Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Koniec ľudstva tak, ako je naplánovaný globálnymi lídrami


Print Friendly, PDF & Email

Koniec ľudstva tak, ako je naplánovaný globálnymi lídrami

(Patricia Harrityová, Expose News) Vedeli ste, že existuje oficiálna agenda, ktorú silne propaguje Svetové ekonomické fórum (WEF) s cieľom nahradiť ľudskú rasu robotmi, kyborgmi a umelou inteligenciou?

Ich plánom je ukončiť éru ľudstva a nastoliť novú éru „neo-ľudstva“, v ktorej budú ľudia zmesou človeka a stroja a všetky naše myšlienky a emócie bude monitorovať umelá inteligencia.

Organizácia Stop World Control (Stop kontrole sveta), ktorá sa nás pýta „Je toto svet, ktorý chcete pre seba a svoje deti?“, práve zverejnila krátky dokumentárny film s názvom „KONIEC ĽUDSTVA“.

Zámerom filmu je, aby poslúžil ako varovanie ľudstvu na zabránenie hanebnému plánu elít a zachránil ľudskú rasu pred touto extrémnou formou otroctva, či dokonca pred vyhubením.

Uvedený film si môžete pozrieť na konci tohto článku (v angličtine). Poďme si najprv v stručnosti povedať, o čom film hovorí.

Koniec ľudstva, aby sme „zachránili planétu“

Mnohí z nás videli populárne sci-fi filmy typu Terminátor o robotoch, ktorí ovládli svet a vyhladili ľudstvo. Len málo však vieme, že práve takúto budúcnosť pre nás pripravujú svetoví lídri. Toto podporujú, rozvíjajú, financujú a vyzývajú na zavedenie po celom svete.

Globalisti dokonca tvrdia, že je to jediný spôsob, ako zachrániť Zem pred úplným kolapsom.

Hovoria, že bez ukončenia súčasnej éry ľudstva a vstupu do éry „neo-ľudstva“ je svet vraj odsúdený na zánik. Jedným z ich argumentov je, že ľudia sú príčinou klimatických zmien, a preto ich treba pre „záchranu planéty“ nahradiť umelými alternatívami.

Táto celosvetová reformácia sa nazýva „štvrtá priemyselná revolúcia“ a jej cieľom je úplne zdigitalizovať každý aspekt života na Zemi.

Film „KONIEC ĽUDSTVA“ odhaľuje túto globálnu agendu, ktorá je silne propagovaná s masívnou podporou najmocnejších organizácií na svete.

Toto nie je len film. Toto je realita

Klaus Schwab, zakladateľ a predseda Svetového ekonomického fóra (WEF), uviedol počas nedávneho „Summitu svetovej vlády“ v Dubaji nasledovné:

„Budúcnosť je už tu. Prichádza ako vlna cunami! Táto štvrtá priemyselná revolúcia nielenže zmení všetko, čo robíme, ale bude mať vplyv aj na to, kým sme.“

Prebiehajú veľké pokroky s cieľom transplantovať ľudskú osobnosť do robotických nosičov, aby človek získal umelú nesmrteľnosť. Toto je konečný sen elít – stať sa nesmrteľným.

Roboty už vo viacerých oblastiach sveta nahrádzajú zdravotné sestry, sociálnych pracovníkov, psychologických asistentov, lekárov, pokladníkov, kuchárov, strážcov zákona atď. Prvé počítačové čipy sa už implantujú do ľudí.

Zbohom vysoký krvný tlak

Miešanie človeka so strojom je už realitou. Zatiaľ čo sa my tu teraz rozprávame, umelá inteligencia berie svet útokom a odstraňuje milióny ľudských pracovných miest.

Je hrôzostrašné, že práve tie citlivé zamestnania, kde ľudia potrebujú ľudský dotyk, skutočné porozumenie a emocionálnu podporu, sú nahradzované robotmi. Viete si predstaviť, že by sa o vás staral robot v nemocnici alebo domove dôchodcov? A presne to sa deje.

Odstraňuje sa ľudský prístup, ktorý je taký vzácny, krásny a hlboky, a nahrádza sa bezcitnými robotickými alternatívami.

Vkladanie myšlienok a emócií do každého

V každom štáte na svete sa zároveň inštalujú technológie, ktoré budú neustále zaznamenávať všetky myšlienky, emócie a sny každého. Tieto technológie majú dokonca schopnosť do populácie vkladať myšlienky a emócie.

Nie je to žiadna konšpiračná teória, ako to verejne vyhlásili bývalý prezident Čile Sebastian Pinera či mladá globálna líderka Svetového ekonomického fóra Ida Aukenová, bývalá ministerka životného prostredia Dánska.

V jednej európskej krajine verejnoprávna School TV (Školská televízia) hovorí deťom, aké „skvelé“ je mať čip v mozgu.

