V školskom systéme EduPage pribudli záhadné funkcie. Čo sa tajne chystá?


Print Friendly, PDF & Email

Dnes sa k nám dostala závažná informácia o tom, že v školskom systéme EduPage pribudlo množstvo podivných nových funkcií týkajúcich sa testovania a očkovania detí.

Doteraz deklarované informácie ministerstvom školstva však hovoria, že testovanie detí bude čisto dobrovoľné. Chystá snáď ministerstvo niečo nekalé a zatiaľ to pred verejnosťou drží v tajnosti?

Záhadné nové funkcie v školskom systéme

Ako sme už uviedli, aktuálne oficiálne informácie sú, že testovanie detí v školách má byť čisto dobrovoľné a bude sa vykonávať v domácom prostredí.

Avšak informácie, ktoré sa k nám dostali, hovoria o niečom úplne odlišnom.

Systém EduPage je školský systém, ktorý používajú školy, učitelia, žiaci aj rodičia na rôzne veci. Každá táto skupina má sprístupnené funkcie, ktoré sa jej týkajú.

Žiaci napríklad vidia svoje známky, rozvrh hodín či zadania domácich úloh. Rodičia môžu navyše podpisovať známky alebo reagovať na výzvy a dotazníky od vedenia školy. Učitelia zasa majú ďalšie extra funkcie potrebné pre ich prácu, ako sú sledovanie dochádzky žiakov, schvaľovanie ospravedlneniek a podobne.

Podľa nášho nemenovaného, no dobre informovaného zdroja, v systéme EduPage pre učiteľov pribudla nová položka „Covid testovanie“, pod ktorou sa objavili ďalšie záhadné funkcie ohľadne testovania či očkovania žiakov.

Tak napríklad pribudli nasledovné veci:

 • Dátum vykonania testu
 • Stav: ok negatívny, pozitívny, neplatný
 • Akcia
 • Pridať nové výsledky testovania
 • Pridať záznam o očkovaní
 • Prihlásiť na testovanie / Netreba testovať
 • Štatistika

Čo sa chystá na naše deti?

Čo to má celé znamenať? Chystá sa povinné testovanie žiakov na školách? A čo to očkovanie?

Navyše, takéto informácie nemá škola právo zhromažďovať!

Zákon číslo 576/2004 o Zdravotnej starostlivosti, v paragrafe 25, presne vymenováva subjekty, ktoré majú právo nahliadať do zdravotnej dokumentácie, pričom školy tam uvedené nie sú.

Navyše, zákon používa pojem „nahliadať“ a už vôbec nie „zhromažďovať“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ako si to teda vysvetliť?

Mnohých prekvapilo, že oproti cirkusu v minulom školskom roku s testovaním žiakov a ich rodičov, sa tento školský rok od toho upustilo a všetko má byť na dobrovoľnej báze.

Alebo je to len zastieraci manéver pred návštevou pápeža?

Možno chcú, aby tu pred pápežom bol pokoj, tak sa snažia príliš ľudí nedráždiť. No a potom, keď už bude po jeho návšteve, tak plánujú znova rozpútať testovaco-očkovací teror?

Toto je jedno možné vysvetlenie.

Ale aby sme nešpekulovali, tak sme sa obrátili aj priamo na ministerstvo školstva so žiadosťou o vysvetlenie. Požiadali sme ich odpovede na nasledovné otázky:

 • Čo znamenajú nové funkcie týkajúce sa očkovania a testovania žiakov v EduPage?
 • Plánuje ministerstvo školstva zaviesť povinné testovanie alebo očkovanie detí v školách?
 • Plánuje ministerstvo zhromažďovať údaje žiakov o testovaní a očkovaní? Ak áno, aký má na takéto zhromažďovanie zdravotných údajov zákonný titul?
 • Bude ministerstvo chcieť od učiteľov, aby oni zhromažďovali tieto zdravotné údaje o svojich žiakoch?
 • Odkedy majú byť uvedené nové funkcie v EduPage aktivované?
 • Kto rozhodol a na čí podnet o zaradení spomínaných nových funkcií do EduPage?

Bohužiaľ, do našej redakčnej uzávierky nám ministerstvo školstva neposlalo svoje stanovisko. V prípade, že tak urobia neskôr, tento článok budeme aktualizovať.

Záver

Začína byť nad slnko jasné, že táto vláda nemá záujem o upokojenie situácie v štáte. Naopak sa ukazuje, že robia prípravy na stupňovanie ďalšieho teroru a šikany všetkých obyvateľov, vrátane detí a ich rodičov.

Nesmieme ďalej tolerovať toto neustále porušovanie zákonov, ústavy a ľudských práv. Je najvyšší čas postaviť sa tyranom na aktívny odpor!

Slučka sa uťahuje stále viac a viac. Vládu teroru a tyranie musíme zvrhnúť skôr, než bude neskoro a slučka sa neutiahne kompletne. Naozaj už viac nemôžeme čakať. Ako vidíte, šelmy nespia a v šere noci sa tajne pripravujú zaútočiť.

Nedajme im šancu! Ich je pár, nás sú milióny. Slovensko povstaň!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujem tímu Bádateľa za jeho prácu, za odkrývanie pravdy. Ja už nemám slov.
  Nečudujem sa, že sú štáty kde sa rodičia rozhodli pre home schooling (učenie z domu) – deti potom nemusia byť zaočkované, neprežívajú šikanu v štátnych školách…

 2. Ja toto nazývam „psychiatria“ – „elity“ sveta si z nás robia bláznov:

  https://www.hlavnespravy.sk/zaockovany-benes-mal-pozitivny-test-na-koronavirus-zamieril-do-izolacie/2662842
  Zaočkovaný Bénes mal pozitívny test na koronavírus, zamieril do izolácie. Nie je sám

  Pred dvoma týždňami mal pozitívny test napriek zaočkovaniu aj ďalší hráč Mönchengladbachu, nemecký reprezentačný obranca Matthias Ginter.

