Hrozí biologická vojna? Rusi objavili nad Chersonom drony s nádobami a rozprašovačmi


Print Friendly, PDF & Email

Hrozí biologická vojna? Rusi objavili nad Chersonom drony s nádobami a rozprašovačmi

(Ethan Huff, Natural News) Objavili sa dôkazy, ktoré naznačujú, že operácie s biologickými zbraňami pod vedením USA a NATO sa v skutočnosti odohrávajú na Ukrajine a v jej okolí, a že ruské úsilie smeruje k zničeniu tejto biologickej hrozby pre svet.

Stály ruský predstaviteľ pri OSN Vasilij Nebenzia v nedávnom prejave odhalil znepokojivé informácie o tom, čo opísal ako „bezpilotné vzdušné prostriedky vybavené 30-litrovými nádobami a zariadením, ktoré možno použiť na rozprašovanie biologických látok“.

Tri takéto drony boli identifikované už 9. marca 2022 v ukrajinskom prístavnom regióne Cherson (dnes je Chersonská oblasť už začlenená do Ruskej federácie). Asi o mesiac neskôr bolo v oblasti Kachovka spozorovaných ďalších 10 tých istých bezpilotných dronov.

„Tieto skutočnosti sú mimoriadne dôležité vzhľadom na potvrdenú požiadavku ukrajinskej strany výrobcovi bezpilotných lietadiel Bayraktar o maximálnom užitočnom zaťažení bezpilotných lietadiel Bayraktar Akinci (dosah letu do 300 km) a možnosti vybaviť ho systémom generujúcim aerosól s kapacitou 20 a viac litrov,“ vysvetlil Nebenzia.

Existuje patent USA na drony šíriace biologické látky

Ukazuje sa, že od 3. marca 2015 existuje patent Spojených štátov č. 8967029B1 spojený s týmito podivnými zbraňami, ktoré by potenciálne mohli byť použité na nasedie biologických zbraní na Ukrajine.

Predmetný patent hovorí o „leteckom vypustení infikovaných komárov, t.j. o zariadení určenom pre použitie ako technického prostriedku na dodanie a rozšírenie biologickej zbrane“.

Medzi takéto biologické zbrane patria imunobiologické látky, baktérie a vírusy, vrátane vysoko nákazlivých odrôd každého z nich, ktoré by mohli zničiť až 100% nepriateľských jednotiek.

Inými slovami, zdá sa, že Spojené štáty sa možno pokúšajú vypustiť vzdušné biologické zbrane nad ruskými jednotkami, aby ich zabili a zabránili tak „špeciálnej vojenskej operácii“ Vladimíra Putina na Ukrajine dosiahnuť víťazstvo.

(Súvisiace: Povedie ruská vojna na Ukrajine ku koncu západnej civilizácie tak, ako ju v súčasnosti poznáme?)

„Podľa popisu, takýto dron prepravuje kontajner s obrovským množstvom komárov prenášajúcich infekcie, aby ich vypustil na určenú oblasť,“ vysvetlil ďalej Nebenzia. „A zasiahnutí ľudia sa nakazia vysoko nákazlivými chorobami po uštipnutí komárom.“

Popis jasne uvádza, že infikovaná armáda nebude schopná splniť pridelenú misiu, preto „choroba môže byť cennejším vojenským nástrojom ako najmodernejšie vojenské zbrane a vybavenie.“ Ďalej sa uvádza, že „infikovanie pracovnej sily nepriateľa takýmto spôsobom by malo významný vojenský účinok“.

Poznámka redakcie: Ak by sa niekto čudoval, ako taký komár rozlíši medzi ruským a ukrajinským vojakom, tak výrobca biologickej alebo chemickej zbrane zvyčajne má aj protijed, ktorý môže podať spriateleným vojskám.

Ukrajina ukryla tieto systémy biologických zbraní pred zrakom verejnosti

Legislatíva USA vyžaduje, aby každý vydaný patent obsahoval úplný popis skutočnej zostavy stroja a ako sa používa.

