Írska vláda vyhlásila, že v krajine obmedzí slobodu prejavu pre „spoločné dobro“


Print Friendly, PDF & Email

Írska vláda vyhlásila, že v krajine obmedzí slobodu prejavu pre „spoločné dobro“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Írska vláda vyhlásila, že plánuje vážne obmedziť slobodu všetkých piatich miliónov občanov „pre vyššie dobro celého ľudstva“.

Podľa predsedníčky Strany zelených Pauline O’Reillyovej musí vláda zakročiť proti slobode prejavu a cenzurovať ľudí, ktorí na internete prezentujú názory nezodpovedajúce oficiálnemu hlavnému prúdu.

Jej komentáre sú súčasťou zavedenia novely trestného zákona týkajúcej sa podnecovania k násiliu alebo nenávisti a trestných činov z nenávisti.

Tento nový zákon kriminalizuje „podnecovanie k násiliu alebo nenávisti“ voči ľuďom z „chránených skupín “, ako aj schvaľovanie, popieranie alebo hrubé bagatelizovanie genocídy, vojnových zločinov, zločinov proti ľudskosti a zločinov proti mieru.

Stránka Zerohedge.com uvádza:

Obmedzovanie slobody prejavu sa stalo súčasťrou viery mnohých liberálnych (v skutočnosti pseudoliberálnych) a progresivistických strán. Napísal som o svojom trápení ako niekto, kto vyrastal v liberálnej, politicky aktívnej rodine Demokratov v Chicagu. Sledoval som, ako sa strana postupne vzdáva hodnôt slobody prejavu.

Lídri Demokratickej strany teraz jednotne požadujú cenzúru a reguláciu prejavu. Prezident Biden dokonca obvinil spoločnosti, ktoré odmietli cenzurovať protichodné názory na sociálnych sieťach, že „zabíjajú ľudí“.

Iní zasa odsúdili slobodu prejavu ako „posadnutosť bieleho muža“.

Nástup Orwella v plnej sile

Hnutie proti slobode prejavu sa stalo otvorene orwellovským, keď tvrdí, že chráni slobodu obmedzovaním slobody.

Používa tiež výrazy ako dezinformácie, misinformácie a malinformácie na zakrytie svojej snahy umlčať ľudí s opačnými názormi. Namiesto použitia slova „cenzúra“ odkazuje na „moderovanie obsahu“.

Toto úsilie sa naplno prejavilo tento týždeň v Írsku s novelou legislatívy proti slobode prejavu.

Predsedníčka Strany zelených Pauline O’Reillyová vo svojom prejave pred írskym Senátom vyhlásila, že „keď sa nad tým človek zamyslí, tak všetky zákony a všetky právne predpisy sú o obmedzovaní slobody. To je presne to, čo my ako zákonodarcovia robíme. Obmedzujeme slobodu, ale robíme to pre spoločné dobro.“

Je to rovnaký odkaz ako vyslali newyorskí Demokrati, ktorí vyzývajú na obmedzenie slobody prejavu ako spôsobu na ochranu demokracie. Bývalý minister práce Clintonovho kabinetu Robert Reich vyhlásil, že „sloboda prejavu je tyrania“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

O’Reillyová ubezpečila občanov, že vzdanie sa slobody nie je nič nové ani hrozivé: „V celej našej ústave je vidieť, že hoci má človek práva, sú obmedzené pre spoločné dobro. Všetko musí byť vyvážené.“

Je obzvlášť mrazivé, aká nízka má byť podľa O’Reillyovej hranica pre popieranie slobody prejavu. Stačí na to aj „hlboké nepohodlie“:

„Ak názory človeka na identitu iných ľudí zneisťujú alebo ohrozujú ich životy a spôsobujú im také hlboké nepohodlie, že nemôžu pokojne žiť, potom našou úlohou ako zákonodarcov je obmedzovať tieto slobody prejavu pre spoločné dobro.“

Zaujímavé je, že O’Reillyová priznáva, že nenávistné názory nie sú nič nové, no nastal čas takéto hlasy umlčať:

„Sociálne médiá podnietili šírenie nenávisti, ale tiež nám všetkým ukázali špinavé, zákerné a podpásové formy nenávisti v írskej spoločnosti. Tá nenávisť tu vždy existovala.“

Samozrejme, ona a väčšina teraz určí, aké názory vytvárajú „hlbokú nepohodu“.