 3. Dobrá zdravá vakcína – vakcína je sloboda:

  https://www.hlavnespravy.sk/sukl-eviduje-8384-hlasenych-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/2662650
  ŠÚKL eviduje viac 8000 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín Medzi inými aj prekolapsový stav, kolaps, zlyhanie očkovania, ale napríklad aj náhla cievna mozgová príhoda

 4. https://www.infowars.com/posts/thursday-live-controlled-demolition-of-supply-chain-bringing-civilization-to-collapse/
  Breaking Mega Bombshell! Top FDA Scientists Warn Covid Vaccines Are Poisoning Adults, Children
  Špičkoví vedci FDA varujú, že Covid vakcíny otrávia dospelých, deti

 5. Dnes dávali deťom v škole čipy /s takým istým zeleným E-čkom/. Museli si vypočuť bláboly, ako to uľahčuje pedagógom prácu ! Vraj sa majú registrovať pri príchode a odchode ! Kto zabudne čip, má v škole absenciu ! Učiteľky im dali podpísať prevzatie / 7-ročným deťom!/, ak ich stratia budú hradiť škodu ! Koľko rodičov to pôjde zajtra vrátiť ? Rodičia, zobuďte sa !

  • asi dochádzkový čip, ako majú zamestnanci :/
   to sa už neprítomné deti nezapisujú do triednej knihy?

  • To je nejaká novinka. Doteraz sa EduPage využívala prevažne na komunikáciu medzi rodičmi a školou a pre vnútorné potreby školy (známky, rozvrhy a podobne). Tiež sa používala počas distančného vyučovania na prideľovanie a kontrolu domácich úloh žiakom. Ale že to teraz prepojili s čipmi a sledujú dochádzku detí ako vo fabrike robotníkom, tak to je nejaká novinka. Na mieste rodičov by sme to hneď na druhý deň zaniesli späť škole, nech si to strčia niekam.

  • Zolo, nasi to maju na gympli (tento gympel to mal uz pred 8 rokmi), je to ISIC karta a sluzi to aj na odoberanie obedov a ak aktivujes, tak aj na bus a ine zlavy. Na zakladnej skole tieto karty dostali asi pred 4 rokmi a tam im to sluzi len na obedy. Nasi uz boli obaja na druhom stupni. Dcera na gympli este nezabudla kartu za tych par dni, co sa ucili 🙂 takze neviem, ale predpokladam, ze nejaka vratnicka to vie tam „dohrat“, ze dieta je v skole, ale syn ma bohate skusenosti so zabudanim karty a obed mu aj tak daju, ak ho ma objednany. A ked stratil, tak poplatok za nahradnu bol 2€.
   A v edupage vidim, kedy sa pipne, ze prisla do skoly, kedy si preberie obed, aj kedy odide. Viem, ze takto to fungovalo uz u synovca s tou ISIC na tomto gympli, takze nie je to novinka, iba to mozno nie vsetky skoly vyuzivaju.

 6. „Kto zabudne čip, má v škole absenciu ! “ – čiže „moje“ dieťa bude v škole, ale „nebude“, čiže škola za neho nebude v tom čase niesť zodpovednosť, resp. – mňa budú stíhať za mravné ohrozovanie dieťaťa, že „nechodí do školy“ a neviem kde je mimo domu – áno?! Ale oni prídu s okamžitým návrhom – môjmu dieťaťu to jednoducho nastrelia pod kožu ako psovi! A všetkým sa uľaví! Áno? Čiže – fakt tu niekto potrebuje červenú bodku do čela a ofarbiť stenu mozgami v zborovni na veselú červenú?! Podmienkou školskej dochádzky je z ústavy po.ebaný čip? Treba im už naložiť! Pokiaľ sa chrupavčité praskanie nepremení na kašovité mľaskanie!
  ——————————–
  K článku – redakcia – možno sa rýchlejšie vyjadrí okresná školská správa, resp. nejaká škola – určite majú manuál – chce to žiadosť konkrétneho rodiča v rajóne. Orgány majú povinnosť odpovedať do 30 dní – pochybujem, že si niekto po pár dňoch spomenie na nejaký ,ail – tieto veci vždy cez podateľňu fyzicky. Neexistuje, aby škola konala vo veci a nevedela o čom to je.
  —————————-
  Trošku blbý preklad a dosť naivné, ale aspoň viete, že nad čím uvažujú iní…

  101 spôsobov, ako zabiť svojich učiteľov

  101 spôsobov, ako zabiť svojich učiteľov
  * neskúšajte to doma *
  * Skúste to v dome priateľov alebo v škole *

