Americká vláda hovorí, že vlastní myšlienky každého človeka a nazýva to „kognitívna infraštruktúra“


Print Friendly, PDF & Email

Americká vláda hovorí, že vlastní myšlienky každého človeka a nazýva to „kognitívna infraštruktúra“

(Ethan Huff, Natural News) Práve sa bojuje o to, aby boli vlády zodpovedné za spoluprácu so sociálnymi sieťami pri cenzúre ľudí a potláčanie ich slobody prejavu na internete.

V USA bola 5. mája 2022 podaná žaloba štátu Missouri verzus Biden. Za ten čas prešla poriadny kus cesty súdnym systémom. Bola zmenená a doplnená trikrát, naposledy pridaním pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu, ktorý prípad transformoval na hromadnú žalobu kvôli obrovskému počtu Američanov ovplyvnených vládnymi zločinmi.

Organizácia Uncover DC tento prípad sleduje a poskytuje podrobnosti o tom, čo sa s ním za posledný rok dialo. Žalobcovia, vrátane štátov Missouri a Louisiana, presadzovali urýchlené prejednanie, aby získali súbor dôkazov a výpovedí od určitých jednotlivcov.

„Tvrdili, že tieto dôkazy by im umožnili požiadať o dočasný súdny príkaz, ktorý by zabránil vláde porušovať práva žalobcov na slobodu prejavu garantovanú Ústavou Spojených štátov,“ uviedol Uncover DC.

Sudca vyhovel návrhu na urýchlené prejednanie a výsluch svedkov, čo vyvolalo boj medzi vládou a sudcom, v tomto prípade sudcom Terrym Doughtym. Stručne povedané, obžalovaní chcú zastaviť všetky výsluchy niektorých svedkov.

(Súvisiace: V roku 2021 súd v Missouri vyhlásil, že príkazy a obmedzenia týkajúce sa pandémie Covid-19 uložené „rozmarmi byrokratov v oblasti verejného zdravia“ sú nezákonné.)

Je prípad Missouri verzus Biden dôvodom, prečo sa tieňový štát (Deep State) snaží presadiť nový zákon RESTRICT Act?

Vo svojom argumente proti urýchlenému odhaľovaniu dôkazov a výpovediam sa vláda pokúsila tvrdiť, že nútiť vládnych pracovníkov sedieť na zdĺhavých výpovediach je nevhodné, najmä pre predvolaného šéfa CISA (Bezpečnostný úrad pre kybernetickú bezpečnosť a infraštruktúru).

Našťastie pre žalobcov, sudca Doughty nesúhlasil a prinútil šéfa CISA, bývalú tlačovú tajomníčku Bieleho domu Jen Psakiová a ďalších údajných spolusprisahancov, aby si sadli do lavice svedkov a povedali všetko o tom, čo urobili, aby zbavili Američanov ich práv podľa prvého dodatku Ústavy (o slobode prejavu).

Ako si možno spomínate, Psakiová sa vyhrážala spoločnostiam sociálnych sietí priamo z pódia, čo napokon viedlo k jej zosadeniu. Potom pohodlne opustila svoju pozíciu v Bielom dome.

Stop Candida

Americká vláda zakaždým znova a znova prehrala v spore Missouri verzus Biden. A zdá sa, že Američania možno konečne vyhrávajú, teda aspoň v tom zmysle, že teraz môžeme vidieť, čo sa skutočne dialo za zatvorenými dverami.

Tony Fauci (americký Mikas) bol v istom momente tiež zosadený. To podnietilo vládu, aby sa pokúsila zapečatiť všetky výpovede a videozáznamy, pričom tvrdila, že vládnym „zamestnancom“ hrozí vyhrážanie – hoci na podporu svojho tvrdenia nedokázala poskytnúť žiadny dôkaz.

Medzitým sa počas tohto procesu ukázalo, že CISA kategorizovala „myšlienky“ ľudí ako súčasť vládnej infraštruktúry – čo znamená, že vláda verí, že vlastní akúkoľvek aktivitu, ktorá sa odohráva vo vašej hlave.

Toto je argument, ktorý sa vláda pokúsila použiť na ospravedlnenie nezákonného zasahovania do súkromia a prejavov ľudí na internete. Nebyť urýchleného prejednávania prípadu a výpovedí svedkov, nevedeli by sme, že CISA má celé označenie pre myšlienky verejnosti, ktoré nazýva „kognitívna infraštruktúra“.