Google organizuje sympóziá, na ktorých vyhlasuje, ako sa ľudia zjednotia s počítačmi, zatiaľ čo generálny riaditeľ spoločnosti Nokia hovorí, že o pár rokov bude mať každý svoje smartfóny zabudované priamo vo svojom tele. To znamená, že každý detail nášho života má byť neustále monitorovaný.

Svetové ekonomické fórum medzitým organizuje konferencie o „transparentnosti mozgu“, kde sa diskutuje o tom, ako budú všetky naše najintímnejšie osobné údaje uložené v cloude a kontrolované veľkými technologickými spoločnosťami.

Toto všetko je v súlade s vyhláseniami WEF, že do roku 2030 nebude mať nikto žiadne súkromie. Klaus Schwab otvorene vyhlasuje, že si budeme musieť zvyknúť na spoločnosť „plnej transparentnosti“, kde sa monitoruje všetko, čo si myslíme, cítime a snívame.

Záver

Film „KONIEC ĽUDSTVA“ je varovaním pre ľudstvo. Jeho cieľom je zabrániť tomuto hanebnému plánu globalistov a zachrániť ľudskú rasu pred vyhubením, ako aj pred extrémnou formou otroctva.

No a tu už si môžete pozrieť spomínaný film:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Patricia Harrityová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak o tom mluvil blilík ve videu tak možná už před dvěmi lety že na osobní ID očkovanců bude upravovat vakcíny a nálady cílových. (grafen se samosestavuje v čipy a spíchanci dávají svůj volací znak v bluetooth ještě z rakví hrobů. Mmj. babiše nikam v izraeli nepustili protože nebyl očkovaný, prostě se jim nenahlásil BT.
  Na kameru v telce jo. 🙂
  Bylo opravdu na YOU ale dlouho tam nevydrželo. On je tím profláklý že vyzvoní všechno co tropí eugenik ale asi mu řekli že by se lidi mohli vyděsit, nevím.

   • Marek Košice

    Na akú p*** máme čítať taký článok a ešte si ho „pripúšťať“? Má potom život (ten čas, ktorý má každý z nás vymeraný) nejaký zmysel? NEMÁ…….
    Aký zmysel majú alternatívne weby ktoré tvrdia, že nám všetkým budem čoskoro koniec? LEN NÁM ZHORŠUJÚ KVALITU ŽIVOTA. Taký naočkovaný libtard má v konečnom dôsledku krajší život, než neočkovaný a netestovaný konzervatívec, ktorý číta alternatívu a je plný hnevu a beznádeje voči tomu čo sa vo svete deje…
    TOTO VÁM VYHOVUJE???

    • Marek,, alternativa ma otvarat obzory, aby si nezil v sne ktory ti natiahli pred oci. Ak s tym nieco vies spravit, tak to urob, aspon pre seba a rodinu. Ostanes slobodny. Neroculuj sa a hlavne neprepadaj panike. Mas vyhodu ze o tychto veciach vies,, iny ani nevedia ze su v nevyhode a co sa na nich chysta. Uz davno bolo povedane ze az to pride tak sa clovekbude musiet rozhodnut, ci za nejake pohodlie odovzda vsetko ludske v sebe, alebo bude zit mimo system slobodne s vedomim ovladanym samim sebou. Stastie praje pripravenym a informovanym.

    • Tento članok je celý sprostosť. Načo by kto chcel planetu bez ľudí. ved kto by na nich tzv. „elitu“ robil:-)

     • Nie bez ľudí, ale so zredukovaným počtom otrokov na pol miliardy, ktorí budú slúžiť elite. 8 miliárd je piliš veľa – jednak toľko otrokov už nie je treba, lebo veľa práce preberie umelá inteligencia a jednak je toľko ľudí veľa na to, aby sa dali efektívne kontrolovať a ovládať.

     • takym ako ste vy napisem len toto, verte si comu chcete .)

 2. Israismael

  Mimo tému ale stále to rezonuje…Je zbierka pre Ukrajinu fejkova zbierka? https://m.youtube.com/watch?v=DCitY9pIU_k&pp=ygUjYW5uYSBiZWxvdXNvdm92YSB6YmllcmthIG5hIG11bmljaXU%3D

  • Israismael,
   pozrela som si Malíkovú-Belousovovú takmer do konca, pričom rada by som zdieľala svoje vnútorné pocity z daného..

   Vieš, ona rozpráva presne to, čo ľudia chcú počuť, pričom nehovorí prirodzene z hlavy – bez papierov (aj to si treba všímať), ďalej reční len o tom, čo si i my – na tomto webe – dokážeme každý večer – rozanalyzovať, čiže nič svetoborné, čo by mňa – duchovno-politicky – nadchlo a nebodaj – ohúrilo.

   (Pozn.: zrejme mám vyššie morálne nároky na politikov..)

   P.S: Ona (Anička) sa celý čas, čo ju sledujem – správa tak veľmi opatrne, aby nebodaj niekoho zo svojich súperov – „nepohrýzkala“ – a nebodaj nemala s niekým nejaké politické – „opletačky“. Lebo – veď načo by to bolo dobré?!