  1. Otravujte im kávu/čaj

  2. Požiadajte ich, aby vám pomohli, keď sa ohnú a bodnú ich

  3 .Keď majú službu ?? náhodou ?? hoď im kameň do hlavy

  4. Zastreľ ich

  5. Skry sa v zadnej časti triedy a zastreľ ich

  6. Otráv im jablko/obed

  7. Postreľ ich jedovatou šípkou

  8. Na dvere daj dĺžku drôtu aby vošli

  9. Na dvere im do kancelárie položte gilotínu

  10. Na gilotíne urobte projekt a požiadajte učiteľa, aby vám pomohol predviesť, ako to funguje

  11. Vytlačte ich z okna v hornom bloku H alebo M

  12. Vo vede ?? náhodne ?? rozliať na nich smrteľný jed

  13. Vo vede ?? náhodou ?? zapálte ich

  14. V spoločnosti a histórii urobte model katapultu a

  precvičte si mierenie

  15. Na hodine si precvičte lukostreľbu

  16. Nacvičte si svoj nový cirkusový akt ?? hod nožom ?? a požiadajte o dobrovoľníka

  17. V PE – Baseball

  18. Keď ich požiadate o pomoc, omylom ich bodnite perom do oka

  19. Buďte dobrí – spôsobí im infarkt

  20. Umiestnite do ich kancelárie bombu a nárokujte ju ako prírodovedná domáca úloha

  21. Vytiahnite brzdy z ich auta

  22. ?? Opraviť ?? vypínač svetla, takže pri šľahnutí sa stanú elektrickým prúdom

  23. Strčte ich do pece v jedálni – na vysokú

  24. Keď idú okolo, pustite z okna niečo ťažké

  25. Bodnite ich do chrbta – doslova

  26. Utopte ich v akváriu pána Strangera

  27. Zatlačte ich dolu z kopca

  28. Zavrite ich v knižnici a nechajte ich hladovať – ​​bez ohľadu na to, koľko A+?? ponuka

  29. Hypodermická ihla – ako včelie bodnutie

  30. Požiadajte o peniaze z autobusu – potom im strčte do krku

  31. Spievajte svojim najhorším hlasom, kým sa nezastrelia

  32. Pýtajte sa toľko otázok, že spáchajú samovraždu

  33. Požiadajte o pomoc po škole …

  34. Keď sú sami, vkráda sa za nich a uškrtí ich

  35. Nasledujte ich domov …

  36. Smažte im mozog s dnešnou rapovou hudbou

  37. Vydajte sa na výlet – niekde s vodou

  38. V PE – Javelin hádzanie

  39. Kŕmte ich čokoládou, kým nepuknú!

  40. Hrajte na vzdušnej gitare a udrite/spadnite do nich

  41. V hudbe ich prefackajte cez hlavu saxom

  42. Nastavte na nich mafiu

  43. Keď budú sami, zamknite dvere …

  44. Nechajte ich čítať Frerarda .. .

  45. Dajte zaťahovacia bodec vo svojom kresle

  46. Put list bombu v triede vojne

  47. tlačiť je dole H blok schody

  48. Trip je – uistite sa, že pristáť na tehlovej

  49. tlačiť je v prednej časti autobusu

  50. V dizajne v dreve … Používajte ostré predmety

  51. Kričiace znásilnenie v triede – hniloba vo väzení

  52. Vykonajte projekt na slučke obesenia a požiadajte učiteľa, aby pomohol s demonštráciou a ?? náhodou ?? nechajte ich padnúť

  53. Staňte sa upírom

  54. Najmite si nájomného vraha

  55. Poskytnite im AIDS

  56. V deň ich narodenín im daj krabičku …

  57. Umiestni bombu, keď naštartujú auto

  58. Nasleduj ich domov a film – miesto na YouTube – zomrie v rozpakoch

  59. Vezmi svojho jedovatého pavúka do školy

  60 . Zavrite ich v miestnosti a zapáľte

  61. Prejdite nimi

  62. Kontaktujte teroristu

  63. Nastavte na nich emo

  64. Povedzte im svoje hlboké temné tajomstvo

  65. V tábore pri sekaní dreva na oheň …

  66. Prikráčajte za nimi a lusknite im krk

  67. Kričte, aby si podelili čokoládu alebo kávu – sledujte, ako ich deti prešľapujú

  68. Exkurzia do zoo – krmte učiteľa levy

  69. Paralyzujte ich a zamknite v škole

  70. Opýtajte sa ich opakovane

  71. Prineste do školy žehličku na vlasy – spálte alebo uškrtte

  72. Pomôžte im opraviť strechu …

  73. Zaveste sekeru nad dvere

  74. V programe robotiky robot prevezme kontrolu nad svetom

  75. ?? Opraviť ?? počítač vyhodený do povetria, keď je prihlásený

  76. V dráme požiadajte dobrovoľníka o scény smrti

  77. Pri varení požiadajte o pomoc pri sekaní …

  78. Darujte im zväzok jedovatých kvetov

  79. Ukrižujte ich do školskej hry

  80. Vyrazte na cestu smrtiace plyny vo vede

  81. Zviažte ich a dajte do kufra svojho auta

  82. Nechajte ich urobiť PE

  83. zamknite ich v miestnosti so školským kaplánom

  84. Pokľaknite im, keď sú dole …

  85. Vyhoďte do vzduchu ich dom

  86. Navštívte vedeckú miestnosť …

  87. Nechajte svetlá dopadať na hlavu

  88. Bodnite ich do krku kompasom

  89. V hode PE – vrh guľou

  90. Udierajte ich do chrbta so stoličkou

  91. Pri šití si strčte do uší pletacie ihlice

  92. V šitie je veľa veľmi šikovných špendlíkov …

  93. Udusiť ich

  94. Nalepiť im na hlavu igelitové vrecko

  95. Naučiť sa hypnóze …

  96. Vyzvite ich na boj na život a na smrť

  97. V tábore nájdite šikovný útes. …

  98. Strčte ich do mrazničky

  99. Udierajte im hlavu o stenu

  100. Nabehnite na vlajkový stĺp

  101. Rozbite hlavu o počítač
  https://www.deviantart.com/catastrophefire13/art/101-Ways-To-Kill-your-teachers-127050592

  • Super tipy Maroš, ale najkôr im pôjdem vrátiť ten čip, ktorý najskôr deaktivujem.

