Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Novinky o covide: Ako preludy kultu smrti infikujú našu dobu


Print Friendly, PDF & Email

Novinky o covide: Ako preludy kultu smrti infikujú našu dobu

(Rhoda Wilson, Expose News) Covidové vakcíny ovplyvňujú mozgové funkcie človeka, pravdepodobne vyvolávajú rakovinu, môžu spôsobiť krvácanie do mozgu mladých ľudí a sú za mnohými prípadmi „nečakaného úmrtia“. Náhle zomierajú aj očkované zvieratá v zoologických záhradách.

Minulý týždeň bol zverejnený súbor dokumentov týkajúcich sa klinických skúšok covidových vakcín od spoločnosti Moderna, ktoré podobne ako klinické skúšky vakcín od spoločnosti Pfizer vyvolávajú niekoľko vážnych otázok o bezpečnosti a zodpovednosti za vedľajšie účinky.

Bez vyšetrenia týchto podozrení sa dnes začína vyvíjať tlak na ďalšie vakcíny proti antraxu a RSV vírusu.

Profesor Anthony Halls hovorí, že ak máme pochopiť genézu zabíjania biologickými zbraňami, ktoré sa uskutočnilo v mene zastavenia šírenia covidu, potrebujeme pochopiť skutočnú povahu darebáctva počas psychologickej operácie 11. septembra 2001 (útoky na dvojičky v New Yorku).

Nižšie uvádzame zbierku nedávnych noviniek a rozhovorov z rôznych zdrojov.

Novinka č.1: Ovplyvňujú vakcíny proti covidu vašu schopnosť myslieť?

Jedna z vecí, s ktorými sa stretol lekár z amerického Stredozápadu, bolo niekoľko prípadov, keď rodičia jeho priateľov v domovoch dôchodcov po vakcíne proti covidu okamžite zaznamenali rýchly kognitívny pokles, ktorý bol „diagnostikovaný“ ako Alzheimerova choroba, a krátko na to zomreli.

„Keď som po očkovaní začal pozorovať viaceré príznaky kognitívnej poruchy, uvedomil som si, že ide o niečo, čo som predtým videl pri chronických zápalových stavoch, ako je toxicita z plesní, poškodenia vakcínou proti HPV a lymská borelióza.“

Poznámka: Jedným z najbežnejších typov poškodenia zdravia spôsobeného covidovými vakcínami sú neurologické poruchy, ktoré zhoršujú kognitívne funkcie a vytvárajú psychiatrické symptómy. To stavia pacientov do zložitej situácie, keď sú označovaní lekármi za simulantov a hypochondrov, ktorí si zdravotné problémy iba nahovárajú.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.2: Covidové vakcíny spôsobujú záchvaty u mladých ľudí

22-ročná youtuberka Annabelle Hamová, 36-ročná vicemiss v Indii a 10-ročná dcéra riaditeľa oddelenia vakcín v spoločnosti Johnson & Johnson – všetci zomreli na záchvaty.

Bolo preskúmaných 14 úmrtí v dôsledku záchvatov.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.3: Krvácanie do mozgu u mladých ľudí

Liverpool, Veľká Británia, 19-ročná študentská univerzita, St. Catharines, Ontário – 35-ročný, Škótsko – 36-ročný a ďalší.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.4: Vírus rakoviny nájdený v covidových vakcínach

Počas rozhovoru v relácii The Alex Jones Show vydal Dr. Peter McCullough núdzové varovanie: „Okrem kolísania množstva mRNA vo vakcínach proti covidu existuje aj kontaminácia cDNA.

Sú to fragmenty DNA, ktoré pochádzajú z výrobného procesu. A jedným z nich sú fragmenty z opičieho vírusu SV40, o ktorom je známe že vyvoláva rakovinu. A áno, sú vo vakcínach proti covidu.

