Napriek kolapsu pandemickej zmluvy zostáva Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) naďalej nebezpečná


Print Friendly, PDF & Email

Napriek kolapsu pandemickej zmluvy zostáva Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) naďalej nebezpečná

(Ramon Tomey, Natural News) Globalistická Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) zostáva naďalej nebezpečná, a to aj napriek tomu, že vyjednávania o navrhovanej pandemickej zmluvy stroskotali.

Bola prijatá len zmena Medzinárodných zdravotníckych predpisov (IHR), no Slovenská republika sa aj od tých dištancovala, za čo patrí vďaka najmä vládnemu splnomocnencovi pre prešetrenie pandémie Kotlárovi.

Čo sa týka pandemickej zmluvy, tak vedúci pracovník Brownstonovho inštitútu Dr. David Bell vydal 28. máj 2024 svoje varovanie. Podľa neho sa WHO a jej generálny riaditeľ Tedros Adhanom Ghebreyesus „úplne oddelili od reality“ a „ilustrujú, akým nebezpečným a nevhodným pre svoj účel“ sa stal tento svetový zdravotnícky orgán.

Dr. Bell, sám bývalý lekár a vedec WHO, poukázal na Tedrosov dôraz kladený počas tohtoročného Svetového zdravotníckeho zhromaždenia na „pandémie a ochabujúce dohody, ktorých cieľom je riešiť ich riziko“. Napísal:

„Zatiaľ čo IHR boli zjemnené a pandemická dohoda sa možno ani nedostane na hlasovanie, Tedrosove pokračujúce zdôvodnenia na väčšiu koordináciu a centralizáciu moci WHO hovorí veľa o probléme, ktorému čelíme.“

Podľa generálneho riaditeľa WHO si pandémia koronavírusu (Covid-19) vyžiadala až 20 miliónov úmrtí. Dr. Bell však poukázal na to, že k tomuto číslu prispela aj politika globálneho zdravotníckeho orgánu.

Ďalej spomenul, že lekárska tyrania WHO spôsobila ďalekosiahle škody aj v iných oblastiach spoločnosti.

„Politika, ktorú WHO presadzovala, narušila dodávateľské reťazce, zatvorila pracoviská desiatok miliónov zamestnancov, zastavila príjmy z cestovania a cestovného ruchu, na ktoré sa spoliehajú milióny ľudí s nízkymi príjmami, uzavrela trhy, stovky miliónov ľudí priviedla do ťažkej chudoby a zvýšila zadlženosť národov na celom svete.“

Dr. Bell tiež spomenul, že príčiny úmrtí na infekčné choroby sú prevažne okolo zlej výživy, hygieny a zásobovania základnými liekmi. Tieto aspekty, ktoré sa pred rokom 2020 zlepšovali, sú teraz ohrozené.

Člen Brownstonovho institútu sa tiež odvolal na Tedrosove poznámky, že„celý svet bol zajatý ako rukojemník“. V skutočnosti bol svet zajatý „otrasnými ľuďmi, ktorí prevzali kontrolu nad verejným zdravím, použili WHO ako nástroj so súhlasom jej vedenia a zarobili stovky miliárd dolárov na zisku prostredníctvom škodlivých nanútených opatrení“.

Dr. Bell: Svet nebol pripravený na únos Svetovou zdravotníckou organizáciou

Bell pokračoval a vyhlásil, že svet nebol pripravený na únos Svetovou zdravotníckou a politík verejného zdravia.

„Predstieranie, že úmrtia v dôsledku lockdownov boli spôsobené ochorením Covid-19, prispieva k súčasnému popieraniu reality,“ zdôraznil.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Lockdown bol a mal by zostať pojmom opisujúcim uväznenie. Vo verejnom zdravotníctve ho presadzovali tí, ktorí nakoniec z debaklu menom Covid-19 získali ohromné zisky – súkromní a korporátni finančníci a ich nasledovníci.“

Dr. Bell sa tiež odvolal na prevládajúcu teóriu o pôvode Covidu-19, ktorá poukazuje na únik z laboratórneho zariadenia v čínskej provincii Wuhan, kde sa vykonával výskum pridávania nových funkcií vírusom.

„Ak má svet skutočne riešiť riziko, ktoré predstavuje opakovanie pandémie, potom by mal lepšie riešiť jej príčinu,“ napísal.

„Nič v textoch navrhovanej pandemickej zmluvy alebo dodatkov k Medzinárodným zdravotným predpisom (IHR) sa však o tom nezmieňuje.“

„Minutie desiatok miliárd ročne na vybudovanie siete dohľadu nad prírodnými hrozbami ochudobní milióny ľudí na celom svete a odvedie finančné prostriedky od chorôb s oveľa vyššou záťažou, no neprispeje k vyriešeniu problému, že výskumné laboratóriá sú platené za zvyšovanie virulencie vírusov u ľudí.“

(Súvisiace: „Pandemická zmluva“ WHO chce znormalizovať vývoj biologických zbraní a experimenty s vakcínami a podnietiť národy k zdieľaniu údajov o výskume „pridávania funkcií vírusom“.)

