Južná Kórea začala vyplácať miliónové odškodné obetiam mRNA vakcín. A bez zbytočných otázok!


Print Friendly, PDF & Email

Južná Kórea začala vyplácať miliónové odškodné obetiam mRNA vakcín. A bez zbytočných otázok!

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Vláda v Južnej Kórei súhlasila s tým, že začne vyplácať milióny dolárov ako odškodné obetiam očkovania proti Covid-19, bez akýchkoľvek otázok.

Od septembra môžu rodiny získať až 30 miliónov kórejských wonov (21 200 Eur) ako odškodné, ak člen rodiny zomrel do 90 dní od očkovania mRNA vakcínou aj v prípade, keď pitva nedokáže určiť príčinu úmrtia.

Od júla 2022 sa vypláca 10 miliónov wonov (zhruba 7 000 Eur), ak očkovanie spôsobilo smrť do 42 dní od podania vakcíny.

Denník St. Vincent Times uvádza:

Okrem toho, rodiny tých, ktorí zomreli do troch dní po očkovaní, ale nemali nárok na vládnu pomoc, môžu teraz dostať najmenej 10 miliónov wonov (7 000 Eur) až 30 miliónov wonov (21 000 Eur).

Kórejská agentúra pre kontrolu a prevenciu chorôb (KDCA) uviedla, že tieto opatrenia platia so spätnou platnosťou.

„Kórea mala vyššiu mieru zaočkovanosti ako zvyšok sveta, pretože ľudia dôverovali štátu a dali sa zaočkovať,“ uviedol na spoločnom stretnutí Národného zhromaždenia (parlamentu) a vládnej administratívy predstaviteľ Strany ľudovej moci Park Dae-chul.

„V tomto ohľade sa štát musí zaoberať pomocou všetkým tým, ktorí boli poškodení štátnou vakcinačnou politikou.“

Tento krok prichádza po výzvach na rozšírenie nároku na odškodné aj pre pozostalých tých obetí očkovania, pri ktorých vláda neprizná zodpovednosť alebo kompenzáciu za úmrtie.

KDCA bola na rokovaniach v Národnom zhromaždení 25. augusta kritizovaná za to, že sa odvolala proti rozsudku súdu, ktorý uznal zodpovednosť štátu za poškodenia zdravia a úmrtia súvisiace s očkovaním. V júli 2023 totiž správny súd v Soule nariadil KDCA odškodniť rodinu 34-ročného muža, ktorý zomrel šesť dní po očkovaní v októbri 2021.

Z verdiktu súdu vyplynulo, že očkovanie proti Covid-19 malo len povolenie na núdzové použitie namiesto úplného schválenia, preto nemožno vylúčiť epidemiologickú súvislosť medzi očkovaním a jeho smrťou.

Šéf KDCA Jee Young-mee povedal, že sa odvolajú, pretože súdny verdikt ignoroval odporúčania panelu odborníkov. Komentár vyvolal odsúdenie zo strany poslancov, ktorí tvrdili, že by mohol poškodiť dôveru verejnosti v štát.

Stop Candida

Kórea uznala 11 vedľajších účinkov covidových vakcín, vrátane anafylaxie, myokarditídy a perikarditídy. Jednotlivci, ktorí zomreli alebo utrpeli vážne poškodenie zdravia, mali nárok na odškodnenie a poplatky za pohreb v celkovej výške 480 miliárd wonov (340 miliónov eur).

Menej vážne zranenia by mohli dostať 55% náhrady.

Kórea uvádza 15 rôznych symptómov po očkovaní, vrátane nepravidelného krvácania z maternice, priečnej myelitídy (neurologické ochorenie spôsobené zápalovým procesom sivej a bielej hmoty miechy) a Bellovej obrny (obrna tváre).

Doteraz nebola dostupná žiadna kompenzácia pre ľudí, ktorí trpeli niektorým z týchto 15 vedľajších účinkov. Namiesto toho dostali ich rodiny až 100 miliónov wonov (70 000 eur), ale len v prípade ich úmrtia.

V júli 2022, po predvolebnom sľube prezidenta Yoon Suk Yeola, začala Kórea dávať peniaze ako odškodné každému, kto zomrel v určitej dobe po očkovaní aj z neznámych dôvodov.

Vláda k augustu akceptovala približne 30% z 96 000 obvinení z vedľajších účinkov očkovania. Boli medzi nimi aj pozostalé rodiny 83 ľudí, ktorí zomreli po vládou nariadenom povinnom očkovaní. Osemnástim z 83 bol priznaný nárok na odškodnenie za smrť.

Program povinného očkovania sa začal už vo februári 2021 a v rámci neho bolo zaočkovaných 45 miliónov Kórejčanov.

Kórea v roku 2023 zvýšila rozpočet na kompenzácie za vedľajšie účinky očkovania a finančnú podporu na 62,5 miliardy wonov (44 miliónov Eur).

Záver

Bohužiaľ, u nás na Slovensku neboli doteraz vyplatené žiadne kompenzácie za poškodenie zdravia ani úmrtia po očkovaní napriek tomu, že vláda sľubovala prevziať zodpovednosť za následky vakcín.

Bude to zrejme tým, že na priznanie odškodnenia je potrebné podať žalobu na súd. No a ako vieme, mŕtvi ľudia sa nesúdia a pozostalí, prípadne trpiaci preživší na to častokrát nemajú peniaze alebo energiu.

Ponaučenie: Nikdy neverte sľubom vlády. Nakoniec vás vždy oklame a zneužije!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Sean Adl-Tabatabai, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  https://www.pantarhei.sk/481494-biologie-lasky-zdenek-bohm

  „Amorův šíp přilétne a zasáhne primitivní část mozku. Poslušně se zamilováváme, užíváme si ohňostroj emocí a vášně, na nějaký čas se sblížíme… a pak se vzájemně omrzíme a vše pomalu bledne. Možná se pokoušíme svého partnera předělat, hledáme útěchu na internetu nebo se vrháme do nového milostného dobrodružství. Starověcí mudrci si tuto nástrahu uvědomovali a našli způsob, jak se jí vyhnout: berte milování jako cestu k vzájemné rovnováze a harmonie se dostaví sama.
  Ztrátu zájmu o partnera způsobuje sexuální nasycení (pocit „mám dost!“). Jakmile vyprchá neurochemie zamilovanosti, přichází na řadu emocionální odcizování. V tu chvíli je pravý čas na změnu. Avšak ne partnera, ale přístupu k milování. Biologie lásky vysvětluje, k jakým neurochemickým změnám dochází v různých fázích zamilovanosti, co je způsobuje, a jak obejít naše primitivní naprogramování „zploď a jdi dál.“ Dozvíte se, jak na milování založené na sbližování a vytváření vazby. Najdete zde příjemnou směsicí osobních zkušeností, vědy a praktik (včetně cvičení), a to vše doplněné o osvěžující dávku humoru.“

  Inšpirujte sa, plytvači …. 🙂

  • Na diskusi v Badateli mě fascinuje,že i kdyby článek pojednával třeba o zaštipování rajčat,tak diskuze se rozběhne úplně jiným směrem.A to se mi tady nejvíc líbí.Musím se bohužel přiznat,že článek někdy ani nečtu a už se vrhnu na diskusi.
   Zdejší diskutující komunita mě obohacuje o mnoho poznatků,filmů a odkazů na zajímavé stránky.

