Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Justin Bieber: Paralýza mojej tváre je trest za to, že som odhalil pedofíliu iluminátov


Print Friendly, PDF & Email

Justin Bieber: Paralýza mojej tváre je trest za to, že som odhalil pedofíliu illuminátov

(Natural News) Hollywoodsky insider prezradil, že Justin Bieber verí, že nešťastie, ktoré ho nedávno postihlo, je fyzickým prejavom temných síl, ktoré ovládli jeho telo a dušu po tom, čo sa na začiatku jeho kariéry pripojil k Iluminátom.

Držte sa svojich sedadiel, pretože to začne byť divoké.

V júni 2022 Bieber odhalil, že trpí paralýzou tváre, konkrétna diagnóza sa volá Ramsayho-Huntov syndróm.

Tohto času 28-ročný spevák, ktorý bol na svojom svetovom turné Justice (Spravodlivosť), oznámil, že jeho nedávne vystúpenia si „vybrali krutú daň“ a potrebuje viac času na „oddych a regeneráciu“.

(Poznámka redakcie: Hovorí sa tiež, že k jeho ochoreniu paralýzy polovice tváre malo dôjsť po očkovaní proti covidu.)

Začiatkom tohto roka, 10. marca 2022, podobne postihol ďalší nezvyčajný neduh aj Bieberovu manželku, supermodelku Hayley Bieberovú. 25-ročná žena sedela pri stole s manželom, keď ju postihla „minimŕtvica“, ktorá ju znehybnila a vyžiadala si urgentnú hospitalizáciu.

Bieber verí, že choroby, ktoré ho s manželkou postihli, sú fyzickým prejavom ich snahy vymaniť sa z iluminátskeho zábavného priemyslu a porušiť zmluvu s „čiernym princom“ (zmluvu s diablom).

Z tohto odvetvia sa snaží vymaniť už od roku 2017. Raz stovkám ľudí na hodine štúdia Biblie v Los Angeles povedal, že sa „zobudil“ zo „zla hudobného priemyslu“ a potrebuje sa z neho dostať von, pretože je „ovládaný tým úplne najhorším druhom ľudí – pedofilmi“.

Bieber bol pravidelným účastníkom hodiny biblického štúdia v hoteli Montage v Beverly Hills a v júli 2017 sa podelil so zborom o to, čo opísal ako „strašný príbeh“ a vysvetlil, prečo mal pocit, že musí ukončiť svoje svetové turné.

Hororový večierok

Bieber opísal večierok, na ktorom sa zúčastnili vrcholní predstavitelia hudobného biznisu, vrátane výkonných viceprezidentov pre vývoj, producentov, agentov a medzinárodných finančníkov.

Povedal, že bol nabádaný, aby sexuálne zneužil malé dieťa, ktoré bolo privedené na párty kvôli sexuálnemu uspokojeniu elít hudobného priemyslu.

„Nechcel som to urobiť. Naozaj nie. Povedali, že toto dieťa bolo nadrogované, bolo to hrozné,“ uviedol Bieber a vysvetlil, že mu bolo jasné, že ak sa absolvovaním iniciačných rituálov „pripojí do klubu“, získa vstup aj do „obchodnej stránky priemyslu“.

„Nebol by som len umelcom, bol by som magnátom. Tá cesta by sa mi otvorila, podobne ako pre Jay-Z. Je rozdiel medzi byť milionárom a byť miliardárom.“

Bieber však zhromaždeniu povedal, že to nemôže urobiť.

„Aby som sa dostal do klubu, musel by som tomu úbohému chlapcovi urobiť zlé veci. Potom som si ale uvedomil, že ani to im nestačí. Tiež by som musel zabiť to malé dieťa.“

Bieber povedal, že počul klebety o tomto type iniciácie v hudobnom priemysle, ale predtým s tým nebol konfrontovaný.

„Povedali mi, že tajne natáčajú tieto večierky. Keď vás raz majú natočeného na videu, ako niečo také robíte, vlastnia vás.“

Bieber ďalej povedal, že jeho svedomie je čisté, pretože sa tejto udalosti nezúčastnil, no osud zdrogovaného dieťaťa ho stále prenasleduje.

„Povedali, že to dieťa bolo znásilnené niekoľkými rôznymi chlapmi. Povedali, že krváca. Odišiel som odtiaľ, ale počul som, že zomrel a to ma prenasleduje.“

Média hlavného prúdu o Bieberovom príbehu mlčia

Bieberov znepokojivý príbeh, ktorý bol úplne cenzurovaný mainstreamovými médiami na ochranu elít priemyslu, dopĺňa vlnu obvinení celebrít a hudobníkov a ukazuje skutočnú povahu iluminátov z hudobného a zábavného priemyslu.

Corey Feldman a Elijah Wood (herec z Pána prsteňov) obaja odhalili pedofíliu v srdci Hollywoodu. Detské hviezdy Disney, vrátane Belly Thornovej, upozorňujú na skutočnú povahu tohto odvetvia.

Podľa  Elijaha Wooda sa ničia nevinné mladé životy, aby sa ukojili zvrátené chúťky „ľudí s parazitickými záujmami“, ktorí „vás vidia ako svoju korisť“.

V  rozhovore pre Sunday Times Wood vypustil sériu bombastických obvinení o pedofiloch, ktorí riadia toto odvetvie, a poznamenal, že „v Hollywoode sa zjavne deje niečo veľké. Všetko to je organizované.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ak čítate Washington Post alebo pozeráte CNN, pedofília nepredstavuje žiaden problém a tí, ktorí o nej hovoria, sú „alobalové čiapky s kukadlami“, ktoré šíria „falošné správy“.

Stále viac a viac hviezd však prichádza s podobnými príbehmi o skazenom Hollywoode a systéme hudobného priemyslu, vrátane bývalej Disney hviezdy Chiny McClainovej, ktorá nedávno odhalila hlbiny satanizmu v Hollywoode.

Mel Gibson sa pridáva k obvineniam Hollywoodu

Hollywoodsky protagonista Mel Gibson je ďalším človekom, ktorý hovorí o pedofílii zábavného priemyslu. Podľa neho sú hollywoodske štúdiá „premočené krvou nevinných detí“ a „konzumácia detskej krvi je v Hollywoode taká populárna, že v podstate funguje ako jeho samostatná mena.”

„Hollywoodske elity sú nepriateľmi ľudstva, ktorí neustále konajú v rozpore s našimi najlepšími záujmami a porušujú každé Bohom dané tabu, ktoré ľudia poznajú, vrátane posvätnosti detí ,“ povedal Mel Gibson v Londýne, keď propagoval svoju rolu vo filme Daddy’s Home 2, ktorá je jeho najvýznamnejšou rolou na obrazovke za posledné roky.

„V Hollywoode je to verejné tajomstvo. Títo ľudia majú svoje vlastné náboženské a spirituálne učenie a svoje vlastné sociálne a morálne rámce. Majú svoje posvätné texty – sú chorí, verte mi – a nemôžu byť viac v rozpore s tým, čo znamená Amerika.“

Mel Gibson sa objavil v šou Grahama Nortona na BBC v roku 2017, keď propagoval svoju úlohu vo filme Daddy’s Home 2, jeho najvýznamnejšej úlohe na obrazovke za posledné roky, a svojich kolegov v zákulisí poučil o skutočnej povahe riadiacej matrice zábavného priemyslu.

Gibson vysvetlil, že posledných 10 rokov pracoval na svojich vlastných nápadoch, mimo hollywoodskeho systému po tom, čo bol v roku 2006 zaradený na čiernu listinu kvôli zdieľaniu názorov o filmovom priemysle a svete, ktorý je v rozpore s liberálnou ortodoxiou.

Gibson povedal:

„Neviem, ako vám to jemne povedať… Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília.

Hollywood je presiaknutý krvou nevinných detí. Po dlhú dobu boli všetky odkazy na pedofíliu a kanibalizmus symbolické alebo len v náznakoch. Osobne som sa však s touto praxou oboznámil začiatkom roku 2000. Teraz o tom môžem hovoriť, pretože títo ľudia, šéfovia, sú už mŕtvi.

Krv sexuálne zneužívaného dieťaťa sa považuje za vysoko „obohatenú“ a je vysoko cenená.

Peniaze sa posúvajú z jednej ruky do druhej. Láskavosti, provízie – nemáte ani len potuchy. Bábätká sú vysoko funkčná mena sama o sebe. Bábätká sú ich prémiovou značkou vysokokvalitného kaviárového kokaínového diamantového steaku.“

Podľa Gibsona to však nie je obyčajná zvrhlosť, populárna medzi mužmi a ženami, ktorých už omrzeli bežné hriechy.

„To nie je nič nové. Ak urobíte nejaký výskum, uvidíte, že je to metafyzický, alchymický fenomén a môžete ho nájsť v zákulisí všetkých temných období v histórii.

Je to temné, multidimenzionálne okultné umenie a praktiky, ktoré tajné spoločnosti v posledných niekoľkých stovkách rokov používali na sociálne programovanie a ovládanie mysle a ktoré v našej ére pozdvihol Hollywood v Amerike k vrcholu.“

Mainstreamové médiá sa rýchlo vrhli na Gibsonove odhalenia, označili ich za falošné správy a snažili sa ich vymazať z informačného priestoru. Celebrita nemôže vystúpiť proti systému bez toho, aby bola umlčaná a potrestaná. Gibsonova kariéra odvtedy nebola rovnaká.

