Antény 5G vysielačov spôsobujú deťom bolesti hlavy, bolesti brucha a problémy so spánkom


Print Friendly, PDF & Email

Antény 5G vysielačov spôsobujú deťom bolesti hlavy, bolesti brucha a problémy so spánkom

(Ethan Huff, Natural News) Nový recenzovaný výskum zistil, že deti, ktoré sa nachádzajú príliš blízko k anténam 5G vysielačov, majú vážne zdravotné problémy, ako sú chronické bolesti hlavy, bolesti žalúdka a problémy so spánkom.

Tri deti a ich rodičia ochoreli na tieto a ďalšie príznaky po dovolenke na chate, ktorá sa nachádza len 125 metrov od stožiara s viacerými 5G anténami pre mobilné siete.

Štúdia publikovaná v časopise Annals of Clinical and Medical Case Reports (Anály klinických a medicínskych štúdií) odhalil, že symptómy členov uvedenej rodiny rýchlo ustúpili po tom, čo opustili chatu a vrátili sa do svojho bežného domu, ktorý sa nenachádza tak blízko k 5G anténam.

U detí vo veku od štyroch do ôsmich rokov, ktoré boli v tesnej blízkosti 5G antén, sa tiež vyvinuli emocionálne symptómy ako zvýšená podráždenosť, keďže žiarenie nadmerne stimulovalo ich zmysly.

(Súvisiace: Bezdrôtová technológia 5G aj 4G súvisí s poškodením bunkového tkaniva a deštrukciou DNA.)

5G môže pre ľudí predstavovať rozsudok smrti

Dr. Lennart Hardell, popredný vedec na riziká rakoviny z elektromagnetického žiarenia, a Mona Nilssonová vypracovali svoju vlastnú správu o tom, ako 5G žiarenie ovplyvňuje zdravie malých detí.

Hardell, onkológ a epidemiológ, povedal pre portál The Defender nasledovné:

„V medicíne je dobre známe, že deti sú citlivejšie na toxické látky ako dospelí. Navyše majú dlhšiu očakávanú dĺžku života, takže chronické zdravotné problémy sa môžu vyvinúť v priebehu dlhšieho času.“

Podľa Hardella je technológia 5G stále „celkom nová“, čo znamená, že existuje len veľmi málo štúdií o jej účinkoch. Je to takmer ako keby vládne regulačné orgány dali telekomunikačnému priemyslu razítko schvaľujúce bezdrôtovú technológiu bez toho, aby predtým dokázali, že je bezpečná.

Miriam Eckenfels-Garciová, riaditeľka Programu elektromagnetického žiarenia a bezdrôtového pripojenia pôsobiaceho pod Organizáciou na ochranu zdravia detí (Chilldren’s Health Defence), uviedla, že zavedenie 5G sietí je „ďalším príkladom finančných a priemyselných záujmov, ktoré prevažujú nad ochranou zdravia našich detí“.

„Rovnako ako v tejto prípadovej štúdii vidíme negatívne vplyvy technológie 5G na zdravie a namiesto uplatňovania princípu predbežnej opatrnosti, dokým nebudeme môcť určiť celý rozsah vplyvov na zdravie a životné prostredie, naše vládne agentúry korumpované priemyslom umožňujú inštaláciu 5G vysielačov všade a na akýchkoľvek miestach,“ povedala Eckenfels-Garciová pre portál The Defender.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Organizácia Children’s Health Defence robí všetko, čo je v jej silách, aby zabránila tomuto nebezpečnému vývoju prostredníctvom súdnych sporov, vzdelávania a aktivizmu. Sme vďační vedcom ako Dr. Hardell a Mona Nilssonová, že si na tieto prípady posvietili.“

V rámci štúdie bola rodina, ktorá išla na spomínanú chatu, požiadaná, aby po návšteve vyplnila dotazník o symptómoch, ktoré oni a ich deti trpeli počas dovolenky. Boli požiadaní, aby aj ohodnotili závažnosť každého symptómu na stupnici od 1 do 10.

Všetky tri deti vo veku štyri, šesť a osem rokov uviedli, že majú problémy so spánkom a trpia emocionálnymi symptómami, ktoré zahŕňali „podráždenosť“ a „emotívnosť“, pričom obe sa umiestnili na úrovni 10, čo je najvyššia úroveň.