Americká vláda sa znova a znova pokúšala oddialiť nevyhnutné odkladaním prípadu (čo sudca odmietol urobiť), zahmlievaním pravdy a pokusom o schválenie takzvaného „TikTok zákona“ alebo RESTRICT Act, ktorý sa prijíma v zrýchlenom konaní práve kvôli súdnemu prípadu Missouri verzus Biden.

„Je to preto, že potrebujú, aby Kongres schválil ich kroky – tento súdny proces totiž spôsobí, že nebudú môcť v cenzúre a potláčaní slobody prejavu pokračovať,“ píše Tracy Beanzová pre Uncover DC o tejto záležitosti.

Americká vláda chce kontrolovať všetko, čo robíte, čo hovoríte a čo si myslíte. Ak sa chcete dozvedieť o tejto téme viac, navštívte stránku Globalism.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 1/ „čo znamená, že vláda verí, že vlastní akúkoľvek aktivitu, ktorá sa odohráva vo vašej hlave.“ = aspekt prirovnateľný k tvrdeniu, že „to všetko je vnuknutie Satana“ – teda nie moje – teda – nezodpovedám za svoje konanie!

  2/ „Nebyť urýchleného prejednávania prípadu a výpovedí svedkov, nevedeli by sme, že CISA má celé označenie pre myšlienky verejnosti, ktoré nazýva „kognitívna infraštruktúra“.“ = tvrdenie vychádzajúce z technologického presvedčenia, že „vláda už je na takej úrovni manipulácie, že si môže myslieť, že naozaj ovláda naše myslenie“.

  3/ „Medzitým sa počas tohto procesu ukázalo, že CISA kategorizovala „myšlienky“ ľudí ako súčasť vládnej infraštruktúry – čo znamená, že vláda verí, že vlastní akúkoľvek aktivitu, ktorá sa odohráva vo vašej hlave.“ = stav, keď ja ako občan nezodpovedám za nič! Otázka znie – a na čo je vláde moje telo?!

  He – je fuck – ktorá /Deep State, globalisti, židáci/ – koho je to vláda! V každom prípade je to skupina „ľudí“ /psychopatov/, ktorá sa pokúša šíriť demagógiu o mentálnej bezmocnosti /a paralýze/ OSTATNÝCH! No a potom – kam ide duch – ide aj telo.

  Čiže toto už nie je praktická hypnóza – toto je rádoby nariaďovaná inštitucionalizovaná hypnóza! Povinný spánok v pionierskom tábore! Aj keď nespíš – musíš sa tváriť, že spíš! FUCK!

  Treba to začať ťať! Lebo tak mi vnukli – že ich mám zabiť!

 2. Niečo z Nového Zákona… „Nebojte sa tých, čo môžu zabiť vaše telo, ale tých, čo môžu zabiť vašu dušu!“.
  Moja duša patrí len a výlučne Pánu Bohu a nie nejakým zakomplexovaným a zdrogovaným zvrhlkým psychopatom a sociopatom z USA či inokade ! Nasrať vám, korunovaní debily !

 3. HM. Moja duša patrí mne. Bodka.

  • Tak! Bohu ju dám, až keď ju nebudem potrebovať! A myslím, že sa neurazí. Veď nám dal slobodu!

   • Tak

   • Si sebastredný hlupák ak si toto myslíš, ba dokonca som si istý, že si to napísal, len aby si provokoval… Slobodu nám dal v myslení a rozhodovaní.

    • Ako sebestredný hlupák viem od zdroja, ktorý rešpektujem /Edgar Cayce/, resp. aj z iných zdrojov – ale tie sa týkajú eliminácie tzv. nenapraviteľných dúší – že ľudská duša má moc eliminovať vlastnú existenciu. Prosto NIE JE NESMRTEĽNÁ v absolútnom zmysle slova! Duša je informácia – energia – organizácia – existenčná entita.

     Ak by neexistovala sloboda pre duše – neexistoval by boj o ne! Duša skrátka nie je barania kožka, ktorá ocajchovaná patrí niekomu! Teda – ak musí chcieť patriť Satanovi – musí chcieť aj patriť Bohu! ???

     Sloboda v myslení a v rozhodovaní?! Sloboda v zmanipulovanom myslení a rozhodovaní?! Čiže ja som sebestredný hlupák? Ma nemôžeš uraziť!

     Sloboda je LEN V MOCI konať tak, či onak! FUCK!