   Ale ani to nie je to podstatné, čo sa mne – osobne na Aničke – nepáči..

   Pozerala som to jej videjko asi do 15:00 min. a čo mi (pozn.: neviem, či som na to alergická..) vo väčšej miere – vadilo, bolo jej neskutočné – až neprirodzene – časté žmurkanie, mrkanie, ako len chcete..

   Pozn: Niekto z diskutujúcich tu – v rámci predvolebnej prezidentskej kampane – čo sa týkalo enormného žmurkania u Korčoka – mi vysvetlil, že žmurkal preto, lebo klamal.

   A tak sa pýtam, čo je za tým, že sa cez Oči – akože – brány do Duše – nemôžem dopátrať u Aničky, čo sa v nich – skrýva.. Žmurk, žmurk, mrk, mrk..

   Ja osobne viem, že takú prudkú intenzitu žmurkania v praxi zrealizovať nedokážem, pričom tiež používam okuliare na čítanie..

   Pre mňa – neúprimné, strojené, mierne – afektované – predvolebne – silené.

   Jednoducho – môj typ tejto konkrétnej osoby, ako voľby do EP – určite NIE!! Ale – pozor! Hovorím iba o mojich vnútorných pocitoch, pričom tie vaše môžu byť diametrálne – odlišné..
   Vďaka za pochopenie!

   • Israismael

    Vieš Ajsa ja nesledujem cieľ na čo sa Anička zameriava (či už chce do parlamentu v EU a či nie ) ale zaujíma ma účel,že čo povie ľuďom (jedno či z papiera či bez) .. Čiže obsah je dôležitý ,že čo povie ľuďom, aby konkrétne v tom prípade zbierky pre Ukrajinu ,aby sa teda ukázalo ,že čože to majú ľudia za charakter,akého ľudského ducha majú v tom ich pozemskom tele ,..Ľudia zväčša vôbec nechápu čo činia,mysliac si, že robia azda ešte službu Bohu keď sa vyzbierajú na zbrane …Nechápu a neotvoria sa im oči ..Slúžia temnu a pokračovaniu utrpenia ..

    • mariankosnac

     A hlavne je to hriech – veriaci jaksi zabudli na ,,nezabiješ“ Podpora zabíjania – výroby munície, je to isté. Ak tú muníciu na ktorú sa zbierajú vôbec niekto niekde aj reálne vyrobí .)

   • Spomínam si na jednu úradníčku vo firme kde som pracoval – bola to rodinná firma cca 100 zamestnancov a tá úradníčka bola ženou bývalého spolumajiteľa firmy, ktorý si založil podobnú firmu. Bola tam proste „niekto“.
    Vždy keď sklamala tak trhano prevracala nahor oči až tam zostali len biele.Keď dopovedala to klamlivé kľúčové slovo tak sa jej tie oči vrátili do normálu. Tento jav sa vyskytuje u viacerých ľudí – oni sami nedokážu prežiť ten klam a týmto spôsobom sa na okamih vyradia z prevádzky.
    A Anna B.? No všimni si jedno – ona , J.Slota a A.Danko a veľa členov v SNS za posledných 30 rokov sú takí akýsi radikálni, drzí a takí trocha primitívni.
    Stále mám dojem, že tej SNS sa ani neoplatí robiť nejakú piár, reklamu či obraz, ktorý by jej zaistil – pozdvihol ju v očiach naozaj normálnych ľudí pretože by to malo len krátkodobý účinok.
    Lepšie ich teda nechať ako nástroj, ktorý zaujme väčšinou síce akože pronárodných ale vyložene excentrických ľudí. Jednoducho oni – osobnosti z SNS sa mi vždy nepáčili – boli a sú takí až príliš vyhranení. Pripadajú mi ako skíni keď hovoria „ideme zbiť cigánov a to kvôli vám – bielym“ lebo vám škodia a keď s nami nebudete súhlasiť tak zbijeme aj vás bielych pretože spravodlivosť musí byť „. Sú to divní patróni – tá partička s názvom SNS.

    • Marek Košice

     Achnaton, dobrý príspevok, ale pripadá mi to tak, akoby si do SNS zahŕňal Huliaka, Šimkovičovú a Tarabu…. Keďže spomínaš sinú vyhranenosť (a oni robia dosť „ródea“ v parlamente…bez ohľadu na to či s tým sympatizujem alebo nie). Oni ale NIE SÚ členmi SNS…. 🙂
     Nie som fanúšikom SNS….Danko je totálny tragéd…. V predminulej vláde bol tragéd-panáčik, teraz je tragéd-geroj…… Je pravda že získal určitú charizmu, ale….tragédom ostáva…

     • Myslel som len členov SNS – vyložene exotov – extrakt z posledných 30 tich rokov. Vždy po voľbách alebo v zmenách vo vnútri strany som čakal, že SNS bude mať inú rétoriku, taký iný náboj ale všetci jej čelní predstavitelia boli ako keby ich jedna mater mala. Niekto musí ten projekt SNS silno podporovať aby TAKTO fungoval ďalej.

