Ako sa prihovárať a odhypnotizovať ľudí s vymytým mozgom z doby covidovej


Print Friendly, PDF & Email

Ako sa prihovárať a odhypnotizovať ľudí s vymytým mozgom z doby covidovej

(V.N. Alexander, Off Guardian) Možno si spomínate, že v období rokov 2020 – 2021 boli covidoví idioti imúnni – nie, to nie je tá správna metafora – boli alergickí na fakty.

Nereagovali dobre ani na vyhlásenia v súlade so zdravým sedliackym rozumom. Napríklad s takým tvrdením, že nakoľko covidové vakcíny neprešli dlhodobými skúškami, mohlo by byť nerozumné dať si ich pichnúť.

Podobne ako terorizované laboratórne zvieratá, ktorým sa dávkujú chemikálie vyvolávajúce stres či chemikálie nemrznúcich zmesí, niektorí sa nevedia odnaučiť tomu, čo sa naučili zo správ v roku 2020.

Trpia PTSD – posttraumatickým stresovým syndrómom. Rovnako ako vojenskí veteráni, ktorí skáču na zem pri zvuku auta s deravým výfukom, spájajúc akékoľvek hlasné zvuky s bombami, ktoré na nich padajú, aj covidoví idioti (covidisti) sú stále uprostred vojny proti pandémii.

Dnes, ak náhodou poviete, že už si nikdy nenasadíte rúško alebo sa nikdy viac nedáte zaočkovať, budú si myslieť, že ste nacistický fašistický nepriateľ. Presne tak teraz fungujú ich mozgy.

Vo svojom najnovšom článku satirik a nedávno v Nemecku odsúdený myšlienkový zločinec C.J. Hopkins, ktorý sa obáva návratu lockdownov a ešte odpornejších nariadení, píše:

„Musíme sa porozprávať s totalitármi… áno, s tými, ktorí nás chceli dať do táborov. Ak ich nedokážeme primäť k rozumu, pravdepodobne sme v háji. A práve teraz je tu príležitosť urobiť to.

Nie je rok 2020 ani 2021. Masová hystéria sa už pre mnohých ľudí pominula. Viem, nie pre všetkých, ale pre mnohých áno. No a s niektorými z nich sa konečne dá rozprávať.

Využite túto šancu a porozprávajte sa s nimi – s tými, ktorých poznáte alebo ste poznali. Skúste si k nim nájsť cestu. Nie k tým fanatickým typom s penou okolo úst, ktorí sa nevedia dočkať návratu ‚núdzových opatrení‘. K tým ostatným…

Viete, ktorých myslím. Tí, ktorí chcú ísť von. Vidno im to na očiach. Chopte sa príležitosti. Porozprávajte sa s týmito ľuďmi.

Totalita, fašizmus, to nie je identita. Je to zmýšľanie. Nikto sa nenarodí ako fašista. Ľudia môžu byť odprogramovaní. Niektorí z nich môžu. A v tomto bode potrebujeme všetku pomoc, ktorú môžeme dostať.“

Ako prelomiť hypnózu covidistov

Hopkins vie, ako sa k nim dostať. Je to prostredníctvom umenia a satiry.

Fakty na tento dav nefungujú. Môžete im poslať všetky starostlivo preskúmané články, dokumentárne filmy a knihy na danú tému, aby ste im rozšírili vedomosti, no nepresvedčí ich to. Nie sú schopní ich ani len prečítať. Ich mysle boli zatvorené a niektoré dvere sú priam uzamknuté.

Prostredníctvom rozprávania sa však autor môže dostať do myslí čitateľov a ukázať im nový pohľad. Satira, konkrétne jemná satira, je obzvlášť účinná, pretože čitateľov s vymytým mozgom najskôr naláka rekonštrukciou skreslenej reality, na ktorú sú zvyknutí, a potom pomaly predstaví niekoľko detailov, ktoré môžu pomôcť rozptýliť ilúziu.

Dedičstvo 11.9.2001 (kontroly na letiskách) a Covid-19: Umožnili sme tomu priebeh a stále to trvá.

Hopkinsov román z roku 2015, Locus Amoenus, je o vdove z 11. septembra, ktorá sa znovu vydá a jej syn Hamlet upadne do depresie.