„Všetci si dnes môžeme uľaviť, že navrhované texty o pandémii boli zmiernené z ich hrozných pôvodných verzií a pandemická dohoda bola stiahnutá z aktuálneho zasadnutia Valného zhromažnenia WHO.

Akákoľvek zvýšená kumulácia moci v rukách WHO v jej súčasnom stave je nebezpečná. Svet utrpel za posledné štyri roky dosť škôd v dôsledku nesprávneho smerovania a úmyselných dezinformácií od medzinárodnej agentúry, ktorá sa tvárila, že vždy vie všetko najlepšie.“

Záver

Ďalšie články o WHO nájdete na stránke Globalism.news.

Nižšie si pozrite, ako Jefferey Jaxen a Del Bigtree diskutujú o kolapse pandemickej zmluvy WHO v relácii kanálu „The HighWire with Del Bigtree“ (v angličtine):

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Všetci si dnes môžeme uľaviť, že navrhované texty o pandémii boli zmiernené z ich hrozných pôvodných verzií a pandemická dohoda bola stiahnutá z aktuálneho zasadnutia Valného zhromažnenia WHO.“

  Bolo písané že sa treba mať na pozore, pretože o rok sa o pandemickú zmluvu bude Tedros pokúšať znovu, nezaspať na vavrínoch, možno sa o to pokúsi bojom proti antivaxerom, obmedzením slobody slova.

 2. Bez WHO budeme žiť dlhšie minimálne o 200 rokov. Sú pre nás len príťažou. Celú bielu mafiu treba zavrieť do basy za genocídu.

  • Marek Kosice

   Na zaklade coho to tvrdis? Domorodci v lesoch/pralesoch neziju ani 100 rokov. A su bez vakcin, bez chem liekov, bez chronickeho stresu (aspon cast z nich)…

   • Predtým než boli vyškolený prví doktori od rockefelerovcov, žili ľudia podstatne dlhšie. Dnes už celú medicínu ovláda biela mafia, tak sa aj priemerný vek ľudí neustále skracuje. Napríklad doktori v USA sa priemerne dožívajú len 58 rokov. Po očkovaní proti SarsCov2 a príchode novej generácie vakcín to bude podstatne menej, o desiatky rokov. Skús povedať doktorovi, že sa ideš liečiť bylinkami alebo alternatívne a sám bez ním predpísaných liekov, alebo mu skús nejak inak odporovať ako ja a uvidíš, pocítiš. Ja už na doktorov a biele plášte zvysoka se*iem, už k nim nikdy nepôjdem. Konzumujem to čo ja chcem a liečim sa ako ja chcem. Mojim životným štýlom som už prežil mnoho mojich kritikov a prežijem aj všetky biele plášte a ich riť*lezov.

    • Údajne boli v minulosti na Zemi lepšie podmienky na život. O tretinu vyšší tlak atmosféry znamená niekoľkokrát väčšie organizmy a dĺžku života.

     • Marek Košice

      Vladimír : Nepopieram že to tak nemôže byť (to, že ľudia žili podstatne dlhšie), ale akosi na to asi nie sú dôkazy… Resp. ak sú, tak neviem, či hodnoverné (kniha s textom o tom nebude hodnoverný dôkaz, aj keby to bola 300 ročná kniha).

     • Dôkaz je veľa.

    • O mnohých starších informáciach pochybujeme, ale sú pravdivé. Z dávnych čias si pamätám, ako sme sa posielali do Tramtárie, tiež som raz videl nejakú mapu, kde bola Tartária a nikto to nevdel vysvetliť, a keď som si pozrel prvé písomnosti o existencii Veľkej Tartárie, tak mi to hneď došlo. Tiež si pamätám staré nadávky: chachar a neskôr mi došlo, že ten najhorší je Chazar. India je plná záhadných ľudí, dlhovekých a roky nekonzumujúcich a ani nepijúcich ľudí, ktorí boli celé mesiace skúmaní vedou a nevysvetlili to.

 3. WHO a WEF je jedna banda troglodytů ruku v ruce i těch samých kdy se „economy pochlubili jak pěkně navýšili loni zkrouhnutí mameluků „carbon 100pičkou. euál
  Výnos a vývar z vaření vody a cvakáte? Ufff
  Do .rdele s podbildertbergem dědičných kolonialistů globálních lichvářů.

