Globalisti plánujú „mierumilovne“ vyhubiť 7 miliárd ľudí pomocou masovej eutanázie


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti plánujú „mierumilovne“ vyhubiť 7 miliárd ľudí pomocou masovej eutanázie

(Ethan Huff, Natural News) Mocnosti sa snažia konečne dosiahnuť svoj dlho pripravovaný „Nový svetový poriadok“, čo pre nich znamená oveľa menej ľudí potulujúcich sa po planéte.

V priebehu rokov boli ich ciele maskované pomocou mnohých klamlivých príbehov od „zmeny klímy“ a dier v ozónovej vrstve až po jednoduché správy, že ľudia majú „príliš veľa“ detí a že planéta také množstvo ľudí nezvládla. Za všetkými naratívmi sa však skrýval vždy rovnaký základný cieľ – masová depopulácia.

Jedna z posledných explicitnejších výziev na genocídu prišla od Dennisa Meadowsa z globalistami vedeného Rímskeho klubu, ktorý jasne uviedol, čo globalistický plán pre svet znamená:

„Chceme mať slobodu a chceme mať vysoké štandardy, takže budeme mať miliardu ľudí. Teraz máme sedem (medzičasom osem), takže sa musíme vrátiť späť. Dúfam, že to prebehne pomaly – relatívne pomaly – a že sa to bude dať urobiť relatívne rovnomerným spôsobom (rovnaké percento populácie v každom štáte).“

Inými slovami „my“ znamená horných 0,1 percenta najbohatších chceme žiť vo svete bez všetkých tých „zbytočných jedákov“. Takýto svet by mal veľmi „vysoké štandardy“, na rozdiel od dnešných nízkych štandardov s toľkými ľuďmi navyše, takže podľa Meadowsa sa musí niečo zmeniť.

Meadows nielenže neprejavil žiadne zábrany vo vyjavení svojich zámerov vo vyššie uvedenom vyhlásení, ale poskytol aj niekoľko presných čísel, ktorými ilustroval, koľko ľudí musí odísť, aby on a zvyšok globalistov dosiahli svoj dlho očakávaný raj na zem.

„Chce, aby svetová populácia poklesla z 8 miliárd na 1 miliardu!“ píše Daniel Bobinski na svojom Substacku „Keep the Republic“ (Zachovajte republiku).

„Chce, aby rovnomerne zmizlo 7 miliárd ľudí. Tiež povedal, že chce, aby sa to stalo „mierumilovne“, čím myslel „bez násilia“… Ako by sa to asi tak mohlo stať?“

Tu si môžete pozrieť video s Meadowsom (v angličtine):

(Súvisiace: Kanada, ktorá má niektoré z najliberálnejších zákonov o eutanázii na svete, teraz umožňuje zabíjanie dojčiat a bábätiek prostredníctvom svojho programu eutanázie.)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Pripravený na „mierumilovné“ zabitie

V roku 2010 Mark Notaras a Darek Gondor z Univerzity Spojených národov (UNU) napísali článok o Meadowsovi, v ktorom vysvetlili jeho plány obmedziť rast populácie s cieľom „zachrániť svet“.

Meadows, profesor a spoluautor knihy „The Limits to Growth“ (Limity rastu), sa vtedy vyjadril o tom, ako masové vyhubenie populácie je jediným spôsobom, ako zabezpečiť, aby planéta zostala obývateľná a presunula sa do budúcnosti.

„Ak budú súčasné trendy svetovej populácie, industrializácie, znečistenia, produkcie potravín a vyčerpávania zdrojov pokračovať v nezmenenej miere, hranice rastu na tejto planéte sa dosiahnu niekedy v priebehu nasledujúcich 100 rokov,“ povedal vtedy Meadows.

„Nachádzame sa v bode ľudskej histórie, kde zvyklosti, ktoré kedysi dobre fungovali, dnes už nefungujú.“

Je to už takmer 14 rokov, čo títo dvaja autori UNU citovali Meadowsove vyhlásenia a už vtedy povedali, že to „znie logicky“ v porovnaní s tým, ako by to znelo napríklad v roku 1972.

V roku 2010 už bola veľká časť Západu indoktrinovaná klimatickým kultom ako „konečným riešením“ problému ľudskej priemyselnej činnosti, ktorá údajne „topí planétu“ – alebo v dnešnej reči „varí oceány“. Jeho riešenie? Zabiť miliardy ľudí, hoci pomaly a „mierumilovne“, teda prostredníctvom eutanázie.

Záver

Počítačový model vyvinutý Meadowsom a niekoľkými jeho kolegami tvrdí, že kritická hranica pre ľudskú populáciu, ktorú je Zem schopná uniesť, bola prekročená okolo roku 1980. Odvtedy sa planetárne podmienky zhoršili natoľko, že na nápravu je potrebný ešte prísnejší zásah.

No a masová depopulácia je spôsob, akým globalisti zamýšľajú zavŕšiť svoje „konečné riešenie“, ktoré im umožní zmocniť sa celej planéty za pomoci vrážd a násilia.

