Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dievčatá umreli ako pokusné králiky!!!


Print Friendly, PDF & Email

Na stránke Nadácie pomoci onkologickým pacientom www.npop.sk/?site=pokroky2006 v rubrike “Pokroky v onkológii v roku 2006” profesor MUDr. Ivan Koza, DrSc. nezabudol vyzdvihnúť pokrok istej multimiliardovej farmaceutickej spoločnosti, ktorej “Federálna agentúra pre lieky v USA (FDA) schválila prvú vakcínu na prevenciu infekcie ľudským papiloma vírusom, ktorý sa (vraj, poznámka Kampane) zúčastňuje vzniku karcinómov krčku maternice, ktoré je ochorením žien v strednom a vyššom veku a predstavuje výrazný zdravotnícky problém.” Nevieme, čo profesor Koza myslel pod spojením “výrazný zdravotnícky problém”, keď si pripomenieme, že rakovina krčku maternice je až na 9. mieste rakovinových ochorení. Nie je toto profesorovo vyjadrenie výsledkom agresívneho marketingu istých korporácií? Je skutočným cieľom tejto chemickej vakcíny zachrániť naše dievčatá pred zhubnou pliagou, alebo ide skôr o záchranu a udržanie si zisku a postavenia farmaceutického gigantu na obchodnom trhu?

Zarážajúce je aj to, že profesor MUDr. Koza akosi zabudol upozorniť na dôležité zdravotné i životne nebezpečné riziká spojené s touto vakcínou. A taktiež, ostáva len dúfať v objektivitu profesora Kozu a veriť, že onkologickú spoločnosť na Slovensku upozorní na najnovšie fakty o úmrtiach mladých dievčat na následky tejto vakcíny. Prestížny britský denník Telegraph totiž v  októbri tohoto roku priniesol šokujúce zistenia ( www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/10/29/njab129.xml ) o smrti troch mladých dievčat po podaní vakcíny Gardasil (na Slovensku sa propaguje pod menom Silgard). Asi 1700 dievčat  vo veku od 12 do 22 rokov bolo tiež postihnutých silnými neočakávanými reakciami, ako infarktmi a krvnými zrazeninami (trombózy). Tieto šokujúce zistenia vyšli najavo, keď istá kampaň požiadala americkú vládu o uvoľnenie týchto informácií na základe zákona o prístupe verejnosti k verejným informáciám. Podľa Toma Fittona, “čítať tieto spisy bolo ako čítať katalóg hororových príbehov.”

Táto šokujúca správa vyšla na verejnosť krátko po tom, ako sa výrobcovi tejto vakcíny akosi rýchlo podarilo zaradiť ju na zoznam štandardného očkovacieho programu v niektorých krajinách.

Hoci Nicholas Kitchin, zamestnanec výrobcu, ktorý túto vakcínu vyrába prehlásil, že nie sú jasné dôkazy, že úmrtia a fatálne reakcie boli priamym následkom vakcíny (čo iné možno očakávať z úst výrobcu?), Jackie Fletcher, člen skupiny na podporu poškodených tvrdí, že výskum tejto vakcíny bol robený len na dospelých a tak nemáme poňatia o tom, aké následky to môže mať na deti a mladé dievčatá.

Dr. John Oakley, známy anglický všeobecný lekár tiež vyhlásil, že výskum tejto drogy bol tak biedny a urýchlený, že aplikovať ju deťom by bolo urobiť z detí pokusné králiky.

Či teda možno túto vakcínu proti ľudskému papiloma vírusu považovať za jeden z najvýraznejších pokrokov v prevencii nádorových ochorení, ako to spomína profesor Koza, alebo či ide skôr o výrazný finančný pokrok, je otázne.

Je len a len na rodičoch a mladých dievčatách, či si zvolia cestu prirodzenej ochrany voči tejto a ostatným rakovinám a to formou výživovou, vitamínovou, minerálovou, formou hygieny a podobne, alebo sa budú nalievať touto a mnohými inými vakcínami a devastovať si tak celý imunitný (obranný) a metabolický systém tela.

Zbohom vysoký krvný tlak

UPOZORNENIE!

Prosíme rodičov dievčat, aby zatiaľ vyhľadávali objektívne a nezaujaté informácie zo zahraničných akademických, alebo aspoň internetových zdrojov a vážne zvážili svoje rozhodnutie!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Propagácia vakcín nemá v súčasnosti hraníc. Kampaň za pravdu v medicíne preto prosí čitateľov, aby upozornili na tento článok a na našu stránku svojích známych.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*