Írska legislatíva sa pravdepodobne skopíruje a zavedie aj inde po celom svete, ak komunita presadzujúca slobodu prejavu zlyhá vo vzdorovaní hnutiu pre potláčanie slobody prejavu.

Nepriatelia slobody prejavu sú súčasťou neutíchajúceho hnutia v Európe, najmä zo strany Európskej únie, ktorí sa snažia zrušiť západné hodnoty slobody prejavu, ktoré kedysi definovali európske krajiny.

Osobnosti ako Hillary Clintonová sa dokonca snažia presvedčiť európske krajiny, aby prinútili Twitter obnoviť pravidlá cenzúry. Clintonová a ďalší, ktorí sa nemôžu spoľahnúť na firemnú cenzúru alebo presvedčiť používateľov, aby prijali cenzúru, sa uchyľujú k staromódnej štátnej cenzúre a dokonca žiadajú iné krajiny, aby cenzurovali reč amerických občanov.

Záver

Írsko momentálne stojí na okraji priepasti slobody. Prijatie takýchto zákonov Írmi je zdrvujúco ironické.

Frank Ryan, ktorý bojoval proti zákonu, prehovoril za mnohých radikálov, keď vyhlásil, že „pokiaľ budeme mať päste a čižmy, ani zradcovia nebudú mať slobodu prejavu“.

Tieto sily odmietajú slobodu prejavu, ktorá dlho definovala západné národy. Írsko dnes vyhlasuje, že „nenávisť nemá slobodu prejavu“ a preberá právomoc definovať, kto je nenávidiaci a kto nie.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Drž piču!“ je to, čo vedie do bitky! Ľudia – aj keď zdebilizovaní – nie sú zmoknuté siepky! Veď náš druh zvíťazil nad Neardélcami vďaka lepšej komunikácii! Ten, kto chce ľuďom zavrieť zobáky – má krutý osud istý! Ľudstvo funguje vďaka komunikácii. Kto chce vypnúť komunikáciu – chce vypnúť ľudstvo! Lenže ľudstvo to vie!

  • Spoločnosť nemôže existovať v podmienkach absolútnej slobody každého jej člena, kde je všetko dovolené a nič nie je zakázané.
   V súčasnosti však vidíme, že slobodu prejavu určité osoby vnímajú ako neohraničenú možnosť kdekoľvek zverejňovať čokoľvek, čo sa im zachce, či kedykoľvek robiť to, čo im napadne, a to bez ohľadu na záujmy a práva iných. To je však neprijateľná voľnosť a bezohľadnosť, ktorá z extrémneho sebectva, svojvôle, nenávisti, neznalosti a/alebo ignorovania histórie môže viesť k rozkladu spoločenského života a za určitých podmienok sa môže zvrhnúť až na diktatúru zla (čo sa vo svete už viackrát stalo).
   Preto už od staroveku (st. Čína, Grécko, Rím atď.) spoločnosti, resp. štáty prijímali a prijímajú určité pravidlá, regulácie a obmedzenia, aby sa tak nestalo. Preto existujú nepísané spoločenské pravidlá, etiketa, pravidlá správneho, etického správania ale aj právne predpisy, ako sú ústava, zákon o priestupkoch a trestný zákon.
   S týmto by mohol každý súhlasiť. K nezhode zrejme dochádza v posudzovaní obsahu pravidiel a právnych predpisov, týkajúcich sa slobody, resp. slobody prejavu. Tí ktorí zažili dobu nacizmu, fašizmu, holokaustu a totalitu vtedy a za socializmu, vedia, čo znamená číre zlo. Tí dianie v posledných rokoch vnímajú citlivejšie a inak ako mladí nevedomci a ignoranti. Vedia, že prevencia je dôležitá a že slová filozofa Lao-c‘ (571 pred n. l.) sú veľmi aktuálne: „Zastavte zlo, kým neexistuje…“. Keďže vidia, že zlo sa už rozmohlo, snahu o rozumné regulovanie(!) slobody prejavu chápu a súhlasia, že už treba konať ráznejšie. Je iba pochopiteľné, že „istej menšine“ to vadí a že kričí. Presne v zmysle príslovia: „Trafená hus zagágala“…

   • Prečo by si nemohol ktokoľvek zverejňovať čokoľvek, čo sa mu zachce? Ostatní majú predsa právo to slobodne nečítať, keď nechcú. Zverejnením žiadnej informácie sa nikomu inému neobmedzuje jeho sloboda.