Viac informácií o zamýšľanej depopulácii sveta nájdete na stránke Genocide.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takze je nas 8 miliard v tom asi globalcikovia neklamu alebo ano ?
  A ako chcu tu eutanaziu uskutocnit niejako tomu nerozumiem z toho clanku

  • Domyslite si. Napríklad covidovými vakcínami (pomalé umieranie a neplodnosť). Preto tak šialeno tlačili, aby naočkovali všetkých. Pamätáte, ako začiatkom februára 2022 bol režim OP, keď ste bez očkovania nemohli do obchodov a reštaurácií a koncom februára (po začatí vojny na Ukrajine) všetky opatrenia náhle zrušili, vrátane rúšok? Žeby po 2 rokoch pandémia tak náhle skončila? Nie, len by nezvládali riešiť nápor odídencov z Ukrajiny a zároveň naháňať ľudí bez rúška. A potom sú aj ďalšie metódy vyhubenia – hladomor, vojna, ďalšie pandémie, prírodné katastrofy (umelo vyvolané), atď..

   • Hacknutie a zrútenie digitálneho systému pohybu energií, potravín, peňazí, dopravy – pod zámienkou slnečnej búrky. Bez bombardovania sa všetko zastaví.

    „Europoslanci vyzvali vo štvrtok Európsku úniu aby začala vytvárať zásoby potravín s cieľom predísť „potravinovej kríze v Európe.“ Prijatá rezolúcia pripomína, že súčasné zásoby obilnín nevydržia v prípade krízy viac ako 30 dní.“
    https://svet.sme.sk/c/3890106/europoslanci-sa-boja-potravinovej-krizy-chcu-zasoby.html
    ——————-
    A pokiaľ viem – EU má všeobecne zásoby potravín cca na 8 dní – lebo globálna logistika čerstvých potravín, z ktorých sa vyhodí 40% a tak dokola. Armádne uloženky konzerv sú už dávno rozkradnuté.

    Tu niektorým vôbec nezapína, že nepôjde o humanitárnu katastrofu nejakého štátu, ale že ruchne celá globálna logistika. Už si to trénujú na prieplavoch.

   • K článku… /Roberta Flack v origináli – Fugees je remix/
    Killing Me Softly – Roberta Flack
    https://www.youtube.com/watch?v=7cWnz8sn11Y
    ————-
    Programovacie – Fugees will Killing Me Softly

  • Umelé vírusy šírené medzi ľudí! Elektr. pôsobenie vesmíru na mozog… Ozaj kto si ešte pamätá na masívu samovraždu v Francúzskej Gayane? Je dnes problém s pomocou umelých vírusov spôsobiť masovú psycholózu a zvaliť to na vírus?

 2. Tie vakciny hladomor vojna pandemie to nie je eutanazia eutanazia ma byt pokojna a ma tomu cloveku co ju chce podstupit pomoct napriklad od bolesti ktoru lekari nevedia odstranit tabletkou ktora zastavi cloveku mozgovu cinnost

 3. Objektívne

  Vyzerá to tak, že v konečnom riešení predbehne Globalistov niekto iný. Tak ako to robia by sa dostali na tú vysnívanú 1 miliardu možno tak za niekolko stoviek rokov. Populácia neustále narastá.

  • Mozno tu miliardu dosiahnu len jadrovou vojnou a hladomorom cez vakciny to pojde pomaly

   • zabudnite na jadrovu vojnu, vyhubia ludi aby tu mali klud a zamoria si zem radiaciou ? to nedovolia, a preto sa boja ruska ze zareaguje keby nan zautocili, a bolo by po srande

   • Objektívne

    Ak by 8 mld ľudí vedelo čo sa vlastne deje so svetom, tak by šialenstvo dosiahlo vrcholu a nedalo by sa už zastaviť. Skupinky by sa začali vyvražďovať navzájom. Takto existuje aspoň možnosť vyventilovania sa na niekom, kto za to údajne môže. V tomto prípade na globalistoch.

  • neriesis to objektivne,uz je vyse 4 Milliardy ludi napichanych,nikto neprezije 10 rokov a nasledky sa prenesu na dalsiu generaciu,hlavne ohladom PLODNOSTI, chorob,par vojen,hladomor a mas menej nez 1 millardu,totiz oni chcu menej nez jednu milliardu,sikmookych,lebo ti su najlepsi otroci

 4. Nech ten zmrd do rana skape spolu s celou tou jeho kumpániou

 5. mariankosnac

  Európa nemá ani len jednu miliardu obyvateľov tak kde chcú zobrať tých 7 miliárd oviec na porážku? To by sa museli sústrediť hlavne na nasledujúce krajiny: Najľudnatejšie štáty sveta: Top 20 najväčších krajín a miest na svete – Európske medzi nimi nie je ani jedno. V rusku a na UA už genocída prebieha (vojna plus nižšia pôrodnosť) a v USA asi tiež (drogy a nezdravý životný štýl, to je pekná eutanázia).
  https://www.aktuality.sk/clanok/lhODOHL/najludnatejsie-staty-sveta-top-20-najvacsich-krajin-a-miest-na-svete/

  • holistický prístup

   Na celej „zemi“ nie je ani 1,5 miliardy „ľudí“ (z toho čísla je človekov len malá časť) – kde by sa nabralo 8 miliárd? Toľké vraždenia – pogromy, hladomory, vojny, politika jedného dieťaťa, … uvedomte si, že pred nejakými 30-50 rokmi bolo na „zemi“ len niečo cez jednu miliardu ľudí …

   Slepá viera k tomu, čo „niekto“ sfalšuje …

   Ak „niekto“ vypúšťa lži, že je nutné „redukovať“ množstvo „ľudí“, nech začne sám od seba a svojich vlastných – ale práve tí sa kotia sťa šváby, potkany, blchy, vši a iná háveď.