 4. Zlom! Soud rozhodl, že očkování proti COVID NENÍ vakcína

  https://aktax.cz/zlom-soud-rozhodl-ze-ockovani-proti-covid-neni-vakcina/

 5. Marek Kosice

  Teraz mi napadlo…. Ked drzali udajne postreleneho Fica jeho ochrankari pod pazuchami, Fico mal prikrcene kolena a teda aktivovane brusne svaly. Mozno v tom soku bolest necitil (nechce sa mi verit, pretoze adrenalin by mal posobit LEN keby takmer s istotou ocakaval ze sa mu nieco stane)… Ale stale si myslim, ze keby mal prestrelenu brusnu dutinu, tak by to bola obrovska bolest zatnut brusne svaly, co by bolo nutne na prikrcenie kolien v takej polohe v akej ho preniesli do auta…TAKZE BY NEMAL DOVOD A ANI NAJMENSIU MOTIVACIU dvihnut kolena smerom k bruchu….A to este nehovorim o dalsich ranach co udajne dostal…
  Normalne by si clovek myslel ze Fico bude bezprostredne po X nasobnej strelbe bezvladny a budu ho prenasat v style jeden ochrankar drzi Fica za podpazia, druhy za podkolenne jamky…Ale nie, Fico to dal “na streetworkoutera”… Asi podvedome chcel ochrankarom ulahcit jeho prenesenie do auta…. 😀 …co by mal UPLNE V P*CI, keby bol 4x postreleny a bol „v deliriu“…

  • Ak mal Fico vestu, tak mal len silné bolesti a možno pomliaždeniny. Podobné video sa dá vyrobiť ako podvodné.

   • racionálny

    Vyrobia podvodné video.
    Potom ho orežú, aby nebolo vidieť ako Fico padá na lavičku a na zem (lebo by nesedel počet zásahov, ktoré mohol dostať) a tak ho rozpošľú agentúram ako video z atentátu na priemiéra členského štátu EU…
    To je teda iná konšpirácia, tzv. konšpirácia konšpirácií…

    • Miroslav Čižmár

     Konšpiračná teória žije dovtedy, kým Fico neukáže jazvy. Potom budú konšpirační teoretici za tupcov.

     • racionálny

      Jazvy sa dajú vyrobiť plastickým chirurgom.
      Tu je podstatné práve to video a to video hovorí jasne, že tam k ostrej streľbe nemohlo dochádzať.
      Ibaže by to bol zázrak.
      Hluchí a zároveň slepí sa prišli pozrieť na Fica (asi aby vyzdraveli) a Fico ešte priťahoval všetky guľky, aby nikto z jeho priaznivcov ani ochrankárov nebol zranený…

     • Marek Kosice

      Ked ukaze jazvy len raz, este to nebude istota. Ked ho uvidim s jazvami plavat a vychadzat z vody seneckeho jazera (ci kde to chodieva/chodieval), ospravedlnim sa, a samotnemu Ficovi napisem list kde si budem sypat popol na hlavu.
      DOKAZ MUSI BYT PREUKAZATELNY VIAC NEZ 1 KRAT. INAK TO NIE JE DOKAZ…Hlavne ked sa jedna o dokaz, ktory trvalo ostava na tele.

     • Marek Kosice

      Racionalny : Ano, daju sa vyrobit… Na jednej strane by v takom pripade slo o EXTREMNE OJEDINELY PRIPAD, ALE….
      1. 60 rocnemu financne „zahojenemu“ Ficovi, ktori aj tak nikdy nebol „metrosexualom“ a nedal si za cely zivot odstranit nejake tie bradavicky/vypukle znamienka (prostriedky na to ma, NEPISEM ALE, ze je to jedine riesenie) by to mohlo byt uz viac-menej jedno. AK…….
      2. AK….ak by mal z toho ROZNE VYHODY, ktore by mu do sytosti Z DLHODOBEHO/DOZIVOTNEHO hladiska nakrmili ego a penazenku (posilni sa moc SMERu, posilnia sa financie)

     • Marek Kosice

      Zaroven ale MUSIM (!!!) doplnit, ze ked Fico nahodou ukaze (opakovane) jazvy na bruchu, NEBUDEM TO AUTOMATICKY brat ako „plastikou vyrobene jazvy“. Chcem ostat co najviac objektivny. Ak ich ukaze opakovane, budem na vazkach, bude to pre mna 50:50…. Viem, pred chvikou som napisal nieco ine – ze mu napisem v takom pripade list s ospravedlnenim za to o com som bol presvedceny (aj ked by to Fico mal hlboko v…..)
      …No nepocital som s tym, ze je tu moznost aj VYROBY jaziev plastickym chirurgom….
      SAMOZREJME na nieco take by sa clovek dal len vo vyslovene extremnych pripadoch…. NO TREBA SI UVEDOMIT AJ TO, ze toto ako velmi extremny pripad kvalifikovat mozeme, A ZE TENTO „ATENTAT“ by V PRAXI mohol celkom uspesne ZABRANIT moznemu odsudeniu Fica na trest odnatia slobody v buducnosti, ak V SUCASNOSTI A BLIZKEJ BUDUCNOSTI narobi vela zloby (nariadenia, podrazy, atd)…“Uz mal predsa dost, prezil hrozostrasny atentat….Nechajme ho tak…Riesme inych….“….