Stop Candida

To by naznačovalo, že USA v skutočnosti vytvorili a teraz potenciálne uvoľnili systém vzdušného dopravného prostriedku na dodávanie biologických látok, ktorý sa má použiť ako zbraň proti Rusku.

Ukrajina príhodne nespomenula žiadnu z týchto aktivít alebo výskumov týkajúcich sa biologických programov a projektov, ktoré sa datujú spätne až do roku 2016. To zahŕňa aj využitie technológií UP-4, Flu-Flyway a P-781.

Ukrajina tiež neoznámila finančné prostriedky, ktoré dostala od zahraničných armád, ktoré sú potrebné „na zabránenie alebo zníženie výskytu nejednoznačností, pochybností a podozrení“.

„To vyvoláva otázku porušenia politických záväzkov týkajúcich sa predkladania údajov o opatreniach na budovanie dôvery prijatých stranami Convencie o biologických zbraniach (BTWC),“ povedal Nebenzia.

„V správach USA tiež chýbajú údaje o programoch a projektoch realizovaných mimo územia USA alebo o ich financovaní.

Naše opakované výzvy americkej strane, aby poskytla vyčerpávajúce vysvetlenia týkajúce sa takýchto aktivít, zostávajú v podstate bez náležitej spätnej väzby. Podobné utajovanie a ignorovanie ruských tvrdení Spojenými štátmi ale potvrdzuje ich platnosť,“ dodal Nebenzia.

Špecifická časť Medzinárodnej konvencie BTWC, ktorú Ukrajina a USA zrejme porušujú, zahŕňa články 1 a 4.

Analytické správy Chersonského oddelenia Bezpečnostnej služby Ukrajiny z 30. júna 2016 a 28. februára 2017 tieto porušenia ďalej potvrdzujú a spájajú spoločnosť Black & Veatch Special Projects Corp. s obstarávaním mikrobiologických laboratórií na celom území Ukrajiny okupovanej hlbokým štátom (deep state).

Rusko naďalej tvrdí, že tieto laboratóriá na Ukrajine financované USA sa využívajú na výskum patogénov infekčných chorôb, ktoré možno použiť na výrobu alebo modernizáciu biologických zbraní.

„Ukazuje sa, že podriadenosťou projektov vojenskému rezortu cudzieho štátu boli vytvorené predpoklady na to, aby zahraniční špecialisti prenikli do regionálnych biolaboratórií a oboznámili sa so strategickým vývojom,“ vysvetlil ďalej vo svojom prejave Nebenzia.

Kvôli tomu všetkému Rusko predložilo Bezpečnostnej rade návrh rezolúcie, v ktorej žiada vytvorenie komisie, ktorá by vyšetrila jeho tvrdenia voči USA a Ukrajine týkajúce sa týchto záležitostí.

„Momentálne je návrh v diskusii na expertnej úrovni a počítame s jeho rýchlym schválením a prijatím,“ dodal Nebenzia.

Najnovšie správy o vojne na Ukrajine nájdete na stránke Chaos.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Západ se už neštítí ničeho !

  • Bohužel !

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,veď to-že bohužel,boh sa neštíti ničoho,,,,

    • No – „už viem že boh je obří píča“ – a teraz aj hajzelbaba? Rozkladaj! Rozkladaj! Rozkladaj! Nič iné už od teba nečakám. Konečne si prečítaj Nietscheho a hoď si mašlu! Stále platí – buď máš strach – alebo vieru! Obidvojo spolu sa nedá!

     Šíriš svoj strach a dezilúziu! No jebať ťa – „filozof“!