     HAWKINS_MOC versus SÍLA_Duchovní probuzení – osvícení.mp3
     https://ulozto.net/file/68MzQKdnfAQG/hawkins-moc-versus-sila-duchovni-probuzeni-osviceni-mp3#!ZGHlZQR2ZzV3ZQx3MzVlZwL5Z2LkAxqEDJMwYIx1MStkHGRkMt==

     D.R. Hawkins – Moc versus Síla.pdf
     https://ulozto.net/file/4cxMLtB8fdrY/d-r-hawkins-moc-versus-sila-pdf#!ZGx2AwR2AGR2LzL4MGIxZTR3BTZmA1ylMTMHHTudFQx1GmuuAj==

     • Edgar Cayce by mala byť povinná literatúra, aj keď jeho proroctvá nie všetky sa naplnili, podobne ako Nostradama a iných, svedčia o tom, že človek môže ovplyvňovať tok udalostí a meniť budúcnosť. Máme slobodnú vôľu a myslenie ako som uviedol. Súhlasím, že duša je informácia, to si vystihol, ale o „smrteľnosti“ duše nerozhoduje človek, to odporuje tvojmu tvrdeniu ak si spomenul Cayce -ho, ktorý celý život zasvätil minulým životom.

     • JoFa – existujú 2 publikácie o Edgarovi Caycem na rovnakú tému.
      1/ Publikácia – Edgar Cayce hovorí. /Bez cudzích komentárov/
      2/ Publikácia – Edgar Cayce: Miľuj svoj život.
      Tá druhá je od jeho príbuzného s jeho komentármi k channelingu.

      Tá prvá je pôvodný zápis channelingu E.C. – kde E.C. priamo spomína túto možnosť, resp moc duše – eliminovať samú seba!

      Odporúčam pôvodnú verziu, aj keď „Miľuj svoj život“ sa číta ľahšie. V pôvodnej verzii napríklad E.C. hovorí aj o zlých dušiach, démonoch – o iných – dušiam podobných – subjektívne mocischopných entitách. Zažil som – nepredstaviteľný des! Vtedy si vyberieš kam chceš patriť! Toto tu je brnkačka!

     • Ja nepopieram, že duša sa nemôže nachádzať v nepredstaviteľnom dese alebo v nirváne lásky. To že E.C. tvrdí duša môže eliminovať samú seba, neznamená, že to tak aj je… Ako jeho proroctvá nesplnené, nemusia byť ani jeho teórie pravdivé, no jeho putovanie v životoch minulých, je nepopierateľné, aj regresie vykonané na mnohých ľuďoch to potvrdzujú, na toto tvrdenie čo predkladáš však neexistuje dôkaz, preto to nebudem rozporovať, ale mám na to iný názor.

     • Takto. Nepliesť si smrť tela a smrť duše. Duša nemusí opúšťať telo len v prípade rozkladu tela – vek, choroby, atď. Duše promptne opúšťajú telá napr. pri mučení, nevýslovnom fyzickom utrpení – pretože v okamihu, keby sa stotožnili s telom – pravdepodobne by prestali existovať tiež. Čiže je to úniková reakcia. Kto nechápe, tak znovu – výraz „vypustiť dušu“! ???
      Aj keď normálne duch a telo jedno sú – v kritickej existenčnej situ sú 2 – duch – a telo.

     • „Duše promptne opúšťajú telá napr. pri mučení, nevýslovnom fyzickom utrpení – pretože v okamihu, keby sa stotožnili s telom – pravdepodobne by prestali existovať tiež“
      To čo popisuješ, mi veľmi pripomína adrenochrómovú kauzu.
      Kresťanský vymetači diabla tieto techniky praktizovali, hnusí sa mi, ak o tom vôbec píšem.
      Duša sa nestotožňuje s telom- schizofrénia? Telo je len schránka…

 4. Keď tá americká vláda akože – vlastní myšlienky každého človeka, tak určite má radosť z tej „kognitívnej infraštruktúry“ takých „inteligentných“ ľudí, akou je napr. poslankyňa NR SR za OLANO (viď odkazy).

  https://uploads.disquscdn.com/images/08e8255495aaa34166554c173c8109f05175941d11a79aa5f8479b757eecefd8.jpg

  https://t.me/pmarcek/142

  P.S. Som zvedavá, či by to vôbec dokázali tí
  blázniví amíci – racionálne vyhodnotiť..