„SV40 zapína rakovinové gény v ľudskom tele. Aby toho nebolo málo, hrotové proteíny poškodzujú ľudské systémy na potláčanie rastu nádorov. Hovorím, že covidové vakcíny prostredníctvom génov z vírusu SV40 podporujú rast rakoviny a blokujú naše vlastné mechanizmy na potláčanie nádorov.“

Rozhovor si môžete pozrieť tu (od času 1 hodina 53 minúta 50 sekunda):

Novinka č.5: „Zaočkované“ zvieratá naďalej „náhle zomierajú“ v zoologických záhradách po celom svete

Ide o tieto zvieratá: 2 slony; 2 žirafy; šimpany; čierny nosorožec; mláďa koaly; leňoch; opičia veverička; 5 surikatov; líška; jeleň; pytón; lemur; orol skalný; morský lev, gepard a 4 levíčatá.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.6: Ďalšia miliardová dohoda o vakcínach v USA

Keďže výnosy z predaja vakcín proti covidu prudko klesajú, nastal čas, aby farmácia znova naštartovala očkovací stroj s novým hnacím motorom – vakcínami proti RSV vírusu.

Na trh boli uvoľnené 3 nové vakcíny takmer v rovnakom čase pre dojčatá a dospelých a čoskoro bude schválená aj vakcína proti RSV pre tehotné ženy.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č 7: Nová antraxová vakcína Cyfendus nefunguje

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liekov (FDA) pripúšťa, že nová vakcína proti antraxu nefunguje, jej vedľajšie účinky sú hrozné a pravdepodobne spôsobí vrodené chyby, rovnako ako to bolo pri predošlej vakcíne proti antraxu.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.8: Členovia cirkvi dostanú odškodné za zatýkanie v roku 2020 kvôli ignorovaniu nariadení na nosenie rúšok

Mesto Moskva, Idaho, USA, vyplatí viac ako 300 000 dolárov ako odškodnenie členom cirkvi, ktorí boli v roku 2020 zatknutí za ignorovanie príkazu nosiť rúška aj počas „žalmového spievania“ v exteriéri.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.9: Analýza štúdií týkajúcich sa tvárových rúšok

Prehľad 77 štúdií o rúškach vykonaných po roku 2019 bol publikovaný v medicínskom časopise MedRxiv dňa 7. júla 2023. Dospel k nasledovnému záveru:

„Úroveň dôkazov získaných štúdiami o efektívnosti rúšok bola nízka a vyvodené závery najčastejšie neboli podložené dátami. Naše zistenia vyvolávajú obavy o spoľahlivosť prezentovaných informácií v „Týždennej správe o chorobnosti a úmrtnosti“ pri informovaní o zdravotnej politike.“

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.10: Klinické skúšky Moderny vynechali pitvy zosnulých účasníkov štúdie a zľahčovali vážne poškodenia zdravia

V utorok zverejnený 13 685-stranový súbor dokumentov súvisiacich s klinickými skúškami vakcíny proti Covid-19 od spoločnosti Moderna obsahuje podrobnosti o úmrtiach v 16 štúdiách, výskyte závažných nežiaducich udalostí a iných abnormalít.

Uvedené dokumenty boli získané prostredníctvom zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

Boli tiež získané dokumenty popisujúce experimenty zahŕňajúce mRNA vakcíny na potkanoch v rokoch 2017-2018, pred vypuknutím covidu.

Dr. Meryl Nassová, internistka, epidemiologička pre biologický boj a členka vedeckého poradného výboru Children’s Health Defense, uviedla, že údaje z klinickej štúdie Moderny obsahujú podobnosti s výsledkami pozorovanými v testoch covidovej vakcíny od spoločnosti Pfizer a vyvolávajú niekoľko otázok o bezpečnosti a zodpovednosti za spôsobené poškodenia zdravia.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.11: Kam sa podela chrípka?

Bol to vírus alebo ľudské zasahovanie, čo spôsobilo, že „chrípka“ v rokoch 2020/21 zmizla zo zemegule? Alebo to bolo sprisahanecké úsilie skryť ju?