   • a čipy, ktoré majú v smartfónoch, bez ktorých sa pomaly decká ani nevyserú, v i podoch, tabletoch, notebookoch, chytrých hodinkách, v dopravných kartách, e-zdravotných kartičkách, či občiankach, to vám nevadí? Čipy sú všade, zmierte sa s tým, alebo previbrujte do inej dimenzie. O tom, kam bude technológia budúcnosti smerovať predsa už roky dozadu vieme, preto nechápem tých, ktorí s tým nesúhlasia, ale napriek tomu si do takýchto podmienok nakotia deti… teraz je už neskoro na vyplakávanie, treba mať súdnosť, predvídavosť a rozmýšľať vždy o krok dopredu. Aj bez čipov však človek vždy bol, je a bude sledovaný a jeho svedomím zaznamenávané nielen všetko, čo vykoná, či povie, ale aj čo si myslí. Čipy sú len zhmotnením a zviditeľnením tohto faktu – ako vnútri tak vonku. A keď si človek konečne uvedomí, že je nonstop sledovaný a naučí sa ovládať a riadiť sa svojím svedomím, nie ako teraz, keď si myslí, že sa nik nedíva, správa sa ako prasa, čipy už nebudú potrebné.

    • Pri mobiloch máte voľbu ich nemať. Ak vás nútia čipom zaznamenávať si dochádzku, tak tú voľbu nemáte. Nejde o čip, ide o slobodu voľby.

    • „keď si myslí, že sa nik nedíva, správa sa ako prasa“ – zrejme si musel spávať s paprčami na paplóne a zmieril si sa s tým! Ja si ho síce nehoním práve v okne, ale „A keď si človek konečne uvedomí, že je nonstop sledovaný a naučí sa ovládať a riadiť sa svojím svedomím“ – no nie je to to správne exhibicionické vzrúšo – honiť si ho práve vtedy? Pred očami Veľkého Brata? Alebo najlepšie – pred mamičkou?
     https://lectrr.be/files/attachments/.6562/h500q50_ST_exhibitionisme_ham_dirk_de_vis.jpg
     https://media.tag24.de/951×634/7/3/73634429557bd5e247f4.jpg
     https://artcomixxx.net/wp-content/uploads/2021/01/page-4-2-scaled.jpg

     • To Control = uplatňovať moc, mať v moci. To, ž sa niekto neustále snaží nás sledovať a mať tak v moci ešte neznamená, že im to dovolíme len preto, že sa tak storočia snažia! Teraz inak!

      Skús neustále sledovať a kontrolovať svoju manželku! „Lebo ti patrí“! Pošle ťa do pi.e! Lebo ju to uráža. Lebo ju to obmedzuje! a hlavne – nie je tvoj majetok – dobytok!
      To kto tvrdí, že ľudia sú dobrí len vtedy, keď ich niekto kontroluje = má v moci?! A kto kontroluje, ak nie práve tie hovädá?! Táto morálne rozvrátená spoločnosť už nepozná dôveru! A to má byť ten dôvod na kontrolu?! „Oje.ávaš ty mňa, tak ty mňa musíš kontrolovať, aby som neoje.ával ja teba?!“ – lebo iný význam v tom nevidím, len to, že zločinec z podstaty neverí nikomu, lebo je zločinec! A to zločinec pri moci! A tak potrebuje kontrolovať! A ja sa s tým mám zmieriť?! Čiže všetka táto podrbaná kontrola je len a len kvôli tomu, „aby som bol lepší a riadil sa svedomím“?! Preto musí zmiznúť ľudskosť, lebo „je špinavá“ a nahradiť ju má transhumanizmus bez emócií a BEZ SVEDOMIA?! Áno?!

     • Ad – „preto nechápem tých, ktorí s tým nesúhlasia, ale napriek tomu si do takýchto podmienok nakotia deti… “ = najlepšie ako so systémom vy.ebať je nenakotiť mu deti?!

      No ja si myslím, že najlepšie ako vy.ebať s týmto systémom je spolu s nakotenými deťmi ho povaliť! Toto však neplatí v prípade mentálnej, fyzickej a sociálnej degenerácie národa a o tomto sa treba baviť čo najskôr!

      Ale veď to je o. i. príznak sebeckej mentálnej degenerácie vplyvom sociálneho inžinierstva! V roku 2100 nás MÁ!!! byť 2.56 milióna namiesto aspoň 15 miliónov a Nigérijčanov má byť 700 miliónov, aby mohli zaplaviť Európu, lebo nás bielych „JE VEĽA“ a mohli by sme zožrať planétu! Áno chápem, že dement nechápe! Tento podrbaný satanský neomarxizmus – liberálny či socanský, robí všetko preto, aby sa na Slovensku deti nekotili a tie nakotené, aby odtiaľto zdrhali „za prácou“ inde! Jedného dňa tebe a podobným prežívajúcim tu cudzinci odrežú hlavy, pretože tí nemajú – hoci majú rovnaké mobily – s kotením detí problém! FUCK!

    • Vy ste blba az sa prasi. Dobre na vas zarobim. Dakujem

    • Vy ste prasa. Priznaliv ste sa ze bez cipubste prasa. Podavamna vas trestne oznamenie. Vy vyhadzujete ruska dopritody vy prasa. Priznali ste sa. Pojdete sediet. Adios

  • TY SI VAZNE MAG.R, SORRY, TREBA ZAJST AJ DO TEJ SKOLY A KED Z 24 RODICOV 18 CHCE KLOKTACIE TESTY NA DOMA, TAK ZA TO MOZE UCITEL⁉️⁉️⁉️?

