Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nikotín – chýbajúci dielik v skladačke pri liečbe následkov biologických zbraní covidu a vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Nikotín - chýbajúci dielik v skladačke pri liečbe následkov biologických zbraní covidu a vakcín

(Stan Szymanski, Natural News) V decembri roku 2021 sme s manželkou počas vrcholu „pandémie“ biologickej zbrane Covid-19 použitej tyranskými mocnosťami veľmi ochoreli.

Ani jeden z nás nebol „zaočkovaný“. Ani jeden z nás nereagoval na liečbu ivermektínom alebo hydroxychlorochínom. Naša dýchacia kapacita klesala. Išli sme do jednej organizácie v Pittsburghu, kde nás liečili pomocou bamlanivmabu a etesevimabu (monoklonálne protilátky).

Počas nasledujúcich 3 až 4 týždňov sme sa my aj naše dýchanie po tomto jednorazovom ošetrení zotavili.

Dr. Bryan Ardis objasňuje, že hadí jed kobry kráľovskej a jed štrkáča sa veľmi podobá hrotovému proteínu „Covid-19“. Vedecký časopis Scientific American dňa 22.1.2020 napísal, že pôvodným zdrojom prepuknutia nového koronavírusu v Číne by mohli byť hady.

Monoklonálne protilátky (ako je bamlanivimab a etesevimab) sú typom liečby proti jedom. Tu je článok z roku 2019 o histórii hadích anti-jedov, respektíve monoklonálnych protilátok.

Dr. Ardis tiež tvrdí, že hadí jed napáda nikotínové receptory cholínesterázy v mozgu. Osobne si myslím (hypotézujem), že to môže byť dôvod, prečo sme s manželkou nereagovali na iné liečby, ale reagovali sme práve na bamlanivmab a etesevimab.

Podľa môjho skromného názoru sme reagovali pozitívne, pretože hrotový proteín (jed) nabádal náš dýchací systém, aby spomalil, no monoklonálne protilátky obnovila homeostázu nášho dýchania.

Dr. Ardis urobil nedávno rozhovor s Mikeom Adamsom zo stránky Natural News. Zopakoval niektoré z vyššie uvedených informácií a vo svojej praxi zjavne používa nikotínové náplasti (alebo ich časti), nikotínové žuvačky a nikotínové pastilky na boj proti útoku na nikotínové cholínesterázové receptory nás ľudí.

Nikotín zjavne blokuje jed tým, že sa naviaže na nikotínové acetylcholínesterázové receptory a nedovolí sa na nich naviazať jedu. Je to podobné, ako keď jodid draselný blokuje rádioaktívny jód v jódových receptoroch v štítnej žľaze, keď je človek vystavený rádioaktívnemu žiareniu pri úniku rádioaktivity (ako napríklad pri Černobyle).

Dr. Ardis uviedol aj informáciu, že nikotín sa prirodzene nachádza v zemiakoch, paradajkách a paprike.

Podrobne podkladá aj svoje tvrdenie, že neexistuje žiadny dôkaz o tom, že nikotín samotný je návykový. Pred časom si totiž vyžiadal informácie z veľkých súdnych sporov týkajúcich sa tabaku, pričom pri nich neexistovali žiadne dôkazy, že by nikotín bol návykový (išlo o žiadosť podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám).

Získané dokumenty obsahovali nasledovné:

„Federálny úrad pre lieky a potraviny Spojených štátov amerických (FDA) zmenil štítky na nikotínovú substitučnú terapiu (NRT) a uviedol, že desaťročia výskumu a používania ukázali, že produkty NRT sa nezdajú mať významný potenciál pre zneužívanie alebo závislosť.“

Cigarety sú úplne iná záležitosť (na rozdiel od samostatného nikotínu), pretože obsahujú 599 ďalších farmakologických látok a prísad, ktoré môžu mať niečo spoločné so závislosťou ľudí od cigariet.

Videl som rozhovor Dr. Pierre Koryho nedávno v programe Greg Hunter’s USA Watchdog. Dr. Kory odvádza skvelú prácu tým, že pomáha ľuďom, ktorí boli poškodení očkovaním proti covidu.

Dr. Kory sa spolupodieľal na mnohých veľkých pokrokoch, ktoré z neho spravili priekopníka v odbore. Hovorí, že stále existuje segment ľudí postihnutých vakcínami, ktorí sa plne nezotavili ani s jeho súčasnými protokolmi.

Môže byť nikotín tým chýbajúcim dielikom?

