Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ako čeliť vojne propagandy, ktorú proti nám vedú covidoví zločinci


Print Friendly, PDF & Email

Ako čeliť vojne propagandy, ktorú proti nám vedú covidoví zločinci

(CJ Hopkins, off-guardian.org) – Každý totalitný systém v dejinách využíval silu vizuálnej propagandy na vytváranie novej „reality“, takej, ktorá zhmotňuje jeho oficiálnu ideológiu, pretvárajúc svet na jeho vlastný, paranoidný obraz.

Totalita „Nového normálna“ nie je žiadnou výnimkou.

Pozrite si, napríklad, tento panel, skopírovaný 17. júla 2021 z úvodnej stránky The Guardian – jedného z hlavných orgánov propagandy vládnucich tried globálneho kapitalizmu…

Preklad tituliek:

 • Pandémia neočkovaných / Nové prípady stúpajú v každom štáte USA
 • Ázia: Thajsko zakazuje verejné zhromaždenia, nakoľko nové prípady covidu sú rekordne vysoké
 • Šéf WHO žiada audit laboratória vo Wuhane pre zistenie pôvodu vírusu
 • Koronavírus: Anglicko bude hrozbou pre svet, hovorí 1200 vedcov (Johnson ruší obmedzenia napriek obavám z počtu nových prípadov)
 • Žiadny návrat do normálu / Novozélanďania akceptujú, že život v budúcnosti bude iný
 • Austrália / Sklamanie sa mení na zúfalstvo pre zlyhanie lockdownov a očkovania

Toto nie je len „zaujatá“ či „senzácie vyhľadávajúca“ žurnalistika. Je to systémová, oficiálna propaganda, ktorá sa v ničom nelíši od tej, ktorú v dejinách šíril každý iný totalitný systém.

Tento ďalší obrázok je z nasledujúceho dňa…

Preklady tituliek:

 • Naliehanie vedcov / Ak nenosíte rúško, vírus sa šíri do väčšej vzdialenosti. Je to také jednoduché
 • Ázia: Thajsko zakazuje verejné zhromaždenia, nakoľko nové prípady covidu sú rekordne vysoké
 • Veľká Británia / Omeškania posilňujú debatu o očkovaní detí
 • USA / Neočkovaní môžu byť liahňami pre nové varianty
 • Sociálne média / Väčšina dezinformácií pochádza od 12 ľudí, zistila analýza
 • Veľká Británia / Štúdia sa snaží zistiť skryté poškodenia spôsobené dlhým covidom

Zabudnite na chvíľu na obsah článkov a len nasávajte kumulatívny vizuálny efekt.

Oficiálna propaganda, to nie sú len informácie, mylné informácie a dezinformácie. V skutočnosti nie je ani tak o tom, aby nás prinútila niečomu veriť, ako skôr o vytváraní oficiálnej reality a jej násilnom zavádzaní do spoločnosti.

Keď sa snažíte vyčarovať novú „realitu“, sú obrazy nesmierne silné nástroje, rovnako mocné, ak nie mocnejšie, ako slová.

Cieľ propagandy

Aj tu platí, že cieľom tohto druhu propagandy nie je len jednoducho klamať, či terorizovať verejnosť.

Samozrejme, je toho súčasťou, no dôležitejšou časťou je nútiť ľudí hľadieť na tieto obrázky znova a znova, hodinu po hodine, deň za dňom, doma, v práci, na uliciach, v televízii, na internete, úplne všade.

Takto si vytvárame „realitu“. Predstavujeme svoje presvedčenia a hodnoty sebe a všetkým ostatným, obrazmi , slovami, rituálmi a ďalšími symbolmi a spoločenským správaním. V podstate si vyčarúvame našu „realitu“ tak, aby bola ako herci skúšajúci a hrajúci nejakú hru… čím viac jej všetci veríme, tým je presvedčivejšia.

To je tiež dôvod, prečo boli pre zavádzanie ideológie „Nového normálna“ dôležité rúška. Prinútiť masy nosiť na verejnosti lekársky vyzerajúce rúška bol majstrovský propagandistický ťah.

Jednoducho povedané, ak dokážete prinútiť ľudí obliekať sa každý deň po 17 mesiacov ako keby išli pracovať do nemocnice na oddelenie infekčných chorôb… čáry, máry, fuk!

Dosiahli ste novú „realitu“ … novú, patologicko-totalitnú „realitu“, paranoidno-psychotickú realitu podobnú „kultu“, v ktorej boli pôvodne poloracionálni ľudia zredukovaní na nezmysly bľabotajúcich lokajov, ktorí sa boja ísť von bez povolenia „úradov“ a svoje deti očkujú experimentálnymi „vakcínami“.

Pre propagandu sú dôležité rituály

Samotná sila vizuálneho obrazu tých rúšok a nútenie opakovať rituálne správanie ich nasadzovania bola takmer neodolateľná.

Áno, viem, že vy ste vzdorovali. Aj ja. No my sme menšina. Popierať silu toho, proti čomu sme, nám môže prinesť lepší pocit, no nikam nás to nedostane. Alebo aspoň k ničomu dobrému.

Faktom je, že veľká väčšina verejnosti – s výnimkou ľudí vo Švédsku, na Floride a rôznych iných, oficiálne neexistujúcich miestach – ako roboty vykonáva tento divadelný rituál a obťažuje tých, ktorí tak robiť odmietajú, a tak kolektívne simulujú akúsi „apokalyptickú morovú ranu“.

Noví normálni – t.j. tí, ktorí stále nosia vonku rúška, jačia nad bezvýznamnými „novými prípadmi“, nútiac každého dať sa „zaočkovať“ a kolaborujúc pri segregácii „Nezaočkovaných“ – sa tak nesprávajú preto, že sú hlúpi.

Správajú sa tak preto, lebo žijú v „novej realite“, ktorá im bola vytvorená počas uplynulých 17 mesiacov masívnou kampaňou oficiálnej propagandy, najintenzívnejšou a najúčinnejšou propagandou v dejinách.

Povedané inak a na rovinu, sme v propagandistickej vojne a prehrávame.

Nemôžeme sa porovnávať so silou propagandy korporátnych médií a vlád Nového normálna, to ale neznamená, že sa nemôžeme brániť. Môžeme, a musíme, a to pri každej príležitosti.