Pozval v ňom čitateľov do mysle syna, ktorého otca zavraždili ľudia, o ktorých sa predpokladá, že sú dôveryhodní. Cieľové publikum, predtým známe ako ľavica (dnes liberáli a progresívci), je vo všeobecnosti dobre vzdelané a väčšinou tvrdí, že si spisovateľov váži.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Keď vstúpili do Hopkinsovho príbehu, boli pripravení sympatizovať s Hamletom a nenávidieť zlého nevlastného otca Claudia, ktorý je v príbehu bezcenným byrokratom, čo pomáhal zakrývať masové vraždy.

Čitatelia nemali problém prijať myšlienku, že v ten deň 11. septembra sa udialo nejaké sprisahanie. (Trosky neboli nikdy testované na výbušniny. Vláda nikdy nepredložila vedeckú teóriu, ktorá by vysvetlila skutočné zrútenie budov. Znie to povedome?)

Covidisti sa musia vrátiť do roku 2020 a prežiť ho z inej perspektívy. Toto dokáže fikcia. V súčasnosti nemáme dosť dobrých spisovateľov na tej správnej strane histórie. „Literárny“ dav chrlí klišé o genderovej identite – čo je propaganda, nie rafinovaná fikcia.

Teraz Hopkins napísal pokračovanie svojho románu o 11. septembri s názvom C0VlD-1984, Muzikál. Ten istý hrdina, ktorý prijal meno Hamlet v predošlom príbehu, teraz preberá nové meno Winston, aby vyrozprával tento príbeh.

Hopkins pracuje na hľadaní vydavateľa pre svoj nový román, no nie je to ľahká úloha, vzhľadom na stav vydavateľského priemyslu. Dúfa, že to nebude trvať príliš dlho, pretože si myslí, že verejnosti by sa naozaj hodila dobrá covidová satira.

Pred pár dňami bolo 22. výročie tej psychologickej operácie 9/11 (11. september). Hopkins preto ponúka zadarmo svoju audioknihu Locus Amoenus.

Veľmi talentovaný herec Ben Jorgensen, ktorý čítal uvedenú audioknihu, v roku 2020 spáchal samovraždu. Nový román je preto venovaný jemu. Pozrite si tento odkaz a vypočujte si jeho nezabudnuteľný výkon v úlohe Hamleta. Zdieľajte to so svojimi priateľmi, pretože 11. september je vstupnou bránou k iným druhom skepticizmu, najmä pre ľudí generácie Z.

Hamlet bol vždy obľúbený medzi mladými ľuďmi, ktorí po prvý raz zistili, že svet ich rodičov je skutočne v „prehnitom“ stave.

Ponaučenie od Marka Twaina

Dovoľte mi záver spomenúť jedného z Hopkinsových obľúbených satirikov, Marka Twaina.

Twain nás vložil do hlavy Hucka Finna, aby nás naučil lekciu, ktorú by sme sa inak možno nenaučili. Keď Huck premýšľa, či by mal alebo nemal vydať svojho priateľa Jima, otroka na úteku, je v hlbokom konflikte.

Dobrá kresťanská spoločnosť tej doby ho naučila, že otroctvo je schválené Bohom. Huck skutočne verí, že pomôcť Jimovi utiecť by bolo nemorálne. Ale rozhodne sa: „Tak dobre, pôjdem teda do pekla!“

Momenty ako tento v literatúre slúžia ľudstvu v jeho často sa zastavujúcom pokroku smerom k tolerancii a mieru. V priebehu histórie dobrí, slušní ľudia bežne tolerujú sebadeštrukciu, pomstu, segregáciu, chamtivosť, fašizmus a vojnu len preto, že nasledujú tých, ktorým dôverujú.

Každá doba má svoju zvláštnu slepotu a ísť proti samoľúbosti a konformite susedov môže byť ťažšie ako priamo čeliť tyranovi. Často je to hlas odpadlíka, ako napríklad Huckov, ktorý prebúdza svedomie národa, robí ho sebakritickejším.

Twain publikoval svoj slávny román jednu generáciu zrušení otroctva, ale pokrytectvo pokračovalo a Twain ho odhalil použitím hlasu neobvyklého pre literatúru.