      PSYCHOLOGIA… 😀

     • Miroslav Čižmár

      Áno, Fico si dal jazvy vyrobiť. Inak ste normálny?

     • Marek Kosice

      MČ : Ano, pohyb „Zemegule“ necitis, mraky sa hybu nezavisle na „tocenie Zemegule“, „tocenie Zemegule“ nema absolitne zisdne vplyv na bezvetrie, tornada, Zem pritahuje aj zrnko piesku, NO MESIAC LEN OBJEKTY TAZSIE NEZ JE ON SAM (priliv a odliv ano, ale zrnko piesku ci vodu v pohari uz nie? :D), aj napriek udajne roznym rotaciam nebeskych telies vidime VZDY ROVNAKE SUHVEZDIA, lod ktora zajde „za zakryvenie vodnej hladiny“ sa da PRIBLIZIT zoomom (a je vidiet cela), Slnko v lete sposobujr horicavu na Zemi, ale vo vyske 10 a viac km, CO JE BLIZSIE K NEMU, JE UZ ZIMA….A vraj v termosfere (vyska ovela väcsia) mozu teploty dosahovat aj do 2000 stupnov celzia (Na Zemi v lete 33 stupnov, vo vyske 30km mraz, vo vyske 200km 1500 stupnov….ehhmmmm…. :D)…..Popisuju Zemsky plast, Zemske jadro, ale najhlbsi vrt DOTERAZ je zhruba 12km…. LEN ZHODOU NAHOD je to aj najhlbsi znamy bod v oceane….A LEN ZHODOU NAHOD su Slnko a Mesiac v takych idealnych pomeroch ich velkosti a vzdialenosti od Zeme, ze sa pri zatmeni Slnka DOKONALO PREKRYVAJU…. Samozrejme to nebude tak, ze su v rovnakej velkosti a rovnako vzdialene od (plochej) Zeme, ze? 😀 ….A aj to, ze Antarktida, ktora je v skutocnosti kruhoveho tvaru a oddeluje nam znamy svet od nam neznameho (nam neznamr kontinenty) je PRISNE STRAZENA ako jediny kontinent/pevnina, s prisne regulovanym a limitovanym „turizmom“ PRE VYVOLENYCH, to je tiez len nahoda, ze? O rozpravkach v suvislosti s moznostou (nepisem ze istotou) vyroby FAKE plastickych jaziev tu pise ten, ktory aj po predlozeni stoviek dokazov ze „Zemegula“ je len FAKE MODEL bude do smrti tvrdit, ze Zemegula je realita…

      A co ti „kozmonauti“, ktorych NIKTO nevidel NA VLASTNE OCI (len cez TV ci velku obrazovku priamo na mieste startu rakiet) vstupit do rakety ktora potom vzlietla, to ti nevadi? 😀 😀 😀 …. a co kozmonaut co udajne prisiel z vesmiru po 190 dnoch, ale mal vlasy o dlzke 1cm (videl som oficialny mainstream clanok a video, samozrejme to s vlasmi som si vsimol ja a nebolo na to poukazovane v clanku)? Sa tam v rakete strihal? Vo vesmire sa starne rychlejsie, ale vlasy zaroven rastu pomalsie? …. UZ OTVOR OCI, TY TULPAS… 🙂

     • Marek Kosice

      Klamu nam ohladom :
      1. Tvaru Zeme
      2. Velkosti Sveta
      3. Vzdialenosti nebeskych telies a ich fungovanie
      4. Orgazmovania (smv skutocnosti skodi, NEPROSPIEVA)
      5. Ohladom zdravej vyzivy
      6. Ohladom povodu sveta a zmyslu zivota
      7. Ohladom Stvoritela sveta (jeden blud strieda opacny blud….Ateizmus vs. „Dobrotivy Boh Stvoritel“)
      8. Ohladom vakcin
      9. Ohladom vzniku a povodu chorob
      10. Ohladom letov do vesmiru
      11. Ohladom mnoheho ineho…..