Ako sa propagande brániť

Nedávno sa ma čitatelia pýtali, ako sa takejto propagande brániť. Takže, tu je niekoľko jednoduchých návrhov:

Veľká väčšina poslušných Nových normálnych nie sú fanatickí totalitári. Sú vydesení a slabí, preto sa riadia príkazmi, prispôsobujúc svoje mysle novej oficiálnej „realite“. Väčšina z nich sa nevníma ako stúpenci totalitného systému, ani ako segregacionisti, hoci práve tým sú.

Oni sa vnímajú ako „zodpovední“ ľudia, riadiaci sa rozumnými „zdravotnými nariadeniami“, aby pred vírusom a jeho stále sa množiacimi variantmi „chránili“ seba a ostatných.

„Nezaočkovaných“ vnímajú ako menšinu nebezpečných, iracionálnych „konšpiračných teoretikov“, extrémistov, ktorí chcú zabiť ich a ich rodiny.

Keď im hovoríme, že chceme len vrátiť naše ústavné práva, nebyť nútení do „očkovania“ a cenzurovaní a prenasledovaní za vyjadrenie našich názorov, tak nám neveria. Myslia si, že klameme.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vnímajú nás ako hrozby, ako agresorov, ako netvorov, ako cudzincov medzi nimi, s ktorými sa treba vysporiadať… a presne takto si úrady želajú, aby nás vnímali.

Potrebujeme sa pokúsiť toto vnímanie zmeniť, nie tým, že sa im poddáme alebo k nim budeme „zdvorilí“. Naopak, potrebujeme sa stať konfrontačnejšími. Nie, nie násilnejšími. Konfrontačnejšími. V tom je v skutočnosti rozdiel, hoci „prebudení“ to budú popierať.

Na začiatku potrebujeme nazvať veci tým, čím sú.

Systém „očkovacích pasov“ je systém segregácie. Je to segregacionizmus. Nazvite ho tým, čím je. Tí, čo s ním spolupracujú, sú segregacionisti. Nikomu s ničím „nepomáhajú“, ani nikoho pred ničím „nechránia“, sú jednoducho a prosto segregacionisti.

Hovorte o nich ako o „segregacionistoch“. Nedovoľte im skrývať sa za ich terminológiu. Konfrontujte ich s faktom toho, čo sú. Nie sú to „covid pasy“ ani „zelené pasy“, ale „segregačné pasy“.

To isté platí pre ostatnú komunikáciu o covide.

Desivo často sa uvádzajú covidové „nové prípady“, „úmrtia“ a „vakcíny“. Zdraví ľudia nie sú medicínske prípady.

Keď covid niekoho nezabil, tak to nie je úmrtie na covid. Bodka. „Vakcíny“, ktoré sa nesprávajú ako vakcíny a zabíjajú a mrzačia desaťtisíce ľudí, neboli adekvátne testované na bezpečnosť a ktoré vnucujú všetkým bez rozdielu, si nezaslúžia byť nazývané vakcínami. Sú to „experimentálne génové modifikácie“.

No dobre, a tu prichádza skvelý nápad, ktorý bude fungovať len vtedy, ak ho bude robiť dostatočný počet ľudí. Zrejme sa vám nebude páčiť, ale čo už, tu je….

Toto je obrátený červený trojuholník, ktorý používali nacisti v koncentračných táboroch na označenie svojich politických oponentov a členov protinacistického odporu. Vyrobte si ho. Ušite si ho z látky, spravte si ho z papiera či čohokoľvek iného, čo máte poruke.

Do jeho stredu umiestnite veľké čierne písmeno „N“, čo znamená „Nezaočkovaný“. Noste ho na verejnosti, okázalo.

Keď sa vás ľudia budú pýtať, čo zanmená a prečo ho nosíte na verejnosti, tak im to povedzte.

Nabádajte ich robiť to isté – za predpokladu, že nie sú segregacionisti Nového normálna, lebo v tom prípade… nuž, v tom prípade to bude iná konverzácia. Ale nech sa páči, povedzte to aj im.

A to je všetko. To je celý ten veľký nápad. To, a čokoľvek iné, čo už robíte.

Ten trojuholník to nemá nahradiť. Je to len jeden prostý spôsob, akým môžu ľudia vyjadriť svoj odpor k totalitnému, pseudomedicínskemu segregačnému systému, ktorý sa práve zavádza… napriek všetkému tomu ďalšiemu, čo ste robili, a čo robím ja, po 17 mesiacov.

No dobre, už cítim vaše sklamanie. Mysleli ste si, že navrhnem frontálny útok na tajný zámok Klausa Schwaba, či partizánsky námorný útok na jachtu Billa Gatesa. Akokoľvek katarzné by mohli byť oba tieto podujatia, boli by (a) márne a (b) samovražedné.

Akokoľvek je to pre nás všetkých frustrujúce, stále je to boj o srdcia a mysle. V podstate je to vojna o Realitu (alebo medzi dvoma „realitami“, keď chcete). Vedie sa v ľudských hlavách, nie na uliciach.

Dovoľte mi preto ponúknuť vám túto záležitosť s červeným trojuholníkom.

Čo sa má visuálnym protestom dosiahnuť

Zmyslom takéhoto vizuálneho protestu je donútiť Nových normálnych konfrontovať sa s iným spodobnením toho, čo sú oni a čo sme my. So spodobnením, ktoré presne odráža realitu.

Nie, samozrejme, že nie sme v koncentračných táboroch – tak ma, prosím, ušetrite zlostných slovíčkárskych e-mailov.

Sme segregovaní, obetovaní, cenzurovaní, ponižovaní a inak týraní, nie z nejakých zákonných dôvodov verejného zdravia, ale kvôli našim politicky odlišným názorom, lebo odmietame bezducho poslúchať príkazy a prispôsobiť sa ich novej oficiálnej ideológii.

V tom kontexte treba prinútiť Nových normálnych vnímať ich presvedčenia a činy, aj keď len na niekoľko prchavých chvíľ v nákupnom centre, v obchode s potravinami, či kdekoľvek inde.