Uvádza sa, že „chrípka“ v rokoch 2020/21 z veľkej časti zmizla zo zemegule, vrátila sa až v rokoch 2021/22 a v niektorých krajinách až v rokoch 2022/23. V súčasnosti existujú dve možné vysvetlenia.

Prvým vysvetlením je, že nastala vírusová interferencia medzi SARS-CoV-2 a chrípkou, kde SARS-CoV-2 zvíťazí nad chrípkou, čo následne vedie ku kolapsu výskytu chrípky. Druhým vysvetlením je, že ľudský zásah spôsobil pokles hlásených prípadov chrípky.

Zmeny v testovaní na chrípku, testovacíe protokoly, sekvenovanie a čiastočná demolácia národných systémov dohľadu nad chrípkou mohli prispieť k poklesu nahlásených prípadov chrípky, čo znamená, že za zmiznutím chrípky môže byť takzvaná „zaujatosť pozorovateľa“.  Profesor Martin Neil zvažuje dôkazy. Pozrite si video nižšie (v angličtine):

Novinka č.12: Psychologický covidový experiment

Zatiaľ čo „covidové vakcíny“ boli najväčším svetovým lekárskym experimentom, ktorý stále prebieha, metóda na dosiahnutie poslušnosti ľudí a dodržiavania nariadení bola najväčším psychologickým experimentom na svete.

Správu s názvom „Rýchle dôkazy“ vydala Vedecká poradná skupina („SAGE“) pre provinciu Alberta v Kanade v septembri 2020. Správa popisuje, ako dosiahnuť, aby boli masy poslušné a na koho sa treba zamerať. Uvádza sa v nej:

„Najsľubnejšími stratégiami sú 1) komunikácia na zvýšenie vedomostí o pandémii a 2) komunikácia na zvýšenie vnímanej (nie skutočnej) hrozby vírusu.“

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Novinka č.13: Úvahy o „preludoch kultu smrti“, ktoré infikovali našu dobu

Potrebujeme pochopiť skutočnú podstatu darebáctva počas operácie z 11. septembra 2001 (pád dvojičiek v New Yorku), ak máme pochopiť genézu zabíjania biologickými zbraňami v snahe zastaviť šírenie Covid-19, píše profesor Anthony Hall.

Štúdium hoaxov z 11. septembra 2001 a pandémie covidu sú nevyhnutnými stavebnými kameňmi na ceste k zhodnoteniu zločinov na vysokej úrovni, ktoré páchajú tí istí, ktorí podnecujú aj vojnu proti zmenám klímy.

Celý článok (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „ak máme pochopiť genézu zabíjania biologickými zbraňami v snahe zastaviť šírenie Covid-19, píše profesor Anthony Hall“

  Zabíja vírus – alebo PSY OP COVID-19! Zabíja PSY OP boja proti terorizmu?! Zabíja teror štátu?! No lebo áno!

  Tak to treba vysloviť a nepísať parazitické novinárske pi.oviny!

  Redakcia – prečo preberáte tieto sračky!

  • Obhájca pravdy

   Vážený pán Maroš , všimol som si , že na články Bádateľa reagujete pravidelne ,
   no nie vždy konštruktívne a vulgarizmy , ktoré používate dosť často , tiež nepridávajú kvalitu Vašim príspevkom . Tento Váš príspevok považujem tiež za nevhodný a miesto toho , aby ste konštatovali , že tu je niekto , kto sa snaží odvážne odhaľovať pravdu , ktorú nám mainstream už mnoho rokov zatajuje a prekrúca , Badateľa znevažujete a útočíte naň . Prečo ? V podstate nahrávate tým, ktorí nám tú pravdu nechcú dopriať …
   Čo sa týka toho , na čo ľudia umierajú : samozrejme zomierame z rôznych príčin . Faktory , ktoré spôsobujú smrť , si dovolím rozdeliť na vonkajšie a vnútorné . Tie vonkajšie sú úrazy , toxické látky , žiarenie , lieky , vakcíny … Tie vnútorné sú psy-chického charakteru a nedajú sa priamo merať (!) . Jedným z týchto psychických faktorov , a tým najzávažnejším , je STRACH ! O tomto faktore som čítal vo viace-rých knihách . Písalo sa v nich napríklad o tom , ako dali v koncentračných tábo-roch vypiť väzňom čistú vodu , no povedali im , že v nej boli napr. baktérie cholery Mnoho z týchto úbožiakov po tom zomrelo – od STRACHU ! Alebo si prečítajte knihu lekárky Lissy Rankin : „Myseľ verzus medicína“ . Tam sa tiež dočítate o takýchto prípadoch . Takže mnoho ľudí sa dalo zaočkovať proti kovidu od strachu a mnoho ich aj zomrelo od strachu , že kovid dostanú .

