Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zabíjanie bezbranných: Kanada zavádza eutanáziu detí a duševne chorých ľudí


Print Friendly, PDF & Email

(Mary Villareal, Natural News) Podľa televízneho moderátora Fox News Tuckera Carlsona, kanadské zákony o eutanázii dosiahli „nové a desivejšie dno“ .

Počas nedávnej relácie „Tucker Carlson Tonight“ poznamenal, že v západnej civilizácii nastala „veľmi veľká zmena “, keďže Kanada má v marci 2023 legalizovať nové štandardy eutanázie a plánuje rozšíriť lekársku pomoc pri umieraní aj na osoby s duševným ochorením, vrátane detí.

Pred schválením zákona bola spôsobilosť pre asistovanú samovraždu obmedzená len na osoby v „závažnom a nenapraviteľnom zdravotnom stave“.

V roku 2021 dáta ukázali, že 10 064 ľudí v Kanade zomrelo vďaka lekárskej pomoci, čo je masívny 32% nárast v porovnaní s rokom 2020.

V správe sa uvádza, že 3,3% všetkých úmrtí v Kanade v roku 2021 boli asistované samovraždy. Na úrovni provincií má najvyššiu mieru Britská Kolumbia 4,8%, zatiaľ čo Quebec je na druhom mieste so 4,7%.

Zástancovia eutanázií však tvrdia, že to nie je prekvapujúce, pretože Kanaďania sú stále viac spokojní s asistovanými úmrtiami, hoci mnohí očakávajú, že súčasné rastúce miery sa čoskoro zastabilizujú.

Spôsob, ako znížiť náklady na zdravotnú starostlivosť

„V Kanade sa eutanázie stanú oveľa rozšírenejšie, nakoľko ide spôsob, ako znížiť náklady na zdravotnú starostlivosť,“ povedal Carlson.

(Súvisiace:  Zdravotné poisťovne teraz tlačia na eutanázie, aby sa vyhli plateniu vysokých nákladov na liečbu lekárom a nemocniciam.)

Zmienil sa aj o 23-ročnom synovi ženy, ktorý napriek nesúhlasu svojej matky žiadal o schválenie eutanázie z dôvodu cukrovky a depresie, že si nevie nájsť partnerku. Carlson uviedol, že lekári „zabíjajú deti“ bez toho, aby to povedali rodičom, pretože deti sú v depresii.

Lekári údajne odvolali svoj súhlas s eutanáziou po tom, čo nastalo verejné pobúrenie. Mladý muž zostáva zatiaľ nažive, no snaží sa nájsť lekára, ktorý podpíše jeho „medicínsky asistovanú“ smrť.

Zdroj tiež uviedol, že lekári zamietli mužovu žiadosť, pretože je mladý a zdravý a „má pred sebou bohatý život“.

Počas jeho show sa ku Carlsonovi pripojil Charles Camosy, profesor humanitných a lekárskych vied na Lekárskej fakulte Univerzity v Creightone. Obaja diskutovali o rýchlo sa zhoršujúcej situácii v oblasti zákonov týkajúcich sa eutanázie v Kanade.

Liečba osteoporózy

Camosy spomenul, že v Quebecu existuje skupina lekárov, ktorí chcú zabíjať novorodencov.

„Toto sa stane, keď sa medicínska autonómia zblázni,“ povedal profesor. Carlson tiež poznamenal, že kanadský medicínsky systém je porovnateľný s nacistami.

„Nacisti boli známi tým, že robili presne túto vec,“ povedal a ďalej poznamenal, že nacisti rovnako používali lekárov na vraždenie tých najslabších v spoločnosti.

„Myslel som si, že lekári sa po druhej svetovej vojne zaviazali, že už nebudú robiť takéto veci,“ pokračoval Carlson. „Úlohou lekára je pomáhať ľuďom, liečiť ich, nie zabíjať a lámať nad nimi palicu, keď sú ešte len deti.“

Medicína stráca svoju dôstojnosť

Camosy uviedol, že problémom moderného systému zdravotnej starostlivosti je to, že stráca svoju dôstojnosť, pretože sa stáva „hyper-sekulárnym“ a často je založený na analýze nákladov a výnosov – niečo, čo sa nazýva „doba dožitia prispôsobená kvalite“.