 7. čo ak dieťa príde do školy (nie na hodinu), odpípne sa, otočí sa a ide poza školu??
  kedy to zistí učiteľ, ktorý učiteľ, na ktorej hodine?
  celé ZLE

  ten seriál Biohackeri ,čo som včera spomínala, tak zaznela tam taká zaujímavá nedokončená veta:
  Lekárka vedkyňa hovorí „Ale mám podozrenie, že novo zložený protein je prion , ktorý postupne mení normálnu formu rovnakého proteinu bielkoviny na…..“

 8. Zdravotníci ve Francii na protest proti vakcínám PÁLÍ své kvalifikace.

  https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106830460522125738

 9. Bylo by potreba spojit sily alespon jako V4, PL, CR, HU, SK a opravdu nejit za Bruselem. EU nakoupilo vakciny, EU prosazuje Green Deal, EU se snazi paralyzovat zakony jednotlivych zemi. EU tlaci na migraci a tim zniceni soucasne spolecnosti.

 10. https://vk.com/video-78071920_456241588
  Testovať budeme priamo na ľuďoch a uvidíme aké vedľajšie dôsledky to prinesie, hovorí Bill Gates

 11. https://cz24.news/alarm-blizi-sa-hlasovanie-o-odnati-veta-clenskym-krajinam-ak-nas-nezachrania-susedia-moze-sa-zo-slovenska-stat-opat-iba-celkom-nesvojpravna-gubernia/
  ALARM! Blíži sa hlasovanie o odňatí veta členským krajinám. Ak nás nezachránia susedia, môže sa zo Slovenska stať opäť iba celkom nesvojprávna gubernia

 12. https://cz24.news/byvaly-viceprezident-spolecnosti-pfizer-dr-michael-yeadon-rukavice-jest-hozena-britska-vlada-chce-aby-si-vsechny-deti-ve-veku-12-15-let-pichali-covid-injekce-bez-souhlasu/
  Bývalý viceprezident společnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon : „Rukavice jest hozena“ Britská vláda chce, aby si všechny děti ve věku 12–15 let píchali Covid injekce bez souhlasu rodičů

  Stát očkuje všechny. Rukavice je hozená. Tady nikdy nešlo o virus nebo veřejné zdraví. Všechno je to o kontrole, totalitní a nevratné kontrole a vy jste téměř tam.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-09-02-top-fda-vaccine-officials-resign-to-avoid-prosecution-for-crimes-against-humanity-as-white-house-cdc-commit-genocide.html
  Top FDA vaccine officials RESIGN to avoid prosecution for crimes against humanity as White House, CDC commit GENOCIDE
  Najvyšší predstavitelia vakcín FDA ODSTUPUJÚ, aby sa vyhli stíhaniu zločinov proti ľudskosti, pretože Biely dom, CDC sa dopúšťajú GENOCIDY

  Red Cross says vaccinated cannot donate blood plasma because the vaccine wipes out antibodies
  Červený kríž hovorí, že očkovaní nemôžu darovať krvnú plazmu, pretože vakcína ničí protilátky

 14. https://otevrisvoumysl.cz/catherine-austin-fittsova-jak-centralni-banka-planuje-ovladnout-kontrolu-nad-menami/
  Catherine Austin Fittsová – Jak Centrální banka plánuje ovládnout kontrolu nad měnami

  Ve zkratce…
  Catherine Austin Fittsová vysvětluje, jak Centrální banka plánuje ovládnout měny takovým způsobem, aby nad všemi transakcemi měla kompletní kontrolu.

 15. Odporúčam prelúskať úložisko
  https://vk.com/adrian70
  Aj keď sa možno na koniec dostanete až za pol dňa.

  Aktuálna téma – na proteste na Hodžovom námestí bol nindža korytnačkou číslo /uvádza to zmienená stránka/ 309457 – postrelený gumovým projektilom muž z bezprostrednej blízkosti do krku – medzi ohryzok a krkavicu, teda našťastie nie do ohryzku /reflexná smrť/, nie do nervus vagus /reflexná smrť/, nie do krkavice /smrť vykrvácaním/, nie do oka /slepota, reflexná smrť/.

  Pravda je – z videa, že išlo jedného o dvoch mužov, ktorí sa agresívne priblížili až na kontakt s korytnačkami. Avšak títo „policajti“ – dementná generácia vyrastená práve na nindža korytnačkách, sníva o hrdinskom boji, akurát neovláda boj zblízka a preto hneď používa – na rozdiel od „skutočných hrdinov“ seriálu – strelné zbrane! Ach! Kam sa podeli nežné „bianchi“ dlhé biele pelendreky a chlapi, ktorí mali aspoň meter deväťdesiat! Čo už – v súkromí hipster s obtiahnutými nohavicami – ani dievča ani chlapec sa obliekol do svojho „protikonfliktného“ kostýmu.

  Opäť opakujem – debili – prečo sa tlačíte na tých buzerantov, ktorí bojujú za svoju hypotéku a nepoužívate rozum a rkadlá?! Si myslíte, že je normálne, aby na oslavách SNP bol na streche pamätníka ostreľovač s pozorovateľom?! Myslíte si, že ostreľovači neboli aj na Hodžovom námestí?! Že „protificovský“ Majdan 2018 nemôže vystriedať „protimatovičovský“ Majdan 2021, pretože stále to bude len a len sorosovský Majdan? Teraz inak.

  To, že na prípadnej návšteve pápeža budú celkom určite všade ostreľovači – vám nevadí? Lebo mne to vadilo aj pri návštve J.P.II. v Petržalke. Ide o to, že niekoho môžu odbachnúť už len kvôli tomu, aby tomu celému pridali DÔLEŽITOSŤ! To je veľmi významná motivácia! A celkom určite to odnesie príroda! V Petržke zlikvidovali všetky kríkové porasty mestskej zelene v perimetri cca 2 km a konáre stromov vyrezali 4-5 m vysoko! Po návšteve spúšť! Neviem, ako je na tom s prírodou Šaštín, ale ak aj tam vyrobia spúšť, tak to aby chodil pápež na Slovensko čo najmenej!