   • Kritizuješ ma za to, že mám kritické myslenie! Ja nie som „badatelveriaci“ – oháňajú sa tu mnohí bibliou – prečo nie koránom? Alebo nejakým Calergiho New Age návodom na úspech!

    Vulgárny = ľudový!
    Ordinárny = sprostý služobnícky!

    Takzvaná vulgárnosť, nadávky – je expresívne vyjadrenie pocitu v súvislostiach s! Je to moja sloboda prejavu! Ja tu nebudem používať nadávky typu „Ježiškove husličky“!

    Pokiaľ niekto nemá potrebu nadávať na zlo – tak je slimák s rebríčkovou nervovou sústavou. Otázka – čo viete o tom, že Ježiš Kristus rozkopal židovským peňazomencom ich stolíky pred chrámom Božím? To je metafora. Bol Kristus výtržník – lebo sa oprávnene rozčúlil? Už ma prestaňte umravňovať debili!

    Toto rieš!
    https://www.cas.sk/clanok/2823971/zadrzali-zvrateny-parik-odporne-co-mali-robit-6-rocnemu-dievcatku-peklom-si-prechadzalo-3-roky/

   • Naozaj to nerieš, vulgarizmy sú súčasť, pre niekoho jeto pohoršujúce a primitívne, alebo 4 cenová skupina, na to sa povznes, niekedy to tu nie je len o pravde a dobrom úmysle, ale aj o ventilovaní a odreagovaní sa, odpovedal ti trefne a slušne, vie to aj horšie.
    Som na tom podobne, za chvíľu to možno napíšeš aj mne, nie som na to hrdý, ale niekedy je to jednoduchšie ako hľadať vhodný slušný výraz.
    Strach máme všetci, je to prirodzené, ale nemyslím že ľudia umierali od strachu, iba dôverovali systému, ktorý ich zabíjal- tie správne informácie sa k nim dostali neskoro a nechceli im veriť, takže by som povedal, že nezabíjal strach, ale hlúposť -nemyslenie!

    • Nadávky sú riešenie stresu, boj. Používanie vulgarizmov len tak je prejav idiotizmu.

     • Ja ako bývalý lodník som si zvykol používať lodnícky slovník! Vojaci používajú ten svoj. Bežne nadávam pri robote – lebo to uvoľnuje – a všetko ide ľahšie – nemusíš sa stresovať – krivý klinec – zapi.uješ – vytiahneš a ideš ďalej. Napríklad šitie na stroji – to bez nadávok jednoducho nejde. To aj keby pri mne sedela vnučka – to do pi.e tam jednoducho padne. Nech sa naučí nepočúvať – nikto ma nebude pri šití srať slušnosťou – keď sa to je.e!

 2. Ohledně chřipky – kovid je a byl VŽDY přeznačená chřipka.. No, ale, co už ke ko*kovid podvodu více dodat. Jen se potvrdilo několikrát to, co už minimálně dva roky víme.