      Klame si rodina, blizki, znami, kolegovia…Klamu sefovia, vysetrovatelia, politici, sudcovia, pravnici….Dokazu vyrobit klon politika, lietajuci tanier, deepfake „jak vino“….Spickove plasticke operacie…..ALE NEDOKAZU VYROBIT JAZVY bohatemu cloveku, ktory na politicku objednavku (mohol/nemusel byt jej zadavatel…mozno si tento sposob vymyslel sam, mozno mu bol doporuceny) na sebe nechal vykonat „fake atentat“ (ak to tak naozaj je) a potrebuje na to POVRCHOVY (lebo otvarat vramci dokazu ho nikto nebude)? DOKAZU…..
      DOKAZU VSETKO. Keby to bol scenar vo filme, povazoval by si taky film za SCI-FI? ASI SOTVA. PRETOZE VIES, ZE MOZNE TO JE. Len sa ti zda nemozne, aby sa to stalo na Slovensku.

     • racionálny:
      Šok z výstrelov alebo výbuchov paralyzuje ľudí na niekoľko sekúnd.

      Marek Kosice:
      Jazvy môže mať pod hrudnou kosťou po operácii srdca.
      Pri hlbokých vrtoch sa oceľová tyč ohýba a nemožno určiť hĺbku.

     • Aj keby R.Fico ukázal jazvy, taký Marek z K. tomu vôbec neuverí a možno ani vtedy nie ak by do krvavej rany pichol prst. To je v ňom, iný už nebude, vidím že už konšpiruje aj ohľadom strany HLAS, nekomentujem.
      Skrátka bádateľský konšpirátor.

    • Marek Košice

     postreh : Vidíš, ty si „HLAS veriaci“…. ja racionálne pripúšťam všetky možnosti. Ak dôjdeš k porozumeniu ako ja, v ktorom pochopíš že sme odžubávaní v mnohých, MNOHÝCH veciach, GLOBÁLNE, tak potom začneš pripúšťať že možné je VŠETKO. Už NIKDY nebudeš mať ISTOTU, že „ten a ten hovorí pravdu“, vždy tam bude prinajmenšom trošku pochybnosti. A TAK TO MÁ BYŤ. Bohužiaľ to tak nie je, a preto je svet tam kde je. 😉

     • Marek ja netvrdím že všetkému verím. Malé pochybovačné úvahy, možno ich nazvať aj konšpiračnými sú asi v každom z nás. No nesmie to ústiť až do takej detailnej posadnutosti ako napr.pokiaľ neuvidíš rany, neuveríš, ale ak by si aj rany videl, tiež neuveríš, pretože sa dajú urobiť plasticky…….. istotu človek nemá už tým, keď ráno ide autom alebo iným dopravným prostriedkom do práce, istotu nemáš ani doma, môže ti padnúť na hlavu luster. To by sa musel asi človek zblázniť keby hltal všetky tie napísané žvásty kadejakého pisálka, ktorý sa chce urobiť zaujímavým. Dôležité je urobiť si svoj vlastný názor na základe zistených skutočností. Tiež napr.strana HLAS nedala na kandidátku známe mená, hlavne tam nebol už Pellegrini, tým pádom prepadla a ty ten prepad hneď spájaš s nejakou dohodou s progresívcami. Ty spochybníš všetko.

   • racionálny

    Rumcajz
    09/06/2024 at 15:33
    https://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/05/simplescreenrecorder-2024-05-19_22.23.58.mp4?_=1
    Ak takto vyzerá šok a paralýza po výstreloch, tak Fico je naozaj Robocop.

    Ešte dobre, že nezostal paralyzovaný ten policajt, ktorý utiekol, na rozdiel od svojho kolegu s paličkou, ktorý si ňou pokojne búcha aj počas výstrelov.
    A tiež je „zaujímavé“, prečo s pôvodného videa orezali ľavú časť, kde vidieť Fica, ako už po druhom výstrele padá na lavičku a potom na zem.
    https://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/05/No-video-title-fdown.net-4.mp4?_=2

  • Áno,presne tak,správny postreh.

   • Správny postreh má každý sedliak v dedine – že keď by už – prečo mu rovno nestrelil do gebule – keď už mohol. Toto je najväčšia záhada. Ale môže súvisieť s riadením – lepšie je Fica zastrašiť, ako vymeniť! Keď Fico otočí – bude z toho najlepší výnos!

 6. Je zaujímavé, že do tohto času – 9.6. – nie sú spracované výsledky EU volieb – ani hovno!

  • Marek Kosice

   Cital som, ze az okolo 22:30 ci kedy sa vysledky dostanu von, VSETKY (kazdej krajiny) NARAZ. Pretoze niektore krajiny to vraj maju posunute….

  • Maroš voľby sú fraška a do EU špeciálna.