  Pre pápeža pripravujú pole – Domáce – Správy – Pravda.sk
  [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk] https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/598841-pre-papeza-pripravuju-pole/
  Pre pápeža pripravujú pole. 21. Pri Bazilike Sedembolestnej panny Márie v Šaštíne-Strážach vládne stavebný ruch. Jej okolie musí byť upravené ešte pred príchodom pápeža Františka. Veriacich z celého Slovenska pozdraví 15. septembra, no už teraz kvôli bezpečnosti monitorujú okolie voľného priestranstva, kde sa má za …

  • Ups! Oprava! som zle ťukol – číslo nindža korytnačky ak si spomínam bolo 3094-8-7 – moja chyba /určite nie 457/, teraz to tam neviem dohľadať – nerozumiem hierarchi stránky – najnovšie veci má prehádzané. K incidentu…

   VIDEO: Šokující záběry z Bratislavy zachytily muže s prostřeleným hrdlem a s uvízlým gumovým projektilem v ráně, ze které se začala hrnout krev! Policista namířil na muže zbraň a chladnokrevně mu zamířil na krk a stiskl spoušť policejní pušky! Muž s policistou pouze diskutoval, ale dočkal se palby do krku, aby už nemohl dál mluvit? Muž ukazoval holé ruce, ne hole v ruce! Byl to úmysl na umlčení jeho argumentů? Když vás střeli do hrdla, diskuse pro vás okamžitě skončila! Nová taktika na umlčení nespokojených Slováků na demonstracích? – https://aeronet.cz/news/video-sokujici-zabery-z-brati..

   Číslo korytnačky
   https://vk.com/adrian70?z=photo269855646_457296836%2Falbum269855646_00%2Frev

   • Bolo by dobré upresniť, že – vychádzam zo svedectva jedného účastníka protestu v Blave, že – protest bol pokojný až dovtedy, než sa do masy začali navážať policajti – ktorí tým vyprovokovali agresívnu reakciu zúčastnených!

    Z diskusie na Infovojne vyberám:

    Radovan Hrádek
    2021-09-03 07:17:30

    Vyberám z textu absolútneho odborníka na palné zbrane: „u zbrane FN 303 less lethal launcher nejde o gumové projektily ale o plastové s bizmutovými guličkami ako balistickou záťažou a môžu obsahovať zmývateľné, nezmývateľné farbivo, dráždivú látku, inertný prášok, alebo sú bez ďalšej náplne (pri zásahu cieľa sa má okrem nárazu aj uvoľniť náplň daného projektilu, teda plastový kontajner sa pri náraze roztriešti) http://www.fnherstal.com
    Okrem toho zbraň ako názov napovedá nie je neletálna, čiže nesmrtiaca ale menej smrtiaca (!) kde ju výrobca bol nútený premenovať (v USA sa stali smrteľné incidenty). Výrobca na svojich stránkach jasne píše, že: „Nevhodné použite môže spôsobiť smrteľné zranenie a nikdy sa nesmie mieriť na krk a hlavu.“ – „Inappropriate use of the FN 303® tactical launcher can cause fatal injury. Never aim at the head or neck.“ http://www.fnherstal.com
    …tento incident je preto jasným podnetom na disciplinárne alebo trestnoprávne riešenie daného policajta, ktorý vystrelil mužovi na krk. V prípade ak neprebehlo riadne preškolenie a tréning policajta na danú zbraň, potom môže zodpovednosť za incident prechádzať na nadriadených“. BODKA. Viac tu netreba nič dodávať.

    Chu Yo
    2021-09-03 11:36:26

    Pán Hrádek z diskusie na aeronete: „309487 je číslo toho fízla, čoskoro sa objaví jeho meno a adresa. Trestné oznámenie je samozrejmosť.“

    • Z inej diskusie Pravda.sk
     Ten strieľajúci policajt (č.309487) do oblasti krku, hrudníka a srdca demonštrantov hrubo porušil zákon o policajnom zbore (Zákon č. 171/1993 Z.z. o Policajnom zbore).

     Zákon č. 171/1993 Z.z. o Policajnom zbore

     § 61a Použitie špeciálneho streliva

     (1) Špeciálnym strelivom sa na účely tohto zákona rozumie strelivo s gumovým projektilom, strelivo s projektilom naplneným značkovacím farbivom, strelivo s projektilom naplneným slzotvornou látkou.

     (2) Policajt je pri služobných zákrokoch oprávnený použiť

     a) gumové projektily

     v nutnej obrane alebo v krajnej núdzi, ak nie sú podmienky na použitie zbrane, na zaistenie bezpečnosti inej osoby alebo vlastnej osoby, ak vyzvaná osoba neupustí od útoku,

     2. ak nemožno inak prekonať odpor smerujúci k zmareniu služobného zákroku

     § 63 Ak policajt zistí, že pri použití donucovacích prostriedkov došlo k zraneniu osoby, je povinný, ak to okolnosti dovolia, poskytnúť zranenej osobe prvú pomoc a zabezpečiť jej lekárske ošetrenie.

     § 64

     (1)Policajt je povinný neodkladne hlásiť svojmu nadriadenému každý služobný zákrok, pri ktorom použil donucovacie prostriedky.

     (2)Ak vzniknú pochybnosti o oprávnenosti alebo primeranosti použitia donucovacích prostriedkov alebo ak pri ich použití bola spôsobená smrť, ujma na zdraví alebo škoda na majetku, je nadriadený povinný zistiť, či boli použité v súlade so zákonom. O výsledku zistenia napíše úradný záznam.