  Ale co mi udělalo hroznou radost, byla např. nedávná zpráva z emériky, kdy se tornádo „prohnalo“ továrnou šajzru (pfizeř) v Severní Karolíně a zničilo min. 50 000 palet s léky a „vakcínami“ 😀

 3. Som zvedavý, kedy a ako spustia ďalšiu plandémiu. Typujem v druhej polovici 2024, keď už bude pandemická dohoda úplne schválená a objednané mRNA vo väčšine množstva vyrobené alebo skôr? Ich pýcha a pocit beztrestnosti to môžu urýchliť…
  Či tí bez vedl. účinkov s tzv.placebom nenosia náhodou v sebe kasulky s pripravovanou pandémiou (trójskeho koníka), ktoré sa uvoľnia na základe konkrétnych vlnových dĺžok prostredníctvom siete 5G…
  Rusko hralo so svetom covid divadielko a aj očkovanie, rovnako hrá so svetom s digitálnou menou a identitou (všetko spoločné globálne totalitné vecičky!), aj covid pasy spoločne schválili a pod., takže tipujem, že bude hrať aj s WHO nadchádzajúce divadielko vojna na Ukrajine nič v globálnych procesoch, v ktorých si všetci pohlavári rozumejú neovplyvní ! Obávam sa, že všetci majú rovnakého pána – SATANA !

  • Obavam sa, aby pricinu pripravovanej pandemie nenaviali na globalne oteplovanie, tym by najma ockovanych ludi uplne zblbli a presadili sucasne viac veci od totalnej kontroly, znizenia potravin az po urychlenie zavedenia digitalnej meny atd. Akoby toho chceli naraz spustit viac a tym vytvorit este viac strachu, chaosu a ludskej dezorientacie! Populaciu chcu za kazdu cenu a kazdym sposobom, kym sa viac ludi nepreberie brutalne znizit, to uz vieme…

 4. Samé dobrodenie.

 5. Svaty Vladimirovic Nas zachrani
  Zlikvidovali ukrajinske polni laboratore na biologicke zbrane
  Proto COVID zatim vymizel

  • No a za také akcie Vladimiroviča nenávidí 100% mainstreamu a 95% alternatívy, ktorá tvrdí alebo sa len „nevinne pýta“, že či aj Vladimirovič náhodou nejede vo všetkom zlom proti ľudstvu. Nie nejede proti človeku ani z chazarmi ani s nikým. Každý človek má prístup k fotografiám, videám a hlasu Vladimíroviča a má tak možnosť si to overiť.
   To, že sa niekto nechá nachytať na takom primitívnom podvode od propagandistov všetkého druhu je len jeho chyba – chyba jeho samého. A stým neurobia nič tony odborných materiálov a tajných spisov napísaných za celé tisícročia – aj keby ich prečital tak nikdy nebude vedieť čítať Vladimiroviča ani nikoho iného a ani seba. Čítať bude vedieť len svoje ego a namiesto chápania iných – ich vnútra bude zažívať len znásobený egoizmus pretože ich prejavy si bude vždy vykladať len po svojom – tak aby to vyhovovalo jeho egu.
   Preto je pre propagandistov bezpečné podsúvať ľuďom úplne jednoduché lži o tom či onom človeku pretože väčšina ľudí nedokáže prijímať informácie bezprostredne – citom/duchom bez účasťi rozumovej činnosti.
   V podstate nieje problém ľudí v tom, že sa nevedia vymotať z manipulácií kvôli neschopnosti ich správne analyzovať ale v tom, že práve na to aby neboli manipulovaní potrebujú všetko analyzovať, rozpitvávať a škatulkovať – čo je vlastne slepá cesta, ktorá nikam nevedie, je to niečo ako taktika bez stratégie a strata v tom najdôležitejšom – vo vlastnom duchovnom vývoji, ktorá rozumovaním nedá dohnať.
   Väčšine dnešných ľudí je v podstate ľahké nahovoriť o komkoľvek hocičo – a oni to „zhltnú“. „Vladimirovič dovolil vakcinaciu a QR kódy a preto ide s nimi!“ – nie že naprostý idiot tomu môže veriť – to nieje trefné ale trefné je keď napíšem „len vnútorne prázdny“ jedinec sa nechá namotať na také tvrdenia. Keby mal aspoň trocha ľudskosti v sebe tak by nemusel mesiace či roky pátrať po dôkazoch a analýzach aby nakoniec uvidel, že V.V.Putin stojí na strane ľudí na nikoho, kto ich chce zničiť.