Poznamenal tiež, že na to, aby sa do Kanady vrátila úcta k životu a aby takéto zákony neprenikli do iných krajín, musia občania začať podporovať zdravotnú starostlivosť, ktorá uprednostňuje skutočnú starostlivosť.

„To, čo musíme urobiť, je akýmkoľvek spôsobom podporovať zdravotnú starostlivosť, ktorá je o starostlivosti a nie o zabíjaní,“ povedal.

Záver

Aj v Európe či USA sú už štáty, ktoré schválili asistovanú samovraždu, konkrétne Oregon, Kalifornia, Colorado, Havaj, Maine, New Jersey, Nové Mexiko, Vermont, štát Washington.

Najvyššie súdy štátov Washington, DC a Montana tiež rozhodli, že ich štátne zákony nezakazujú lekársku pomoc pri umieraní.

Pozrite si video nižšie a vypočujte si diskusiu o tom, či je eutanázia usmrtením z milosti alebo vraždou:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mary Villareal, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To je západní zločinný kapitalizmus !

 2. Od zfalšování údajů o účinnosti léku AZT na AIDS v 80. letech, který svou toxicitou zabil spoustu lidí, po ústřední roli v jednom z největších farmaceutických podvodů v historii – COVID-19. Kdo je Anthony Fauci a kam až sahají jeho chapadla korupce a lží? Více v první části dokumentu podle stejnojmenné knihy od Roberta F. Kennedyho, mladšího.
  https://rumble.com/v1q0kae-skuten-anthony-fauci-vichni-si-zaslou-znt-pravdu-1.-st-cz-dabing.html
  *****
  Kam až sahá králičí nora korupce a podvodů farmaceutického průmyslu? V druhé a poslední části dokumentu o Anthony Faucim se dozvíme ještě více o snahách vyvolat pandemie v posledních desetiletích, a o nebezpečí vakcín, nejen těch covidových, ale i těch běžných… a mnohem více.
  https://rumble.com/v1qyghg-skuten-anthony-fauci-vichni-si-zaslou-znt-pravdu-2.-st-cz-dabing.html

 3. Eutanázia nikdy nemôže byť slobodným odchodom z tohto sveta, pretože ju podnecuje bezmocnosť – teda nesloboda. U ľudí s vyhraneným komplexom moci – u mocenských rodov – to bol spôsob, ako pripraviť o trón vládcu – aj keď vlastného otca. V podstate – aj ako vražda – je to spôsob, ako sa rýchlo dostať k dedičstvu! Ak vám niekto zavraždí vašu matku-otca kvôli lúpeži trochy peňazí, a vy takto získate jeho-jej dom a úspory v banke – ???

  Eutanázia je základom rozkladu spoločnosti – nechať zabiť blízkeho, ktorý potrebuje pomoc a znížiť náklady na jeho existenciu! Židovina = profit z problémov iného!
  A ešte to maskovať súcitom kurva!

 4. To nie je všetko! Kanadskí nacisti v spolupráci s nacistami Pfizeru pokračujú beztrestne v genocíde https://www.zvedavec.news/vezkratce/19183/ a nevie sa nájsť nikto, kto by s nimi konečne urobil poriadok ! Toľko je na svete militantných či iných organizovaných a dobre financovaných skupín a nič. To sú všetci na strane ZLA ?