    • Na Vašu až detinsky jednoduchú otázku existuje odpoveď – napísal som ju predsa v komentári (možno ste ju iba „prehliadli“ 🙄…).

     A to, čo ste napísali, že „Ostatní majú predsa právo to slobodne nečítať, keď nechcú“, je iba teória, ktorá je v rozpore so smutnou realitou, resp. s výsledkami prieskumov a s názormi odborníkov z oblasti psychológie, sociológie a marketingu. Ide o to, že SR patrí k štátom s najvyšším výskytom ľudí v EÚ, ktorí (okrem toho, že radi čítajú či počúvajú negatívne správy), najmä veria dezinformáciám, hoaxom, klamstvám. No a rizikom pre spoločnosť je práve to, že takých ľudí je potom veľmi ľahké manipulovať… Myslím si, že rovnako ako ja to viete, aj to, aké bývajú dôsledky 😪. To, že napriek tomu zastávate opačné názory, vyplýva proste z Vašich zámerov…

     https://eduworld.sk/cd/janka-horniakova/8510/kazdy-druhy-slovak-veri-konspiraciam

     https://www.ta3.com/clanok/257036/klamstva-tu-boli-vzdy-so-zdieanim-statusov-sa-neponahajte-odbornik-radi-ako-odhalit-hoax

     • Máte pravdu, príliš veľa ľudí verí dezinformáciám. Mali by zakázať dezinformačné médiá – Denník N, SME, Aktuality, TV Markíza, TV Joj, TA3 a dnes už bohužiaľ aj RTVS a ďalšie.

     • pre redakciu:
      alebo – je tu i druhá alternatíva, čo sa týka dezinformácií (viď odkaz):

      https://uploads.disquscdn.com/images/d425c9e36b07f97d944fcccf8b1562230b4c62448a282eb3d17849964e87164d.jpg

     • Viete čo ? Iba sprostí veria sprostostiam,a na Slovensku ich je hodne.Ja mám bežné vzdelanie,nie som žiadny vedátor,ale používam hlavu a ako sa povie “ sedliacky rozum „,a preto viem že iba zlo chce zastaviť slobodu prejavu.Redakcia má pravdu,normálny človek nečíta a nepočúva satanove média,iba somári im veria a hladia na nich ako na spasenie.

    • Problém je v tom, že pod slobodou slova aj pod jej rozumnou reguláciou (jej obmedzenie nepovažujem za šťastné slovo) si väčšina ľudí predstavuje niečo iné.

     • Bolo by zbytočné polemizovať o tom ktoré média sú dezinformačné. Redakcia totiž neuviedla ani jeden konkrétny príklad/článok so serióznymi dôkazmi, v ktorom išlo o dezinformáciu či hoax. K tým médiám, ktoré uviedla, iba toľko, že tie nezverejňujú nenávistné, štvavé články, rôzne kraviny, výmysly a bludy. Tie sú najmä na sociálnych sieťach a v niektorých pochybných elektronických médiách, a to hlavne v komentároch primitívnych čitateľov, ktorí sa tým „odbavujú“, zneužívajúc anonymitu…
      V bežných médiách môžu byť problematické najmä tie články, ktoré sa venujú politike a určitým kontroverzným témam. Problém je v tom, že kvalita novinárov je rôzna a že niektorí z nich sú iba pisálkovia, ktorí nemajú úctu k pravde, k faktom a čitateľom.
      Od médií očakávam objektivitu, korektnosť slušnosť a profesionalitu, zverejňovanie správ bez fandenia niektorej zo strán konfliktu, politickej či inej orientácie a nezamlčovanie faktov, ktoré sa redakcii nehodia. A takých je, žiaľ menej ako šafránu… ☹️

     • Toto nie je miesto na predkladanie dôkazov, ale na diskusiu. Uvedené médiá len o nás napísali desiatky štvavých a nepravdivých článkov. Keď chcete, vyhľadajte si ich sami, googliť snáď viete.