  • Ľudkovia plánujú iných vyhubiť. Ľudkovia sa zbierajú na zbrane. Ľudkovia niečo činia na hmotnej úrovni, alebo aj na myšlienkovej úrovni.

   Čo sejeme, to budeme žať.

   Výučbový program zvaný život. Možno ešte v tomto živote si vychutnajú ako chutí, keď im budú padať granáty na domy, bude im trhať deti v kočíkoch, trebárs taká ukrajina, palestína, afrika…lebo to asi len tak náhodou sa dejú veci naokolo.

   Ako asi žili minulé životy, alebo už aj tieto ľudia tam. Čo sa žilo na ukrajine, v jednej z najskorumpovanejších krajín sveta ? No tak majú krásny výsledok kam to až dospeje. Už pred 25 rokmi ste museli policajtom a colníkom zaplatiť len tak, že sa rozhodli, aby Vás vôbec pustili domov na SK cez hranice.

   Každý rok na stromoch vypučia listy a každý z nich je DOKONALÁ fabrika na spracovávanie CO2 a O2 a sú geniálne ekologické, potom je z nich hnojivo, obsahujú rôzne účinné látky na liečenie a toto NIEKTO vymyslel a stvoril len tak náhodou perfektne a to sme ešte „len“ pri listoch, nie celý strom. No šak to sa tu opakujem dookola že včely, mravce, mikróby, vesmíry, kvarky, ľudské telo…

   A ten, kto to vymyslel, že by tak pozabudol na nejakú „akože spravodlivosť“ ?

   Ako najlepšie pochopím, že nemám niečo robiť. No že si vychutnám, aké je to, keď ma niekto okradne, podvedie, nadáva mi na vlastnej koži. Výučbový program v priamom prenose.

   Každý nech si verí, čo mu chce a čo mu vyhovuje. Niekto Aničke, Andrejkovi, Jankovi, niekto Robkovi, Peťkovi, Ivankovi, Igorkovi. Iný zase niekomu inému, čo tvrdí, že mu to zase niekto iný povedal.

   Niekto sa rozhodne žiť a veriť na základe vlastného poznania a pochopenia a na základe vlastného zažitého a „videného“.

   A že sa dá všeličo „vidieť“, vnímať, zažívať je už len na každom z nás, pretože tú možnosť máme všetci. Kto sa ako rozhodne.

   Excelentne vymyslené, klobúk dolu….

   • A môžete isť ľuďom vysvetlovať, že či potrebujú politikov, celebrity, policajtov, armády, sudcov, farárov, pápežov, dalajlámov, imánov, futbalistov, hokejistov k svojmu šťastnému žitiu…?!?!?!

    Vysvetľujte im že stačí aby sme boli pracovití, poctiví, šlušný, ľudský, aby sme sa učili, vzdelávali, spoločne v mieri….

    Vysvetlite kanibalovi, že inak treba. Už len na tomto fóre, a nie len tu, to vidieť. A je nás tu vo výučbovom procese na planéte 0 cca.8 miliárd.

    Dovtedy bude výučba prebiehať taká, aká je, dokedy človek nepochopí, že inak treba…

    A nikto nevie, kedy a ako to presne začalo a kedy a ako to presne skončí… (no až na pár výnimiek, nič v zlom ) Nakoľko všetko sú len teórie a dohady.

    Takže zas len iba opäť môj osobný dohad a odhad : šak uvídíme, v nekonečne asi času dosť…

    A v akom stave bytia a poznania mysle sa nachádzam v nekonečne ja, závisí len na mne.

    Márnosť šedivá…stvorenie podľa „najlepšej knihy Spievodca Galaxiou“

    http://www.youtube.com/watch?v=1OZPhtWvvHY

 3. A ako sa má predseda WEF,jeden z popredných globalistov,Klaus Schwab?Dúfam, že čo najhoršie.Pred niekoľkými dňami vraj bol v kritickom stave,chudáčik a odvtedy žiadne správy o ňom….Asi nejaké informačné embargo.