   • No ja som tak neskôr začal chodiť na AE čisto kvôli diskusii keďže tie články redakcie boli a sú vymývačkou mozgov rovnako ako kanály v tv. Sledujú ten istý cieľ ale idú na to inak (nejedná sa len o AE – to sa ukázalo za doby podvodu c19 ako nejedna alternatíva podsúvala lež za lžou).A z určitého hľadiska je ten ich mnohoročný počin – tie ich články (na AE) z morálneho hľadiska ešte zvrhlejšie ako druhá strana mince (mainstream v tv/rozhlase) pretože idú extrašpeciálne a chladnokrvne po všetkom tom na čo sa človek na základe vlastného dobrého chcenia spolieha, vkladá dôveru, dúfa. To, že tie ich články mnoho ľudí oceňuje je ukazatel toho, že je úplne jedno či človeka vedú na popravu zo strany mainstreamu alebo z inej strany javiacej sa ako alternatíva – pretože on to nespozná. A prečo to nespozná? Z jednoduchého dôvodu – neverí a nehľadá dobro v sebe a v iných… nedúfa v neho, a keď ho pocíti tak mu neverí. Preto radšej súzvučí a rezonuje s takými článkami, ktoré ho utvrdzujú v jeho negatívnom, rebelskom a egoistickom myslení a cítení pričom to DOBRÉ, najobsažnejšie a najdôležitejšie svetlé neochvejné Svetové dianie, ktoré by mal tiež zohľadniť sa deje nezávisle od a nad aktivitami všetkých ľudí a tajných či známych mocenských štruktúr sveta, je od nich úplne nezávislé a tiež mu v plnej miere podliehajú. (V KSB tomu hovoria tuším „všetkozahŕňajúce riečisko životných udalostí“).
    Lenže mnoho ľudí sa pozerá len cez okná alchymistov Globalistov čo a ako pre nich pripravujú ale nedvíha zrak do svetlých výšin s prosbou jak z toho všetkého von BEZ PORUŠENIA VESMÍRNYCH ZÁKONOV VON a bez TOHO aby sa človek znova a znova obalil ďalšími VINAMI. Človek nieje Vesmírny Zákon, človek sa musí Vesmírnemu Zákonu podriadiť a nie nezávisle od neho tvoriť vlastné riešenia.
    Každé také riešenie nesmie byť svojvôľu lebo inak človek vnáša do sveta zlo, ktoré sa skôr či neskôr prejaví.
    Preto aj tí čo píšu články na alternatívne sú tiež zodpovední za stav spoločnosti keďže mnohí sa k nim utiekajú a hľadajú nielen informácie ale aj nádej a útechu. A pre človeka s rozvinutým vnútorným zrakom sú dobre „viditeľní“ – sú totiž v dostatočnej kvalite vycítitelné tie energie, ktoré do svojich článkov vložili, dajú sa dokonca aj charakterizovať k akému zámeru slúžia – nieje to o nič menej hodnotné ako presná polopatistická analýza zahŕňajúca milión konkrétností – výsledok je v jadre rovnaký.
    Preto aj keď človek nemá analytické schopnosti, nemá dostatočné vzdelanie tak predsa má len nejaké tie životné skúsenosti a tak je mu to prostredie ktoré článok nielen na AE vytvára cudzie, umelé, je tam vyextrahovaná ľudskosť a necítiť tam žiadnu nádej a nič čo by trocha hrialo u srdca….a keď niekto povie – veď sú to len informácie tak ja poviem, že a k čomu sú človeku také informácie, ktoré sa vôbec nedotýkajú vnútra človeka ale mu akurát nabudzujú pocit bojovnosti ak z nich predtým neprepadol zúfalstvu a strachu? Preto sa nedivím, že veľmi veľa ľudí číta len komentáre pretože väčšinou tie články redakcií nie sú od ľudí pre ľudí. V tých komentároch na stránkach je ešte život a dokonca aj v komentároch mainstreamu pretože aj pri zmanipulovanej mysli človeka je v ľuďoch ešte mnoho dobrého – ak ovšem tá zmanipulovaná myseľ časom neotrávi celého človeka. Ale od toho je tu zasa pohyb ducha – citu aby sa človek takej „kazajky“ zbavil pretože sa v nej nemôže nikdy dobre cítiť – prejavovať vo svojej podstate.

    • Ještě dobrý je tenhle web .Často tu diskutují lidí,kteří jsou dost daleko.
     https://kob-forum.eu/

     • Áno, chodím aj tam. A ľutujem, že som si nezapísal do zošita názvy niektorých doslova prapodivných alternatívnych stránok (bolo celkovo ich cca 15 až 20). Nejako som v minulosti na ne narazil ale teraz aj keď hľadám ako viem tak už akoby neexistovali. Takže nejakú dobu si to zapisujem aj keď je to v najnevhodnejšom okamžiku a keď sa mi fakt nechce. A nejedná sa len o adresy webov, celkovo si už všetko dôležité zapisujem do zošita…

    • Dúfam, Achnaton, že tvoj dnešný vstup padne do oka aj tvojmu synátorovi – a že Tutanchamon pochopí, že tu nestrácaš čas zbytočne.

     • Emily – už ti z tej ezoteriky a pocitu vlastnej výnimočnosti kvalitne j.be!

     • Čo má s ezoterikou spoločné to, že na štedrý večer na Achnatona zareagoval jeho syn??

      Kopírujem:

      „tutanchamon
      25/12/2022 at 16:21
      Achnaton preco neoslavujes Vianoce? S rodinou priatelmi atd. ?“

      Skôr tebe, Maroš, z tej tvojej neustálej, neúnavnej kritiky každého navôkol už v plnej miere…
      Ja všetky tvoje príspevky aj komenty neadresované priamo mne už dávno preskakujem a žiadam ťa, aby si ty vzhľadom ku mne robil to isté. Rešpektuj to!

      Odpovedať

     • Emily! Ako sa v jednej piesni trefne spieva:..“priveľa rozumu je v tejto láske“ tak rovnako je toho rozumu v intelektuálneho rozpitvávania aj tam kde on – rozum na to vôbec nestačí aby obsiahol plný význam vyšších záležitostí. Presne tak ako sa tam spieva: priveľa rozumu je v tejto láske….A nejedná sa len o lásku medzi mužom a ženou ale aj o veci čisto duchovného rázu, ktorých je vo Stvorení neporovnateľne viac ako ich hmotných prejavov v maličkom spodnom oddelení Stvorenia – v oku viditeľnom hmotnom a jemnohmotnom (zahrobnom) vesmíre teda v „hmote“.
      Veškerá snaha o zlepšenie a napravenie života ľudstva na Zemi bez základného poznania štruktúry Stvorenia, jeho vrstiev – svetov až po samotný Zdroj – Boha Otca vyzerá je len bojom o prežitie v hmotnom tele na Zemi za každú cenu – aj za cenu duchovného pádu a tým pádom aj zániku vlastného ducha na konci trvania hmotného života vesmíru. Ak by sa ľudia skutočne zaujímali v čom to vlastne žžijeme a aký má zmysel Život tak by určite narazili na Posolstvo Grálu. A ak by sa oň zaujímali len z čistej zvedavosti a niečo by si z neho prečítali mnoho by sa im vyjasnilo a nemuseli by sa trápiť a robiť zbytočné chyby a nápravy celé desaťročia či životy…ale ani tá obyčajná zvedavosť tam nieje….
      Radšej im vyhovuje bojovať za svoje miesto na Zemi.. – ale jak bojujú? ..a o aké miesto vlastne na Zemi bojujú keď nepoznajú svoje miesto vo Stvorení a tak sa hrajú na samotného Stvoriteľa? Ani obyčajná zvedavosť tam nie je a nieto ešte pocit malosti pri dotyku skutočnej Výsosti zoslanej z duchovných Výšin dole do hmoty na Zem. Nie som žiadny poustevník či svätec, žijem so všetkými plusni a mínusku ako väčšina ľudí na Zemi ale šokuje ma, že množstvo hľadajúcich a inteligentých ľudí sa vôbec nezaujíma ani o tú stavbu a štruktúru Stvorenia – teda o celé dielo Stvoriteľa a že im stačí to čo vyprodukoval „inteligentný“ obmedzený pozemský mozog.
      Ezoterika je bezštruktúra a ovláda mozog ale napojenie ducha človeka žijúceho v tele na Zemi na duchovné úrovne – svety nieje bezštruktúra – a to je to oč nás chcú zlovolní pripraviť.