Zručný spisovateľ používa jazyk neobvyklým a často poetickým spôsobom na povzbudenie kritického a kreatívneho myslenia. To, čo nazývame „literárnou fikciou“, je písanie, ktoré je oboznámené s literatúrou minulosti a spochybňuje predpoklady dominantných naratívov súčasnej spoločnosti.

Naproti tomu „všeobecná fikcia“ a „žánrová fikcia “ majú tendenciu potvrdzovať stereotypy a prevládajúce naratívy.

Literárna fantastika sa snaží udržať čitateľov v neustálom stave povedomia o procese vytvárania významu tým, že ho kladie do popredia. Autori literárnej fantastiky môžu čitateľom pomôcť k väčšej empatii k iným a lepšiemu porozumeniu samých seba.

Pravdepodobne ste čítali veľa literatúry faktu o politike a zdraví. Kultúrna revolúcia je to, čo potrebujeme (samozrejme nie tú kultúrnu revolúciu, ktorú presadzuje Progresívne Slovensko, ale skutočnú kultúru).

Potrebujeme viac umenia, hudby a literatúry skúmajúcej alternatívy. Musíme osloviť tých, ktorí sú nedosiahnuteľní, prostredníctvom faktov. Vypočujte si Locus Amoenus a zdieľajte bezplatný odkaz na audioknihu so svojimi priateľmi, aby ste si pripomenuli tých, ktorí zomreli 11. septembra.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: V.N. Alexander, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rádoby intelektuálna sračka! 11. septembra 2001 nezomrel žiaden žid! A to v dvojičkách bolo cca 6 tisíc ľudí.

  • A v New Yorku zije najviac zidov, boli informovani dopredu.

  • Ale není žid jako Žid. Jde o úplně jiné haploskupiny. Chazaři (původem Turci, Tataři a Mongolové) mají mitochondriální skupinu G2a a G2b (Mitochondriální DNA se nerekombinuje, ale přenáší se po matčině linii) , kdežto Semité mají skupinu J1 a J2.
   Ti, co usilují o naše vyhlazení jsou tzv Aškenážští a Sefardští židé (Chazaři), kterých je dnes bohužel ale většina.

   • Židovstvo je SEKTA – nie národnosť. Avšak človek ako nosič tejto sektárskej indoktrinácie samozrejme svojou genetikou aj eugenickým žiarením prostredia a kultúry – má vplyv na reprezentáciu tohto židovstva navonok – predstavte si Eskimáka, ktorý konvertuje na židovstvo. Keby mohli byť židmi len semiti /pôvodne Chaldejci – židovská sekta bola od nich zapudená z mesta Ur – neskôr Babylon – 4000 rokov pred Kristom/ – nemohli by byť židmi Chazari – turkisti. No a na Slovensku máme len židákov – t. j. užitočných idiotov chtonickej židovskej sekty a aškenáziov. Tiež potom nie je jehovista ako jehovista.

   • Zid ako zid, kedze parazituju po celom svete, tak sa pomiesali so vsetkymi narodmi. Sefardi su juzni, orientalni, podobni ciganom a askenazi su vychodni alebo polski zidia, ti su najhorsi. Jedneho pokrizeneho polskeho zida s tatarmi mame aj v dedine, a je to ozaj spinavy vydriduch

    • Tejto židovskej sekte som nevenovala doteraz pozornost tak ako sa tu dozvedám nie sú takí ako sa navonok javia treba si dávat na nich bacha sú iní a to treba brat do úvahy majú v sebe zakodované to židovstvo a sú súdržní o tom niet pochýb °°

  • stihli ich informovat

  • Samozrejme ze ziadny zid nezahynul a ziadne lietadlo nepadlo na Pentagon,bola to len raketa

   • Nebyla to raketa, ale řízená demolice všech tří budov. Je hodně videozáznamů, výpovědí a rozborů, které to dokazují.

    • a vôbec by som sa nedivil keby tam nechali pár svojich ľudí zahynúť – práve takých čo by mohli povedať viac o celej akcii na ktorej sa vedome či nevedome podieľali. To je tá vďačnosť za službu v západnom podaní.

    • TonySatira

     podle videozáznamu to působilo jako řízená demolice, jako, když se kdysi v Mostě odstřelovali ulice kvůli těžbě. Použito ve filmu Boj o Moskvu J. Ozerova.

