by si si uvedomiť, že tu môžeš byť ako osvetár naozaj užitočný. Ja momentálne na radikálne stránky seriem, pretože počítam s Protokolárnou provokatívnou činnosťou Sionu, a určitá miera paranoje je teraz nevyhnutná pre zachovanie si bezpečnosti – aby sme celá konceptuálna inteligencia neskončili ako mačence v jednom vreci. Lebo pamäť národa a vedomosti sú teraz to najdôležitejšie. Pozor na kult krvi! To nie je náš kult – to je židovský kult, aj keď stále platí – „Kto k nám príde s mečom – mečom zahynie“ – Amen!

   • Definitíva – ja som mnohokrát zaťal zuby na Tadesco – len aby som nazdieľal – podľa mňa – dôležité informácie medzi ľudí. Jaešte mám relikviu – novinársky preukaz – a viem, aké to je, keď ti šéf pod hrozbou vyhadzovu zakáže uverejniť kľúčové info, ktoré by zmenili situ- ale aj napriek vyhadzovu – keď ich nemáš kde zverejniť inde – ten vyhadzov by bola len póza. Neskutočne ma na Tadesco nasierali tie cenzorské figúrky, ktorým dal TM moc manipulovať ostatných. Až jedného dňa to bolo vrchom aj cez čiaru – a to bolo pár dní na to – keď som vypadol z Tadesco a posla ich rovno do p.če – som cez Infovojnu zaregistroval to trestné na Badatela – a odvtedy som tu. Dokedy? Viem do kedy. Síce nevstúpiš dvakrát do rovnakej rieky, ale korytá riek zostávajú rovnako vymleté. A na ich dne nájdeš prekvapenia.

    Otázka – prečo sa lúčiš s priaznivcami – oni niečo zmenili? Ja sa s tebou nelúčim. A prečo by aj? Chystáš sa umrieť ako mediálny martýr?

   • Držme sa témy, o čom bola reč… Ze niekto maže články v zmysle účelu?? Pravda ci „jedna baba povedala“… Aká by bola príčina na skutok ci nadhodenu tému? Asi… „myslím myslíš myslíme si ze si dáme poruskovat“ – tak blízko ľudskej slobody sa zase ťaháme pod „okap“ – ci dáždnik je to…. Zima vs Leto…. Už mi z vás „básní… Aj za seba… Okrem zvýšenej zdravotnej starostlivosti az štátnej možnej hygieny nemalo ísť o nič iné.

  • Vaše príspevky boli ako z inej dimenzie, čo ľudia nevedia, alebo nechcú pochopiť…
   v politickom a mediálnom chaose sa stráca aj vedecká podstata súčasnej pandémie……
   Riešenie je možné hľadať v v prieniku vedy a viery resp. v podstate existencie celej našej civilizácie, od jej počiatku v rámci vesmírnej dimenzie do pochopenia našej budúcnosti na báze interakcií vesmírneho, kolektívneho a individuálneho vedomia aj princípov kvantovej fyziky….chodíme okolo horúcej kaše a nerešpektujeme kódy života,zdravia a smrti podľa A.Einsteina, N.Teslu, J,Beckensteina a ďalších vedcov……….ale je to na dlhšiu reč bez predsudkov a emócií…niečo o tom viem na báze poznatkov z prežitej klinickej smrti 3.stupňa
   a po pohľade na vlastné telo z inej dimenzie……
   Definitíva je mi to ľúto, že chceš skončiť…Tvoje slová boli balzamom na moju dušu 81 r.človeka…..Jozeft

  • Vážený pán Definitíva, rada som čítala Vaše blogy. Veľmi ste nám „otvárali naše oči“. Nemali by ste to vzdávať. Viem „padáme“ ako aj ja ale potom sa napomeniem, že musím „pokračovať“ žiť v tomto svete.
   Dúfam, že ešte zmeníte svoju mienku. Aj to viem, že veľakrát príde aj k nedorozumeniu.
   My musíme byť povďační redakcii Bádateľa, že nám takto pomáha, mať prehľad, nadhľad.
   Aj ja veľmi ťažko znášam keď vidím, že koľko ľudí je dnes neinformovaných a mnohí si ani nedajú povedať – asi pýcha im to nedovolí.