 16. Arbeit macht frei. Stačí vymeniť slovo práca za „vakcína“ a dostaneme jasný obraz toho, kam smerujeme.
  Práca vás oslobodzuje
  Vakcína vás oslobodzuje

 17. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/fauci-podporuje-povinne-ockovani-americkych-skolaku-vakcinou-proti-covid-19/
  Fauci podporuje povinné očkování amerických školáků vakcínou proti Covid-19

  „Myslím, že existuje rozumná šance“, že vakcíny Pfizer-BioNTech (PFE.N)(22UAy.DE) nebo Moderna (MRNA.O) by mohly získat povolení FDA pro děti mladší 12 let před nadcházející prázdninovou sezónou,“ řekl minulé úterý Fauci, ředitel Národního institutu pro alergie a infekční choroby a hlavní lékařský poradce Bílého domu.

 18. https://cz24.news/svet-se-brzy-rozdeli-mezi-poskozene-ockovane-a-neposkozene-super-silne-neockovane/
  SVĚT SE BRZY ROZDĚLÍ MEZI POŠKOZENÉ OČKOVANÉ A NEPOŠKOZENÉ, „SUPER SILNÉ“ NEOČKOVANÉ

 19. https://www.hlavnespravy.sk/izrael-ma-dnes-dvakrat-viac-dennych-prirastkov-umrti-ako-pred-rokom-bez-vakcin-ockovani-2-davkami-stracaju-slobody/2663336
  Izrael má dnes dvakrát viac denných prírastkov úmrtí ako pred rokom bez vakcín. Očkovaní 2 dávkami strácajú „slobody“

  Bývalý vedecký riaditeľ Pfizera Dr. Michael Yeadon skonštatoval úžas a zároveň zdesenie, keď si prečítal v uniknutom texte zmluvy, ktorú považuje za autentickú a štandardnú, klauzulu, že „ak by existoval akýkoľvek zákon alebo regulácia vo Vašej krajine, na základe ktorého by mohol byť Pfizer stíhaný, dávate súhlas, že zmeníte tento zákon alebo reguláciu, aby sa taká možnosť vylúčila.“ Na základe toho nemožno od vlád očakávať priznanie zlyhania vakcín v akejkoľvek podobe. Booster dávka ako dôkaz zlyhania je plánovaný zisk v biznis pláne farmafiriem. Čím častejšie, tým lepšie pre výrobcu a jeho investorov.

 20. https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q3-q9-2q21-udajne-bezpecne-vakciny-po-havarii-otravily-zemi-i-vzduch-ale-vam-to-pichaji-do-tela-bqqqqqm-bqqqqm/
  Bleskovka carstena Q3.Q9.2Q21. Údajné „bezpečné vakcíny“ po havárii otrávily zemi i vzduch, ale vám to píchají do těla. BQQQQQM BQQQQM

  Musím nyní být ironický. Pro vaše zdraví prý chtějí udělat všechno? Je tomu skutečně tak, jak říkají? Proto vám vstřikují do těla naprosto děsivě nebezpečné látky, které musejí likvidovat při havárii týmy armádních odborníků pro biologickou válku? Dokonce byl uzavřen i vzdušný prostor. Rozšiřte mezi lidi. Každý, kdo jde na údajné očkování, by si prvně článek měl přečíst, „jak vysoce bezpečnou léčivou látku“ mu vstříknou do těla!! Dobrý den, je čas na probuzení….

  Svědek na místě incidentu uvedl, že viděl „nejrůznější úklidové čety, o kterých jsem nikdy neslyšel“. To by naznačovalo, že lahvičky s „vakcínou“ společnosti Moderna obsahují extrémně nebezpečné chemické látky, které nikdy nebyly určeny k uvolnění do životního prostředí.

 21. Dobry den. Co sa tyka samotneho portalu Edupage tak uvedene funkcie uz boli v testovacej prevadzke pocas navratu do skol pre 5. az 9. rocnik. Neviem ci to nebola poziadavka skol z dovodu zjednodusenia administrativy pocas testovania. Vsetku evidenciu vykonavali samotny ucitelia co bolo naozaj pracne. Niekto sa toho asi chytil a doplnili aj ockovanie. Pekny den

  • Dobre. Momentálne nasúvajú agendu Total Control cez RFID čipy na odpadových nádobách, ktoré „majú vyriešiť problém s neplatičmi“ – čo je evidenčný problém len a len obce /dane, smeti – máme ku.va nálepky!/, majú personifikovať konkrétny odpad a konkrétneho „majiteľa“ a hlavne – majú pomôcť „zlepšiť efektivitu“ s nakladaním s odpadmi. Á – pomôcť v ére fašizmu so „spravodlivými poplatkami“ za odpad – akurát ani slovo o vracaní peňazí!

   Otázka – čo mňa má čo zaujímať efektivita poje.anej Rakúsko-Slovenskej eseročky – mimochodom podniká aj v Trnave a neverím, že by ušla pozornosti trnavskej-seredskej mafie – teda – ak chcú podnikať na juhu Slovenska – musia ísť cez controling Matovič-Berényi. Podstata – idú salámovou metódou cez malé obce najprv, aby si menšie skupiny obyvateľstva „zvykli“ a potom plánujú ísť na väčšie obce, kde keď sa časť obyvateľstva postaví – systém nemôže fungovať! Nemôže! Takže – odpor!