 2. Ako sa prihovárať a odhypnotizovať ľudí s vymytým mozgom z doby covidovej – Nijako, ništ, netreba !!! Alebo ako chcete…

  Prihovárajú sa akurát svedkovia Jahodoví a politici pred voľbami. A určité individuá s dúhovými myšlienkami. A aj také máme medzi politikmi a v parlamente. A rôzneho druhu. A nie len tam…veď preto nemajú problém s určitou agendou, aby mohli konečne „slobodne žiť“ a nemuseli kade tade potajmo a v zahraničí…a drogy legalizovať, lebo feťák za fet spraví čokoľvek.

  A nevedomá na smrť vystrašená osoba je tiež ľahko zmanipulovateľná. A niekto aj za chechtáky. Hra v matrixe nás elegante vyučuje všeličomu.

  • Israismael

   Tí co verili covidu a vakcínam,co nás označovali a stále označujú ako dezolatov, tak tí istí ľudia dnes veria maestrem médiám a jedinému narativu zapadu, anglosasom a ameriky o vojne na Ukrajine.. To sú oni.. Tí istí a tí samí, ktori nezvládli ani prvú božiu skúšku, a ani druhu… A nezvládnu ani tretiu a v zápätí štvrtú (vírus a hneď hosp a finančnú krízu) , a pravdepodobne už nezvládnu žiadnu..

   • treba ich nechat skapat a vyhybat sa im,je uplne zbytocne s nimi debatovat,uz su ciastocny Humanoidy

   • …a čo sa týka mladých (20 – 40r.) fanatických liberálov – sú to väčšinou ustráchaní ľudia, roztrasení pred každým kto ich akokoľvek ovládne ale nevyberavo naložia tomu (z celej svojej zvrátenosti) kto sa im poddá. Doslova sa mu vykálajú na hlavu.
    Jednajú ako otroci už len zo strachu pred tým, že by mohli byť napádaní kvôli svojmu názoru a tak žiadny svoj
    nezávislý názor nebudujú a neprejavujú ale zato bojujú ako levy keď im človek chce niečo vysvetliť. V poslednej dobe mám tú česť sa chtiac – nechtiac s takými stretávať. Sú aj mladí „duchovní“ ľudia ktorí kovidpodvod prehliadli ale venujú sa zhubnej ezoterike, duchovedám, meditáciám a východným učeniam, ktoré došli do stavu totálnej stagnácie – nikam človeka neposúvajú – sú mŕtve a nenesú v sebe nič živé narozdiel od časov kedy ľudstvu pomáhali k napredovaniu. Niektorí to berú dokonca ako módu – ako výstrelok – ten ich záujem o nejaký duchovný smer pramení z potreby zabiť nudu, rozptýliť sa, nadchnúť seba či svoje okolie. A keďže sú v tom stave tak že nehľadajú ale len prijímajú tak sú často svoj názor vnucujúci, násilní, netrpezliví a ľahko podľahnú ďalším úžasnejším „duchovným“ lákadlám/pravdám/smerom/praktikám“ keďže „kam vietor tam plášť – hlavne keď ten vietor vôní niečím pre nich zaujímavým kde sa môžu utápať v krásnych blažených „duchovných“ pocitoch. Takže nie sú na tom lepšie ako mnohí liberáli keďže nehľadajú to čo hľadať majú. Nedávno ma jeden taký „duchovný“ mladík pochválil za to, že nie som materialistický, kovidový fanatik a primitív a potom dodal : „už nech sme z tejto planéty v preč!“. Len žalosť ma môže chytať za srdce pri takých jeho pomätených slovách. To je mi už milší ten kovidový liberál ktorý ako materialista má aspoň trochu pevnej pôdy pod nohami a aspoň trocha vie ako sa veci majú narozdiel od duchovného nadšenca – zblúdilca – tam sa žiadna pevná pôda nedá nájsť. Je to ťažké, nie sú ľudia, nie sú kádry a človek musí fungovať medzi tými ktorí ho obklopujú, často sa tomu nevyhne. Presvedčovať ľudí keď má človek pravdu …..to človek sám a aj ten druhý musí mať aspoň trocha DOBRA v sebe lebo inak to nejde, nič nepomôže.