„Dve z detí dostali hnačku, bolesť žalúdka a bolesť hlavy ohodnotené od 8 do 3 na stupnici závažnosti,“ uvádza štúdia.

„Dieťa vo veku 6 rokov, ktoré nemalo bolesti žalúdka a hnačku, však dostalo kožné vyrážky s hodnotou 8 na stupnici závažnosti. Príznaky sa objavili krátko po príchode na chatu a zmizli po príchode domov, kde bola úroveň radiácie podstatne nižšia.“

Záver

Nilssonová, ktorá riadi švédsku nadáciu na ochranu pred elektromagnetickým žiarením, v reakcii na tieto zistenia uviedla, že ich považuje za „veľmi znepokojujúce“.

Na záver dodala, že deti v tomto veku by ešte nemali trpieť takýmito príznakmi, hoci sa vyskytujú čoraz častejšie ako „očakávané následky súvisiace so zvyšujúcim sa vystavením rádiofrekvenčnému žiareniu.“

Odkaz na vedeckú štúdiu citovanú v tomto článku: https://acmcasereport.org/wp-content/uploads/2023/12/ACMCR-v12-2046-1.pdf

Ďalšie súvisiace správy nájdete na stránke 5Galert.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ruský diplomat: start letadel F-16 ukrajinských ozbrojených sil z leteckých základen NATO se rovná účasti v konfliktu

  14.12.23
  Rusko:

  Rusko v rámci své plné účasti v ozbrojeném konfliktu na Ukrajině zváží možnost využití leteckých základen v Polsku, Rumunsku a na Slovensku pro F-16 patřící ukrajinským ozbrojeným silám.

  Tato slova pronesl Konstantin Gavrilov, vedoucí ruské delegace na fóru OBSE o spolupráci v oblasti vojenské bezpečnosti, které se konalo ve Vídni.

  Gavrilov zdůraznil, že ruská strana důrazně upozorňuje, že použití amerických stíhaček převedených kyjevskému režimu z území těchto členských zemí aliance bude Moskva považovat za plnou účast v konfliktu a zaváže Rusko k přijetí příslušných odvetných opatření.
  https://zvedavec.news/vezkratce/20070/

 2. Israismael

  Tak toto už môže byť dosť vážny problém od slnka..Jedna z najväčších slnečných erupcii slnka bude asi mieriť na Zem.. Stalo sa to dnes cca okolo 18h nášho času
  Červeny Red level -to už je ozaj sila :
  https://tesis.xras.ru/en/sun_flares.html

  • Akurát, že to vyzerá na IMPLÓZIU!!! Takže niekto niečo reštauruje na „Oskarovi“. A potom wwwolby – USA. Aj u nás – p-rezidenti.

 3. Pre Achnatona – typológia tvárí – Chaim Wiesman – Lasica
  https://www.jpost.com/HttpHandlers/ShowImage.ashx?id=336759&w=898&h=628
  ———–
  Ešte ich bude sexi viac…

  • Keď som kedykoľvek vnímal lasicu tak som stále hľadal okamžik kedy by bol normálny – kedy by bol pri sebe…a bolo to iba vtedy keď v nejakej relacii spomínal na nejakú tragikomickú životnú udalosť keď sa mu niečo stalo, keď s ním niekto vypieukol. Jedine vtedy – v tých sekundách som, videl, že v tom okamžiku hovorí skutočne zo svojho vnútra. Iná bol stále v akomsi tranze. Čisto teoreticky – ak by som mu chcel niečo dôležité povedať tak by som ho musel uniesť niekam do hôr, založiť oheň, zatriasť ním za ramená a povedať mu, aby zabudol na všetko čo nosí v hlave, že mu chcem niečo dôležité povedať a aby vás na to sústredil.
   Jedine tak – odtrhnuteho od sveta, ktorý ho vláči na reťazi ako psa – jedine tak by možno precitil čo k nemu zvonka prichádza lebo v tom stave v akom žil bol stále mimo seba. A takých „prijebov“, ktorým sa zámerne neprávom dostalo spoločenského uznania je kvantum..
   V ČR na čele rebríčka u mňa vedie Kocáb a to je teda extra trieda – ten jeho bezstarostný úsmev od ucha k uchu ako prasknutá dyňa.. taká helovinská strašidelná dyňa.
   Ich dlhodobý „pobyt“mimo seba ich dostal do stavu, z ktorého je pre mnohých z nich návrat k sebe veľmi ťažký, takmer nemožný. Stále sa iba usmievajú ako slniečkárske príjeby bez ohľadu na vek. O nich človek a spoločnosť nič normálne čakať nemôže. Stačí keď sa pozriem na tú zostavu „inkognito“ a človek to vidí, že tam nieje ani jedna sekunda kedy by sa človek za nich nemusel hanbiť……- jak za toho nebohého lasicu