 5. svatoslav butora

  Problém je v tom, že z Bieleho Domu vzišlo do Sveta Ľudí Čierne Slnko. Svieti ale nehreje a tých , čo tejto entite veria vedie do beznádeje.

 6. Toto nastane, když se mRNA vakcíny dostanou do lidské krve (Richard M Fleming, PhD, MD, JD):
  https://t.co/Kv5l2VYmGr

  Zkopíruji sem to nejdůležitější:
  Když byla u každého ze sedmi subjektů přidána vakcína společnosti Pfizer do krve pacientů na samostatných mikroskopických sklíčkách bez přidání
  matoucích chemikálií nebo míchání, které by krev zhoršily a vyvolaly
  srážení (shlukování), došlo v oblastech krve, kam byly přidány genetické
  vakcíny, ke ztrátě červené barvy, což svědčí o disociaci kyslíku z molekul hemoglobinu v červených krvinkách. V těchto odbarvených krevních buňkách bylo rovněž zaznamenáno srážení a shlukování krve. Tento zánětlivě trombotický účinek spojený se ztrátou barvy naznačuje potenciální priongenický účinek hemoglobinu způsobený buď LNP, nebo genetickým materiálem (mRNA) ve vakcínách. Další diskuse v připravované lékařské publikaci.

  = Další prokázáná fakta o ZÁMĚRNÉM účinků těchto falešných “vakcín”!

  + Druhé důležité info:

  Společnosti Pfizer, Moderna ani Janssen nemají žádné informace o tom, že by tento nežádoucí účinek testovaly, což by alespoň částečně
  vysvětlovalo, proč více než 1,5 milionu občanů USA nahlásilo nežádoucí účinky a více než 33 000 úmrtí bylo spojeno s použitím těchto vakcín. To je více úmrtí, než kolik jich utrpěla americká armáda ve všech válkách, kterých jsme se zúčastnili..

 7. …vďaka za infor. ,,,

 8. Vie mi niekto povedat viac o tomto podivnom projekte:
  https://www.europe-state.eu/sk/ ???
  Som prilis nedoverciva, nepomozem si…

  • Olga – realitní podvodníci. Zbierajú citlivé osobné údaje a údaje o nehnuteľnostiach – a podpisy! Čaká nás ešte hacknutie sčítania ľudí a nehnuteľností – toto je partička čo to predbieha! Dnes je možné pomenovať firmu aj ako „štát“ – nie je to nikým autorizovaný názov. Keďže niekto považuje štát za firmu, tak prečo nie rovno takto. Sú to lovci úplne naivných idiotov! „Hranice nie sú vymedzené“ – už niekto túto realitnú firmu-mafiu uznal ako štát? A s tým ich pasom akože kamže kam? Vládnuť sa má akože pomocou referend? Po „Katrine“ – alebo pred „Katrinou“?! Čo FAQ to ko.otina!

   Veď založ si aj ty štát doma – na 5. poschodí trebárs. A odsúhlas si vlastné služby a ceny za ne.

   Realitní podvodníci!!! Lebo bohatých a sprostých treba okrádať!

  • Olinka je to velky podvod

 9. Maroš palec hore

 10. Nieco zaujimave na temu pripustnosti dialogu v mediach, na zaver v duchu liberalnej sorosovej otvorenej spolocnosti a jej ubohosti ducha.
  https://christianitas.sk/konec-diskuze-a-nastup-totality/

  • Blíží se cenzura, jakou jsme ještě nezažili: Digitální zákon EU eliminuje všechny názory, které odporují systému
   Nový celounijní cenzurní zákon má vstoupit v platnost již v srpnu. Jednou z jeho hlavních autorek je i Věra Jourová.
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/blizi-se-cenzura-jakou-jsme-jeste-nezazili-digitalni-zakon-eu-eliminuje-vsechny-nazory-ktere-odporuji-systemu/

   • No vidíš, Jiřík, ako je ľahké cez digitálne technológie zotročovať ľudí. Vlastne ľudia sa sami zotročujú radi a dobrovoľne. Aj ty máš pravdepodobne múdry smartfón alebo iPhone cez ktorý si sledovateľný na každom kroku. Zotročujú „moderných“ všade, len aby ušetrili pracovné sily a museli si múdru vecičku kúpiť. Aplikujte si to a to, cestovný lístok v mobile, na letiskách na západe už bežne treba všetko skenovať z mobilu, nechať si vytlačiť štítky, nalepiť ich na batožinu a podať, atď., atď., lebo pre znalých je to pohodlné. Tak tak aké vyplakávanie. Elity vedia ako využiť IT mániu ľudí, takže poďme už konečne na digitálnu identitu, aby o nás vedeli absolútne všetko a cez rôzne aplikácie nás nútili do čoho len chcú. „Pokrok“ nezastavíš …

    • Aj ty máš pravdepodobne múdry smartfón alebo iPhone cez ktorý si sledovateľný na každom kroku.
     ***
     Oldo, z technologických vymožeností používám pouze stolní počítač a multifunkční tiskárnu. Mobil je věc bez které se dá žít.