  • No ja by som to tipoval, že je možné, že na svoj pozemský „koniec“ sa už dlhšie pripravuje.
   To pripravuje myslím v zmysle presunu svojho ducha a duše (po fyzickej smrti) do konkrétneho dieťaťa, ktoré sa má onedlho narodiť. Záleží aj na tom aké má K S. ďalšie plány a tiež či je sám o sebe koncepčne zdatný a je „niekým“ alebo je len užitočný idiot, ktorému sa len páči všetko to čo mu zhora od stola – od elít občas niekto niečo zhodí (myslím skutočných architektov nwo).
   Ja som videl ako sa v jednom prípade jeden silný ale nie dobrý jedinec takto zabezpečil pred odchodom z tohto sveta. Pritahol si pár rokov pred smrťou svojho vnuka, vnuka úplne očaril (venoval sa mu akoby naviac), začal byť pre vnuka ako vzor a ideál muža. Do poslednej chvíle udržoval s vnukom silné puto …a potom vnuk pomenoval svojho syna po ňom.
   Bolo to silné spojenie,… ktoré však väčšina ľudí v jeho rodine videla ako veľmi choré.
   Vnuk sa postupne od ostatných doslova odstrihol.
   Keď veľmi starý muž zomrel onedlho sa narodil jeho pravnuk s rovnakým krstným menom. Pozoroval som to zhruba 8 rokov tú schému prípravy na presun. Bol to muž, ktorý narobil veľa nedobreho v živote na Zemi ale mal nezvyčajnú osobnú silu a šarm.
   Dokázal sa zo všetkého čo napáchal dostať a to vždy s gráciou, mal vysoké postavenie a bol hlavou rodiny. S Klausom Š. to môže byť podobné alebo nie – podľa toho čím sa on sám cíti.

   • Israismael

    To silné puto sa nejak prejavilo aj medzi jedným živým človekom tu na Zemi a dušou hen tam na druhom brehu ..Teda pred rokom aj niečo pochovala mamina sestra svojho muza,
    a dávala pred pár dňami pre neho odslúžit v kostole omšu (zvyk u katolíkov a aj luteranov,že po roku sa dávajú slúžiť omše za mŕtvych )..To by nebolo nič zvláštne ..Zvláštne je však to ,že v deň pohrebu ,pred vyše rokom , mu dávala do truhly kľúče (neviem z akého dôvodu to urobila , aby si snáď ešte niekedy ,,otvoril „byt v ktorom býva/byval )…Po omši ,sa vracali domov aj so synom a na rohožke pred dverami ležali tie isté kľúče ktoré mu vložila do rakvy ..
    Stalo sa to pred týždňom.Cloveku zastane rozum ,že ako sa to stalo ,lebo jemnohmotne žijúci ľudský duch,ktorý sa zdržuje v blízkosti Zeme(nevie sa odpútať) ťažko môže hýbať hmotnymi predmetmi alebo napr aj takými kľúčmi,resp prenášať ich ..Nuž ale stalo sa to ,kľúče boli na rohožke !!..Akurát sa chystám cez víkend na návštevu a overím si ten príbeh s klucami zo zahrobia ..A chcem ich vidieť na vlastné oči .
    Akoze nie je to vymyslené ..Viacerí ľudia z rodiny si to vypočuli ..Ale uvidím cez víkend čo a ako …Čo ty na to Achnaton ? Aj ty poznáš určite zákony na zemi a aj vesmírne (Božie)zákonitosti …Je vôbec takéto niečo možné ? Ešte dodám že u nasich v deň smrti maminho švagra ,ktorý dostal tie kľúče do rakvy sa tiez niečo odohralo..Otec mal pokazený klavír na ktorom si vyhrával svoje pesničky ..a mamin švagor vedel opraviť akúkoľvek elektroniku ,ale už ten klavír nestihol opraviť ..V čase keď zomrel nastal veľký buchot po klavíri (synzetizator na stojane to bol ,nie krídlo ) ..Buchot ,ako keď niekto buchne silno pästou ,a nikoho nikde okolo klaviru..Síce synťak nejde ale snažil sa ho ešte na poslednú chvíľu akoze ,,opraviť“? ..také zvláštnosti sú to …

    • Tu sú a fungujú ešte iné srandy. To je tu tak neskutočné Sci-fi, že 100 životov málo na pochopenie všetkého, čo tu je naokolo vymyslené.

     Ide iba o to, čo si človek dá ako životné priority, čomu sa venuje, čo si chce prežiť a zažiť, čo sa naučiť, kam sa vo svojej osobnej evolúcií posunúť.

     Či mu stačí veriť niečomu, čo iní povedali, alebo si dá tu prácu a sám za seba ide za „Poznaním“ a učí sa, báda, ňúra, overuje, neverí a preveruje…

     Bádateľ je fajn názov stránky…

   • Toto presne robia Archonti – držia sa rodiny do ktorej už raz vstúpili, lebo tam boli určité dispozície.

    Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou? – 1. část, 21.9.2023
    https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/O-p%C5%99%C3%ADchodu-Zla-na-Zemi-a-jeho-podstat%C4%9B:e

    https://www.podtatransky-kurier.sk › za-zrkadlom › 13-satanskych-pokrvnych-dynastii-ovladanych-archonmi-ma-na-svedomi-ze-kazdy-clovek-na-zemi-od-narodenia-az-do-smrti-zije-v-totalnej-nevedomosti
    13 satanských pokrvných dynastií ovládaných archónmi má na svedomí, že …
    13 satanských pokrvných dynastií ovládaných archónmi má na svedomí, že každý človek na Zemi od narodenia až do smrti, žije v totálnej nevedomosti. – Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie. Za zrkadlom.