  • Definitiva, zo všetkého najťažšie a pre človeka asi to najcennejšie je získať si dôveru iných. Vám sa to na týchto stránkach nadmieru podarilo. Aj preto sa pokúste svoje radikálne rozhodnutie ešte raz prehodnotiť. My čitatelia a priaznivci tohto webu Vás tu potrebujeme.
   Marošove, občas neľútostné reakcie nech Vás ešte viac neodradia – on zvykne mať nevyberané spôsoby, no aj on patrí k tým, ktorí sa snažia veci pomôcť… je to „pes, ktorý breše, ale nehryzie“. …a všetci sme „nejakí“…
   Definitiva, nech sa deje čokoľvek, stále majte na pamäti, že po sychravých dňoch vždy na oblohe zažiari slnko. No a v medziľudských vzťahoch to platí minimálne dvojnásobne.

   • Ešte upresním Emily – „suka, ktorá nadbieha, ale nedá“ – keď už máš ten zvierací matrix – ja nemám problém veľmi drsne žartovať, ale to musíme byť v intímnom – v zmysle dôvernom – nie hneď sexuálnom vzťahu – inak obe strany to vnímajú ako cielenú urážku! Aby si pochopila ja nie som gójímske zviera! Pre žiadnu Emily! Si sa odkopala! Lebo ten tvoj židovský chtonizmus „Musím, musím!“, to tvoje „Mať navrch“ – to už je neprehliadnuteľné!

    „My čitatelia a priaznivci tohto webu Vás tu potrebujeme.“ – hovno! Vy čitatelia a priaznivci tohto webu potrebujete len túto platformu , toto ihrisko!

    • Osočuj si koľko chceš, ale s ničím židovským ma láskavo nespájaj!! So ŽIADNYM kultom nemám a nechcem mať nič spoločné. Jasné??!

   • Emily – “ je to „suka, ktorá breše, ale nehryzie“

    Keďže mi včera zmazali útočný komentár proti tebe – keďže si ma vedome urazila tým „Maroš je pes ktorý…“, tak ešte raz!

    1/ To, že v islámskom svete je označenie niekoho psom smrtelná urážka – je všeobecne známe.
    2/ Lenže aj v ázijskom – budhistickom, hinduistickom svete je prirovnanie ku psovi smrteľná urážka! Viem to priamo od spolužiaka z Laosu.

    V islámskom svete pohŕdajú psami preto, pretože keď pes nedostane od vás nažrať – opustí vás, odíde k inému. Pes je podplatiteľný. Pes je len žrádlom kúpený sluha. V ostatnom ázijskom svete pohŕdajú psami preto, pretože na uliciach nielen že požierajú odpadky a zdochliny – ale aj ľudské hovná! Dokonca s veľkou chuťou! Toto ošípaná nikdy neurobí. Nazvať niekoho v tomto svete „sviňou“ – vyvolá skôr smiech – prasiatko je tu veľmi cenené. Nazvať niekoho psom – to už je CIELENÁ urážka a potom záleží na okolnostiach, či vás dotknutý zabije hneď, alebo inokedy.

    Takže späť ku nám! Emily je dostatočne inteligentná na to, aby si uvedomila dôsledky prirovnať ma – verejne ku psovi! Urobila to židovsky schválne – zneužijúc akési ľudové prirovnanie. OK! Takže ja zasa využívam tú proklamovanú „rovnosť“ a vyhlasujem, že Emily je suka, ktorá breše, ale nehryzie, pretože je v podstate zbabelá, nemá za čo bojovať, a radšej sa presadzuje podlosťou! Máte s tým teraz nejaký problém – redakcia? Vy veľmi dobre viete, čo v našej spoločnosti znamenajú „psi“ pracujúci pre systém!