   • Holistický prístup neviem koľko je ľudí na zemi ale píše sa že 8 miliárd a keď som si to zrátal cez Wikipédiu je to 7,2 miliardy.

   • Pochybujem že India a Čína majú toľko ľudí. Tam je bordel, neviem ako ich počítali. Možno tretinu ich majú.

   • mariankosnac

    Tu je worldometer. Neviem ako to počítajú, možno si cucá tie čísla z prsta umelá inteligencia. Každopádne počet ľudí narastá keďže sa rodí 2x viac ako umiera. Údajne je zrovna na planéte 8 miliárd ľudí. Škoda že sa tam nedajú porovnávať jednotlivé roky aby sme videli svetovú úmrtnosť počas pandémie a pred a po nej, ale aj tak to nemusia byť reálne čísla.
    https://www.worldometers.info/sk/

  • My bieli ,sme prvy na MUSKE

 6. Tu je riešenie klimatických problémov pre celú planétu. Zamyslite sa nad sebou. Konajte tak, ako v týchto videách. Kto toto nepochopí, nepochopil nič. Tieto riešenia sa sajú už len nepatrne vylepšiť.

  Na ťažbu a sťahovanie drevnej hmoty z ekologického hľadiska treba používať kone, lebo sa tým nezhutňuje pôda a voda tak zostáva v lese a stromy môžu rásť. Na strmých horských chodníkoch by mali byť naukladané kamienky, aby voda pod nimi vsakovala do pôdy a bránila tým zosuvom.
  Pred každým dažďom je potrebné záhradné a poľné plochy kypriť, aby vsakovalo čo najviac vody. Zabraňuje sa tým zbytočnému odtoku vody, čo spôsobuje následné pôdne sucho.
  Všetky potoky a rieky by mali mať vysoké vodotesné zdrže, a tie by sa mali pravidelne čistiť od nánosov, aby boli stále plné vody s malým odtokom navrchu.

  Klimatická chyba
  https://www.youtube.com/watch?v=oFOqiVyOzUw

  11. prikázanie pre les | Štefan Vaľo
  https://www.youtube.com/watch?v=4Ytb7caKcDY

  povodne.sk / Povodne a suchá, dva problémy s jedným riešením
  https://www.youtube.com/watch?v=2psEDt65dIQ

  Ako vyzerajú opatrenia na zadržanie vody po rokoch?
  https://www.youtube.com/watch?v=cbFWQjo5OVA

  • Tí, čo nepochopili ani po vzhliadnutí videí, tak tých ľutujem. Na pochopenie stačí sedliacky rozum. Ekologickí dobre platení „odborníci“ nerobia nič z toho čo je vo videách, preto tu máme nepravidelné zrážky, potopy a suchá. Žiadny politik nikdy neurobil nič ekologické a lacné pre ľudí. Dobré a lacné rady pre hlupákov sú zbytočné, tak teda za všetko plaťte a neplačte. Darovanému koňovi sa na zuby nehľadí. Ďakujem pánovi Štefanovi Vaľovi za inšpiráciu a videá.

 7. Nikoho netreba vyvražďovať! Treba začať rozmýšľať a ekologicky konať. Tí čo tvrdia opak, nech si zoberú krompáč do ruky a začnú zachraňovať, čo sa ešte dá!

  • Namiesto platenia daní za zrážkovú vodu by sa mali budovať jazierka na dažďovú vodu. Voda z nich by sa mala využívať na postrekovanie asfaltových ciest v mestách počas sucha a tým sa zvýší potrebný výpar vody, čo spôsobí následné ochladzovanie atmosféry a návrat do normálneho predidustriálneho počasia.

   • No, asi bude treba začať písať polopate. Lebo ako vidieť, poniektorí (a to práve tí najsčítanejší a najzororientovanejší) z nás asi naschvál nechápu, že všeobecne adresované vyjadrenie, čo by sa robiť malo, neznamená, že autor príspevku nechápe, prečo sa tak deje.
    Našťastie, veľa tu takých nie je.

   • Pozri vyfabulovanú / neopodstatnenú kritiku nižšie.

   • Jazierka zachytia málo vody. Treba prebágrovať zhutnenú vodu v lesoch. Hovorí o tom Vaľo. Odpar vody naopak treba obmedziť. Napríklad kosením trávniku o pár centimetrov vyššie nepotrebujeme jeho zavlažovanie.