 3. Ako niekto moze verit vlade a mainstreamovym mediam? Chapem, ze komu vyhovuje tento paraziticky system, tak suhlasi s tymi ich klamstvami a podvodmi, lebo tie idu ruka v ruke s parazitizmom, ale neverim, ze existuju rozumny clovek, ktory to povazuje za pravdu

  • Ako niekto moze verit vlade a mainstreamovym mediam?

   Prečo sa niekto narodí kdesik na Jáve ako ľudožrút, niekto v „kráľovskej rodine“, niekto v eskimáckej komunite, niekto na SK ? Teórí na milú Jarmilu a každá tak na mesiac vysvetlovania. A ktorá je tá pravá ? Možno až keď zavrieme oči nadobro, uvidíme (paradoxne).

   Prečo sa nechávali neofiti zatvárať hlboko v útrobách pyramíd do sarkofákov ? Mnísi sa nechávajú zamurovať do jaskýň a všelijaké iné „sranda“ veci ľudia skúšajú. Kto hľadá, báda, ňúra, čo to aj nájde.

   Ale nájsť odpovede na všetko ? Možno aj 10 000 životov málo.

 4. Nedokázal jsem si vysvětlit proč někdo reaguje jako zombie a jiný informace dokáže reálně vyhodnotit. A nedávno jsem četl jsem studii, která by to vysvětlit mohla a ve které se ve velkém zaslepené skupině hledala závislost mezi velikosti limbického systému (hypokampus, amygdala) i IQ. A došli tam k překvapivému závěru, že čím menší limbický systém (savčí mozek) tím vyšší inteligence. Vysvětlovali to tím, že lidé s malým nebo poškozeným LS musí informace více prohánět přes vyšší neocortex a díky tomu nejsou tak moc řízeni emocemi, ale „rozumem“ Naopak lidé s velkým LS jsou řízení emočně a jsou více náchylní k manipulacím a mají obecně nižší IQ.

  • No len existuje niečo ako EQ – emocionálna inteligencia – čo nie je to isté čo emócie, hystéria a neovládané reakcie. No ale o tom štúdia zásadne mlčí! By ma zaujímalo – čo mozog reptiliánov – keďže sú takí chladní. A čo emócie takého krokodíla, keďže podľa veľkosti limbického mozgu by mal reagovať na podnety vyslovene emocionálne! Celý tento tvoj článok je skúška inteligencie, a ty si ho zožral aj s navijakom! A vysral si ho tu ako múdrosť – od emocionálneho – limbického – nadšenia.

   Predikujúci film o možnej podobe NWO a genocídy.
   Cena lidské duše 2019 CZ dabing celý film
   https://prehrajto.cz/cena-lidske-duse-2019-cz-dabing-cely-film/5e92e8280d9ef

 5. nemá zmysel nikoho odprogramovávať.
  Tí, ktorí k tomu mali kapacitu, sa za 2,5 roka presvedčili sami, že už vakcínu nechcú žiadnu ďalšiu.
  BioRoboty nemajú kapacitu, majú len riadiaci program.
  Nikto, okrem programátora tejto simulácie/školy/reality nedokáže odprogramovať BioRobotov.
  Občas čítam diskusie na sme.sk, aj tam už „diskutéri“ nechcú ďalšiu dávku.
  Veľká väčšina príspevkov znie v duchu, že ani bohovi viac.
  Tých zaplatených „diskutérov“ je tam TERAZ málo.
  Ale o chvíľu spustia novú pandémiu, tak znovu bude 95% príspevkov od chatbotov a platených „diskutérov“

 6. Generální ředitel WHO Tedros přiznává, že se dosud nenechal ani očkovat. Tento ďáblův služebník nabádá a nutí celé lidstvo, aby se nechalo očkovat, ale sám vakcínu ještě nedostal.
  Zdroj: https://vk.com/wall-208807853_106305

  • Len dezorientovaným, demoralizovaným a rozvráteným ľuďom sú takéto fakty už nahovno. Oni ani nepochopia, že, prečo je šéf WOHO neopichaný – nie že nie je opichaný.