   • Myslela som, že odvekému prísloviu „Pes, ktorý breše, nehryzie“, rozumieme všetci a rovnako. Predpokladala som, že tí so širším rozhľadom o to viac, že chápu aj zmysel pojmu p e r s o n i f i k á c i a,
    hlavne ak je obrazné pomenovanie súčasťou širšieho kontextu.
    No, nemusí to tak byť úplne vždy…

    • Existuje aj paralelná komunikácia, v ktorej kľúčové slová dostávajú úplne iný príbehový význam. Viem, pretože som bol v excitovanom stave. Ty máš rada jazykové okienka – všakže. To s tým psom bola taká malá podprahovka – podpásovka – všakže. „Veľa lásky“ – ale nedostatok rešpektu – všakže. Mohla si napísať – „Maroš je impotentný v oblasti ním deklarovaného násilia!“ Fajn – už by to nebol pes – už by to bol len impotent. Ku tomu sa môžem priznať – že pri určitých ženách sa mi jednoducho nepostaví!
     Inak – nezvyknem sa verejne vyhrážať – lebo keď niekoho „nájdu“ – bude to na mňa. Iste – v duchu sa zastrájam – aj pejoratívne násilie je určitý ventil – „prežiť vraždu v duchu a nemusieť ju urobiť“. Avšak – keď sa rozhodnem konať – obvykle to dokončím! A ty si sa ešte zjavne nestretla s 90-kilovým bandogom, ktorý ťa najprv brechotom varuje, že si v jeho teritóriu-teráriu, a potom ťa ZABIJE! Každé zviera – ktoré loví – loví potichu! Lenže vystrašený pes na metrovej reťazi – alebo v uzavretom dvore – keďže nemá únikovú možnosť – ťa pohryzie, alebo zabije, len preto – že nerozumieš jeho „žiadosti – nechaj ma na pokoji!“.

 6. Idem preložiť posledný odstavec včerajšieho článku, na ktorý som včera po prečítaní stratila síl. Ide o tento článok:
  https://www.naturalnews.com/2020-12-03-nhs-building-vaccination-teams.html
  Prekladám názov článku:
  NHS buduje (zostavuje) vakcinačné tímy tak, že robí nábor hasičov, leteckých stevardov (letušiek), vedúcich kostolov a nezamestnaných.
  NHS = The National Health Services = to je fakticky úrad vo Veľkej Británii, v preklade asi Národné zdravotnícke služby.
  Prekopírovala som časť článku – kto tam bude cca patriť, kto bude „presviedčať“ aby ľudia prijali túto experimentálnu mRNA vakcínu.
  NHS leaders are reaching out to celebrities, “influencers” and church leaders to persuade the population to take the new experimental mRNA inoculations. Members of the royal family, famous actors, actresses and athletes are among some of the “celebrities” who will be recruited to promote the shots.
  Krátko prekladám: členovia kráľovskej rodiny, známy herci, herečky, atléti…
  Teraz prekopírujem posledný odstavec:
  Because 100 percent of vaccine recipients experience symptoms from the shots and 20 percent require hospitalization after the second dose, these shots will inevitably elicit a major wave of health problems that will be a boon for the health care industry. Of course, this uptick in hospitalizations will be blamed on “outbreaks,” giving public health officials the ammo they need to demand mandatory shots for all. By then, almost every aspect of society will be turned into a vaccination plantation, with vaccine teams trained, deployed and positioned to vaccinate people for years to come.
  Idem urobiť rýchly, voľný preklad:
  Pretože 100 percent príjemcov vakcíny bude mať symptómy (vedľajšie účinky), 20 percent bude vyžadovať hospitalizáciu po prijatí druhej dávky, tieto vakcíny nevyhnutne vyvolajú veľkú vlnu zdravotných problémov, ktoré budú výhodou (darom) pre zdravotnícky priemysel. Samozrejme tento nárast hospitalizácii bude zvalený (dané za vinu) „prepuknutiam (vírusu)“ takto sa dá úradníkom verejného zdravotníctva munícia (náboj), aby mohli vyžadovať povinnú vakcináciu pre každého (človeka). Dovtedy skoro každý aspekt spoločnosti bude premenený na vakcinačnú plantáž (kolóniu) s vycvičenými vakcinačnými tímami (skupinami), nasadených a umiestnených aby očkovali ľudí v ďalších rokoch (v budúcnosti).

  • Budu po nás skákať nie? „Sad… Co pôvodne myslene článku :“? Rušenie časti aby sedel obsah, kvôli čomu…. Pravda ci výmysel, dôvod vš pôvod….