Uvažujte o tom takto… ako som už vysvetlil vyššie, oni v podstate hrajú divadelné predstavenie, vyčarúvajúc slovami, činmi a pseudomedicínskymi javiskovými rekvizitami „pandemickú realitu“.

My sa potrebujeme stať tým kreténom v hľadisku, ktorý kazí takzvané odloženie nedôvery tým, že hlasno telefonuje zo svojho telefónu práve uprostred Hamletovho monológu a všetkým pripomína, že sedia v divadle a nie v Dánsku 15. storočia.

Vážne, potrebujeme sa stať tým kreténom natoľko, ako sa dá, tak často, ako sa dá, aby sme prerušili predstavenie, ktoré Noví normálni práve hrajú… a pripomenuli im, čo v skutočnosti robia a komu to v skutočnosti robia.

Záver

Pozrite si belošky vo vyššie uvedenom obrázku, nadávajúcich dievčaťu, ktoré sa len snaží chodiť do školy ako každý iný študent.

Noví normálni nechcú byť vnímaní takto, ako svorka fanatických, nenávosťou opitých segregacionistov, no práve tým sú, kvôli tomu, čo robia… Väčšina z nich však taká nie je od prírody.

Áno, niektorí ľudia sú od prírody sociopati, ale nikto nie je rodený totalitár.

Nerodíme sa ako fašisti, ani ako segregacionisti. Musíme tak byť naprogramovaní. A práve na to slúži propaganda, nezmieňujúc sa o všetkých ďalších autoritárskych podmieňovaniach, ktorým sme vystavovaní od detských čias.

Alebo je za tým obráteným červeným trojuholníkom hra, či skok viery. Ide o základnú, nenásilnú taktiku občianskej neposlušnosti, ktorá zaberá na ľudí, ktorí ešte majú svedomie a ešte sa nestali úplnými totalitármi.

Pripusťme, že to nemusí fungovať – sme už takmer vo fáze, keď budú posielať do väzenia majiteľov reštaurácií za obslúženie „Neočkovaných“ – ale mohlo by. A čo môžeme stratiť?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: CJ Hopkins, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Bohužial, v dnešnej fašistickej dobe takýto prejav odporu stačiť nebude a systém si z toho nič robiť nebude. Pritom mnohí sa ho neodvážia ani dať, aby ich „nevyhodili z práce“ a neprenasledovali.
  Pokiaľ sa ľudia masovo nevzbúria a nebudú protestovať v státisícoch, až do zrušenia očkovania a segregácie, aby ich nemohli rozne vydierať a terorizovať, ta sa nič nezmení ,avšak na také protesty nie je dosť ľudí.

  • Teoreticky existujú 4 spôsoby na zvrhnutie akejkoľvek vlády podľa toho, koľko ľudí dokážete zmobilizovať:

   1. Nespolupráca s režimom, vyžaduje si minimálne 50% obyvateľstva – ak viac ako polovica obyvateľov prestane dodržiavať akékoľvek nariadenia, režim skolabuje sám od seba. Je to najjednoduchší a najmierumilovnejší spôsob revolúcie typu Ghándi. Jeho nevýhoda však je, že si vyžaduje najvyššiu mieru participácie obyvateľstva.

   2. Masové protesty, vyžadujú si 3 až 5% obyvateľstva – ak by na Slovensku vyšlo do ulíc na protesty 150 až 250 tisíc ľudí, do pár dní, možno hodín by režim skolaboval. Je to historicky overený spôsob. Protesty „Za slušné Slovensko“ dosiahli iba 60 až 100 tisíc ľudí. Stačilo to len na výmenu Fica za Pellegriniho, ale nie na zmenu celého režimu.

   3. Ozbrojený odpor – vyžaduje cca 1/4 počtu silových zložiek. V Afganistane teraz odhodlaní Talibanci v počte 75 000 mužov bez boja zdolali 300 000 oficiálnu, dobre vyzbrojenú armádu. Na Slovensku by bolo potrebných zhruba 10 000 do boja odhodlaných mužov (to je 1/4 zo 40 000 kombinovanej sily polície a armády). Ak by sa vám podarilo dať dokopy 10 000 mužov odhodlaných padnúť v boji, máte vyhraté. Žoldnieri v polícii a armáde by to vzdali bez boja. Tuto treba brať do úvahy aj faktor NATO. Teoreticky by ich režim mohol požiadať o pomoc. Ak by NATO vyhovelo, počet do boja odhodlaných mužov by to mohlo navýšiť. Ak by napríklad NATO poslalo 20 000 vojakov, potrebných by bolo extra 5 000 mužov odporu.

   4. Partizánska, guerilová vojna – menej ako 10 000 mužov. Ak sa vám nepodarí dať dohromady aspoň 10 000 odhodlaných mužov, ostáva už len partizánsky odboj. Môže byť úspešný, no nevýhoda je, že bude trvať dlhú dobu a výsledok je vždy nejasný. Môžete časom vyhrať, ale rovnako môže byť povstanie potlačené.

   Možnosti sú teda jasné. Jediné, čo rozhodne o výbere najvhodnejšieho spôsobu a miere mierumilovnosti povstania je to, koľko ľudí dokážete zmobilizovať.

   • Zaujímavé úvahy. Tiež som o týchto možnostiach uvažoval a napíšem teda svoj názor.

    1. Pravda, lenže 50 % obyvateľstva sa v SR nezorganizuje, pretože tu je tak 10 %, maximálne však 20 % ľudí, čo sú tvrdo proti covidfašizmu a len tí budú vo finále predstavovať problém, ktorý chce systém zlomiť na 10 %, čo potom poriešia represiou a koncentračnými tábormi, ktoré sa teraz honosne volajú detenkčné. A pozor, Ghándi bol vysoko postavený slobodomurár a zmena moci v Indii sa neudiala kvoli Ghándimu a jeho hnutiu, ale bolo to dopredu zorganizované a dohodnuté, podobne ako u nás 1989…

    2. Vidím to ako jedinú šancu pre Slovensko. Neviem, kedy k tom dojde. Možno až potom, keď 50 % populácie zakážu vstup aj do potravín, kvoli tomu, že odmietajú génovú manipuláciu, ľudia budú hladovať a budú zahnaní do kúta ako potkany a možno zavedú aj násilné očkovanie armádou, políciou a zdravotníkmi, ktorá to bude kontrolovať. Vtedy možno k tomuto javu dojde.

