Po očkovaní proti Covid-19 vzrástol výskyt poškodenia sietnice oka 200-násobne


Print Friendly, PDF & Email

Po očkovaní proti Covid-19 vzrástol výskyt poškodenia sietnice oka 200-násobne

(Brian Shilhavy, Health Impact News) Začiatkom predminulého mesiaca (máj 2023) bola v časopise “npj Vaccines“, ktorý je súčasťou portfólia vydavateľstva Nature.com, publikovaná rozsiahla štúdia zaoberajúca sa „posúdením rizika vaskulárnej oklúzie sietnice po očkovaní proti Covid-19“.

Jej zistenia boli vskutku šokujúce.

Podľa štúdie:

„Oklúzia sietnicovej žily (RVO) je po diabetickej retinopatii druhou najčastejšou príčinou straty zraku súvisiacej s vaskulárnymi ochoreniami sietnice. RVO súvisí s tromboembolizmom spôsobeným kompresiou ciev, vazospazmom alebo degeneráciou cievnych stien.“

Štúdia zahŕňala 7 318 437 ľudí zo siete TriNetX rozdelených na očkovaných a neočkovaných jedincov. Dospela k záveru, že jedinci očkovaní proti Covid-19 mali vyššie riziko všetkých foriem vaskulárnej oklúzie sietnice do 2 rokov po očkovaní, s celkovým pomerom rizika 2,19 (95 % interval spoľahlivosti 2,00–2,39).

Toto je jedna z prvých publikovaných rozsiahlych štúdií, ktoré skúmali vedľajšie účinky očkovania proti Covid-19 pretrvávajúce viac ako 2 roky po očkovaní.

Kumulatívna incidencia vaskulárnej oklúzie sietnice bola výrazne vyššia u očkovanej kohorte v porovnaní s neočkovanou kohortou 2 roky a 12 týždňov po očkovaní. Riziko oklúzie ciev sietnice sa významne zvýšilo počas prvých 2 týždňov po očkovaní a pretrvávalo 12 týždňov.

Okrem toho, jedinci s prvou a druhou dávkou mRNA vakcíny od Pfizeru mali významne zvýšené riziko vaskulárnej oklúzie sietnice 2 roky po očkovaní, zatiaľ čo medzi značkou vakcíny a počtom dávok nebol zistený žiadny rozdiel.

Táto veľká multicentrická štúdia posilňuje zistenia predchádzajúcich prípadov. Oklúzia ciev sietnice nemusí byť náhodným nálezom, ak sa vyskytne po očkovaní proti Covid-19. (zdroj)

Štúdia zahŕňala ľudí, ktorí dostali mRNA vakcíny Pfizer/BioNTech, mRNA vakcíny Moderna, adjuvované rekombinantné proteínové vakcíny Novavax a adenovírusové vektorové vakcíny AstraZeneca a Johnson&Johnson.

21-ročný muž v Austrálii je teraz slepý po očkovaní proti Covid-19

Čitateľ stránky Health Impact News z Austrálie upozornil na nedávny príbeh o 21-ročnom mužovi, ktorý natrvalo oslepol po očkovaní proti covidu.

Austrálska vláda teraz odmieta vyplatiť odškodné za jeho poškodenie zdravia, a to aj napriek svedectvu dvoch renomovaných očných chirurgov, ktorí potvrdili, že jeho stav spôsobila vakcína Moderna.

„Môj život sa zastavil,“ uvádza oslepený mladý stavbár po tom, čo mu bola odmietnutá kompenzácia za škodu spôsobenú vakcínou Moderna.

Codymu Hose-Rossovi, vo veku 21 rokov, zmarili jeho stavbárske vzdelanie a začínajúcu kariéru, keď krátko po zaočkovaní dvoma dávkami vakcíny Moderna v októbri a novembri 2021 úplne stratil zrak v pravom oku a čiastočne aj v ľavom.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Asi o štyri dni neskôr som sa ráno zobudil. Keď sa vaše oči otvoria, chvíľu sa musia prispôsobiť svetlu a prostrediu. Vtedy som zistil, že mám problém s videním, musel som počkať dosť dlho, kým som aspoň trocha začal vidieť,“ povedal.