 7. Emil Zeithaml

  Maroši, uklidni se a přečti co jsi napsal ještě jednou. Šíříš svůj názor jako svatou pravdu. Ať je cokoliv napsáno kdekoliv třeba i zlatým písmem neznamená, že je to pravda a pokud je, je mnohem důležitější to, jak je interpretována. Tady je většinou zakopaný pes. Vzpomeň na prokurátora Urválka.

  • Ad “ Šíříš svůj názor jako svatou pravdu.“ – to je len moja pravda – nemám problém zmeniť názor na veci, ak budem vnútorne presvedčený, že je to správne inak. Všetci ku všetkému pristupujeme individuálne -aj to stádo. Ešte by som Definitívovi odporučil uvedomiť si, že každý manažér, vodca – potrebuje na presadzovanie svojho zámeru nástroje – pre niekoho sú to peniaze /korupčníci, Soros/, pre iného strach a brutalita – bossovia, pre iného stačí charizma – a najlepšie spojená s mienkotvornými médiami. Máme? Máte? Viem si predstaviť Definitívu – ak má tú charizmu – pôsobiť na masy v televízii. Ale neviem si predstaviť, že mu niekto od sion Chazarov takýto priestor poskytne. You Tube? Zablokuje ho za názory.
   Existuje jediná možnosť – a na nej som pracoval v roku 2000 po vytunelovaní tej „našej“ regionálnej televízie – zaožiť vlastný webový televízny portál – tí ľudia, ktorým som to predkladal to skrátka jednak nechápali, jednak sa ich viac bavilo vŕtať sa v počítačoch. Čiže – treba mať aj spojencov nadchnutých pre vec – bez entuziazmu stojí každý projekt za hovno. Obávam sa, že Definitíva nepochopil obmedzené možnosti blogovania – zvlášť toho anonymného. Jediným správnym spôsobom ako to robiť efektívne, je webový televízny portál Alexa Jonesa – opakujem – na Slovensku mohol byť v roku 2000 – ale takéto veci nemôžeš robiť s konceptuálne obmedzenými ľuďmi – bez vízie, čo bude o 20 rokov..

   Na Urválka ti seriem – jeho vnuk kandidoval na miesto generálneho prokurátora – neviem, prečo do mňa rýpeš týmto spôsobom – asi chceš, aby som prišiel za tebou so svojím názorom – a odišiel s tvojim. „a přečti co jsi napsal ještě jednou“ – asi tak.

   Čiže ešte raz Definitíva – prečo nieje – okrem Pjakinových formátov – KSB a DVTR na a v mienkotvorných médiách? Lebo to je kameň úrazu. Šuplíkových „vynálezov“ je plná planéta – vieme o všetkých?

   • Ešte dodám – ad „Šíříš svůj názor jako svatou pravdu“ – pred pár rokmi sme sa chytili – alebo teda ja som sa chytil s Definitívom na NWOO.org – s tým, že dosť „slovutne“ – zámerne používam výraz z češtiny aby to bolo jednoznačné – presadzoval svoj názor ako jediné správne riešenie, a – upozornil som ho na jeho vlastný nick „Definitíva“ – nomen omen – ktorý podľa mňa symbolizuje – vyjadruje niečo také ako „šlus“ – „koniec debaty“ – „žiadne iné argumenty“ – asi taK. Viď naše rozdielne názory na účinkovanie Blahu na mediálnej scéne napr. Čiže – na jednej strane nekompromisný boľševizmus – na druhej strane kompromisy „aj s Diablom“ – keď nie je kam z konopí? Na jednej strane likvidovať starý svet od základov – nebodaj aj celé ľudstvo – na druhej strane archaický stereotyp – nič lepšie ako boľševizmus? Viete vôbec čítať medzi riadkami?