    3. V SR neprichádza do úvahy. V SR totiž nie sú chlapi, ktorí by mali na to bojovať s ostrými zbraňami proti vláde, armáde a polícií a riskovať životy. Chlapi v SR si nedokážu ochrániť ani vlastné deti pred špajdlovaním.
    Nemožno ich porovnávať s Talibanom, čo sú sice moslimovia, ale úplne inak vychovaní ako u nás a vačšina nemá strach položiť svoj život. Stačí si všimnúť, že „slovenskí branci“ sa ani slovom neozvali proti covidfašizmu.

    4. Neúčinné. Systém by ich likvidoval izolovane s použitím techniky aj priamo v lesoch, termovíziou by ich vyhľadával a inými sposobmi a možno ich vraždil aj US dronmi pekne zvýšky, ako je to teraz v móde.

    • 4. Nemusi byt nutne so zbranou. Pravnik ma zbran paragraf. I ked neucinna a slepa.

     • Rado – správne právnik má paragraf a čudujem sa redakcii, že vymýšľa orwelovskú novoreč a označuje to ako „segregalistov“ . Ten paragraf je už dávno známy z trestného poriadku a zákona ako APARTEID !!!
      Napĺňa to všetky znaky trestného činu, kde sa rozdeľuje spoločnosť na tých čo majú , alebo nemajú implikovanú včeličku, hoci ich ochrana a možnosť prenosu c19 sú takmer IDENTICKÉ (odhliadnuc od vedľajších účinkov genetickej liečby) .
      1. nakaziť sa môžu ako očkovaní tak aj neočkovaní,
      2.infekciu môžu prenášať neočkovaní aj očkovaní- a u nich hrozí že dokonca bezpríznakovo !!! ,
      3.opakovane sa môžu nakaziť obidve skupiny ,
      4. VRAJ opichnutí budú mať ľahší priebeh VRAJ- VRAJ- VRAJ …. aj keď realita potvrdzuje, že majú aj veľmi ťažký priebeh, končiaci úmrtím ….) (načo potom posilovacie dávky 🙂 ??? )
      — preto APARTEID v zmysle trestného zákona – LEBO tu neexistuje PROPORCIONALITA medzi prínosom napichnutia a neovčeličkovanými !!!!!

   • A to všetko vo virtuálnom svete strieľačiek a mimo občianskej vojny – áno? Ozbrojený odpor jednych proti druhým v tých istých kasárňach – vojna policajtov tentoraz nie medzi bossmi, ale na PZ staniciach, vojna medzi vakci a nevakci na vidieku – áno? Zbrane aké odkiaľ, zázemie. A tých pár zmrdov, ktorých by stačilo v jeden víkend pochytať pár desiatok šikovných a rozhodných domobrancov, a dovliecť ich do kameňolomu pred rýchly tribunál a strojom kameňožrútom ich zamiešať do podsypového štetu-štrku pod koľajnice, a potom odísť domenko a dať si pivko a šlófika – nič?

    • My sme rozoberali teoretické stratégie. Vy hovoríte o konkrétnej taktike. Vaša taktika spadá pod 4. stratégiu.

     • okoloidúci

      Teoretické strategie? A na akú situáciu, na vojnu čo sa už udiala? Ale hlavne nie na tú čo prichádza.
      S tými vašimi teóriami si skurát tak môžte vytrieť riť, keď si ich napíšete na papier. Radšej držte hubu a prečítajte si svedectvá ľudí čo prežili vojnu v bývalej Juhoslávii, alebo svedectvá s Donecka a Luhanska

     • A aký je váš pohľad na vec? Skritizovať iného, no neponúknuť nič vlastného, je neproduktívne. Ofrflať vie každý.

   • Redakcia uveďte, prosím, kedy sa uskutočnil u nás (alebo v ČSSR) masový protest, za ktorým nestáli v pozadí peniaze tých, ktorí mali na ňom eminentný záujem. Určite takým protestom neboli udalosti v roku 1989 a ani demonštrácie v súvislosti s vraždou Kuciaka a Kušnírovej.

    • Oldo , dňa 21.06.2015, protest proti migrácii. Bolo to síce pod záštitou ĽSNS, ale ľudia išli spontánne, aj Kaliňák bol z toho vykoľajený. Vtedy sa veľmi zľakli.

  • nie protestovat ale vrhnut sa v statisicoch na nich v tych budovach a vsetkych ich okamzite obesit, a pridaju sa aj niktori esembaci,ci zlozky armady,co maju toho uz tiez dost,potrebujete silne STRANKY,lebo vela tych vrahov Slovenskeho Naroda su moc VYZRATY.ako Byci.

 2. „Faktom je, že veľká väčšina verejnosti – s výnimkou ľudí vo Švédsku, na Floride a rôznych iných, oficiálne neexistujúcich miestach – ako roboty vykonáva tento divadelný rituál a obťažuje tých, ktorí tak robiť odmietajú, a tak kolektívne simulujú akúsi „apokalyptickú morovú ranu“. – vôbec to nerobí VÄČŠINA verejnosti – robia to média!

  Noví normálni – t.j. tí, ktorí stále nosia vonku rúška, jačia nad bezvýznamnými „novými prípadmi“, nútiac každého dať sa „zaočkovať“ a kolaborujúc pri segregácii „Nezaočkovaných“ – sa tak nesprávajú preto, že sú hlúpi.“ – hovno! Správajú sa, pretože sú hlúpi a oklamaní!

  „Správajú sa tak preto, lebo žijú v „novej realite“, ktorá im bola vytvorená počas uplynulých 17 mesiacov masívnou kampaňou oficiálnej propagandy, najintenzívnejšou a najúčinnejšou propagandou v dejinách.“ – padla kosa na kameň! Až keď propaganda dosiahne úroveň nacistickej propagandy – potom môžme o tom uvažovať! Ale pretože nacistická propaganda aj s pervitínom do každej huby dosiahla vrchol propagandy vôbec – môžete ísť s týmto „matovičovským“ mokrým snom o NSDAP do prdele!