 2. A čo ústup Rusov z chersonu?

  https://www.sme.sk › minuta › 23045513 › ustup-okupantov-z-chersonu-je-len-fingovany-vyhlasil-zelenskyj
  Ústup okupantov z Chersonu je len fingovaný, vyhlásil Zelenskyj
  27. 10. 2022Rusi nie sú pripravení opustiť Cherson,“ povedal ukrajinský prezident Zelenskyj pre Corriere della Sera. Volodymyr Zelenskyj pre talianske noviny ďalej povedal, že v skutočnosti Rusi z Chersonu neodviedli veľa civilistov a ich najlepší vojaci zostali na svojich miestach. „Rusi vedia, že ak sa tam ocitnú v obkľúčení, nebudú môcť mesto opustiť.

  • Tady Koller hovoří o tom že i díky covidovkám je v albionu kvanta postižených dětí.
   https://slobodnyvysielac.sk/relacie/casusbelli/

   • Koler nehovorí o deťoch, ktoré a teraz narodili fuckcinovaných BioRorobotickým materiam
    Koler hovorí o bežných deťoch, teda do 18tky, lebo po 18tich si plnoletý.
    Čiže v Británii je veľa retardov, od malých detí, cez pubetiakov, až k dospelým (a následne veľa dospelých retadov)
    to je ešte horšie/viac, ako len čerstvo narodení retadi fuckcinovaným materiam

    • Musel bych to znovu poslechnout ale měl jsem dojem že říkal že očkování na to mělo vliv. A oxid grafenu jsou vlastně žiletky buněk atomickou strukturou podle jakéhosi chemika a nejcitlivější tkáň na vnější vlivy jsou určitě neurony, tedy mozek. A to téma se mi vyloženě hnusí a ekluje.

  • tak je, Oľga…a tí debilní rodičia sú debilní preto, lebo aj oni mali debilných rodičov – a kto s týmto zdebilňovaním ľudstva začal? Bol to samozvaný „boh“ Sionu, ktorý – metaforickou rečou povedané – už v „Raji“ ranil ľudstvo nedokonalosťou a slepotou…a tá sa ťahá z pokolenia na pokolenie a geometrickým radom narastá…a tak sme stále sprostejší a zdegenerovanejší – a my ovce to nie a nie vidieť.
   Preto pred 2022 rokmi navštívil našu Zem Ježiš, aby ľudstvu povedal Pravdu o Stvoriteľovi Otcovi a Láske, a zároveň zrušil všetkých sebeckých, krajne narcistických desatoro tzv. „boha“ Sionu – začo ho svätý Rím odsúdil na smrť. Pravda je zatiaľ ešte stále pribitá na kríži, ale už aj my vidíme, že „sväté“ klince každým dňom povoľujú – a najväčší Podvod v histórii ľudstva bude v blízkej budúcnosti úplne odhalený. Vydržme! Pravda je už na polceste a isto zvíťazí!!

 3. Použití biologických zbraní má slabinu- jak ochránit vlastní obyvatele či vojáky. Výtečně se ovšem hodí k ekonomickému boji, třeba k šíření afrického moru prasat (rozšíříl se z Ukrajiny) nebo k infekci ptačí chřipkou h chovech drůbeže.

  • V článku sme uviedli, že ak niekto vyrobí biologickú alebo chemickú zbraň, tak s vysokou pravdepodobnosťou vyrobí aj protijed.

  • Marek Košice

   Zdravím ťa jogín, budem rád za tvoju odpoveď na moju otázku : Šetríš svojou „tekutou mužskou esenciou“? Vieš čo myslím. Ďakujem za odpoveď. (a redakcii za zverejnenie)

 4. „Nezabúdaj, že Boh je s Tebou!“

  Milé videjko zo sveta zvieracej ríše v nádhernej „panenskej“ prírode. Rovnaký názov nesie v klipe i pieseň.

