Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Medzitým v Texase… kým naša zberba sa radí, či vás pustia bez testu do lesa


Print Friendly, PDF & Email

(Will Jones, lockdownsceptics.org) – Možno sa už aj k vám doniesol ten chýr. Naši pologramotní členovia „konzília odborníkov“ (polovica z nich, vrátane väčne hladného hygienika, majú nakúpené tituly z istej továrne na tituly) sa vraj momentálne radia, či vás pustia do lesa bez testu.

Och, náš omyl, do lesa bez testu už asi týždeň či dva znova môžete, ale len vo svojom okrese! Ak vo vašom okrese náhodou les nemáte, tak máte smolu. Žiadny les nebude.

Texas zrušil lockdowny a znova si slobodne žije

Na druhom konci sveta sa odohráva niečo podobné…

Zatiaľ čo spomalený BoJo (britský premiér Boris Johnson) hovorí o ponechaní rúšok a sociálnych odstupov celý ďalší rok či očkovacích pasoch pre veľké podujatia (na začiatok), na úvodnom obrázku je scéna z Texasu.

Ide o fotku z videa, ktoré na Twitteri publikoval Sam Ganno, športový komentátor pre stanicu KDFW Fox 4.

Môžete na ňom vidieť napakovaný štadión, na ktorom sa odohráva baseballový zápas. Očkovacie pasy alebo rúška v nedohľadne:

Texas začiatkom marca 2021 zrušil lockdown i všetky protipandemické opatrenia. Odvtedy „nové pozitívne prípady“ prudko klesli na najnižšiu úroveň od posledného leta.

Iste, kovid sa stále máta niekde po okolí a v nejaký čas sa zrejme znova vráti vo väčšej či menšej sile (poznámka redakcie: To si myslí autor článku, nie my. Podľa nás je to celé podvod.)

Avšak Texasania už viac nežijú v strachu z vírusu a nedovoľujú, aby ich životy boli riadené márnymi snahami vyhnúť sa mu za každú cenu.

Texas, podobne ako mnohé ďalšie americké štáty, sa ako spoločnosť zhodla na tom, že riziko je zvládnuteľné a ako jednotlivci sa rozhodli, že riziko byť znova slobodným stojí za to.

Skutočne, takto vyzerá krajina slobodných a domov odvážnych.

Dokedy budeme toto bezprávie tolerovať my?

Ako dlho budú ostatné krajiny, vrátane Slovenska či Česka, tolerovať protiprávne drakonické núdzové opatrenia?

Navyše, keď naši ľudia vidia, ako si mnohí Američania znova slobodne žijú normálne životy a žiadna „medicínska katastrofa“ sa tam nekoná?

Kedy aj u nás budú publikované správy o podobných zážitkoch ako majú dnes ľudia v Texase, na Floride, V Georgii, Južnej Karolíne, Južnej Dakote či Mississippi, kde uvoľnili všetky obmedzenia?

Kedy nám naše vlády a ich „analytici“ ukážu pravdivé a presné predpovede, ktoré budú predpovedať vývoj ako v týchto slobodných amerických štátoch?

Ako dlho bude trvať, kým sa ministri našej vlády a koaliční poslanci začnú zamýšľať nad samoúčelnými radami, ktoré dostavajú od samozvaných „vedeckých poradcoch“ s konfliktami záujmov, profitujúcich zo súčasného marazmu a aj oni sa postavia za slobodu?

Liečba osteoporózy

Autor: Will Jones, Zdroj: lockdownsceptics.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.

  • Jean… Neviem ako ty, ale ja mám oči dávno otvorené ?️?️

   • Ja som bohužiaľ vždy neskoro zobudená, bola som vždy veľmi naivná. Ale páči sa my ten „obrázok s očami“ – aspoň sa smejem. Ani tento znak na mojom veľkom stolovom počítači by som to tam nevedela vložiť – darmo staroba.