    Svetové ekonomické fórum (v Davose)

    Viac o knihe

    Od začiatku roka 2020 zažíva svet historicky ojedinelý vývoj. Takmer 200 vlád na celom svete sa správa úplne rovnako. Zákonodarné parlamenty sú odstavené mimo rozhodovanie, práva obyvateľstva sú obmedzované a hospodárstvo jednotlivých ekonomík je likvidované. Potláča sa možnosť platiť v hotovosti a čoraz viac eskaluje sociálna nerovnosť.

    Kto stojí za celou globálnou zmenou?
    Riadí ju niekto?
    A ak áno, tak kto a ako?

    Kľúč k odpovedi na túto otázku môže dať aj kniha o Svetovom ekonomickom fóre z pera známeho spisovateľa Ernesta Wolfa.

    Svetové ekonomické fórum (WEF) sa od svojho založenia v r. 1971 dokázalo stať riadiacim centrom globálnej moci. Už 50 rokov totiž sústreďuje v Davose, na svojom každoročnom stretnutí, popredné osobnosti svetovej politiky, ekonomiky, vedy, médií a iných spoločensky významných odborov. Na čele WEF stojí Klaus Schwab.

    Už vyše 30 rokov vzdeláva elitné kádre z celého sveta. Bill Gates, Jeff Bezos, alebo Angela Merkel, Tony Blair, Viktor Orbán či dokonca Vladimír Putin. Títo všetci prešli školou WEF. Jednou z účastníčok bola aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová.

    Svetové ekonomické fórum má vyše 700 zamestnancov v osemdesiatich štátoch sveta. Prostredníctvom svojich pobočiek v Ženeve, New Yorku, San Franciscu, Pekingu a Tokiu zabezpečujú nepretržitý tok informácií medzi svojimi členmi a partnermi. Tých je takmer 1000. Stať sa členom WEF, alebo jeho strategickým partnerom, stojí ročne medzi 60 tisíc až 600 tisíc švajčiarskych frankov.

    Klaus Schwab patrí v súčasnosti k najvplyvnejším ľuďom na planéte. Sú mu otvorené dvere berlínskeho Úradu spolkového kancelára rovnako ako dvere Kremľa či Bieleho domu.

    WEF si počas svojej existencie získal takú moc, že Klaus Schwab si dovolil vo svojej knihe “Covid-19: Veľký reset” napísať dokonca aj scenár k súčasnej svetovej kríze.

    Kam až siaha siaha jeho vplyv? Čo všetko sa skrýva v pozadí WEF a prečo by sme sa mali mať pred týmto novodobými fašistami na pozore?
    https://torden.sk/produkt/svetove-ekonomicke-forum-v-davose/

    „Stať sa členom WEF, alebo jeho strategickým partnerom, stojí ročne medzi 60 tisíc až 600 tisíc švajčiarskych frankov.“
    —————————
    Zacyklené klubové korupčníctvo. Kto chce mať moc a peniaze musí mať moc a peniaze. A pozor – Klaus Schwab je údajne už jediným majiteľomj značky WEF!

    https://skspravy.sk/svet/globalizacia/ako-globalisti-who-a-wef-koordinuju-svoj-globalny-reset/

    „Neurozbrane sú určené na to, aby ovplyvňovali, usmerňovali, oslabovali, potláčali alebo neutralizovali ľudské myslenie, funkcie mozgových vĺn, vnímanie, interpretáciu a správanie.
    https://skspravy.sk/svet/technologie/spustia-neurozbrane-a-kontrola-ludskej-mysle-zanik-zapadnej-demokracie/
    ———————-
    Na každého člena WEF /1000/ je nás vyše 7 miliónov. Stačí, keď sa prebudí len 1 milión.

  • holistický prístup

   Vyrábajú „nového švába“ …

  • Ja som to o ňom čítal v ponuke kníhkupectva Torden. Zatiaľ o ňom ani Ň, akurát jeden bloger to otočil, že on je akože dvojník. Tak si počkajme, či sa niekde zjaví. Ak by to však bola pravda, mohlo by to znamenať aj cielenú likvidáciu.

 4. Depopulácia sa už začína po očkovaní proti covid19 prejavovať aj v inej oblasti a zlé čísla všade rastú, viď napr. ČR:
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/23/uz-neockujte-zufalstvo-a-mlcanie-po-prepade-porodnosti-uz-cesi-nemozu-prehliadat !

 5. 2017 Klaus Schwab: ‚Globalization in its old form has come to an end.‘
  https://news.cgtn.com/news/3363444f30517a6333566d54/index.html
  ——————–
  Problém je v myšlienkach ktoré niekto aj preberá. WEF je v podstate formát Think-thanku – nie skutočné ekonomické fórum nejakých svetových ekonómov. Treba to pred vesmírom odmietnuť!.