   • Máš v svojom okolí právnika, ktorému by si dal plnú dôveru – plnú moc? Lebo ja nie! A?

    To čo si tu – a ostatným nahováraš?

    Putin vie niečo o tebe? Zakladáš novú sektu? Rus – Putinskú? Jeľcin ho uviedol, aby pomáhal ľudom? A prečo nepomáhal ľuďom Jelcin!

    • Otrok západu, vlastizradca a kolaborant Jelcin uviedol V V Putina aby ho podpindosníci (kvôli ich prozápadným reformám, ktoré mali doviesť Rusko do rozvratu) po štátnom prevrate za reformy obvinili a potom popravili. Lenže chyba lávky a tá lávka sa chcete už 20 rokov. Nie všade je chazar taký či onaký – niekde sa nájde aj človek. A stalo sa to aj v prípade V.V.Putina. Možno mám k tým Rusom bližšie keďže časť mojej rodiny pochádza z Ruska. Nuž a tým čo sa s tým nevedia zmieriť radím nech sa idú vyplakať k pánovi VK, ktorý účelovo straší chazarmi a adoruje fašistický čínsky mier.

   • Veľké ďakujem, Achnaton! Vaše príspevky zaslužia obdiv a úctu!

 6. Kedy má skončiť vojna na Ukrajine? Čo sa potom stane? Kovid jatky?

 7. Měl bych dotaz – funguje vám stránka biosféra ??? – https://www.biosferaklub.info/
  od včerejška tam mají jen bílou stránku…

  • Mám tam tiež Bielu stránku °°

  • Také,za pět minut dvanáct jsem si některé články stáhla do Wordu.

   • už funguje, ale ta záloha je dobrý nápad.

   • Keď už to máš vo Worde – ulož to v PDF. Word obsahuje makrá, ktoré nemusia fungovať, alebo naopak – sú zdrojom malvéru. PDF je stabilnejšie – aj na zdielanie bezpečnejšie. HTML stránky sú závislé na tom, či existuje pôvodná web stránka. Keď odpália internet – celý archív v HTML je v prdeli.

    • Na biosféra klub som našiel článok
     „Návrh zákona o predaji alkoholu len v špeciálnych predajniach “

     Z môjho pohľadu ide o predaj „hrozienok z bábovky“ – jebo v tom je najviac koncentrovaný zisk! Tak nebudú predávať aj mydlo a rohlíky!

     Paretove pravidlá – 20% zákazníkov nám prináša 80% zisku!

    • Včas vytisknu,a dík za radu.

 8. Počet pacientů s různými druhy zdravotních problémů v některých zemích velmi prudce vzrostl. Tento nárůst je zaznamenán zejména v roce 2022 a předpokládá se, že rok 2023 nebude lepší.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/velka-britanie-pocet-hematologickych-problemu-vzrostl-v-roce-2022-o-522-video/

 9. Justyna Walker: Představení projektu Iniciativy Evropských občanů (z EU Parlamentu 4.7.2023)
  https://otevrisvoumysl.cz/justyna-walker-predstaveni-projektu-iniciativy-evropskych-obcanu-z-eu-parlamentu-4-7-2023/

 10. Už to začína – Slovensko odzbrojili vlastizradní politici – a Orbán, ktorý na Ukrajinu zbrane nedal – hovorí o Slovensku ako odtrhnutom území Maďarska. Už som to pred pár mesiacmi predpovedal, kam to bude smerovať! Lebo maďarskí Chazari!
  Už sme zažili odzbrojenie v 1919, keď prebiehal vpád hord Bélu Kohna na Slovensko – keď boli zbrane doslova zašité na príkaz generála Piccioneho – vtedajšieho veliteľa dozorných talianských vojsk – ktorý paktoval s maďarskými dôstojníkmi. Nielen Rusko – aj Slovensko neustále ohrozujú vnútorní zradcovia – to je chazarská stratégia.
  https://www.cas.sk/clanok/2823995/orban-opat-prestrelil-burka-pre-vyroky-o-odtrhnutom-slovensku-moze-si-take-nieco-dovolit/

  https://ulozto.net/file/W7k4xDhD/vpad-madarskych-bolsevikov-na-slovensko-pdf-zip#!ZJHjLmR2AJDjZGL1ZwxmAwywA2SvAREbEUufGT04D1SMA2WvAj==