  • Ano Jean vyborny clanok,tiez Sudcovia v Rakusku sa postavili proti PCR testom,ze su neucelne a nemozu sa s nimi stanoviť ziadna choroba,tiez policia tam konala nezakonne(wiedenske demonstracie,atd)

 2. ‚Ako dlho budú ostatné krajiny, vrátane Slovenska či Česka, tolerovať protiprávne drakonické núdzové opatrenia?“ … dokiaľ nám EU nepovie „hurá kovid zmizol“ ?

  • Zabudli ste este v clanku spomenut to ze pocty nakazenych covidom a pocty hospitalizacii v texase klesli a to maju len 15 percent plne zaockovanych ku dnesnemu dnu a zaciatkom marca to cislo bolo podstatne nizsie (ak by niekto chcel oponovat ze je to len vdaka vakcinacii)

   Clanok z 4 aprila
   https://www.nbcdfw.com/news/coronavirus/covid-19-hospitalizations-in-texas-continue-to-decline/2596759/

  • akéže drakonické núdzové opatrenia, ametyst, však naše národy majú pravidelne opakujúcu sa veľkorysú, štátom kvitovanú možnosť poriadne sa vyvetrať v tých poslušných dlhých radoch, kde sa majú s kým aj porozprávať…
   a naša spoločnosť im tento relax veľkoryso umožní až dovtedy, kým na toľké vytieračky a postupne aj pichačky nevykapú

   • A ešte presne nevieme čím sú tieto testy napustené (parazitmi? morgellonmi? …)

    Lenže ja mám v okolí dôchodcov čo sa dobrovoľne chodia testovať, čo sa už dobrovoľne boli dať zaočkovať. No comment – bez komentára

    • Doktor Lipták si pred nejakým časom zobral na rozbor 3 sady nových testov; každá sada bola iná, jedna z nich bola dokonca celá už vopred pozitívna covid.
     Ľudia majú obavy z čipovania, a tak sa (preventívne?) nanokomponenty možno premiestnia do už do rúšok aj vakcín. Lenže vďaka vysokej úmrtnosti po vakcinácii v okolitých štátoch máme vážne obavy už aj z týchto tzv. očkovacích látok, a čoraz viac ich národ bude odmietať. Takže nemožno vylúčiť, že sa vrchnosť pokúsi dostať ich do ľudí iným, akýmkoľvek spôsobom. Napríklad aj pomocou nič netestujúcich „testov“.

     Prečo zloženie životzachraňujúcich vakcín pred nami tak prísne taja, keď sú pre ľudstvo také osožné?
     …už tento holý fakt by mal ovečkám otvoriť oči!!

     • Veru.. nevšimla som si, že by vakcíny mali ochranné známky ®

  • a to pokial bude len jeden pripad takzvaneho „Kovidu“,ako to uz nosata merkelova oznamila,tiez coskoro sa uzatvori Kanada a potom usa,aspon tie demokraticke staty(uz som mal davno vypadnut,z Californie)

   • …presne tak, John, a ísť do Trumpovho, medzi múdrych ľudí.
    John, a nechcete prísť k nám na Slovensko? Pravidelne a opakovane si zastať do dlhých radov, kde by ste si s nami aj pokecali… u nás sa už testuje denne, kdekoľvek, môžete si slobodne vybrať, kde a kým budete vytretý. Jediné, čo nemôžete – priniesť si svoju vlastnú, ničím nenamorenú špajdľu.

  • Jaroslav Vasil

   Presne tak. My sme vlastný názor vymenili za komerciu a teraz, keď by sme mali zapnúť mozog a konať, tak nie je s čím ?

 3. Texas je plný „po zuby ozbrojených“ – u nás je len 162 tisíc legálnych držiteľov zbraní – ak z toho odrátam 20 tisíc policajtov a 14 tisíc vojakov ako tiež držiteľov zbraní – tak mi vychádza 108 leštičov kvérov pre pocit, že tú zbraň majú. Dobrý pocit. Keď si môžeš sám streliť do hlavy a nikoho nemusíš kvôli tomu proskať. A tak si tu žijeme.