 2. Ako to nazveme – hypnǒza anjelskou naivitou – debilitou?
  Veď to už malo – ako degeneráti – mať dávno prestrelenú hlavu! Aj mačiatka majú nevinné oči! Psychopati s „nevinnými očami“ nám zničia život?!

  • V podstate.to píšem sebe: MENEJ AGRESIVITY!

   • Veronika Remišová vystrašená na smrť: Zoči-voči medveďovi! Vyskočil namosúrene z trávy a…
    „Našťastie maco sa zľakol tiež a s vrčaním odbehol do lesa a nechal nás na pokoji. Neviem, ako by to skončilo, keby medveď mal viac odvahy a väčší apetít,“ opísala Remišová. „Takže, milovníci prírody, dajte si na túrach pozor, sú všade,“ upozornila na záver.“
    https://www.cas.sk/clanok/2813841/veronika-remisova-vystrasena-na-smrt-zoci-voci-medvedovi-vyskocil-namosurene-z-travy-a/
    ———————————
    Čím som chcel naznačiť, že v tejto dystopickej spoločnosti sa boja aj tí, ktorí strach vyvolávajú. Plus prebiehajúca agenda wilderizácie.
    Čiže radšej byť nasratý ako posratý. A na pi.u som dostal vždy, keď som nemal adrenalín. Na bitku potrebuješ 2 veci – aby ti z chladnej hlavy striekal adrenalín! Ty musíš byť agresívny – ale ako prirodzený predátor! Ako samozrejmosť!

    Nikdy nepodávaj ruku tomu, kto ťa predtým slovne napadol! Je to pre neho signál. že ty ho nenapadneš! A si v prdeli! Sebaobrana je vec nastavenia mysle! Na protiútok! V okamihu, keď sa nastavíš na ústup – si v prdeli!

    „MENEJ AGRESIVITY!“ – na kontrolu agresivity máme frontex. Ale nastavenie na agresivitu je prirodzené – pokiaľ nechceš celý život utekať – ako mladý medveď. Čiže – ty musíš vedieť tú agresivitu zastaviť – hoci si nastavený na útok! Čiže byť agresívny – ale pod kontrolou. Inak si to ani neviem predstaviť. Prosto mám v krvi klásť odpor.
    https://news.osu.edu/new-theory-of-motivation-lists-16-basic-desires-that-guide-us/

 3. Chránia slobodu obmedzovaním slobody.Aj jakobín Marat prehlásil „Násilie použijeme na vytvorenie poriadku v ktorom násilie už nebude“….

 4. 1 % ovládá svět.
  4 % jsou jejich loutky.
  90% spí.
  5 % je vzhůru a snaží se těch 90 % probudit.
  1 % použije 4 % loutek, aby zabránily 5 % v probuzení zbývajících 90 %.

 5. Celé je to o energii – my sme energia a potrebujeme energiu – treba ísť na podstatu!
  SUPER DOKUMENT HeavyWatergate Vojna proti studenej fúzii Fenomény. Založené v archívoch..mp4
  https://ulozto.net/file/kT3FxkSVErfI/super-dokument-heavywatergate-vojna-proti-studenej-fuzii-fenomeny-zalozene-v-archivoch-mp4#!ZJIwMGR2AGH1ZmZlBJD0AGSzZwxlL0yzpxIPEJ54ZJuZITH5Zt==

  • Aby sme sa rozumeli – výroba energie pomocou studenej fúzie je tak lacná, že je očividný a neetický zisk predávať ju za nehoráznu súčasnú cenu! Zločin – podvod! Zmrdom viac vyhovuje uvádzať náklady, v ktorých sa nevyzná ani pes! V prieskume Titaniku prebehol experiment so studenou fúziou. Geológia pozná tlak a čas! V tom máte základné informácie!