Ak by ste vo vedeckom spise videli nasledovné, skúmali by ste ďalej?:

„Čo ľudí najviac zaujalo, je inhibičný účinok nikotínu na cytokínovú búrku v pľúcach pri závažných respiračných symptómoch v nedávnej pandemickej ére Covidu-19. Existuje tendencia podporovať potenciálnu terapeutickú úlohu nikotínu pri Covide-19 kvôli jeho rôznym účinkom, vrátane regulácie nálady, protizápalových účinkov a údajnej interferencii so vstupom a replikáciou SARS-CoV-2…“

Prírodná liečba osteoartritídy

Veľmi si vážim to, čo lekári ako Dr. Pierre Kory a Dr. Sherri Tenpenny urobili, aby pomohli ľuďom a cenu, ktorú za to zaplatili (obchodne aj osobne).

Osobne som „zaplatil túto cenu“ viac než raz, čo zahŕňalo vzdanie sa kariéry a spoluvyvíjanie patentovanej terapie, aby som o 5 rokov predĺžil život mojej dcéry Hannah (pozrite si toto 8-minútové video na overenie).

Spoluvlastním 4 patenty udelené v USA na moju prácu (zatiaľ som za to nedostal žiadne peniaze) – čísla patentov USA 7932287, 8389577, 8518992, 8778996. Neznamená to, že musím mať nejaké odpovede, ale robím si domácu úlohu tak, aby som aspoň napísal zaujímavý a faktami naplnený a podporený článok.

štúdii s názvom „Nikotín pri zápalových ochoreniach: Zápalové a protizápalové účinky“ sa uvádza :

„Po komplexnom preskúmaní publikovaných prác sme prišli na to, že nikotín sa imunitnou reguláciou podieľa na viac ako 20 chorobách.

Okrem najviac študovaných neurodegeneratívnych ochorení, vrátane Parkinsonovej choroby a Alzheimerovej choroby, nikotín zohráva rôzne regulačné úlohy aj pri ulceróznej kolitíde, artritíde, periodontitíde, sepse, endotoxémii, roztrúsenej skleróze, eozinofilnom zápale nosa, alergii, nealkoholickom stukovatení pečene, nealkoholickej steatohepatitíde, zápale kože, zápale placenty, pankreatitíde, Behcetovej chorobe, zápale svalov, vírusovej myokarditíde, uveitíde, experimentálnej autoimunitnej encefalomyelitíde, systémovom lupuse erythematosuse a tak ďalej.“

V tom istom dokumente sa ďalej uvádza:

„Bez ohľadu na bežné alebo zriedkavé choroby môže mať nikotín v budúcnosti významné účinky na zmiernenie ľudských chorôb.“

V tejto štúdii z roku 2022 si pozrite výskum týkajúci sa údajných pozitívnych účinkov nikotínovej terapie na:

 • zápalové ochorenie čriev
 • artritídu
 • roztrúsenú sklerózu
 • myokarditídu
 • alergické ochorenia
 • lupus
 • a z iného zdroja aj na neurologické poruchy, ako je Parkinsonova choroba

Tu je zaujímavý komentár, ktorý som našiel od Dr. Ardisa:

„Každá bunka vo vašom tele má nikotínové receptory vrátane čreva. Niekoľko ľudí pri žuvaní a prehĺtaní nikotínovej žuvačky dostane nevoľnosť a zvracia alebo dostane riedku stolicu. Je to preto, lebo veľké množstvo jedu v hrotových proteínoch je naviazaných na nikotínové receptory, ktoré vystielajú celú črevnú výstelku, a keď je prítomný nikotín, uvoľní sa obrovské množstvo tohto jedu vo výstelke čreva a budete mať pocit, že máte otravu jedlom.

Prečo? Pretože jedy sú jedy a Boh stvoril ľudské telo, aby vyvrhlo jed, všetky jedy. Ak k tomu dôjde, prejdite z nikotínových žuvačiek na nikotínové náplasti. Nikotín obíde tráviaci trakt a vstrebe sa do krvného obehu cez pokožku za menej ako 30 sekúnd.

To je dôvod, prečo ja (Dr. Ardis) používam náplasti každý deň. Väčšina ľudí nereaguje na nikotínovú žuvačku perorálne, ale niektorí áno. Používanie nikotínovej náplasti zmierňuje tento problém. Viac info tu.“

Človek sa musí čudovať, že ak nikotín ponúka do budúcnosti prísľub významných účinkov na zmiernenie ľudských chorôb, či dlhoročná kampaň na jeho démonizáciu by mohla byť lesťou na zakrytie 599 ďalších látok, ktoré sa do cigariet pridávajú.

Záver

Vďaka Dr. Ardisovi a trochu výskumu sa mi podarilo nájsť všetky vyššie uvedené informácie o terapeutickej povahe nikotínu.

Prečo sa s vami o tom váš lekár nerozpráva a prečo mainstreamové médiá, ktoré neprestajne presadzovali očkovanie (a dostali za to slušne zaplatené), nepíšu príbehy o nikotíne?