     • Emily ešte jedna vec – všimol som si v živote jednu vec – že opatrnejší a akoby nesmelejší a chybujúcejší ľudia – ak idú do nejakého sporu vždy vcelku lahko vyhrajú nad skupinou inteligentých, sebaistých šmejdov.
      A to dokonca aj v nejakej odbornej diskusii! Pretože to čo ide priamo od srdca nikdy vychcálkovia neustoja.
      Jeden na jedného to vychcálkovia vždy dajú – to sa vždy dokážu zmocniť väčšiny ľudí.
      Ale skupina proti skupine tak to nie.
      Všimol som si to mnohokrát v živote.
      Či už to bolo v práci, na chidbe v čakárni u lekára, na demonštrácii, na podnikovej porade. Tá „inteligencia“ sa vždy proti „hlupemu plebsu“ v úzkych spolieha na svoje pozície z ktorých tých „dole“ chcú umravniť či postaviť sa im na hlavu. A keď ide len o debatu na nete tak sa oháňajú slovnými prehmatmia určenými frázami aby vyklzli zo zovretia ako slizkí hadi. Ale Pravdu nemajú – majú len tú svoju ……“pravdu“. Inak tá ich pravda je druhou stranou mince ktorú oni kritizujú.

     • Achnaton, svojím posledným odsekom – jedinou vetou si vystihol celú podstatu toho, o čo tu ide.
      Ja to vidím tak, že samovyvolení „mocní“ odstavili láskavého a nadpozemského Stvoriteľa Otca – a „prekryli“ ho narcistickým a krvilačným pozemským „bohom“ sionu. A Pravého nadpozemského Ježiša (rušiaceho kostoly aj celých tzv. „božích desatoro“) po Jeho príchode na našu Zem rovno zavraždili, aby ho vzápätí nahradili židovským kristom, ktorý tie kostoly (aj s vyberačmi odpustkov) ďalej staval…
      Ježišova Pravda je zatiaľ ešte pribitá na kríži, no Lož pozemského čipovacieho boha sionu vylieza na povrch stále viac a viac; tá jeho akože „pravda“ sa už otriasa v samotných základoch – vidí to hádam už väčšina ľudstva. Verme, že to nebude dlho trvať – a Svetlo úplne pohltí Tmu.

     • upresňujem – tvojím posledným odsekom o 22:30

    • Marek Košice

     Achnaton : „….tie ich články (na AE) z morálneho hľadiska ešte zvrhlejšie ako druhá strana mince (mainstream v tv/rozhlase) pretože idú extrašpeciálne a chladnokrvne po všetkom tom na čo sa človek na základe vlastného dobrého chcenia spolieha, vkladá dôveru, dúfa.“

     Nezastávam sa Aeronetu (čítam ho, ak sa problematika netýka čisto českej republiky, v jej politike sa totiž vôbec nevyznám). Ale tu je jasne vidieť, že tebe NEJDE O HĽADANIE PRAVDY, ale o POTVRDZOVANIE si toho, čomu mechanicky/emocionálne veríš/dôveruješ. Jasne si to napísal.
     JA NA NIČOM NELIPNEM (mimo blízkej rodiny), na žiadnej ideológií. Ak sa niečo čomu dôverujem ukáže ako CHYBNÉ (a moja logika to tak vyhodnotí aj pre mňa), okamžite to hodím za hlavu. Pretože mňa zaujíma PRAVDA, nie potvrdzovanie si vlastnej neomylnosti.
     Takže sa nemáme o čom baviť, už na teba nebudem reagovať.

  • Prave si opisal lasku na baze pudov. Ver mi, ze je na svete mnozstvo rozvinutych ludi, ktori funguju rozdielne. A aj keby nefungovali, tak nezavid, ze maju pekne zeny a peknych muzov, s ktorymi si proste.. ehm, ako to nazvat bezprostredne. ZAJEBU a su spokojni.

   Ty nejeb a bud ticho.

   Dalsia vec, tlupy vedcov, studentov, zamestnancov, skupiny po stovkach ludi, pracuju dekady, aby zdokonalilo technologie, nakoniec sa im to podari. A JEBU medzi sebou ako opice..

   Myslis, ze niekoho z nich serie, ze nie je duchovne rozvinutejsi? Men to, co dokazes zmenit. Zmen svoj postoj. Si pozer, manipulator a pasivne agresivny podvodnik. Castokrat klames, nestojis si za slovom. Kto sa uz len na teba ma spolhanut a vzhliadat k tvojim myslienkam?

   • Marek Košice

    Sebastián : Aha, už si na teba spomínam, aj na to, ako ťa Maroš nazval (nemusím to spomínať, nejde mi o urážanie tvojho mena).

    Mám zmeniť postoj k čomu? K orgazmovaniu? A teda spraviť „míľový krok“ nazad? Zbláznil si sa? 😉
    Pózer nie som. Manipulátor áno (ale konštruktívny…nikoho nemanipulujem tak, aby tým utrpel). Agresívny podvodník? To určite nie.
    Pil si, Sebastian? Nehnevaj sa….ale uveď aspoň jeden príklad, kedy klamem (myslel si vedomé klamanie) a kedy si nestojím za slovom? Nie sú to len tvoje želania voči mojej osobe?

    • Nechapavy si.

     Pridal si prispevok, ktory obvinuje kazdeho z vytvorenia zvieracieho vztahu, zalozeneho na sexuslnej pritazlivosti. Zarovej mas v citacii uvedene, ako tuto zvieraciu pudovost pretransformovat na vztah zalozeny na baze zblizovania a vytvarania vazby, pricom az pri takomto vztahu sa clovek ponori do skutocnej zmyselnej sexuality. Odkaz na knihu.

     Napisal som vyhradu, v ktorej som odmietol tvoje pausalne obvinenie, ze nie kazdy ma zvieraci vztah, ale ze su vztahy, ktore su hlboko prepojene, v ktorych sa taktiez suka ako o zivot, avsak ta sukacka vzisla z vytvorenej vazby zblizovanim a vzajočnou pritazlivostou.

     Ak si si, vo svojich domnienkach, upravil text a uvidel v nom moju vyzvu k tebe, aby si roztocil kolotoc vyronov semena, tak ti uz aj rozumiem, akym sposobom si upravujes realitu vo vztahu k inym textom.

     Pasivny agresor si, latentny pozer, manipulator a klamar taktiez.

     Predsa ti polozim otazku.

     Povedzme, ze si podviazem pytlik, ako mas podviazany ty, ako sa duchovne rozviniem?