 6. Kedysi som v práci nafasoval zelený bicykel okrajina a jedného psa, strašného trhača (keď som istý čas robil na dlhší záskok vartáša). Mesiac som toho psa kŕmil obedom čo som si nosil do práce než som ho mohol akotak bezpečne obísť u bránky. Na bielych, červených a všelijakých ľudí si ten pes časom privykol ale na cigáňov nikdy. Tých vycítil aj 100 či 200 metrov ďaleko a dokonca aj vtedy keď išli autom okolo môjho pracoviska po hlavnej.
  Neváhal vybehnúť na hlavnú a skočiť z boku na dvere idúceho auta. Bol to nezničiteľný pes. Volal sa Bob. Všetci na pracovisku, šoféri čo nám občas niečo vozili a tiež šéfovia nášho oddelenia vedeli o Bobovej mánii – že na smrť neznáša cigáňov. Aj štamgasti v 3 krčmách neďalekého mestečka (kde sídlila naša firma) kde chodieval na pivo kolega čo ma striedal na zmene a Boba poznal už dlho. Vtedy Bobovu cigáňofíliu nikto neriešil a ani miestni cigáňi. Dokonca ani tí miestni cigáňi, ktorých Bob „zadržal“ keď s ním bola na pochôdzke na nočnej zmene kolegyňa a držal ich v vylezených na streche pásaku na okraji lesa (po tom čo pásak rozoberali). Nikto vtedy z ničoho nič extra nerobil – žiadne nafukovanie problému či prilevanie oleja do ohňa alebo pomsta.
  Boba vtedy nikto neriešil, nikto sa mu nemstil. A ani nám vartášom pichnutým v lese sa nikto nemstil aj keď vtedy cigáňov riešili policajti a neboli to žiadni altruisti. Dnes by toho Boba určite niekto riešil – niekto by ho udal – možno aj NAKA by zakročila za jeho nenávistné prejavy a rasovú neznášanlivosť – keď to preženiem.
  Tak strašne sa spoločnosť zmenila, už mi to na Slovensku pripomína Západ kde ľudí v spoločnosti oddeľujú akési neviditeľné ploty vytvárajúce koridory, ktoré vedú ľudí kamsi do neutešenej budúcnosti.
  Pamätám ako sme sa jak výrostkovia udivene bavili o tom, že na Západe – v Rakúsku či Švajčiarsku sa nevedia susedia medzi sebou dohodnúť bez toho, že by ten ich spor musel riešiť nejaký obecný či vyšší orgán. Jeden známy mi vtedy povedal: “ chápeš to akí tam žijú idioti, že sa nevedia medzi sebou dohodnúť ako u nás? No a už to vidím po rokoch demokracie aj u nás – ale ešte to má predstupeň toho rozkladu – sú to frakčné boje rodinných klanov v obci. Na majálese u gulášu a piva sú všetci veľkí kamoši ale inak si nič nedarujú. A keď vznikne nejaký miestny spoločenský problém tak sa každý bojí povedať svoj názor lebo si nieje istý čo môže čakať od suseda.

  • V prípade “vyššieho dobra pre celý svat rád uvádzam tento text z Less Wrong (etické zákazy):
   Zabíjali by ste malé deti, keby to bola správna vec?
   Ak nie, za akých okolností by ste neboli ochotní urobiť správnu vec?
   Ak áno, nakoľko správna vec by to musela byť vzhľadom na aký počet detí?
   Takže NAKOĽKO SPRÁVNA VEC je vyššie dobro celého sveta vzhľadom na aké zákazy (slobody slova, pohybu, dýchania, očkovania, gríndílu a ostatných “nevyhnutných” zákazov pre “vyššie dobro”?

  • Horný príspevok sa nedopatrením dostal ako odpoveď na Achnatona.
   Btw. Achnaton pekne opísal “antropogénnu” premenu myslenia našej spoločnosti. Rovnako sa postupuje teraz pri zmene myslenia celej svetovej populácie. Digimena, nič nemáš a si šťastný, v podstate sa gumujú základné ľudské inštinkty a evolučné skúsenosti. Gumuje sa kooperácia a presadzuje sa konkurencia. Gumuje sa pud sebazáchovy, rozmnožovací pud, gumujú sa z mysle všetky väzby na rodinu a blízke okolie. Gumuje sa dôvera v človeka a
   resadzuje sa dôvera v roboty a stroje.
   Preprogramováva sa myslenie, ktoré je výsledkom prirodzeného vývoja ľudskej spoločnosti.

 7. Neustále príkazy, zákazy, nariadenia, obmedzovanie slobôd, totalita….vitajte v progresívnej budúcnosti. Napríklad od roku 2030 budeme mať zakázané auto. Síce akože len spaľovací motor, ale v skutočnosti je to zákaz áut. Elektromobil je úplne nafigu a stojí toľko, že si ho dovolí 1 perc. ľudí.
  Bol som svedkom pár mesiacov dozadu, ako kňaz – Verbista v Petržalke, v príhovore na konci omše obhajoval obmedzenie slobody prejavu – vraj má sloboda prejavu význam len vtedy, ak hovoríme niečo zmysluplné. Úplne ruka v ruke so štátnou mocou. A kto bude rozhodovať o tom, čo je zmysluplné?