  • Zjavne si nepochopil, že nás nejdú vyvraždiť kvôli „záchrane planéty“, ale pretože strácajú moc, a navyše na Zemi je obrovské množstvo entít spriahnutých s Globálnym mocenským systémom, a sekty, ktoré sú nepriateľské ľudstvu. A pretože „elity“ sú sociopati. Tak to tu nerieš krompáčmi. A detail – „Na ťažbu a sťahovanie drevnej hmoty z ekologického hľadiska treba používať kone, lebo sa tým nezhutňuje pôda a voda tak zostáva v lese a stromy môžu rásť.“ – nejde o zhutňovanie pôdy strojmi ako na poliach – v lesoch máš svahy a na nich treba pre stroje cesty, a tým sú svahy rozdelené, a ťažké stroje plytkú a ľahkú lesnú pôdu erodujú. Dnes sú v lesoch ľudia platení za vyťažené kubíky na export, a nie za to, aby sa vedeli postarať doma aj o kone. „Práca šľachtí človeka, ale kone od nej kapú.“

   Vaľove dokumenty o vode poznám a súhlasím, tiež práce Michala Kravčíka /OZ Ľudia a voda/. Spriemyseľňovanie lesa je to isté, ako spriemyseľňovanie pôdy.

   Dnes sa zachraňujú posledné kusy slovenského hucula, a nie, že by ich tisíce ťažili drevo ako za starých čias. V 90-tych rokoch predávali posledné slovenské pracovné kone poľským a slovenským šmelinárom, a tí ich expedovali do Talianska na výrobu salámy Mortadela – niečo ako Gothaj mozaikový salám za socíku /v krčmách s cibuľkou a octom/.
   https://static3.abc.es/Media/201503/10/mortadela-iberica–644×362.jpg

   https://www.hucul.sk/n%C3%A1%C5%A1-chov

   • Maroš dbre si mu to vysvetlil. To bude nejaký ekologický pomýlenec.
    Ja keď idem zadarmo zbierať krumple miestnemu ožobráčenému poľnohospodárovi som na smiech všetkým, čo chodia do fitka, lebo ich bolí chrbát a rastie im riť! Ja, okrem pocitu dobrého skutku, si spojazdním aj chrbát. Lebo 4 hodiny v hlbokom predklone uvoľnia chrbát a stavce lepšie ako šaman so zázračnými liečivými schopnosťami. Ale to že v teréne treba zadržiavať vodu s ním súhlasím.
    Treba si uvedomiť, že všetky tie drísty o čističkách odpadových vôd, sú len ďalší krok k tomu, aby sa pre ľudí stala voda nedostupná- drahá. Aj špinavá voda je voda a zavlaží územie. A sťahovanie vody do čističiek, na jeden bod je sprostosť.
    Podporuje to vysúšanie územia. Malé trativody a polievanie vodou zo septikou úzenia je lepšie ako čističky! Treba sa zamerať na zníženie používania pracích prostriedkov a liekov ľuďmi. To sa dostáva do pôdy a treba používať jednodchšie čistiace prostriedky aj do umývačiek riadu. Už teaz je to údajne bez fosfátov.
    Nerozumien tomu, ale vidím cestu jedine v tom. A ti keci o bazénoch, že to treba bojovať proti nim. Však voda v bazéne, keď si ňou niekto poleje trávnik tak tiež zabraňuje vysúšaniu územia. Týmto smerom treba rozmýšľať. Nemám bazén, ale nikomu ho nezávidím. Presadzujem pestovanie mrkvy a krumplov, ale na to každý nemá čas. A ovocné stromy a orechy, miesto tújí a sprostých drevín.
    Ľudia načisto osprosteli cez telku a školstvo. Ale najmä chcú mať pekne, čisto, bez roboty a chodiť do fitka!
    Šielené! Jalový výkon vo fitku.
    Radšej pôjdem rúbať drevo, alebo pozbieram smeti!
    Príroda a zvieratá na pekne a čisto majú úplne iný názor ako ľudia.
    Moja krava má rada pekne obsrato a rozhádzano.

    • „Fitko“ patrí medzi „nevinné“ formy narcistickej psychopatie. Ako chalaň som prirodzene ckcel mať „konkurenčnú“ postavu – to patrí k puberte. 2 športy. Na druhej strane fitko ako aj krčma je tiež miesto sociálneho kontaktu. Kopa ľudí absolútne nepozná anatómiu a tak im môžu trochu pomôcť tréneri.

     K tej vode – vyrastal som pri vode, urobil som projekty k vode. Kanalízácia je anonymné zariadenie, ktoré umožňuje každému hodiť do nej všetko – všetky možné jedy. A dôležitá je práve neúcta k vode.