     • Marek Košice

      „Pridal si prispevok, ktory obvinuje kazdeho z vytvorenia zvieracieho vztahu, zalozeneho na sexuslnej pritazlivosti. Zarovej mas v citacii uvedene, ako tuto zvieraciu pudovost pretransformovat na vztah zalozeny na baze zblizovania a vytvarania vazby, pricom az pri takomto vztahu sa clovek ponori do skutocnej zmyselnej sexuality.“ ……………………… A ČO SA TAM AKOŽE „BIJE“, ČO SI TAM „ODPORUJE“, ty „megainteligent“? …………………….NIČ……………

      Tvoja výhrada nie je založená na realite, ale na tvojom „ohýbaní reality“.
      Pod pojmom „zvierací vzťah“ si vo svojej nechápavosti (ako inak – keď nemáš skúsenosť s dlhodobejším neorgazmovaním v dospelom veku) predstavuješ ihneď nejaký extrém typu „Jožko trtká Máriu ako o život, predtým jej roztrhal od nadržanosti blúzku, a obaja majú modriny v okolí pohlavných orgánov…“….. „Zvierací vzťah“ je aj NEHA PLNÁ ÚSMEVOV A SLOV LÁSKY, AVŠAK KONČIACA ORGAZMOM, nie len „divoká trtkačka“ zo zadu, za vlásky a bez lásky…. Prečo tomu nerozumieš? Odpoveď je jednoduchá : NEVYHOVUJE TI ocitnúť sa v tejto „kolónke“, nechceš byť označovaný (aj keď ako anonymná osoba) za toho, kto má „zvierací vzťah“.

      Keby si sa naučil lepšie vyjadrovať, nemal by som chybnú domnienku ohľadom toho, čo si písal (spomenul si to v odstavci „kolotoča výronov semena“).

      Nebaví ma ďalej sa s tebou naťahovať, pretože si malý mravček hrajúci sa na veľkého intelektuála.
      Obviňovať niekoho z toho že je manipulátor je prejav nepochopenia života, ty „velikán“……. MANIPULUJE KAŽDÝ JEDEN ČLOVEK akoukoľvek svojou reakciou na akúkoľvek akciu, alebo akukoľvek svojou akciou voči niekomu. Nebyť manipulácie, nevieš ani rozprávať, ani písať, ani si umývať zuby, jesť príborom, viazať si šnúrky…

      Tvoja otázka je trápna… Tvoje smilnenie ti neumožňuje vystúpiť z Matrixu na inej než „intelektuálnej“ úrovni. „Intelektuálnych ezoterikov“ je plný celý svet… Duchovno žiadne, za to intelektuálne reči u niektorých na úrovni „Master“.

      Čo za „smutnú“ charakterovú črtu máš, že máš potrebu písať hlúposti o akože mojom podviazaní semenníkov? Podviazanie semenníkov NEZNEMOŽNÍ orgazmus, ty „mysliteľ“. Tu ide primárne O ORGAZMUS. „Suché orgazmy“ absolútne neriešia tento problém, akurát ušetria telo od výroby ejakulátu, ale sexuálnu energiu vyskratuješ orgazmom, nie ejakuláciou.

      Sebastián, smutné je len jedno : V spoločnosti „duchovných pózerov“ ti nikto nevytkne, že nie si duchovným a že sa na duchovne založeného len hráš. Pretože oni to nerozoznajú… Smilnia ako ty, a teda sú od reálneho duchovna tak ďaleko, ako ja od výherného tiketu Športky. Hlavne, keď vôbec nepodávam Športku ani nič podobné.

      „Duchovní pózeri“ mi pripomínajú bývalého kamoša…. Celkom slušné vedomosti ohľadom stravy, ale dodržiaval veľké h*vno ohľadom zdravej výživy a pravidelne si vypil. To je niečo ako „duchovne založený“ orgazmátor. Proste…NONSENS. A vedia to ľudské spoločenstvá všade po svete, X tisíc rokov dozadu až po súčasnosť. Škodlivé účinky orgazmov sú už celé roky vedecky dokázané. Samozrejme do maisntreamu sa to nedostane…Pretože tí čo vlastnia mainstream, tí vlastnia aj p*rnostránky, a p*rno slúži k tomu, aby „vybíjalo“ ľudí zo sexuálnej energie………………Preto sme v takých sr*čkách ako ľudstvo, Sebastian. Či sa ti to páči alebo nie, máš v tom prsty aj ty. 🙂 ….. Pretože svojim skratovacím „rituálom“ akurát tak kŕmiš temnotu. Rovnako ako miliardy ďalších ľudí. ALE NIE A NIE SI TO UVEDOMIŤ……….. Lebo??????????…

      ………..lebo EGO nedovolí………….. Takže „škrtaj“ svoje mylné domnienky o sebe ako o duchovne založenom človeku.

     • Mas slabe rozumove schopnosti z viacerych dovodov.

      Jeden z nich je, ze si uviedol knihu, ktora rozdelila vztahy na dva typy. Prvy typ, ktory je zalozeny na sexualnej pritalzivosti a ten druhy na zaklade zblizovania a vytvorenia vazby s partnerom. Pricom je v citacii uvedene, ze v oboch typoch vztahov maju partneri pohlavny styk.

      Nevsimol si si to, pretoze si nepochopil, ze kniha aj pri tom druhom typu vztahu, vybudovanom na hlbokej vazba k parnerovi nevylucuje milovanie, prave naopak.

      S velkym potesenim, vo svojej sprostosti, si sa zacal mlatit do hrude a poukazovat na okolie, ako plytve semenom, pricom si podhodil knihu, ktora nabada na plytvanie semenom, len v inom typu vztahu. Preto si sprosty. Snad si to uz pochopil, pretoze som sa vyjadril rovnako aj v predoslom prispevku, len teraz som sa snazil pisat tvojim jazykom.

      Takze sa ta pytam este raz. Ked si zdemolujem gule, ako mas zdemolovane ty (sarkazmus), ako sa duchovne rozviniem. Napis co sa nove naucim, co ziskam, ako to zlepsi kvalitu mojho zivota? Nepis omacky, napis konkretnu vec strucne.

      Ja temnotu nekrmim, mna temno nabija. Dobrak si neudrzi poziciu medzi ludmi. To si uz vo svojej myslitelskej hlave mohol pochopit, ked stale pisem, ako pisem. Len ty imbecilny, ako imbecilny obcan prehliadas informacie v texte, lebo ich nevidis. Preto si mi pisal spravy o nejakom mojom bohovi a kktiny o krmeni temnoty.

      Tak mi odpovedz na otazku. Co ziskam, ked si podviazem periskop ako ty?

    • Ahoj, Mareček,
     nehnevaj sa, prosím, že som si dovolila opätovne i dnes reagovať na Tvojich dnešných 5 verbálnych bezorgazmických výronov, v ktorých – samozrejme – dehonestuješ iných ľudí, ktorí nie sú stotožnení s Tvojou sexuálnou „alchýmiou“.

     Kto plytvá a marní svoju energiu na druhých, málokedy vidí chyby na sebe. Je to Tvoj trik mysle, ako uniknúť pred sebou samým. Pôsobíš tu ako taký napoly utopený utopista, ale nechápem, kam to všetko smeruješ? Už sa Ti niekto ozval, že “ Marek, ja som ten Tvoj recept vyskúšal a je to SUPER. Budem v tom pokračovať ďalej.“

     Aspoň jeden malinkatý úspech by to chcelo – na pozdvihnutie Tvojho sebavedomia.

     Pre Teba však funguje výrok spisovateľa Jeana-Paula Sartre, že – „TÍ DRUHÍ sú peklo, lebo s Tebou – nesúznia“.

     P.S:1 – Stretávaš sa vo svojom osobnom živote s inými mužmi, myslím tým, či máš nejakých priateľov, ktorým by si niekde v bare pri džúsiku vysvetľoval túto Tvoju životnú tézu? Skúsil si to niekedy on line? A ak áno, akú si mal spätnú väzbu? Pretože každý deň spamovať web, to dokáže dnes i 12 – ročný pubertiak..