    https://www.freefilm.to/film/the-rhythm-section

 8. Ďalší nový článok:
  https://www.naturalblaze.com/2020/12/immunity-cards-to-be-issued-to-all-americans-enable-cdc-to-track-covid-19-vaxx-status-in-database.html
  Prekladám názov:
  „Imunitné karty“ budú vydané všetkým Američanom, ktoré umožnia CDC sledovať vakcinačný Covid-19 status v databáze (t.j. ako sme prijali očkovania).
  Ja dodávam: Ak sa táto zemeguľa nevzbúri dôjde ku koncu života na tejto zemeguli.
  Ale je to až neuveriteľné, že všetko zatiaľ prechádza podľa plánu Rockefellerovcov. Vieme, podľa nich je nás „priveľa“, plánujú veľkú redukciu ľudí.
  Už sa robí cenzúra o vakcínach na youtube, google, facebook…

 9. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/04/do-asymptomatic-people-spread-coronavirus.aspx
  Ľudia bez príznakov nerozširujú koronavírus.

  • V tom článku je vysvetlené, že keď sme pozitívne testovaní ale bez príznakov, nerozširujeme koronu.

   • Milá Jean,
    globalizátori to, že koronu nerozširujeme ani v prípade negatívneho výsledku testu, vedia rovnako dobre, ako to vieme my; tam, kde niet skutočnej nákazy, nemôže dôjsť ani k jej šíreniu.
    Cieľom tejto celosvetovej, vysokej politicko-vojenskej hry mocných je pod rúškom vymyslenej, „vysokoprenosnej“, „smrtiacej“ pliagy za pomoci umelo vyvolaného strachu dostať nás do svojho područia, obrať nás o naše základné ľudské práva a slobody, potom aj o majetok… a nepochybujem o tom, že tých nepoddajných aj o život. O tom to, žiaľ, celé je, taký je plán globalistov. Nám ostatným hneď na jar pridelili rolu otrokov.
    Ak vyhrá Trump, možno sa ich plán nastolenia „nového svetového poriadku“ aspoň o čosi oddiali a doktor Fauci si na svoje sústo bude musieť ešte chvíľu počkať. No tak či onak nás to zrejme neminie…
    …jedine, že by zasiahla nejaká tajomná sila z inej planéty. Pravdaže, nie z takej vyšinutej, ako je tá naša.

 10. Jaroslav D M

  Formular na podani petice Hlavnimu Bozimu Soudu Vesmiru… Podepiste a uschovte si.
  Nenechme se jiz drzet pod Terrorem Satanistu, Zionistu, Reptilians a jejich vsech zaprodancu Pekla …. Jsme Bohem stvoreni se svobodnou vuli … Zastavme ZHN a vsechny jejich plany Temna, tvurci at jsou predstaveni pred Bozi Soud OKAMZITE a paralizovani!

