Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vyhlásenie pacienta za „mozgovo mŕtveho“ umožňuje lekárom experimentovať na pacientoch ako na laboratórnych krysách


Print Friendly, PDF & Email

Vyhlásenie pacienta za „mozgovo mŕtveho“ umožňuje lekárom experimentovať na pacientoch ako na laboratórnych krysách

(Etan Huff, Natural News) Ak ste vy alebo váš blízky chorý, buďte pri návšteve lekára opatrní, pretože by sa z vás mohla stať laboratórna krysa určená na pokútne experimenty.

Ak náhodou skončíte v nemocnici na urgentnej starostlivosti, môžete sa stať obeťou „mozgovo mŕtveho“ podvodu, pri ktorom má lekár legálne dovolené na vás experimentovať.

Alabamská univerzita v Birminghame a Inštitút Langone Transplant z New Yorku nedávno využili dvoch „mozgovo mŕtvych“ mužov, ktorým do tiel implantovali geneticky modifikované (GMO) prasacie obličky.

Keďže títo dvaja muži boli označení ako „muži, ktorí už nemajú funkčný mozog“, lekári sa rozhodli, že v podstate viac nie sú ľuďmi hodnými života.

Nakoľko nevyskúšané a potenciálne smrteľné terapie sú vo všeobecnosti neatraktívne pre ľudí s fungujúcim vedomím, západná medicína sa uchyľuje k využívaniu bezmocných ľudí, ktorí nie sú schopní sa brániť a zastaviť šialených vedcov, aby ich použili ako laboratórne krysy.

Lekárski etici, ako je napríklad Dr. Joel Zivot, sú úplne zdesení, že sa takéto veci vôbec môžu stať, pretože sú bezduché a kruté. Dr. Zivot hovorí, že mozgová smrť je len výhovorka na premenu živých duší na zdroje a komodity, ktoré kŕmia chamtivosť.

Ukazuje sa, že ľudské orgány prinášajú značný zisk tým, ktorí uctievajú peniaze. Takže vždy, keď sa naskytne príležitosť získať ich, urobia tak na základe falošného označenia svojich obetí za „mozgovo mŕtvych“.

„Väčšina ľudí nedostane žiadny druh informovaného súhlasu, keď nezištne podpíšu kartu darcu orgánov na oddelení motorových vozidiel a netušia, že môžu byť považovaní za „mŕtvych“, kým ešte dýchajú a majú tlčúce srdce,“ vysvetľuje Dr. Heidi Klessig pre portál American Thinkers.

(Poznámka: Na Slovensku je situácia s darcovstvom orgánom ešte horšia. Tu sa považuje za darcu automaticky každý, pokiaľ za svojho života nevyhlásil, že darcom nechce byť. Viac podrobností uvádzame na konci článku.)

Vo vodičskom preukaze sa nikdy neuvádzajte ako darca orgánov

Mnohí ľudia s dobrým srdcom ani len netušia, že niečo také sa deje, keď sa na vodičský preukaz zaznačia ako darca orgánov. Ak by sa široká verejnosť niekedy dozvedela pravdu, každý by sa pravdepodobne z darcovstva odhlásil.

Problém je v tom, že väčšina ľudí netuší o existencii podvodu s označovaním pacientov za „mozgovo mŕtvych“, čo znamená, že tí, ktorí ho páchajú, sa vyhýbajú trestu za vykonanie zločinov proti ľudskosti za účelom zisku.

Iste, existujú určité štandardy, ktoré majú chrániť takto zneužívaných pacientov, avšak lekárska profesia ako celok sa zámerne spolieha na zastarané definície „mozgovej smrti“, čo im v podstate umožňuje vyhnúť sa označeniu za vrahov.