     P.S.2 – Okrem toho Marek, ja v rámci Tvojej komunikácie tu na Bádateľovi, nevidím a necítim NIČ, že by si bol – bezorgazmickým celibátnym životom – šťastný, vnútorne vyrovnaný, spokojný a mal tak dnes – prepotrebný Pokoj v Duši. Skôr naopak. Je to stále tá Tvoja arogancia a dehonestácia práve – Tých Druhých.. Pôsobíš tu pre mňa – žiaľ – ako jeden veľký Nešťastník, ktorý tu všetkých presviedča (a aj tomu zrejme – verí, ale nie som si tým celkom istá), že ak bude žiť bez orgazmu (1 rok, 2, 5, 20?), tak dosiahne vrcholného duchovného Osvietenia a po smrti sa bude kúpať už len v Nirváne. Ups!
     Tak TO naozaj – nefunguje! (a použijem Výkričník, pretože tam patrí.)

     Apropó! Ty tu mne (i keď bezobsažne) vytýkaš nadmerné používanie výkričníkov. Pozri sa na svoje komenty, ako vyzerajú.
     Napr.: ……………………… „A ČO SA TAM AKOŽE „BIJE“, ČO SI TAM „ODPORUJE“, ty „megainteligent“? …………………….NIČ……………!

     Ergo – 100 bezúčelových (bezorgazmických) bodiek – nič obsahovo – nehovoriacich.

     Neprestajne dokola, vidíš smietku v oku druhého, pričom brvno v Tvojom oku, Ti nevadí.

     P.S: 3 – Marek, dohoda platí i naďalej. Ak tu budeš i v nasledovné dni – bezorgazmicky – spamovať, pôjdem za Tebou ako tieň.
     Prajem ešte príjemný večer!

  • 🙈😅👍

  • Nepísal to náhodou niekto ako nebohý úlychák doktor Radim Uzel? Ten dokázal naplácat také ujeté zhovadilosti, že by sa s nimi dnes kľudne ujal v politike niekde na Západe.
   Ten tiež patril k hovädám, ktoré človeka degradovali na akýsi živočíšny druh na Zemi, na akési zviera s rozumom s vrodeným pudom sebazáchovy. Tež do vzťahu medzi mužom a ženou ťahal príliš veľa chémie až to bolo nechutné.
   Tak sa v tom (v posvätných a vyšších záležitostiach) a nielen v tom mnohí veční študenti s IQ 550 rýpu, že nakoniec ostanú na svete sami ako kôl v plote. Ale v ich očiach sú vinní tí druhí pretože im to tak vychádza – veď predsa si to vedia spočítať kto je ten zlý a kto nie. Lenže to vždy počítajú svojim vypočítavým a chladným rozumom – tým nádorom v dutine lebečnej. Z jednoduchej a posvätnej záležitosti medzi mužom a ženou nad ktorou netreba rozmýšľať urobia vedu a ešte budú takí drzí že to budú nechutné analyzovať a vyvodzovať vedecké či odborné závery
   A ešte do toho budú ťahať chémiu ako príčinu, obmedzenci!
   Marek, oni – „odborníci“ špinavými rukami siahajú na posvätné veci aby nás oblbli, že na to aby človek bol pravý muž alebo pravá žena – že sa na to dá ísť nejakou inou cestou – nejakou obklukou než je prirodzená cesta.
   Ale tá je ukotvená len v človeku samotnom – v jeho duchu – v cite a nie v rozmýšľaní a analyzovaní… a buď tú cestu sleduješ alebo si mimo.

   • Marek Košice

    A ty si retardovaný, Achnaton?
    Uzel bol „orgazmátor“, autorka knihy (Zdeněk Bohm je len PREKLAD) je proti orgazmovaniu, a teda PROTI „zvieraciemu“ rozmnožovaciemu sexu (nie proti sexu ako takému) mimo obdobie rozmnožovania sa.
    TY SÁM SEBA DEGRADUJEŠ NA ŽIVOČÍŠNY DRUH tým, že tvoja sexualita je v jej závere ZVIERACOU, rozmnožovacou.
    Ešte raz : JA NIKOMU NEZAKAZUJEM (to je ale každému jasné, pokiaľ človek sám seba neoj*báva že zakazujem, aby ma mohol sám pred sebou špiniť čo najviac) ORGAZMOVAŤ………. To že píšem o neprirodzenosti orgazmovania neznamená, že to niekomu zakazujem. Ale je fakt „ÚSMEVNÉ“, ak „duchovne založení“ ľudia SMILNIA a ešte to aj obhajujú…..
    Vo výsledku to značí len jedno jediné (keďže duchovný rast je možný len ak sa neplytvá sexuálnou energiou orgazmami – samozrejme ale neorgazmovať na to nestačí – len je to NUTNÁ podmienka), a to to, že „orgazmátorov“ sa ŽIADNY duchovný rast netýka. Môžu „rásť“ jedine osobnostne (nepliesť s duchovnom), psychologicky. BODKA. Toto nie je názor, toto je ZÁKON PRÍRODY. To nevymyslel žiaden človek, to vymyslela Príroda/Stvoriteľ.
    A proti tomu, Achnaton, nič nezmôžeš……darmo si budeš svoje orgazmovanie (alias závislosť na ňom) ospravedlňovať napr. tým, že to robí možno aj 99,9% mužov (mimo starcov s chatrným zdravím a samozrejme mimo mňa a mne podobných mladých zdravých)…

    • Pozri..Uzel alebo antiUzel..to máš jedno – všetci majú nejaký problém sa zaradiť do života s tak vymýšľajú hlúposti.

     Daj sa dokopy, na to dole nemysli dňom i nocou, sústreď sa na seba – na svoje pocity a vnútro a keď to zvládneš tak časom určite začneš vnímať, že o teba niekto z opačného pohlavia javí záujem – a môže to byť niekto, koho si si si roky nevšímal ..a môže ti byť veľmi blízka. A potom už nebudeš musieť šetriť sex. energiou nakoľko vaše blízke energie vždy splynú v jednu spoločnú a ešte krajšiu, ktorá vás oboch bude udržovať v zdraví na duchu i na tele.
     Ale dovtedy si odkázaný na náhradné riešenia ako doteraz – nasilu celibovať a robiť okolo toho vedu.
     Celibát si si vybral z donútenia a nie z presvedčenia pretože sa v tomto nevieš zaradiť medzi bežných ľudí.
     Viem ľudia žijú v manželstvách sexuálne všelijako – majú rôzne vzťahy ale sú aj také ale aj onaké. A ver, že existujú aj tie šťastné.

     • Marek Košice

      Ako som už písal vyššie, píšeš z pozície človeka, ktorý NIKDY nezažil výsledok „sexuálnej alchýmie“ vo vzťahu, a ani len orgazmový, či sexuálno-orgazmový (ani sex, ani orgazmus) celibát.

      Prečo sa mám dať dokopy ja, keď to TY nedokážeš prestať orgazmovať?
      Ako je možné, že si neuvedomuješ ten nonsens, že si OSPRAVEDLŇUJEŠ „AKO NORMÁLNU VEC“ to, že dajme tomu aspoň 2x týždenne plytváš tým, čo vytvára život? TO JE DUCHOVNO, človeče? Stále ti nedošlo, že orgazmovanie je antiduchovné, a orgazmovanie s ejakuláciou (mimo obdobia rozmnožovania) je vyslovene „čierna mágia“?
      Ak nie, tak si skrátka nechápavý. Neduchovný a nechápavý.