 4. A ešte presne nevieme čím sú tieto testy napustené (parazitmi? morgellonmi? …)

  Lenže ja mám v okolí dôchodcov čo sa dobrovoľne chodia testovať, čo sa už dobrovoľne boli dať zaočkovať. No comment – bez komentára

 5. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/04/08/how-did-ibm-enable-the-holocaust.aspx
  IBM Colluded With Hitler, Now Makes Vaccine Passports
  IBM čo sa predom dohovorila s Hitlerom, teraz vyrába vakcinačné pasy

 6. 0 respiratorov
  0 testov
  0 priznakov
  0 ockovani
  TO je moja statistika a stastika mojej rodiny.
  Sakra, msim rozbehnut nejaky biznis, ved na Slovakoch sa musi sakra dobre zarabat. Nizke platy, najvyssie ceny v okoli a najviac drzia hubu a krok

 7. https://www.naturalnews.com/2021-04-07-situation-update-april-7th-cdc-will-release-biowarfare-pathogens-in-texas-and-florida.html
  Situation Update, April 7th: ALERT – The CDC will release biowarfare PATHOGENS in Texas and Florida to punish states that refuse vaccine passports
  CDC vypustí bakteriologické patogény v Texase a na Floride aby potrestal štáty, ktoré odmietajú očkovacie pasy

 8. https://zemavek.sk/vyvoj-covid-vakciny-bol-skrateny-o-85-9-rokov-slovensko-ako-referencna-krajina-v-3-faze-klinickeho-skusania-vakcin/
  Vývoj covid vakcíny bol skrátený o 8,5 – 9 rokov. Slovensko ako referenčná krajina v 3. fáze klinického skúšania

 9. https://otevrisvoumysl.cz/vazna-vyrazka-a-zrudnuti-kuze-po-vakcine-johnsonjohnson/
  Vážná vyrážka a zrudnutí kůže po vakcíně Johnson&Johnson
  Ve zkratce…
  74letý muž z USA dostal vážnou nepříznivou reakci poté, co byl očkován první dávkou vakcíny od firmy Johnson&Johnson.

 10. Čože sa to deje? Matovič vycestoval dnes do Ruska a už nás Rusi žiadajú o vrátenie vakcíny Sputnik?
  … to TOTO tam šiel dohodnúť?
  … lebo čo s nepoužiteľnou na SK??

  • takže našla som trošku viac (tá fotka nemá chybu):
   Znenazdajky sa vybral do Ruska na stretnutie s výkonným riaditeľom Ruského fondu priamych investícii Kirillom Dmitrijevom, vraj dojednať technické podmienky dodávok Sputniku. S určitosťou vieme iba to, že ide vyťahovať horúci zemiak, ktorý si na Slovensku vyrobil.

   Horúci zemiak, respektíve problém sa volá tiež Sputnik V. Nemá v poriadku sprievodnú dokumentáciu na schválenie cez ŠUKL, je na skladoch Imuny, odpočítava sa mu expoirácia a nie je použiteľný v tomto právnom stave na očkovanie. Dovezená dávka je nepoužiteľná, a teda ťažko ním budú použiteľné aj budúce dodávky, ak sa tento problém nedorieši.

   Zo situácie vyplýva, že Matovič nie je vyrovnaný so svojím pádom, ani stavom problémov so Sputnikom, ktoré spôsobil a rozhodol sa konať vo vlastnom štýle. Nad hlavami ostatných členov vlády si odletel do Ruska, odkiaľ sa chce vrátiť preslávený tým, že dotiahol to, čo pôvodne hrubo zanedbal.
   https://www.eurorespekt.sk/libero-hra-vabank-nikto-nevie-dopredu-kde-sa-matovic-objavi/

   • Ko.ot sa konečne išiel zoznámiť s „kamarátom Kyrilom“- dúfam, že mu po výstupe z lietadla strčia hlaveň rovno do huby! Ten kretén nemá potuchy s kým sa ide stretnúť a že potrebuje 10 pampersiek naraz! Ak sa Kiskovo lietadlo vrátilo ogrcané – toto bude obsraté!