„Zatiaľ čo americký zákon definujúci smrť vyžaduje na diagnostiku mozgovej smrti zastavenie všetkých funkcií celého mozgu, vrátane mozgového kmeňa, lekári sa dnes vo všeobecnosti riadia pokynmi Americkej akadémie neurológie z roku 2010, ktoré vyžadujú iba dokumentáciu o kóme, test reflexov mozgového kmeňa a test apnoe,“ píše Dr. Klessig o zákone na jednotné určovanie smrti.

„Nie sú potrebné žiadne ďalšie špeciálne štúdie celého mozgu,“ dodáva.

Pokiaľ ide o vyššie spomínaných dvoch mužov, ktorí majú teraz v tele GMO prasacie obličky, zostanú na pľúcnych ventilátoroch ako hostitelia zvieracích implantátov, dokým sa lekári nerozhodnú, že tento nehumánny experiment ukončia, alebo kým nezomrú – podľa toho, čo nastane skôr.

Reakcie čitateľov

„Ak im to bude povolené, lekári budú naďalej z pacientov vyrábať „mozgovo mŕtvych“, aby získali viac laboratórnych krýs pre svoje zvrátené experimenty,“ napísal jeden čitateľ a pokračoval: „Lekári nie sú žiadni anjeli.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Dnes sa reálne dejú veci, ktoré donedávna bývali iba sci-fi,“ komentoval ďalší.

„Ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti som si toto istý čas uvedomoval, a preto som pred časom zrušil status darcu na svojom vodičskom preukaze,“ povedal ďalší čitateľ.

„Smutné je, že som doteraz obhajoval darcovstvo orgánov,“ dodal.

Buďte preto opatrní pri styku so západnou medicínou – môže vás nakoniec zabiť. Viac informácií sa dozviete na stránke BadMedicine.news.

Ako to funguje na Slovensku

Na Slovensku môžu lekári po vyhlásení „mozgovej smrti“ pacientovi odobrať orgány a následne ho odpojiť od prístrojov (ak náhodou nezomrel v dôsledku samotného odobratia orgánov, pretože orgány sa odoberajú zásadne keď ešte tlčie srdce a pľúca dýchajú). Máme tu totiž zavedený inštitút takzvaného „automatického predpokladaného súhlasu“.

Lekári síce tvrdia, že na darcovstvo orgánov vždy pýtajú súhlas najbližších, no z právneho hľadiska takýto súhlas nepotrebujú. Ak by chceli, môžu orgány odobrať aj bez neho a budú právne nepostihnuteľní.

Navyše, ak rodina nie je nablízku, môžu využiť situáciu a orgány odobrať hneď – napríklad, ak je človek po nehode či úraze a rodina sa do nemocnice nestihla ešte dostaviť.

Okrem toho, aj samotný koncept „mozgovej smrti“ je vysoko sporný – či už ide o nesprávnu diagnózu alebo jej samotnú podstatu. Podrobnejšie sme sa tomu venovali v našich predošlých článkoch.

Či môžu na takýchto „mozgovo mŕtvych“ pacientoch vykonávať lekári aj nejaké medicínske experimenty, podobne ako na dvoch mužoch z USA uvedených v tomto článku, nemáme overené, ale nečudovali by sme sa, ak by tomu tak bolo.

Ak sa chcete vyhnúť riziku, aby sa vám alebo vašim blízkym prihodila podobná vec ako americkým pacientom alebo, aby im boli odobraté orgány či tkanivá (kosti, koža, očné rohovky a podobne), potom musíte ešte za života podpísať vyhlásenie, že nesúhlasíte s tým, aby ste sa po „mozgovej smrti“ stali darcom.

Tlačivo si môžete stiahnuť TU alebo priamo z webovej stránky Národnej transplantačnej organizácie.

Následne po vyplnení tlačiva je potrebné váš podpis overiť u notára (tlačivo sa podpisuje pred notárom) a takto podpísané a overené ho potom poštou zaslať na adresu:

Národná transplantačná organizácia
Limbová 14
833 03 Bratislava

Za deti tlačivo vypĺňa rodič, respektíve zákonný zástupca.