     • podrz pytlik alias Marek.

      Keby si disponoval aspon zakladnym stupnom poznania celosvetovej symboliky a mal aj aspon zakladne postavenie v nejakej organizacii, tak by si sa naucil, ze duch a dusa nie je nic ine, len vlastnosti cloveka a jeho schopnosti.

      Taktiez by si sa naucil ako zhypnotizovat „nezhypnotizovanych“, cize alternativcov, nejakou alternativnou realitou, ktora je v opozicii k realite, ktpru neprijimaju.

  • https://www.zdravie.sk/diagnoza/2174/diagnoza-e291-hypofunkcia-semennikov
   ———————-
   „Každá vrana chváli svoje hniezdo – a tá ktorá ho nemá – chváli, ako je dobré bez neho!“

   • Marek Košice

    Nízkovibračný Maroško (ktorý nedokáže nepoužívať výkričníky), aký je zmysel (nepriamo, ale zároveň očividne) spájať ma s hypofunkciou semenníkov, keď nemám absolútne žiadne problémy tohto typu?
    Akú charakterovú črtu ukazuješ osadenstvu tohto fóra keď takto činíš?
    Poviem ti, že je to úbohosť veľkých rozmerov. Mňa to samozrejme vôbec neprekvapuje, pretože ty si všetko len NIE dobrý človek. Môžem byť presnejší. Si zlomyseľné „intelektuálne zviera“. Dobrý deštruktor, ten najhorší budovateľ. Niečo ako Matovič.

 2. Āno oci, 🤔😁🙄🤩

 3. Tak ci onak, v 2024 zacne pravdepodobne masove vymieranie ako predpovedal Dr. Buttara, ci byvaly agent cia… a ako to aj vyplyva z nizsie uvedej analyzy!

  • Myslíš asi toto: https://cz24.news/extremne-dulezite-video-musite-videt-sdilet-a-varovat-vsechny-dr-rashida-buttara-kvuli-tomuto-videu-zavrazdili-video-cz-titl-23-min/ ?! Nuž mozaika začína do seba zapadať a tie kurvy hrajú s časom, takže je možné, že to spustia skôr ako bude pandemická dohoda úplne schválená. Možno ešte nejaké divadielko s UFO, alebo rovno stlačením správnej frekvencií na 5G sieti… Cítia sa byť nedotknuteľnými, ale začínajú mať obavy a nervy, lebo Ukrajina im nevyšla a Rusi ich nemajú ani za hovno, ľudia sa preberajú a k tomu voľby na Slovensku, v Poľsku, v Rakúsku … a všetko v ich neprospech ! Dolár padá, Čína rastie, ropu a plyna nemajú… Afrika odchádza, Biden ml. v keli atď. čiže hrajú vabank!
   Obávam sa, že toto nebude všetko… jadrovej vojne sa zrejme svet taktiež nevyhne !

   • Jadrovej vojne sa svet vyhne. Mimozemšťania by zasiahli tak, ako už zasiahli viackrát, keď deaktivovali jadrové hlavice a rakety. Je o tom veľa záznamov. To ale neznamená, že nevybuchne ani jedna. V minulosti bolo veľa atmosférických jadrových skúšok, ktoré prebehli a boli zatrhnuté až po čase.

    • Marek Košice

     „Mimozemšťania by zasiahli tak, ako už zasiahli viackrát, keď deaktivovali jadrové hlavice a rakety. Je o tom veľa záznamov.“ …. Akurát, že tie záznamy sú V PÍSANEJ FORME, milá redakcia……… Papier znesie všetko, na čo som zainteresovaní (ak to má vyjsť pod hlavičkou nejakej organizácie napríklad) dohodnú. Takže by to chcelo trochu menej naivity, trochu menej slepej viery.
     Aj o ceste na Mesiac sa dá napísať kniha……..Je to dôkaz, že tam človek (ako taký) bol? NIE. Ale pre plno ovečiek to dôkaz je. Prečo? PRETOŽE SI PRAJÚ, ABY TO BOLO TAK. A z toho dôvodu je pre nich dôkazom (že to bolo tak) čokoľvek s nejakou „dôveryhodnou značkou“…… Ale všetci vieme, že tie „dôveryhodné značky“ sú asi také dôveryhodné, ako reči politikov.

    • Pokiaľ viem, tak pokusných jadrových výbuchov bolo od roku 1945 vyše 480 /490/ a mali vplyv na vznik ozonovej diery. Takže – ako je možné, že to mimoni nezastavili, keďže to muselo vyvolať znepokojenie medzi ostatnými mimozemskými civilizáciami, keďže pozemské „detičky sa hrajú so sirčiťkami“. Inak – myslím si, že nepriateľským mimoňom to vyhovuje, lebo tak môže prebehnúť terraformácia Zeme – nevhodná pre život ľudstva a život súčasných živočíchov, ale vhodná pre budúcu inváziu nehumanoidných entít a ich „domácich zvierat“ v budúcnosti – čo potom dokážu prekonať časopriestorovou skratkou. Ak dokážu šváby prežiť rádioaktívne žiarenie – určite to dokážu aj hmyzie typy mimoňov. Takže ak existuje spiknutie pozemských „elít“ s takýmito nepriateľmi – tretia jadrová vysokopravdepodobne bude!

     • Prý se od té doby začalo víc objevovat UFO.I když nutně ty talíře nemusí mít mimozemský původ,asi je to zajímalo.

    • A kedy si myslíte spustia Amíci to holografické divadielko a útoku mimozemšťanov na Zem, aby mali zase zámienku pozatvárať ľudí a zrušiť všetky svetové náboženstvá, aby ich nahradili New Age? Fals flag sa už asi polroka mediálne pripravuje predsa a hovoril o tom aj Dr. Buttara… Čo si o tom myslíte?

     • Mala by som na toto odpoveď, ale bolo by to pre vás tu príliš neuveriteľné….

     • Marek Košice

      že tu bude v roku 2025. To si MYSLÍM.

     • Načasovanie je ťažko povedať. Zvyčajne sa to robí vtedy, aby prehlušili inú katastrofu, keď si už inak nevedia dať rady. Tou katastrofou môže byť napríklad prehra Ukrajiny vo vojne alebo blížiaci sa kolaps finančného systému.

     • oldmarxista pamprlik

      a preco maju spustat divadielko ked realni mimozenstania hladkuju pri jadrovych elektrarnach?

     • Marek Košice

      oldmarxista pamprlík : Pretože to divadielko bude mať ničivé následky (aspoň lokálne), a reálni „vedľazemšťania“ spozna kruhovej Antarktídy, ak tu chodia na návštevu v UFO, nemajú záujem ničiť nám známy svet (5 svetadielov vymedzených od iných častí plochej Zeme Antakrtídou kruhového tvaru).

   • Musíme dúfať že k jadrovej vojne nepríde. Vraj mimozemšťania ochraňujú naše atómové elektrárne, nad Jaslovskými Bohunicami boli pozorované neznáme objekty podľa ufológov. Nechcú údajne aby sa zničila naša civilizácia. Na druhej strane prečo nezabránili výbuchu v Černobyle a zhodeniu atómových bômb na Hirošimu a a Nagasaki. Možno by sa to dalo chápať ako varovanie pred niečím ešte horším.

    • Marek Košice

     To čo nevidíš na vlastné oči, tomu slepo never. Ber to ako možnosť, ale vôbec to neber ako fakt.