  „Vážne, potrebujeme sa stať tým kreténom natoľko, ako sa dá, tak často, ako sa dá, aby sme prerušili predstavenie, ktoré Noví normálni práve hrajú… a pripomenuli im, čo v skutočnosti robia a komu to v skutočnosti robia.“ – stále platí, že s blbcom sa nehádaj – nie staň sa rovnakým blbcom! Musíme byť naopak rozvážni, kreatívni a odhodlaní čeliť tomu AKO VODA!
  Drobné prekážky obtiecť – nepriepustnú zábranu rozvaliť! „JA SOM VODA!!!“

  Tento článok sám je „intelektuálna“ propagandistická sračka! Blafák! Vôbec nič neprehrávame – naopak! Konsolidujeme sa v odpore! Prekvapenie končí – už vieme predvídať ďalšie útoky! Poznáme ich ciele, poznáme ich zbrane – poznáme nepriateľa! Stále viac sme zorientovaní! Áno – prepad-prekvapenie sa im vydarili ale to je tak všetko!

  Aby sa ľudia vo fašistickom systéme sami označovali čímkoľvek ako ciele – to vymyslí len zmrdaný SEMIT /= organizácia/ provokatér! Čiže to už vôbec ani nerozoberám – vysvetľovať kreténom – „Vieš – to takto boli v nacistických táboroch označovaní červení odporcovia čiernych!“ – a potom im vysvetľovať, čo sú čierni a červení a kto ich oboch vlastní!

  Tento článok sa pokúša byť manipulatívny, ale je to len rádoby „intelektuálna“ stupidita – myslím, že ten kretén Goda by to napísal lepšie – odkiaľ tieto sračky redakcia vyhrabávate – týmto nás chcete kŕmiť?!

  Faktom je, že ten môj incident s vacknutým idiotom z dediny, ktorý ma obvinil, že som mohol nakaziť jeho rodinu – toto použil ako zámienku – inšpiroval sa v televízii, ako si vyrovnať účty so susedom, voči ktorému pociťuje závisť, žiarlivosť a teda aj zášť! Ale toto predsa nie je „nový normál“ – to je len stará úbohosť! A dokážem vám to na príklade islamofašizmu, politického islámu, násilnej islamizácie! Ten istý „sused“ – to urobí – či už zo zbabelosti, či kvôli výhodám – že konvertuje na islám, a keď mu v telke povedia, že nemoslimom treba odrezať hlavy – tak to urobí, „aby ako moslim mohol pásť kozy v mojej „srbskej“ záhrade a bývať aj v mojom „srbskom“ dome“!

  Čiže – medzi vakcináciou a islamizáciou nevidím žiaden rozdiel, tak nech ma tu žiaden kretén nepresviedča, že neviem čo mám s tým robiť!

  Ak sa chcem ísť najesť do reštaurácie, tak jedine z luxusu, alebo som pocestný, alebo pracovne namiesto gastrolístkov – v každom prípade neumieram od hladu! Najesť sa môžem aj inak alebo môžem vydržať! to hostinskí lapkovia a obsluha visí na mojich peniazoch! Nech zdochnú od hladu oni – a taký je aj globálny plán! Pretože v službách bolo doteraz najväčšie faux pas povedať hosťovi „Keď sa vám nepáči – choďte inde!“ – a v živote sa nevrátil! Teraz to skúšajú na nás ako na negrov, aby sme sa domáhali „rovnakých“ – EQUALITY – práv na luxus! No seriem ti naňho a nie som neger!
  Opakujem – prevádzKÁRNE – slovenská legislatíva nepozná pojem prevádzka – takéto nariadenie je z podstaty neznámeho pojmového označenia FORMÁLNE NEPLATNÉ!!! – sa majú zničiť samé! A môžu si vybrať z až 3 možností! Tú štvrtú – POVALIŤ VLÁDU – im samozrejme neporadia!

  Tak keď niekto je kretén – nech segreguje zákazníkov a je v pi.i! Pretože toto je tá najväčšia urážka – nie že môžem ísť inde – ja viem, že môžem ty kretén! Ja sa vyhladnutému platfusovi čašníkovi nemienim preukazovať ničím, a každého suseda, známeho, ktorý sa ma spýta, či som očkovaný odkážem ma moju lekárku – nech sa spýta jej! Amen!

  Ešte raz – medzi vakcinačnou kampaňou a kompulzívnou islamizáciou nie je žiaden technický rozdiel! Tak nám tu redakcia nepodsúvajte „novú realitu“! Propaganda dosiahla najvyšší úspech za nacistického Nemecka – tým sa zapísala do dejín a povedomia, a preto je už neopakovateľná v takej efektívnosti: Tí, ktorí sa ju snažia zopakovať, už
  narážajú na historickú pamäť a kolektívne vedomie – bez ohľadu na to, že ju väčšina súčasných generácií nezažila na vlastnej koži! Polovica národa zažila tú komunistickú! Títo kreténi zabudli vymazať historické dokumenty a filmy a teda môžu ísť do riti!

  P.S. – tento článok na Badateli je z rovnakého suda, ako výzva na mobilizáciu záloh ČSĽA! Zmažete mi to – dám to inde!

  • „Fašizmus je systém nenávidiaci človeka!“ – V.M.Veličko

   Devyatayev – V2. Escape from Hell (2021)
   Obrovská dilema zajatých sovietskych pilotov – ako prežiť nemecký zajatecký a pracovný tábor /V2/, keď ich po vojne aj tak čaká istá smrť podľa rozkazu, v ktorom padnutie do zajatia sa považuje za dezerciu a trestá sa smrťou!
   https://www.freefilm.to/film/v2-escape-from-hell

   Na stiahnutie tu – zavesené sú príliš ťažké formáty s veľa giga. Pre zážitok z vynikajúceho ruského filmu odporúčam stiahnuť, pretože na Freefilm to seká, a keď sa to na chvíľu zastaví – deletuje sa spojenie. Film je so slovenskými titulkami – autentický zvuk. Pozrite si dole komentáre kvôli označeniu titulkov ako CZ. 3,1 GB