Po dosiahnutí veku 18 rokov toto vyhlásenie u detí stráca účinnosť. Ak dospelé deti budú chcieť, aby nesúhlas s odoberaním ich orgánov platil aj naďalej, musia ho vyplniť, overiť u notára a poslať znova.

Stop Candida

Autor: Etan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mozgová smrť neexistuje. Existuje bezvedomie. Keby bol mozog mŕtvy, začal by hniť.

  • Tak! A zlatý infarkt v spánku!

   Tu panuje neskutočná idiocia! Infovojna.bz

  • Marek Košice

   1. Nevieš čo znamená termín „mozgová smrť“… Môže to znamenať to čo si myslíš, môže to znamenať smrť len jednej časti mozgu – jej ochrnutie. Keď ti ochrnie noha, tiež ti nezačne hniť… a jej ochrnutie sa dá (hoci nepresne) nazvať jej smrťou.
   2. Mozog naložený v mozgovej kvapaline a zároveň stále napojený na cievny systém by teoreticky (neviem, nikdy som sa tým nezaoberal) mohol stále „žiť“, aj keby bol mŕtvy…

   • Mozog sa vie zahojiť tak ako iné orgány. Trvá nejaký čas. Porušené nervové spojenia sa môžu obnoviť. Čím väčšie poškodenie, tým horšie zahojenie.

  • Rum cajz si skoro taký mudry ako tvoj bratranec Maroš

  • Božena Harmáčková

   Vážení, přesně toto se stalo 3.května 2022 ve FN v Praze 2, ulice U nemocnice. Mého syna Jiřího Harmáčka nar.14.12.1973 připravili o život. Mám pro to listinné důkazy. Jsem však natolik zdrcená z náhlé smrti syna, že dosud jsem nebyla schopna podat trestní oznámení na takovou nečekanou zvůli lékařů.. jedná se o ( MUDr.Vlasákovou a MUDr.Petráka)… Na dúkaz mého tvrzení předkládám několik nezvratných faktů :
   2.5.2022 byl Jiří Harmáček hospitalizován ve FN, já jsem ho doprovázela
   3.5.2022 ve 23,15 hodin zemřel
   4.5.2022 požádala MUDr.Vlasáková OS pro Prahu 2, aby mému zemřelému synovi byl přidělen opatrovník…5.5. 2022 vydal OS pro Prahu 2 rozodnutí, aby mému svéprávnému, inteligentnímu, leč již v tu dobu zemřelému synovi byl předělen opatrovník a v srpnu 2022 si tento opatrovník vyzvedl u OS Pha 2 peníze za tuto
   podivnou službu..jak výše uvedeno mám kopie spisů, které toto dokazují. Do konce měsíce května vám s dovolením pošlu kopii tresního oznámení, které mám v konceptu připravené.
   Toto je pouze moje spontánní reakce na váš článek, který mi dodal odvahy všechno řešit. Přátelé a známí mi rozmlouvají takové řešení tj. podání TO a považují mne za blázna, či v lepším případě za člověka zlomeného smrtí syna a nevěří, že je tohle možné.
   Božena Harmáčková

 2. Nie je dosť orgánov z Ukrajiny?

  • Zrejme nejd o dosť židoorgánov. Lebo kompatibilita. Azov atď.

   • Slováci sú kompatibilní? Neexistuje iný spôsob ochrany ako papier, o ktorom môžu doktori prehlásiť, že o ňom nevedia alebo sa niekde stratil?

    • Po odhlásení sa z darcovstva nenosíte pri sebe papier. Keď chcete, môžete, ale nie je to nutné. Lekár pred odobratím orgánov by mal v centrálnej databáze „nedarcov“ skontrolovať, či tam nie ste. Ak tam ste, orgán odobrať nesmie. Je dobre mať ten papier niekde doma po ruke, aby rodina mohla ho ukázať, ak by lekár náhodou tvrdil, že vás v tej databáze nenašiel (mohol napríklad zle zadať vaše rodné číslo).