    • Je to už dost dlouho ,ale někde jsem četla zprávu,že nějaké podivnosti se okolo Černobylu děly.Něco podivného tam prý bylo viděno a radiace nějakým záhadným způsobem rychle klesla .Asi jsem to četla v Médiu,ale zdroj si opravdu nepamatuji.

     • Marek Košice

      Si žienka? Máš pekne znejúci nick. Dúfam, že máš v živote stále dostatok pohody, aj keď doba tomu veľmi nepraje. 🙂

     • Blbeček MzK – komu sa nepodlížeš – odporný intrigán a vriťolez! Ty v živote nebudeš reprezentovať rovného chlapa! Infantil, ktorý nechápe, že podlizovanie sa môže byť niekomu – zvlášť v mužskej ako aj ženskej spoločnosti odporné – pre ženy vyslovene slabošské! Aj keď psychopatom narcistickým ženám a hlavne mužom to lichotí. A ako narcis súdiš ako narcisov ostatných! Prial by som ti basu a veľa hrubých cicín v riti! Ty nie si ani had – len niečo slizské a vlezlé. Doteraz si prežil len preto, pretože v skutočne mužskej spoločnosti by z teba z hnusu neurobili ani děvku! Lebo také niečo odporné ako ty, si ani homosexuálny chlap nenavlečie na ko.ot, a normálna žena určite nepustí do seba! Hnus! Sliz!

    • postreh

     Nemusíte byť ani ufológ a keď budete mať cvik v oku na pozorovanie, tak lietajú pravidelne medzi Bohunicami a Mochovcami. Mali sme aj foto dokumentáciu od pilotov z jedného letiska a poskytli sme ju pánovi z TT, ktorý sa tým seriózne zaoberá a aj kruhmi v obilí, vydal tuším aj dve knihy. Dodali sme mu letecké foto aj kruhov pri Tlmačoch. Zopár ľudí videlo, ale nerozprávajú, lebo si z nich iný robia srandu a ani im neuveria.

 4. A tady to svistvo znovu doporučují.

 5. Stale opakujem, nieco sa blizi (pad €a $), lebo rozumne centralne banky stale nakupuju ako nikdy predtym masivne zlato, okrem probruselskej slovenskej, samozrejma!
  https://www.trend.sk/spravy/cesko-disponuje-rekordnym-mnozstvom-zlata-prispelo-vyraznemu-zvyseniu-rezerv?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=suhrn_sprav&itm_area=denny_suhrn_sprav&itm_position=2

  • Všetko do seba zapadá a zdegenerovaní psychopati, tzv. samozvané elity už nič ani neskrývajú ! Toto je otvorená vojna voči týmto parazitom bez svedomia !
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/rothschildove-prechazeji-na-agendu-globalni-vlady-uz-zadna-konspirace/
   Len primitívny chamtivci budú za nich komapť !

  • A co když to zlato schraňují pro někoho jiného.Tenhle chaos se urychlil od spatření tělesa omuamua.Asi to byl předvoj,mohl se klidně nějakým způsobem infiltrovat a ovlivnit nějak dění na naší planetě.Ta planeta může pomocí gravitačních sil třeba způsobit povodně,erupce.
   https://www.kurzy.cz/stvoreni-sveta/stvoreni-14-00.htm

   • Ja myslím, že to zlato je tribút pre Anunnaki – príchozích. Za to, že poskytli elitám technológie a nástroje riadenia zbytku ľudstva – teda moc.

  • hľadač pravdy

   Olga, XXL,

   „Za zlato zjednati lze všechno.“

   To zlato sa zhromažďuje pre falošného mesiáša!
   —————————————————————————————————–
   citácia z knihy:

   ,,Antikrist využije pozemských statků jako návnady. Zlatem a jiným bohatstvím
   přiměje mnoho křesťanů k odpadu tak,210 jako se kdysi jeho vzor, syrský král Antiochos Epifanés, snažil zlatem, stříbrem a dary přimět Židy k odpadu od jejich náboženství. 211 Antikrist propůjčí svým přívržencům bohatství, pocty a moc, a rozdělí mezi ně zdarma i pozemky.212 „Ctíti je bude zlatem i stříbrem, dá jim moc nad mnohými, a zemi jim rozdělí zdarma.“213 – Svatý Anselm soudí, že ďábel odhalí Antikristu všechny skryté poklady. Dionysius z Lützenburgu s odvoláním na různé učence říká, že se již častěji stalo, že se čaroděj zaklíním ďábla dozvěděl o zakopaných nebo v moři ležících pokladech. Přesto jim nebyly zjeveny zdaleka všechny, protože ty jsou údajně vyhrazeny pro Antikrista na konci času.

   Ze zmíněným bohatstvím pak pro Satanovu říši docílí nesrovnatelně větších úspěchů, než tomu bylo ve všech dřívějších stoletích.214 Antikrist nejspíše také vydrancuje nejbohatší města světa s jejich poklady a nechá je dopravit do svého rezidenčního města Jeruzaléma.215 Je samozřejmé, že jakmile jako světový monarcha zakáže křesťanské bohoslužby, nechá do své rezidence v Jeruzalémě převézt také zlaté a stříbrné liturgické předměty z křesťanských chrámů i cennosti z pokladnic poutních kostelů. (Viz kap. 5.) Jestliže již za časů židovského krále Šalamouna byla v Jeruzalémě taková hojnost stříbra, že si jej vážili jako obyčejného kamení, a v královském paláci bylo veškeré náčiní z nejčistšího zlata,216 lze si snadno představit, jaká hojnost zlata a stříbra bude v Jeruzalémě v čase Antikrista. Nádherymilovný Šalamoun totiž vládl jen v Zaslíbené zemi, kdežto Antikrist bude monarchou celého světa.

   Písmo svaté praví: „Za zlato zjednati lze všechno.“217 – Mnozí se tedy z lásky ke zlatu a bohatství stanou přívrženci Antikrista. Svatá abatyše Mechtilda z Magdeburku říká:
   „Antikrist se pomocí zlata zmocní i světských vladařů, kteří jej pak uznají za svého pána.“218”
   ————————
   poznámky:

   210 Sv. Jeroným in: Da 11.
   211 Viz 1 Mach 2,18.
   212 Viz Da 11,39.
   213 Sv. Cyril Jeruzalémský, cat. 15.
   214 Kap. 20.
   215 Viz Da 11,24.
   216 3 Kr 10,21-27.
   217 Kaz 10,19.
   218 Morel, Offenb. der Schwester Mechtild, Regensburg 1869, str. 215.

   Zdroj:

   Prof. Franz Spirago, Antikrist, Důsledně podle učení tradice, Písma svatého a soukromých zjevení, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU).
   Z německého reprintu Prof. Franz Spirago, Der Antichrist – Genaues über den
   Antichrist nach der Lehre der Überlieferung, der Hl. Schrift und der Privat-Offenbarung, Verlag Anton A. Schmid, Durach 1995,
   český preklad Jaroslav Voříšek 2010, str.37.
   https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Antikrist.pdf

   • hľadač pravdy

    Ak by si niekto dohľadával poznámky/odkazy, tak v uvedenej knihe boli použité (ako je v nej uvedené):

    ,,Všechny cit. z Nového zákona podle: Dr. Jan Lad. Sýkora, Nový zákon Pána našeho Ježíše Krista, Praha 1946; pozn. Překl.“

    ,,Všechny citáty ze Starého zákona podle: Dr. Jan Hejčl, Bible česká, Praha 1930; pozn. Překl.“

 6. „Antikrist se pomocí zlata zmocní i světských vladařů, kteří jej pak uznají za svého pána.“218”

  1/ BRICS je postavený na čom? Na zlate a zároveň opäť na peniazoch, ako riadiacom nástroji /4. priorita/. A svet už 250 rokov riadia Rockefellerovci a Rotschieldovci peniazmi – zmenkami a marxistickou ideológiou, čo je vrchol materializmu a židovského chtonizmu.