  • Tieto militantné skupiny sú zakladané systémom, pretože TEROR je RIADIACI NÁSTROJ! V mene boja proti „terorizmu“ sa tak môže uplatňovať teror štátu proti občanom! KONTEXT: – Ak teda „niekto“ označil tú vraždu 2 buzerantov na Zámockej za teroristický čin – treba okamžite spozornieť a už musíte KONCEPTUÁLNE chápať, že toto bola riadená vražda – riadená tajnou službou a podľa všetkého je za tým MI6 – kam naši tajnáši chodia na školenia – je to pokračovanie procesov riadenia – MI6 – Nicholson – vražda Kuciaka a Kušnírovej – Lipstein ako Viktor Čistič!

   Toto môžu pomôcť vyriešiť len horizontálne „organizovaní“ – teda neorganizovaní „osamelí vlci“ – ktorí však nie sú až tak osamelí, pretože ich spája idea a spoločný záujem! Toto desí systém, pretože systém má pod totálnou kontrolou akúkoľvek komunikáciu a teda aj organizáciu! A zároveň – systém kryje tie svoje militantné teroristické skupinky pri ich špinavej práci – vrátane organizovaného zločinu, ktorý pracuje pre nich. Čiže – každý spravodlivý za seba a za ideu a za svoju spoločnosť – národ! „Oni“ tomu hovoria sebaradikalizácia – nie! – to je len odhodlanie a sebaorganizácia. Keďťe zatiaľ sa u nás ešte nikto nemá k zúfalému činu sebaobetovania sa pri porážaní tohto zločineckého systému – musí si štátny terorizmus vyrábať teror sám – aby mohol udržiavať teror!

   • Parná píla sa živí odrezkami, pilinami – je to dokonalá technológia spracovania dreva poháňaná drevom!

    Štát sa živí terorom! Je to dokonalá schéma udržiavania násilia a zámienky na násilie! Teror perpetum mobile!

  • kvakcína je sloboda

   možno trochu od veci, ale napadla mi taká vec: matrtaj raz na svojej tlačovke povedal, že Slovenská republika je akciová spoločnosť a my, občania sme jej akcionári – no a v súvislosti s týmto mi napadlo, že predsa, pokiaľ sú akcionári nejakej a.s. nespokojní s jej vedením, majú možnosť vedenie odvolať a to by teda malo platiť aj v tomto prípade, či?!
   ale, čo ma prekvapuje, je fakt, že sa, v súvislosti s týmto, neozval žiaden právnik, dokonca ani z tých „opozičných“ „vlasteneckých“ strán/kruhov

   • Lebo žijeme v nájomnom štáte s nájomnými politikmi! A ten môže dnes – ako zadĺženú „akciovku“ vlastniť tretia osoba, a štvrtá osoba môže prevziať jej pohľadávku! Taký Harabín je len druhá strana tej istej mince!

    • Harabin je premudry Drprávnik ako by zjedol Šalamunovi riť kopec prachov vyhral zo sporov ktoré vyrieši l svojim diplomatickým spôsobom. Je to židák ako vyšitý .

 5. „Duch ovláda hmotu!“ Bolo to i – Ježišovo tajomstvo: „Každému podľa jeho viery!“
  Ak veríš vo svoje šťastie, potom vždy stretneš správnych ľudí a môžeš chodiť i po žeravých uhlíkoch.. (obrazne i doslovne – povedané).

  Ja – si hovorím, že – nechcem strácať Čas záležitosťami z – budúcnosti, ale – žiť svoj vlastný – momentálny – Tu a Teraz – Život (ktorým si zároveň – vytváram i ten budúci život).
  To je to, na čo sa – každú minútu – sústredím. Z nikoho – nebude druhý – Ježiš, Buddha, Mohamed..
  Môžeme iných prijať ako vzor, sú nám len – príkladom v tom, že dosiahli svoj osobný cieľ. To znamená, že keď to dosiahli iní, môžem(e) to zvládnuť i my! Nie je potrebné nikoho nasledovať, alebo opakovať jeho činy, ale – tvoriť a manifestovať – svoj vlastný – Osud. Boh nepotrebuje – nasledovníkov, potrebuje – Priekopníkov..
  Prišla som na túto planétu Sama a sama ju i prirodzene (bez eutanázie) – opustím. Tak to zariadil – Stvoriteľ. Každý Človek je – vyzvaný, aby si sám prešiel svojou duchovnou cestou. A nepotrebuje k tomu žiadne organizácie, strany, spolky, pomôcky.. Stvoriteľ nás vybavil všetkým, čo – potrebujeme.
  Presne – tento postoj, kráčať ďalej, nezastaviť sa, riskovať, napokon – privedie Človeka k vnútornému Bohu, k božstvu v Sebe. A keď pokročím(e) – cítim(e) Ho. To – slovami popísať – nejde.. Treba to – jednoducho – ŽIŤ! (i keď – áno – je to – niekedy – veľmi – zložité.)