   Devyatayev (2021).WEBRip.x264.720p.titulky CZ.mkv
   https://ulozto.net/file/pW4qQ1i5tWbz/devyatayev-2021-webrip-x264-720p-titulky-cz-mkv#

  • Velky suhlas Marosko,je nutne nielen povalit vlady v krajinach ale uz aj svetovu vladu,co sa tyka nacistov,ti boli len UCNI,proti tejto vrazednej bande

 3. https://www.banned.video/watch?id=61203e78d4c0746203057220
  Hasidic Jewish Doctor: COVID Medical Tyranny is Genocide Against the Innocent
  Chasidský židovský lekár: Lekárska COVID tyrania je genocída proti nevinným

  Dr. Vladimir Zelenko of https://zstacklife.com/ joins The Alex Jones Show to break down how the authoritarian medical tyranny takeover is genocide.
  Dr Vladimir Zelenko z https://zstacklife.com/ sa pripája k Alex Jones Show, aby rozobrali, ako prevzatie autoritárskou medicínskou tyraniou je genocída.

 4. https://www.banned.video/watch?id=612039d47c542b61bc57e89f
  Doctor Calls for Early Outpatient Treatment over Injections
  Lekár požaduje včasnú ambulantnú liečbu pred zbytočnými injekciami

  Stew Peters of https://redvoicemedia.com is joined by Dr. Ben Edwards of https://veritasmedical.com who is advocating for early outpatient treatment over experimental injections.
  Stew Peters z https://redvoicemedia.com sa pripája k doktorovi Benovi Edwardsovi z https://veritasmedical.com, ktorý obhajuje včasnú ambulantnú pred experimentálnymi injekciami.

 5. https://tadesco.org/teraz-uz-aj-v-nemecku-nebezpecenstvo-pre-deti-znova-toxicke-latky-v-corona-testoch/
  Teraz už aj v Nemecku: Nebezpečenstvo pre deti. Znova toxické látky v corona testoch!

 6. Ander Kixa

  To, že nacistická propaganda bola v histórii najúspešnejšia nemohlo byť tým, čo povedal Göbbels a čoho sa aj pridržiaval?
  „Súčasná propaganda je založená na neustálom opakovaní lží, ktoré sa tak stanú verejnosťou akceptované ako pravda. Naša propaganda musí byť založená na hovorení pravdy. Len pravdivá propaganda môže byť dlhodobo úspešná“.
  Necitoval som oresne, ale toto je jeho myšlienka, z ktorej bola vytrhnutá časť, zopakovaná miliónkrát a dnes slovo propaganda má výlučne negatívnu konotáciu a tzv. Göbbelsovská propaganda je založená na opakovaní lži. Keby to teraz videl…

  • Tvoj základná omyl spočíva v tom, že nacisti dokázali zblbnúť národ proti spoločnému nepriateľovi – židovi – a využili krízu 1929 a to, čo urobili Nemcom židovské banky. Už viac – „všetko“ – znárodniť, zobrať mohli ľuďom už len komunisti. To terazeraz hovorím o argumentoch propagandy – nie o sionistoch v pozadí WW2. A navyše toto všetko chucpe smerovalo akože proti nemeckému Nadčloveku! A to nasiera! Takže to funguje! Hlavnou hnacou emóciou nacizmu bol hnev a snaha vysporiadať sa s nepriateľom!

   Súčasné debili sa pokúšali vyrobiť podvodom z akéhosi neexistujúceho /graficky áno/ vírusu spoločného nepriateľa, aby v mene boja proti „nemu“ ľudstvo spáchalo fyzickú a ekonomickú sebevraždu. Výsledkom na Slovensku je, že propaganda zamrzla na stave 40 : 60 a rozdelila národ! Takže efekt 40%.
   Hlavnou hnacou emóciou súčasnej propagandy je strach z neznámeho! Strach zo sankcií! Strach z vlastnej vlády doboha! Ale Nemci sa Hitlera nebáli! Oni ho milovali! A koho teraz miluje Slovák?! Vládu podvodníkov a fašistických zločincov?! Mokré sny Matoviča o NSDAP? Prečo za to už nesedí?!

   Takže voči propagande „prehrávame“?! Ani náhodou!

   Nejaké otázky?

 7. Chodím do Lidlu bez roušky a zatím v pohodě. Včera jsem viděla mladého muže taky bez roušky a venku jsem se ptala, z jakého důvodu ji neměl. A on, že ji zapomněl. Takže moje radost byla pryč. VŠICHNI ten hadr mají. Neznám nikoho, kdo by si to nevzal. Naši muži se bojí. Nevím, co s tím.

  • nič. Buď príkladom.

   u nás v Lidli ti pokladníčka nenablokuje tovar, kým si rúško nenasadíš

  • Máte pravdu, větší odvahu v porušování těchto nesmyslných pravidel mají ženy. Co se to s našimi muži děje.. ptám se dnes a denně.

  • Kvetka to uz su neni Muzi,a to je vsade na svete,samozrejme hlavne tuna vo West Hollywood,(Ja zijem asi 30 minut odtial) su to feminizovani cudaci,,ked som jazdil(kvoli daniam,),tak mi tito muzi ponukali frajerky aby som s nimi sulozil a oni sa budu divat ako to
   robim,tiez som nemal problem byt doslova „znasilneni“ mladymi diecatami vcetne Mexickej Herecky(ana claudia talancon) a tiez znamej radio Personality z Helsiniek,ktora mi potom povedala aby som prisiel,ze uz ma million Euro a sa o mna postara,mala 28 rokov a ja uz mam blizsie k 70,nez 60 .Ja som bol vcera v Costku a jedini bez handry,chodim do ineho „okresu“ ,

 8. Dôležitá poznámka!
  Slovenská legislatíva a vykonávacie predpisy NEPOZNAJÚ!!! pojem PREVÁDZKA!!!
  Vykonávacie predpisy sa môžu týkať len ak tak PREVÁDZKÁ-RNÍ!!!
  Teda – všetky vykonávacie predpisy upravujúce činnosť AKÝCHSI „prevádzok“ sú pre majiteľov prevádzkární z formálnych dôvodov nezaväzujúce, pretože upravujú činnosť pre zákon NEZNÁMEHO SUBJEKTU!!! Takže buď fuckujte na fašistickú segregáciu nevakcinovaných, alebo spáchajte ekonomickú sebevraždu! Koho raz takto urazíte – v živote sa k vám nevráti! Ku.va nie som neger! Nebudem sa teda domáhať práva míňať svoje peniaze u sprostého fašistického mutanta! U Mutanta nenakupujem, U Mutanta nekonzumujem!