  No. I-2222
  In the Supreme Court of the God of the Universe
  ___________________________________________
  THE PEOPLE OF GOD, WHO ARE CALLED BY HIS NAME, IN THEIR INDIVIDUAL
  AND JOINT CAPACITIES, ET. AL.,
  Appellants,
  v.
  PRINCIPALITIES, POWERS, THE RULERS OF THE DARKNESS OF THIS AGE,
  SPIRITUAL HOST OF WICKEDNESS IN THE HEAVENLY PLACES, ET AL.,
  Appellees.
  ___________________________________________
  An Appeal to Heaven
  ___________________________________________
  APPEAL BY RIGHT, BASED ON THE PREMISES BELOW, FOR
  THE COURT TO HEAR THIS CASE, FORGIVE OUR SIN, HEAL
  OUR LAND, AND GRANT SUCH OTHER REQUESTED RELIEF
  ___________________________________________
  YOUR NAME
  Affiliation of Co-Counsel
  Dutch Sheets
  Counsel of Record
  Counsel for Appellants
  Comes now, The People of God, who are called by His Name, in their
  individual and joint capacities, et al., who submit this “Appeal to Heaven” in
  The Supreme Court of The God, Judge, and Creator of the Universe, and
  respectfully request that You enter an Order to: (1) hear this appeal from
  Heaven, (2) forgive our sins, and (3) heal these United States of America, by
  2
  (a) enjoining the Appellees from any further action to kill, steal, and/or destroy
  Your Will for these United States of America, and (b) enjoining that the earthly
  result of the pending elections for the United States of America’s President,
  Senate, and House of Representatives be accomplished now on earth in
  accordance with Your Divine Kingdom and Will in Heaven, namely that
  Donald J. Trump be re-elected President of these United States, with sufficient
  supporting numbers in both Houses of Congress for Your Will to be
  accomplished in and for this Nation.
  1. Your Word promises in II Chronicles 7:14 that You will grant relief in the
  form of: (1) a hearing, (2) forgiveness, and (3) healing of our land (these
  three promises of relief are hereafter referred to as “Relief”) on the absolute
  condition that we, Your People: (1) humble ourselves, (2) petition You with
  specificity in prayer, (3) seek Your Face, and (4) turn from our wicked ways
  (these four absolute conditions are hereafter referred to as “Conditions”).
  Our Humiliation
  2. We have been arrogant in that we have attempted to seek Your Relief
  without fulfilling all four of our Conditions. We have arrogantly treated the
  conditions as multiple choice, have omitted some of the four Conditions and
  yet sought Relief when it was not due. We repent of our pride before this
  most honorable Court.
  3. Our present circumstance in this Nation is utterly desperate and, therefore,
  we cannot help but be rightly humbled. Our humility is deserved due to our
  3
  sin.
  Our Prayer
  4. Therefore, we pray for mercy, and grace, and specific relief:
  a. our deeds deserve punishment, but instead we pray for mercy that
  You would not punish us according to our sinful deeds,
  b. our deeds do not position us to deserve the requested Relief, and
  therefore, we pray for grace from Your Throne, and
  c. we boldly and humbly ask that You grant the below requested
  “Prayer for Relief.”
  Our Seeking of Your Face
  5. In the past we have presumptively sought Your Hand of protection and/or
  Your Hand of blessing, without first seeking Your Face.
  6. We repent of this presumptuous act and resolve now to seek only Your Face.
  7. Your Face represents Your Presence.
  8. We affirm that Your Face and Presence bring protection and blessing, and
  we receive those as the result of – rather than the object of – our
  consuming desire to seek Your Face.
  Our Turning From Our Wicked Ways
  9. Wickedness is real and is defined solely by You.
  10.Wickedness is not defined by the Appellees.
  11.We confess that in the past we have been embarrassed by Your Holy
  definitions of Wickedness and have wickedly feared mere men more than
  4
  You. We have:
  a. acquiesced to or affirmed the world’s unholy definitions of
  wickedness, and
  b. denied – both through assent and silence – Your Holy definitions of
  wickedness.
  12.Therefore, we turn from all our wicked ways as defined by You, including
  the following:
  Our Wicked Way: Breach of our National Relationship with You
  13. In 1607, the first official act by the English in the New World, was declared
  by the Reverend Robert Hunt at Cape Henry, Virginia: “from these very
  shores the Gospel shall go forth to not only this New World, but the entire
  world.”
  14. In 1620, Christian Pilgrims declared the “Mayflower Compact” outside of
  Plymouth, Massachusetts as a civil government covenant “for the Glory of
  God, and Advancement of the Christian Faith.”
  15. In 1776, in Philadelphia, Pennsylvania, our present United States of
  America were born in submission to You, as we acknowledged that the role
  of civil government is – not to create rights – but to recognize and “secure”
  the rights already embedded in Creation by You: “We hold these truths to
  be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by
  their Creator with certain unalienable Rights, that among these are Life,
  Liberty and the pursuit of Happiness. That to secure these rights,
  5
  Governments are instituted among Men ….”
  16.Throughout our history as a Nation we have governmentally declared from
  Washington, D.C. that:
  a. we trust in You (“In God We Trust,”), and
  b. we are a Nation under You (“One Nation Under God”).
  17.Yet, we have wickedly broken our Covenants with You, breached our
  National Relationship with You, cast off protective restraints, and:
  a. Refused to remain under You,
  b. Not trusted in You,
  c. Attempted to deny the Holy Rights You embedded in us Your
  Creation, and arrogantly placed ourselves in the position of gods by
  purporting to create “rights” that were never endowed to us and that
  contradict the true rights You so graciously endowed in us from
  Creation,
  d. Failed to advance the Christian faith, and
  e. Abused Your mercy, and spent Your grace on ourselves, rather than
  taking the Gospel to this Nation and the entire world.
  18.We repent of this wickedness.
  Our Wicked Way: Defiling Your Image
  19.You Created us in Your Image as male and female, joined us together
  physically in marriage as husband and wife and commanded us to be
  fruitful and multiply.
  6
  20.We have wickedly defiled Your image by purporting to redefine sex as an
  ever-expanded concept outside of marriage between a husband and a wife.
  21.We repent of this wickedness.
  Our Wicked Way: Shedding of First Nation Blood
  22.We have shed the blood of the Native People of our Nation.
  23.You sent us to this Nation to bless them; instead we broke covenant with
  them, lied to them, stole from them, misrepresented Your true nature to
  them, and murdered them.
  24.We repent of this wickedness.
  Our Wicked Way: Shedding of Innocent African Nations’ Blood
  25.We have shed the blood of the People of the African Nations through the sin
  of human slavery.
  26.You sent us to bless the Nations of the African continent; instead we lied to
  them, stole from them, destroyed their families, enslaved them,
  misrepresented Your true nature to them, and murdered them.
  27.We repent of this wickedness.
  Our Wicked Way: Shedding of Unborn Blood
  28.We have shed the blood of our unborn children.
  29.You are Creator God, and You created us in Your Image as Pro-Creators,
  commanding us “be fruitful, and multiply.” Instead, we have pursued the
  inherent pleasure of the pro-creative union, while casting aside the procreative fruitful blessing of the union. Moreover, when fruit has been
  7
  produced, we have disobeyed Your Dual Commandments to “be fruitful”
  and to “not murder,” by killing over sixty million children in the womb.
  30.We repent of this wickedness.
  Prayer For Relief
  Now, therefore, having fulfilled all of the above four Conditions, we
  boldly ask You to grant the Relief promised in Your Word, namely that You:
  (1) hear this appeal from Heaven,
  (2) forgive all our sins, including those listed above,
  (3) heal these United States of America, by
  (a) enjoining the Appellees from any further action to kill, steal,
  and/or destroy Your Will for these United States of America, and
  (b) enjoining that the earthly result of the pending elections for
  United States of America’s President, Senate, and House of
  Representatives be accomplished now on earth in accordance with Your
  Divine Kingdom and Will in Heaven, namely that Donald J. Trump be
  re-elected President of these United States, with sufficient supporting
  numbers in both Houses of Congress for Your Will to be accomplished in
  and for this Nation.
  Thy kingdom come, Thy will be done on earth as it is in Heaven.
  8
  Dated: November 28, 2020 Respectfully submitted,

