Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Ľudia s poruchami úzkosti ukrývajú týchto 5 superschopností (vedecky dokázané)


Print Friendly, PDF & Email

Ľudia s poruchami úzkosti v sebe ukrývajú týchto 5 superschopností (vedecky dokázané)

Úzkosť je niečo, čo sa môže pociťovať, ako keby sa nič nedialo, ale škodí to. Nie je to však vždy tak. Úzkosť sama o sebe rozvíja určité „superschopnosti“.

Celé to závisí od toho, ako sa na to pozeráte.

Ak zvyknete pociťovať úzkosť, pokúste sa na nej vidieť jej kladné stránky a nie tie negatívne. S úzkosťou prichádza zvýšený zmysel vnímania. Máte tieto superschopnosti?

1. Schopnosť cítiť energiu druhých

Viete povedať, či nejaká osoba vyžaruje pozitívne alebo negatívne vibrácie. V prítomnosti negatívnych ľudí sa cítite nepríjemne, znepokojujú vás.

Naproti tomu, s pozitívnymi ľuďmi je to ľahšie. Normálni ľudia len ťažko vycítia, kedy je niekto nadmieru negatívny.

2. Zvýšená schopnosť empatie

Ľudia, ktorí zvyknú pociťovať úzkosť, sa viac zaujímajú o pocity iných. Normálnych ľudí to až tak nezaujíma. Ľudia s úzkosťou majú zvýšenú schopnosť empatie, ktorú väčšina ľudí nechápe.

Tí, ktorí musia zvládať svoju úzkosť, vedia odhaliť emócie lepšie než ostatní. Empatia je dôležitá a vy máte dosť toho, čím môžete zmeniť životy ľudí, ktorých možno ani nepoznáte.

3. Inštinkt záchrany života

Úzkosť je niečo, čo je možné odsledovať spätne a ďalej do minulosti, než by ste si to mohli predstaviť.

Dá sa to aplikovať ako mechanizmus prežitia a danej osobe umožňuje viac si uvedomovať, čo sa okolo nej deje.

Viete, čo máme na mysli; ten zlý pocit, ktorý odrazu máte, keď sa vonku sami prechádzate, alebo keď sa má stať niečo zlé.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Štúdia publikovaná v Európskom vestníku psychológie zistila, že ľudia s vysokými hladinami úzkosti rozpoznali nebezpečenstvo rýchlejšie a zareagovali naň.

4. Vyššie IQ

Vedci na SUNY Downstate Medical Center v New Yorku zistili, že ľudia trpiaci úzkosťou, sú inteligentnejší.

Nie je to prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy množstvo opakovaného a prehnaného analyzovania, ktoré ľudia trpiaci úzkosťou robia.

Ku každej jednej situácii vedia predpokladať všetky možné výsledky, a potom to vedia aplikovať.

5. Schopnosť prekuknúť lži

Ľudia, ktorí musia zvládať úzkosť, sú mimoriadne opatrní. Vo väčšine prípadov presne vedia, kde a v čom sa ukrýva lož. V skutočnosti sú aj oveľa odvážnejší, než si myslíte.

Ak niekto povie niečo, čo celkom nedáva zmysel alebo je to prehnané, budú prví, ktorí na to prídu. Chvíľu to síce potrvá, kým naberú odvahu, aby sa ozvali, ale sú toho schopní.

Ľudia trpiaci úzkosťou sú oveľa zaujímavejší, než by ste si mysleli. Sú totiž nadmieru úzkostliví a premýšľajú o veciach viac, než je potrebné.

Sú však stále schopní dosahovať veľké veci. Ľudia s úzkosťou sú pripravení takmer na čokoľvek a sú jednými z najsilnejších ľudí, s ktorými sa vôbec stretnete.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dalma Schvarcová

  Odpoveď úžasná,priblizne som o tom vedela,ale rozsirilo mi to vedomosti.
  Ďakujem,?Dalma.

 2. Svata pravda…

 3. Karel Vácha

  Já vím,jaké to je s úzkostí.Do lesa chodím ještě za tmy a na hřbitov jsem chodil pracovat za světla i ještě za tmy s baterkou.Dá se na to zvyknout,ale musí se to promyslet a někdy se taky bojím.Já jsem málo vyrostl,tak to asi bude tím.Badatel Karel.

 4. Jozef Hančulák

  Skutočne zaujímavá informácia. Doposiaľ som si myslel, že je to len jedna z negatívných vlastností typológie osobnosti človeka. Ďakujem Vám !

 5. …úzkosť sama osebe je len časť z celej osobnosti človeka- tak ako každí iní ľudia, aj títo majú nielen negat.ale aj pozit.vlastnosti….

Pridajte komentár

*