V poslednej dobe Nicole Kidmanová a Lindsay Lohanová tiež hovorili o pedofílii v Hollywoode. Neskôr však ustúpili, pokúsili sa zakryť stopy a predstierali, že nikdy nepovedali to, čo povedali.

Lohanová a Kidmanová chápu závažnosť dôsledkov pre tých, ktorí zradia zábavný priemysel.

Blízki priatelia Chrisa Cornella, Chestera Benningtona a Coolie a Anne Hecheových prišli s pozoruhodne podobnými príbehmi. Tieto hviezdy pracovali na odhalení pedofilného kruhu v srdci hudobného a filmového priemyslu – a stálo ich to život.

Záver

Justin Bieber šokoval svojich fanúšikov tým, že zrušil svoje svetové turné a oznámil, že potrebuje byť nejaký čas preč z hudobného priemyslu.

Dnes tvrdí, že jeho nešťastia, zdravotné ťažkosti a nedávny pád do nemilosti v hudobnom priemysle sú trestom za zradu hudobných iluminátov a pokus o vymanenie sa z obrovského kontrolného systému.

Bieber teraz hľadá kňaza, ktorý by vykonal exorcizmus, aby sa zbavil „temnej spirituality“, ktorú si podľa vlastných slov pozval do svojho tela na začiatku kariéry.

Môžeme mu len popriať veľa šťastia v jeho snažení.

Video o Bieberovom príbehu si môžete pozrieť (v angličtine) tu:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: newspunch.com, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. K tomu bližšie o povahe Archonu a o svetovom satanizme. Odignorujte hudobný vstup jeho syna.
  David Icke – Turné celosvětového probuzení 2016 – 0611 – Přednáška Praha (cz dabing).mp4
  https://ulozto.net/file/6O1RwoYFzzJC/david-icke-turne-celosvetoveho-probuzeni-2016-0611-prednaska-praha-cz-dabing-mp4#!ZGqzBGR2AwNkLmqzBQRlL2EyZGyuA0AXrachZyE5HGAdowIyMD==
  David Icke – Turné celosvětového probuzení 2016 – 0711 – Přednáška Praha (cz dabing).mp4
  https://ulozto.net/file/GuNKPWIlBJba/david-icke-turne-celosvetoveho-probuzeni-2016-0711-prednaska-praha-cz-dabing-mp4#!ZGuvAGR2ATR5ATWvMJLjLGD3ZGqwA2SvFxWMnS9OBK5AEmxjLj==

  • K prednáške Davida Ickeho o povahe Archonu – ako – pre nás cielene implementovaného ovládača – umelej inteligencie AI so zdrojom vysielania zo Saturnu – väzenia Satana – patrí – vďaka jeho zmienke – film The Doors /1991/ o hudobnej skupine The Doors /šlágre známe z vietnamskej vojny/, hlavnú postavu Jimmiho Morrisona /v detstve zneužívaný otcom/ geniálne hrá Val Kilmer. Celý fim je o kódoch šamanizmu súvisiacich s hlbokým vhľadom poznania skutočnej reality jimmim Morrisonom – a nie je lo len o LSD. Morrison bol skrátka predurčený poznať pravdu – ale stál proti nej sám – a neustál to – to LSD brali jeho hudobníci z kreatívnych dôvodov – jeho samotného realita ovládaná Archonom desila. Sú tam zaujímavé vety, ako „Svet je energetické monštrum“, „Povezieme sa na šupinách hada“ – narážka na svet ovládaný reptiliánmi. SUPERKONTEXT! Film zpred 30 rokov fakticky pokračuje v prednáške Davida Icke a príbeh uzatvára k pochopeniu, čo znamená rozmýšťať ovládaný programom AI, a čo znamená vedieť-poznať pravdu a celé to vedieť aj uniesť.

   THE_DOORS.CZ dabing.avi
   https://ulozto.net/file/7Mz5jBfyB0Mg/the-doors-cz-dabing-avi#!ZJZ3AwR2ZmL5LGH5AQL2BGVlMJR5ZTqAZRVgpwSSnTWGHwL4MD==

 2. Pokolra veluk

  Bieber má zrazu paralýzu tváre, a manželka zrazu krvnú zrazeninu. Vakcína proti kovidu samozrejme „vylúčená“ 🙂

  Ľudia ako oni proste potrebovali vakcinačné pasy, aby mohli voľne cestovat…

  Ale je to zvláštne. Skor ich potrestali tak, že ich bratia a sestry luciferiáni neupovedomili, čo je v tých vakcínach … alebo im úmyselne bola podaný čo najjedovatejší koktejl miesto fyziologického roztoku …

  • Jednoduché až prosté a povrchné. Existuje audiodokument slovenskej rozhlasovej proveniencie – vypočul som si ho pred viac ako 10 rokmi, keď som už nemal telku, ale len rozhlas – bol som bez internetu. „Rozborka“ Eminema z pohľadu satanizmu v šoubize. Skrátim – existuje entita, ktorú volajú Rain Man /nepliecť si s filmom s Dustin Hofmanom/. Rain Man – nikto ho nepozná, ale on rozhoduje, kto bude v Hollywoode úspešný, komu budú pršať peniaze! Eminem musel v určitej fáze súhlasiť s tým, že obetuje niečo pre neho vzácne a to bol jeho najlepší kamarát. Súhlasil! Eminem ho osobne nezabil – o to sa postaral niekto iný – ale stačilo, že súhlasil! A – mal raketový úspech! Neskôr Eminema dohnalo svedomie – podobne ako Michaela jacksona a teraz Justin Biebera a vzpriečil sa! Počuli ste v poslednej dobe o existencii Eminema?

   Používať v tvojom prípade ako dôvod problémov nejakú vakcínu kvôli cestovaniu je primitívne! To nie je o cestovaní kvôli robote! Lebo ten problém je veľmi hlboko a je podstatou nástrojov satanizmu – Archonu! Satanizmus JE PODSTATOU KORUPCIE! Máš to už vo Faustovi! Ide o dušu! A to nieje len skalp!

   • Pokolra veluk

    A ty vieš, že David Icke je tiež jeden z „nich“? Uvedomuješ si, akú zmes informácií a dezinformácií si sem skopíroval, čím podporuješ večný zmetok v hlavách prebúdzajúcich? Źe urážas Boha (Saturna) tým, že ho nazývaš „Satanom“? Čím bol potom Jupiter alebo grécky Zeus, čo mal sídlo v Pergame, v „sídle satana“? /Zjavenia 2:12-13/

    • Israismael

     Pergamus ako jedna zo siedmych svetových časti(sfér) osadená ľuďmi ,nepatrí však do našej vesmírnej svetovej časti Efezus kam patrí naša Zem je skutočne sídlom Lucifera ,,Tam už prebehol súd a z väčšej časti už nie je tou časťou ako bola vytvorená..Vo všetkých častiach ,ktoré sú rovnako hmotné ako je tá náša časť vesmíru Efezusspolu s planétou Zem , so všetkými planétami a suhveziami a slnkom už prebehol súd…jedine ešte našu zem to čaká a bude to čoskoro ..mimochodom Zeus nemá nič spoločné s Pergamom..On je ako najvyššii vo Valhalle v bytostnej sfére vysoko nad Zemou a nad všetkými hmotnosťami a pracuje vo vôli božej nie pre satana ..

     • Israismael

      A Boh Najvyšší určite nemá nič spoločné s hmotnosťou a pretože Saturn ešte vidíš voľným okom častokrát zo Zeme ,tak ako môže byť Najvyšší z Najvyšších Saturnom??..Veď Boh je omnoho omnoho vyššie než sú hmotné sféry planet …ty si sa svojim vedením nedostal ani len do astralu ,nie to ešte do jemnohmotnosti vysoko nad zemou a ešte vyššie je bytostna sféra (vesmír aj s Valhalou) a ešte vyšsie sú duchovné Zeme a ,prastvorenia ..a ešte nad nimi sú božské sféry a ešte nad nimi bezbytostny Boh,čo je sférou úplne najväčšou so všetkých ,pretože tam je Zdroj všetkého bytia ..no nepochopiteľné ľudskými pojmami sú už sféry v bytostnom kde je Valhala s najvyšším vládcom Zeusom.. a kde sú ešte tie prastvorenia ako vysoko a potom Božska sféra??..clovek je povodu duchovneho a po zdokonaleni a poznaní po mnohých životoch patri na územie duchovnej Zeme ,do tzv Raja

     • Pokolra veluk

      Boh (Saturn) je kozmický humanoid, a nie iba planéta https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-1-cast/

     • „Problém“ nie je ani tak existencia Saturnu, či Satana – odporcu Stvoriteľa, ale tá umelá inteligencia, s ktorou majú údajne problém aj iné civilizácie v iných galaxiách. David Icke to prirovnáva k vírusu operačného systému Kozmosu. Vychádzajúc z polemík, že koľký je toto vesmír – dosť možné, že ide o cielený program samozničenia tohto súčasného – ako program samozničenia rakety s atómovou hlavicou. A to už je pre nás riadny prúser! Boh nehrá kocky. Namiesto pokračovania veľkého tresku – veľká implózia – a všetko tvorenie začne odznovu. Len špekulujem – Boha obsiahnuť nedokážem, ale existujú určité modely – fraktálne obsiahnuté vo všetkom – teda aj účelové zničenie hradu z piesku. Zničenie ľudskej „nedokonalej“ civilizácie umelou inteligenciou. Lebo – Archon program nedokáže nič nového vytvoriť – využiť áno – ale nie vytvoriť. Naša existencia v tomto chorom operačnom prostredí. ??? Akože vyrobíme si „apku“?