  P.S. Klip je zostrihaný z francúzskeho filmu – Medveď – od Jeana – Jeaka – Anno.

  https://www.youtube.com/watch?v=WmwM0YVU97k

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,práškovanie a hačkovanie oblohy bielym sajrajtom slovákov chrániacimi bojovými lietadlami nato nad strednou a východnou časťou slovenska prebieha ešte vo vyššiom tempe ako pred tým-je to nehoráznosť čo všetko dovolia vysmiate postavičky v sakách,alebo takto jednoducho len povinne naplnili podstrčený scenár,,,,som názoru,že tieto látky vo vzduchu,opíchavanie,ako aj vyžarovanie z vaších moderných mobilčekov a výkonných zariadení z vás urobili to čo práve ste a budete na tom zakrátko ešte horšie-iba nemysliace polomŕtvoly,,,,niet žiadných pochybností o tom,že temná amerika si urobila zo slovenska a národa pokusné teritórium,,,,tento zlý ľudský svet netreba zachraňovať,ale zničit ho a to bez váhania zo sily presvedčenia a nejaké jadro poslať aj na saturn-hneď teraz!!

 6. No naštěstí je před zimou, takže pokud ti komáři nejsou odolní i vůči mrazu, chcípnou

  • Nemusia to byť len komáre, rozprašovať sa dajú aj priamo baktérie a vírusy.

   • Marek Košice

    Vírusy? Myslíte to, čo vzniká v tele a nedostáva sa to doň externe? Ahaaaa……

    • My nemyslíme, to tvrdí výrobca tých dronov, že čo sa dá pomocou nich rozprašovať. Inak na tom až tak nezáleží – keď vyrobia vírus/exozóm, ktorý dá vášmu telu informáciu, že sa má detoxikovať rýchlejšie, ako to je schopné zvládnuť, tak aj takáto prirýchla detoxikácia dokáže človeka zabiť.

 7. Bádateľ.net = samé bludy. Cieľ: Vyvolávať nenávisť voči všetkým a všetkému.

  • Mýlíte se, články jsou poctivě „ozdrojované“. Zkuste přistupovat ke každé informaci objektivně a sdělené informace v rámci svých možností si nadále ověřovat či prověřovat. Nemusíte se vším slepě souhlasit, ale je fajn mít možnost se nad sdělenými informacemi zamyslet a analyzovat je svým selským rozumem. To je vše.

  • Samozrejme.
   Len blázon by si predsa mohol myslieť, že zlí ľudia robia zlé veci!!

   Počkať…🤔🤔🤔🧐

  • Peter-absolutne nenavistne bludy,chod sa vykastrovat,aby si bol spokojnejsi

 8. kvakcína je sloboda

  kam „mierotvorci“ z USSA presťahovali biolabáky z Rusmi „okupovaných“ území?!
  v súvislosti s tým mi napadlo, že kedysi, rok si nepamätám, malo sa u nás tiež budovať nejaké biolaboratórium – bol okolo toho krik a protesty, ale nakoniec to celé akosi vyšumelo do stratená;
  viete nejaké podrobnosti o tom?

  • Zachytila som informaciu, ze nieco malo byt presunute do susedneho Ceska.

   • Pecka – správa z mainstreamu – tohto roku sa do armády SR prihlásilo najmenej vojakov – boja sa, že by museli ísť bojovať! Kam – to sa nehovorí! Za koho – tiež sa nehovorí! Takto sa ten branecký hnoj vyčistí sám – a to u nás nezúri vojna! Otázka – komu sú na čo vojaci, ktorí nebudú chcieť bojovať – je dôkazom rozkladu spoločnosti! Nemáme defenders! Len manekýnov v maskáčoch, dobre živených, zaopatrených buzerantov kurva!

 9. Američania prešli na inú stratégiu boja, ako to bolo v Iraku, Afganistane. Budú za ich záujmy bojovať druhí. Teraz sú to Ukrajinci a rôzni naverbovaní žoldnieri, ďaleko od ich hraníc. Sú za vodou, relatívne v bezpečí a ešte na tom pekne zarobia.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ty ako pravideľný platič kredinou kartou-a ty ako zazmluvnený roboš máš ten pocit,že tieňová hlbková usa organizácia potrebuje ešte na niečom zarábať???? to len roboši vidia všade peniaze,,,,roboši-vy žijete ešte stále myslením niekde v stredoveku.