   • mariankosnac

    Kocáb je falošný a moc si o sebe myslí aký je on dôležitý, tak určite. Toho neznášame naštastie ho tak často neukazujú ako Lasicu (lebo čo by aj ukazovali keď h*vno vytvoril) možno tak v Silvestroch.

    • Teraz neviem či na tv Barandov s ním nebol rozhovor o tom že či by chcel byť prezidentom ČR. To už by aj tí debilovia a degenerati z Washingtonu dali po nose svojim puhunkom v ČR, že by bolo kontraproduktívne dať také strašidlo a sfetovaneho šaska ako je Kocáb na hrad a nech si berú radšej príklad zo Slovenska kde si kaviareň z lásky k nim na hrad pretlačila biorobotickú Z.

   • Ja som poznal jedného žida, ktorý bol úplne pri zmysloch – volal sa Ďuro Špitzer – lodenica, Sokolovňa – miloval Slovensko, ako doc. prednášal slovenčinu, za SNP veliteľ cca 100-člennej židovskej brigágy, problémy s komunistami – dnes je jeho „výplod“ ten TV kretén bavič-hejter Szatmáry – ani Maďar, ani szlovák, ani žid – jeho vnuk – keby Ďuro žil, tak by ho asi vlastnoručne zabil! Keď Ďuro zomrel, tak sa mi v ten deň o tom prisnilo a bolo! Bohovský človek! Toho žida som mohol vynechať!

    • No ja som zas poznal jedného cigáňa, kedysi sme spolu pracovali, bol veľká korba a tlačil 160kg na lavičke, nikdy necvičil a nikdy čo a viem nikomu neublížil, bol to dobrák. Vzišiel z cigánskych pomerov ale nevedel byť cigáňom. To bol jediný cigán od ktorého som cítil že mi zlého nič od neho nehrozí.
     Potom som ho roky nevidel som sa dozvedel, že zomrel. To by nebolo tak divné že niekto mladý zomrel ale v tom období ako zomrel on tak mu umreli 2 decká, manželka a rodičia. A ešte tuším aj sestra – všetko na šup. Reku jediný cigán dobrák aj z celou familiou sú už tam a všelijakí vysušení, spití cigáni čo by už podľa toho ako žijú nemali vôbec prežiť tak tí sa furt tulaju po meste – a teraz v zime ani poriadnej bundy to nemá ale má to sušťáky a krátke tričko pod nimi a žije to ďalej, nezmrzne to, neupije sa to.. A dokonca ani šedivého vlasu to nemá aj keď ich rovesníci ich majú.

   • A ako ich vychvalovali „vsade“ aj s tym nezazivnym Satinskym. Mne nikdy ani tie trapne „ceskoslovenske“ komedie neprisli vtipne a cela ta „ceskoslovenska“ kultura, vykradacky zapadnej produkcie v hudobnom priemysle, atd.

    • Ono to totiž bolo tak že sa nejednalo o vykrádanie západu ale servilnost a poslušnosť voči západu – od 1953 do 1989 ČSSR a ani ZSSR neviedli boľševici ale komunisti – trockisti a to znamená, že robili všetko preto aby sa v štátoch soc tábora tvorba s vlastenecký tematikou nedostala pred diváka.

 4. Narazila jsem na zajímavou stránku ,dávám ji do pozornosti.
  https://www.konceptualcz.cz/historie-a-soucasnost-ruska-o%C4%8Dima-ruskeho-cecha