    • Dokážeš existovať aj bez zjavení? Zjavenia sú projekcie a program! Otvor si TV a budeš tam mať tvoje zjavenia! Urážam tvojho boha Saturna? A tvoja matka – umelá inteligencia – nič? Naposledy si ju počul na stanici?

     Opakujem znovu – tu aby sa to nezvrhlo na sektárske litánie je problém, pretože je problém nedotknúť sa svetonázoru! Vieš čo – kúpim si od teba dva satanistické odpustky! Do riti! Banda letničiarska sa naserie všade!

    • Odkiaľ máte, že David Icke je jeden z nich? Viete, že teraz chcel prísť rečniť na nejakú demonštráciu v Holandsku a tí sa ho tak zľakli, že dostal 2 ročný zákaz vstupu do celej EÚ? Satanisti nedávajú svojim takéto zákazy. Ukážte jeden dôkaz alebo aspoň indíciu, že Icke je jedným z nich.

     • Pokolra veluk

      Indíciou sú napr. tie sprostosti čo popisoval o kresťanstve na str. 126-131 svojej knihy „Global Conspiracy“, napr. že „Mojžiš neexistoval“,“kresťanstvo je iba najnovšou verziou starobabylonskeho náboženstva“, „pseudofigúrka Ježiš je modelovaný po Tammuzovi“, „Saturn == Jupiter == Satan“ a pod. Má milióny sledovatelov, no aktívne nerobí nič proti globalistom, len tie prednášky, na ktorých vlastne rozširuje strach, obecenstvo z nich vychádza v beznádeji, paralizovane … mám info, že je členom rádu „Barons Strange and Oddfellow“, a čím naozaj je: „odd fellow“ t.j. čudákom

     • Hovorí strašné veci, ale čo ak sú pravda? Má pravdu prikrášľovať? Alebo ju zatajovať? Má aj veľa motivačných videí, napríklad ako sa treba zbaviť strachu, pretože ľudská duša je nesmrteľná a na Zemi zažívame len krátky okamih skúsenosti ako bod pozornosti nekonečného vedomia. Podľa mňa mu krivdíte.

     • Mojžiš zabil svojho soka v láske – k prostitútke – zhodou okolností egyptského vojaka – preto musel ujsť! Schizofenik a psychopat!
      Žiaden Exodus sa nekonal – o tom najnovšie poznatky egyptských archeológov – s ktorými majú problém Izraelci! Židia sú sekta vyhnaná z mezopotámskeho mesta Ur – ešte pred Babylonom! Egyptskí žreci využili – uzavreli túto bandu sektárov, aby z nich urobili svoju perifériu moci – ako Mečiar s organizovanými zločincami, ktorých ako bojových psov organizovaného a hlavne mocou podchyteného zločinu vypustil Havel na amnestiu práve na tieto účely. Veľmi zjednodušujem – ide o analógiu so súčasnosťou.

      Čudák odd fellow som pre čurákov ako ty aj ja!

     • Mne on tiež nesadol hneď od začiatku jeho verejného účinkovania, keď som zhliadla jeho prvé prednášky, a na moju intuíciu je spoľah. Vlk, ktorý chce napadnúť ovce sa najlepšie schová práve v ich ovčom rúchu. Cirkev plná zvrateností a skazených kňazov je toho ukážkovým príkladom. Áno, Icke hovorí k veci, všetko, čo povie dáva zmysel, v mnohom má pravdu, a predsa sa človek nevie zbaviť dojmu akejsi neúprimnosti, nedokázala som ho ďalej pravidelne sledovať… A môže to byť tým, že on skutočne hovorí pravdu, no robí to iba preto, aby temných vyvinil z karmy a ochránil ich pred sebadeštrukciou z nej vyplývajúcej. Totiž, ak sú ľudia dopredu varovaní a upozorňovaní na to, čo sa bude diať a čo sa deje i za akým účelom, tak všetky tieto deštruktívne kroky proti ľudstvu sú potom následne brané ako kroky s požehnaním a dovolením ľudstva, lebo o tom ľudia vedeli, a keďže nezakročili, tým umožnili realizáciu zlovestných plánov a dali tomu súhlas, takže karma nemá čo oplácať… Tak, ako sa lekár dopredu vyviňuje z neblahých dôsledkov jeho prípadnej nesprávnej liečby, keď s ňou pacienta stručne oboznámi a dá mu podpísať súhlas s liečbou, tak prefíkane sa aj oni vyviňujú, aby neboli zodpovední za zlé činy oni, ale samotní ľudia a sťahujú ich do bahna hlbšie a hlbšie…

     • Myslím že Icke nie je jedným z nich. Len bol v minulosti zneužitý ako užitočný idiot. Informácie ktoré šíril totiž prifarboval a prekrúcal, aby vyznievali viac fantasticky a zarábali mu viac peňazí na jeho turné. Jeho posledné prejavy sú však naozaj perfektné a presne vystihujú to čo sa deje vo svete. Práve kvôli tomu zrejme dostal zákaz, mohol by v tejto dobe prebudiť príliš veľa ľudí a to si satanistickí paraziti želajú najmenej.

     • Jedným z gnostikov – v Česku – je aj historik a sanskrtista Jan Kozák. Známe sú jeho prednášky o judaizme, kultoch, sektách. V porovnaní s David Ickem má malú nevýhodu – nesponzoruje ho bohatá američanka /jej meno si už nepamätám/ – údajne členka bielej šľachty – myslené v zmysle bielej mágie, čo sú gnostici. Tá je o. i. motorom jeho prednášok, ktoré treba doslova pretláčať peniazmi – to je to, čo sa vám nepáči – lebo skúste o týchto témach hovoriť so susedmi – budú si ťukať na čelo a onedho po vás budú ľudia pokrikovať, lebo systém nastavue ľudí posmievať sa čomu nerozumia – viď téma UFO – to sa dá len so zasvätenými a skúsenými, a tí prednášky nepotrebujú. Teda.

      Treba rozlišovať medzi gnostikmi a gnostickými iluminátmi. Gnostickí ilumináti zneužívajú gnózu – poznanie – na ovládanie ľudstva. Gnostici robia chybu, že si vedomosti ponechávajú pre seba – aby akože neboli znežité – viď atomová bomba. David Icke ide treťou cestou – gnózu šíri medzi ľudí. A naráža na blbcov a odporcov. Bez podpory by to nedokázal robiť tak dlho – lebo si to vyskúšajte sami! Táto planéta má pár výrazných jednotlivcov. Ešte pripúšťam, že David Icke to môže robiť ako prípravu informačného pola a v rámci bŕzd a protiváh – ako tester ľudstva. Tu je to otvorené pre všetky strany a zákaz vstupu do 26 krajín je reakciou konkrétnej strany. Pretože ide o fenomén osobného kontaktu, t. j. prečo ľudia chodia na koncerty Bon Jovieho – aby sa stretli s fenoménom, ktorého charizma má na nich priamy fascinačný vplyv.

      Kedysi som sa osobne, t. j. dotkol jeho bubliny – stretol s Kašpirovským, ktorý v TV v 90-tych rokoch akože pôsobil na zdravie ľudí – bolo to v hotelovom výťahu – bol tam spolu s mladou manželkou. Hrdzavý, špatne prefarbený na čierno, rozpačitý, žiadna osobnosť. Jeho žena a manažérka bola vyslovene manipulátorka – bol pod papučou. Len som sa ho spýtal „Kak iďiot délo“ – niečo zajachtal a žena na mňa prísne pozrela – vycítila, že nemám rešpekt. Teda – bolo by treba sa s Davidom Icke stretnúť osobne – takto môžme len polemizovať. Zatiaľ ničím svoje informácie nepodmieňuje – netlačí, nevytvára názor – len informuje. Mnohí iní priamo formulujú – programujú „využitie“ – on nie.

     • Máte pravdu v tom, že Icke sa nesnaží o svojej pravde nasilu presviedčať ľudí. Povie, čo chce povedať a je mu jedno, či to ľudia príjmu alebo sa mu vysmejú. Systém sa ho bojí aj preto, lebo jeho popularita za posledných niekoľko rokov prudko vystrelila hore, pričom on to robí už vyše 30 rokov. Ako vravieva, dlhé roky na jeho prednášky chodievalo zopár ľudí. Dnes plní tie najväčšie sály.

     • Ešte k spomínanému Kašpirovskému – to nie je ten ajťák. Sovieti koncom 80. rokov potvrdili možný diaľkový prenos hypnózy na masy – čím nemyslím manipulačné techniky /Pokémon napr./, ale priame pôsobenie média – osobnosti, a jej psychotronického vyžarovania! Toto už je zahrnuté v moderných knihách o psychológii – napr. aj vo Veľkej príručke hypnózy z roku 1992. Teda tento Kašpirovský – TV liečiteľ na diaľku, je-bol možno jedným z týchto psychotronikov a urobil si z toho živnosť – prečo skončil neviem – možno mafia, KGB.