  • Ander Kixa

   Legislatíva funguje tak, že zlodej ti ukradne niečo, čo potrebuješ teraz a ty sa môžeš ťahať po súdoch roky aby si dúfal, že dostaneš naspäť aspoň náhradu a veriť, že sudca nie je podplatený.
   Normálny človek má voči zločincovi absolútne nevyvážený vzťah. A čím väčší zločin, tým je ten pomer viac na strane zločinca.
   Takže tak.

   • Lebo Kristus si ich zločiny odsral na kríži údajne na veky vekov! Tak ho treba už dať z kríža dole! Ale najprv nohy doboha!

     • To si kde splašil??
      …a vôbec ma neprekvapí, ak to dopadne presne takto…

    • Maroš, Kristus na kríži nikdy nevisel !!! Ukrižovaný bol Pravý Ježiš, návštevník z inej planéty, o ktorom nikto nevedel, odkiaľ zrazu prišiel.
     Falošného Ježišovho následníka = židovského Krista (ktorý na rozdiel od Ježiša mal aj matku, zatiaľ čo otec bol neznámy) nebol dôvod ukrižovať, pretože to bol ICH človek, zakladateľ cirkvi s 12-imi apoštolmi. Pravý Ježiš apoštolov nemal, mal iba svojich učeníkov, ktorých systém nonstop prenasledoval a museli sa ukrývať v Getsemanskej záhrade. Ježiš o. i. zrušil aj všetkých „božích desatoro“ a nahradil ich jediným odporučením: MILUJTE SA NAVZÁJOM. Bodka.
     Kristus sa zjavil na „tretí deň“ po zabití a odprataní mŕtveho tela Pravého Ježiša, aby v Ježišovom mene obnovil židokresťanské náboženstvo s desiatimi „božími“ prikázaniami a aby obrátil Pravdu na víno, opiát ľudstva. Kristus bol falzifikát. Podvod. Rovnako ako covid.
     Po umlčaní Ježiša „zavládla tma“. A trvá dodnes. Uvidíme, čo prinesie 15. september.
     Dnes som sa po dlhšom čase stretla s bývalou, silne veriacou kolegyňou, ktorá po práci dennodenne ťahala rovno do kostola. Na chodníku ma objala a povedala mi, že zaočkovať sa nedá a na Františka nejde. A že ju veľmi poteší, keď namiesto očakávaných 350 tisíc mu príde iba tých predpokladaných dvanásť… Jej dôvera k „svätému Otcovi“ sa skončila. A predpokladám, že po takejto pápežovej požiadavke nie je jediná, kto stratil vieru v cirkev, ktorá si krutými podmienkami kope svoj vlastný hrob.
     Ježiš si podmienky nekládol: bral smilnicu, cudzoložnicu…na kríži odpustil ešte aj vrahom. Vylučujem, že by odvrhol nezaočkovaných proti neexistujúcemu „vírusu“.

     • Neskutočné bludy. Nečudujem sa, že to tal vypadá na Slovensku, keď si každý uctieva toho svojho Ježiša podľa bludných predstáv falošných prorokov.

     • Každý na Slovensku si isto neuctieva „toho svojho Ježiša“; napr. ja neuctievam žiadneho Ježiša. Ježiš ani Jeho Otec od obyvateľov Zeme nikdy nepožadovali, aby ich ľudstvo uctievalo. Ani my od našich detí niečo také predsa nežiadame. Ak si takúto absurdnosť napriek dokonalému vzoru Stvoriteľa Otca a Jeho syna Pravého Ježiša predsa len niekto vynucuje, znamená to, že nemá s Otcom ani s Ježišom vôbec nič spoločné.
      Treba si dôkladne prečítať pôvodnú bibliu – starý aj nový zákon, zamyslieť sa nad neustálou protirečivosťou týchto kníh, a jedine KONKRÉTNYMI argumentmi prevalcovať toho, s kým nesúhlasíme. Nemôže predsa jedna a tá istá bytosť donekonečna odpúšťať (Pravý Ježiš a jeho Otec), a súčasne neustále súdiť, trestať a dokonca vraždiť (ako to dodnes robí „boh“ Sionu). Alebo na jednej strane kostoly búrať (Pravý Ježiš, návštevník z inej planéty) a zároveň ich aj stavať (pozemský Kristus – syn Židovky Márie). Odporuje to predsa základnej logike. Výrokovou logikou sa zaoberá René Descartes. Odporúčam oboznámiť sa aj s jeho hodnotnou tvorbou.

   • 100% pravda ,Ander

  • Ja chodim do ineho okresu,kde ma nenutia nosit spinavu handru na papuli,tych co to vyzaduju poriadne dam do poriadku a odidem,nebudem tychto poskokov noveho svetoveho poriadku podporovat

 9. Z návštevy pápeža môže byť fiasko roka. Zatiaľ sa s ním chce stretnúť len niečo vyše 12 tisíc ľudí.
  Hrozí obrovské fiasko a medzinárodný škandál. Na podujatia spojené s návštevou pápeža Františka na Slovensku sa zatiaľ zaregistrovalo len niečo vyše 12 tisíc ľudí. KBS pritom odhadovala iba v Šaštíne účasť na 350 tisíc ľudí…………………

  Tu sa uvidí ako ľudia budú ochotní akceptovať túto covid chasu riadenú z úradu vlády za pomoci cirkevných hodnostárov. Veď mnoho ľudí aj zaočkovaných sa do Šaštína ani nechystá. To bude aj vizitka prezidentky,ktorá stratila obľubu pre jej nedôstojné a provládne rozhodnutia.
  Ešte, aby sa v Maďarsku neotočil a Slovensko odignoroval.