     • Je to riešenie, ale nemusí vždy pomôcť. Bez klamstva o mozgovej smrti je to nájomná vražda. Ignorovanie papiera je priestupok.

     • Ale hovno! Predpoklad je otcom omylu! Celý kovid teror bol založený na PCR testoch! Tak mi tu ukážte jediného lekára, ktorý by si v PCR „ére“ niečo o nich naštudoval! Akože lekár zainteresovaný na odobraní orgánov bude ako prvé hľadať v registri či môže? Vy veríte v systém? No ale preto fungoval kovid teror!

  • „V Charkove zahynulo 7 dôstojníkov z Českej republiky!

   Ranný ruský raketový útok na Charkov zabil sedem dôstojníkov českých ozbrojených síl.

   Raketový úder zasiahol budovu, v ktorej sa konalo stretnutie s predstaviteľmi SBU. Špecialisti z Českej republiky školili technický personál SBU“.

   https://politikus.info/events/160777-v-harkove-unichtozheny-7-oficerov-iz-chehii.html

   P.S: 1 – V českých (ani v slovenských) MSM sa o tejto „udalosti“ tzv. investigatívci zrejme -zmieňovať nebudú.. Či?!

   P.S: 2 – Ďalší potenciálni darcovia orgánov, v t.č. – z ČR..

   Pozn.: Zakrvavené ruky českej ministerky obrany spolu s prezidentom PePom a tým slovenským pajácom – poradcom – Naďom (v prípade, že ho ešte odtiaľ nevykopli..)

   • Tu sa hlásia dobrovoľníci na ukrajinskú frontu zo Slovenska – ako solidarita a pomoc v boji za Slobodu v EÚ!

    https://uploads.disquscdn.com/images/717b75b0cb7c5676ac67ae3f92e3da2b56772fc13b4eb217a065c24781ba8235.png

   • V rámci mojich príspevkov k danému redakčnému článku, už „dobehnem“ túto vojensko-zabíjackú etapu, v ktorej Putin na otázky novinárov, uvádza:

    „NA UKRAJINE ZABÍJAME VEĽKÉ MNOŽSTVO BRITOV A FRANCÚZOV …

    Bol by som radšej, keby Francúzsko vyvíjalo konštruktívnejšie aktivity..
    Vojaci a vojská NATO sú na Ukrajine. Hovoria po francúzsky a po anglicky, to tiež vieme. Na tom nie je nič dobré. Predovšetkým pre nich, pretože ich vo veľkom počte ruská armáda zabíja.

    A ak chce niekto takto zakryť vnútorné problémy svojej krajiny agresívnou rétorikou, je to pomerne známa prax, ktorá sa často používa.

    Bol by som však radšej, keby Francúzsko nehralo túto úlohu, ktorá slúži len na vyostrenie konfliktu, ale aby podniklo kroky na mierové riešenie. “ (článok krátený)

    https://cz24.news/putin-na-ukrajine-zabijame-velke-mnozstvo-britov-a-francuzov-bol-by-som-radsej-keby-francuzsko-vyvijalo-konstruktivnejsie-aktivity/

    P.S: 1 – Francúzsko na čele s Macronom – s vysokou pravdepodobnosťou – žiadne mierové riešenia poskytovať NEBUDE, nakoľko taký „pokyn“ z USA – neobdržal.. Skôr naopak!

    Pozn.: Takže sú tu potenciálni darcovia orgánov už i z Británie, Francie, USA, ergo – nejedná sa už len o tzv. „slovanskú genetiku“ ..

    P.S: 2 – Nemám ani vôľu si predstavovať, do akých rozmerov a formátu, bude táto vojna na UA – zo strany žido-sionistov, ako skutočného agresora – gradovať..