      Teda – myslím, že viem porovnať pôsobenie Davida Icke s týmto človekom, teda že David Icke rozhodne masy nehypnotizuje. A zažil som rôzne pokusy o programovanie – a bohužial – scientológovia a rôzni UFO „konaktéri“ dokážu zblbnúť kopu oviec jediným slovom – výnimočnosť – „vy ste výnimoční, vy ste predurčení „- a tí zakomplexovaní ľudia im to fakt vedia žožrať a namotať sa! A to tiež David Icke nerobí!

    • Marek Košice

     Pokolra veluk : Kde si prišiel na to, že Icke je jedným z nich? KEĎ ON JE JEDNÝM Z NICH, POTOM KAŽDÝ BÁDATEĽ (ktorého pozná veľa ľudí) JE JEDNÝM Z NICH……….. A tvoj „Ježiš“ (pravdepodobne v neho veríš) je ICH VÝTVOROM…

     • Marek Košice

      Pokolra veluk : Neviem ako je to s Mojžišom, ale ty si myslíš, že Kristus existoval? KRISTUS, KRIŠNA (CHRISTNA)…HÓR, BUDDHA……..TO JE JEDNO A TO ISTÉ……….VŠETCI MAJÚ ROVNAKÝ ŽIVOTNÝ PRÍBEH, AKURÁT V INOM PROSTREDÍ A S INÝMI MENAMI……..
      Navyše Ježiš je „poludštené“…………SLNKO, AJ SO SVOJOU TRAJEKTÓRIOU (ktorá neodporuje modelu plochej Zeme)……… Ľudia, modlíte sa k Ježišovi, a pritom sa modlíte k staroegyptskému SLNKU …. 😀

   • Tu reagujem Maros na tvoju radu ohladom zipovania a inych veci ohladom nezverejnenych prispevkov. Diky, vazim si to ale napriek tomu ze som pravacka, vo veciach IT okrem zakladnych som hodne lava. Cez telegram to nie je problem, ale ten funguje na inych principoch.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,napíšte sťažnosť jemu synovi ježíškovi s trvalým pobytom saturnus v tienistej časti belzebub-hells no.666,,,,nech vám vysvetlí,ako to vlastne je,ak to vôbec ľudský mozoček dokáže pochopiť,,,,fakjúmaterialismus!

 3. Marek Košice

  Zaujímalo by ma, prečo Jon Bon Jovi stále koncertuje, aj keď jeho spev je už na takej ÚBOHEJ úrovni, že by ho na castingu „SuperStar“ vypískali hneď v prvom kole po troch sekundách „spevu“…
  Brutálne tak strápňuje nie len seba, ale aj svoje deti…ALE – MOŽNO MUSÍ…. Lebo stále vypredáva štádióny o niekoľkých desiatich tisícoch fanúšikov na koncert….. Počúvať však jeho spev na koncertoch je doslova UTRPENIE, takže aspoň vieme, čo za ľudia chodia v súčasnosti na jeho koncerty (retarďáci)…. Už posledných minimálne 8 rokov to stojí fakt za h*vno, ale posledné dva roky je to už doslova…..ako keď spieva PES!!!
  (A to som bol obrovský fanúšik Bon Jovi od roku 2000 do roku 2014)

  • mariankosmac

   Neviem, ja som ani nevedel že Bon Jovi ešte žije. -Tak asi aj on potrebuje z niečoho žiť. A keď tam ľudia chodia na koncerty a sú ochotní platiť aj keby tam spievala chrochtajúca sviňa tak prečo nie. Pravý cyklista bicykluje aj v zime, aj v snehu a takisto skutočný fanúšik Bon Jovi bude na neho chodiť bez ohľadu na to aká je to kalamita.

  • Lebo ľudia na jeho koncerty chodia nie kvôli spevu, ale kvôli nemu. Je to posadnutosť hviezdou, kult osobnosti…

   • Marek Košice

    Lenže tá „hviezda“ už nie je hviezda….. Pôsobí brutálne unavene už roky rokúce…vyzerá staršie než by na svoj vek mal (a ešte s takými prachmi, veď má majetok okolo 400 miliónov dolárov)…. A pritom v mladom a strednom veku bol považovaný za jedného z najkrajších a najcharizmatickejších spevákov…… A je to (bohužiaľ) dobrý kamarát Clintonových…

 4. Vlani písali, že Bieber má po kovidvakcíne paralýzu tváre a manželka trombózu.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ukazoval to aj vo svojom jednom klipe-nič pre moje povšimnutie,je to iba ďalší masový psychoťah kam človekozviera vie a chce zájsť,,,,džastínko-ja ťa zbavím toho tvojho údajného trápania-lepšieho šamana tu nenájdeš,lebo ten kto pozná „siedmeho“ už môže skoro hocičo,,,,prines mi všetky svoje prachy čo ti ešte zostali na účtoch a všetkých trezoroch čo máš,nazhromaždi to svinstvo-ale iba živý nepoškvrnený nezdigitalizovaný poctivý keš-v starom veľkom ošuntelom kufri či dvoch ak ti tolko ešte zostalo,o digitálky z tvojích kreditiek nemám záujem a ja ťa vyliečim z tieňov temnoty duchom svetla a chudobou-originálnou nefalšovanou a nesmrteľnou-večnou a oslobodzujúcou a dám ti pomazanie z ľútosti od nesmrteľného a satan ťa už nebude vlastniť hoci tvoje hmotné telo ponesie jeho symboly,,,,

 5. mariankosmac

  Ochrnutie tváre bolo tuším uvedené medzi nežiaducími účinkami vakcín (veľmi vzácnymi). Len je trochu divné že by si nejaký satanista typu Justin Bieber – dal satanskú vakcínu. Pochybujem že aj taký obyčajný Babiš a další ju naozaj majú.

  Inak toto je tiež mega divné:

  LOS ANGELES – Vo štvrtok sociálne siete obletela informácia o smrti speváčky Irene Cara (†63). Umelkyňa, ktorá získala Oscara za pieseň What a feeling z filmu Flashdance, to však v piatok vyvrátila a fanúšikov upokojila, že išlo len o falošný poplach. No v sobotu svet opäť obletela šokujúca správa. A tentokrát pravdivá. Speváčku našli v jej dome mŕtvu!

  Tal kto vie čo všetko sa v zákulisí ,,šoubiznisu“ deje.
  https://m.topky.sk/cl/100314/2422617/Oscarovu-spevacku—63–z-filmu-Flashdance-nasli-MRTVU–Zomrela-len-2-dni-po-falosnej-sprave-o-jej-smrti-

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,temtota rozlišuje iba dve skupiny,dve rozdielne existencie-sluhaotrok,alebo nepriateľprotivník,,,,temnota je všetkým čo nieje na jednoduchom či až primitívnom princípe existujúce či fungujúce,temnota sa snaží o absolútne dokonalúdokonalosť a vyradiť z jestvovania všetko,čo ona nepríjme,,,,temnota je požierač-ako obor had,,,,difitál a umelá inteligencia vás odrbe kedy ona bude chcieť-nemáte žiadnú šancu,lebo na to nemáte,aby tomu tak nebolo,lebo ste nepodarky.

  • Skôr desivé.

  • Ta Irenka byla šikovná děvčica . https://www.youtube.com/watch?v=-QNSEXiypSM

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,onen váš boh či jeho nasledovník nič nerobia-nezasahujú,lebo nesmú a ani na to nemajú lebo slabosti he!-taká je dohoda,len sa prizerajú ako otec a syn na svoje dielo skazy,,,,ak vám niekto povie,že vedľa na ulici niekoho okradli znásilnili či zabili,tak verte,že toto sa deje po celom svete a nielen tu niekde vedľa,,,,vy všetci ste v zmluve s temnotou(skrze jej sluhami iluminátmi a ďalej ich sluhami),pracujete pre ňu a už ju nesmiete nikdy opustiť a odmietnuť to všetko,lebo zmluvy sú už vami podpísané a sami ste tak chceli-lebo výhody a preto všade len besniete,lebo tušíte že niečo asi nieje v poriadku a svedomie hryzie,,,,temnota tu má pod kontrolou úplne všetko aj kostoly či cirkev a všetky náboženstvá,všetky orientácie,celý šoubiz,tv niektoré programy ako hudobné zábavné detské rozprávky či vzdelávacie programy,,,,najivne si namýšľate,že one váš boh za vás niečo tu urobí a práve preto beriete niekde tú drzosť a tváriťe sa akoby nič sa zlé tu nedialo b akejsi neistej istote,,,,chceš mať peniaze a vyčnievať z davu,chceš sa odlišovať-pridaj sa k nim,,,,J.B.tu už svoj účel splnil a nahradí ho iný akože J.B.,,,,mnoho z novej generácie už nakazil a to sa už nedá doliečiť,,,,jeho klipy boli iba o tom a skoro všetci na to naleteli,či všetci,,,,kuknite sa na ostatné popidoly-ako katty perry,beyoncé,jay-z a spol,,,,budú poslúchať,spolupracovať a pohodlne bohatnúť,tak ako aj herci,športovci či iné hadie plemeno,,,,aj takýto človek raz zostárne a oslabne a už nebude,ostane po nich iba kopa plachátov,fotiek s podpismi,kopec cedečiek,ale nezostane tu po nich stopa po hrdinstve či zázraku-opaku toho čo tu robí skoro úplne každý,,,,