  • Samozrejme, že nie sú. Globalisti musia mať možnosť v prípade neúspechu výsledok „upraviť „. Podľa predbežných výsledkov na Slovensku je to 7 hlasov pre PS+KDH, 8 europoslancov majú spolu Smer SD, Republika + Hlas SD. Pokiaľ sa však do EÚ parlamentu dostala M. Beňová, tak ju treba prirátať k poslancom za „progresívnu“ časť. Hlas SD zlyhal, predpokladaných 7% je prepadák (na jeho kandidátke som nenašiel ani jedno mediálne známe meno).

   • Marek Kosice

    Oldo : MOZNO Hlas zlyhal zamerne (blba kandidatka ako prostriedok k tomu), aby NEUTAJOVANYM progresivcom z PS-ka nemaril sance hojne to obsadit v EP? … MOZNO ano, MOZNO nie.

 7. No – tak je to v pi.i
  „Podľa informácií Denníka N neoficiálne výsledky eurovolieb naznačujú víťazstvo Progresívneho Slovenska pred stranou Smer-SSD. Do europarlamentu získalo podľa denníka Progresívne Slovensko 6 mandátov, Smer-SSD 5, Republika 2 a KDH s Hlasom po jedno mandáte. Bez europoslanca by tak zostali SaS, Demokrati, SNS aj Maďarská aliancia.“
  https://www.cas.sk/clanok/2935267/zverejnili-prve-neoficialne-vysledky-eurovolieb-prve-miesto-prinasa-prekvapenie/

 8. WHO a kovidovi lekári mňa štvú ale ešte viac ma už dlhšiu dobu štvú zubári – tie ich ceny za úkony. Za úplné blbosti berú od oštetrovaného stovky eur, to teda niečo!
  Sestra dala pred rokom 400 eur za dve blomby a trhanie zuba, známy za trhanie dvoch zubov bez komplikácií „len“ 70€. Úplne bežné úkony za ktoré som pred niekoľkými rokmi nedal vôbec nič teraz človeka oberú o stovky eúr… a ďalšia vec kto skontroluje zubára či skutočne ten úkon môže stáť 30 alebo 130 co 300€? Asi nikto.

  • Vraj Japonci majú nejaký prípravok stimulujúci rast zubov… Po jeho úspešnom overení a uvedení na trh nastanú pre chamtivých zubárov krušné časy. Ešte jedna poznámka: cca pred 40-timi rokmi sa seriózne písalo, že sa úspešne rozpracovala vakcinácia proti zubnému kazu. Potom ako keď utne bolo ticho! Takže je možné, že sa zubná mafia takisto postará o to aby prípravok nebol vôbec používaný!