  • Chcem sa ťa spýtať keď dosiahnes tento stav že si zdroj si pri zdroji budeš len spokojná s tým stavom?

   • Narodenie je – príležitosť. Buď sa môžem naučiť žiť – vnútorne – krásny život, alebo sa len môžem dovliecť na – cintorín. Sú ľudia, pre ktorých je život – bremänom a sú ľudia, pre ktorých je i smrť – tancom.

    Meditácia je – jednoducho – pochopenie. Nie je to otázka tichého sedenia, nie je to otázka – spievania mantry. Je to záležitosť pochopenia – jemného fungovania – mysle.
    A ak sa snažím chápať toto jemné fungovanie, začína sa vo vnútri – objavovať príjemné uvedomenie (sa), ktoré nepochádza z mysle. Toto uvedomenie – je v mojom bytí, v duši, v mojom vedomí. Je to veľmi krehké, veľmi éterické, božské.
    A – je to – nikdy – nekončiaci proces. Život proste – plynie z večnosti do – večnosti..

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nemôžete všetko označovať za zločin,keď vy sami ste tiež zločincami-mnohí totižto robíte poskokov a spolutvorcov ničenia tejto planéty viď všetko čo tvorí emisie a zohrieva a znečisťuje vzduch,mnohí si kúrite hojne drevom a máte v chatrčiach na splátky stostupňové teploty a to len preto,lebo na to zatiaľ máte prostriedky,ktoré ste ľahkovážne nadobudli,,,,ja ráno otvorím dvere a z každej strany smrad z komínov od susedov a je im jedno kam ten dym ide a kto hu musí dýchať a čo mu to spôsobí-a prečo?-lebo lajdáctvo a slabomyselnosť každého z vás,len vždy v niečom inom,,,,kuknite sa na vojnové konflikty a na dopravnú sieť,či kriminalitu,či útoky zvierat na ľudí-koľko tam denne umiera ľudí,keď budete každý ľudský život ľutovať a oplakávať-minú sa rýchlo zdroje a to len preto,lebo vás tu rýchlo pribúda a vlády volajú po nových prírastkoch,len aby sa rýchlo zakryli zverstvá napáchané na ekonomikách a vo financiách a aby sa ťarcha prenášala vždy na nové generácie,,,,politici-školstvo-zamestnávateľia-dôchodcovia,toto je ten zákerný štvorlístok,ktorý ničí skutočný víznam bytia človeka,,,,ekonomiky sveta zákerne fungujú na využívaní a zneužívani ľudskej prítomnosti a ľudského potenciálu,,,,umieranie a smrť sú v tomto priestore rovnako prirodzené,ako zrod,len s tým,že viacej vás tu pribúda a stále rýchlejšie,než odtiaľto odchádza,,,,

 7. zapredana SR

  Ked potrebuješ zabiť 7miliard ľudí, všetko sa počíta.

 8. Medicína už stratila svoju dôstojnosť ako začal tzv.COVID a doktori na oddeleniach cielene a zámerne zabíjali pacientov Remdesivirom a pľúcnou ventiláciou.Treba sa vyhýbať doktorom a hlavne nemocniciam ako sa len dá!