 6. Je najvyšší čas konať!

  • Bezbožnosť, ateizmus a materializmus, komunistická ideológia boli predprípravou súčasného fašizmu – reaktívna psychológia toho istého tandemu smrti. Kto neverí Bohu – logicky neverí na duchovné procesy komunikácie s Jednotou. Kto Stvoril chlorofyl a prepojil ho so slnečným žiarením, aby vytvoril základnú rovnicu uhlíkového života, po ktorom globalisti tak idú? Treba HO osloviť. Je v každom lístočku – príroda ako Boží Chrám a obrovské informačné pole.
   https://alternativa-za-vas.com/images/uploads/klorofil-hemoglobin.gif

   Naši predkovia si chodili problémy vykričať do lesa.

   • Maroš, svätá pravda. Voľakedy si .slovania ctily lesy. Zo stromov sa dá aj odobrať enrgia. Strom musí byť zdravý. Voľakedy bolo hodne stromov aj okolo poľných ciest. Ľudia si v tieni stromov oddýchli., tým aj nabrali energiu. Aj v každom Strome je čast stvoriteľa.

   • holistický prístup

    Maroš,

    CI-VILI-ZÁ-CIA = teizmy (mono-t, poly-t, a-t) = pyramída (ne)moci = vnútené (dosadené) autority = otroctvo = temnota = lúpeže, vraždenie, podvody, strachy, …, súženie, …, smrť = nik nie je na správnom mieste.

    KULT-U-RA = RODOBOŽIE = sloboda = jednota = súžitie = prirodzené autority = každý je na správnom mieste = radosť, harmónia, svetlo v dušiach, … = horizontálne spoločenstvo = život v súlade s miestom pri ROD-e – teda s prírodou.

    • holistický prístup

     CI-VILI-ZÁ-CIA = atomizované (rozdrobené, rozdelené) spoločenstvo = Rozdeľuj a panuj.

     KULT-U-RA = jednota = každý je súčasťou spoločenstva v jednote.

 7. Na protiproud.info v závere každého článku napíšu, že žiadny plán nikdy celkom nevyjde. Verím, že tak tomu bude aj s agendou 2030. WEF sa zbytočne ponáhľa, lebo na svete je stále dosť ľudí, ktorí nemajú fašisticko-liberálnou propagandou vymyté mozgy. V roku 2050 by to možno mali jednoduchšie, lebo keď sa obzerám dozadu, vidím, že posledné dve generácie (najmä vo veľkých mestách – napríklad Bratislava) zmýšľajú tak, ako si to globalisti (globalistickí svetoví lídri) naplánovali.

  • Ľudia skrátka nechcú uveriť, že existujú vysoké riadiace procesy – neviditeľné riadenie a odmietajú prijať fakt o globálnom spiknutí. Uveríš – uvidíš. Toto riadenie musí ostať neviditeľné, lebo pri boji o moc by mohlo byť odstránené. Tomu zodpovedá celá informačná sústava – informovanie = riadenie.

 8. Pavel Smutný

  Nepáči sa mi tá prílišná pasivita či autorov článku, či diskutujúcich,..akoby už boli zmierení s osudom,..tam škoda už sa čo len vyjadrovať,.. Zlo, zloduchovia musia byť obvinení a potrestaní, aby nemohli pokračovať v ešte ďalšom stupňovaní násilia,…!!! https://www.facebook.com/share/p/U3o3Vk1QF1ZMVZPp/ https://youtu.be/p9O2XNKRGZE?si=keW4ML5GAJ56XHyR Záverečna časť …. už po odchode poslanca NRSR MUDr. Kotlára,…
  Žiadame o odškodné za smrť na Covid-19 od osôb, spoločností, (Dr. Anthony Fauci, Bill Gates, Blackrock, Vanguard,… (hodnota ich majetoku vzrástla za Plandémiu cca o15000mld.EUR!!!), zložky USA armády,…) ktoré sa podieľali na zadaní vývoja, vývoji, implementácií sekvencie, ktorá spôsobila ochorenie prvých ľudí (s cieľom spôsobiť pandémiu-plandémiu, zarobiť na nej a redukovať počet ľudí na Zemi,… čo sa preukázateľne stalo). Prví nakazení, boli konkrétne traja výskumníci implementovači sekvencie zadanej Dr. Anthony Fauci vedení Ben Hu-om vo Wuhanskom bio inštitúte. Pre príbuzných zomrelého na Covid-19..Covid sars2 vírus ak to je v úmrtnom liste zomrelého 100000EUR(cca 23000×100000=2,3mld.EUR), za ostatných zomrelých v období 2020-2023, nakoľko ťažko určiť nakoľko ako a kde bola zanedbávaná lekárska starostlivosť, neliečilo sa, odkladali sa operácie 50000EUR (cca 20000x50000EUR=1mld.EUR). Osoby s preukázateľnými následkami po Covid-19 chorobe po 20000EUR (len odhad cca 20000x100000EUR=2mld.EUR) Zvyšok z celkovej sumy odškodného 40mld. rovným dielom pre každého žijúceho občana SR, odporúčame aplikovať zdieľat podobne aj v ostatných krajinách…