 10. Ak sa Rusom podarí získať taký dron, ktorý ruozprašuje alebo iným spôsobo šíri bakteriologickú nákazu, potom môžu smelo obviňovať. Zatiaľ je to v štádiu domnienok.

  • Objektívne

   Tiež som toho názoru…
   – možno použiť
   – možnosť vybaviť ho
   – sa možno pokúšajú
   – to vyvoláva otázku

   Nebol hlásený žiadny incident úmrtia/otravy vojakov, alebo civilistov v súvislosti s rozprašovaním BOL. Mimochodom, tiež sa dalo v minulosti na alternatíve dočítať, že všetky tie labáky na Ukrajine boli zničené. Myslím, že sa písalo o 15-tich. Pripravenosť obrany na takýto útok musí existovať, ale takáto správička je veľmi podobná tomu, čomu sa hovorí presumpcia viny.

 11. Dodatek: Rusko identifikovalo přesně takový druh dronů (s kapacitou 20 l kapaliny plus schopností aerosolového rozptylu), které používá ukrajinská vláda a které jsou plně schopné rozprašovat biologické zbraně na ruské vojáky nebo civilisty. Viz článek na serveru NewsTarget.com:
  newstarget.com/2022-11-04-russia-identifies-drones-ukraine-kherson-spraying-bioagents.html

  A tento systém dodávek biologických zbraní z dronů může být vybaven aerosolovými jedovými peptidy, které mohou kdykoli svrhnout toxiny na libovolné obyvatelstvo v libovolném městě a předstírat tak pandemickou epidemii (bez nutnosti viru).
  A tento systém vypouštění biologických zbraní ze vzduchu pomocí dronů znamená, že je možné předstírat pandemii tím, že se na obyvatelstvo ze vzduchu vypustí chemické toxiny, aniž by existoval jakýkoli virus. Jakmile obyvatelstvo toxiny přijme, je pod vlivem mediálního strachu nuceno prosit o vakcíny. Tyto “vakcíny” jim pak vpraví do těla instrukce mRNA, které mohou naprogramovat jejich buňky tak, aby v jejich těle syntetizovaly proteiny jedových peptidů, což vyvolá ještě více příznaků a způsobí “vylučování” / šíření jedových peptidů na ostatní v jejich okolí. Tomu se pak říká “epidemie” šíření viru, i když ke vzniku tohoto procesu není virus vůbec potřeba. “Teorie jedu” se ukázala jako správná, protože vědci potvrdili přítomnost desítek jedových peptidů u obětí covidu-19. A vypuknutí virové epidemie lze předstírat shazováním jedovatých peptidů na populaci..

 12. svatoslav butora

  Kto inému jamu kope sám do nej spadne. Kto s čím bojuje obvykle s tým zahynie. Kto seje vietor žne búrku. Kto rozosial obrovitú nenávisť tzv. kolektívneho Západu voči Rusku a Ruskej Federácii a národom Východu Zeme bude tou ich monštruóznou nenávisťou sám zadusený. Žiadne využiteľné hodnoty „Západu“ neexistujú; len prázdnota a smrť zahalená do bieleho strašidelného rúcha prázdnej „demokracie“.

 13. mariankosmac

  Dron sa dá zostreliť. Skorej by som sa obával či niesú biologická zbraň samotní ukrajinskí utečenci, tuberkulózu a neviem čo môžu prenášať. Tak ma i napadlo či nieje lepšie mať nejaké očkovanie proti niečomu takémuto. Ale dnes sa človek boji ísť na očko, aby mu usilovní zdravotníci nedali nejakého Pfizera na kovid ako bonus. Asi radšej nie.