  • kvakcína je sloboda

   medicína stratila svoju dôstojnosť už dávno, dávno, dávno pred cocotvidom, nie až posledné dva roky!!!
   nikdy pred tým si si nevšimol, keď si čakal v čakárni pred ambulanciou svojho obvoďáka, ako chodia agenti s kufíkom od jedných dverí ku druhým?!
   teraz je to viditeľnejšie, lebo dostali „požehnanie“ zhora!!!

   • Medicína nie je subjekt vôle – dôstojnosť stratili jej reprezentanti!

   • súhlas, kvakcína, veru dôstojnosť stratili už dávno predávno; mám pocit, že palekári už prvými povinnými očkovaniami chúdeniec novorodeniatok (za bezmocnosti ich čerstvých mamičiek) začali pikovať nosom prudko smerom k podlahe a dnes tým svojím pyšným raťafákom prevŕtali už dno

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,doktori sú rovnako zvrhlí,ako drogoví díleri-oba tábory pobehujú s injekciami ako zmyslov zbavený a hľadia iba na bohatnutie zo slabostí iných,,,,podstatou kapitalistického systému je úplne každého zamestnať-prikovať k bankám-neplatiť mzdu hotovostne-platiť bezhotovostne-vnucovať pôžičky a byť večne zadĺženým,,,,toto všetko už vy dávno praktizujete,,,,život sa má žiť,aby hlava zmúdrela a mnohé tajomné neodkryté pochopila a nie meniť životy za zaplatené hodinovky a ešte sa s tým aj chváliť,,,,

 9. Pokud se budou uměle udržovat „při životě“ jedinci,kteří si nestačili u advokáta sepsat,že s tím nesouhlasí a už nejsou ve stavu cokoli rozhodovat, musí se rovněž uvažovat a pracovat na druhé straně tohoto sociálního inženýrství v lékařském a vědeckém prostoru

  • A kto je ten inžinier?! Mengele?! Kurva keď už chcete niekoho „v lékařském a vědeckém prostoru“ zabiť, tak rýchlo zabite tých, ktorí nás zabíjajú pomaly!

 10. Takto sa len neustále potvrdzuje,že zapad už prerazil dno morálnej žumpy!!! Kultúra smrti je tam na dennom poriadku! Niekedy dávno sme im závideli nich úroveň, dnes čas ukázal,ako je celý kapitalizmus prehnitý a zvrateny,bez úcty k životu!!! Ale božie mlyny melú pomaly, ale isto!!! Všetko sa každému raz vráti!!!

 11. Eutanázia: ak je to slobodná vôľa DOSPELÉHO jedinca, prečo nie. Násilím držať niekoho pri živote je ďaleko väčší zločin, ako pomôcť mu ukončiť svoj biedny život tu v tejto matérii. Farmafirmy zarábajú nemalé peniaze na udržiavaní jedincov pre ktorých niet návratu na liekoch a prístrojoch. Mnohokrát by si títo jedinci a ich rodiny ušetrili aj desiatky rokov utrpenia. Horšie je ak jedinec je už v takom stave, že o sebe nevie a nedokáže vnímať realitu. Potom je v pasci. Treba sa už dopredu dohodnúť s blízkymi na takejto veci.

  • V hospicoch zabíjajú klientov. Dôvod – každá nová zmluva umožňuje navyšovať cenu za „služby“. Ako to robia? Vytipovaných jedincov postupne dehydrujú. Tým začínajú postupne zlyhávať orgány. Väčšinou ide o klientov, ktorí nemajú rodiny, priateľov – nikto ich nenavštevuje, nechodí kontrolovať. Môžeš sa spýtať kohokoľvek, kto umiestnil svojho príbuzného do hospicu, že to prvé, čo zistí pri najbližšej návšteve je dehydratácia. Lebo to robia SYSTEMATICKY!!! A nesúvisí to len s častým vynášaním bažantov. Lieky a toxíny nevyplavované z tela žačnú dielo skazy.