„Hovoril som si, že čo sa to do pekla deje?“

Muž z Port Stephens najskôr usúdil, že zrejme má v očiach infekciu alebo niečo podobné.

„Vtedy som to ešte nepovažoval za vážnu vec. Neskôr som bol v práci a môj šéf mi povedal: Zober ten blbý nástroj do ruky, veď je tam! Ale ja som ho vážne nevidel. Potom mi šéf povedal: Si slepý?

Vtedy to mnou akosi prvýkrát otriaslo. Musel som ukončiť svoje učňovské štúdium – mal som už len posledný ročník a bol by som plne kvalifikovaný. Navyše som mal zmluvu, že pôjdem hrať futbal do Sydney. Bol som pre to odhodlaný, no potom buch, stratil som zrak.“

Dvaja renomovaní oční chirurgovia, profesor Peter McCluskey z Royal Prince Alfred Hospital v Sydney a Dr. Peter Davies z Hunter Eye Surgeons v Newcastli, sa zhodli, že stav Codyho spôsobila vakcína Moderna.

(Celý jeho príbeh si môžete prečítať na stránke news.com.au.)

Dáta z USA ukazujú 200-násobný nárast ochorení očí po očkovaní

Databáza systému hlásenia nežiaducich účinkov očkovania (VAERS) vlády USA ukazuje, že po experimentálnych „vakcínach“ proti Covid-19 došlo k ohromujúcemu 200-násobnému nárastu porúch sietnice očí v porovnaní so všetkými vakcínami schválenými FDA za posledných 32 rokov.

V databáze sa uvádzajú nasledujúce príznaky po očkovaní:

 • embólia sietnicovej artérie
 • oklúzia sietnicovej artérie
 • trombóza retinálnej artérie
 • degenerácia sietnice
 • odštiepenie rohovky
 • porucha sietnice
 • retinálne krvácanie
 • poranenie sietnice
 • ischémia sietnice
 • roztrhnutie sietnice
 • cievne poruchy sietnice
 • oklúzia ciev sietnice
 • trombóza ciev sietnice
 • vaskulitída sietnice
 • oklúzia sietnicovej žily
 • trombóza sietnicových žíl

Toto určite nie je vyčerpávajúci zoznam všetkých očných porúch obsiahnutých v systéme VAERS, ale len vzorka.

Od spustenia experimentálneho očkovania proti covidu v decembri 2020 sa vyskytlo 2 458 prípadov týchto porúch sietnice (zdroj) a prevažná väčšina bola zaznamenaná v roku 2021 (zdroj).

Rozdelenie podľa veku si môžete pozrieť tu. Zatiaľ čo najvyšší výskyt porúch zraku bol vo vekovej skupine 65-79 rokov – 14%, bolo prekvapujúce, že druhé najvyššie percento bolo vo vekovej skupine 50-59 rokov – 13%.

Na rozdiel od toho, pri použití rovnakých symptómov porúch sietnice oka vrátilo vyhľadávanie iba 327 prípadov spôsobených všetkými ostatnými necovidovýcmi vakcínami za posledných vyše 32 rokov dokopy. (zdroj)

To je v priemere niečo cez 10 prípadov ročne v porovnaní s 2 020 prípadmi zaznamenanými v roku 2021 po „vakcínach“ proti Covid-19, čo je neuveriteľný 200-násobný nárast.

Stop Candida

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To na fotke nie je sietnica.

 2. Nuz a kedze sa blizia volby, nieco z programu progresivnych nacistoc:
  https://www.inenoviny.sk/progresivne-slovensko-pokope/ !
  Som zvedavi, ako zmanipuluju volby korespondencnym hlasovanim zo zahranicia!

 3. holistický prístup

  Z diskusného priestoru

  Etalón:
  Bidermanova tabulka donucovania.