  • Priniesli aj ploštice do jednej dopravnej firmy v Trnave mohli to byt aj gruzinci

  • VŠETKY lekárske anorganické očkovania, ako ich doteraz poznáme, sú zlé. Majú jediný cieľ: poškodiť imunitu človeka, resp. zmariť jeho prirodzenú tvorbu protilátok. Jediným prínosným „očkovaním“ je prijímanie prirodzených potravín, hoci aj ich konzumáciou neumytými rukami priamo zo zeme.

 14. Áno, súhlasím.Ja som sa tiež chcel dať zaočkovať proti TBC, sám z vlastnej iniciatívy,aj by som si tú vakcínu bol zaplatil,ale moja lekárka mi povedala, že proti TBC sa už dospelá populácia neočkuje,iba deti do určitého veku.Dá sa zaočkovať už iba proti záškrtu a tetanu.To isté mi potvrdili aj kompetentné zdravotné orgány…Zato americké svinstvo, nesprávne nazývané“ vakcína proti COVID“by do človeka ešte donedávna napchali doslova nasilu aj zadarmo a hocikde….v nákupných centrách,na ulici…,mal som dojem, že aj dôchodkyne, ktoré vyberajú poplatky na verejných WC nás budú za chvíľu „očkovať“. Ešte že som sa nenechal zblbnúť,ako niektorí a ponechal som si status neočkovaného „vydedenca „spoločnosti a žijem s dvakrát prekonaným covidom až dodnes.Ale uvidíme, aké prekvapenie príde ďalej…

 15. Ako som už pred časom spomínal… keďže budúci rok a aj tie ďalšie budú veľmi zlé, začalo sa…
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/centralni-banky-v-tichosti-nakupuji-zlato-tempem-ktere-nebylo-videt-za-poslednich-55-let/ !

 16. Citajte na zvedavec.news clanok Velka lež !!!

 17. „Čo nám teda vadí pani Čaputová na termíne 21. januára 2023? Že po referende ste zmarili aj kampaň. Dúfam, že za to dostanete od Sorosa rovnaké ocenenie, ako to z Nemecka, za to, že ste sa statočne postavili značnej časti slovenskej verejnosti, ktorá má iný názor na vojnu na Ukrajine ako Vy, slúžka amerických záujmov.“
  https://www.infovojna.bz/article/caputova-je-prekvapena-preco-opozicii-vadi-ze-referendum-o-predcasnych-volbach-vyhlasila-na-21-januara-vy-arogantna-sluzka-sorosa-a-americkych-zaujmov-dobre-ste-si-to-zratali-a-po-zmarenom-referende-idete-marit-aj-predreferendovu-kampan-na-ktoru-budu
  ———————————————————
  Mne na tom vadí – ty ficozmrd, že okolo 20 januára sa „láme“ najtuhšia zima ty chuJ! Takže ľudia si nebudú lámať nohy na poľadovici – ty boľševiský chuj – tandém progresívnych liberastov – aby ty si sa dostal k moci! Lebo o ničom inom to referendum nie je – určite nie v náš prospech! Nech si dovládnu – nech máme koho OBESIŤ!

 18. Už sa mediálne rozbieha zelená tyrania, treba ofce vystrašiť a naprogramovať ich zdieranie a zúboženie, vrátane sledovania uhlíkovej stopy a totálnej kontroly! Zločinci sveta začínajú svoje turné so zeleným náboženstvom !
  https://www.topky.sk/cl/11/2411591/Desive-slova-generalneho-tajomnika-OSN–Svet-sa-ruti-do-klimatickeho-pekla#disqus_holder a vymleté ovečky sa im hneď začnú s mimovládnymi slniečkármi hrnúť do náručia jedna radosť ! Des ! A teraz si dobre spomeňte, ktoré politické strany a ich tajtrlíci majú plné huby udržateľnosti, ekológii, smart city a pod. sračky !

 19. …ozaj kopec zaujím.informácii… aj práve v Slob.vysielači sa tiež možno o nich dozvedieť …

Pridajte komentár

*