  2/ Keďže údajným vrcholom spoločenského pokroku ľudstva mal byť komunizmus – a tento sa neosvedčil – Dom Sionu nemá pre projekt BRICS žiaden väčší filozofický oblbovák, ani ideológiu – všimnite si – zhypnotizovaným úplne stačí tvrdenie, že multipolárny svet je lepší ako ten duálny /= koncept illuminátov rádu Lebka a kosti 322/ = dva súperiace systémy – nacionálny socializmus /fašizmus, kapitalizmus/ vs. internacionálny socializmus /socializmus, komunizmus/. Všimnite si, že Putin vyhlásil vojnu fašizmu – teda sa reálne pohybuje stále v tomto duálnom systéme a nie že nie!

  3/ Podstatou každého duálneho konceptu je vytvorenie súťaže, ktorá by mala viesť k prieniku – syntéze toho najefektívnejšieho z riadenia dvoch protikladných systémov, teda – téza plus antitéza rovná sa syntéza.

  4/ Pozor! K syntéze a teda cieľu globalistov dosiahnuť prepojenie kapitalizmu /fašizmu/ a komunizmu už došlo V ČÍNE!!! Čína dosiahla vrchol efektivity exploatácie človeka, ako otroka tohto parazitického systému – totolne pod kontrolou tohto systému. Pretože tento systém má zásadný problém s ľudskými slobodami! To je aj dôvod, prečo sa premiestňuje Centrum koncentrácie riadenia sveta do Číny. Tie pohyby /nákupy/ zlata s tým priamo súvisia – je to inventúra!

  Čiže otázka – ak má byť v BRICS hegemónom Čina so smojím kapitálokomunizmom a Total Control – ako môže byť bežným ľuďom lepšie s takýmto „spoločníkom“? A akú úlohu v tom hrá Putin? No jednoducho marketingovú – ako opinion /názorový/ vodca! Ľudia, ktorí mu slepo veria, veria – v ilúziu – že keď Putin povie, že v multipolárnom svete BRICS bude /komusi/ lepšie, tak nad tým netreba rozmýšľať!

  Absolútna väčšina ľudí na planéte nechápe plány globalistov na NWO, a už vôbec nechápu, že globalisti ustúpili od formátu NWO s jediným viditeľným centrom riadenia, ale zvolili /prechodnú/ formu multicentrálneho riadenia – a to aj kvôli tomu, aby sa národné štáty nepostavili proti vlastnej likvidácii a teda, aby prijali hegemóniu riadiacich centier – u nás EU. Odbočím – v plánoch na nastolenie komunizmu bolo aj družstevné vlastníctvo – ako prechodná forma konečného vyvlastnenia!!! „U nás“ v EU je takouto formou prechodného vyvlastnenia nadnárodným kapitálom /ktorý má svoje 4 centrá/ povinnosť, resp. podmienka vstupu do EU – privatizácia kľúčových odvetví zahraniťným kapitálom. A tomu musel ku.va predchádzať socializmus so svojím znárodňovaním a lacnou pracovnou silou – budovateľským úsilím – 40 rokov ojebávania židoboľševikmi! A keďže EU založili nacisti – viete ktorá bije. Aj tu musí dôjsť k rovnakej syntéze, k čomu dôjde, keď EU tiež vstúpi do BRICS.

  Tak sa naplní plán NWO, ktorí bude riadený multicentrálne – globálne distrikty-okrsky, ale v každom s rovnakými totalitárnymi pravidlami a rovnakým Total Control Ale riadenie takéhoto multi-NWO zostane samozrejme skryté, inak by hrozilo – aj napriek Total Control, že by mohlo byť zlikvidované – nielen rebéliou za slobodu, ale aj bojom o koncentráciu moci nad väčším územím – rovno nad planétou! „Čo oči nevidia, to srdce nebolí“ – a skrytý boj o planétu pokračuje!
  A ľudia sú slepí!

  Ešte raz! Chcete byť v spoločenstve BRICS spolu s krajinou, ktorá zaviedla totálnu kontrolu svojho obyvateľstva – s Čínou? Odbočím – V.V.Pjakin raz dal do kontrastu technologickú vyspelosť Číny s jej veľmi nízkou úrovňou všeobecného školstva – nepliesť si čínske školstvo s vybranými pracoviskami. Lebo čénska vláda tiež nemá záujem na vyspelosti obyvateľstva – inteligencia ohrozuje každú vládu! Ako Čína dosiahla túto vysokú úroveň modernizácie? No – Čína nabehla na rozvoj presne tak, ako Japonsko po WW2 – nákupom technológií. V tom je ten vstup kapitalizmu do komunizmu! Kto vie, ten vie, že sa viac oplatí si patenty chrániť v Číne – vtedy čínska vláda potiera mafiu, ktorá kontroluje výrobu falzifikátov, lebo vláda má z toho peniaze pre seba. Čiže Čína vlastne ani nemusí kupovať patenty – tie sa jej hrnú kvôli hrozbe nekontrolovanej výroby napodobenín – krádeži priemyslového tajomstva – viď čínsky hacking. Náhoda? A nie je to vlastne organizované prepojenie vlády, kapitalizmu a organizovaného zločinu? Nie je náhodou verejnosti „neznámy“ klan Li najmocnejším klanom na svete?

  Čiže – ešte si robíte ilúzie o BRICS – „lebo Putin“? Čo vám jebe?! Putin pracuje v prvom rade pre ruských židov! A keďže ruskí židia neprežijú proti sionistom Chazarom /Deep State/ bez Ruska – Putin musí zákonite pracovať pre Rusko! Aj Fico bude musieť pracovať pre Slovensko – inak Fico nebude bez Slovenska ten „fico“! Inak Fico pracuje len pre seba a pre svojich kleptomanov. A nevyhnutne aj pre globalistov-marxistov – inak by už dávno nebol.

  Téma bola príchod Antikrista – ten príde v tieni svojich pomocníkov – služobníkov Baala – tlačiacich Zlaté teľa.

 7. Lusknutím prsta sa 6 miliárd zmení a zrazu budú všetci žiť vedomé životy ?

  Aj keby tu prežilo iba 10 %, tak to bude stále sínusoida. Planéta 0, zem, matrix má parametre “ od tál po tál“. Keď v máji, ilúzií, matrixe tohto levelu pochopíme, naučíme sa a budeme mať parametre, posunieme sa ďalej to ďalšieho ročníka, levelu výučbového programu na ceste „späť do zdroja všetkého, stále a všade“

  Dostali sme akože slobodu a kde sme po 30 rokoch. A to sa hovorí o bývalom ČSFR, že je tu najviac akože prebudených bytostí. Dajte slobodu 6 miliardám…

  Ako to tu boli viacerí naznačili, všetko závisí od nás. Ako si to tu spravíme, tak to tu budeme mať a žiť. Za všetko môže TEN niekto druhý, mi nič, to on to tu robí, to je to najľahšie, zvaliť to na neho, niekoho iného.

  Každý si je strojcom svojej skúsenosti a poznania.

  Nech každý nájde presne to najlepšie, to čo potrebuje na svojej ceste, nech sa nám darí v tejto nádhernej ilúzií…

  …to čo ešte nieje viditeľné, iné levely máji, ilúzie, to je ešte iná káva.

  Multidimenzionalita v multidimenzionalite.

Pridajte komentár

*