   „Eutanázia: ak je to slobodná vôľa DOSPELÉHO jedinca, prečo nie.“ – zjavne si nepochopil „slobodnú“ vôľu jedinca pod tlakom – hovno záleží, že je dospelý! Keď ti niekto strelí do análu – tiež ho budeš prosiť, aby ťa zabil!
   A isteže ide o vycuciavanie peňazí – aj vrámci rodiny! Ale v čase socíku sme sa na starostlivosť skladali solidárne všetci – dnes je to súkromná vec a peniaze poisťovní. Sociálny „normál“. Cez peniaze nás naučili vnímať „hodnoty“ a „výhody“. Dedičstvo je určite výhodnejšie – či? No tak kupči s vlastnou materou a otcom a nepodsúvaj, čo je správne – pre teba! Sú ľudia schopní starať sa o psa až do jeho smrti – lebo to považujú za fér! Neopustia ho! Sú ľudia, ktorí žijú nedôstojne celý život – ale na život si nesiahnu! Dnes niet nikoho, kto by sa obetoval pre iných a naplnil si tak svoj život – a zomrel v boji v rebélii.
   A ty tu hovoríš o „pomoci ukončiť mu biedny život“? Podľa čoho je biedny – keď sa niekto biedne necíti? Koľkí na Slovensku žijú biedne – a nevedia, nechcú o tom nič vedieť? Ale „niekto“ – naši vrahovia – sa rozhodli ukončiť existenciu nášho národa – lebo pre nich vyvolených sme len nepotrební bedári! Ty stále nechápeš súvislosti a hranice toho všetkého? Kultúra smrti, spoločná samovražda – tu a teraz – že prebieha? Lockdowny nás mali izolovať! Lebo izolovaný človek sa zákonite musí začať cítiť biedne – život ho prestáva „baviť“ – lebo sme sociálne bytosti! Nesmeli sme ísť ani do prírody – nabrať energiu, optimizmus, pobudnúť v spoločnosti ostatných bytostí – v CHRÁME BOŽOM! O huby a šípky ani tak nešlo. No tak sa pochopiteľne biedne cíti aj každý v svojom osamotení – aj ten v hospici, keď ho nenavštevujú blízki, keď mu ošetrovatelia dávajú najavo, že je kus vysušeného čreva – tak nech už konečne „slobodne“ skape – lebo živí majú radi ZMENU!

   • Dnešné deti, ktoré nemajú deti, a po zrútení solidárneho sociálneho systému – všetky zdochnú v hospicoch! Tak nech si rovno napíšu závet – že ich majú včas zabiť! Doboha! Lebo nastane veľké brakovanie! Bude sa česať ovocie kultúry smrti a nepokračovania života! Hlavne si debili užívajte! Lebo deti robia krik a smrdia! Raz budete smrdieť aj vy a nikto vás počúvať nebude!

  • Sebevražda je taky svobodná vůle a víme že to člověk udělá v špatném psychickém rozpoložení často pod vlivem okolností,psychotropných látek,léků na předpis. Tělo má vysokou samouzdravovací schopnost a nikdo nemá právo ukončit život člověka který funguje normálně jen je v špatném psychickém stavu. Ten kdo funguje jen na přístrojích je fakticky mrtev protože tělo samo o sobě nedokáže žít, vykonávat základní životní funkce/ dech například /a celkově fungovat. Není to ani zabití ani eutanazie.To že se vymysleli takové přístroje je jen byznys,tahání peněz z příbuzných a prodlužování utrpení člověka který by byl za normálních okolností dávno mrtev.Při životě ho drží jen přístroje, uměle. Není to ani vražda ani eutanazie. Lékař který z nedbalosti zmrzačí nebo zabije člověka u banální operace není potrestán ale otec který se nemůže dívat léta na utrpení svého dítěte je brán na zodpovědnost když už to není schopen znášet ani financovat. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/469886-otec-sudeny-za-odpojenie-postihnuteho-syna-od-pristrojov-sa-do-vazenia-nevrati/

   • S väčšinou súhlasím – len si ujasnime – čo je tá hranica umelého udržiavania pri živote – nie sú to aj detské inkubárory? No tak do riti aj s nimi! Také decko treba jebnúť hneď o zem a utopiť ho vo vedre vody! Či? Prečo udržiavate pri živote Miloša Zemana?!