 3. Marek Košice

  KONEČNE Fico spomenul „vakcíny“ proti „covid“ v príhovore v NRSR s tým, že sa to musí prešetriť, a že ich nákup v roku 2022 bol totálnym nezmyslom….

  https://www.youtube.com/watch?v=SX3CijJMEnY

  • Za Ficovej vlády sa nakupovali podvodné testy a vakcíny.

   • Za Fica bol podvod normálka podvod je aj ON ***

   • Galaxia andromeda

    Presne tomuto sa vravi klamstvo a hoax.
    Sam sa zaradzujete medzi klamarov a znizujete uroven tejto diskusie vlastnou hlupostou jezis bol moslim rovnake tvrdenie ako vase. Preco nejdete do bulvaru tam Vas privitaju fico ma tohi na rovasi dost ale prave toto je klamstvo.

 4. USA zvažují vyslání dalšího vojenského personálu na Ukrajinu

  https://aktax.cz/usa-zvazuji-vyslani-dalsiho-vojenskeho-personalu-na-ukrajinu/

 5. Viem si živo predstaviť, kto možno už zakrátko bude stáť na samom vrcholci tejto darcovskej pyramídy. Žeby nejaký ďalší poskok samovyvoleného „boha Sionu“? – po celý čas si tento celosvetový masový vrah svoje biblické „predpovede“ svedomito napĺňa…aj keď práve svedomie je to, čo uňho „odpočiatku“ na celej čiare absentuje.

 6. Americké tajné služby: Putin smrt Alexeje Navalného nenařídil

  https://aktax.cz/americke-tajne-sluzby-putin-smrt-alexeje-navalneho-nenaridil/

 7. Smrť Navalného bola spôsobená dosť sofistikovane. Prečo bol vyvezený na Sibír, kde vonkajšia teplota prostredia dosahovala teploty pod -60°C, zatiaľ čo teplota v cele možno nad +20°C? Prečo pri takomto obrovskom, až 80-stupňovom rozdiele teplôt dvoch prostredí, mu dovolili (a dlhú!) vychádzku? Cievy, maximálne stiahnuté silným mrazom, sa po návrate do vyhriatej cely zákonite museli prudko roztiahnuť, zásluhou čoho došlo k prudkému zníženiu TK a k mŕtvici, s ktorou museli predsa počítať: väzenská stráž, lekár, aj Navaľnyj.
  Otázkou je, kto mal na likvidáciu Navaľného väčší dôvod: či Rusko, aby sa oslobodilo od jeho neutíchajúcich protestov, alebo niekto, kto potreboval smrť Navaľného pripísať Putinovi. Alebo – žeby Navaľného samovražda?

  • Doplním z vlastných skúseností: Pri anafylaktickom šoku (vyvolanom orálnou vakcínou) už po jedinej kvapke organizmus niekoľko hodín zápasí – pri extrémne zníženom TK aj krvného cukru – aj niekoľko hodín. Tie neutíchajúce kŕče neželám zažiť nikomu. A keď Vám pohotovostný lekár potom prezradí, že je to práve z tej vakcíny, zrazu sa stratí z povrchu zemského. Kto ho bonzol vo „vyšších kruhoch“? Sanitkár? Ja isto nie. Alebo – kto z nás troch bol už vtedy odpočúvaný?
   A potom som sa dopátrala k tomu, že tá zabijácka hypoglykemická vakcína bola dovtedy netestovaná.
   (Bolo to dávno pred covid-masakrom.)
   Bolo už načase, aby špinavé lekárske praktiky konečne vyplávali napovrch. Aj keď mnohým z nás, žiaľ, to už život ani zdravie nevráti.

 8. holistický prístup

  Odmietam a zakazujem akúkoľvek manipuláciu, všetky lži, podvody. Odmietam a zakazujem akékoľvek experimenty na človeku. Odmietam a zakazujem vraždenie a ničenie všetkých pôvodných kultúr! Stalo sa – ďakujem, že temní stratili všetku moc.

Pridajte komentár

*