  • Ten, kto jediný bude môcť hovoriť.
   Ale bez srandy – zmysel je izomorfné zobrazenie.
   V definičnej množine formálneho systému je jasné, čo má zmysel a čo nie. Informácia je ODDELENÁ od zmyslu (claude Shanon – zakladateľ teórie informácie).
   Žijeme v novodobom Babylone. Hovoríme, ale nerozumieme slovám a ich významu a zmyslu.

  • Problém je v tom, že pod slobodou slova aj pod jej rozumnou reguláciou (jej obmedzenie nepovažujem za šťastné slovo) si väčšina ľudí predstavuje niečo iné.

 8. Před pár dny proběhla světovými médii zpráva, kterou se naše pravdomluvné a nezávislé novinářstvo snažilo prodat vlastně hrozně nenápadně. Vladimír Putin ukázal při setkání s africkými lídry podepsanou dohodu o příměří z Ukrajinou z loňského jara. Ano, to bylo těch několik kol vyjednávání, Rusové tenkrát říkali, že se stahují od Kyjeva v rámci gesta dobré vůle, Ukrajinci přímo na ulici zastřelili svého hlavního vyjednavače, pak se všichni jeli vyfotit do Buči, kde byla henta zvěrstva ruské armády (nikdy nezapomenu na fotku usmívající se Uršuly před naskládanými pytli s mrtvolami) a válka jela dál.

  I když to tak nevypadá, tento podepsaný dokument, kterým Putin teď mával poté, co si ho rok syslil a ani o něm nepípnul a který žádný západní politik vlastně ani nezkoušel rozporovat, tento dokument je zbraní největší ráže, která byla v této válce použita. Jeho důsledky budou dalekosáhlé a fatální. Nejen pro Ukrajinu, nejen pro Zelenského, ale pro celou Evropu i USA.

  https://www.pokec24.cz/blog/fialo-vedel-jsi-to/

 9. V prvom rade by sa mali zamyslieť nad sebou, že podnecujú nenávisť a genocídu a tým pádom už páchajú zločin. Podporujú genocídu ruskej národnosti na Ukrajine a nenávisť voči Rusku… atď.

 10. „Cesta britských moderátorov naprieč Európou sa začala pri Baltskom mori v Gdansku, odkiaľ pokračovali cez Slovensko, Maďarsko až do Slovinska. Na Slovensku nakrúcali v Žiline a Piešťanoch a v šou, ktorá má po celom svete milióny fanúšikov, najviac zahviezdilo lietajúce auto AirCar od nitrianskeho konštruktéra Štefana Kleina. Trojica nemohla uveriť vlastným očiam, ako sa auto v priebehu pár sekúnd transformuje na lietadlo.“
  https://www.cas.sk/clanok/2813953/epizoda-serialu-the-grand-tour-zo-slovenska-po-com-u-nas-onemel-hviezdny-clarkson/
  ——————————————————————-
  A preto miľujem Slovensko! Naši ľudia vymyslia aj boha! Som hrdý na Slovákov a nechcem existovať inak ako Slovák!

  • Už Kleina obrali o toto “auto”…

   • Myslíš žida Kleina?
    https://sk.wikipedia.org › wiki › Židia
    Židia – Wikipédia
    Pokrstený žid už nie je braný ako žid, ale ako kresťan. Termín „židovské etnikum“ je pomerne nový a vychádza až z nacionalistických tendencií počas 19. storočia a je priamym dôsledkom sekularizácie spoločnosti, v ktorej prestalo hrať rolu rozdelenie náboženské a začalo naopak byť dôležité rozdelenie národnostné ..

    https://cs.wikipedia.org › wiki › Chaim_Klein
    Chaim Klein – Wikipedie
    Hrob Chaima Kleina z“l na Novém žid. hřbitově v Teplicích. Chaim Klein (hebrejským jménem חיים שלמה בן זלמן קליין ‎ Chaim Šlomo ben Zalman Klein; 6. února 1919 Hrušovo – 28. ledna 2004 Teplice) byl český židovský aktivista, dlouholetý předseda Židovské obce v Teplicích a od 70. let do roku 2004 také její poslední kantor.