  • Nácvik růstu nových zubů
   od autora: admin · Publikované 17. augusta 2021 · Aktualizované 16. augusta 2021
   Nácvik růstu nových zubů podle metodiky Sergeje Veretennikova
   Z Tato funkce je nyní v režimu spánku a bude v něm pokračovat, dokud ji nezapnete. Podřídit se určitému programu – zuby se vymění jednou v dětství a pak tento “automatický” program skončí a vy si ho musíte spustit sami svým rozumem podle potřeby.
   Stručně vám popíšu, jak rostou první zuby a jak se v dětství mění na nové.
   1. První zuby se tedy obvykle objevují kolem 5-7 měsíců od narození, ale již od 3-4 měsíců dítě začíná pociťovat proces “pučení” zubů v dásních, vše kouše a pravidelně pláče. Jako první se prořezávají dva dolní střední řezáky.
   Po chvíli se prolomí dva horní řezáky. Všimněte si této důležité skutečnosti – bude důležitá, až budu pokračovat ve svém vyprávění o této praxi.
   Poté v různých intervalech vyrůstají postranní řezáky, následované stoličkami a nakonec špičáky. A na samém konci, po znatelném intervalu, zadní stoličky.
   2. Někdy kolem šestého roku se zuby začnou nejprve kývat a pak vypadávají ve stejném pořadí, v jakém se objevily – nejprve dva dolní řezáky, pak dva horní řezáky atd.
   Všimněte si, že celý tento proces začíná opět dvěma předními řezáky.
   “Staré” zuby se začnou viklat, protože pod nimi rostou nové zuby – ty ničí kořeny mléčných zubů a uvolňují je, až vypadnou. Je to jednoduchý a přímočarý proces. Což si všichni dobře pamatujeme díky moudrosti přírody – ta svým dětem prostřednictvím bolesti sdělila vzpomínku na tento proces, jako by nám chtěla říct: “Pamatujte si, děti, vím, že to bolí, ale je to jediná cesta, jak se
   Zapamatoval sis, jak rostou nové zuby, takže když budeš chtít, můžeš si to v budoucnu zapamatovat a nechat si narůst nové.”
   3. Ve věku 12 let jsou zuby zcela obnoveny pro nové zuby a další program růstu nových zubů probíhá přibližně ve věku 18 let, kdy začínají růst zuby moudrosti. Poté už historie zná jen “náhodné” spuštění programu růstu nových zubů, kdy nové zuby začnou růst starším lidem, kteří nějakým nevědomým činem “spustili” proces, který čeká na to, až ho někdo vůbec “spustí”.
   Popis praxe pěstování nových zubů
   1. Nejdříve je třeba si co nejvíce vzpomenout na všechny pocity, které doprovázely růst nových zubů v dětství. Není to těžké – příroda se o to pokusila a dala nám na to vzpomínku prostřednictvím bolesti (všechny bolestivé vjemy jsou nejsilnější a dlouho se pamatují). Vzpomeňte si na to neustálé svědění dásní, na to, jak se staré zuby kývají a zespodu na ně “tlačí” rostoucí mladé zuby, jak stojíte před zrcadlem s provázkem přivázaným k zubu ve snaze překonat svůj strach tím, že si ho vytrhnete atd. Pamatujte si to, protože je to první “tlačítko”, které se zapne a spustí proces růstu nových zubů.
   2. Nyní vás vrátím k popisu, který jsem uvedl výše – konkrétně k místu, kde jsem uvedl, že první zuby začínají růst z prvních dvou dolních řezáků a také se začínají měnit v nové. To nám tvrdošíjně říká, že zde je další z “tlačítek”, které musíte stisknout, abyste aktivovali proces regenerace zubů.
   3. a třetí “tlačítko” je samozřejmě v naší mysli. Musíme ho také neustále zapínat, protože vše, co píšu níže, nemůžeme dělat neustále (celých 24 hodin).
   1. takže přesně popíšu, co dělat. Najděte si každý den 10-30 minut na cvičení. První třetinu této doby myslete na prostor pod každým zubem, tedy současně pod každým zubem uvnitř dásně. V tomto prostoru si představte malé bílé zoubky jako právě vyklíčená semínka. Představte si tyto zuby přesně jako semínka, tj. jako něco, co bylo zasazeno a již začíná klíčit. Vzpomeňte si (z prvního bodu) na svědění, které doprovázelo růst nových zubů v dětství, jak “svědily” zuby, jak to bylo bolestivé atd.
   2. Tuto koncentraci udržujte po celou první třetinu cvičení.
   3. Poté se bez přerušení výše uvedené koncentrace (semínka zubů, svědění dásní) soustřeďte na místo, které se nachází pod dvěma dolními předními řezáky (jedná se o plochu asi 0,5-0,8 cm). Při soustředění můžete v této oblasti cítit tlak, což je dobré.
   4. V této koncentraci pokračujte i ve druhé třetině cvičení.
   5. Aniž byste přestali provádět obě výše popsané koncentrace (na dásně a na bod pod předními řezáky), soustřeďte se také na oblast mezi obočím a o něco dále (třetí oko) a v duchu si řekněte přibližně následující větu: “Mé zuby jsou zcela obnoveny”. Podržte si myšlenku na obnovu zubů, při které vypadávají zkažené zuby a na jejich místě rostou nové mladé.
   4. tato praxe by měla být prováděna po dobu nejméně jednoho měsíce. Někteří lidé mohou samozřejmě potřebovat méně času a někteří více. Proto je zde hlavním kritériem vaše schopnost cítit sám sebe.
   Poznámky
   Jediným důvodem neúspěchu v této praxi může být váš strach ze ztráty zubů a lpění na starých. Například myšlenky typu “Co když ti vypadnou všechny zuby a nové nenarostou”, “Lepší vrabec v hrsti než jeřáb na nebi” apod. #TN_health
   Regenerace zubů s titulky

   • Marek Kosice

    DAVA TO TOTALNU LOGIKU…… VSETKO JE TOTIZ PROGRAM, aj rast zubov…. A ked sa da program HACKNUT v prospech hackujuceho a jeho mysle/tela, je v najlepsom zaujme cloveka urobit to. ALWENECAKAJTE, ZE TO POTESI TYCH, KTORYM PRETO NEBUDETE MUSIET PLATIT (za nove zuby a podobne) 😀

    • Objektívne

     Existuje kniha liečebných obrazov od Heleny Šeblové. Stačí sa pozerať na obrázky a človek sa vylieči z akejkoľvek choroby.