   O čom točím – je viac vrstiev, ako nasúvajú Total Control a je „fuk“ /nie je!/ či cez školy, či cez kuka nádoby! V ďalšom kroku to budeme mať na komínoch – čipy s emisnými kontrolami! A potom na penisoch! Viď „karanténny“ zákaz stretávania sa /mladých/ osôb, ktoré netvoria jednu rodinu! Ako?! No cez ID!

   Sledovanie na každom kroku! Máš náš RFID čip? Vieme, čo konzumuješ, čo si obliekaš, aj kam kráčaš! Slobodu a súkromie vystrieda absolútna kontrola. Už sa to blíži
   http://ppsk.aplikace.net/politika/1867.htm
   https://www.sensoneo.sk/riesenia-smart-odpady-obce/rfid-cipovanie-zbernych-nadob
   https://www.sensoneo.sk/riesenia-smart-odpady-obce/smart-senzory-monitorovanie-odpadu

   Elektronická evidencia výsypov smetných nádob v Trnave už od novembra
   3. 8. 2021
   Poznámka – figurujú ako FCC Enviroment, FCC Slovensko, FCC Group EU – takže „subjekt v pohybe“!
   https://www.fcc-group.eu/sk/slovensko/novinky/elektronicka-evidencia-vysypov-smetnych-nadob-v-trnave-uz-od-novembra.html

   Výpis z Obchodného registra SR
   https://orsr.sk/vypis.asp?ID=22057&SID=2&P=1

   Čo sa týka mňa – žiaden RFID čip na mojej smetnej nádobe a v mojom objekte nebude! Posledný je v pohrebisku mojich psov.

 22. Chystáte sa ZA PÁPEŽOM? Pozor! Ak budete mať pri sebe toto, nepustia vás tam!

  Polícia na sociálnej sieti upozorňuje, že na stretnutie s pápežom vás nepustia, ak budete mať pri sebe nejaký nebezpečný predmet. Pozrite sa, ktoré to sú. Niektoré vás zrejme prekvapia…………
  Však ten avizovaný počet ľahko polícia zvládne, netreba mať obavy, ak vôbec príde.

  No ale na pápeža pôjde iba vybraná kasta zaočkovancov, samá spoľahlivosť a dôvera v bezpečnosť.
  Samé zdravie a žiadna nakazenosť, toto bude prekvitať v sektoroch, veď to je dokonca výhra.
  Dúfam, že tam po sv. omši prebehne aj Matovičova vakcinačná lotéria s hlavnými protagonistami Visterovou a Forgáčom.

  A teraz to porovnajte s návštevou pápeža Jána Pavla II. Na vine nie je vírus,na vine sú naši politici s covid birom.
  Zapamätajte si , lebo dejiny nezabudnú.

 23. Jednoduchá

  …teraz vo viac.školách majú tieto čipy, slúžia aj na dochádzku, aj na odobratie obeda…deti sú súčasťou našich životov, neviem si ani predstaviť, ako by svet bez nich existoval…tí francúzs.zdravotníci sa vyjadrili jednoznačne a rázne, super, kiež by našli ďalších nasledovníkov, kt.by sa k tejto situácii tak postavili…naopak, je veľmi smutný počin policajta s čísl.309 487, skutočne veľmi smutný a odsúdeniahodný….k tomu vtipu, je to ozaj ,,vydarený vtip“, ešte aj tá myš je múdrejšia ako človek…a ,,podarené“ sú aj tie rady , čo s učiteľmi, chápem to tak s tými ,,menej podarenými“, a pri rade o levoch a učiteľ.som sa dobre pobavila, neviem, či má lev zožrať učiteľa, alebo to je má byť naopak :-(…:-), v každ.prípade som za menej drastické riešenia, treba si stáť za svojim a ako rodič brániť si svoje dieťa, hlavne to maloleté, čo najviac, ako sa len dá…to dosp.sa už rozhoduje samo, aj v zálež.ako je vakcína :-(… treba si uvedomiť, tú zásad.vec a to, že vakc.pasy neslúžia pre naše zdravie, ale sú nápomocné pre globalistov…budú chcieť vedieť o človeku doslova všetko a práve toto im má v tom pomôcť, je to kontrola úpln.sledovania, má to byť úplna strata súkromia, takže dobre si treba premyslieť, čo chceme vlastne urobiť…a práve teraz, keď sa má rozhodnúť o našej budúcnosti, pretože ak krajina predá svoju zvrchovanosť, predá svoju vládu a zároveň predá aj demokraciu- vládu ľudu, tým pádom by stratila to najcennejšie, čo má a to svoju slobodu. My Slováci sme k nej veľmi ťažko prišli, vždy sme boli pod nadvládou niekoho, oddávna…napr.len vláda Maďarov trvala vyše 1000rokov, naši starí a prast. rodičia sa museli učiť v maďars.jazyku. Chceme opäť stratiť svoj národ.jazyk, svoj štát, svoje územie…ozaj naozaj chceme byť znova tými poddanými ako za Jánošíka ešte okolo r.1700, keď naši ľudia museli pracovať a to veľmi tvrdo od rána do večera, a dokonca vôbec nie na seba, ale iných? …Chceme aby naše deti stratili svoju možnosť byť tými, kt.by mali byť, hrdým Slovákom alebo hrd.Slovenkou? byť hrdým, nie namysleným, hrd.na svoju reč, krajinu, zvyky, tradície, kultúru…toto všetko chceme stratiť?…verím, že nie, verím tomu, že tých ľudí, čo by sa tohto všetkého vzdali, len tak ,,šmahom“ dákeho rozhod.je skutočne čo najmenej…stále verím v krajšiu budúcnosť nás všetkých, ale o to sa musíme pričiniť my všetci…a verím, že nás bude čo najviac, nech nám je v tom Svetlo Pravdy pevne nápomocné…..

Pridajte komentár

*