 7. Americký úřad FDA už před více jak rokem dostal soudně nařízeno zveřejnit dokumenty Pfizeru týkající se COVID vakcíny. Na analýze těchto deseti tisíce dokumentů se podílely tisíce odborníků. To, co tyto dokumenty obsahují, Naomi Wolfová nazývá „největší zločin proti lidskosti v historii” a „experiment ve stylu Mengeleho”. Více v této přednášce Naomi Wolfové.
  https://otevrisvoumysl.cz/naomi-wolfova-co-obsahuji-interni-dokumenty-pfizeru-o-covid-vakcine/

 8. Čo všetko bude musieť opäť prebehnúť v hre matrix, aby sa každému dostalo pochopenie, že asi troška inak treba…

  Až keď kanibalovi niekto zje deti, kráľ odvisne aj s celou rodinou, alebo ako musolini, ak predstavitelia štátu podporujú a spolufinancujú banderizmus, ktorý pred 80 rokmi vyčíňal aj na našom území a ľudia nič, hlavne že je niekde akcia na hranolky. Tak sa bude musieť diať čo sa bude diať !!!

  Kto to dovolil, umožnil ? Sami sa tam nezvolili, niekto ich volil a všetkých niekto musel vychovávať, rodina, spoločnosť. A sme doma…

  Každá vyspelá spoločnosť nakoniec skončila a zhnila zvnútra a prevalcovali ju akože barbari. Že by sa opakujú dejiny ? A prečo je to stále tak do kolečka dokola ?

  Výučbová hra v matrixe prinesie presné zážitky a odpovede každému jednému z nás, aby sme si zažili na vlastnej koži aké to je, keď…

 9. Psychopat matovič narušil tlačovku Smeru pred úradom vlády a uštedril Kaliňákovi kopanec do hrude:

  https://www.youtube.com/watch?v=yRfACAcpBpI&t=136s

  • Pozor! Bez Smeru by nebol Matovič DOTERAZ a bez Matoviča by nebol /teraz/ Smer! To vzájomné útočenie je vyložene účelové – púta pozornosť – a tým pádom môže niekto pertraktovať ten svoj marketing! Lebo bez zaujatia pozornosti sa to jednoducho nedá! O tom sú všetky bulvárne škandály! Idioti opäť naletia a rozdelia sa na matovičovcov a ficovcov – o tom sú nedeľňajšie rakovinotvotné debaty „O 5 minút 12“ – naobed nasrať a rozčúliť ľudí, ktorí by inak na týchto politrukov už dávno zabudli! Médiá, keby chceli zlikvidovať nejakého politika – tak ho tzv. hodia do olova – nenapíšu o ňom ani čiarku – nedajú mu priestor sa rozdrapovať, sľubovať, ojebávať! Matovič a Fico sú TANDEM a navzájom si nahrávajú! TOTO S ODSTUPOM ROKOV NECHÁPE UŽ LEN IDIOT!

   Kaliňák – veľký bitkár – neovláda policajné hmaty a chvaty – keby ho chcel naozaj vyvliesť – ten škret nebol predsa pripútaný o volant! A napiču mu mali dať bežní ľudia hneď! Ešte otázka – pristálo mi v schránke – kto zaplatí tých 500 eur za účasť na voľbách, ak ten psychopat nakoniec prelezie s 5% do parlamentu – aby sa vyhol trestnému stíhaniu a oprátke /guľke sa nevyhne/ – kto to odsúhlasí – možno miliardu – z koho kešene?! Cigánsky barón?! „jožo Pročko“?! Akože miliarda z našich ako kamošom na PCR a AG testy?! No ale vysveli to debilom!

   • Je to uplne priesvitné ako nafingovali tí dvaja bitkári ten zápas mezdi sebou ,bolo to priam komické na dospelých ľudí DD°° OSTUDA najvyššieho radgu °°

    • Ani by som nepovedal, ze to bolo nafingovane, skor to bolo nieco ako rodinna hadka, a ked bude treba ojebavat slovakov tak sa hned udobria v zakulisi

     • Vzhladom na to, že som pred 30 rokmi pôsobil v predsedníctve určitej straničky, ktorú založil ako všetky iné /ako 4 x Kňažko, 3 x Markovič/ – opäť niekto ako stranu jedného muža, človek, ktorý ju potom elegantne zlikvidoval jediným predvolebným mediálnym výrokom, a poslal tak – plánovite – do hajzlu konkrétny politický smer – strana bola vábnička – viem, že jeho stratégiou bolo „Útočiť, útočiť, útočiť! – lebo jedine tak bude mať čo o nás písať bulvár a nakrúcať TV – oni potrebujú scény!“

      Oni nie sú pohnevaní – oni len účelovo rituálne na seba akože útočia – a ľudia im to stále ŽERÚ!