     Teraz inak. Maturoval som na chemickej z čistenia odpadových vôd. Dobre sa pamätám, že veľmi málo sa brali do úvahy spriaznené baktérie. Tie sú zároveň indikátorom bio priaznivého, teda nie toxického prostredia pre život. Hydrológovia používajú rybičky ako indikátory. Teraz bližšie – ak mi fungujú septikové baktérie – nie je to výrazne toxické prostredie, dokonca aj saponáty sú odbúratelné na 95%, a tých ostatných 5% je bentos – hlinka, prírodný kal, v saponáte iontomenič a absorbent. Teda – keď sa mi vytvorí na povrchu septiku koláč a ten je po čase plný hnojových červov – a na tie chodia slepúchy – a bohužiaľ tam aj ostanú /nemám pevný dekel, aby mal prístup kyslík a aby sa plyny odverávali, čo podporuje rozklad – z jednej strany rovnice sa musia odoberať produkty, aby reakcia mohla prebiehať. To je princíp trativodu – má vlastný biotop. Okolo neho sa vytvorí kolónia organizmov, ktoré žijú z produktov majúcich nejakú energiu. Celý proces uzatvárajú reducenti, ktoré všetko mineralizujú. Odbočím – 6 rokov som robil na plavidle, ktoré malo pieskový filter dunajskej vody. Nikomu ani nenapadlo piesok vymeniť, pretože tam boli tie baktérie, ktoré bránili nerozkladaniu filtračného koláča. Zhrniem – na pitnú vodu v podzemí potrebuješ baktérie a reducentov. Iná vec sú vyložené toxíny – pesticídy a iné – ale to snáď nie som taký blbec, aby som vypúšťal do odpadu na svojom pozemku.

     Dnešné čističky sú ojeb! Poľnohospodárom predávajú úžitkovú vodu za 2 x takú cenu, akoby ju niekto čerpal z jazierka či kanála. U nás v obci vyteká späť do systému blízkej prírodnej vody „prúd“ menší, ako keď chlap ští po 3 pivách. A to zbierajú vodu z cca 400 domov. Takže kam mizne tá vyčistená voda?

     Ďalšia vec je zber organickej hmoty na dedinách. V Rakúsku zakúpili ľuďom kompostéry – u nás blbci likvidujú organickú hmotu z vlastnej zeme. Ide o princíp – nie jen o to, že ti to niekto potom predá ako balený kompost. Staré príslovie „Dobrý gazda svoje hovno prinesie domov!“ Málo ľudí vie, že obsah latríny sa kedysi zásadne používal na hnojenie „zemákov ako ľudská hlava“.

     • Maroš k tej latríne jeden magister farmácie mi hovoril chodí po svete a študuje rôzne alternatívne liečby že v Japonsku tiež používajú obsah latríny na hnojenie záhrady a tým sa dostáva informácia o chorobe naspäť do tela a tým sa spúšťa samoliečba spätná väzba a ľudia sa tam dožívajú sto rokov.

     • holistický prístup

      sunimona,

      na tom je založená aj urinoterapia.

    • Metlička, jazierko na dažďovú vodu nie je bazén. Najprv sa nauč pravopis a aj čítať. Si v tom poslabší!

   • S krompáčom určite ďalej zájdem ako ty s krížovým šróbovákom!

 8. V aktuálnom stave sveta sa rozmnožujú tri rasy – čierna, žltá a semitská. Zrovna tie, ktoré v dejinách dosiahli 0% objavov a vynálezov. Zhodou „náhod“ raketovo vymiera jedna rasa – biela – ktorá stojí za 100% objavmi a vynálezmi.

  V roku 1900 bolo 50 percent obyvateľov Zeme belosi. Dnes 16 percent.

  Rasová teória v kocke

  ŽLTÁ rasa – vie len kopírovať, žiadna invencia. Sú to ľudské mravce bez individuality

  ČIERNA rasa – bez abstraktného myslenia, mentálne na úrovni doby kamennej, násilní, pudoví

  SEMITSKÁ rasa – delí sa na 2 hlavné skupiny – primitívni násilníci (Arabi), sofistikovaní, krutí paraziti (Židia)

  Všetky nebiele rasy majú tieto spoločné charakteristiky – sú 100% rasisti, nenávidia ostatné rasy, no najmä bielu. Ak by mohli, bez mihnutia oka by belochov vyhubili.

  BIELA rasa – inteligentná, kreatívna, dôstojná, obdarená empatiou a súcitom. Je to jediná rasa s výzorovou rozmanitosťou. Oplýva najväčšou krásou. Vyššie hodnoty stavia nad nízke pudy a krátkodobý zisk. Má najrozvinutejšie abstraktné myslenie. Navyše jediná tolerantná a rešpektujúca rasa voči ostatným rasám.

  Je nesmierne dôležité oboznámiť Vaše deti o týchto rozdieloch medzi rasami. Ak tomuto pochopia pred 12.rokom života, už im to žiaden Soros ani mimovládkár nevytlčie z hlavy.

  Ak chcú belosi prežiť, musia mať mladé belošské rodiny aspoň 4 deti. Dá sa to finančne ustáť, aj ak zarábate slabší priemer. Kto Vám bude tvrdiť že nie, tak klame. Prozreteľnosť sa o Vás postará, ak budete statoční a skromní. Od počtu Vašich detí a ich správnej výchovy záleží, či nasledujúca generácia bude žiť v MORDORE, alebo v normálnom svete.

  • Na Zemi sa po stáročia nahrádza ľudstvo stále hlúpejšími a menšími ľuďmi.
   Adam mal vraj 50 metrov. Súčasní belosi zlikvidovali obrov-predchodcov. Terajší bastardi ľudí a opíc nahrádzajú bielych.