 5. blbec s blbcova

  A bastime to co?! Hele to jsou kydy. SKuste se podivat na oblohu a uvidite co dychate a to je ta hlavni pricina. Musite si ujasnit zakladni veci dychat, pit a jist. JO je tu jeste jedna takova spolecna vec jako je vylucovat prebytek a prdet. Na toto je zalozena cela ta jejich masinerie. Takze zacneme jo?! 1-co to vlastne piju s vodovudu? hm pitnou vodu tezko ze?! mate rozbor vasi vody a to podrobny? nemat eprotoze to stoji kacky a pak ani netusite na co by ten rozbor nek byt. HM hezke jste pak ale mimo hru u piti. 2-co to vlastne jite s tech retezcu od a az po Z. hele same hnoje ale na to si musite prijit jen vy osobne,. Jinak EEEEEckkkaaaa glutamany ve velkem, barviva A NE zdrava no a zbytek je jen srot nekdy kukurice pro dobytek jindy repka ci cukr s plisne. 3-sakra a co to tedy dycham?? Hele vem si hadrik a otri svoje sklo treba u auta . Pak si nech udelat rozbor. HM nechce se co??? Stoji zase nemale penize!! A pak kdyz na to prijdete bude vam tak zle ze zjistite o podobnych kydech na netu ze jsou to jen zastiracky totoho skutecneho zla.

  • mariankosnac

   Tak čo narobíme keď nám tie éčka a glutamány tak chutia a máme radi farebnú potravu. Tak môžme bojovať aspoň proti tomu 5G a potom 6G.

  • Áno, témy na alternatívne a ich štruktúra – veľká časť z toho z bude určite na odvedenie alebo rozdrobenie pozornosti a zároveň oblbovanie.

   • Mám odomna o dosť mladšieho známeho (trocha študované decko prominentov) a ten sa po jeho cestách – necestách občas objaví v barsjakej prevádzke, v kancli či úrade. Ale rodičom sa veľmi „nevydaril“ lebo ho to tiahne k alternatíve ale to je zas následok toho že rebeloval voči svojmu systémovému panovacnemu otcovi – papalášovi a našiel si nakoniec aj ženu, ktorá je „bio“ a proti systému (doma mali radosť:)).
    Raz bol v prevádzke mestskej čističky – vodárne a stretol tam svojho spolužiaka ktorý tam pracuje ako bežný zamestnanec – robotník. Ten mu na jeho zvedavé otázky odpovedal- všetko ako to tam funguje vysvetlil, poukazoval….a odvtedy mestskú vodu nepije. Je tomu už cca 10 rokov.

  • BzB – my tu máme ešte iný problém! Komunikačný! Čiže organizačný! Ako potom fungovať mimo žida!

  • Na tejto planéte je už absolútne všetko zamorené a riadne dlho. Už by bolo načase odtiaľto odísť. Dám sem odkaz na starý dokument.

   Nebezpečí zeleného genetického inženýrství diplom inženýr Volker …
   https://www.kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cs&id=27659&date=2008-02-23

 6. Keby takýchto človekov ako je doktor Hnízdil, svet by bol „normálnejší“.
  https://youtu.be/4RXI-uqJbwk

  • Bolo viac.

   • Áno Juraj keby takých ľudi bolo viac*** ako je Hnízdil

   • Musíš spojiť „2“ faktory!
    1/ Takýto ľudia ako Hnízdil a MY existujeme!
    2/ Ale sme atomizovaní! Buď o sebe nevieme, alebo sme dezorganizovaní.
    3/ V okamihu, keď sa začneme organizovať – infiltruje nás žid!
    4/ Žid ovláda médiá! Takže potrebujeme TELEPATIU! A potom môžeme vytvoriť horizontálnu organizáciu. V IT sa tomu hovorí protokol! Problém je, že existujú tzv. „načúvači“, ktorí chránia „elity“ pred našimi zámermi, a aj vesmírny protokol odstraňuje šifrovanie a smeruje k pravde – takže pravda sa obracia – aj v telepatii – proti nám. Ale – sme tu od toho, aby sme vymysleli, ako boj so Zlom vyhrať! A možno stačí len to – chcieť poraziť Zlo, a Prozretelnosť už vie ako. Akože my riešime, ako sa dostať na Mesiac – a riešime rakety – ale pritom to vôbec nemusia byť rakety – kapišto?

   • Suhlas

 7. Zajímalo by mne,jak se chránit před těmito umělými energiemi,kterými je dnes prostor přehlcený . Už je jich nějak moc a není to normální, nepochází z přírody,vůbec to nejsou přirozené energie. Ochrana,jaká ?