     • Rozumiem tomu ja im to nežeriem politikov mám odkakživa v paži ešte sa taký nenarodil aby som ho mala nejkého v úcte mám ich v paži ani jeden nič neurobil pre ľudí ale pre seba na tom si zgustnú to sú len herci čo sa im nedarí výstup Inak osobne poznám Igora aj Pavlínku Matovič,jednéhočasu som mu fandila ked bol v redakcii Trnavsko ktoré on založil teraz sa vyfarbil °°

 10. Není matrix jak matrix – a tenhle se opravdu nepovedl… Protože, vše co tu probíhá je jen a jen snaha o odvedení pozornosti od věcí podstatných – lze jeho uměle vytvořenou existenci chápat ( a s tím souvisí násilný převod dění do něj ) jako pokus o transformaci humanoida, obývajícího v tomto čase planetu Zemi, ve stádo, které je třeba udržovat v nevědomosti. Ale vloudila se chybička jménem Internet – a tím vznikl prostor nejen pro informace ale i pro jejich zneužití….

 11. TOTO S ODSTUPOM ROKOV NECHÁPE UŽ LEN IDIOT!
  Ja to teda nechápem a ani to nie je pravda, žeby Fico a Matovič boli tamden – príliš bujná fantázia.
  Matovič do parlamentu neprelezie s 5 %, potrebuje dosiahnuť 7%, pretože je to koalícia OĽANO a Priatelia.

  • OĽaNO a Za ľudí

   • Má tam ešte ľudí z hnutia NOVA-G.Grendel, a KÚ- A.Záborská, preto dúfam že sa na 7% nevyšplhajú.

  • U teba nedostatok fantázie neznamená bujnú fantáziu u druhých! To je úplný základ neschopnosti domyslieť, čo na nás vymysleli iní! Naivizmus – ako filozofický smer neinteligentných a nekratívnych ľudí.

   • Ja si vystačím so svojou intuíciou. Fantázia, že Matovič a Kaliňák zohrali divadlo a potom spolu možno šli popíjať? Paranoja!

    • Galaxia andromeda

     Keby ta zavrel psychopat do cpz a do basy ty by s takym sialencom isiel na pivo? Prosim ludia uvedomte sa!!!! Toti je skutocne hlupost!

 12. Trnavčan je marketér. Príliš sa už naňho zábúda a on to vie. Tak potrebuje ľudí upútať. Ale v podstate nahral Smeru. Smer to valcuje a pokiaľ budú voľby, tak to majú isté. A čvarga to vie a moc sa im nebude dať ofajčovať, lebo bude paralelné ščítavanie niekoľkonásobné a aj ľudia apolitický sa hlásia do komisíí. Takže pokiaľ to ešte nemá v suchu Trump, tak u nás to ešte nebudú chcieť pustiť. Hrá sa podľa notičiek.

  Budú chcieť možno voľačo vymyslieť, aby voľby neboli, čo neni až taký problém. Buď bezpečnostný stav kvôli pútnikom, alebo nejakú ďalšiu plandémiu, pokiaľ je čo v obchodoch, ľudia ešte nepôjdu do ulíc. Pokiaľ ešte majú peniaze hodnotu a majú čím podplácať a platiť parazitov, hra môže bežať podľa toho, ako budú oni chcieť. Ľudia ešte nie sú dostatočne prebudení. A niektorí sa asi ani nezobudia…

  Šak uvidíme čo sa do 30.9.2023 ešte udeje. Hra možno naberie na obrátkach a možno ešte nie.

  • No – pokiaľ sa jedná o hraný konflikt, tak marketér sa nasunul do role obete, pretože počíta s obranným reflexom stáda. V tom je tá vypočítavosť až tak sofistikovaná – nebite nám Matoviča! Aj to sú body plus! Vyjebanec! Teraz ich len prichytiť, ako sa Matlovič a Kalinka spolu chechtajú v motorkárskom pube – ale na to si asi dajú pozor.