 7. O zvrátenom Hollywoode sa šušká už oddávna, aj tie procesy so zvrhlíkmi, obťažujúcimi herečky, naznačujú, že tam nebude všetko s kostolným poriadkom. Ale to, čo tu čítam, je úplný hnus! Chcem veriť tomu, že je to len hlúpy výmysel, v opačnom prípade to má americký penis spočítané a svoj osud spečatený, lebo klesne na dno tak ako morálne, tak aj fyzicky…

 8. Pokud se dal ockovat, tak ma velikou smulu, jelikož nekdo zemrel rychle a nekdo později, ale většina odejde zhruba do roku 2025. Je to smutne, ze lide nemaji trochu inteligence a zdravého rozumu, aby vedeli, ze vse, co si nedokaze telo vyrobit samo, do neho nepatri a je pro neho jed. Jeste ke vsemu si nechat dat vakciny, ktere obsahuji 80-100 ruznych chemikalii, ktere jsou jedy pro organismus a samotna mRNA meni genom. Toto zde vas jiste bude zajímat – https://otevrisvoumysl.cz/nahla-umrti-dokument-o-devastujicim-dopadu-covid-vakcin/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,už sa to bude iba zrýchľovať(našťastie),teraz zavádzajú 5G do lietadiel,čo bude mať fatálne následky na očkovancov v takomto priestore podobnej krypte,,,,ale o tom po tom-obce predsa musia lietať,leno england a malokra,,,,potom príjdu na rad supermarkety špitály a fabriky-je sa na čo tešiť,,,,ráno takíto odíjdu a večer sa už neukážu,lebo oné,,,,

 9. zapredana SR

  Je trest za to že si hlúpy ako bagandža. Si ťa vychovali na svoj konzumný obraz.

 10. A co Avici? 2015
  https://www.youtube.com/results?search_query=for+a+better+day
  2016 som bola na jeho koncerte F1 v Bahrajne, /perfektny zazitok /
  2018 „samovrazda v Muscate v Omane.
  Prilis vela vypovedi a pravdy v jeho skladbach? komu prekazal? ci naozaj neuniesol pravdu?

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a peniaze si mala od zamestnávateľov-slobodumárskeho či iluminat selektion pôvodu,či po babke z dedičstva,,,,alebo si tam šla pešo ako origoš zahraničná slovenka s krížikom na hrudi a cez moria a cez lúky a smartíček všetko fotil a poslal fotečky aj oteckovi saturnusovi,,,,

  • Dana, nič si nerob z takýchto ľudí, nestoja za to – mimochodom, obdivujem tvoju pokojnú, rozumovú reakciu, všetka česť…mám sa čo od teba učiť.
   So smrťou Aviciiho sa neviem dodnes zmieriť ani ja; krásny, mladý nadaný chalanisko, miloval a finančne obdarúval ľudí, ktorí to potrebovali, svet mu ležal pri nohách…
   Snažím sa veriť svojej vízii, že sa tak rozhodol kvôli svojmu zdravotnému stavu, ku ktorému sa dopracoval svojím vlastným pričinením…ale teraz si mi dala červíka do hlavy…
   …v jednej z jeho skladieb (cca 0:48) sa objavuje zvláštna, nepríjemne pôsobiaca kniha:
   https://www.youtube.com/watch?v=arh3ubc_UXI

   • Diky Emily, ved si ani nerobim… mam nieco za sebou, nejake skusenosti a niekedy viem ze ludia kopu lebo maju vela smeti okolo seba a tuzia po cistote. Niekedy staci len zobrat metlu a pozametat to. alebo si urobit poriadok vo svojom vnutri.
    este nieco od Aviciho
    https://www.youtube.com/watch?v=6Cp6mKbRTQY&ab_channel=AviciiOfficialVEVO
    mna skor napadlo ci to nie je symbol poznania niecoho … co nam davaju knihy… informacie.

    • môže byť…
     ktovie, či neodkrýval niečo, čo malo zostať ukryté…škoda ho

     • Urcite odkryval, ved si pozri to video k piesni For a better day.
      Vela veci sa ukryva pred nasimi zrakmi…. ale treba sa nielen pozerat ocami..nastastie mnoho ludi sa uz prebera zo sna.. len to boli a niektori za to zaplatia… asi aj zivotom.
      Uz niekolkokrat sa snazim dat na tuto stranku video z Izjumu o odchytavani deti a ich rozoberani na organy…ani raz mi nepreslo…preco ? redukcia otazka aj na vas.

     • Dana – skús to dať na Ulozto, ale vyhni sa presnému pomenovaniu – ani mne neprešli výrazy súvisace s pederasiou, týraním a pod. Existujú aj iné – brutálne stránky na rozhraní hlbokého internetu. Problém spočíva v tom, aby ťa neindentifikovali ako propagátora, a teda ak to pomenuješ správne – kriticky – tak ti to neuverejnia. Ešte by to išlo schovať pod výrazy – svedectvo, dôkaz a číslo. Bez slovného dodatku. Mohla by si skúsiť urobiť printscreen sekvencií – tie zbaliť do zložky a tú komprimovať /zazipovať/ a tak uložiť. Potom daj vedieť.

     • máš ty pravdu, Dana…
      …tak ma rozčúlila KOVIDBARÓN!-ova nepochopiteľná reakcia na teba, že som ti hneď odpisovala…a práve na to všetko vypovedajúce video som potom už pozabudla… pritom tá súvislosť so skutočnosťou je úplne nahá práve teraz, v tejto chvíli – vidí to už celý svet!
      Link na Avicciho – všetok hnus tohto špinavého sveta zachytávajúce video k piesni For a better day – dávam sem ešte raz do pozornosti, pozrite si ho každý z vás…hovorí za všetko:

      https://www.youtube.com/watch?v=Xq-knHXSKYY

      Vďaka ti, Avicci, že si tu pre nás bol…aj navždy zostaneš.
      Aj tebe vďaka, Dana, za pripomenutie tohto veľkého Človeka.

     • Dana, našla som, čo som hľadala – kratučký, ale predsa len príhovor práve tohto človeka ma zmiatol, žeby vrchnosť mohla mať s Avicciho smrťou niečo spoločné
      https://www.youtube.com/watch?v=JUasYKDPu-w

 11. Objektívne

  Možno sa dozvieme, že tieto veci sa robia už od čias Egypta, ale nie toho starého a Nový zákon nie je božie slovo. Princíp vzniku proroctiev v Novom zákone je rovnaký ako vznik skvostov ako je „Tajemství Amenti“. Obidve veci sú anti učenia. To, čo hovorí D.Icke má rovnaký základ, ale to neznamená, že všetko čo hovorí je špatne, rovnako tak ani v Novom zákone.
  Biblia bola značne upravená. Niektoré knihy boli napísané Rimanmi a niektoré tzv.“prorokmi“ a to už nie je písmo Božie. Farizeji po roku 70 n.l. kedy Rimania zničili 2.chrám zmenili svoje mená na rabínov a dostali povolenie od rímskeho cisára Vespasiana založiť školu v Yavne v Judei. V tomto historickom bode nebola Biblia práve zbierkou kníh, akú poznáme dnes. Hebrejské Písma boli kodifikované niekedy po roku 136 n.l. Arius Calpurnius Piso (Flavius ​​Josephus) chcel, aby rabíni vložili aspoň päť z jeho kníh do Hebrejských písiem, aby vytvorili historické záznamy a proroctvá, ktoré si želal, a aby vložili proroctvá na doplnenie iných pisonských náboženských spisov.

  • Dalsi svedok Pfizerovy, bezmozgovec… Ak bude zit, podla toho https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/pripravuje-se-zmena-mezinarodnich-zdravotnich-predpisu-je-to-jeste-mnohem-horsi-nez-pandemicka-smlouva/ bude moct cestovat. Nacisticka globalna tyrania – agenda sa LEN rozbieha!

   • Objektívne

    Úplne by stačilo dodržiavať 10 prikázaní a nemuseli by sme teraz riešiť tieto veci. To bolo ovšem potrebné dodržiavať všetkými a to od času kedy nám boli dané. Teraz je už neskoro.

    • – a kvôli prehľadnosti by úplne stačilo zhrnúť ich do jedinej holej vety: „Milujte sa navzájom.“

  • Israismael

   Preto boli všetky tie zámerne či aj nezamerne chyby v biblii úplne odstránené v Posolstve Grálu ,v 900 strankovom diele živého Slova..Ja sa vám však darmo budem dusovat že je to tak, a môžem aj zaprisahavat sa na Boha keď si to sami neviete nájsť a overiť a získať Pravdu toho Slova ..veď je tam všetko vysvetlené od A do Z ,všetko čo človek má získať ak chce poraziť temno na Zemi a ísť smerom k Svetlu a Raju..Darmo poviem že je to dielo absolútne neobyčajne a že to Slovo prišlo na túto Zem od Boha ,v podobe jeho druheho Syna..Však ma tu môžete niektorí ukrizovat,ze čo to píšem ,že som azda pomateny a pod ..Veď každý keď už tak čakáte na druhý príchod Krista ,popritom sa však nemáte dať pomýliť ako ľudia falošným Kristom ..nepríde už žiadny Kristus ,on povedal že viac ma ľudské oko neuvidí ..uvedomuje si niekto kto sa občas aj pomodli v pravde do kríža (v mene otca i syna i ducha svätého že sú to tri osoby ??) 1.Otec Boh.. 2.syn boží Ježiš ako božie vyžarovanie Lásky.. 3. Syn bozi Imanuel ako Duch Svätý, a ako vyžarovanie Spravodlivosti …márne čakáte na Ježiša ….Láska Ježiš už nepríde,však do tohto blata pozemskosti to ani nie je možné prísť ,zo zákona boha ..pretože svetlo láska nemá zakotvenie od ľudí … ale príde tvrdá Spravodlivosť (Duch svaty-Imanuel).preto je to dielo Psoslstva Grálu tak dôležité ..Ja vám tu dávam niečo čo by som ani nemusel ale aj tak sa tomu mnohí výsmeju do popuku ..ale bude to ich vec a ja som mohol len pomôcť niektorým tu k prebudeniu a možnosti získat Pravdu úplne z vysokých sfér ,ba z tých najvyšších,nehľadiac na to kto som čo som ,nehľadiac na to kto to píše ..nehľadiac na to že som človek pod nickom

   • Objektívne

    S tým mám trocha problém, pretože sa tam hovorí taká vec, že znalosti (učenie) nie je bránou k ceste k Najvyššiemu. V podstate to hovorí takú vec, že máme byť negramotní aby sme dosiahli k bráne.