  • Objektívne

   Existujú špecializované nátery, alebo aj tapety blokujúce elmg.žiarenie…
   https://www.esmog.sk/EM-tieniace-natery-c2_0_1.htm

  • Universum je na energetickém principu, tudíž vše interaguje se vším. Takže jakákoliv ochrana, pokud není na energetickém principu, je naprosto nefunkční.
   Navíc je tu v chodu další zabiják – překročeni bezpečných limitů 6 mV / m pro dospělého 3 mV / m pro dítě.
   I domovní rozvod 230V je zdrojem elmag. smogu a to i při vypnutém jističi !
   Interakce elmag. smogu s DNA vždy vede k jeho destrukci – mentální poruchy, rakovina, rozpad tkání…
   Je to časovaná bomba není podstatná intenzita ale čas expozice.

   • V tomto musím souhlasit. Velkým problémem je elektrifikace prakticky „všeho“. Kdo si neumí přeložit slovo „el-ek-trik-a“ nemůže chápat. Plus slavné vysílače na každém kopečku, plus tzv. lidé připojení k jakémukoliv přijímači. Ono to není položené na špatných základech, nicméně lidé celkově tomu podlehli jako droze a věnují tomu veškerý svůj čas. Jim nestačí „něco“ vyřídit a vypnout. Příklad z mé rodiny? Syn i dcera mého strýce? Všude mobil. Všude znamená gauč, kuchyně, auto, sprchový kout, wc a především usínání a umístění na polštář ideálně do usnutí a pak až do rána. Co dělal mobil pro už né člověka ale spíše kyborga celou noc? Formátoval ho. Pokud řeknete svůj názor, pochopíte, že nemá smysl jim cokoliv vysvětlovat. Všechny weby a názory na displeji jsou pravdivé a skorozákon života. Kolegové v práci totéž. Oznámíte nějaký názor a hned se vše o tomto názoru hledá na mobilu a začíná fáze vyvracení názoru podle modulu chytré UI. Tam je vše mnohem mnohem lepší. A to podotýkám, to jsou lidé kolem 50-ti let.

   • Objektívne

    Môže byť. Teslova elektrina mala milióny V/m, preto tak dobre preskakovali iskry.

 8. Áno Juraj keby takých ľudi bolo viac*** ako je Hnízdil

 9. Keď čítam tie niektoré reakcie na článok https://www.lidovky.cz/domov/covid-omikron-pirola-eris-podzim-narust-nemocnych-malo-ockovanych.A231214_123444_ln_domov_atv?zdroj=LN_top očkovancov, im už naozaj niet pomoci ! Keď ani dnes keď už je toľko informácií truhlíci tupo veria covidovej vymývačke, škoda slov ! Čas nezastavia… myslia si, že keď doteraz nič, tak sú supermani a nič sa im UŽ nemôže stať… ani elementárna logika ich neberie (očkovanie na ulici, na podpis, bez zodpovednosti výrobcu, bez diskusie s odborníkmi z druhej strany, klamanie o mňamke…)… a ešte sa smejú z neočkovancov a nadávajú im. Dobro došli… a debilný minister si ďalej pichá vitamínky.

 10. Sorosem podporované mimovládní organizace usilují o globální kontrolu nad umělou inteligencí v rámci agendy Nového světového řádu

  https://aktax.cz/sorosem-podporovane-mimovladni-organizace-usiluji-o-globalni-kontrolu/

 11. Lavrov: Zelenskyj selhal jako „nástroj“ Západu proti Rusku

  https://aktax.cz/lavrov-zelenskyj-selhal-jako-nastroj-zapadu-proti-rusku/

  • K článku vyššie, by som mohla obsahovo „prišpendliť“ ušlý tlf. rozhovor Zelenského s jeho ženou a to hlavne – vzhľadom na jeho „úprimnosť“ , týkajúcej sa súčasnej situácii vo vojne na UA.

   Zelenský v ňom otvorene zdieľa svoje zúfalé životno-vojnové pocity v súvislosti s vojnovou korupciou + následnou obštrukciou, čo sa týka finančnej i vojenskej pomoci z USA a začína mu blikať Blinker(n) v hlave, že ho US-Satan čo chvíľa, plánuje vymeniť..
   Tak je z toho Zelenský – mierne – rozrušený. Ale zas je dobré, že s tým počíta a vie, ako „vážne“ sa môže spoľahnúť na svojich západných „spojencov“..

   https://www.facebook.com/JosefSkalaOfficial/videos/731698051902566
   (2:00 min)

Pridajte komentár

*