  _____________________________________
  Dutch Sheets
  Counsel of Record
  Counsel for Appellants
  _____________________________________
  YOUR NAME
  Affiliation of Co-Counsel

 11. https://www.naturalnews.com/2020-12-03-mrna-vaccines-genetic-damage.html#
  Prekladám názov článku:
  Experti varujú, že mRNA vakcíny môžu spôsobiť nezvrátiteľné genetické poškodenie.

 12. https://www.infowars.com/posts/pfizer-ceo-not-certain-their-vaccine-stops-transmission-of-covid-19-as-companys-jab-approved-in-uk-and-evaluated-in-us/
  Tak to vyzerá, že ľudia čo prijmú vakcínu budú aj naďalej môcť rozširovať (prenášať) vírus na iných – vyjadril sa top predstaviteľ firmy Pfizer.

 13. Zaujímavé video:
  https://www.youtube.com/watch?v=uwyIFmNaD2A
  Bill Gates sa priznáva k mikročipom.

 14. Čiže – žiadna „definitíva“ – žiaden koniec! Ide sa ďalej! A nie sme v tom sami!
  „„Někdo tahá naše provazy, není to jen stoletý stát. Hlavou mi letí temné dotazy, kdo pohnul světem tentokrát?“ zamýšlejí se v úvodu písně Ilona Csáková a Roman Horký. Podle svých slov do skladby V dlouhém zatmění vložili nejen svá srdce, ale také nevymyté mozky.