 11. Aké svinstvo je na testovacej tyčinke asi nano luciferase:
  https://www.banned.video/watch?id=606ed86a63c6161013dc0c81
  What happened when they checked what was on the swab in the ‚Covid‘ test – interesting bit starts at six and a half minutes

 12. https://www.hlavnespravy.sk/22-rocna-izraelcanka-zomrela-po-ockovani-mrna-vakcinou-od-pfizeru/2495248
  22-ročná Izraelčanka zomrela po očkovaní mRNA vakcínou od Pfizeru

 13. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17678/
  Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 – tři zemřeli

  USA:
  246 obyvatel Michiganu, kteří dostali obě dávky vakcíny proti Covidu, onemocnělio Covidem nejméně dva týdny po dokončení vakcinace. 11 lidí bylo hospitalizováno, tři z nich na Covid zemřeli, všichni zemřelí byli starší 65 let a zemřeli v třetím týdnu po dokončení vakcinace.

 14. http://www.zvedavec.org/vezkratce/17677/
  Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex – je formou nátlaku

 15. Badatel – Dobry clanok , ale
  Trosku nepresny preklad , taktiez BoJo je referencia k Borisovi Johnsonovi a nie Joe Bidenovi. .

  • Lenže Boris Johnson nie je sleepy (ospalý). Ospalý je Joe Biden. A navyše, Boris Johnson s Texasom nemá veľa spoločného.

   • No , nie veľmi . Za prvé o nikom ospalom sa v origináli nepíše go-slow neznamená ospalý . Za druhé , lockdownsceptics je britská stránka a sj v samotnom článku sa ďalej píše ako to je v UK…
    Čím viac tým menej dôverujem vašej stránke … nevadí .

    • Rob – „Autor: Will Jones, Zdroj: lockdownsceptics.org, Spracoval: Badatel.net“

     Myslím, že by sme sa mohli dohodnúť na konštatovaní, že v redakcii Badatel nie každý člen odvádza svoju prácu dobre. Už som tu dávnejšie kritizoval, že mi vadí preberanie článkov so sporným obsahom bez viditeľne oddeleného komentára redakcie – a tuto je prelínačka názoru „redakcie“ = niekoho – bez oddelenia tejto poznámky výrazným spôsobom, takže správne by mal byť uvádzaný autor pôvodného článku a autor redakčnej poznámky. Už som upozorňoval redakciu, že toto ju vždy dobehne – a stalo sa – aj teraz tvojou poznámkou. Kredibilita je základná hodnota v komunikácii, teda že nielen čo kto hovorí, ale aj kto to hovorí – je to analógová informácia /áno, alebo nie/ priradená k digitálnej informácii /obsah/ v celkovej meta komunikácii. Čiže áno – tento článok je potencionálne splachovací. Ešte viac takýchto článkov a splachovacou bude celá redakcia. Lege artis nepustí!

     • Inak – privilégium mienkotvorne komentovať majú v novinách len šéfredaktori a vybraní stĺpikari. Keďže nepoznám personálne obsadenie Badatela a jeho hierarchiu – problém zodpovednosti k verejnosti ostáva otvorený a to je tiež mínus v kredibiiite – lebo nevieme, KTO to hovorí. To na margo ďakovných ód „včeličky“ Jean redakcii za preklady Google Translatora – správne za redakčnú úpavu a dramaturgiu /výber témy/ keď už – aj tiež si myslím, že je zásadný rozdiel medzi donáškou do včelieho úľu a zbieraním odpadu kukavozom.

     • Preklady nie sú robené Google Translatorom, ale zásadne manuálne. Dajte si ktorýkoľvek zdroj článku do translátora a porovnajte výsledok s naším článkom.

    • Redakcia – tu mi zamrzli 2 komentáre. Ďakujem.

    • Ok, asi máte pravdu. Tak sme to opravili na Borisa Johnsona. Napokon, medzi Bidenom a Johnsonom z hľadiska pretláčanej agendy zasa až taký veľký rozdiel nie je.

Pridajte komentár

*