  Psychológ Albert Biderman vyvinul už v r. 1956 návod, ako vymámiť lživé priznania od vojnových zajatcov. Hovoril tomuto návodu „Bidermanova tabuľka donucovania.“ Je to metóda, ktorá dokáže človeka zlomiť, vziať mu všetko sebavedomie a odstrániť akýkoľvek odpor.

  Izolácia.
  Izolácia odstráni podporu spoločnosti a schopnosť odporovať. Dôjde k prílišnému zaoberaniu sa samého sebou a vznikne strach z následkov. Taký človek sa stane závislým na svojom mučiteľovi; čím viac je ekonomika ničená, tým viac my, ľudia, ktorí sme obete celého procesu, sme závislí na autorite.

  Monopolizácia chápania.
  Zámerné zameranie pozornosti iba na vybrané námety a odstránenie všetkého ostatného. Tak aj dnes, radio a televízia nehovorí o ničom inom ako o koróne a to len z jedného náhľadu. Sú odstránené všetky informácie, ktoré by boli s v nesúlade. Cenzúra odstraňuje všetko okolo a ponecháva len hlavný linku. Opačný názor, alebo odpor sú trestané. Ponižovanie človeka zakazováním voľného pohybu robí odpor viac obtiažny než súhlas. Nakoniec akosi súhlasíme, pretože sa bojíme následkov.

  Zámerne spôsobené vyčerpania a debilizácia.
  Keď ľudia podľahnú strachu z neistoty, strachu zo straty zamestnania a obávajú sa čo ďalšie príde, to ich debilizuje, berie im to energiu, vyčerpáva ich to a nie sú potom schopní odporu.

  Výhražky.
  Všetci musia mať rúška, lebo budú pokutovaní. Všetci musia udržiavať odstup, lebo … Hrozby vytvárjúa v ľuďoch pocit neistoty, strachu a zúfalstva a robia neposlušnosť príliš náročnú a ťažkú.

  Občasné uvoľnenie.
  Dočasné zmiernenie požiadaviek, presne ako keď je cvičený pes. Pochvala za poslušnosť. Taká zmena nedovoľuje, aby si ľudia na predošlé prísne požiadavky zvykli, aby sa im prispôsobili. Menšie odmeny a hlavne sľuby – budúci týždeň to bude lepšie, atď.

  Ukazovanie všemocnosti a vševedúcnosti.
  My vás ovládame a je zbytočné proti tomu bojovať. Ste vo väzení a nemáte možnosť odporovať ničomu z toho, čo príde. A tiež nemáte ako a kam uniknúť. Takže odpor je zbytočný, musíte počúvať.

  Ponižovanie.
  Musieť chodiť vonku, pred ľuďmi s plienkou na tvári je veľmi ponižujúce. Mnohí z nás si azda na to zvykli, ale ešte pred rokom by s niečím takým nikto nesúhlasil.
  Vyžadovanie niečoho nezmyselného a nedôležitého.
  Čím viac triviálna a hlúpa požiadavka, a my napriek tomu s tým musíme súhlasiť, tým viac ponižujúce to je pre človeka. Ľudia potom strácajú úctu sami k sebe, strácajú ľudskú dôstojnosť. Toto začína už v škole, kedy učiteľ požaduje po deťoch mnohokrát nezmyselnú poslušnosť. Pokračuje to v zamestnaní, potom príde polícia, vláda a toto postupne zlomí človeka v jeho jadre a urobí to z neho vrcholne poslušného tvora.

  Skrz tieto manipulácie sa ľudia postupne stanú úplne poslušnými a mnohí stratia svoj vlastný názor a chápanie samých seba. Je to psychologické programovanie, je to zmena ľudskej povahy na poslušného červíčka, ktorý čaká až mu páníček niečo ďalšie prikáže. A každý, kto nezvýši hlas a nepovie „to nerobím, to je hlúposť,“ tak pomáha vytvárať nový, fašistický štát, v ktorom nakoniec všetci budeme žiť. Dnes je to ešte ľahké, ale pre naše deti to bude oveľa horšie.