  • Žiadať odškodné môžeme, ale to je nateraz asi tak všetko. Treba si uvedomiť, čo ohľadne vakcín kedysi dávno farmaceutickým firmám podpísal prezident Ronald Reagan. Na Slovensku sa v tomto ohľade ani lístok na strome nepohol, takže Matovič a jeho kumpáni môžu pokojne propagandisticky aj na ďalej tvrdiť, že covidový teror tu rozpútali v záujme zdravotnej ochrany obyvateľstva. Takto sa k tomu v jednej TV relácii postavil člen jeho strany M. Šipoš …

   • Pavel Smutny

    ..to co tvrdis je zas ken pasivizmus..a co sa da robit..nuz..nic ak sa nam nechce…

     • Your comment is awaiting moderation.

      redakcia – Why?

      Kvôli vyvarovaniu sa ďalších pisateľských „omylov“ zo strany komentujúcich, by bolo z pozície Redakcie – férové, keby ex-post udala dôvod, prečo bol koment pozastavený..

      P.S: Myslím to absolútne – v konštruktívnom Duchu..

     • Komentáre nepozastavujeme my, ale systém na základe vlastného uváženia. Momentálne systém trochu blbne (od toho nášho nedávneho výpadku) a občas pozastaví aj komentáre, ktoré by nemal. Neberte to osobne.

     • holistický prístup

      STRACH je chýbajúca (strata) odvážnosť.

     • holistický prístup

      ajša,

      požiadala si ma o info ohľadom BUKVICE – toho je dnes veľa – skús tartária.sk – sekcia knihy – alebo tak nejako – nájdeš tam v ponuke rôzne knihy – aj BUKVICU. Sú aj iné stránky – veľa bolo na ulozto, ale … podtatranský kuriér, viera ovečková, tartária.cz, … je toho veľa. Tartária.sk má aj sekciu semináre (alebo tak nejako) – je možné ich navštíviť – vedie ich Vladimír Laubert – v danej oblasti je skutočne najlepší – je autorom mnohých knižných vydaní, má kontakty aj … V danej oblasti nájdeš aj veľa info v ruštine. Je treba sa vyvarovať mnohých falošných „učiteľov“ – Zverina, …

      Moja cesta bola zložitá – literatúry nikde, takže z obrovského množstva – naprieč kultúrami – lovené zrniečka znania – niečo, čo ma oslovilo cítiac v srdci, že to je to zrniečko dôležité pre mňa sta cítiacu bytosť … napokon sa otvorí nadvedomie … následne sa ruky položia na klávesnicu (pero do ruky) a píše to samo.

      Je nutné všetko filtrovať svojim vnútrom – úplne všetko.

      Veľa trpezlivosti a otvorené srdce na ceste poznania. Prekážku, ktorú vidíme sme schopní preskočiť, obísť, podliezť, …

     • ku komentu: holistický prístup
      24/04/2024 at 20:01

      holistický prístup,
      vďaka za Tvoj Čas a ústretovosť, čo sa týka témy: Bukvica.

      V ten deň, ako sme sa rozprávali tu na Bádateľovi v danej veci, som spravila objednávku na cca 300 str. printovú knihu v českom jazyku od:

      Věra Ovečková: BUKVICA

      a včera (23.4.2024) som si ju v zásielkovni – vyzdvihla.

      Číta sa mi vysoko komfortne a obsahovo je pre mňa zaujímavá. Takže som rada, že sa posúvam i po tejto ROD-ovej línii.

      P.S: 1 – Vysoko mi pomáha v rámci tohto „samoštúdia“ i ten fakt, že ovládam ruskú azbuku..

      Prológ v nej:

      „Mocný je, kto môže,
      A môže ten, kto pozná,
      Kto pozná, zostáva v kľude.
      Jedine kľudom bez boja,
      je možné premôcť Zlo“.

      https://www.slovanskakultura.cz/BUKVICA-Vera-Oveckova-d2071.htm#detail-anchor-description

      P.S: 2 – A áno, rada sa sem-tam zatúlam i do (webovej) Tartárie.

      Ešte raz – vďaka!

 9. Ať si to strčí do prdele. Stejně jsou blbí jak štokrle, ty hovadiny jim nevyjdou, jelikož evidentně neznají ani základy biologie člověka, mamlasové.

 10. Bill Gates chce využít umělou inteligenci ke genetické modifikaci hovězího dobytka, aby „zachránil planetu“

  https://aktax.cz/bill-gates-chce-vyuzit-umelou-inteligenci-ke-geneticke-modifikaci-hoveziho-dobytka-aby-zachranil-planetu/

 11. pichovina

Pridajte komentár

*