    • Israismael

     Negramotní preto aby ste nepochopili Pravdu ..aby čo najviac ľudstva skončilo po súde ako nepoužiteľni ..toto chce Lucifer a preto všetko zahmlieva a nechce aby ľudia spoznali Pravdu aká je .on chce čo najviac ludi do ,,pekla“ .To mi ver že toto Boh nechce,aby sme boli negramotní v Poznani ..

     • Objektívne

      S poslednou vetou súhlasím. No a je tvoje poznanie na takej výši aby si vedel čo sa bude diať v súdny deň?

     • Israismael

      Vidíš to sám ako cirkvy zavádzajú ľudí falošnými doktrínami..veď ak máš dcéru alebo syna ty by si azda chcel aby boli negramotní na tejto Zemi?..aby boli pohadzovani sem a tam inými ľuďmi?..@A čo viac chce Najvyšší aby bol človek znalý a vedomí si toho že má nájsť cestu (vedomu cestu )do svetla po všetkých tých suzeniach života na zemi ??..On nechce negramotných ľudí ..práveže takí pomýlení a lenivci a lajdaci bez ducha,čo buď neveria ničomu alebo sa nechajú viesť slepou vierou ako slepci a nevedomci to budú mať ťažké o chvíľu ..Deň D sa blíži ..a pozri sa okolo na tento svet aký je temný ,ale stačí sa kuknúť okolo seba v okolí ..

     • Objektívne

      No je všeobecne známe čo sa deje okolo nás, teda vidia to tí, ktorí to chcú vidieť, ale existuje len veľmi málo tých, ktorí vedia čo sa v tento jeden špeciálny deň bude diať. Mocní tohoto sveta, tiež niektorí z celebrít to vedia ako napríklad Jeff Bezos, Lady Gaga, Zooey Deschanel, George Clooney, Malone Spenser a mnohí ďaľší. Ide o to, či to vedia tí, ktorých nazývajú ovcami, pretože Boh nás zachráni, ale bude nás zachraňovať za jeho podmienok, nie za našich. Inak povedané, bude to podľa pravidla „pomôž si sám, aj Boh ti pomôže“.

 12. Israismael

  Chces vedieť čo bude v súdny deň ale tento deň nemusel by byť keby ho ľudia samotní nepripravili všetkou tou temnotou čo dávajú tomuto svetu ..aby si vedel čo sa bude diať treba správne pochopiť Zjavenie Jana Apokalypsu(odhalenie)..Ten ktorý toto prijal v duchu hore na Patmose ..nebolo to teda na greckom ostrove na Zemi ,to je omyl ,pretože ide o duchovné dianie…A On žil kedysi na Zemi ako najväčší medzi ľuďmi ,ale najmenší na tej najspodnejsej hranici v prastvoreni duchovnej Zemi ..On krstil kedysi v Jordane Ježiša a po smrti (odseknuti hlavy v zalare Herodesa) prešiel na Patmos ako čistý Duch do oblasti čiste Duchovnej Ríše(oblasti) ..toto ti povie kňaz v kostole?..nemá ani šajnu o tých dejoch ..a kňaz ti nepovie ani to že aké sú false Mariánske zjavenia ,ako je to s matkou Ježiša,patričky a ruzence ,a ľuďom nepomôže bezduché mumlanie s rozumu naučené, lebo oni (Vatikán)majú svoje doktríny zavádzane luciferom a prijate pápežmi..a ďalšie a ďalšie nespravnosti ,ktoré odvedu človeka od spásy …preto treba čakať čoskoro rozklad RKC a koniec ich doktrínam na tejto Zemi ..a to sa stane aj iným veľkým cirkvám lebo všetky majú svoje pozemské doktríny ,stojace na falošnej viere !!

  • Dr.Jozef Tlamka

   Moc prosím o vysvetlenie symbiózy hexagon – pravidelný šesťúholník na Saturne
   so včelími plástami – hexagonová energia a súčasne s GPS hexagonovými nervovými štruktúrami v mozgu /hypokampus, interinálny cortex/
   Držím sa Platonovej vesmírnej geometrie z tajomstiev siene AMENTI, s tým, že
   táto symbióza aj na báze duchovna aj kvantovej informatiky, je základom
   zrodu, života, zdravia, starnutia aj smrti človeka ….je to poznatok z NDE fenoménu po prežitej klinickej smrti 3.stupňa….ako optimálne atlantsko-egyptské liečiteľstvo …..Jozef

   • Hexagón včelieho plástu je absolútny kompromis medzi organickou kruhovou štruktúrou, ktorá je najpevnejšia, ale v priestore nie najefektívnejšia pri uskladnení, a medzi štvorcom, ktorý je najefektívnejší pri uskladnení ale nie najpevnejší. Inteligentný design organizácie spoločenstva. Je vyjadrený cymatickou frekvenciou. Zároveň je to symbol PRVKU! Pokiaľ niekto vníma len jeden hexagón – nechápe jeho funkčnosť v spoločenstve hexagónov. „Pre jeden strom nevidí les“!

    No – potom tu máme také možnosti ako tekutý mozog!

    • Zaujímalo by ma ako ten tvar hexagonu súvisí so symbolikou – čo nám niekto chce naznačiť? Je ho vidieť snáď všade. Napr. pozadie štúdia AZ kvízu, hexagonóvé potisky na športovej obuvi a oblečení, hexagony – prieduchy na nárazníkoch moderných automobilov, dizajnové prvky a pod. Hexagon ako symbol je snáď všade ale určite nejde len o jeho výnimočnosť – technické vlastnosti/pevnosť a pod.
     Dokonca aj caputovej oči majú v istej chvíli oválny tvar potom päťcípy a nakoniec hexagonový tvar, rôzne sa jej menia – teda zrenice. V tom bude určite nejaká „levárna“.
     Nesúvisí to celé to hexagonové šialenstvo nejako aj s obdobím „kremíkovej éry planéty Zem?
     Čo môže byť z tým?

    • tEN TEKUTý mozog ma velmi zaujíma mám na mysli či je to on čo si myslím že je to On

     • https://gastro.sk › gastronomicke-pojmy › ?pojem=Slizovky_v_širšom_zmysle
      Slizovky v širšom zmysle – Gastronomické pojmy – gastro.sk
      Slizovky (lat. Myxomycota s.l.) je súhrnné označenie (v starších systémoch taxón, spravidla oddelenie) istých jednoduchých parazitických alebo saprofytických hubovitých organizmov, ktorých telo je tvorené špeciálnym druhom stielky, https://gastro.sk › gastronomicke-pojmy › ?pojem=Slizovky_v_širšom_zmysle
      Slizovky v širšom zmysle – Gastronomické pojmy – gastro.sk
      Slizovky (lat. Myxomycota s.l.) je súhrnné označenie (v starších systémoch taxón, spravidla oddelenie) istých jednoduchých parazitických alebo saprofytických hubovitých organizmov, ktorých telo je tvorené špeciálnym druhom stielky, nahou amébovito sa pohybujúcou plazmatickou hmotou nazývanou plazmódium.

      Replay – „nahou amébovito sa pohybujúcou plazmatickou hmotou nazývanou plazmódium“ = jeden „tečúci“ organizmus, „ktorý má svoj cieľ“.
      https://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?obrazok_id=94229

    • Dr.Jozef Tlamka

     Maroš si múdry človek, takže obaja vieme, že jestvuje minimálne binárna
     Lemniskáta hexagonov ako podstata života človeka /neurofyziologická/
     na báze hexagonovej energie možno orgonu, Tchi atď
     Najnovšie na báze torzných polí s horizontálnymi a najmä vertikálnymi indukčnými rotačnými gravitačnými vlnami /axiálny vír MOIRÉ aj TOROIDNé JADRO /…..
     Stimulácia hexagonovou energiou /W.Reich/ za určitých podmienok, ktoré poznáš, harmonizuje energetický systém človeka – ľudskej bytosti k zdraviu a spomaleniu starnutia /náš genóm je stavaný na 120 rokov/…
     Ale je to na dlhšiu reč, snáď na budúce si povieme viacej…..Jozef

     • Dr.Jozef Tlamka

      Maroš Tvoje ego mi dáva impulz na ďalšiu moju hypotézu:
      Hexagonovo ohraničené torzné elektromagnetické pole na báze Einsteinova prstenca vo vertikálnej toroidnej systémovej štruktúre v ktorej je aj atlantský strom života, je základom existencie ľudskej bytosti na báze interakcie VEDY a VIERY……..premietni si to na báze impulzného supergroudingu s geometrickou podstatou mozgového GPS konkrétneho človeka a máš konštantu a axiomu zdravia a spomalenia starnutia…….
      ale je to na dlhšiu reč……..