  Pozn.: K tomu istému účelu slúžia aj úplne všetky náboženstvá, sekty, organizácie, …, …

  • Viac menej to všetko dosiahli a dosiahnú aj vďaka závislosti na peniazoch. Tieto všetky srandy, čo tu aplikujú majú svoj význam a zefektívňujú nastavený trend.

   Elity už dávno vedia, čo sa tu bude diať, viac menej sa mozaika informácií rôzne vyskladáva s info čo sú dostupné od trebásr p. Staněka, p. Lamperta a rôznych iných informátorov, čo tomu dajú nejakú formu, ktorá síce nemí si byť 100%, ale dáva aký taký pohľad na veci dejúce sa naokolo.

   Niektoré bytosti čo osobne poznám to videli už pred 20, 30 rokmi. Mali a majú rôzne schopnosti. A ani to radšej nechceli vidieť. Vieme už o tom dosť dlho, otázka bola iba, či sa toho dožijeme. A zdá sa že dožijeme. Nedá sa presne špecifikovať, čo a ako, ale faktom zostáva, že sme spolutvorcami nášho osobného, ale aj globálneho sveta.

   A jediné čo má naozaj hodnotu v dobe hojna, ale aj v dobe hnoja, alebo hovna je Poznanie. Len to Vám môže dať, kľud, pokoj, rozvahu, aj keď budete vedieť, že zajtra už nemusí byť.

   Preto sa hovorí, že deti a blázni sú najšťasnejší, lebo ešte neriešia a nevedia.

   Výučbový program naberá a bude naberať na kvalite…aj kvantite…

  • Galaxia andromeda

   Presne ako z priručky o borgoch. Resistance is futile.

  • Veskere detske studentske activity krestanstvi sporty
   SILNA RODINA SOUDRZNOST

 4. Jednoduchá

  ..vďaka za inf.,,,prajem život v láske, zdraví, mieri a pokoji…..

 5. Jednoduchá

  …a ešte niečo…odpúšťam sebe, tiež všetkým, kt.mi dákym spôsobom ublížili a zároveň im ďakujem, že ma niečomu naučili….nech sa nám darí čo najlepšie…………

  • To by som nerobil sestra. Múdrosť našich predkov praví: „kto nepotrestá zlo je spoluzodpovedný za jeho rozšírenie“. Takže „odpúšťať“ môžeš pivo do pohára, ale kto do teba kameňom, ty doňho dvoma. Lebo inak zanikneme.

   • Židobiblický program so zaklínadlom odpúšťania je základný konštrukt umožnujúci vytváranie kriminálneho prostredia a beztrestnosti zločinu – a umožnil aj vytvorenie globálnej nadnárodnej židovskej mafie!

    • Teď jsem to na SV poslouchala.Židi umučili Ježíše a křesťani před křížem prosí na kolenou o odpuštění.Takže vinu berou na sebe.

     • Americkí indiáni majú zvláštnych šamanov – sú to tzv. požierači hriechov /tých ostatných/. Je to zvláštny koncept, ako už existujúce zlo viazať na seba – niečo ako /energetický/ zber odpadu – veľká biela krvinka. Je o tom dobrý film, len ho teraz neviem nájsť, Inak úplne niečo iné ako predaj odpustkov – katolícka cirkev pri predaji odpustkov nikdy /energeticky/ nepožrela hriechy hriešnikov.

     • Na tejto stránke je text kvôli svetlosti písma pre mňa nečitateľný

      https://extraslovensko.sk › spravy › podivne-ale-pravdive-dejiny-pozieracov-hriechu
      Požierači hriechov, Heath Ledger | Poznanie je moc
      Posledným známym požieračom hriechov v Anglicku bol skutočne muž menom Richard Munslow, ktorý zomrel 23. apríla 1906 vo veku približne 74 rokov. Avšak v čase, keď sa Richard začal venovať tomuto povolaniu, sa zdá, že zamestnanec nemusel byť taký hanobený a ochudobnený ako jeho predchodcovia.