    • Podle mého tušení Zeman je už po smrti,kdo ho supluje nevím jen jim to takhle zatím vyhovuje. Inkubátory jsou diskutabilní věc ,může z nich „vylézt “ životaschopný samostatný jedinec ,je to krátkodobá záležitost. Jsou ale děcka které se rodí skutečně poškozené a doživotně odkázané na rodiče a společnost,bez schopnosti pracovat a uživit se. Mnoho zdravě narozených dětí poškodí ,zmrzačí až povinné dětské očkování . Celkově je potřeba předělat zdravotnícký systém a odstavit od něj zločince z Famakoprůmyslu a stejně tak jejich vliv na lékařské fakulty a jejich učební osnovy.

  • Pane Zbraslave, To utrpení jim ale většinou také přivodil tento systém s povinnými vakcínami od malička a léčením dalšími toxinami až se ucho utrhlo a prolomilo jeho mizející imunitu danou od Boha..oni z té temné strany ví jak postupně ničit životy a ještě na tom vydělat a teď už ho chtějí rychle dorazit, protože si vydržel to vse ještě i s různými potížemi přežít…Hrozné kam to dospělo, už tomuto zlému systému nezbývá moc času a Bůh bude soudit a ukončí to zlo..jen čistí, morální a spravedliví obdrží další život..

   • Objektívne

    Máte pravdu. Súdny deň sa blíži. Pre tých, ktorí neprežijú, bude ďaľší život možný až po inkarnácii do fyzického nosiča už na tej novej Zemi.

 12. Zaujimava tema, ale preco prave teraz ?!

 13. Ještě k těm přístrojům udržujícím život. Jsou užitečné z krátkodobého hlediska pár týdnů ,měsíců než se dá tělo a vnitřní orgány do pořádku /po úrazu například/ a vyhlídky na uzdravení jsou reálné.Můj táta měl v r.1969 smrtelný pracovní úraz kdy ho přitlačil stroj o pilíř. Měl rozmačkané snad všechno a polámané kosti navíc dotrhali důležité vnitřní orgány při nedbalé manipulaci kolegů po úrazu kteří chtěli pomoct a dávali ho neodborně z výšky dolu.Poškození pak byli neslučitelné se životem.

 14. Pridavam sa, 👍👍👍

 15. …milá Ajša, ozaj pekne a výstižne napísané…rôzne ,,veci“ či ,,činnosti“ sa dajú zneužiť, vrátane eutanázie…všetko je o ľuďoch…

 16. Kdo se jednou svěří ve vážné nemoci do lékařské „péče “ musí počítat s asistovanou sebe-vraždou i když o tom neví a doufá ve vyléčení. Pacienta zlikvidují léky,různé terapie a člověk jinak s dobrou prognozou na vyléčení po úpravě života a důvěřujíc svému tělu umírá na „léčbu“. .

 17. MUDr.Kuritz z Nemecka – Infovojna 3.10.2022
  – aj k téme článku
  https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-03112022?m=1

 18. Genocída pokračuje, ofce majú na výber, buď jedovatá tabletka alebo kombinovaná dávka roztoku eutanázie of Pfizera ! Čoskoro už aj u nás!
  https://www.hlavnydennik.sk/2022/11/03/pfizer-kombinovana-vakcina-voci-chripke-a-covidu-je-pripravena-na-testovanie
  Dóbro došli…

 19. …Ajša a Seneca, opäť krásne príspevky, vďaka vám obom aj Marošovi za tie tipy na pest.húb, hlivu mám veľmi rada… dob.noc…

  • Alenka, a ty čo sa už poberáš na spánok…?😟
   no, niektorých nažhavené komentáre preberajú a iných asi skôr uspávajú…

Pridajte komentár

*