   • Inak – aj BRICS ide podľa schémy – „Matovič, lebo Fico“ – BRICS lebo USA!

   • Garota – Wikipedie
    Garota, též garotta nebo garote, ze šp. garrote , je popravčí nástroj, který se používal v Portugalsku , Španělsku , v jejich koloniích a zemích, které byly kdysi pod jejich vlivem. Sedící odsouzenec byl pomocí zvláštního zařízení udušen nebo mu byl zlomen hrtan a trachea .
    https://vignette3.wikia.nocookie.net/megamitensei/images/2/2a/Garrote.jpg/revision/latest?cb=20120417043539
    https://www.theguidesyouneed.com/wp-content/uploads/2018/03/garote-vil-1026×513.jpg
    https://imgur.com/GP29P8h

    • Vy sa tuším vyžívate v spôsoboch popravy. Povieme vám, ktorý je pre nás nejdesivejší. Tiež sa používal asi v Španielsku. Do hrcna sa vloží podkan a vrchnou časťou (otvorom) sa priloží k bruchu odsúdenca. Hrniec sa začne pomaly zahrievať ohňom. Potkan sa snaží z tej páľavy ujsť a jediná cesta je prehrýzť sa bruchom odsúdenca.

     • Marha, teda máte témy, ako v Orwelovom 1984. Uff.

     • Tú garotu spomínam preto, pretože poprava obesením – kedysi u nás – je na jeden šup – uzol vychýli hlavu a pád vytrhne väz – miechu. To obesenie na obyčajnej slučke – ako laso – trvá pár minút. Garota slúži na to, aby si odsúdený smrť uvedomoval. Psychopati ako Matovič sa budú rehniť až dovtedy, kým ako „nesmrteľní a nedotknuteľní“ sebci nepochopia, že teraz je NAOZAJ rad na nich! Ono sa ich dá samozrejme pekelne skántriť aj krajšími spôsobmi – garota je tak akurátna ako oficiálna. Osobne všetkým zmrdom prajem poriadne dlhý lynč až do roztrhania tela. Nech sa tak stane! Amen!

      Inak dostal som do mailu – http://www.tonerpartner.sk dnes po 19,30 h poskytuje nočné zľavy 70%

  • seneca, Matovič sa iba pokúša o podobný experiment typu – Počiatkova vila, ktorý mu priniesol víťazné percentá. Tých pokusov bude asi ešte viac do volieb.

 13. Trnavčan má kdesik v Afrike, či na Madagaskare kúpené nehnuťeľnosti, neviem presne, to je v podstate jedno, pretože sa vyparí ako smrad, keď to tu všetko kľakne. Svoju úlohu pre galského kohúta vyplnil. Tak ako sa o to pokúsia aj všetci ostatní prisluhovači, keď sa z davu podlejú oči krvou, a bude im jedno kto, lebo potom pochopia, ako ich všetci, čo tam boli 30 rokov iba využívali. A aj o tom je hra na pochopenie.

  Smeráci to vedia tiež a chcú to ako tak ukorigovať, kto by sa dobrovoľne vzdal honoráru politického, aj keď majú také lóve, že by sme sa čudovali. Nikomu z nich nezáleží na ľuďoch, ani jednému. Ale tiež je to súčasť výučbového programu.

  Všetci majú svojich páničkov a hrajú podľa toho. Sme jedno menšie mesto pre globálne prostredie, akurát s obrovskou zásobou pitnej vody a celkom zachovalým životným prostredím. To je naša hodnota. Sme lacná pracovná sila pre západ a ľahko podplatiteľná. Keď budete mať v zahraničnej banke svoje chechtáky, tak Vás majú, alebo rodinu.

  Ešte sa ukáže, ako sa budú v ťažších časoch chovať susedské väčšie štáty. Sa budeme prevelice čudovať. Všetci zo zabehnutého kapitalizmu sa sem hrnuli, aby sme sa mi mali lepšie !!! Zlaté oči.

  Je to vskutku riadne zamotané. šak keď dožijeme, čo to možno ešte zažijeme.

Pridajte komentár

*