  • Nieje nás dnešných Slovákov veľa a oveľa menej nás dnešných Slovákov žilo v našom predošlom živote v tomto – Slovenskom národe. Nieje to náhoda do akého národa sa narodíme. Niektorí z nás sem išli pomáhať iní splácať dlh a potrebné si odžiť – pochopiť. Narodenie „duchovných rebelov“ riadia vyššie duchovné bytosti – lebo vedia čo je pre rebelskú dušu dôležité na Zemi prežiť. Duchovnejšie – zrelšie duše väčšinou o svojej inkarnácii rozhodujú sami – vedia kde treba pomáhať a kde ešte dozrieť. Ale vo väčšine prípadov ide o splácanie dlhov než o dobrovoľnú pomoc a chcieť – hoci aj utrpením sa očistiť. Mne sa na tento svet až tak moc nechcelo – hovorili pamätníci – asi mám toho viac na rováši a budem musieť splácať. Možno si aj ty robil v minulej inkarnácii Slovákom či Slovanom nejaké neprávosti a tak teraz splácaš svoj dlh, resp. si tu na to aby si ho splácal. Tu už genetika nehrá žiadnu rolu keďže duch dostáva od Života v hmote len to čo je pre jeho zrenie nutné. Aj Ján Slota bol v
   minulom živote násilný pomaďarčovateľ Slovákov a pozri aký je teraz Slovák a občas toho pre Slovensko robil toľko až to mnohým ľuďom pripadalo príliš radikálne, nedôstojné a nedôveryhodné. Ale to je ešte ako-tak v norme – tie morálne a iné dlhy keď je schopný dlhy splatiť ale niektorí dnešní Slováci – veľkí to úžerníci a paraziti, ktorí profitujú z biedy Slovákov sa v budúcej inkarnácii ocitnú – narodia niekde v Afrike najbiednejším národom/kmeñom kde budú pomaly zomierať hladom aby si prežili to čo im chýba v nutnosti sa duchovne posunúť ďalej. Dnes mnohí kupujú bytovky a z prenájmov si žijú ako páni. Alebo mnohí podnikatelia zdierajú svojich zamestnancov a nie sú na tom tak zle, že by im kľudne nemohli vyplatiť aj dvojnásobok. Keby ale vedeli, že ich vnútorný postoj ich v budúcom v pozemskom živote privedie do úplne iného národa (ktorý budú tiež milovať) kde budú znášať zásobené následky svojich rozhodnutí tak by iste mnohí zmenili svoje správanie. Nedá sa Božej spravodlivosti ani v tomto vyhnúť ani to nijako „uriadiť“ – nieje to v moci človeka.

   • Zaujímavý komentár – len – keďže nás Slovákov má byť v roku 2100 polovica – cca 2,56 milióna – to akože je tým, že voči nám splatili nejakí zmrdi karmické dlžoby? A tí ostatní budú „len“ splácať hypotéky – hej?

    • prajem príjemný deň,dovolím si poznamenať,že príspevok od Achnaton-a je na hlbšie zamyslenie.A tie prognozy ohľadom štatistických čísiel Slovákov v takej vzdialenej budúcnosti,mhm …

     • Bratku – všetko súvisí s plánovanou depopuláciou – a socálnym inžinierstvom. Ľudia sú nastavení tak, že všetko za nich niekto vybavuje – služby – policajti, hasiči, smetiari, doktori. A keď sa niečo v tomto reťazci poserie?

      Ja som zažil 2 extrémy v sexe. V zmysle plodenia:
      1/ Nenafrckať – lebo kvapka túžby – hlavne to vytiahni včas. Prosto nie s tou sociálne nevhodnou ženskou!
      2/ 3 krát denne sex za účelom splodenia – a ani hovno! A s plnou láskou!
      ———————–
      Čiže – teraz mám 13. ročnú vnučku! Čiže do roku 2030 – keď ju nejakí zmrdi v hlave nastavia – že nechce mať deti – tak jednoducho – „zo slobodnej vôle nášho potomstva“ = „demokraticky“ – vymrieme?