      https://nhcclatinxbookreview.com › sk › zoznamte-sa-s-bizarnym-pribehom-pozieracov-hriechov
      Zoznámte sa s bizarným príbehom požieračov hriechov
      10. 4. 2023Na Britských ostrovoch v 17., 18. a 19. storočí mali rodiny pozostalých zvláštny zvyk: najímali si ľudí, aby zjedli nevyznané hriechy ich zosnulých blízkych. Toto je príbeh o jedákoch hriechov. Ako vyzerala rutina požieračov hriechu Na pohreboch v…

      https://nhcclatinxbookreview.com/sk/zoznamte-sa-s-bizarnym-pribehom-pozieracov-hriechov
      ———————————–
      Tradícia u amerických indiánov – na energetickej úrovni – bola jednoducho sprofanovaná – aj vďaka predajom cirkevných odpustkov v Európe predtým. Zneužitie poverčivosti. Ale je tam zásadný rozdiel – šaman vedome požieral už vypustené zlo! Aby sa neusadilo v komunite! Dotyčný sa nezbavoval hriechu, ale toho, čo to spôsobilo! Archonta, démona.

    • Je to tak.

     • Katolicizmus je najväčší dehonestujúci zmus, ktorý narobil tolko zla že sa to nedá opísat porovnala by som ho k židoizmu°°°°

   • Idem potrestat zlo , aby sa nešírilo°°

    • Dnes je zlo už také rozšírené, že jediná možnosť ako mu uniknúť je „odpojiť sa“. Systém je zlo, takže treba vybudovať nový systém, od začiatku a pretiahnuť tých schopných do nového. A neschopných a parazitov nechať v tom starom, aby sa urýchlil jeho pád. Grejt reset bude, ale bez Švábov, Gejtsov a Riťšildov.

     • Mne je už z týchto parazitov uplne špatne konečne by sa malo niečo podniknút aby sa z tohto sveta dostali niekde do tramtárie áno tramtária je miesto pre nich tam sa môžu váľat v tych svojich miardových obaloch °°

  • neodpúšťaš, strkáš hlavu do piesku

   • To čo je za „filozofická“ ko.otina! Pštros je otec viacerých vajec a chráni mladé od všetkých svojich samíc – preto kladie hlavu „do piesku“, pretože v hlave má rezonančné vaky, vďaka ktorým vie rozpoznať približujúce sa nebezpečenstvo – napr. stádo niečoho čo by rozdupalo hniezdo, takže ak sa niečo také blíži – pštros zasiahne – je to mohutné zviera – odvedie pozornosť nosorožca, presmeruje nejaké stádo pakoní a pod. Je to analógia počúvania na koľajniciach, či sa blíži vlak! Ale vy debili budete ďalších tisíc rokov tvrdiť, že strkanie hlavy do piesku je vec nezáujmu! Choďte do pi.e! O etológii = náuka o správaní sa zvierat – neviete ani hovno! Krkavčia matka – najlepšia matka na svete – ale dojebe ostatné mladé krkavce! Ale to robia aj tučniaky! Tento idiotizmus ma vytáča!

    Takže čo má ku.va sledovanie nebezpečenstva s odpúšťaním?! Turci idú! Nevadí – odpustíme im!
    Ty názor! Nauč sa chlastať – ale to by si musel mať zároveň IQ nad 80!

 6. Oko je preriferie mozku tak je jasný co to umí.

  • U nás v práci jedna očkovaná si hned po vaxinaci stěžovala na zhoršení zraku.Ale zatím asi v poho.

  • Budú všetci zo západného zahraničia utekať naspäť domov, lebo peniaze stratia hodnotu a hlavne život sa tam radikálne zmení…čo sa dalo predpokladať. A to bude len začiatok…

   …alebo Hop a je tady Lidoop, a si ľudkovia nájdu nového Adolfa, čo to za nich porieši…a budú mú mávať, jak oživot. A zo slniečkárov sa stanú dozorcovia a dozorkyne…keď náhodou prežijú novú pandémiu a X-G siete, alebo nejakú tu potopu, alebo mrázik severný, alebo čo ešte je v zálohe…

 7. Moja teta po jednej dávke diagnóza rozpad sietnice a zhoršenie chopn

Pridajte komentár

*