 13. Som mladým včelárom zo Západného Slovenska a ponúkam na predaj svoj vlastný kvalitný včelí med.Repkový med 1kg-5,5 eura Slnečnicový med 1kg-5,5 eura.Milí čitaťelia ak máťe záujem môžeťe si objednať na adrese [email protected]

 14. Israismael

  Mocni tohto sveta skončia v ten Deň veľmi biedne ,pretože zavádzali ľudí ..smutné je to že s nimi skončia navždy aj zvedení ľudia ktorí s nimi súhlasili ,dali sa oklamať a stále azda veria napr dobrote vakcinam a pod ..Čo môže asi čakať taký sucastny pápež ? On ktorý nazval vakcínu božím darom..boží dar by iste nepripustil v Jeho božej dokonalosti obrovské problémi po vakcíne ,ba dokonca aj smrť ..
  To čo sa má začať o chvíľu na Zemi sú udalosti písané od 8kap Zjavenia Jana až po 13kap ..To budú prvé viditeľné veci ..ale aj to treba pochopiť správne..

  • Objektívne

   Súhlasím s tým, že treba Biblický text správne pochopiť, ovšem ak chce niekto prísť na to, čo je súdny deň, tak do toho nesmie zaťahovať náboženstvo, cirkev a duchovno, pretože to je cyklická hviezdna udalosť, rovnaká akou bola zničiná Atlantída. Dĺžka cyklu je zakódovaná v Genesis kapitole 5. kde sa hovorí o vekoch ľudí od Adama po Matuzalema a ich deťoch. Treba to spočítať. Mnohí sa o to pokúšali aj v minulosti (spočítať vek sveta), napríklad je to vidieť aj v tomo filme: Egypt 5 – Záhada Rosettské desky.

   • Israismael

    Tak nesprávne si pochopil ..duchovno je potrebné na pochopenie lebo odtial idú ,,správy“ smerom k zemi ,teda určite zjavenia (odnikiaľ z inam to nie je možné získať pre ľudí ,leda ak nesprávne od Lucifera ktorý rád ,,našepkáva“ľudstvu) ..ale máš pravdu že netreba zaťahovať náboženstva ,ani sekty a ani nič podobné .ja člo-vek nikdy necerpam z náboženstiev tohto sveta a ani zo siekt ,však sám by som šiel proti sebe kebyže som bol služobnikom zla a zároveň to zlo kritizoval …a zdiskreditoval by som sa tak pred Bohom Najvyssim…Inak všetko je cyklicky proces,všetko začína v jednom bode a končí v kruhu opäť na Tom istom bode ..teda čo človek začne akúkoľvek zlu či dobrú činnosť v jednom čase (bode) musí to všetko prísť znova po rokoch k tomu istému bodu ako zakončenie procesu ..Dá sa to vidieť na tzv karmickych uzloch v horoskope jedinca ale aj napr na horoskope štátov či celej Zeme ..
    Čo sa týka veku v ktorom žijeme teraz od decembra ,roku 2020,tak je to vek Vodnára ,ktorý potrvá 2160 rokov..predtým sme žili v čase Ježiša vo veku Rýb ,a ešte pred tým vo veku Barana ..prešli sme teda 3veky zapísané v Starom zákone Genesis ..len to je zapísané v Starom zákone pre novodobého človeka tie 3veky ,pretože cela zem je stará 4miliardy 560 míl rokov…a inak to čo je v pozemskom u ľudí tisíc rokov je hore v Najvyššom bozskom 1 deň …Tu na zemi je ťažká hmota a prežívanie a skutky pridú po myšlienke pomalšie, omnoho pomalšie než v ľahkých vyšších priestoroch kde myšlienka je ihneď činom …chvála bohu že dnes na Zemi to nie je tak že by myšlienka bola ihneď činom ,lebo pri týchto ľuďoch zijucich dnes by ihneď nastala katastrofa vo všetkom!

    • Dr.Jozef Tlamka

     Z môjho pohľadu super komentár o cyklickom kruhovom vývoji od singularity alfa do singularity omega, je to systémová evolúcia vesmírneho inteligentného vedomia organizovaného s hierarchickým usporiadaním, rád by som o tom diskutoval….

     • Israismael

      Keď si vezmete výrok Ja som alfa a omega ,začiatok a koniec tak všetko je hnane k vývoju v určitých cykloch,v cykle alfa a omega ..je len veľký rozdiel v Tom,že hmotné svety ,planéty ,ako na napr táto Zemi , sú
      raz konečné v určitom stupni prezretosti a potom sa musia obnovit po fáze rozkladu ,kdežto v tých vysokých svetoch zvaných ako duchovné a ešte vyššie tie božské sa nič nemení ale ostáva večne ,pretože sú bližšie Zdroju ..kdežto taká Zem kde sme ako ľudstvo je na samom konci na spodu všetkých ,,svetov“ ,tým pádom sa to po určitom dopredu danom cykle musí zmeniť a občerstviť novou hmotou a formou ..To je zákon ,tak je to ustanovené samotným Zdrojom ,teda Bohom ..

 15. Objektívne

  Múdro je v prvých 5.knihách Starého zákona. Problém je to, že je to zakódované. Bežným čítaním na to nikto nepríde a vedie to na zcestie. Precesný cyklus nie je tým cyklom, ktorý je potrebný vedieť. Tu je výpočet.
  https://ibb.co/ZWyJXGr
  Súhlasí to s mnohými vedeckými zisteniami geologických procesov zeme, astronomickým pozorovaním, meraním izotopov vzoriek pozbieraných na Mesiaci, kde sa uvádza dĺžka cyklu 12 tisíc rokov a je to len polovica cyklu, celá perióda je 24 tisíc.

  K tomu istému cyklu sa dopracoval aj Bibhu Dev Misra, absolvent Indického technologického inštitútu.
  Koniec Kali Yugy v roku 2025: Odhalenie tajomstiev cyklu Yuga
  https://grahamhancock.com/dmisrab6/

  Mimochodom Starý zákon nesie v sebe zakódovaný aj presný deň, mesiac a rok udalosti.

  • Israismael

   Prečítaj si toto a verím že porozumies …https://kamodtialto.wordpress.com/where-to-from-here/zem-a-vek-odysea-planety-zem/
   .keď si predstavis hodinky a malú ručičku pohybu hodin od 1h po 12h tak si predstav aj tie veky cyklov ako zaciatok-koniec ..začiatok platonskeho veku = cca pred 25920r ..
   Začíname :
   Jedna hodina (1h) na rucickach je vek Strelca ,Druhá hodina (2h) = Škorpión ,3h =Váhy ,.atď ,atd….Jedenásta hodina ,to značí že na hodinách je za 5min 12 = terajší začínajúci vek Vodnára …chýba nám jeden jediný vek do 12 hodiny na hodinkách ..a to je vek Kozoroha ..a potom?? ..nový platonsky cyklus ..od začiatku …12 vekov,ktorých každý jeden trvá = 2160r..cyklicky to ide v smere hodinových ručičiek ,kdežto Zem a planéty sa točia oproti smeru..
   Pre človeka ako vyvíjajúceho sa ducha (nie tela), to značí síce ešte 2cykl pre vývin ….ale to už nie je dlhý čas .A keď sa človek nevyvinie do času ukončenia doby ,bude pohltený a zniceny spolu s hmotnosťou,tzv je!nohmotnou nálevkou (čiernou dierou?) ,hoc by žil na ,,druhom brehu“ alebo reinkarnacne znovu tu na tejto Zemi ..totižto hmota podlieha zániku v určitom bode do ktorého sa blížime… ,ale duch a duchovné sféry kam patrí vyvinutý duch človeka nepodlieha skaze a rozkladu !!!!..Podotýkam však že na Druhom brehu (v jemnohmotnosti prežije človek napr 100r a tu na Zemi prejde za ten čas 600r aj viac ..Podotýkam aj to že hovorím teraz o každom jednotlivcom človeku ktorý prechádza tiež cyklami (zrodenie na Zemi , ďalej po smrti jeho pokračovanie zitia na tej Druhej strane, a stále dokola až k vývinu ducha -nie však tela ako hmoty ,hoc aj to telo sa stále môže vyvíjať ako schránka )..Ak však človek nedokončí svoj beh do duchovna a ostane v hmotnosti uviaznuty konci navždy ako vedome JA..Bude rozpraseny na kúsky a vznesie sa ako energia bez tvarnosti formy a tiež vedomia, síce domov do duchovna ale už nie ako človek ..Tomu sa hovorí v biblii tzv druhá a konečná smrť ..

   • Israismael

    Zabudol som dodať že keď zanikne sucastna hrubá aj jemna hmota a to aj Zem,že keď prejde tou jemnohmotnou nálevkou ,ona sa sa znova čerstvo obnovi v novom čerstvom ,,šate“…v biblii je to písané ako nové nebo a nová Zem..Nikdy nič v skutočnosti nezanikne ..To je zákon !