Je možné, že pracujú pre subjekt, ktorý nepracuje vo vašom najlepšom záujme?

Prečítajte si viac na stránke EncouragingAngels.org.

Liečba osteoporózy

Autor: Stan Szymanski, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nikotin v určitých koncentracích má léčivé účinky .
  Vždyť za covidéry se chvíli mluvilo o tom,že kuřáci jsou proti němu víc imunní.

 2. Jódovými tabletami dodáme nadbytok jódu, takže ten rádioaktívny sa vylúči. Pochopiteľne tableta sa musí užiť pred expozíciou rádioaktívneho jódu. Len toľko k problematike jódu.

 3. + Chybějí nám děti, ale jinak je to v cajku..

  smis-lab.cz/2024/04/24/chybeji-nam-deti-ale-jinak-je-to-v-cajku/

  „..máme za sebou dva roky s přibližně desetiprocentním meziročním poklesem porodnosti, téměř pětinový propad porodnosti za toto období. Pokles navíc začal zcela náhle v lednu 2022…“
  Pokles nadále pokračuje. Společnost, která nemá děti, je odsouzena k zániku. Vědecká komunita, která se bojí hledat pravdu, ztratí u veřejnosti kredit. Je jen otázkou času, kdy lidem rozsah tohoto problému dojde. Chybí rodičky, a tak porodnice napříč republikou mění pravidla a ruší povinnost registrace k porodu. Otázkou je, kdy začneme rušit porodnice.

  • Už aby jsme je rušili.
   Tak blbé stádo, jako je tschechische volk by se vůbec množit nemělo.
   Na co jsme sáhli, to jsme podělali a čím větší ničitel vlastní země a národa, tím lépe jej platíme. Jen zvyšujeme průběr debility na planetě, jinak jsme k ničemu a nikomu nebudeme chybět.

   • ten priemer debility teraz zvyšujú všetky štáty, nezávisle od národnosti/štátnosti.
    Masová debilizácia (elitami a systémom) už prirodzene hlúpych ľudí – a máš výsledok nielen u debilnejúcich čechov/slovákov

 4. Marek Košice

  Hmm…Nikotínové náplasti ako detox organizmu…….. Žeby som skúsil? …
  Len kde nájsť lacné a zároveň „ČISTÉ“? ….

 5. Prvá dávka drogy = závislosť.
  Neskúšajte niktínové náplasti ani žuvací tabak!

  • Tak potom ten „šňupací“…:).
   Je to v starých filmoch, keď sa kedysi dávnejších dobách nejakí kultivovaní páni stretli na ulici tak si pozdrave uctili ešte jeden druhého tým, že si spolu zakýchali. Jeden druhému ponúkol šňupací tabak so slovami „je libo šňupeček?‘ potom si každý namočil prst do toho puzdierka kde ten tabak bol a dali si to popod nos. O chvíľu – po pár sekundách si obaja párkrát pokýchali , potom si vyšívanou vreckovkou utreli nos a vreckovku strčili do kapsy. No a potom začal rozhovor….
   Čo v tom tabaku na kýchanie bolo to netuším a ani či to bolo zdravé čo škodlivé a ani odkiaľ sa to vzalo. Ja som to videl len v starých českých filmoch. Či tam bol nikotín vo väčšom množstve alebo len treocha to neviem ale videl som to na nete pomenované ako „šňupací tabak pre čisté pľúca alebo „Nikotínové nakopnutie bez dymu“.

 6. WEF se chlubí, že 98 % centrálních bank zavádí CBDC

  https://aktax.cz/wef-se-chlubi-ze-98-centralnich-bank-zavadi-cbdc/

 7. Profesionální fotbalista zažaloval Pfizer poté, co mu očkování „vyřadilo“ tělo a ukončilo kariéru

  https://aktax.cz/profesionalni-fotbalista-zazaloval-pfizer-pote-co-mu-ockovani-vyradilo-telo-a-ukoncilo-karieru/

 8. Globalisti a šmejdi se snaží snížit počty lidí na planetě všemi způsoby . Nejhorší je ale vymývání mozků hloupým lidem , kteří na vše naletí ! Tupé stádo ovcí bez vlastního názoru je nejhorší . A pak ten covid … očkování proti tomu svinstvu a rakovinotvorné látky , které nemají v lidském organizmu co dělat..

 9. To ste už fakt na hlavu a všetci, čo propagujete nejaké jedy ako liek alebo prevencia! Poznám jedného, čo nefajčil a začal preto, lebo tiež niekde čítal, že nikotín pomáha v prevencii proti Parkinsonovi! Nuž, k tomu niet čo dodať…

Pridajte komentár

*