   • Veľkosť tvorov na planéte nemôže byť ľubovoľná, ale záleží na veľkosti gravitačnej sily. Všeobecne platí, že čím väčšia gravitácia, tým menšie tvory na tej planéte môžu žiť (samozrejme je tu isté rozmedzie ako napríklad mravec – slon).

    Vezmime si Zem. Ak by ľudia boli 2-krát vyšší, vážili by nie 2-krát viac, ale 8-krát viac (lebo objem = rozmer na tretiu, čiže 2^3=8). Ak 1,8 metrový človek váži 80 kg, ľudia s výškou 3,6 metra by vážili 640 kg. Na podporu 8-násobnej váhy potrebujete 8-násobne hrubšie kosti. Na to, aby ste získali 8-násobne hrubšiu kosť, potrebujete zväšiť jej priemer ako druhú odmocninu z 8, čiže 2,83-krát (lebo 2,83×2,83=8). Tu sa dostávame k pointe – človek vzrástol na 2-násobnú výšku, ale hrúbka kostí sa mu zväčšila 2,83-krát.

    Ak by sme takto ďalej človeka (alebo akékoľvek iné zviera) zväčšovali, čoskoro dosiahneme limit – napríklad stehenné kosti človeka pri istej výške boli by hrubšie ako celé stehná. A to ešte potrebujete svaly a kožu. Preto je tu limit na veľkosť tvorov pri danej gravitácii (pri nižšej gravitácii by rovnaká hrúbka kostí bola schopná podporiť vyššieho a objemnejšieho tvora).

    Urobte si domácu úlohu, aké hrubé kosti by musel mať 10 metrový človek a či by to bol ešte výzorom človek alebo skôr nejaký Tyranosaurus Rex.

    Pomôžeme vám: Výška = (10/1,8) = 5,5-násobok, Hrúbka kostí = [(10/1,8)^3]^0,5 = 13,1-násobok a Váha = (10/1,8)^3 = 171-násobok (13,7 tony). Priemerná hrúbka stehenej kosti súčasného človeka je 2,4 cm (14% hrúbky stehna). 10 metrový človek by mal stehennú kosť hrubú 31,4 cm (33% hrúbky stehna).

    • Čo ak je gravitačný limit veľkosti väčší a súčasná veľkosť je obmedzená niečím iným? Napríklad tlakom vzduchu. Je nejaký dôkaz že gravitačné zrýchlenie sa zväčšuje?

  • Chceš povedať,že Číňania, či Japonci nič neobjavili a nevynašli?Keby nebolo Číňanov,tak by v Európe neboli strelné zbrane,lebo pušný prach je ich objav.A orientálny svet bol v 10-14 storočí vyspelejší, než ten európsky.Lekár a filozof Ibn SIna,teda Avicenna (po európsky),mal oveľa lepšie znalosti,ako vtedajší európski lekári.A takých bolo viac,nebudem sa tu rozpisovať.Európa bola vtedy oproti Ázii, či Orientu zaostalá.Napísať, že biela rasa má na „konte“všetky svetové objavy,je hlúposť .Aj koleso vynašli Sumeri a to nebola biela rasa…..A na základe toho, že Čína teraz všetko kopíruje, nemôžeš do jedného vreca s nimi hádzať aj Japoncov,Kórejčanov, Singapúrčanov atď…

   • Číňania vymysleli tiež kompas a aj ich medicína je do dnešných dní ďaleko pred západnou. Je pravda, že bohatí Číňania používajú viac západnú medicínu, ale to len preto, že pri uľavovaní od bolestí a maskovaní prejavov ochorení je západná medicína rýchlejšia (ľahšie je zobrať ibuprofén, ako ísť na 5 sedení akupunktúry). Arabi zasa svojho času boli dobrí v matematike. Dodnes používame ich arabské číslice. Európa začala predbiehať zvyšok sveta až v 18-19. storočí počas priemyselnej revolúcie.

    • „Arabské“ čislice Arabi prebrali od Indov.

     • holistický prístup

      Ako inak, veríte tomu, čo vám KLAMÁRI naklamali – všetko je inak, ako nás „učili“ v „škole“.

     • Konkretizuj, aby sme sa tu poučili, ak si taký múdry.

     • holistický prístup

      „Vladimír“,

      ver si čomu len chceš – aj tomu, že si z opice, že si „prišiel“ z afriky, že CO2 je fuj, že, že chrobáky sú Tvojou poživňou, že jedy sú mňam, že jedy pod hlavičkou dobra pichané do Tvojho oranizmu sú skvelé, …, že …, že všetko je dobré len a len to cudzie – nie svoje.

      Chceš pravdu zo záznamov? – bež do „VATIKÁNU“ – do jeho katakomb – tam je uložené vedenie „sveta“.

      Chceš byť slepým a hluchým OTROKOM?!? – tak si buď – je to len a len TVOJE rozhodnutie.

     • holistický prístup KLAMEŠ!

      Pozorne si najprv prečítaj moje komentáre a neklam tu, že ja niečo tvrdím, čo si tu ty o mne napísal! Nikdy som nenapísal také blbosti, ktoré si napísal na moju adresu! Teraz ťa považujem za pacienta, ktorý buď nevie čítať alebo nevie pochopíť napísané.