  • svatoslav butora

   „Navážať sa“ do Maďarov a Maďarska nie je fér. „Navážať sa“ do záškodníckych operácií je oprávnené cez konkrétnych menovitých uskutočňovateľov podrazáckych (chazarských) operácií, ktorí sa schovávajú akoby „za boha a národ“ nielen v Maďarsku, ale aj na Ukrajine aj na Slovensku aj v Polsku, atď.

   • Moja maďarská svokra tomu hovorila „židó banda“. Oni si navzáom – kozmopolitne – vyrábajú národnostné problémy, prostredníctvom ktorých potom ako politici si zarábajú na rýchle červené autá. Slota – ale aj Danko. Chazari sú vždy na vrchole štvanice. Oni ju riadia. Orbán je Chazar.

    • oldmarxista pamprlik

     nezabudni este ze aj kucharka anca bola chazarka a ked ta v pionierskom tabore travila borscom tak pripravovala tvoj pad sokole kruzkovany

 11. Jednoduchá

  ..vďaka za všetky príspevky+ článok…prajem všetkým veľa lásky, život v zdraví, radosti a mieri….áno, strach má ,,veľké oči“ , no láskou sa dá prekonať….

 12. Kolaps sa blíži a myslím si, že aby udržali masy pod kontrolou, spustia ďalšiu plandémiu! Toto je nezvratné: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/era-falesnych-penez-je-pryc-nikdo-neunikne-tomu-co-prijde-varuje-banker/ ! Zločiny globalizmu hrajú VABANK a už vedia, že čas hrá rýchlo proti nim !

 13. františek

  Počas tzv.pandemie kovid 19 sa vládcovia sveta presvedčili,že stačí národy postrašiť akýmkoľvek výrusom a poslušnosť je zaistená! Takto majú overenú zbraň proti všetkým pokusom o zvrhnutie svojho impéria a keď bude treba,znova vyvolajú NBEZPEČNÚ chorobu a majú národy pod kontrolou.
  Preto platí dávno osvedčené,že strach je najväčším nepriateľom ľudstva.A preto sú už pripravené ďaľšie vírusy-vtáčej a opičej chrípky a už vyvinuté vakcíny proti nim.Toto čakajme v roku 2024,alebo 2025.

 14. Israismael

  Je už nad slnko jasné že psychopati využili a ešte budú využívať výdobytky technológií. Vývoj je už na takej úrovni ,že si môžu dovoliť také operácie o ktorých nemohli snívať pred 20-30 rokmi..Ta vakcina proti C19, môže ešte narobiť mnohé nepríjemnosti ,pretože sa mi to nezdá že by to boli len tak ,,prekliate “ silno tlačili na ľudí aby si ju dali..Covid bol podvod ,to sa už dosť výrazne hovorí , lebo len čo prišla vojna okamžite zmizol .Čo môže človek čakať od psychopatov ? Prečo to šialenstvo a tými vakcinami ? Je v nich nejaký spúšťač aby to začalo účinkovať v telách v určitý čas ,trebárs v roku 2024.? Povedia potom že to nový vírus ,aby nebolo podozrenie na vakcíny ..Pán Boh ich vie ,že ako to majú vymyslené ,či aj 5G siete a starlinky nebudú hrať nejakú úlohu..
  Prosím ja nestrasim ..To bola len úvaha …

  • už od začátku doby covidej se říkalo, že vakcíny jsou několika druhů včetně opožděných účinků…
   možná by bylo něco o tom na otevrisvoumysl.cz nebo se zeptat formánka, zda něco takového bylo řečeno ve videích, které překládá.

Pridajte komentár

*