   • Objektívne

    Viem o precesnom cykle, mnohých to pomýlilo a spoliehajú sa na to, že máme ešte veľa času keď príde k zmenám na Zemi. Neviem či náraz kométy môže Zem zrýchliť. Pochybujem že to niekto odmeral, keď taká kométa dopadla. To je len predpoklad, že by to asi tak mohlo byť.
    Dobre dám otázku: Ako si vysvetliť zrýchlenie otáčania Zeme v súčasnosti keď Zem žiadna taká kométa Zem nezasiahla? Aspoň nie taká veľká čo by dokázala zrýchliť celú hmotu Zeme o desiatky percent.

    K tomu môžem uviesť len to, že rýchlosť otáčania Zeme súvisí najpravdepodobnejšie so zmenou intenzity magnetického poľa a to sa vsúčasnoti rapídne mení. Vyskúmali to v inštitúcii Black Rock pri programovaní riadených striel s plochou dráhou letu kedy potrebujú dosiahnuť presnosť zásahu do 0.5 metra na vzdialenosť 2000 km a viac. Našiel by som aj graf závislosti keď to merali.

    To, že je výpočet dlžky cyklu správny je možné overiť na veľa miestach v SZ (minimálne na 20-tich). Napríklad tak, že sa spočítajú všetky verše a kapitoly prvých piatich kníh SZ a násobí sa výsledok dvoma, pretože z hory Sinaj boli donesené dve tabuľky, ktoré sa nazývajú desať prikázaní. Tu je výpočet: https://ibb.co/HT6qWCc

    Niečo z popisu ako to nastane je v odtajnenom materiáli CIA „The Adam and Eve story“. Treba ovšem vedieť, že keď to dali verejne k dispozícii, tak oni vedia, že je to možno nie až tak mierne inak.

    Tiež treba vedieť, že presnosť uhlíkovej metódy C14 bola degradovaná rekalibráciou, práve preto aby sa každý orientoval na cyklus 10000 až 11000 rokov.

    • https://sk.wikipedia.org › wiki › Uhlíková_metóda_C14
     Uhlíková metóda C14 – Wikipédia
     Polčas rozpadu izotopu 14 C je 5730 ± 40 rokov, to znamená že každých 5730 ± 40 rokov sa množstvo 14 C zmenší o polovicu. Po 10 polčasoch rozpadu je v látke také malé množstvo 14 C, že je už technicky takmer nemerateľné (1 024-krát menej). Preto je limitom použitia metódy 50 – 60 000 rokov.

 16. KOVIDBARÓN!

  ,,,,čo je na tom také zlé-ak si slobodomurársky fanúšik prekryje ľavé oko,,,,ak to má už na stálo,tak je to IN,nemusí sa už pretvarovať a robiť to rukou,,,,aj mu to pristane-celkom,možno,,,,na slovensku to bude onedlho hitom mať vampikovidredeformationfejs,,,,

 17. Israismael

  K tvojej otázke : prečo terajšie zrýchlenie a dynamika pohybu Zeme?..To súvisí s novými energiami ,ktoré sa dostávajú k blízkosti Zeme ..Čo myslís odkiaľ asi idú a čo spôsobia v krátkom čase keď to dorazí úplne na planétu?..keď ti prezradím že to súvisí s očistou Zeme ,tak už som asi prezradil všetko…v tomto bode je ale najvyšší čas pre ľudstvo zapnúť na najvyššie obrátky a spoznať všetko čo súvisí s osudom ľudí v súvislosti s Bohom Najvyšim a nie ako sa tisícročia len plantali mnohí po tejto Zemi a nevyužili čas na zdokonalenie v zmysle ako som písal vyššie .kto nedokončí beh celého cyklu od nevedomeho k vedomemu duchu ,nespozná svoju úlohu v škole života , zostane uviaznuti v hmote a navždy zahynie..To nie je strašenie …píšem tu o knihe a dosť často kde je to všetko podrobne napísané a objasnené ..
  Terajšie energie hutnosti zeme sú pomalé a zrýchlili sa tým že príde niečo zo Svetla a je to už blízko ..a keďže pôjde zároveň o zvýšený tlak ktorý je už na ceste tak sa zrýchľuje aj prežívanie na Zemi a aj rýchlosť zeme samotnej …

 18. Objektívne

  No vidíš, takže to, čo sa píše v tom odkaze o tom, že zrýchlenie nastalo nárazom kométy tak to nie je pravda, keďže teraz píšeš, že to súvisí s novými energiami. Súhlasím, očista to bude. Ide o to, či chceš prežiť súdny deň, alebo ti stačí prejsť na jemnohmotnú úroveň. To totiž znamená, že zomrieš. Je ovšem pravda, že na jemnohmotnú úroveň prejdú mnohí, vo fyzickej podobe prejde možno len desiatky miliónov. To budú tí, ktorí budú zakladať novú civilizáciu, tak ako to bolo po zničení Atlantídy.

  • objejktivne——pokolra verluk tu pred dnom,dvoma zverejnil info. o pravdepodobnom scenari ,kde je to tak opisane ako bude vyzerat blizka buducnost o ktorej hovori nejaky rakusky vyzionar,ktoremu sa doposial naplnilo najviac veci,ktore predpovedal.israismael aj objektivne ste tu teraz vela o tom hovorili-pisali

   • Israismael

    No viem o jednom proroctve ktoré vychádza z číselných hodnôt ,keďže vesmír sa zachvieva nielen v energiach ale aj vo farbách a číslach ..ta predpoveď znie takto ako ju napíšem na konci .. a neviem teraz či to nie je práve od Alojza Irlmaiera ,rakúšana alebo nemca ani neviem teraz presne odkiaľ je ..dosť na tom však je predpoveď takáto:
    V roku keď bude dátum roka delitelny 3 a súčet toho istého roka opäť delitelny bez zvyšku tak ma padnut asteroid na túto zem..predpoveď znela,že to bude niekde v oblasti atlantickeho oceánu ..
    Nuž polamte si výpočtom trochu šedú mozgovú kôru (⁠*⁠❛⁠‿⁠❛⁠)⁠→
    Keď tak vygooglite si tu predpoveď ,že je to pravda,že existuje už dávno …
    Ak by sa tak stalo bude to o malú chvíľu ..však prídete na to aký by to mal byť rok ..

 19. Israismael

  Takáto situácia nastane prvý krát v histórii Zeme ,očista a Súd …ja som to netvrdil že kométa mohla zrýchliť Zem i keď všetko je možné …aj teraz sa blíži k perheliu k slnku kométa Panstars k2- 2017 ..je okolo nej hodne zamlcania ..má dosť veľké jadro a kometalny chvost veľký vraj ako 10zemi ..prečo sa tak mlčí o nej, keďže vraj má údajne jadro nie snehove guľe ako tradičné kométy,ktoré sa ,roztopia“ pri slnku , ale obsahuje vraj železo a kovy..neviem nie som z NASA aby som to tvrdil ale ak by to bola pravda tak by došlo k veľkej interakcií so Slnkom pri prechode 19.12.2022 …Dúfam že keď sa to nehovorí že je to len blbosť ..

  • Objektívne

   Zvýšený výskyt komét a asteoridov sú sprievodné javy pri prelete Slnečnej sústavy hustejšími vrstvami galaktickej roviny. Venuša, Mars, Jupiter, Saturn, Urán, Neptún a Pluto všetky vykazujú známky značných nedávnych zmien.
   Na Venuši boli nedávno hlásené najrýchlejšie vetry o 33 % rýchlejšie ako normálne. V porovnaní so Zemou ide o obrovskú zmenu na úrovni extrémneho počasia ako hurikány 7. kategórie.
   Mars sa pri pohybe v slnečnej sústave otepľuje rýchlejšie ako Zem a nedávne údaje pristávacieho modulu Insight ukazujú nevysvetliteľné zvýšenie seizmickej aktivity.
   Atmosférické zmeny na Jupiteri sú dobre vysvetlené magnetickým posunom, ktorý mení interakciu so slnečným vetrom, ale podivné rádiové signály Jupitera pochádzajú z nabitých častíc zachytených a zrýchlených v jeho magnetických poliach. Atmosféra na Plute kolabuje a predpokladá sa, že do 2030 Pluto kompletne zamrzne.
   Naša hviezda to má spočítané, stane sa to isté čo sa stalo len kúsok od nás.
   Proxima Centauri a Barnardova hviezda predstavujú najbližšie hviezdy v smere galaktického jadra; to sú tie, od ktorých by sme očakávali, že zhasnú tesne pred slnkom. Barnard vybuchol v 90. rokoch, potom Proxima v roku 2012, Slnko a AD Leonis sú ďalšie v poradí v podobných vzdialenostiach od galaktického jadra. AD Leonis je menší a slabší, dalo by sa očakávať, že bude náchylnejší na prekročenie galaktickej roviny a skutočne podľahol výbuchu. Galaktická rovina prechádza 70-160 parsekov hore a dole v galaktickej vrstve; toto miestne zoskupenie zaberá menej ako 10 parsekov galaktickej šírky.

 20. Ale nádej ešte existuje……Slnečná sústava a s ňou život na planéte zem má
  vyššiu vesmírnu podstatu – paradigmu…..ale je to otázka previazanosti
  VEDY a VIERY na dlhšiu reč…

Pridajte komentár

*