      Otrok si ty, máš to aj v názve nicku.

      Do Vatikánskych knižníc ma nepustia, viem že sú tam stovky kilometrov políc a tie sú plné kníh, ktoré sú pre verejnosť zakázané a pochybujem, že ty si ich všetky prečítal. Zakázané knižnice nie sú len vo Vatikáne…

    • Čo také vymysleli číňania za posledných sto rokov? Všetka technológia bola do Číny dovezená.

     • mariankosnac

      Je fuk čo Číňania vymysleli alebo nevymysleli, stačí že bieli sa už jaksi neposúvajú, kým Číňania rastú a raz nás zhltnú. Inak videl som číňana čo vymyslel ,,topánky z tehál“. Trpel strašnými bolesťami chrbta tak si na chodildlá pripevnil tehly a s takou záťažou chodil, vraj to pomáha. Vynálezy najobyčajnejších ľudí sú niekedy najzaujímavejšie.

     • za posledných 500 rokov – čo vymysleli Číňania? NIČ. Všetko dovezené a okopírované.

     • Napríklad zubná kefka je čínsky vynález. Bez nej by ste dnes bol možno bezzubý so zubnou protézou, ktorú by ste si na noc odkladal do pohára s vodou a corega tabs… 🙂

 9. Žiadne prekvapenie od cirkvi, kt. členovia môžu byť aj slobodomurármi ! Ba naopak, už z nej len liberálna stoka ! Čierne ovce sú všade !!!
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/699249-nemeckych-evanjelikov-poburila-cirkev-knazi-zneuzivali-tisice-deti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

 10. spolok-archa.info:

  Cvičenie Steadfast Defender-2024: Príprava na vojnu s Ruskom

  Ďalšie otázky a odpovede V.V.Pjakina so slovenským dabingom vysvetľujú, čo sleduje NATO a spol. cvičením Steadfast Defender 2024, ktoré má trvať do 31. mája 2024? Týchto vojenských manévrov, ktoré majú trvať 4 mesiace, sa má zúčastniť 90 tisíc vojakov a veliteľov z 31 štátov NATO a zo Švédska.

  Čo znamenajú Bidenove slová, ktoré predniesol v odpovedi na otázku ohľadom pohraničnej krízy na texasko-mexickej hranici:

  “Urobil som všetko, čo som mohol. Jednoducho mi dajte moc. Dajte mi pohraničné hliadky, dajte mi ľudí, sudcov. Dajte mi ľudí, ktorí to môžu zastaviť.”

  USA sú rozpoltené a štátnym elitám USA sa kráti dych. O to usilovnejšie bojujú zradcovia Ruska, ale aj inde, za záchranu svojho pána. Situácia je veľmi vážna, ale nie beznádejná.

  Najlepšie si vypočuť celé „otázky a odpovede“
  O cvičení Steadfast Defender-2024 sa vo videu hovorí v podstate od začiatku ale priamo o ňom je to od 35:12.

  Video:

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://spolok-archa.info/cvicenie-steadfast-defender-2024-priprava-na-vojnu-s-ruskom/&ved=2ahUKEwinsdjzsKWEAxVPxQIHHd8AD6gQFnoECBkQAQ&usg=AOvVaw3y2d1RIblLXyj8x7LIkNjt

  alebo audio (na voľné stiahnutie).

  https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2024-02-05-Pjakin:8

 11. VIVAT GREEN DEAL and no nordstream, že GERMANY?! :o)))
  https://openiazoch.zoznam.sk/priemysel/zla-sprava-pre-slovensko-nemecky-priemysel-sa-ruca-ako-domino-ma-to-tato-priemyselna-supervelmoc-spocitane/
  Ale MOslimáci vás pozdvihnú, že Olaf Lajno?! Len ďalej voľte týchto extrémistov zelených a ussa debilov, a to všade ! :o)))

 12. + Kanada vážně zvažuje a nabídne eutanazii – dětem od 12 let. Minulý týden zvláštní společný výbor kanadského parlamentu pro MAiD podle organizace Citizen Frank už doporučil nabídnout tento program “bez souhlasu rodičů” už v polovině února 2023..
  brighteon.com/7ac940ad-bf10-4810-a4f2-7e25cb5781ea

  cf.org/news/canada-moves-step-closer-to-euthanizing-kids-without-parental-consent/

  dailymail.co.uk/news/article-11786697/Canada-steps-closer-euthanizing-CHILDREN-panel-says-sick-kids-suicide-rights.html

  LÉKAŘSKÁ POMOC PŘI UMÍRÁNÍ V KANADĚ:
  MOŽNOST VOLBY PRO KANAĎANY
  Zpráva zvláštního smíšeného výboru
  o lékařské pomoci při umírání:

  parl.ca/Content/Committee/441/AMAD/Reports/RP12234766/amadrp02/amadrp02-e.pdf

  = Za starých časů, když rodiče viděli, že jejich dítě je nápadně defektní, buď dítě potají zničili, nebo ho odložili do ústavu. Byli to tehdejší průměrní lidé. Bylo to logické, protože nosit hnijící břemeno je něco, co by schvalovali jen lidé s velmi nízkým intelektem..
  Pak zasáhli globalisté, kteří zakázali a kriminalizovali likvidaci dětí. Protože chtěli vidět ten chaos na ulicích a s většími právy než normálně fungující člověk. Poznali jste ten vzorec? V regionech, kde chaos udělal své, se opět pomalu zavádí likvidace dětí. Podívejte se pozorně, jak se to v očích lidí opět normalizuje a budou to dělat postupně všichni.