 10. https://otevrisvoumysl.cz/brit-galvinova-covid-ockovani-mi-zpusobilo-ochrnuti-a-guillanuv-barreho-syndrom/
  Brit Galvinová: Covid očkování mi způsobilo ochrnutí a Guillanův-Barrého syndrom

  Ve zkratce…
  Silný příběh ženy, co se nechala očkovat Modernou, a poté se jí život obrátil vzhůru nohama. Dostala Guillanův-Barrého syndrom, meningitidu a měla další komplikace. Více v tomto videu, kde sama sdílí svůj příběh.

 11. Niečo som prekopírovala:
  Depopulace, autogenocida bílé rasy v Evropě a v USA skrze demografický reformát migrací a drakonický Total Control populace, která bude hlídána, očkována, přeočkovávána roztoky, a to tak dlouho, dokud neklesne populace a rozmnožování bílé rasy na nulu. Dokonce se mluví už o 4. dávce vakcíny před Vánoci. Čím více grafenu, spike proteinů a feritinu v těle, tím blíže dosažení Total Control a depopulačních cílů.

  https://www.infovojna.sk/article/slovenska-vlada-v-tichosti-rozhodla-o-nasazeni-ozbrojenych-prislusnik-financni-a-justicni-straze-na-podzimni-zvladani-verejneho-poradku-v-souvislosti-s-chystanymi-opatrenimi-proti-sars-cov-2

  • Afghánci musí být nejprve zmasakrováni, aby došlo k nastartování masivní migrační vlny a exodu
   Američané, Britové, Němci a dokonce i Holanďané, kteří také odletěli skoro prázdnými letadly, zkrátka mají instrukce a úkol všechny spolupracovníky z řad Afghánců v Kábulu nechat, aby je Taliban popravil a zmasakroval. Nemusí zmasakrovat všechny, stačí několik jednotlivců, to bude bohatě stačit k nastartování masové hysterie Afghánců a exodu. To následně vyvolá mezi Afghánci takový strach o život, že dojde ke spuštění největší migrační vlny v historii Asie od dob stěhování národů na sklonku starověku. A tato migrační vlna přeformátuje celou Evropu a vymaže bílý genom v Evropě. To je hlavním cílem těchto procesů v Afghánistánu.

   • Afghánce nechávají čekat na smrt, protože jako mrtví strašáci poslouží ještě lépe než jako živí tlumočníci
    Zdržování má za cíl nechat Afghánce čekat na letišti tak dlouho, až tam vtrhne Taliban. Přesně proto tak hladce Taliban a bez boje obsadil Afghánistán. Přesně proto tuto dohodu v únoru loňského roku s Talibanem podepsal bývalý šéf CIA Mike Pompeo. A přesně proto už neziskovky mají hotové studie [10] a dopředu vědí, že půjde o migrační vlnu až 3 milionů Afghánců. Všechno je to dopředu připravené. Všechno to do sebe dokonale zapadá. Jakmile začne masakr, Angela Merkel otevře náruč a spolu s ní i veřejnost se ustrne, dokonce ani největší odpůrci migrace nebudou mít odvahu proces kritizovat. Opravdu nepůjde o ekonomické migranty, řekne si obyčejný člověk. A o obyčejného člověka jde především. Veřejné mínění a manažování veřejného mínění. O to se hraje v Kábulu a od toho tam je ten Taliban před branami letiště.

  • Akurat schvalili tuna v USA Infrastructure Bill, je to HROZNE,desive,Afgancov nechcu v Usa lebo vela vedia a tak musia zomriet

 12. Jednoduchá

  …nemyslím si, že je dobrý nápad nosiť takýto trojuholník s n-kom, podľa mňa oveľa lepšie je, keď vytrvám v tom, že nezmením svoj názor a teda NEDÁM sa ZAOČKOVAŤ, budem otvorená svoj.názorom pred inými a budem si ho vedieť stále zachovať ….čo sa týka predavačov, či čašníkov….všetko je o ľuďoch….aký názor zastávajú, s takým sa na vás ,,obrátia“…..no ja som tento týždeň mala len dobrú skúsenosť…nikde sa ma nepýtali ani na očkov., ani testov. a to som bola na viac.miestach…..

  • Suhlasim…to by sme už boli fakt rovnakí hlupaci ako zaočkovanci keby sme sa sami označkovali…a neverim že by to niekoho prebudilo..prave naopak posilnilo by to ich moc a drzost voči nam….nezabudajme ze po vakcinach budu ludia este sprostejši nie mudrejsi….
   Najlepsie je ignorovat vsetok natlak, nenosit rusko a branit sa pravnickymi argumentami proti pripadnej konfrontacii.. zrušit im toto hlupe divadlo…nebat sa, nemôžu urobit nič, v najhoršom si nakúpim inde…

 13. A ještě k tomu označování – nemyslím si, že je to teď dobrý nápad, proč před covidopakáží odkrývat karty. Jen ať hezky žijí v nejistotě.

 14. Copak se vsichni zblaznili, zadna pandemie neexistuje. Uz se lidi proboha probudte a poslete ty vrahouny do PRDELE. Lide se infikuji rouskami, protoze dychaji vzduch ktery vydechuji, na to prijde i obycejny myslici inteligentni clovek. A pokud tohle selske mysleni nemuze anebo nechce nekdo pochopit, tak si nezaslouzi zit. At se necha nepichat vakcinou smrti a jde …….Novy svet s idiotama stejne nejsme schopni vybudovat……SORRY

  • je asi 54 chorob z tych spinavych Handier a prekliatec fauci o tom vie lebo 2008 studoval tu takzvanu spanielsku chripku,co chripka nebola ale 2 Millioni USA vojakov zavaxovnych smrtelnym svinstvom,Fauci povedal ze ludia zomreli na Viral Pneumoniu,lebo nosili MASKY,atd. toto je masivna depopulacia a nic ine,cauko Dagmar

 15. Elžbieta

  Naprosto souhlasím, nedat té pakáž, co vymyslela umělou šmakuláda, že se podřídíme, nikdy tenhle humus do mého těla nikdo nedostane, paragrafy existují a za to musíme bojovat všichni společně a ti miliardářico z této šmakulády mají bohatý vývar nesmíme podporovat, nebojte se život je náš a je jediný a nikdo nám ho nebude šmakuládovat do boje přátelé, už toho bylo dostatek !!!!!!!€

Pridajte komentár

*