     • Marek Košice

      Objektívne : Ale no….. ALE NO…. to hádam nie. 🙂 ….. Niekde v tom prípade musí byť háčik…. Keby to tak bolo, po Slovensku/Čechách by pobehovali nadšenci, ktorí sa na základe toho vyliečili a knihu by ľuďom „strkali“ ako ortodoxní kesťania Bibliu…

   • Japonský výskumný tím zistil že proteín s názvom USAG-1……..podrobnejšie v článku
    https://www.ta3.com/clanok/902265/prevratny-objav-vedci-vyvijaju-liek-po-ktorom-vam-narastu-nove-zuby
    Písalo sa o tom v r.2023 a zatiaľ nič a ani nebude. Zubári, dodávatelia stomatologických prístrojov a rôznych pomôcok by prišli o prácu, laboratórni technici tiež. Podobne sa písalo pred rokmi že japonci vynašli niečo na liečbu zubného kazu a potom ticho.
    Ale dnešní zubári to je niečo, platíme im všetko aj tie ich najmodernejšie prístroje, všetko pre komfort pacienta, pre jeho krásny úsmev. Len niekedy mi chýba ochota riešiť nespokojnosť s urobenou prácou napriek napriek platby v stovkách eur.(to je len moja osobná skúsenosť).
    Začínajúci zubári ak si napíšu sme profesionáli, zverte sa nám do rúk a podobne pripadá mi to zavádzajúce. Pretože len starší zubári s dlhoročnou praxou majú skúsenosti a trpezlivosť s pacientom, ale česť výnimkám.

   • Program na rast zubov je velmi lákavý a určite si ho do svojho vedomia mnohí dáme do svojho programu, ked hám to výde dáme vediet , bude to mimoriadna udalost v našom živote prirovnala by som to ako zázrak , zázraky sa občas dejú, no nie často a hocikomu už len jeden zub ked sa vystrčí bude to neuveritelné a hodné povšimnutia +++

   • Vladimír – vďaka za článok – ja mám tieto materiáli v ruštine, čo nie je najšťastnejšie, lebo v tých slovách sú dôležité detaily. Ja v 3. zuby verím a som presvedčený, že sme psychosomaticky blokovaní! Pamätáš si na tie 3 nádherné hrbolčeky na rezákoch, než sa obrúsili? Jedna z podstatných vecí regenerácie zubov je chuť niečo /aj niekoho – zuby ako zbraň/ pohrýzť – MzK ide na to správne.

    Skrátim – 3. zuby nie kvôli „sýr“ – ale kvôli „ham“!

    • Oni narastú, ale najprv mliečne. Niektorým ľuďom sa to už pošťastilo a automaticky vedia narásť cca po osemdesiatke. Niektorým dokonca narástol len jeden zub, ak oň nešťastne prišli a veľmi si želali, aby im znovu narástol. Musíme mať pevnú vôľu a schopnosti znovunaprogramovania omladenia tela.
     Slonom sa zuby menia až 13 krát za život a žralokom dorastajú stále nové ostré zuby automaticky.

  • Na zdravé zuby treba ich posilňovanie – hryzenie tvrdej stravy, žuvačky. Všimol som si snahu zubárov zničiť ľuďom zuby zlým ošetrovaním, pretože umelé zuby sú ďalšie množstvo peňazí. Rast zubov pokladám za nezmysel, pretože človek sa rodí s 2 sadami zubov, ktoré len vylezú von.

   • Marek Košice

    Tak 5-6x týždenne žujem 300g (vážené v surovom stave) hovädzie mäso uvarené v celku krátko, tak, aby bolo veľmi tuhé….
    K tomu 2x denne cvičím izometrické zatínanie zubov 3 série po 3 minúty, medzi nimi minúta pauza (počas tej pauzy si pomasírujem pery tým, že sa hrám na „autíčko“ bbbbbbbbbmmmbbbbbmmmm :D) …
    Také žutie a zatínanie pekne zlepšuje aj svaly čeľuste…

 9. Několik mainstreamových studií potvrdilo, že očkování proti COVID způsobuje rakovinu

  https://aktax.cz/nekolik-mainstreamovych-studii-potvrdilo-ze-ockovani-proti-covid-zpusobuje-rakovinu/

 10. Dvě strany jedné mince: Liberalismus a fašismus

  https://aktax.cz/dve-strany-jedne-mince-liberalismus-a-fasismus/

 11. holistický prístup

  Kotlár bol a je len poslíček – OTROK – nič viac, nič menej – bez akýchkoľvek práv.

 12. WHO je preukázateľne zločineckou organizáciou, spolu so svojimi sponzormi. Ktorá sa podieľala na svetovej genocíde 21. storočia. Z toho dôvodu by mala byť nielen rozpustená, ale jej aktéri a spolupracovníci by mali byť súdení Norimberských súdom II. Ak sa tak nestane, budú pokračovať v svojej genocídnej činnosti. Tiež by sme si mali uvedomiť, že genocída covid-2 naďalej pokračuje a jej vinníci a kolaboranti tiež. Pre začiatok by bolo treba vyhlásiť covid za genocídu, aby sa už, aspoň v blízkej budúcnosti, neopakovala.

Pridajte komentár

*