 13. Putin a Trump jsou podle globalistů z Davosu „hrozbou“

  https://aktax.cz/putin-a-trump-jsou-podle-globalistu-z-davosu-hrozbou/

 14. Niečo pre idiotov a obmedzených debilov, ktorí si nevedia predstaviť život mimo či bez EU !!! Rovnako pre tupých snilkov, ktorí si myslia, že EU je zreformovateľná !
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/02/12/tu-je-vas-zivot-v-roku-2040-brusel-vymyslel-ako-budete-zit-ak-teda

 15. Tým Čechom už úplne jebe a čudujem sa SK a HU, že sa toho úbohého divadla zúčastnia! Česká vláda týmto programom opäť len potvrdila, že sú jej bližšie záujmy Ukrajiny než vlastné a liberálna poľská vláda im za to podrží gule ! Na grc ! Namiesto hájiť spoločné národné záujmy V4 idú robiť zo seba kurvu čo dáva Ukrajine…
  https://www.topky.sk/cl/11/2685139/V-Prahe-sa-uskutocni-parlamentny-summit-V4–Prizvana-je-aj-Ukrajina#disqus_holder

  • galaxie andromeda

   Mate pravdu Protektorat Mahren und Bohmen nie nie je to chyba píšem tak zamerne je vybrany ako pilotny projekt. Česky narod je navonok totalne naciticky rasisticky fašisticky šovinisticky a xenofobny. To preto u nich zakazuju hudačka Netrebko ruske tenistky a dokonca vlastne vlajky. propaganda tam dosahuje šialene rozmery.
   Bude to jedna z prvych krajin EU čo padne. dobrych poctivych a rozumnych čechov mi je uprimne ľuto ale neprežiju tak ako deti ženy v gaze ak sa nepostavia na odpor!!. Obidva narody su vybrane ako pilotne!!!!!
   Extremne smutneee! Najviac mi je ľuto deti ničite im životy a sny.
   Mimochodom navrh na 2000 Kc na pohotovosti je prvym krokom k likvidacii hlavne deti. To že socialne davky budu naviazane na financie na účte a majetok je druhym krokom k likvidacii osobneho valstnictva!! Preto chcu euro ôlebo potom môžu zrušiť hotovosť a už si nič neuložite v hotovostnych peniazoch. Praha je pilotny projekt dopravy v new age mestach bez osobnych aut!!
   Česky narod by sa mal okamžite prebudiť!

 16. galaxie andromeda

  Pozrite si diel SG kde sa dostanu na planetu Ašenov.
  technologie postupili a neandrtalci nemaju ani šajnu ako velmi:
  1. Depopulacia neplodnosťou čas na zredukovanie populacie 80 rokov
  2. Depopulacia programovanim Apple vision pro preprogramuju mozog uživatela jednoducho na samovraždu do 20 rokov
  3. vypnutie prednych lalokov mozgu tzv lobotomia nie chirurigockou cestou ale EMG čas okamžite. Tu spada aj 5G a 6G
  4. Technicka revolucia AI zabijanie pomocou AI dopravne nehody pady lietadiel kolapsy systemov ktore ovladaju život ľudi
  5. Degeneracia a urychlenie starnutia pomocou nanobotov a technologii vpravenych do ludi
  6. Vytvaranie katastrof pomociu AI a technologii tzv HAARP zemetrasenia sopky tsunami tornada ohne vypalovanie energeticke zbrane

  A mohol by som pokračivať. Každopadne zaujimave vby bolo využiť psychotroniku a vsugeraciu a depresiu tzv samovraždy a odpor k detom

  Určite budu dovtedy fungovať klasicke postupy choroby hlad vojny občianske a medzi narodmi, otravena voda vzduch poda a potraviny.

  Sposobov je extremne vela ale by to fungovalo je nutne zavieť propagandu a cenzuru a naprogramovať opice k prijatiu optreni.
  Samozrejme vyvoleny si budu na všetko udelovať vynimky tak ako to bolo počas covidfašizmu vid Novy Zeland a Kanada,
  všetko vam ukazuju a pripravuju nové naboženstvo!!

  • „a odpor k detom“- „S tebou mě baví svět“ – deti smrdia a robia bordel! Ha ha ha! S odstupom času – programovanie! To práve tieto post komunistické deti prestali mať vďaka sociálnemu inžinierstvu už vtedy komančov, chuť na deti – chuť dostali na užívanie si, „kariéru“, dovolenky, nákupy – single a sebectvo.

 17. 2024-02-09 Rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimírem V. Putinem, prezidentem Ruské federace, gosudarem – český dabing.

  MP3 (voľné stiahnutie)

  https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2024-02-10-ROzh-Put-Carlson:2

Pridajte komentár

*