Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Lekári priznávajú, že úmyselne diagnostikovali zdravým ľuďom rakovinu, aby na nich zarobili peniaze


Print Friendly, PDF & Email

Viacerí lekári priznávajú, že úmyselne diagnostikovali zdravým ľuďom rakovinu, aby na nich zarobili peniaze

Ťažko sa verí tomu, že lekári nemajú vždy na srdci to, čo je v našom najlepšom záujme. Mnohí ľudia to vôbec ani nepripúšťajú.

Čo je ešte horšie, je to, že momentálne žijeme vo svete, kde sa choroba stala ríšou zisku. A lekári nemajú problém, v mene peňazí a zisku, človeka falošne diagnostikovať. Človek sa stáva pre lekára zákazníkom, ktorého on nechce stratiť.

Môže sa to zdať ako veľmi krutá situácia, ale je tu aj dobrá správa. Tým, že ľudia majú prístup k moderným informačným zdrojom, ktoré sú už ľahšie dostupné, mnohých lekárov je možné nachytať na tom, ako podvádzajú.

Lekár svojim pacientom úmyselne diagnostikoval rakovinu

Vezmime si napríklad Dr. Farid Fata. Na pojednávaní pred súdom pred niekoľkými rokmi, sa otvorene priznal, že úmyselne a nesprávne stanovil diagnózu rakoviny ľuďom, ktorí boli úplne zdraví.

Okrem toho ešte pripustil aj to, že takýmto zdravým pacientom podával aj chemoterapiu, aby z toho mal zisk.

Jeho pacienti boli, samozrejme, úplne šokovaní. Len si predstavte, že by vám niekto, nejaký lekár, bez akéhokoľvek dôvodu a neoprávnene, diagnostikoval smrteľné ochorenie, a potom by vás plnil toxickými chemikáliami. A to všetko preto, aby ste napĺňali peňaženku podvodníka.

Dr. Sayed Mohammed, onkológ na dôchodku, ktorý pripúšťa, že tento trend spozoroval už pred viac ako desiatimi rokmi, sa vyjadril takto: „Mnohí z týchto bezohľadných lekárov sú ako podnikatelia bez svedomia.

Jediným rozdielom je to, že títo lekári držia vaše zdravie a vašu dôveru vo svojich rukách. Toto je veľmi nebezpečná kombinácia. Nebezpečná tým, že v tom idú peniaze.“  

Podľa stanoviska vlády, Fata udržiaval svoje podvodné lekárske „podnikanie“ v období rokov 2009-2016 a zapojil doňho 1 200, dovtedy zdravých pacientov.

V čase, keď svoj program úspešne prevádzkoval, získal od spoločnosti Medicare 62 miliónov dolárov. Na základe toho, americký advokát požiadal súd, aby lekára odsúdil na doživotný trest.

A hoci to nemusí byť správanie, ktoré by ste museli očakávať aj od svojho dôveryhodného lekára, je dôležité si uvedomiť, že toto je práve to, čo sa deje pravidelne. Dôvera sa zneužíva najjednoduchšie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Premýšľajte o tom: pacienti s rakovinou prostaty dostali od svojich lekárov nesprávne, falošné prognózy o budúcom vývoji svojho stavu. Príčinou bola asociácia ochorenia s určitým proteínom, ktorý produkuje prostata.

Tým je povedané to, že iba 3 % pacientov zomrie na rakovinu prostaty. Avšak, keď 90 % lekárov odporučí nákladné liečenie tejto choroby, nahráva tým provízie ďalším, ktorí sú súčasťou zdravotníckeho biznisu.

Samozrejme, pacienta nebudú informovať o tom, že u 97 % pacientov sa rakovina prostaty nikdy nerozširuje mimo žľazy, ktorá onemocnenie spôsobila.

Ženám sa, naopak, opakovane hovorí to, že majú podstúpiť hysterektómiu (hysterektómia je chirurgické odstránenie maternice, pri ktorej sa často odstraňuje aj kŕčok maternice, vaječníky, vajíčkovody a okolité štruktúry – poznámka redakcie).

Lekári im to odôvodňujú tým, že je to potrebné v záujme liečby rakoviny a rôznych iných ochorení. Toto však nie je pravda! Bohužiaľ.

Výskumy v skutočnosti ukázali, že k žiadnemu zvýšeniu miery prežitia nedošlo bez ohľadu na to, aké agresívne toto liečenie je.

Vidíte to, prevencia neprináša lekárovi, ani zdravotníctvu, ani farmaceutickému priemyslu, žiaden zisk. Odvetvie prekvitá zo životov tých, ktorí sú chorí.

Pokiaľ to bude takto aj naďalej pokračovať, naďalej budeme vidieť stále viac a viac lekárov nachytaných pri zámerne nesprávnom diagnostikovaní svojich pacientov.

Zo zdravých ľudí urobia pacientov, ktorým stanovia diagnózy hrozných chorôb. Potom nastupuje liečba zdravých ľudí, ktorá im ničí myseľ, telo a dušu. Ako dlho sa ešte budeme nečinne prizerať tomu, čo sa deje?

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Osobně jsem poznala dost sprostě zištných pánů doktorů – neumětelů, kterým ZP samozřejmě bez mrknutí oka proplatila statisíce za zpackané operace. Jestliže potřebuji rehabilitaci, dostanu ji předepsanou na 7x tím, že „by to pojišťovna nezaplatila“. Čili tak se vyrábějí chronické potíže – z nedoléčení. A trpící pacient je jenom bezmocný pán…nemající nikde zastání…

 2. Špekulant

  U nás sa skôr stáva, že pacienta v dobrej snahe nadopuju rôzni odborníci liekmi tak, že sa mu zhorší zdravotný stav. Vzhľadom na preplnené čakárne a limity poisťovní si nemyslím, že by si u nás lekári potrebovali zháňať pacientov. Spomínaný lekár má arabské meno. Ktovie, kto boli tí oklamaní pacienti. A má zmysel šíriť u nás nedôveru tohto druhu?

  • Aj moj prakticky lekar ma srabske meno a ordinuje na slovensku.a super doktor.to to vsetko sa moze stat aj tu nie iba niekde v zahranici ako si asi vy myslite

 3. josef slivka

  ZASE SE MI CHCE ZVRACET

 4. Ja by im spravila to iste co oni tymto ludom.
  A trest v base dozivotie.

 5. ja môžem k tomu akurát napísať, že otcovi diagnostikovali rakovinu, očakávalo sa 3. štádium, kedy sa spravidla chemo dáva, no po operácii sa zistilo, že ide o 2. štádium, teda rakovina neprerástla do steny čreva tak hlboko a lekár vyslovene upozornil, že chemo v žiadnom prípade

 6. Dita Jiřičná

  Dobrý den,
  Bůh nám dal svobodnou vůli a miluje nás bez rozdílu všechny, lékaři neléčí pravou příčinu nemoci, ta má základ v rodinné i osobní karmě člověka, nemoc.Tělo má úžasnou schopnost se vyléčit samo.
  Rakovina.Neschopnost prosadit svoje, následný hněv sama na sebe, dávání si vinny za vše

 7. Onkologické oddělení se nikdy nezavře pro nedostatek pacientů.Nádory se vždycky najdou.

Pridajte komentár

*