      Čiže budem ľudový = vulgárny – treba jebať na plné gule! Tie počty nech si riadia ženské. Ale určite nie nejakí židomarxisti!

      Muž má plodiť a nestarať sa! To staranie sa je základ toho sociálneho inžinierstva! Stracho o deti – to je základ marxizmu! Všetko robíme kvôli deťom! Dobrá zámienka – že!

      Debili uvedomte si, že systém funguje na schopnosti vyberať dane – nie na tom, či vás vaše deti majú radi alebo nie!

 11. …vďaka za inf.,,, karma – ,,nariadená“ prírod.teda Božími zákonmi….

 12. Mainstream prvýkrát priznáva: očkovanie zabilo mladého hráča.

  https://sportovy.cas.sk/clanok/2814365/od-ockovania-pocitoval-tazkosti-basketbalista-28-zomrel-pri-rutinnom-teste/#disqus_thread

  Ak by článok vymazali, kopírujem text:

  Rutinný test sa mu stal osudným! Vo veku 28 rokov zomrel na následky infarktu basketbalový hráč Oscar Carbera Adams.

  Rodákovi z Dominikánskej republiky zlyhalo srdce pri záťažovom teste, ktorý sa u športovcov bežne vykonáva pred začiatkom súťažného ročníka, respektíve prípravy. Tragédia sa mala odohrať v zdravotnom stredisku Santa Domingo. Informáciu priniesol športový komentátor Hector Gomez.

  „Dostal som myokarditídu z toho, že som podstúpil očkovanie. Mal som dve dávky Pfizeru. A tušil som to! Mnoho ľudí ma varovalo,“ už dávnejšie sa Adams sťažoval na sociálnych sieťach.

  Basketbalista v roku 2021 dokonca skolaboval priamo na palubovke. Očkovanie proti ochoreniu COVID-19 by podľa vlastných slov dobrovoľne nikdy nepodstúpil, avšak nemohol stratiť živobytie. „Bolo to povinné, inak by som nemohol pracovať. Som medzinárodný profesionálny športovec a hrám v Španielsku. Nemám žiadny zdravotný problém. Nič dedičné, žiadnu astmu, nič!,“ hneval sa 28-ročný športovec.

  • Keď je niekomu dôležitejšie zarábanie peňazí pred ochranou svojho zdravia, čo čakať. Alibizmus. Nič nebolo, nie je a ani nebude povinné. Každý si vybral svoju cestu.

 13. Stále jsem nechápala proč mediálně propírají multitaťku Kollára a jeho násilí na partnerce a až teď se vymáčkli . Sledujte jak ti hajzlové manipulují s veřejností aby si udělali můstek k schválení svinstva s názvem Istanbulská úmluva ,Manželství pro všechny .Diskriminuje heterosexuální muže a dělá z nich nebezpečné násilníky .
  Lidi ani netuší co se chystá a co za tím všechno je. Likvidace klasické rodiny. Ty kecy jak chtějí všem dobře. Borisko je tváří téhle kampaně, asi na něj čeká lepší válov když tak hezky posloužil.
  https://sita.sk/sas-bude-na-schodzi-o-odvolani-kollara-apelovat-na-prijatie-istanbulskeho-dohovoru-chcu-zmenu-pre-kazdu-zenu/
  Přednáška o co jde.
  https://www.youtube.com/watch?v=dH5qOUIaeaE

 14. Ten zákon nie je nič iné, len zástierka ako zbaviť ľudí slobody!!!

  • A poriadne ich zmiasť. Tu sa o to už snažia –
   https://imgur.com/a/7byS3HJ

  • Nepodvolený

   Je to ještě o dost horší: Celé je to o tom, jak se zbavit svobodných lidí, protože ti budou obžalováváni, perzekuováni a zavíráni na základě tohoto zákona, a tím budou odklízeni ze společnosti. Zůstanou jen ti souhlasící nebo ti dostatečně zastrašení, kteří Již dále nebudou moci být znepokojováni nežádoucími otázkami při konzumaci své každodenní dávky „jediné pravdy“.

 15. Nepodvolený

  „Jediná pravda“ v rukou zločinců je jen o něco málo horší situace, než „jediná pravda“ v rukou osvícených. Oboje je vrcholně špatné a pro společnost naprosto devastující.

Pridajte komentár

*