     • Predstav si, nemám. Mobil, ktorý vlastním, som mal už v roku 2008 a nepamätám sa, kedy som ho kúpil. Ale v príspevku som chcel poukázať na na súčasný „cool“ trend, nie útočiť na teba.

     • Oldo, vím, že jsi neútočil na mě. Když někam cestuju, tak sleduju, jak moc jsou lidi závislí na těch chytrých krabičkách, které se jmenují mobilní telefon…..a furt do nich většina kouká….

 11. Súvisí to len veľmi okrajovo s témou článku, no rád by som odpovedal tej pani na konci vystúpenia VK, o zmene pohlavia jej práve dospelého dieťaťa. VK to zase nezvládol…. Deti ako rodičia, môžeme ovplyvňovať aj po dovŕšení ich 18 roku života, záleží to na tom, čo im môžeme ponúknuť /nemyslím hmotné veci/ a ak nie je čo ponúknuť, nie je to len ich chyba-teda detí, ale aj hlavne rodiča.
  Človek uvažujúci o zmene pohlavia a v tak mladom veku, je absolútne zle vedený vo výchove, zahľadený len do seba a rieši len svoj problém, bez toho aby zvažoval dôsledky. Postráda duchovný zmysel existencie seba samého.
  Navrhujem mesiac a viac pobytu v starobinci alebo na detskej onkológii ako brigádnická sila, v jednoduchom oblečení – vyfasovanom eráre . Tam príde človek na iné myšlienky a uvedomí si svoju podstatu a ak potrebuje odpoveď na svoju otázku či je on alebo ona, tak ju dostane od tých o ktorých sa bude starať a ako ho/ju budú oslovovať a možno sa bude len stačiť pozrieť do vlastných gatí, uvedomiť si, čím ťa Boh stvoril a že tvoj pohľad má smerovať niekde inde ako do nohavíc.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-26-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 12. V rámci prieskumu Globsecu sme sa ocitli na I. mieste, čo sa týka „chcenia“ občanov – vystúpiť z teroristickej organizácie NATO. U Slovákov je to 33%, u Bulharov – 31%. (Pozn.: a ak ten prieskum robili agenti Globsecu, tak je možné, že to reálne % by mohlo byť i o 15- 20 percentuálnych bodov vyššie. )
  A ďalší ich prieskum, ktorý hovorí o poskytovaní zbraní Ukrajine – s vypovedacou hodnotou, že „tým provokujeme Rusko a približujeme sa k Vojne“, je SR opäť na čele so 69%, za nami zase Bulhari a Rumuni s 59% opýtaných (viď grafy v článku v odkaze).

  Takže – čo z toho vyplynie pre občanov SR a ich „zdegenerovaným“ myslením, s ktorým si akosi nemôžu dať Satanisti rady?
  Asi môžeme po Globsecu očakávať tvrdú cenzúru, blokáciu alternatívnych webov, mazanie nepohodlných názorov, ostrakizovanie ľudí, pokuty atď..

  „Mierny“ problém môžu tie „demokratické“ strany a straničky s predvolebnými prieskumami od 2,5% – 6% pociťovať v tom, že sa zrejme do konca 9/2023 veľmi proti človeku rozdrapovať nemôžu, pokiaľ sa budú chcieť dostať znovu k válovu.. A vláde Ódora – veľa času k vážnejším reštrikciám – nezostáva.

  P.S.: Ale to Čapútovské heslo, ktoré predniesla na Globsecu: „Demokraciu si rozvracať dezinformáciami nenecháme!“, je až príliš identické tomu, čo hlásal Miloš Jakeš: „Socializmus si rozvracať oportunistami nedáme!“ 3x HURÁ !

  https://cz24.news/vetsina-slovaku-uz-nevidi-rusko-jako-vinika-valky-polovina-vnima-usa-jako-hrozbu/

Pridajte komentár

*