  Bill Gates pravděpodobně nemá v posledních týdnech lehké spaní. Do boje proti jeho promyšlenému plánu na ovládnutí světa skrze koronavirovou krizi totiž se svým selským rozumem vyrazila Ilona Csáková. Pravdu a nic než pravdu o skryté podstatě aktuální situace šířila nejdřív jen skrze sociální sítě. Nyní však svou platformu přirozeně rozšířila a poslání otevřít světu oči promítla i do své hudební tvorby.“
  https://www.forum24.cz/bill-gates-je-na-ni-kratky-ilona-csakova-ve-videoklipu-konecne-vsem-ovcim-otevrela-oci/

 15. Jednoduchá

  No výborne! konečne sa za šírenie tkz.,,hoaxu“môžeme ,,označiť“ známu osobu ! Toto sa mi na p.Ilone Čákovej páči, že vyjadrila svoj názor k tejto súčas.situácii. :-)……Klobúk dole, kiežby takých ,,Iloniek“ bolo viac! verím tomu, že by sme viacerí POCHOPILI!……
  ….ďakujem Všetk.za príspevky, p.jean ako vždy neúnavná ,,šíriteľka“ nových infor.opäť nesklamala !….P.Definitíva- k vášmu ,,odchodu len toľko – ak máte potrebu to tak urobiť, tak to urobte! nikto nie je vo Vašej koži, Vy najlepšie viete, čo je pre Vás prijateľné a čo nie. Ak sa Vám toto rozhodnutie časom neosvedčí, tak ho jednoducho zmeníte! priznám sa, aj ja rada čítam Vaše príspevky, no len Vy sám viete, prečo to už tak nechcete Počúvajte svoj vnútor.hlas. A ako Vám už povedal p.Maroš, však NAŠŤASTIE nezomierate, ak nebudete so svoj.rozhodntím spokojný, tak ho opäť zmeníte. Však o tom je celý náš život- nezostávať na 1 mieste doslova,,ZABETÓNOVANÝ“,pretože ten, kto sa ,,nehýbe“ ten nežije. A robiť niečo ,,proti svoj.srsti“? Len preto, že to chcú iní? že oni si to predstavovali ináč??? Ani náhodou / aj keď tie neexistujú /! Držím vám palce na Vašej ,,novej ceste“:-).Ak by Vám náhodou nevyšla, tak ju jednoducho zmeníte! nemá zmysel zotrvávať v niečom, čo ma neposúva, čo ma trápi, resp.nedvíha vyššie. Pretože sám život je zmena !!!…………………………
  Želám všet.skutoč.bádaj.pekný večer :-)………………..

 16. covid to nezastavuje, dokonca ani cvičenie v rúšku nemá žiadne negat.účinky 😀 😀

  pobavte sa tu:
  „Nová štúdia uverejnená v odbornom magazíne International Journal of Environmental Research and Public Health však ukázala, že nosenie rúška nemá ani pri intenzívnom cvičení prakticky žiadne negatívne účinky.“
  https://diva.aktuality.sk/clanok/62404/cvicit-aj-v-rusku-ako-nas-to-ovplyvnuje-priblizili-odbornici/

 17. čo ja sledujem, rúška sa nosia mnohokrát opakovane to isté a ani sa ho nesnažia vyprať. Oľaľa…

 18. Slovensko: november, december 2020, denné teploty -4°C až 10°C, v nížinách inverzia, časté mrholenie, dážď, nadmerná vlhkosť. Všade platí, okrem výnimiek, povinné nosenie rúška. Napriek poctivému dodržiavaniu tohto opatrenia, počet infikovaných abnormálne rastie. Otázka: je nosenie rúšok v zimnom, mrazivom období, rúšok, ktoré sú mnohokrát už vlhké až mokré (na verejnosti je to bežne vidieť), nefunkčné/zbytočné alebo doslova nebezpečné? Môže nosenie mokrých rúšok a vdychovanie vlhkého, chladného vzduchu dodatočne zmiešaného rôznymi prebujnenými mikroorganizmami z vnútornej strany rúška, spôsobiť prechladnutie dýchacích ciest a následnú infekciu? Žiaľ, väčšina ľudí je tak vystrašených, že už nie sú schopní pochopiť tieto súvislosti a týmto chudákom to nemá kto alebo nechce vysvetliť.

Pridajte komentár

*